Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2022 -2023 Sezonu Ýçin Güçlü Kadro Ýstiyorum

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    58

Standart 2022 -2023 Sezonu Ýçin Güçlü Kadro Ýstiyorum

Evet,.
    2021-2022 sezonunda
    süper ligi ve ligin güçlü ekiplerini darma duman ederek
    Þampiyon olma mutluluðuna hep beraber ulaþtýk.
    Ýstifa eden hocalardan, iþinden uzaklaþtýrýlan hakemler hepimizin malumu.
    Dikkat çekmek istediðim konu puan sýralamasýnda ligin ilk devresinde puan
    farkýmýz açýk ara ilerde olmasýna raðmen 2. devre de maçlarýmýzýn yarýsýnda
    Trabzonspor takýmý çok zorlandý. Herkes Trabzonspor'un güçlü bir kadrosu olduðunu söylese
    öyle sanmýþ olsa da Trabzonspor söylendiði gibi çok güçlü deðildi. Yaþlý oyuncular
    sakatlýklarý nedeni ile takýmlarýnda oynayamayan oyunculardan toplama bir takýmdý.
    Sadece kadro geniþliði ve araya serpiþtirilmiþ yýldýz isimler vardý. Ancak bu yýldýzlardan
    öyle ahým þahým aman aman yaman yaman yaralanmadýk. Sadece akýllý bir hoca
    bu oyuncularý akýllý kullanarak sonuca gitti. Sürekli abanan hücum yapan bastýran
    bir takým deðil, geri yaslanan bekleyen kontra atak ve bireysel oyunlar ile fýrsat kollayarak
    sonuca gitmeye çalýþan bir Trabzonspor izledik, kazandýðýmýz maçlarýmýzýn skorlarý 1-0 veya 2-1
    þeklinde sonuçlanýrken Trabzonsporumuzun maçlarýný izlerken genelde kalp spazmlarý yaþadýk.
    Baþta yazdýðým gibi rakipleri darma duman ettik derken burada rakiplerin de kötü olmasý iþimizi
    kolaylaþtýrdýðý için baþarýlý olduk. Önümüzde ki sezon iþler hiç böyle olmayacak.
    Þampiyon olan futbolcular da ister istemez bir rehavet mutlaka oluyor. Takýmda sürekli ilk 11 de oynayacak
    güçlü bir kadro oluþturmak lazým. Çünkü Avrupa da Þampiyonlar ligin de adýmýzý baþarýmýzý duyurmak için
    mutlak bir gerekliliktir. Bir ömür boyu Trabzonsporun baþarýsýný baþarýsýzlýðýný takip eden bu takýmýn renklerine gönül veren
    biri olarak altta isimlerini yazdýðým mevcut oyuncularýmýzýn yanýna daha güçlü daha tecrübeli oyuncular almak mutlak bir gerekliliktir.
    Ben burada bu önerimi tüm taraftar arkadaþlarýmýzla paylaþýyorum. Kimse yazdýðým isimler dýþýnda þu simleri yazmadýnýz hakaret deðil mi demesin
    bize Trabzonsporu sürekli kazandýran rakiplere korku veren oyuncular lazým. Yazmadýðým oyuncular ya yaþýndan, ya fizik gücü yetersizliðindedir.

Evet bu isimler;
    daha güçlü ilk 11 + 5 olmalýdýr.

Uðurcan Çakýr
    Ahmetcan Kaplan
    Vitor Hugo
    Edin Viþça
    Dorukhan Toköz
    Anastasios Bakasetas
    Djaniny Tavares Semedo
    Andreas Cornelius

Not: Marek Hamsik ve Nwakaeme
    yüksek tempolu maçlarda 25 dakikadan fazla oynayamazlar.

