Sonuç: Maçın Yıldızı?

Katılımcı sayısı
113. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uğurcan Çakır

14 12.39%
  • İsmail Köybaşı

20 17.70%
  • Ahmetcan Kaplan

6 5.31%
  • Vitor Hugo

6 5.31%
  • Serkan Asan

1 0.88%
  • Marek Hamšík

7 6.19%
  • Anastasios Bakasetas

7 6.19%
  • Abdulkadir Ömür

10 8.85%
  • Edin Višća

3 2.65%
  • Anthony Nwakaeme

5 4.42%
  • Andreas Cornelius

4 3.54%
  • Dorukhan Toköz

22 19.47%
  • Berat Ayberk Özdemir

0 0%
  • Hüseyin Türkmen

0 0%
  • Djaniny

1 0.88%
  • Fodé Koita

7 6.19%
Sayfa 9 Toplam 51 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 11 19 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1274 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 37.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Altay | İSTANBUL BORDO MAVİ!

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parayı önce alıp işletince daha karlı oluyor kombine sen merak etme Hem takım kötü gidince kimse maça gelmez bilet satacak kimse bulamazsın, riskli. Her işin bir usulü var.

Seneye şampiyonlar ligine niye kalamadık, kadromuz çok kötü, takviye yapamadı başkan yazıklar olsun, yazdığını görür gibiyim.

Bu arada maçın sonuna kadar Trabzon'da oynanmasını istiyorum he sakın yanlış anlaşılmasın. Lakin bu öfke niye? Daha dün seni şampiyon yapmış adam ne oldu da bir günde tu kaka oldu, ahmak oldu? Yapmayın etmeyin!
    Dostum urfa dendi ilk basta kizdim dedim urfa da 10 yilda bir nasip olur bir nebze icime attim dogudaki taraftarlarimiz izler dedim.
    Ama b.sehir ve kupa maci ist.oynanacak zaten altay maci ahmakliktir diyorum ve arkadasindayim..
    Baskanimiza gelirsek o benim icin c.baskani,b.basbakan,TRABZON bld.baskani trb m.v.den daha onemlidir daha sever daha cok saygi duyarim..
    Ama elestirimide yaparimm

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Yönetime boşu boşuna sallamayın.
    Sahaya girip çimlerin anasını belleyin diyen yönetim miydi?
    Sulama sistemine bile zarar verecek kadar çimi koparın diyen yönetim miydi?
    Koridorlarda bulunan yönlendirme tabelalarını dahi sökün diyen yönetim miydi?
    Sevinmenin bile adabı vardır. Hayvan gibi davranıp stadyuma zarar vermenin izahı yok!

Altay maçı ve kupa töreni konusunda gerçekten çok sinirliyim.
    Ben Antalyaspor maçına gelmedim. Altay maçı ve kupa törenini izlemek için planımı değiştirdim.
    Ancak kendini kontrol edemeyen aptallar yüzünden maçı izlemeyeceğim, belki de kupa törenine gelemeyeceğim.
    Benim gibi binlerce insan vardır. Bizim hakkımıza giren bu fütursuz tipler dururken yönetime sallamak doğru değil.

Hasan Habip Özbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

orda büyük bir karnaval havası yaşatmalıyız hatta maça gidecekler nerden gidiyorsa giderken kimseyi rahatsız etmeden ama forma atkı ve bayrakları ile gitmeli gücümüzü herkes görmeli
    Bordomavi.net - Orhangazi

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı iso_4939 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum urfa dendi ilk basta kizdim dedim urfa da 10 yilda bir nasip olur bir nebze icime attim dogudaki taraftarlarimiz izler dedim.
    Ama b.sehir ve kupa maci ist.oynanacak zaten altay maci ahmakliktir diyorum ve arkadasindayim..
    Baskanimiza gelirsek o benim icin c.baskani,b.basbakan,TRABZON bld.baskani trb m.v.den daha onemlidir daha sever daha cok saygi duyarim..
    Ama elestirimide yaparimm
    Aynen abi ben İstanbul'da yaşıyorum Altay maçına da Allah izin verirse gideceğim, ona rağmen gönlümden geçen kesinlikle Trabzon'da oynanması maçın. Trabzon net olmyorsa alternatif Urfa Ankara ne biliyim Bursa vs de olabilirdi. Muhtemelen bu İstanbullular ile atışmalardan başkan iyice bilendi alın size İstanbul dedi herhalde Bu kadar yüklenmeyelim diye diyorum, hepsi o.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Nereden
    Trabzon

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen abi ben İstanbul'da yaşıyorum Altay maçına da Allah izin verirse gideceğim, ona rağmen gönlümden geçen kesinlikle Trabzon'da oynanması maçın. Trabzon net olmyorsa alternatif Urfa Ankara ne biliyim Bursa vs de olabilirdi. Muhtemelen bu İstanbullular ile atışmalardan başkan iyice bilendi alın size İstanbul dedi herhalde Bu kadar yüklenmeyelim diye diyorum, hepsi o.
    Gelde simdi bir hafta daha cinaliyi dinle adam günahkar etti bizi söv söv farkli kufurler bulmamiz lazim

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biletler ne zaman satışa çıkıyor?

