Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspora Transferi Gerçekleşmeyen Oyuncular

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Standart Trabzonspora Transferi Gerçekleşmeyen Oyuncular

Başlığı forumun fransfer bölümüne açmak istedim ama orada konu açılmadığından burayı en uygun yer olarak gördüm. Şimdiden yanlış yaptıysak affola.

01 Gelelim konuya ilk olarak syzmkoviak zamanında fatih tekke nin ayrılığı sonrası syzmek bize milli takımdan forvet arkadaşını önermişti ve yönetim de oyuncuyla görüşüp anlaşmıştı. Bu isim metiej zurawski idi. Syzmkoviak takıma katılmasını çok istemişti. Yönetim de oyuncuyla hemen anlaşınca oyuncuyu çepte görüp başka isimlere yönelmişti. Brezilyadan oyuncu arayan kulup yaniliyor olabilirim ama sanirim daha sonra sevilla ya transfer olan oyuncu luis fabiano ile gorusmus ve anlasamamisti. Kulubun surekli fabiano adinda brezilyali bir forvetle ilgilendigini hatirliyorum. Daha sonra da zurawski de cok bekletilmenin de etkisiyle celtic ile anlasinca yönetim gidip thomas junu getirmişti. Tabi ardından syzmkovika şehirde çok sıkıldığından eşini de şehre getirdi ve ardından eşinin kendisini fatih akyel ile aldatması. bir iddiaya göre de işin içinde erdinc yavuz ve ibrahim ege de vardı.

02 Sonraki dönemlerde deivid de souza fenere gitmeden önceki senelerde istenmişti. Zannedersem 1. ersun yanal döneminde de aynı takımdaki forvet ve onnumara olan brezilyalılar alex ile fernandao ve tunuslular mehdi ile chermiti vardı. Fernandao yu daha sonra cristoph daum bursaspora alip şenol güneş gol krali yapti. Oradan da fenere transfer oldu.

03 Psv ile olan uefa maçımızdan sonra psvden beğenilen tim matavz ve ola toivonen de istenmişlerdi ama fiyat pahalı gelmişti. Trabzon iki maçta da psv den fark yemişti o dönem.

04 Zokora transfer edilirken aynı takıma sevilla daki kankası romaric vardı. Bu iki fildisisahilli oyuncu geçmişte bazı hoş olmayan gece hayatıyla ilgili olaylara karıştığı için sanırım sadece zokora alınmıştı. Romaric yerine adrian mierjezevski alınmıştı. Adrian geldiğinde polonyada yılın futbolcusu seçilmiş ve düzenli olarak milli takımda oynuyordu.

05 Yakın dönemde istenilen guelor kanga ve marko livaja da vardı. Bu isimler de transferi gerçekleşse takıma ciddi güç katacak isimlerdi.

06 En eski transferi gerçeklesmeyen oyunculardan biri de tanju colakti. O donem trabzonspor samsunspordan tanju ile dobi hasani transfer etmisti. Daha sonra samsunspor transferlerden vazgecip iki oyuncudan brini secin diye mehmet ali yilmazdan rica etmisti. O da ahmet suat ozyaziciya sordu ve dobi hasan transfer edildi. O sezon dobi hasan trabzonsporun 83/84 son sampiyonlugunu yasatti ve 8 sezon trabzonda top oynadi.

07 Ha bir de arango vardi mallorcadan. Guizanin gol krali oldugu sene ona asistleri yapan oyuncuydu arango. Tabi bu transfer de gerceklesmedi.

08 Yakin donemde onemli transferlerden loic remy vardi birlac sene once. Las palmastan alamadi bizimkiler. Birkac sene sonra rizeye gidip sov yapiyordu adam.

09 Lewandovski de vardi. Bzimkiler henuz polonyadayken lewandovski yi istemis ama adam biz daha cok para vermemize ragmen almanyaya bundseliga ya transfer olmustu.

10 Real madrid deki asensio da vardi. Bu adam icin nevzat aydin az kalsin aliyorduk ama olmadi alamadik. Simdi istesek de alamayiz falan demisti bi ara.

11 Paraguayli lucas barios vardi. Bu adam da bonservisi elinde diye istenmisti ama bonservisinin elinde oldugu bilgisi dogru cikmamisti. Bu sebeple oyuncunun transferinden vazgecilmisti.

12 Haa bak fabian barthez vardi fransa milli takiminin kalecisi. Bu da 2006 dunya kupasindan sonra istenmisti. Herif ise resmen bizi gomdu. Tanimadigim takimlardan gelen transfer tekliflerini reddettim dedi. Daha sonra aldigimiz senegalli kaleci tony sylva barthezden cok sey ogrendim diye aciklama da yapmisti.

