Sonuç: Maçýn Yýldýzý?

Katýlýmcý sayýsý
113. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uðurcan Çakýr

14 12.39%
  • Ýsmail Köybaþý

20 17.70%
  • Ahmetcan Kaplan

6 5.31%
  • Vitor Hugo

6 5.31%
  • Serkan Asan

1 0.88%
  • Marek Hamšík

7 6.19%
  • Anastasios Bakasetas

7 6.19%
  • Abdulkadir Ömür

10 8.85%
  • Edin Višća

3 2.65%
  • Anthony Nwakaeme

5 4.42%
  • Andreas Cornelius

4 3.54%
  • Dorukhan Toköz

22 19.47%
  • Berat Ayberk Özdemir

0 0%
  • Hüseyin Türkmen

0 0%
  • Djaniny

1 0.88%
  • Fodé Koita

7 6.19%
Sayfa 49 Toplam 51 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 47 48 49 50 51 SonuncuSonuncu
Toplam 1274 adet sonuctan sayfa basi 1,201 ile 1,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 37.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Altay | ÝSTANBUL BORDO MAVÝ!

MetehanS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Alýntý trbzonsporlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dolu oldugunda olimpiyattaki doðu tribününü izlemek müthiþ keyif veriyor
    sýrf orayý izlemek için batidan bilet aldým ve macý degil doði tribününü izledim tek kelimeyle muhteþemdiler
    emegi geçenlere tebrikler

Valla ne ses kaldý ne mecal. Ortaya güzel þeyler çýkaralým diye yýrtýndýk.

Gelgelelim þikayetçi olduðum bir þey de var.

1- Ben Gurbetçi Gençlerle beraberdim doðu üstte. Altay çok ciddi pozisyonlar da yakaladý. Karþý ataklarda ýslýklayarak baský altýnda tutmak yerine tezahüratlara devam ettiler. Tabi garantilenmiþ bir þampiyonluðun da etkisi var mutlaka.

Genel olarak tribün yönetimi güzel olmakla birlikte, bir çok sefer tribünden ayrý hareket edildi.

2- Haliyle çok sayýda bayan-çocuk taraftar da geldi. Buna raðmen aðýza alýnmayacak küfürlü tezahüratlar yapan genç bir grup vardý. Hüseyin abinin (zabun) ikazlarýna raðmen ara ara devam ettiler.

Öðreneceðiz...

form.jpg
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

bizim taraftar gruplarýnda malesef büyük sýmkýntý var..

hepsi büyük hatta en büyü olmaya çalýþýyor..

maç için söylenecek sözler çokta..Allah'tan lig bitti...

Þampiyonuz

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

shagrath61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Visca'da büyük düþüþ var. Baþakþehir'deki performansýndan uzak. Toparlanmasý lazým. Mental doymuþluktan dolayýdýr. Þampiyonluk erken gelince oyuncuda böyle düþüþler olur. Kasýmpaþa ve GS maçýnda attýðý kritik goller ve Göztepe maçýnda Abdüþ'e yaptýðý asisti unutmadýk.
    Cornelius'un gol kralý olmasý için gol atmasýný çok istedim ama olmadý. Çok mücadele etti hatta ikinci devrenin baþýnda çok yaklaþtý ancak direðin yanýndan çýktý.
    Hatay'daki El Kaabi farký açtý bu hafta
    Canýn sað olsun kral. Seni seviyoruz.
    Benim hatýrladýðým kadarý ile , viscanýn iyi performans verdiði maçlar sayýsý 5 falandýr .

Onlarda da kritik puanlar kazandýrdý ancak , baþakþehirden sadece beden olarak satýn alýnmýþ gibi. Kafasý burada deðil .

Ýleride Cornelius gibi adam varken takýmýn orta yapamamasýný daha doðrusu orta performansýnýn bu kadar kötü olmasýna anlam veremiyorum.

Umarým takým biran önce toparlanýr ve gerekli takviyeler yapýlýr .

Aksi halde Cornelius , diðer futbolcularýn veremediði performans yüzünden çok fazla eleþtirilmeye baþlayacaktýr .

Ki , ben çoðu kiþinin aksine takýmýn en faydalý oyuncusu olduðunu düþünüyorum .

