Sayfa 2 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 459 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 38.Hafta | Başakşehir 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Çarşamba günü son hafta programını açıklar muhtemelen tff
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize bilet açarlar mı acaba. Ben doymadım maç izlemeye
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

2 mağlubiyet ile ligi bitirecez.

bu maçlarda da yediğimiz 5 golün 4 tanesi penaltı 1 tanesi kendi kalemize.

inanılmaz bir sezon geçiriyoruz öyle böyle değil!

Nereden
    İstanbul

Özellikle bu maç FB başkanının provakasyonlarının hangi noktaya ve kimlere mesaj olarak gittiğini net olarak göreceğimiz bir maç olacaktır. Bu maçta gereksiz kırmızı kartlar bekliyorum. Ancak Abdullah hocanın bu maçta tansiyonu tamamen düşürmesi ve gerçek rotasyonlu genç bir kadroyla mücadele etmesini isterim

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bjk 2002-2003'de tek mağlubiyetle ligi bitirmiş, 2010-2011'de Trabzonspor 2 mağlubiyetle ligi bitirmiş ve bu sezon Başakşehir'e yenilmezsek 2 mağlubiyetle bitirirsek bu bir rekor olucak yine, 2003'den 2011'e kadar 3 mağlubiyetten aşağı ligi bitirebilen takım yok, yine aynı şekilde 2011'den bugüne kadar yine 3 mağlubiyetle bitirebilen takımlar olmuş 2 mağlubiyetle bitirebilen yok, Başak'a yenilmezsek yeni bir rekor sayılır yani bu, üstelik bu sezon 38 maç 4 maç daha fazla oynamamıza rağmen, müthiş bir iş bu, üstelik hadi Antalya maçı neyse diyelim Rize maçını kaybetmemizin tek nedeni hava şartlarıdır, normal hava şartlarında oynansaydı o maç farklı kazanıcaktık, 38 haftalık ligi tek mağlubiyetle bitirecektik neredeyse, nerden baksan büyük iş..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Almanya

Passoligden Bilet alabiliyormuyuz Trabzonspor taraftari olarak?

Nereden
    Güney Amerika

Alıntı sametbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam alırsın da ts passoligi ile olmaz sanırım.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sametbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maça gitmeyin bence. Ne kadar tsye sövmek isteyen it varsa doluşacak muhtemelen. Dayanamayıp bir şey söyleseniz 6222 var uğraşıp durursunuz.
    ( ゚д゚)

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Son maçta en azından kaleye arda geçsin

Bu çocuklar ne zaman oynayacak?
    Sonradan gelenler oynasın artık

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konferans Ligi her ne kadar küçümsense de Başakşehir'in Avrupa'ya gitmek adına işi ciddiye alacaktır. Başakşehir zaten bize ters gelen bir takım. Son 13 lig maçında tek galibiyetimiz var o da geçtiğimiz sezon Yusuf Sarı'nın bireysel performansıyla attığı golle gelmişti. Çift haneli puan farkıyla şampiyon olmayı çok önemsiyorum ancak son haftalardaki oyunumuzdan dolayı beraberlik de iyi sonuç olur diye düşünüyorum. Kaldı ki Alanya'nın da Karagümrük karşısında işi kolay değil...

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maç birçok en'leri içeriyor. Şöyle ki;

Süper ligde şimdiye kadar şampiyonla ikinci arasındaki puan farkı en fazla 10 oldu (1988-1989 sezonu Şikebahçe-93 İkinci-83). Yenersek rekor bize geçiyor.
    Ufak bir düzeltme.

87-88 sezonunda şampiyon GS ikinci BJK'ye 12 puan fark atmıştı. Dolayısıyla o rekoru kıramıyoruz. BJK ve Kayseri maçlarının son saniyelerinde attığımız gollerle galip gelmiş olsak da aynı şekilde geçen hafta Hatay maçında yediğimiz golün önemi burada ortaya çıktı...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Tayphoon61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle bu maç FB başkanının provakasyonlarının hangi noktaya ve kimlere mesaj olarak gittiğini net olarak göreceğimiz bir maç olacaktır. Bu maçta gereksiz kırmızı kartlar bekliyorum. Ancak Abdullah hocanın bu maçta tansiyonu tamamen düşürmesi ve gerçek rotasyonlu genç bir kadroyla mücadele etmesini isterim
    Hoca Altay maçı sonrası kendi puan rekorumuzu da kırmak istiyoruz, tarih bunu da yazar dedi. Şampiyon kadroyla çıkacaktır. Bize de bu yakışır. Ah şu Hatay maçında son 47 sn kala yediğimiz gol olmasa, ikinciyle aramızdaki puan farkı rekorunu da kırmış olabilirdik.