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý Mehmet Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet,.
    2021-2022 sezonunda
    süper ligi ve ligin güçlü ekiplerini darma duman ederek
    Þampiyon olma mutluluðuna hep beraber ulaþtýk.
    Ýstifa eden hocalardan, iþinden uzaklaþtýrýlan hakemler hepimizin malumu.
    Dikkat çekmek istediðim konu puan sýralamasýnda ligin ilk devresinde puan
    farkýmýz açýk ara ilerde olmasýna raðmen 2. devre de maçlarýmýzýn yarýsýnda
    Trabzonspor takýmý çok zorlandý. Herkes Trabzonspor'un güçlü bir kadrosu olduðunu söylese
    öyle sanmýþ olsa da Trabzonspor söylendiði gibi çok güçlü deðildi. Yaþlý oyuncular
    sakatlýklarý nedeni ile takýmlarýnda oynayamayan oyunculardan toplama bir takýmdý.
    Sadece kadro geniþliði ve araya serpiþtirilmiþ yýldýz isimler vardý. Ancak bu yýldýzlardan
    öyle ahým þahým aman aman yaman yaman yaralanmadýk. Sadece akýllý bir hoca
    bu oyuncularý akýllý kullanarak sonuca gitti. Sürekli abanan hücum yapan bastýran
    bir takým deðil, geri yaslanan bekleyen kontra atak ve bireysel oyunlar ile fýrsat kollayarak
    sonuca gitmeye çalýþan bir Trabzonspor izledik, kazandýðýmýz maçlarýmýzýn skorlarý 1-0 veya 2-1
    þeklinde sonuçlanýrken Trabzonsporumuzun maçlarýný izlerken genelde kalp spazmlarý yaþadýk.
    Baþta yazdýðým gibi rakipleri darma duman ettik derken burada rakiplerin de kötü olmasý iþimizi
    kolaylaþtýrdýðý için baþarýlý olduk. Önümüzde ki sezon iþler hiç böyle olmayacak.
    Þampiyon olan futbolcular da ister istemez bir rehavet mutlaka oluyor. Takýmda sürekli ilk 11 de oynayacak
    güçlü bir kadro oluþturmak lazým. Çünkü Avrupa da Þampiyonlar ligin de adýmýzý baþarýmýzý duyurmak için
    mutlak bir gerekliliktir. Bir ömür boyu Trabzonsporun baþarýsýný baþarýsýzlýðýný takip eden bu takýmýn renklerine gönül veren
    biri olarak altta isimlerini yazdýðým mevcut oyuncularýmýzýn yanýna daha güçlü daha tecrübeli oyuncular almak mutlak bir gerekliliktir.
    Ben burada bu önerimi tüm taraftar arkadaþlarýmýzla paylaþýyorum. Kimse yazdýðým isimler dýþýnda þu simleri yazmadýnýz hakaret deðil mi demesin
    bize Trabzonsporu sürekli kazandýran rakiplere korku veren oyuncular lazým. Yazmadýðým oyuncular ya yaþýndan, ya fizik gücü yetersizliðindedir.

Evet bu isimler;
    daha güçlü ilk 11 + 5 olmalýdýr.

Uðurcan Çakýr
    Ahmetcan Kaplan
    Vitor Hugo
    Edin Viþça
    Dorukhan Toköz
    Anastasios Bakasetas
    Djaniny Tavares Semedo
    Andreas Cornelius

Not: Marek Hamsik ve Nwakaeme
    yüksek tempolu maçlarda 25 dakikadan fazla oynayamazlar.

Dogru tesbitler fizik gucu yuksek atletik bir kac oyuncu almamiz lazim rakipler hem guclenecek hemde bizim oyun felsefemiz rakipler tarafindan cozulmeye baslandi dogrusu sezon basinda waka gervinho hamsik baka gibi oyuncularin geri donuslerde sorun yasayacagini hissetmistik ancak beratli hamsikli omurlu baka,li orta sahasi pas oyununu cok iyi yapip topun bizde kalmasini sagladilar ve geri donus problemlerini biraz kamufule ettik fakat son haftalarda pas oyunu sekteye ugratilinca zayif yonlerimiz ortaya cikmaya basladi hoca ve yonetim bu sorunu cozerler diyelim

Steril61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Tespitlere katýlýyorum. Bir ekleme de yapmak istiyorum. Wakaeme, Hamsik, Visca, Gervinho vb. tecrübeli lakin yaþý ilerlemiþ oyuncular. Bizim ayný görevi yapabilecek daha dinamik, atletik, hýrslý ve tempolu oyunculara ihtiyacýmýz var. Umarým Abdullah Avcý bu sezon ýsrar ettiði yaþlý ve tecrübeli oyuncu tercihinden vazgeçerek geleceðimize yatýrým yapar. Aksi halde bu yolun sonu dipsiz çukur yani.