Nereden
    Almanya

Sampiyonluk gelmis ve takim da mactan önceki gün kelimenin tam anlamiyla yelkenleri suya salmis ancak sahaya cikip yine de birseyler yapmaya calistilar. bundan sonrasi zaten onlar icin sadece yapilmasi gerekli olan seyleri yapmak. yani mac oynamak. bir mac daha kaldi. Gelecek hafta Basaksehir macinin ardindan kupa kutlamalari da bittigine göre ki bence artik olayi tadinda birakmaliyiz yoksa bu bize gelecek yil rehavet olarak dönebilir, ve gelecke yilin planlamasinin uygulanmasina gecilmeli.
    Mac icin söylenebilecek tek sey seyircinin o devasa stadyumu doldurup icinde kalan son ukteyi de oyuncularla birlikte sahada birakmasi oldu. ben bu sampiyonlugu özellikle yerli oyuncularimiz icin cok faydali görüyorum. kollarimizdaki ,bacaklarimizdaki prangalardan kurtulduk. yabanci oyuncular zaten daha az baski hissettiler ve onlar icin burasi sadece ekmek teknesi.bazisi buna cok önem veriyor ve sehri, kulübü icsellestirmis, bazisi da profesyonelce isini yapiyor. Ben detaylari daha iyi analiz edebilmek icin sampiyonluk hikayesinin anlatilacagi filmi merakla bekliyorum.
    takimda mental yorgunluk da olustu gibi ve artik oyunculara, yönetime biraz nefes almalari icin zaman vermek gerekecek. yönetim ve Teknik kadro kisa bir tatilden sonra muhtemelen islerinin basina dönecekler ve oyuncular da yorucu sezonu arkalarinda birakarak temmuz ayina kadar dinlenecekler.

Umarim gelecek yilin olanlamasinda diger takimlarin sampiyon olduktan sonra yapilan hata yapilmaz ve balkondan cok fazla sarkilmaz, ayaklar da yorgana göre uzatilir. Ancak bu demek degil ki gelecek yilin planlamasinda cimrice davranilmali.
    Oyunumuzu gelistirmek, takimi genclestirmek ve kaliteyi de biraz daha yukari cekmek zorundayiz. Perez sakat ve muhtemelen de en erken ekim gibi sahalara dönecek, solbek oyuncumuz kiralik ve muhtemelen onunla da devam edilmeyecek.
    ortasahaya Hamsik´i yedekleyebilecek alternatif bulmak zorundayiz, anladigim kadariyla Edgar geri gelecek ve ben buna cok seviniyorum. Edgar, Ahmet can, Vitor, Hüseyin ve taha sanirim o bölge icin elimizdeki alternatifler. Denswill´in durumunu merak ediyorum ve kalmasinin bize cok fayda saglayacagini düsünüyorum. Hamsik, perez ve Gerwinho ile birlikte uluslararasi deneyimi en fazla uluslararasi deneyime sahip oyuncumuz ve cok iyi profesyonel. böylece o bölge bir anlamda rahat olacagimiz ve kanimca transfer gerektirmeyen bölgemiz.
    Ortasahada Siopis icin bir alternatif gerekebilir ve SIopisin yaptiklarinin yanisira topla biraz daha hasir nesir olan bir oyuncu olsa fena olmaz.
    Waka giderse ki ben düsüncemde Wakanin gittigini varsayiyoyrum, alternatifini bulmak zorundayiz. gerci o bölgede oynatabilecegimiz oyuncular var ancak yine de Waka kalsa dahi iyi bir alternatif, kiyidan köseden bulunup getirilirse cok iyi olur.
    Bakasetas form tutmaya basladi ve yaz kampiyla birlikte güclenip gelecek yila hazir olacaktir. sorun su ki Bakasetas´i dogru kullanabilmemiz icin dogru oyun kurgusunu gerceklestirebilecegimiz onu önde oynatabilecegimiz bir oyun taktigi bulmak zorundayiz ve bunun icin de hamsigin yanina oyuncu gerekli. orada Dorukhan sayet sagbeklerimiz yine sakatlanmazsa lig icin yabanci kuralindan dolayi en iyi alternatif gibi duruyor. Visca gelisinin ardindan bir kac mac inanilmaz isler yapti, en azindan gol ve asist bakimindan katki sagladi ancak son 10 macta yoklari oynuyor., üretkenligini tamamen kaybetti ve Maalesef hoca ondan sahada en son vazgeciyor. bu da aralarindaki uzun yillara dayanan iliskiyle aciklanabilir.