Başakspor'u yenersek bu sezon yenemediğimiz tek takım Antalya olacak.
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (17.05.2022 Saat 10:37 ) değiştirilmiştir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konferans Ligi her ne kadar küçümsense de Başakşehir'in Avrupa'ya gitmek adına işi ciddiye alacaktır. Başakşehir zaten bize ters gelen bir takım. Son 13 lig maçında tek galibiyetimiz var o da geçtiğimiz sezon Yusuf Sarı'nın bireysel performansıyla attığı golle gelmişti. Çift haneli puan farkıyla şampiyon olmayı çok önemsiyorum ancak son haftalardaki oyunumuzdan dolayı beraberlik de iyi sonuç olur diye düşünüyorum. Kaldı ki Alanya'nın da Karagümrük karşısında işi kolay değil...

Ufak bir düzeltme.

87-88 sezonunda şampiyon GS ikinci BJK'ye 12 puan fark atmıştı. Dolayısıyla o rekoru kıramıyoruz. BJK ve Kayseri maçlarının son saniyelerinde attığımız gollerle galip gelmiş olsak da aynı şekilde geçen hafta Hatay maçında yediğimiz golün önemi burada ortaya çıktı...
    Düzeltme için teşekkür ederim kardeşim.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İzmir

Özellikle yaşlı ve sezonun yükünü taşıyan oyuncular dinlendirilmeli diye düşünüyorum. Hatta Hugo yerine Ahmetcan yanına Taha koyulsa hiç kimse itiraz etmez. Uğurcan yerine Arda veya Erce koyulması, Murat Cem ve diğer gençler şans bulmalı. Ancak bir çok kişi biliyor ki Avcının böyle bir bakış açısı yok. Çok mecbur kalmadıkça riske girmiyor. Umarım seneye kadroya çok fazla yaşlı takviyesi yapılmaz çünkü şampiyonlar liginde Bjkden farksız sonuçlar almayız
    Rabbim sana binlerce şükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattın...

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu maçı alırsak, 84 puan ile en fazla puan topladığımız sezonu oynamış olacağız.

Avcı'nın böyle bir rekoru bırakacağını zannetmiyorum. Aynı kadro ile çıkar. Gençleri hazırlık maçlarında izleriz.

Alıntı sethfilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle yaşlı ve sezonun yükünü taşıyan oyuncular dinlendirilmeli diye düşünüyorum. Hatta Hugo yerine Ahmetcan yanına Taha koyulsa hiç kimse itiraz etmez. Uğurcan yerine Arda veya Erce koyulması, Murat Cem ve diğer gençler şans bulmalı. Ancak bir çok kişi biliyor ki Avcının böyle bir bakış açısı yok. Çok mecbur kalmadıkça riske girmiyor. Umarım seneye kadroya çok fazla yaşlı takviyesi yapılmaz çünkü şampiyonlar liginde Bjkden farksız sonuçlar almayız
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Nereden
    Güney Amerika

Aga şu genç oyuncu muhabbetini bırakalım allah aşkına. Altay maçından 10 saat önce şampiyonluk kutlandı fakat hoca gitti as kadroyu sahaya sürdü. Bu maça 1 hafta var daha niye yedek çıkalım. Sakat ve cezalı yoksa as kadro çıkıp en azından yenilmeden ligi bitirmeliyiz.

Kaldı ki alanyaspor deplasmanda karagümrüğü yenemez.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aga şu genç oyuncu muhabbetini bırakalım allah aşkına. Altay maçından 10 saat önce şampiyonluk kutlandı fakat hoca gitti as kadroyu sahaya sürdü. Bu maça 1 hafta var daha niye yedek çıkalım. Sakat ve cezalı yoksa as kadro çıkıp en azından yenilmeden ligi bitirmeliyiz.

Kesinlikle şampiyon kadroyla çıkmalı ve söylemleri bu yönde
    Çünkü en'lerin çok olduğu bir sezonu yine bir en'le bitirmek istiyor.
    Hatay'dan son saniyede yemeseydik BJK'nin 2003'de yakaladığı 85 puan rekorunu kıracaktık belki de
    Sağlık olsun. 84 yapalım bari. En azından kendi rekorumuzu kıralım.
    Başakşehir ile Alanya arasındaki puan farkı keşke en az 3-4 olsaydı. Yenmemiz kolay olurdu.
    2 yenilgi ve 84 puanla bitirebilirsek muazzam finiş olacak.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İzmir

Şampiyon olmuşuz, puan rekoru hiç kimsenin umrunda değil, kaldı ki kendi rekorumuzu kıracağız en fazla. Bu ülke içinde bizden başka kimsenin umrunda değil. Ancak özellikle genç oyuncuların bu tip maçlardaki yoğunluğu yaşaması önemli. Bu maç özelinde kaybedeceğimiz bir şey yok ama kazanabileceğiniz çok şey var. Biz Uğurcanı, Yusuf'u veya Abdüşu mecbur kalınca oyuna sürdük. Halbuki dünyada 17 uasında oyuncuyu korkusuzca oyuna sürüyorlar. Bu oyuncuları kulübede kazanamaz sin sonra dönüp adamlar nasıl oynatıyor diye konuşup dururuz burda. Bizde hala 25 yaşına gelen oyuncuya daha çok genç deyip tecrübelsin diyoruz. Şaka gibi
    Konu sethfilo tarafından (17.05.2022 Saat 13:48 ) değiştirilmiştir.
    Rabbim sana binlerce şükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattın...