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya arkadaş şu maç trabzonda oynansın diyenleri anlamıyorum...ben her maç istanbuldan kalkıp trabzona geliyorum. seninde canın maçı izlemek istiyorsa bi zahmet et kaldır neticeni gel istanbula...burdan oraya her maça gelene az saygınız olsun.Trabzonspor sadece şehirden ibaret değil.kendinize gelin

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Kupa töreni ne zaman acaba ? Cumartesi diyorlar şimdide altay maçında stad full olur tekrar kupa kaldırılır gibi geliyor ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı iso_4939 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelde simdi bir hafta daha cinaliyi dinle adam günahkar etti bizi söv söv farkli kufurler bulmamiz lazim
    her hafta İstanbul'da maç var, adam haklı valla Bizim Trabzon'da bile 2 hafta da bir maçımız oluyor ya )

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetime boşu boşuna sallamayın.
    Sahaya girip çimlerin anasını belleyin diyen yönetim miydi?
    Sulama sistemine bile zarar verecek kadar çimi koparın diyen yönetim miydi?
    Koridorlarda bulunan yönlendirme tabelalarını dahi sökün diyen yönetim miydi?
    Sevinmenin bile adabı vardır. Hayvan gibi davranıp stadyuma zarar vermenin izahı yok!

Altay maçı ve kupa töreni konusunda gerçekten çok sinirliyim.
    Ben Antalyaspor maçına gelmedim. Altay maçı ve kupa törenini izlemek için planımı değiştirdim.
    Ancak kendini kontrol edemeyen aptallar yüzünden maçı izlemeyeceğim, belki de kupa törenine gelemeyeceğim.
    Benim gibi binlerce insan vardır. Bizim hakkımıza giren bu fütursuz tipler dururken yönetime sallamak doğru değil.
    Hocam ben de aynı sizin gibi antalya maçına gelmeyip bu kupa törenine gelecek şekilde plan yaptım. Sahaya zarar verenlerin suçu vardır. Ancak burada bu kutlamanın tarihini cumartesiye, maçın tarihini de pazar gününe ayarlayan yönetimdir. Şimdi bunu görmezden mi gelelim. 1 haftadır 14 mayıs olimpiyatta maç, 15 mayıs trabzonda kutlama derken bu çark etmenin hesabını yönetimden sormayalım mı yani?

Pazar günü olsa maç geçmiş şekilde futbolcular gayet rahat şehir turu atabilir üzerine de stadda sabaha kadar kutlama yapabilirdik. Şimdi stadda üstün körü bir kutlama layık görülüyor. Bu şehir bu kupayı yıllardır bekliyor. Yönetimin de bunları göz önünde bulundurması gerekiyor.
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Zemin bu haldeyken maçın trabzonda oynanmaması doğrudur. Şehir seçimine çok yorum yapmıyorum. Elbette ankara olsa benim için güzel olurdu ama ortada planlı bir şey olmadığı için üzülmeye gerek yok.

Benim sinirim neden aceleye getiriyorsunuz. Ne derdimiz var da maçtan 1 gün önce kutlama yapıyoruz. Maçtan sonra 1 haftan var. Yap maçını cumartesi, pazar günü krallar gibi kutlamanı yap. Şunun da tersini yapmak tam bizlik hareket işte.
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Klup tepkilerden cekindigi ici dun geceden bu yana ne twitterdan mesaj aliyor ne mail atabiliyorsun resmi hesaptan ne faks ne telefonlara cevap veriyor en azindan yarim saat oncesine kadar oyleydi hepsi ..tepki cok buyuk bu duruma, 2011 kupasini bir gecede cikardiklari kanun ile elimizden alanlarin simdi de sampiyonluk sevincimizi almalarina izin vermememiz lazim herkes tepkisini koymali bu duruma..

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kimse maçın olimpiyatta oynanmasına karşı çıkmıyordur. Ama programın bariz şekilde cumhurbaşkanı için değiştirildiği ortada.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbul atatürk olimpiyat stadı

80 bin taraftar,hatta merdiven boşluklarınıda hesap edersen 100 bin taraftar

büyük bir şölen olacak

maç saatinin 16 olmasıda uygun oldu
    Kale arkalarını açacaklarını pek sanmıyorum. Ne zaman baksam ya tadilat var ya başka bir şey.

Nereden
    İstanbul

2010-2011 deki rekor kıracağımız maçta, "Metro inşaatı-güvenlik" gerekçesi ile açılmamıştı kale arkaları.

Hala metroyu bahane etmezler herhalde.