Abdulkadir bu yil taliplisi cikarsa satilir diye düsünüyorum ve satilirsa da tam ondan gercek anlamda faydalanabilecekken gidecek. Cünkü Abdülkadir bana göre su anda tam olarak olgunlasmis durumda ve sampiyonlukla da müthis bir güven yüklemesi gerceklestirdi.
    Cornelius uzun süreli kontratiyla ve inanilmaz frofesyonelligi ile güvenebilecegimiz bir oyuncu. Lakin onun da alternatifini bulmak zorundayiz. Bu Sörloth olursa hem Istanbul takimlarinin güclenmesi önlenir hem de elimizde özellikle türk ligi icin inanilmaz iki iyi silahimiz olur. Ben bircok larinin aksine Koitanin da gelecek yil bize fayda saglayabilecek potansiyelde bir oyuncu oldugunu düsünüyorum. Böylece ileri ucta alternatiflerimiz genclerle birlikte cogalmis olur.
    gelelim takimin en önemli notasina, kacimize. Ugurcan artik gitme vaktinin geldiginin farkinda, biz de bunu biliyoruz. giderken bnize ne kazandiracagi en az kazandirdigi sampiyonluk kadar önemli ve daha da önemlisi alternatifinin kim olacagi! Türkiye liginde seyrettigim bir alternatifi yok gibi. sadece adanaspor kalecisi ona bir alternatif olarak duruyor ancak o da yabanci.
    malataya spor ve kasimpasa (Elmali) solbekleri yerli kontenjanini da düsünürek ligden transfer edilebilecek yerli oyuncular, zaten baska da oyuncu yok piyasadan alip takima monte edebilecegimiz. bir de Adaspordan Vargas. türkyeden alinabilecek oyuncular bunlar ki alinabilecek diger oyunculari devre arasinda aldik.

Ben hala sampiyonluk duygusunu tam olarak tarif edemiyorum. Hala o duyguyu kavrayabilmis degilim ve icimde olusturdugu tarif edemedigim o güzel duyguyu yasiyorum.
    Hocamiza gelince, artik oyun sablununda degisiklige gitmek zorunda. Daha dogrusu oyun sablonunu gelistirmek ve seviye atlatmak zorunda. bu yil gördük ki bir cok takim gelecek yil daha iyi yerler icin mücadele edecek. Benim gelecek yil icin favorilerim antalyaspor, adanaspor, Karagümrük Kayserispor ve Gaziantepspor. Bu takimlar ivmelerini muhtemelen yükseltecekler ve daha iyi takimlar oalcaklar ve bunu da cok istiyorum. Anadolu takimlari ne kadar güclü olursa bu bizim o kadar isimize gelir.
    Istanbul takimlarinin durumu gelecke yil da farkli olmayacak gibi.
    Besiktasin Valerian Ismael ile fenerbahcenin Kartal ve erine düsündükleri J. Jesus ile basarili olmalarini beklemiyorum ve galatasaray zaten hem Maddi olarak hem de yönetimsel olarak bitmis durumda.
    Yapmamiz gereken sadece dogru planlamayla, kurulu düzenin carklarini bozmadan degistirmeden sistemi iyilestirmek, ve mükemmellestirmek olmali.
    Konu blues tarafýndan (16.05.2022 Saat 11:14 ) deðiþtirilmiþtir.