Acil sað ve sol bek lazým. defansýn göbeðinden gol yemeðe baþladýk. Oraya Berat yerine daha iyi bir ön libero gerekiyor. Hücumda wakaeme yerine gidip gelebilecek iyi bir sol açýk gerekli. Orta alana Bakasetas yerine Yusuf Yazýcý gelse süper olur. Koita ve Cornelius u satýp hücuma da Artem ve Sorloth u alabilirsek muhteþem olur. Gazamýz mübarek olsun

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    58

Alýntý Steril61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tespitlere katýlýyorum. Bir ekleme de yapmak istiyorum. Wakaeme, Hamsik, Visca, Gervinho vb. tecrübeli lakin yaþý ilerlemiþ oyuncular. Bizim ayný görevi yapabilecek daha dinamik, atletik, hýrslý ve tempolu oyunculara ihtiyacýmýz var. Umarým Abdullah Avcý bu sezon ýsrar ettiði yaþlý ve tecrübeli oyuncu tercihinden vazgeçerek geleceðimize yatýrým yapar. Aksi halde bu yolun sonu dipsiz çukur yani.
    Acil sað ve sol bek lazým. defansýn göbeðinden gol yemeðe baþladýk. Oraya Berat yerine daha iyi bir ön libero gerekiyor. Hücumda wakaeme yerine gidip gelebilecek iyi bir sol açýk gerekli. Orta alana Bakasetas yerine Yusuf Yazýcý gelse süper olur. Koita ve Cornelius u satýp hücuma da Artem ve Sorloth u alabilirsek muhteþem olur. Gazamýz mübarek olsun
    tamý tamýna bunlarý anlatmaya çalýþtým, saðolasýn aynen öyle kardeþim.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    58

anlatmak isteðim konunun ne kadar
    önemli olduðu bu akþamki maçta daha net daha acý olarak belli oldu.

þu futbolculara daha iyi futbolcular
    ilave edilemezse seneye iþimiz çok kötü olacak.
    ben bunu görüyorum.
    diðer yazmadýðým oyuncular kesinlikle bu takýmda kalmamalý.

Uðurcan Çakýr
    Ahmetcan Kaplan
    Vitor Hugo
    Edin Viþça
    Dorukhan Toköz
    Anastasios Bakasetas
    Djaniny Tavares Semedo
    Andreas Cornelius

1 -0 önde olduðumuz maçý Kayseri bizi eze eze elimizden aldý
    bunu yapacaklarýna da hiç þüphem yoktu. Dost acý söyler kusuruma bakmayýn.

SALDIRAY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Sörloth ve Yusuf u geri almak elzem.. cornelius u da seviyorum ama satýp para kazanabiliriz. Bakasetas, djaniny de güzel para kazandýrabilir.
    hamsik hamle adamý olarak kalabilir

peres, gervinho, puchaz, koita, vakame, koissassss teþekkür edilip gönderilsin
    köybaþý, serkan, yusuf da paket olmalý
    Bir Sevdasýn Trabzonspor'um..

Nereden
    Avrupa Diðer

anlatmak isteðim konunun ne kadar
    önemli olduðu bu akþamki maçta daha net daha acý olarak belli oldu.

þu futbolculara daha iyi futbolcular
    ilave edilemezse seneye iþimiz çok kötü olacak.
    ben bunu görüyorum.
    diðer yazmadýðým oyuncular kesinlikle bu takýmda kalmamalý.

Uðurcan Çakýr
    Ahmetcan Kaplan
    Vitor Hugo
    Edin Viþça
    Dorukhan Toköz
    Anastasios Bakasetas
    Djaniny Tavares Semedo
    Andreas Cornelius

1 -0 önde olduðumuz maçý Kayseri bizi eze eze elimizden aldý
    bunu yapacaklarýna da hiç þüphem yoktu. Dost acý söyler kusuruma bakmayýn.
    Aslinda sezon basindan beri tahmin ettigimiz gibi takim fizik ve yas olarak geri donuslerde yetersiz kaliyor son haftalarda pas oyunu iflas etti top bizde kalmiyor bir ara siopis 3 kisilik kosup aciklari kapatiyordu sb macinda baslayan fiziki dusus devam ediyor iyiki puan farkimiz oynadigimiz futboldan daha yuksekti 3 derbi macindaki son dakika golleri konya macindaki iyi oyun iyi skor takima buyuk moral oldu yoksada isimiz zordu sol bek stoper bir orta saha bir hucum oyuncusu kesinlikle sart gelenler mutlaka eldekilerden iyi olmasi lazim

Nereden
    Avrupa Diðer

Antalya ve kayseri kupa macindaki en buyuk eksikliklerden biride rakip takimin geride genis alanlar birakmasina ragmen bizim simdiye kadarki en buyuk silahimiz kontra atak oyunu islemedi eskiden bize karsi kolay kolay bir anadolu takimi bu kadar risk alip cok adamla hucuma cikmaya cesaret edemezdi etigi anda cezayi keserdik gorulduki yeni sezonda rakipleri suratiylede tehdit edecek guclu bir hucum oyuncusu alinmasi lazim

Diyer taraftan sampiyon olmus bir takim var emegi gecenlere tesekkur ediyoruz takim icersinde piyasa degeri olan iki oyuncumuz zaten belliydi ugurcan omur ve yeni olarakta ahmetcan eklendi dusundurucu olan birazcik cornelus ve dorukhan disinda piyasa degerini yukselten veya patlama yapan oyuncumuz varmi?..
    Konu objek tarafýndan (14.05.2022 Saat 01:24 ) deðiþtirilmiþtir.