13 Aklima gelmisken unal karaman domeminde istenen berkay özcan vardi. Takimda transfer edilmek istenen gurbetci gencler arasindaydi. Yusuf sari ve ahmet canbaz alindi berkayi basaksehir aldi.

14 Sonra interdeki recoba vardi. 2005 de ve 2008 de iki kez gundemimize gelmis ama bizimkiler 1 milyon civarina oynarsa gelsin demis. Menajeri de en az 1,5 ister 2 ye kadar cikabilir demis. Sonra boltondaki el hadji diouf vardi. Bir de real zaragozadayken roberto ayala bunlar da bizim yoneticiler azicik para kiyamadilar diye alinamadilar.

15 Lucas biglia ve guillaume gillet bunlar anderlect de iken özellikle biglia defalarca trabzonun gundemine geldi ama yine transfer gerceklesemedi. Hugo bross doneminde anderlect ten boussoufa ve Van Damme istenmisti.

16 Sonra sosa alinmadan once muarrem usta werder bremen den junuzovici istiyordu, daha sonra ahmet agaoglu eddie newton zamaninda river plate deki enzo perez, flavio nun takim arkadasi gregore ile beraber bunu da redbull salzburg dan istedi ama bu transferler de olmadi.

17 zdravko lazarov vardi bi ara ligde. Bu bulgar resmen ligin icinden geciyordu. Hele de gaziantepde iken. Neyse bunun icin bi ara galatasaray, besiktas ve biz istiyoruz diye haberler cikmisti ama sonra noldu bilmiyorum. Bu adamin lomana lualua 4 buyuklerde oynamamasi hep tuhafima gitti.

18 Sakaryaspor un kolombiyali kalecisi luis martinez vardi. Bu adam baya iyiydi vakti zamaninda cok iyi kurtarislar yapiyordu. Bi ara biz bunu istedigimizde adamlar bizden jefferson, musa buyuk ve mustafa keceli yi istediler. Vayet mantikli bir teklifti transfer gerceklesmedi. Tabi o donemde 6 yabanci kurali vardi. Artik sebebi neydi bilemiyorum.

19 Gomis fransadayken ve papis cisse ingilteredeyken bunlari da ayri ayri istemsitik. Ikisi de olmadi. Cisse yi saniram 2- 3 kere istemistik. Cisse de tam manyakti sevgilisine markete gidiyorum mu ne diyip gidip baska bir kadinla evlenmisti. Fenerdeyken cisse icin erol bulut yeter ki cisse gibi oyuncun olsun adam sanki futbola yeni baslamis gibi hic bikmadan istahla calisiyor demisti.

20 Eskisehirden zamaninda alper potuk ile sezer ozturk u istemistik iyi ki de alamadik bu ikisini.

21 Sampiyonlar liginde cska moskovada bizi yikan seydou doumbia ile eski chelsea li soloman kalou ve eski arsenal manchester city li kolo toure kardesi yaya toure de bi ara trabzon un gundemine gelen isimlerdi.

22 Yine robinho cinden ayrilmis brezilyadayken, manchester united ve real madrid de oynamis gabriel heinze ve eski inter ve romali burdisso trabzonsporun transfer haberlerinde isimleri geciyordu.

23 Gekas akhisar ve vagner love alanyada oynarken trabzonspor istiyor diye haberler cikmisti. Vagner love iyi ki de olmamis.

24 2018 ylinda kanoute ve klose ikilisinden birinin alinacagi ve 2008 yazinda ise pablo aimar, 2010 yilinda ise riquelme haberleri cikmisti.

25 2008 yazinda tarihi bir olay yasanmisti luis figo gelip oynarim demisti bizimkiler yasi fazla 35 yasinda kasimda 36 olacak diye figo yu reddetmisti. O sirada trabzonspor da 1. ersun yanal donemi yasaniyordu. Takim ligin ilk haftalalarinda 2007 ekiminde ziya dogan ile kotu gidince ersunu getirmis ve 2007 - 2008 sezonunda ligi ersunla tamamlamisti. Iste o yaz ersun figo yu istememisti. Sonraki sezon da 2008 - 2009 sezonunda ersunla devam edilmis sampiyonluk potasindayken takim, takimin sampiyon olamayacagi anlasilinca sezon bitmeden ersun kendi birakip gitmisti. Sezon ahmet özen hoca ile tamamlanmisti. Yani galatasaraydaki cevat güler olayinin bir benzeri yasanmisti. O sezon besiktas sampiyon olmus. Sezonu mustafa denizli ile 2008 - 2009 sezonunu cifte kupa ile tamamlamislardi. Bulent uygun ile sivas 2. olmustu. Trabzon ise 3. bitirmisti. O sezon 2008 2009 sezonunda figo ya yasli diyen ersun 33 yasindaki yusuf simseki istemisti ama besiktas almisti ve yusuf besiktasi sampiyon yapmisti. O sezon figo olsa trabzon neler yapardi dusunemiyorum bile. Trabzona gelmeyen figo o sezon inter de ligde 22 mac 1060 dakika toplamda 26 mac 1247 dakika oynayip 2009 haziraninda futbolu birakmisti