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

artýk son maçlarý görmezden gelmeye karar verdim. sonuçta þampiyon olmuþ bir takým. biz her maç güzel futbol bekliyoruz ama sanýrým bu performans þu anda normal. þimdi önemli olan önümüzdeki sene. çünkü bir çok oyuncu fizik teknik olarak bitik bir görüntü sergiliyor. bunu þampiyonluk rehavetine baðlýyorum. iyi bir yaz kampýyla tekrar eski seviyeye döneceklerini düþünüyorum

Murat KARAKURT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    37

Penaltýyý neden Cornelius atmadý...Gerçekten aklým almýyor....

abcabca - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gidecek oyuncuya istatistik kastýrmak için galiba

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben de bekledim açýkçasý
    Adam gol atmak için varýný yoðunu ortaya koydu.
    Yakýþýrdý atsaydý
    Penaltýsýz 15 gol çok iyi
    Bir kere de penaltý atsaydý yahu
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý abcabca Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gidecek oyuncuya istatistik kastýrmak için galiba
    Vaka gidici diyosun
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

abcabca - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vaka gidici diyosun
    Waka son taraftar kozunu da oynadý, gidici bence

AntiÞike - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

ÝKöybaþý maçýn adamý mý þimdi?
    ne yaptý dün? gerçekten soruyorum, maçta olduðum için ters taraftaki pzoisyonlarý farkedememiþ olabilirim.
    bizim taraftayken tribün bi tezahürat yaptý kendisine, yürürken taça çýkan topun üzerina basýp düþtü
    maçta gerçekten ortalama üzerinde birisi yokta ama mesela Dorukhandan iyi ne yaptý, gerçekten farketmedim.
    (bu arada umarým öyledir, ben görmemiþimdir)

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý AntiÞike Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ÝKöybaþý maçýn adamý mý þimdi?
    ne yaptý dün? gerçekten soruyorum, maçta olduðum için ters taraftaki pzoisyonlarý farkedememiþ olabilirim.
    bizim taraftayken tribün bi tezahürat yaptý kendisine, yürürken taça çýkan topun üzerina basýp düþtü
    maçta gerçekten ortalama üzerinde birisi yokta ama mesela Dorukhandan iyi ne yaptý, gerçekten farketmedim.
    (bu arada umarým öyledir, ben görmemiþimdir)
    Son zamanlarda takýmdaki oyuncular tarafýndan çok sevildiðinin fark edilmesinin ve takýmýn açýk ara neþe kaynaðý olmasýnýn verdiði sempatinin etkisi vardýr muhakkak.

Dün ise diriydi, topla çýkýþlarý vs... Bu konuda Bakasetas ile dikkatimi çeken iki oyuncudan biriydi, Dorukhan girince sayý üç oldu

Erhan Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Artýk maç deðerlendirmesi teknik taktik boþ.

Ýstanbul'u Bordo Mavi ye boyayan, dosta mutluluk düþmana kahýr veren büyük Trabzonspor taraftarý : Çok asilsiniz vallahi billahi
    Sonsuza dek hep sürecek, oðlum da seni sevecek

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

örnek,efendi bir taraftarýmýz var. eðlence anlayýþý modern,ve ayný avrupalý ,amerikalý gibi dünya stadartlarýnda olmuþtur. helal olsundur.
    "Annuit cœptis"

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Bu maç çok performans deðerlendirmesi yapýlmaz . Ancak bu maç, lig genelini ve seneye düþüenece olursak;

