Sayfa 75 Toplam 85 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 65 73 74 75 76 77 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2108 adet sonuctan sayfa basi 1,851 ile 1,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 35.Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Antalyaspor | ÞAMPÝYON TRABZONSPOR

Attila Durmuþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    46

Alýntý akkaya61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Degerli Renktaslar,

Tam 11 yil sonra Forum'a ilk girisim. En son 2011'de sike davasi baglaminda girmisim. Sonra film kopmus.

2000 yilindan beri ABD'de yasiyorum. Burda bi universitede profesorum. Cocuklugum Trabzon'da Arafilboyu, Comlekci, Meydan'da gecti. 2011'i bir kenara koyarsak 1984 sampiyonlugunda 8 yasindaydim. Dobi Hasan'in son dakika golu ile Fener'i yendigimiz maci radyodan dinledigimi hatirliyorum. Sonrasinda da Arafilboyu sokaklarinin gelin gibi suslenip FB, GS, BJK sembolik tabutlariyla doldugunu hic unutmadim bir cocuk olarak. Lise'den sonra ayrildim Trabzon'dan. Ama TS hep benimle geldi. 96 travmasini yasadigimda cok genctim ama onulmaz izler birakti bende. O ruya takimin, Turkiye tarihinin en iyi takimlarindan birisinin sampiyon olamamasini hic bir zaman cozemedim. 2011'deki sampiyonlukta ABD'deydim ve sike olayindan sonra futboldan sogudum. Taa ki kucuk cocugum buyuyup futbol oynamaya baslayana kadar. O zaman onun TR ile bagi devam etsin diye Turkiye liglerini takip etmeye basladik beraber. Trabzonspor'u ve diger sehirlerin isimlerini ogrendi. Cok ilginc bi sekilde ben hicbirsey soylemeden TS sevdalisi oldu. 2020'de kacan sampiyonluk onu cok uzdu. Acaba yanlis mi yaptim; cocuk hep mutsuz mu olacak diye dusunmeye baslamadim degil. Ama cok sukur bugunu gorduk beraber, gollerde birbirimize sarildik baba-ogul ilk kez.

Basindan beri ona hep sunu anlatmaya calistim: Istanbul takimlari guclu ve zenginler. TS ise bir underdog, yani hep hakir gorulmus, diskrimine edilmis, hepsinden onemlisi sike ile sampiyonluklari calinmis. Guc ve para ile zaten kazanirsin. Onemli olan "minority/oteki" oldugun yerde sisteme meydan okumandir. Cok sukur o ruhu kazandi. Mucadeleyi birakmamanin sonunda bizi bi yerlere goturecegini gormus oldu.

TR'de azinlik olmak cok zordur. Herkes gucsuze vurur. Lobi ile sike ile para ile ezerler seni. Bugunku sampiyonluk o yuzden cok degerlidir. Futbol kalitesini felan bosverin. Keyfini cikarin. Yasadiklarimizin felsefesine ve hayatimiza etkilerine odaklanin. TS taraftarligi doktora konusu olacak bir olgudur.

Emegi gecen herkese cok tesekkurler. Ben Ahmet Agaoglu'nu ozellikle tebrik etmek istiyorum. TR'de idare kalitesinin teknik yonetim kadar onemli oldugunu cok guzel gosterdigi icin.

Herkese sevgiler selamlar.
    Aleyküm selam Hocam. Herkese armaðan olsun bu þampiyonluk
    TRABZONSPOR
    Mustafa Kemal ATATÜRK
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DÝYENE
    ÞAMPÝYON