26 yine 1. ersun yanal doneminde atiba hutchinson kopenhag da iken trabzon nun gundeminde baya yer aldi. O donem atiba yerine colman ile selcuk inan alindi. Atiba da psv ye transfer oldu. Yakin donem de ise fransa 2. liginden kolombiyali stiven mendoza gundeme gelmisti. Bu transferde gerceklesmedi.

27 eddie newton doneminde eski arsenalli yaya sonogo gundeme gelmis, daha onceki donemlerde ibrahim toure ve ibrahima toure ayri ayri gundeme gelmislerdi

28 muarrem usta ile ertugrul dogan jack wilsher ile arsenalde iken oyuncuyla 3.8 milyon euro ya anlasmislar hatta ön protokol bile imzalamislardi. Menajer özkan dogani da yanlarina alarak özel ucak ile bu 3 ü wilsheri almaya ingiltereye ile gittiler. Daha sonra arsene wenger wilsheri vermekten vazgecince ve wilshere de arsenalde kalmak isteyince transfer yatti. Yine usta doneminde gary medel i menajer özkan doğan 5 milyon euro ya trabzona getiriyordu az kalsin bu transfer son anda yatti. Ayni transfer doneminde fikret orman besiktasa adami 2.5 milyon eura ya 5 taksiktle getirdi. Trabzon da medel yerine jurac kucka yi kendisine imaj parasi da odeyerek getirmisti.

29 2016 yilinda yattara kardesi mohammet yattara yi bize önermisti. 2017 ocakinda trabzon martin caceres i istanbula getirip saglik kontrolunden gecirmisti. Oyuncuda problem oldugu soylenerek transfer iptal edildi. O cacers daha sonra serie a da verona, lazio ve tekrar juventus yapti.

30 2015 yazinda eski real madridli lassana diarra ve 2018 yazinda yine eski real madridli mamadou diarra gundeme gelmis ama sanirim transferlerin uzerinde pek durulmamisti. Bir de spartak moskovadan defalarca istenen serdar tasci var.

31 eski athletico madridli eduardo salvio ve eski barcelonali javier saviola da bir donem trabzonspora onerilmislerdi.

32 yakin donemde eski bayren munihli mandzukic, daha oncesinde eski milanli pato, belcikada oldugundan beri defalarca gundeme gelen eski manchester city li bony wilfred ve 50. yilda istenen frank ribery de vardi.
    Konu jpositve tarafından (11.06.2022 Saat 13:42 ) değiştirilmiştir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En çok nöbet tuttuğum Lucas Barrios.

Çin ligini tavaf ettiğimiz Elkeson.

Günlerce beklenen Gyan.

Kalbinde sorun var diye iptal olan, sonrasında gsyi şampiyon yapan Elmander.

Meksika öncesi Gignac.

Bir de efsane miydi hatırlamıyorum ama Lyon'da 5-6 gol attığı dönemde Benzema adı geçmişti
    ( ゚д゚)

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meksika öncesi Gignac.
    Gignac i unutmustum iyi hatirladiniz hocam. Bu adami sanki baska forvet yokmus gibi en az 10 kez istemisizdir. Ben trabzon tarihinde bu kadar cok ismi trabzon ile alakali haberlerde gecen baska bir oyuncu hatirlamiyorum.
    Konu jpositve tarafından (10.06.2022 Saat 18:32 ) değiştirilmiştir.

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Güzel konu.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben küçüktüm, sene 95-96 veya biraz daha sonrası olabilir.

O zaman pek spor kanalı yoktu ama transfer döneminde her akşam kanal D spor haberlerinde İvan Zamorano'yu istediğimize ve ha anlaştık ha anlaşacağız türden haberlere rastlardım. Ne kadar gerçekti bilmiyorum tabi.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Samsun'da bı stoper vardı bir türlü alamiyorduk . Kimdi o ?
    Real Madrid e transfer olabildi mi ?
    Azılı bir ihocuyum

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sadettin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kemal miydi Cemal miydi unuttum valla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sadettin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Muhammed Ayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kemal miydi Cemal miydi unuttum valla
    Kemal Tokak.
    ( ゚д゚)

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kemal Tokak.
    Şuanda Eyüpdeymiş prensimiz.