UÐURCAN; Ýki hata yapsa da golde hatalýydý diyemem. adam sert ve çok iyi yere vurdu. yine de topa temas etti, çýkarabilirdi. Sanýrým sondan ikinci maçý. Seneye gidecek gibi gözüküyor. Allah yolunu açýk etsin. ancak kaliteli yerli bir kaleci bulmak çok zor, Kaleyi yabancý yapmanýn yerli kuralýnda nasýl el kol baðladýðýný diðer takýmlarda gördük
    SERKAN,Asist yapmýþ olsa da(KK) ,malesef TS un yedek Sað beki potansiyeli yok
    DORUKHAN; en etkili adamlarý onun taraftaydý. Zorlandý. ancak bir çok mücadelede hamleleri yerindeydi. ÖZellikle seneye Yerli kontenjanýnda kadroya ilk yazýlacak isim olacak. Mutlaka bu seneiki seviyenin altýna düþmemeli.
    AHMETCAN; bence olacak, kumaþý iyi tecrübe kazandýkça iyi bir stoper olabilir. Seneye kadroda olursa çok fayda alýrýz. Ancak transfer de yapabilir gibi gözüküyor.
    VHUGO; Çok iþ düþmedi ancak seneye mutlaka kalmalý, yanýna iyi bir adam þart.
    H4; çok iþ düþmedi ama her zaman yüreðimiz aðzýmýzda. Bu tedirginlikle lig bitmez. Yerli olarak daha iyisi olmayacaksa yedek yerli Stoper olarak kalabilir. Yoksa gidip kendi seviyesinde bir takýmda kariyerini geliþtirsin.
    ÝKÖYBAÞI, ne diyim?
    HAMSIK; zaman zaman insiyatif almaya çalýþtý. Basit oyun aklýna çok ihityacýmýz var. Umarým seneye en azýndan 60-75 dk tempo yapabilir.
    BAKASETAS: Ne oldu bu adama anlamýyorum? ilk yarý gibi olmayacaksa , iy ibir bonservisle gidebilir. yerine Talisca-Yyazýcý tarz ve klasýnda biri alýnmalý
    AÖMÜR; Bildiðimiz Ömür, topu alýp kýsa adýmlarla gölgesine çalým atmaya çalýþtý. Varlýðý da dert, yokluðu da.. Artýk genç deðil, çok daha fazla mesafe katetmeliydi. Bu sene transfer yaparsa, en büyük eksikliði Yerli kontenjanýndan hissederiz.
    BERAT; Son maçta fena deðildi, bu maçta yorum yazacak bir þeyi yok. Ancak bu performansla seneye bu takýmda yer alamaz almamalý. Ýlk geldiði maçlardaki seviyeye çýkarsa Yerli kontenjanýndan yedek kalabilir.
    VISCA; Yahu bu adam VISCA mý anlayamýyorum. GS maçýndan sonra maçý yok. Bu adam bu kadar kötü oynayamaz, yorgun mudur, baþka bir sorun mu var anlamýyorum. Ama son haftlaradaki tüm maçlarýn bana göre açýk ara performanýs en kötüsü. Seneye böyle olacaksa mevkisinde saðlam hýzlý ve süratli bir adam olmasý þart.
    NWAKAEME; ekstra iþler yapmadýðý zaman çekilecek gibi deðil. Bu tempo ile PTT de bile zor oynar, koþtuðunu görmedim. yürüdüðünde de performansý kötü ise çekilmiyor. Geçen rakamlar doðru ise, o paralarý o yaþa vermek çok anlamlý deðil. ancak maaþ artý Maç baþý olursa 1 sene daha performans alýnabilir. ancak kesin olan bir þey varsa; gitse de kalsa da oraya süratli çok çok iyi bir adam þart.
    Ayrýca Hadi 1. yi geçtim. Yanýna gelmiþ atmayý isteyen Cornelius a 2. penaltýyý attýrmamasýna acayip sinir oldum. Sanki babasýnýn çiftliði.
    CORNELLIUS; adamým, her zaman mücadelesini yapýyor. ancak özellikle gol kralý olmasý için sanki takýmda bir istek arzu yok. ben olsam moralim bozulur. Son penaltýyý mutalaka o atmalýydý. Seyircinin Uðurcan diye baðýrmasý anlamsýz olsa da yine de Waka nýn atmasýndan daha anlamlý olurdu Uðurcan ýn atmasý.
    DJANINI; bir þey yapmadý. Ýyi bonservis getirecekse ve yerine çok daha iyisi alanacaksa gönderilebilir. yoksa iyi performanslarýný gerçekleþtireceði beklentisi ile kalabilir.
    KOITA; ??

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Taraftara , dün 3 konuda anlam veremedim .

1. Penaltýyý Corneliusun atmasý gerekirken , Uðurcan diye baðýrmasý. Ki , taraftar Cornelius diye baðýrsa büyük ihtimalle penaltýyý o atardý . Gol krallýðýný geçtim , bu adamýn mücadelesi bunu hak ediyor.

2. Kale arkasý tribünü bir marþ baþlatýyor ancak doðu orta kýsým katiyen saðdaki soldakilere uymuyor. Ýlla o güruh ' un baþlattýðý marþ söylenecek. Bir olmak diye bir tutumlarý kesinlikle yok.