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Çok güzel baþlýk. Ancak ülkemizde eðitim seviyesinin diplerde hele futbolcularýn daha da dipte olduðunu bilerek bir pencere açmak istiyorum.

Kutlamalarda Afrikalýlar, çýkýþa Afrikalý geldiðinde aklýný yitirmiþçesine sevindi, Arsene Wengerin sözlerinin çoðu doðrudur Afrikalýlar için.

Yerlilerde KRAL, haklý olarak Uðurcan, Dorukhan-Ömür ve kalan tüm yerliler kaptaný çok seviyor, müthiþ uyum var.

Hamsik, grande apayrý bir karakter, öyle bir kariyerde uyum aranmaz herkes saygý duyar. Brezilya ekibi Hugo ve Peres Edgarý da çeteye almýþ, Baka-siopis belli.

Ama kalan yabancýlar, Cornelius-Pohaç hatta Viþça besbelli yalnýz. Bunlar her takýmda olur, BUNU YÖNETEBÝLEN TAKIMLAR BAÞARILI OLUR.

Son dönemde düþüþler, Afrikalýlarda Nwakaeme krallarýnýn moral bozukluðu merkezinde pusuda, yerliler Uðurcan gidecek diye beklemede ama Allah var ilk 11 yerlilerine tek kelime edemeyiz, açýk ara en iyiler.

Ben olsam, TEK YERLÝ SATAR gidene göre yeni lideri kaptan yaparým.

Afrika iþini MUHAKKAK çözerim, en az 2 sini satarým (Djaniny kesin). Tekleme kalanlarý ve gelenleri kaptan yapýp Hamsike baðlarým.

Bu transfer iþi baþarýsý GELENÝN KALÝTESÝNE DEÐÝL UYUMUNA daha baðlýdýr.
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile þampiyonluk gibi artýk!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    58

Bazý taraftarlarýmýz ve bazý yöneticilerimiz yansýyan bilgilere göre
    Nwakaeme ve Marek Hamçik ile anlaþýlýp gelecek sene kadroda olmalý imiþ.

Üstüne A. Kadir Ömür'ü de katýyorum
    bu oyunculardan kurulan takým zarar ettirir.

Kim diyebilir bu sene Trabzonspor'un þu þu maçlarýný seyrettim
    atak üstüne atak oynadýk diye!

Fiziði yetersiz ve yaþlý oyuncular ile olmuyor olmuyor.

Bakmayýn þampiyon olduðumuza rakipler kötüydü.

Hýzlý oynayabilen bizi yendi. Bazýlarýnýn þansý tutmadý. Futbolda bazen þans kýsmet faktörü de var
    ama bunu iyi bir takýma sahipseniz elde edebiliyorsunuz, kötü bir takýmla ne þansýn olur ne kýsmetin.

Sürte kalka þampiyon olduk, iyi bir takýmla baþlarsak yeni sezona rakiplere fýrsat vermeyiz.
    Erken vakitte fizikli pratik zekalý ve çalýþkan oyuncular ile takýmýn eksiklerinin tamamlanmasýný caný gönülden arzu ediyorum.
    Umarým yönetim ve hoca ile ayný düþüncede ortak oluyoruzdur.
    Konu Mehmet tarafýndan (20.05.2022 Saat 17:12 ) deðiþtirilmiþtir.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Bugün ajanslara düþen transfer haberleri;

Christian Benteke
    Halil Akbunar
    Domagoj Vida
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    58

Kocamanlar, tecrübesiz gençler ve fiziði yetersiz yerli oyuncular ile gelecek sene bu lig tat vermeyecek.

nevzat61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bugün ajanslara düþen transfer haberleri;

Christian Benteke
    Halil Akbunar
    Domagoj Vida
    Vida mý ?

Batsuayi þimdi vida..bu haberleri kim yapýyorsa bence hedef þaþýrtmak için yapýyordur..yoksa bjk nin nal topladýðý sezonda beðenmeyip göndereceði oyunculara talip olmayýz sanýrým..
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, baþkalarýnýn ne düþündüðünü takýntý haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

Nereden
    Avrupa Diðer

Defans hava toplarini seyrederse ileride aralara sarkip adam ekarte edecek oyuncun yoksa boyle haberler cikar

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Batshuayi bizde en az 20 gol atar. Bu adamý beðenmeyen futboldan anlamýyordur. Kaç tane topu direkten döndü çok þanssýz. gören de 1 golle sezonu bitirdi sanacaklar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

"TRANSFERÝ GEÇEN SENEDEN DAHA ÝYÝ YAPMAK ÝSTÝYORUZ"
    "Transferde geçen seneden bir týk daha iyisini yapmak istiyoruz. Yoðun bir trafiðimiz olacak. Kadro derinliðini ve kalitesini oluþturmamýz gerekiyor."