Daha 33 yaşında.

& ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakan Çalhanoğlu bu listede ilk 3'te olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Muharrem Usta dönemindeki Tavernier ve Svensson. İkisinden birini beklerken sağ beksiz transferi kapattık.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf Şimşek.

Mahmut Aksu isminde bir yöneticimiz vardı bu adamın çingene pazarlığı yapması yüzünden kampımızdaki adamı elimizden kaçırmıştık. O sene bjk-sivas ve biz yarışıyorduk. Devre arası ernst ve yusuf transferiyle bjk şampiyon olmuştu.

Yusuf anlatmıştı bu hikayeyi bir tane iş bilmez yönetici bize bir şampiyonluğa malolmuştu belki de.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Mücahit Tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaş itibariyle hatırlamasam da 90-91 senesi Saffet Sancaklı prensipte anlaşıldığı halde, bir gazetecinin Şenol Hocaya bu adam kalp hastası demesi nedeniyle imza için tesislere geldiğinde, kendisine soğuk davranılmış ve sözleşme imzalanmamış . Daha sonra sebebini kendisine Şenol Hoca bir gazeteci yüzünden almadık seni diye belirtmiş. Youtubeda 2 Haziranda AA'na Saffet Sancaklinin verdigi röportajda kendisi anlatmış bu durumu.

https://youtu.be/6BtgLaWKqPY

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Kuzey Amerika

Okan koç vardı. Besiktasta gelecegin yildizi olarak bakiliyordu fos cikmisti. Daa sonra bize gelecekti. Baskan nuri albayrak bunu cok istemisti. Zannedersem imza torenine şortla geldigi icin bunun transferinden vazgeçmierdi.

Birde tunay torun vardi. Almanyadayken bunu transfer etmek istedik adam sordu trabzon nerede iran sinirinda falan mi diye. Bu lafinin uzerine transferden vazgecildi. Daha sonra kasimpasaya gtansfer oldu. Iyi ki transferi gerceklesmemis.

Nereden
    Trabzon

Yalnız yukarı da bahsi geçen Fernandao Bursa ve daha sonra fenere giden Fernandao değil.. ayrıca bazı yazılanlar da biraz sallamasyon gibi geldi bana..
    Konu Emrah KabuL tarafından (17.06.2022 Saat 12:12 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız yukarı da bahsi geçen Fernandao Bursa ve daha sonra fenere giden Fernandao değil.. ayrıca bazı yazılanlar da biraz sallamasyon gibi geldi bana..
    Evet farkli fernandao larmis. Bizim istedigimiz fernandao brezilyanin internacional takiminda oynuyormus. Oyuncu 2011 de emekli oldu 2014 de 36 yasinda vefat etmis. Yalniz diger fernandao ile ilgili haberler de cikti. Ayrica yukarida gecen isimleri ben uydurmadim kimisi benim hatirialdigim kimisi de haberler de adi bizimle gecen oyuncular ki kendi hatirladiklarimi bile ne olur nolmaz googledan aratip teyit ederek yazdim. Artik ilgili haber siteleri gazeteler yalan yanlis isimleri bize yaziyorlarsa ona da benim yapabilecegim birsey yok. Ben, yazilan haberin dogruluk veya yanlisini ayirt edebilme mekanizmasina sahip degilim.

https://www.transfermarkt.com/fernan...l/spieler/5332

https://www.transfermarkt.com.tr/fer.../spieler/83886

https://www.haberler.com/guncel/haci...iyoruz-haberi/

https://www.fanatik.com.tr/amp/ferna...tograf-1297559

Nereden
    Kuzey Amerika

Aklıma geldi romanyalı hırvatistanda iken florin cernat istenmiş ama vazgeçilmişti. Cernat haberlere göre baya baya yıllarca takip edilmiş. Bu adam karabükte baya iyi on numaraydı. Bize gelse iş yapardı. Sonrasında adamı karabük türkiyeye getirmişti. Kamerunlu leonard kweuke de hem türkiyeye gelmeden önce hem de rize türkiyeye getirdikten sonra ayrı ayrı istenmişti.

Bursaspor un aldığı iskoç forvet keny miller vardı. bursa bunu 2009-2010 sezonu devre arasında almış. Adam 6 ayda baya gol atmasına rağmen bursadan ayrılmak istemiş. Sezon sonunda ingiltereye championshipe cardfe gitmişti. işte o keny millerı bursa almadan önce trabzon istemişti. Olayı çok net hatırlamama rağmen ilgili oyuncuyu trabzonun istediğiyle alakalı internette pek birşey bulamadım.