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Ya hu sabah olmuþ , heyecanla foruma giriyorum , hala sahaya seyirci girdi bilmem ne , bilmem ne ..Bakýn insanlar kaç sene sonra foruma girmiþ .10 sene sonra foruma giren var.2005'te kaydolmuþ abimiz var foruma tekrar girip yazan.Yapmayýn , þu güzel günün ve günlerin tadýný çýkartýn.Ben gece uyuyamadým.Perþembe günü görev yaptýðým okula formamý giyip akþama kadar formamla ders anlatacaðým.Yýllarýn acýsýný çýkartacaðým 3 kýz kardeþin taraftarlarý karþýsýnda , onlar kudurdukça ben sevineceðim.Siz hala sahaya dalan taraftarlardan bahsediyorsunuz.Anonsçu "iþte bu" dedi , üstüne hakem orta sahayý gösterir gibi hareket edince ne yapsýn o baðrý 38 senedir her gün yanmýþ olan taraftar..Ýlk önce kendi pisliklerinin hesabýný versinler.Anamýzýn ak sütü gibi hak ettik biz bu þampiyonluðu.Belki de bi 30 küsür sene daha bekletecekler , zira korku daðlarý aþtý.Seneye neler çevirecekler , hangi algý oyunlarýyla bizi tekrar dibe çekecekler göreceðiz.
    Bu arada ..
    ÞAMPÝYOOOOOONNNN TRABZOOOOOOONNNNNN !!!!!!!!

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

aynen öyle anonsçu iþte bu dediði an insanlar sahaya indi. o atmosferin verdiði gazla da herkes sahaya girdi.

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

Anonsçu Spiker iþte buu diye baðýrýnca sahaya girmiþ insanlar yanlýþ anlaþýlmýþ. Hata kendisinde. Ýzlerken anlamamýþtýk bizde.Þampiyonluðun kilit noktasý maðlup olmamaktý biz yenemiyorsak yenilmeyiz mantýðýyla bu sezonu aldýk. Sadece 2 maðlubiyetle noktaladýk. Bu anahtarýn kilidiydi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

Nereden
    Muðla

Para mevzularýný mükemmel yönetirlerse tsclub ve diðer ticari gelirler ile bu sezon borç bile kapatýlýr. O zaman asýl büyük olay gerçekleþecek. Þampiyonlar ligine direk katýlým durumu olursa tartýþýlmaz isimler takýma kazandýrýlmalý. 1 þampiyonlukla borç kapatabilecek durumdayýz þuan.. Kadroyu daðýtmadan devam etmemiz lazým

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Þükürler olsun.

Hiç durmadan, üstüne koyarak seneye de ayný tarifeyi uygulayacaðýz Allahýn izniyle.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý amedyu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oncelikle herkese selam.

Foruma 2008 den beri uyeyim, transfer ve mac basliklarindaki hemen her sayfayi okumusumdur ama bu ilk mesajim.

Dunya gozuyle bu gunleri de gorduk, SAMPIYON olduk! Tebrikler Trabzonum. Tebrikler cefakar Trabzonspor taraftari. Sampiyonluk nasil kutlanir tum dunyaya gosterdiler. Sirada Turkiye kupasi var.

Altay macina San Francisco dan geliyorum. Taraftarimiz ve futbolcularla tur atacagiz insallah.

Simdiden bayraminiz mubarek olsun.
    Dun ciktin mi koprudeki kutlamaya san francisko da amerikayda organizasyon yapilmis orda klupte yayinlayacakmis klip hazirlaniyormus

Nereden
    Ýstanbul

Aslen giresunlu doðma büyüme Ýstanbullu biri olarak
    2011 yýlýnda çalýnan þampiyonluktan sonra her yýl içinde ukte kalan 3 büyütülmüþ takýma özellikle sikeci takýma her gün nefreti artan biri olarak
    Dün akþam öyle bir rahatladim ki Allah önce Abdullah Avcý'dan sonra baskandan oyunculardan emeði geçen herkesten razý olsun
    Artýk baþýmýz dik gogusumuz ileride yürüyeceðiz ben bundan sonraki yýllarda ligi ilk 3 te birirdigimiz sürece bu yapýnýn devam etmesini istiyorum inþallah seneye de þampiyon olacaðýz inanýyorum
    Maça gelince Antalya aþýrý hýrs yapmýþtý sanki kupa finali ve kazanan kupayý alacak gibi oynadýlar hayýrdýr bir yerlerden prim mi vardý ? Sizin hiç dikkatinizi çekti mi ? Bakýn iddiasý olan adana bile böyle deðildi dikkatinizi cekerim
    Ýkinci konu wakayeme ne maçta forma giydi ne sevinç gosterileeinde vardý sanki baþka takýmla anlaþmýþ gibi geldi bana zaten 4-5 maçtýr piyasada yoktu sikecilerle anlasmis olabilir paraya ihtiyacý vardýr saygý duyarým sosa örneði ortada gitsin emekliliðin tadýný çýkarsýn
    Son olarak dün dedimki kendi kendime biz seneye çok daha güçlü bir kadro kurmaliyiz dorukhan siopis visca gibi mücadeleci savaþçý djanini gibi teknik ileriye dikine giden iyi adamlar þart wakayemenin yeri dolar Tello dobvyk falan sadece ugurcanin yeri dolmaz hayýrlýsý bakalým...