**
    Süper kupa
    süper lig
    þampiyonlar ligi
    ziraat Türkiye kupasý

þampiyon takýmýn hocasýný dün akþam dinledim
    sað -sol bek sað stoper kanat oyuncusu dedi sadece
    aðustosun ilk haftasý lig baþlayacak kasým ayýnda dünya kupasýndan dolayý 1 ay ara olacak
    bu sürede çok az puan firesi verilmesi gerektiðinin altýný çizdi
    birde en önemlisi gidenler olacak ve yerlerine oyuncu alýnacak tarzýnda konuþtu.

puchacz denswil gitti(denswili hoca istiyor inþallah alýnýr.)
    trondsen
    koita
    kouassi
    serkan
    yunus
    ve yusuf diyorum.

avcý hocam iþini bilir diyorum.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    58

Beþiktaþ'ýn eski oyuncularýndan Guti Hernandez

"Türkiye'deki büyük takýmlar ilginç þekilde ýsrarla yaþlý oyuncu transfer etmeye devam ediyor. Bu isimlerin takýmlara ne kadar katký saðladýðýndan da emin olamýyorum. Ama maalesef bu þekilde devam ediliyor"

Nereden
    Avrupa Diðer

[FONT="]Beþiktaþ'ýn eski oyuncularýndan Guti Hernandez
    [/FONT]

[FONT="]"Türkiye'deki büyük takýmlar ilginç þekilde ýsrarla yaþlý oyuncu transfer etmeye devam ediyor. Bu isimlerin takýmlara ne kadar katký saðladýðýndan da emin olamýyorum. Ama maalesef bu þekilde devam ediliyor"

[/FONT]

Cok klas yasli bir oyuncunuz varsa zarari olmaz ornek burak yilmaz fransada ilk sene super ikinci sezon dusus hamsik bu sezon iyi seneye?…

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    58

Futboldan futbolcudan iyi anlayan
    gelecek sene Hamsik ve Nwakaeme'nin bir iþe yaramayacaðýný anlamasý lazým.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Futboldan futbolcudan iyi anlayan
    gelecek sene Hamsik ve Nwakaeme'nin bir iþe yaramayacaðýný anlamasý lazým.
    Kadro yavaþ yavaþ gençleþtirilecek Mehmet abi, rahat ol. Bir anda olmaz bu

Tespitlerine katýlýyorum bu arada.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Avrupa Diðer

Bazi yasli oyuncular birazda alttan gelemeyenler sayesinde devam ediyor sb,de arda crespo iyi oynayinca sosa ve gustavo hemen iskartaya ciktilar berat hamsik,i koussi,de wakayi kesecek performans gosterse aynisi olacak ama olmuyor

Kadir Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ben de istiyorum ama bankaya ödenecek kredileri düsününce aklima Aydemir Akbas'in kolpacino filmindeki o meshur sahnesi geliyor.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Keþke Böyle bir kadromuz olsa Uðurcan, Vitor Hugo, Gerard Pique, Cheikhou Kouyate, Marek Hamsik, Anderson Talisca, Alexander Sorloth, Cornelius en azýndan Þampiyonlar Ligi için Keþke þöyle bir kodrumuz olsaydý çok muhteþem olurdu...
    Konu deepmavi tarafýndan (28.05.2022 Saat 02:58 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý deepmavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Keþke Böyle bir kadromuz olsa Uðurcan, Vitor Hugo, Gerard Pique, Cheikhou Kouyate, Marek Hamsik, Anderson Talisca, Alexander Sorloth, Cornelius en azýndan Þampiyonlar Ligi için Keþke þöyle bir kodrumuz olsaydý çok muhteþem olurdu...
    Bu kadro zor bir araya gelir gelsede geride iki agir adam ortada yine ayni hamsik talisca geri donus problemi yasar ileri ikili dar alanda yerden zayif kalir vs futbolda garanti yok ya tutarsa! Iyi olur
    Konu objek tarafýndan (28.05.2022 Saat 12:03 ) deðiþtirilmiþtir.

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Asker tipli futbolcu lazým kazma olmayan cinslerinden.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)