FLORİN CERNAT HABERLERİ
    a1 nisan 2008 Cernatı ilk bahattin güneş (şenolun kardeşi) 1.5 yıl önce keşfetti ersun istiyor
    a1 https://www.haber61.net/spor/cernati...is-h16442.html

a2 haziran 2010 karabük cernatı transfer etti
    a2 https://spor.haber7.com/spor/haber/5...-transfer-etti

a3 haziran 2012 şenol güneş karabükteki cernatı sakatlığından dolayı veto etti
    a3 https://www.fotomac.com.tr/trabzonsp...rnat-veto-yedi

a4 ocak 2013 cernat rizeye transfer oldu
    a4 https://www.ntvspor.net/futbol/cerna...73cc20ac3bac75

LEONARD KWEUKE HABERLERİ
    b1 mayıs 2013 trabzonspor kweukeyi istiyor
    b1 https://www.haber61.net/spor/kweuked...i-h147866.html

b2 temmuz 2013 kweuke rizeye transfer oldu
    b2 http://www.olay53.com/haber/c-rizede...iyor-55642.htm

b3 temmuz 2015 galatasaray rizeden kweukeyi istiyor
    b3 https://www.milliyet.com.tr/skorer/k...ansfer-2104417

b4 kasım 2016 ersun yanal rizeden kweukeyi istiyor
    b4 https://www.fanatik.com.tr/kweuke-pazarligi-1262008

b5 kasım 2016 trabzonspordan kweukeye başın sağ olsun
    b5 https://www.trabzonspor.org.tr/tr/ha...uke-11-29-2016

b6 haziran 2017 kweuke trabzonspor büyük kulüp değil
    b6 https://www.ensonhaber.com/kralspor/...gil-2017-06-12
    Konu jpositve tarafından (27.06.2022 Saat 02:59 ) değiştirilmiştir.

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Serdar Taşçı futbolu bırakmamış olsa stoper aradığımız şu günlerde yine gündemimizde olurdu
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Nereden
    Kuzey Amerika

Aklıma gelmişken yazıyım romanyalı cristian tanase türkiyeye gelmeden önce trabzon'un gündemine gelmişti. Daha sonra sivas, karabük, eskişehir ve giresun'da oynamıştı. Yakın zamanda ise yine romanyalı florin tanase bizim ve galatasarayın gündemine gelmişti. Artık 2 romanyalı tanase akraba falan mı bilemiyorum

Nereden
    Kuzey Amerika

Bugünlerde stoper ararken aklıma kongolu Cristopher Samba geldi. Kulüp bunu londradan özel uçakla trabzona getirtti ve sağlık kontrollerinden geçemediği için geri gönderdi. Oyuncu normalde dinamo moskovadan transfer edilecekti. Hatta bu oyuncu için şota bana stoper lazım mike tyson değil demişti. Yerel medyada oyuncunun 32 yaşında olmasına rağmen ilgili yaşını göstermediğini ve çökmüş vücudunun dikkat çektiği yazılmıştı. Oyuncu bize transfer olmaınca yunanistana Panathinaikosa gitmişti. Biz de onun yerine yine rusya liginden dinamo moskovadan douglası almıştık.

https://www.fanatik.com.tr/trabzonsp...azgecti-615381

https://spor.haber7.com/foto-galeri/...l-sebepleri/p4

https://www.haber61.net/trabzonspor/...i-h228883.html
    Konu jpositve tarafından (11.07.2022 Saat 01:44 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kuzey Amerika

Yine aklıma gelmişken beşiktaşta iken geleceğin yıldızı denilen OKAN KOÇ vardı. Oyuncu sanırım be*iktaştan ayrıdıktan sonra bizle anlaşmış. Hatta başkan nuri albayrak bunu çok istemiş ve trabzona tesislere imza atmaya getirilmişti. En son imza törenine şortlu geldi dihe kulüp imzadan vazgeçmişti ve bu şekilde transfer gerçekleşmemişti. Bu eleman en son a sporda yorumculuk yapiyordu. Arada trabzonun haklarini guzel savunuyordu. Sonrasinda sanirim kanaldan kovuldu.

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu sayfaya bu sezonki transfer döneminden çok adam yazılır.

Bir kaç tanesini ben yazayım, Cristian Tello, Axel Tuanzebe, Haji Wright
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Nereden
    Kuzey Amerika

Buraya beuno petkovic eklemek sart oldu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)