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Altay maçýný Atatürk olimpiyat stadyumuna aldýralým güzel hasýlat olur ,70000 bin bilet ortalama 500 liradan desek 35 milyon para yapar.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tarihi maç
    Tarihi þampiyonluk
    Tarihi konu baþlýðý
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Ah o anonsçu ahhhhhhhh

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

[COLOR=rgba(var(--i1d,38,38,38),1)]“Trabzonsporlular en azýndan þampiyon olup girdiler sahaya, baþkalarý gibi kendilerini þampiyon sanýp sonra aðlayarak çýkmadýlar"

Günün sözü , Erman Toroðlu hocama ait..Saplamýþ þikecilere hem de nasýl saplama..
    [/COLOR]

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Yiðit SARI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ah o anonsçu ahhhhhhhh
    anonscu iyi fircaladi ama

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Sahaya girilecekti girildi bu dunyanin her yerinde aynidir bu kadar uzun yillarin ardindan ustelik.sahaya girme oldu diye sevinemedim diyenler var buna vandallik diyenler var aklinizi basiniza alin sampiyonlugun þokunda cikamazdiniz heralde..cok guzel goruntuler verildi dun o sahaya girme ani kosarak ayni anda patlayan havai fisikler vs sampiyonluk klibinin en ozel goruntuleri yillar gectikce bakacagiz bu goruntulere arsivlik.. gecelim bu isleri elin agziyla agziyla propaganda yapmayalim hakeme saldirmak icin sahaya girdi þikebahceliler bakanin kafasina þise sahaya yabanci madde yagdirdilar 100 bin tl ceza aldilar biz sampiyon sanip 1 dakika once sahaya girdik diye klubu kapatalim dieynler olacak nerdeyse yuh..su goruntulerin ardindan sampiyonlugu kutlayamadim diyen adam gitsin baska takim tutsun lazim degil oyle adam bu camiaya da forumuda

Nereden
    Ankara

Yav biraz az mý sevindim acaba. Dur biraz daha sevineyim
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý OMERYILMAZ_TS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aslen giresunlu doðma büyüme Ýstanbullu biri olarak
    2011 yýlýnda çalýnan þampiyonluktan sonra her yýl içinde ukte kalan 3 büyütülmüþ takýma özellikle sikeci takýma her gün nefreti artan biri olarak
    Dün akþam öyle bir rahatladim ki Allah önce Abdullah Avcý'dan sonra baskandan oyunculardan emeði geçen herkesten razý olsun
    Artýk baþýmýz dik gogusumuz ileride yürüyeceðiz ben bundan sonraki yýllarda ligi ilk 3 te birirdigimiz sürece bu yapýnýn devam etmesini istiyorum inþallah seneye de þampiyon olacaðýz inanýyorum
    Maça gelince Antalya aþýrý hýrs yapmýþtý sanki kupa finali ve kazanan kupayý alacak gibi oynadýlar hayýrdýr bir yerlerden prim mi vardý ? Sizin hiç dikkatinizi çekti mi ? Bakýn iddiasý olan adana bile böyle deðildi dikkatinizi cekerim
    Ýkinci konu wakayeme ne maçta forma giydi ne sevinç gosterileeinde vardý sanki baþka takýmla anlaþmýþ gibi geldi bana zaten 4-5 maçtýr piyasada yoktu sikecilerle anlasmis olabilir paraya ihtiyacý vardýr saygý duyarým sosa örneði ortada gitsin emekliliðin tadýný çýkarsýn
    Son olarak dün dedimki kendi kendime biz seneye çok daha güçlü bir kadro kurmaliyiz dorukhan siopis visca gibi mücadeleci savaþçý djanini gibi teknik ileriye dikine giden iyi adamlar þart wakayemenin yeri dolar Tello dobvyk falan sadece ugurcanin yeri dolmaz hayýrlýsý bakalým...
    Antalya bu maci alsaydi avrupa kupalari icin iddali duruma gelecekti sampiyonluk isi zaten bitmisken þike prim falan kimse kimseye vermez bu islere de girmez olay rakiplerin iyi oynamasi degil bizim haftalardir kotu oynamamaiz ugurcanin bizi ipten almasi neyse tadini cikarmaya devam teknik taktik isler daha sonra konusulur..