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kale arkalarını açacaklarını pek sanmıyorum. Ne zaman baksam ya tadilat var ya başka bir şey.

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klup tepkilerden cekindigi ici dun geceden bu yana ne twitterdan mesaj aliyor ne mail atabiliyorsun resmi hesaptan ne faks ne telefonlara cevap veriyor en azindan yarim saat oncesine kadar oyleydi hepsi ..tepki cok buyuk bu duruma, 2011 kupasini bir gecede cikardiklari kanun ile elimizden alanlarin simdi de sampiyonluk sevincimizi almalarina izin vermememiz lazim herkes tepkisini koymali bu duruma..
    rte gibi bir adam bu firsati kacirmaz kutlamalara katilir ve taraftari ikiye boler.sehir disindan gelen taraftarlar cogunlukta olsa her turlu isliklanirdi ama her zaman icin buyuk resmi ilk goren karadeniz insani alkislar.hele hele kendilerine tribun grubu diyen kefenci tayfa statta herseyi organize eder.gecen hafta suleyman soylu'yu isliklayanlar baska illerden gelenlerdi.trabzondaki ve trabzon disindaki trabzonsporlular arasinda muazzam bir fark var.

bazi arkadaslar febelilerden cekinir falan diyor ama buna katilmiyorum.febenin sadece istanbul taraftari tepki koyar diger muhafazakar fenerlilerin siyasi anlamda bizim karadeniz insanindan cok bir farki yok.kimse takmaz bile.kadikoydekiler zaten rte'ye gunahini vermez dolayisi ile siyasi anlamda cekinecek birseyi yok.oy kaybederim kaygisi tasidigina inanmiyorum.ali koc'un efeligi gucsuz gordugu imamoglu'na.iktidara sesini cikarabilecek,oyla tehdit edebilecek capi yok..

ne yapip edip buna engel olunmasi gerekiyor.38 yil sonra gelen sampiyonluk fotografinda o adamin olmamasi gerekiyor.bugun 2010-11 sezonu icin kustahlik yapan febe bu cesareti bu siyasilerden aliyor.bunlara yol veren,hakkimizin calinmasina musade eden,feneri ulke icinde kurtaran adamlar bizim stadimizda bize kupa vermemeli.bu rezil goruntu verilirse birak istanbulularin konusmasini direkt olarak sampiyonlugumuza golge duser.umarim boyle birseyi bize yasatmazlar..
    Konu tristram tarafından (10.05.2022 Saat 11:53 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Kombinesi olanlar bu maça girebilecek mi acaba?

bir de biletler ne zaman satışa çıkacak bilgisi olan ?

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı AntiŞike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kombinesi olanlar bu maça girebilecek mi acaba?

bir de biletler ne zaman satışa çıkacak bilgisi olan ?
    Tabiki gider eğer Antalya maçında girip ceza yiyen kişi değilsen
    Sen ceza aldıysan başkasına devredersin

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hasan Tüncel’in paylaştığı habere göre şampiyonuluk kupası Yemeksepeti sponsorluğu ile motokurye tarafından Uğurcan Çakır’a teslim edilecekmiş.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerden çıktı ki bu muhabbet? Ben böyle bir şey olacağını sanmıyorum en azından öyle umuyorum.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Trabzon

Insallah hayirlisi ile bu sene kazasiz belasiz biter bu siyaset belasi ustumuze yapismaz ki yapisacak gorunuyor uonetimin basi agriyacak bu yuzden

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı olcay_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki gider eğer Antalya maçında girip ceza yiyen kişi değilsen
    Sen ceza aldıysan başkasına devredersin
    antalya maçında kuzey-güney ve doğunun tüm alt blokları ceza aldı. sahaya bireysel olarak girip girmemene bakmazlar.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Burak Bıyıklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dinlenmeyecekler abi. Malum şahsiyet öyle istiyor çünkü.
    Siyasetin emrine girilmesini ve siyasetin spora bulaştırılmasını doğru bulmuyorum.
    2010-2011 Şampiyonluk kupamızı iade etsin o zat
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerden çıktı ki bu muhabbet? Ben böyle bir şey olacağını sanmıyorum en azından öyle umuyorum.
    Klubu yakin sosyal medya hesaplarinin hepsi yaziyor millet sosyal medya da ortaligi aya kaldirdi pazar gece 1 de istanbula ucacak takim ayni gun 4 de maca cikacak hasan tuncelin yazdigina gore sizce bunun mantikli bir sebebi var mi ayni gun rte rize de havalimani acacak klupe dun geceden itibaren faks tel mail twitterdan ulasilamiyor kurabildinizmi baglantiyi. Ben de oyle umuyorum da mantik denen de birsey var insallah geri adım atarlar tepkilerden oturu

Nereden
    Trabzon

Peki kupa toreninde stada giris nasil olacak herkes bilet mi kombinesi olanlar yine satış mi yiyecek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)