3. Meþale yakmayý , nasýl tutulacaðýný , meþale artýk ateþe döndükten sonra nasýl söndürüleceðini bilmeyen insanlar meþale kullanýyor . Beceriksizlikleri yüzünden güzelim Trabzonspor bayraðýný yaktýlar. Fýkra gibi.

Gençlerle neden çýkmadý diye soran arkadaþlara , hocanýn dün maç sonundan sonra yaptýðý konuþma yeterli olacaktýr diye düþünüyorum.

Bende isterdim gençlerle sahaya çýkmasýný, koita gireceðine Emirhan ' ýn girmesini ancak yapacak bir þey yok .

iyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Penaltýya kimse itiraz etmedi doðru düzgün. Buradan bile uyanmak lazým duruma. Senin benim bile penaltý ile alakasý yok dediðimiz pozisyonda Altaylýlar çýldýrýrdý hakemi döverdi. Bunlarý düþünmek zor deðil arkadaþlar. Penaltý yaptýran adam yalandan bir itiraz etti o kadar. Tekrarlanýrken keza öyle. Biz anca istanbullularýn gazýna gelip haksýz yere ittiler filan diye saçma yorumlar yaparýz zaten. Kaldý ki leyhe aleyhe bir çok pozisyon oluyor. Ligin genelinde de terazi dengede bizim için. Neyse!

Olimpiyat çok güzeldi. Herkesin ayaðýna saðlýk. Çok keyifli bir gün geçirdik ailem ve ben.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasýn Yeter!!!

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý shagrath61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Taraftara , dün 3 konuda anlam veremedim .

1. Penaltýyý Corneliusun atmasý gerekirken , Uðurcan diye baðýrmasý. Ki , taraftar Cornelius diye baðýrsa büyük ihtimalle penaltýyý o atardý . Gol krallýðýný geçtim , bu adamýn mücadelesi bunu hak ediyor.

2. Kale arkasý tribünü bir marþ baþlatýyor ancak doðu orta kýsým katiyen saðdaki soldakilere uymuyor. Ýlla o güruh ' un baþlattýðý marþ söylenecek. Bir olmak diye bir tutumlarý kesinlikle yok.

3. Meþale yakmayý , nasýl tutulacaðýný , meþale artýk ateþe döndükten sonra nasýl söndürüleceðini bilmeyen insanlar meþale kullanýyor . Beceriksizlikleri yüzünden güzelim Trabzonspor bayraðýný yaktýlar. Fýkra gibi.

Gençlerle neden çýkmadý diye soran arkadaþlara , hocanýn dün maç sonundan sonra yaptýðý konuþma yeterli olacaktýr diye düþünüyorum.

Bende isterdim gençlerle sahaya çýkmasýný, koita gireceðine Emirhan ' ýn girmesini ancak yapacak bir þey yok .
    Bayrak deðil pankarttý yanan. Biz tam altýndaydýk az daha yanýyorduk

Doðan BULAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Dün 9 yaþýndaki oðlumu ilk defa maça getirme þansým oldu. Formasýný giyip yüzüne de 61 yazýp saat 13.00 de yola çýktým. Yol boyunca asýlan bayraklarý gösterdim durdum . Bayraklarý arabalarýna baðlayan stada giden taraftarlarýmýzla kýsa kýsa konvoy yapýp kornalarla selamlaþýp durduk. Stada girdim oðlumla ilk kez görmüþ þaþkýn þakýn bana bakýyor. Ýnanýn taraftarlarý gördükçe nasýl gururla gösteriyorum onlarý. diyorum bak ne kadar büyük bi taraftarýmýz var. Maçta nasýl baðýrýyor Trabzon diye görmeniz lazým. bu sevdayý aþýlamak onu yaþamak bambaþka bir duygu. umarým herkesin çocuklarý da bu duyguyu yaþar. boþuna demedik oðlumda seni sevecek"..
    gerçekten keyif aldýk.. hem oðluma trabzonspor sevgisini biraz daha fazla yaþattýðým için seviniyorum hem o büyük taraftarýmýzý o stattý doldurduðunu gördüðüm için seviniyorum. O kadar insan yollara düþmüþ gurbet dediðimiz yerde takýmýný görmek için þehrin bi ucuna gelmiþ.
    Allah hepsinden razý olsun . Ayaklarýnýza saðlýk.
    Kýzlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediði kahýr kalmadýðý halde Trabzonspor'u býrakmadýysa sizi hiç býrakmaz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

valla dostum, ben gýrtlaðým yýrtýlana kadar CORNELIUUUUSSSS diye baðýrdým.. )

baktým bütün millet Uðurcan diye baðýrýyo, bencil waka da topu býrakmayacak, atamayacaðýna emin olduðum için, bu defa "CORNELÝUS, DÖNEN TOPU TAKÝP ET, CORNELIUUUSS.." diye baðýrdým son gücümle...
    ama duyuramadým