Yusuf BALCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

puan rekoru diyorsunuz da oynadığımız maç sayısı fazla olduğu için bu aslında tam bir puan rekoru olmuyor. ortalama puanlara baktığınızda 2010-2011'de ortalama 2,41 idi, bu sezon bu maçı kazansak bile ortalamamız 2,21 olacak.

yani ortada gerçekçi bir rekor yok. ne en erken şampiyonluk anlamında ne de puan / atılan gol anlamında rekor olmayacağı 10 kişilik şikecilere karşı 1-1 kaldığımız maçtan sonra anlaşılmıştı.

yedeklerle, gençlerle çıksın araya oynamak isteyen ilk 11 oyuncularından serpiştirsin yeterli bence.

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gençler oynamalı yemişim saçma sapan rekorları gerçi rekor için deil sanırım galibiyet primi için oynadığımızı düşünüyorum ama olsun gençlerden 1-2 isim en azından sahada olmalı

amour_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bırakın rekorları bir kenarı , tek hedefi oyuncusu Cornelius'u gol kralı yapmak olması gereken bir takım , son iki maçta 2 penaltı kullanıyor , hala anlamakta güçlük çektiğim şekilde bu atışları kendisine yaptırmıyorlar. Acaba gol kralı olursa prim mi ödeyeceğiz anlamadım gitti.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı amour_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bırakın rekorları bir kenarı , tek hedefi oyuncusu Cornelius'u gol kralı yapmak olması gereken bir takım , son iki maçta 2 penaltı kullanıyor , hala anlamakta güçlük çektiğim şekilde bu atışları kendisine yaptırmıyorlar. Acaba gol kralı olursa prim mi ödeyeceğiz anlamadım gitti.
    Penaltı konusunu çözemedim lig başından beri Marek Hamsik bu takımın penaltıcısı nasıl değil yani çok garip. Cornelius'a gelince, anladığım kadarıyla kişilik olarak geri planda kalmayı seven öne atlamayan bir adam o nedenle ben kullanayım dememiştir kimse de al sen kullan demez.
    Konu Enaldo61 tarafından (17.05.2022 Saat 15:18 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Trabzon

Alıntı Yusuf BALCI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    puan rekoru diyorsunuz da oynadığımız maç sayısı fazla olduğu için bu aslında tam bir puan rekoru olmuyor. ortalama puanlara baktığınızda 2010-2011'de ortalama 2,41 idi, bu sezon bu maçı kazansak bile ortalamamız 2,21 olacak.

yani ortada gerçekçi bir rekor yok. ne en erken şampiyonluk anlamında ne de puan / atılan gol anlamında rekor olmayacağı 10 kişilik şikecilere karşı 1-1 kaldığımız maçtan sonra anlaşılmıştı.

yedeklerle, gençlerle çıksın araya oynamak isteyen ilk 11 oyuncularından serpiştirsin yeterli bence.
    Bu yaklaşımla o zaman biz haftalar öncesinde , en erken şampiyon , en fazla puan farkıyla şampiyon olmuştuk

Nereden
    Trabzon

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Penaltı konusunu çözemedim lig başından beri Marek Hamsik bu takımın penaltıcısı nasıl değil yani çok garip.
    Takımın penaltıcısı kim ben hala bilmiyorum .

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

As kadroyu anlıyorum da hala daha koita almak falan gereksiz.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Bilmem ne yıl sonra şampiyon olduk ama hala yok şu kadar erken yok bu kadar puan farkı. Kardeşim kimse ekstra madalya takmıyor . Biz şampiyon olduk tadını çıkarın. Zaten bu rekor virüsünü içimize atıp 6 hafta takımın streslenmesini ve onların umutlanmasını sağladılar. Boş işler bunlar oyuncular da insan bu adamlar seneyede ve şampiyonlar liginde de lazım. Dinlenmesi gereken adam dinlenecek, tecrübe alması gereken adam da oynayacak . Şimdi birileri çıkıp idmanda hoca görüyor diyecek ama alakası yok maç tecrübesi farklı bir şey

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)