Nereden
    Muðla

Durup durup seviniyoz bayram tam çifte bayram oldu.. hayattaki herþey 0 sanki þimdi önüne 1 koyduk herþeyin anlamý oldu. Cidden çok mutluyuz.

Nereden
    Almanya

Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Böyle bir günde birbirmize girebiliyoruz. Ne rahatsiz bir topluluguz yahu..
    Hocam sen ne diyorsun böyle bir günde bile daha taktik maktik konusanlar var ) dua etsin bizim taraftar Avci gibi bir adam geldi yoksa 100 sene daha olamazdik

Barista - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    35

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yav biraz az mý sevindim acaba. Dur biraz daha sevineyim
    Bende de halen tam olarak jeton düþmedi, yeterince sevinemedim. Hala inanýlmaz geliyor. Bu sezon ne kadar büyük bir baþarýya imza attýðýmýz zamanla daha iyi anlaþýlacak. Ahmet Aðaoðlu, Ertuðrul Doðan, Abdullah Avcý, Uðurcan, Hamsik, Nwakaeme, Dorukhan, Cornelius ve Bakasetas baþta olmak üzere, taraftarýn da bütünleþmesiyle birlikte muhteþem bir þampiyonluk hikayesine imza atýldý. Herkese kutlu olsun. Her zaman her yerde en büyük Trabzonspor.

AntiÞike - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

ÞAMPÝYON TAKIMIN ÞAMPÝYON TARAFTARI;

GÜNAAYYDDIINNNN.....

Varlýbaþ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Takýmý çekmeyip oyuna devam etmesine raðmen, Nuri Þahin Efendi seninle olan hesabý seneye göreceðiz merak etme. Þansýn vardý ki 2 maçta talihsiz dönemlere denk geldi.

Sabýrla bekliyor olacaðýz !
    McLas was Here

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bu þikebahçeliler kadar gerizekalýlari az vardýr

https://twitter.com/MCumbulOfficial/...Upm4zsdhw&s=19

Þikebahçeli olunca IQ un bir anda 61 puan düþüyor
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Haymatlos Han - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Haymatloshan olarak þike sürecinde üye oldum,sonra düzen bu diye pes etmiþtik. Ahýmýz tutar dedik, tuttu da þimdi 37 senelik hayatým da nihayete erdirdik özlemimizi.

Fenerbahçe farkýna varmaya baþladý, en büyük rakibinin biz olduðunun. Bunu her platformda kendisi göstermektedir. Sürekli þampiyonluðunu çaldýðý takýma gönülden baðlýlar belli(!)

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Anonsçuyu kovsunlar mümkünse
    Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hami bir kupa maçýna çýktý maç trabzonda o maçta elenmiþtik akhisardý rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamýnýn saha kenarýndan verdi taktik kulaklarýmla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

iso_4939 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Wakadan ses yok

2010_2011 süperlig þampiyonu TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)