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý pReN@_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bayrak deðil pankarttý yanan. Biz tam altýndaydýk az daha yanýyorduk
    Doðu kanadýnýn , tabelaya yakýn kýsmýndaydým. Baðýrmaktan , son anda bordo mavi bir þeyin yandýðýný görünce bayrak sanmýþtým

Bayrak deðilse problem deðil diyeceðim de , senin de söylemiþ olduðun gibi aþaðýdaki adamlarýn üzerine düþecekti az kalsýn .

Neyse ki fark edildi de , aþaðýdaki önlem aldýlar .

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Allah baðýþlasýn, maþallah

Duyuglarýný çok iyi anlayabiliyorum. benzer durumu iki çoðuðum (19 ve 7 yaþ) ve yeðenim 5 yaþ ile hissettim.
    Büyük olan taraftarý olmamakla birlikte GS ye yakýndý, küçüðü TS li ama çok bir þey hissetmiyordu. 5 yaþýndaki yeðenim FB li idi. bu þampiyonluk maçý hepsinin yuvaya dönüþünü saðladý
    biz þanssýz ve bahtsýz bir dönem yaþadýk, inþallah çocuklarýmýz bu cefayý çekmez, bu mutluluðu çok sýk yaþarlar.

Alýntý Doðan BULAT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün 9 yaþýndaki oðlumu ilk defa maça getirme þansým oldu. Formasýný giyip yüzüne de 61 yazýp saat 13.00 de yola çýktým. Yol boyunca asýlan bayraklarý gösterdim durdum . Bayraklarý arabalarýna baðlayan stada giden taraftarlarýmýzla kýsa kýsa konvoy yapýp kornalarla selamlaþýp durduk. Stada girdim oðlumla ilk kez görmüþ þaþkýn þakýn bana bakýyor. Ýnanýn taraftarlarý gördükçe nasýl gururla gösteriyorum onlarý. diyorum bak ne kadar büyük bi taraftarýmýz var. Maçta nasýl baðýrýyor Trabzon diye görmeniz lazým. bu sevdayý aþýlamak onu yaþamak bambaþka bir duygu. umarým herkesin çocuklarý da bu duyguyu yaþar. boþuna demedik oðlumda seni sevecek"..
    gerçekten keyif aldýk.. hem oðluma trabzonspor sevgisini biraz daha fazla yaþattýðým için seviniyorum hem o büyük taraftarýmýzý o stattý doldurduðunu gördüðüm için seviniyorum. O kadar insan yollara düþmüþ gurbet dediðimiz yerde takýmýný görmek için þehrin bi ucuna gelmiþ.
    Allah hepsinden razý olsun . Ayaklarýnýza saðlýk.

exelans_25 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Hersey harikaydi be gelen herkesin ayaklarýna saglik bu kulupte bu taraftar oldukca bu kulup sonsuza kadar varolacak insallah
    Oyun bitince þah da piyon da ayný kutuya konur...

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý AntiÞike Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    valla dostum, ben gýrtlaðým yýrtýlana kadar CORNELIUUUUSSSS diye baðýrdým.. )

baktým bütün millet Uðurcan diye baðýrýyo, bencil waka da topu býrakmayacak, atamayacaðýna emin olduðum için, bu defa "CORNELÝUS, DÖNEN TOPU TAKÝP ET, CORNELIUUUSS.." diye baðýrdým son gücümle...
    ama duyuramadým
    Penaltý kaçýran kiþiye bi daha penaltý attýrýlmaz.
    Örn: TS-GÝRESUN maçý son dakikasý skor 1-1 Baka tekrarlanan penaltýyý da atamadý.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)