Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Tartýþýyor (6) | Moral Bozanlar Hakkýnda

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Standart BMN Tartýþýyor (6) | Moral Bozanlar Hakkýnda

15 yýldýr bu foruma üyeyim.27 idi yaþým þimdi 42..Ýlk kez baþlýk açýyorum dilenirse silinebilir veya kilit vurulabilir.Ben Trabzon'u hayatýnda canlý görmemiþ Konyalý bir Trabzonsporluyum..Ömrüm bu takýmý sevmekle geçti.Benim akraným veya büyüðüm olan kardeþlerim ve abilerim gibi o meþ'um 96 faciasýný yaþadým..Diðerlerini saymadým malum biliyorsunuz.38 sene aradan sonra ilk "resmi" þampiyonluðumuza yürüdüðümüz þu günlerde , 4 haftadýr maç kazanamayan takýmýmýzla alakalý forumda yazýlanlarý okudukça sinirlerim bozuluyor.Her takýmýn form grafiði düþebilir bu olaðandýr.Þu anda yaþadýðýmýzda budur.Ancak puan farký en yakýn rakibimizle 11 iken içimizdeki bazý arkadaþlar , takým iyi giderken bu arkadaþlar pek ortada yoklar nedense , çýkýp can sýkmaya , mide bulandýrmaya baþladýlar..Ýsim isim de zikrederim bu tipler ama bilenler biliyor.Yönetimden ricam küfür ve hakaret nasýl yasaksa bu adamlarýn can sýkýcý mesajlarýný da engellensin.Þu hayattaki en büyük zevklerimden birisi bu forumu takip etmek ama adamlar "negatif enerji" yaymaktan zevk alýyorlar..Þampiyonluk eðer kaçarsa ki olacaðýz inþaallah , bu adamlar ayrý baþlýk açsýnlar versinler veriþtirsinler gýkým çýkmaz.Ama 5 hafta kalmýþ alacaðýmýz puan 4 iken hala bu puaný alamayacaðýmýzý iddia edip mide bulandýranlarý okumak da istemiyorum..Engelle engelle nereye kadar ???

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Evet kötü enerji yaymak için buraya gelenler þampiyonluk ilanýmýzý beklesin kýsa bir süre
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Cool

Güzel yazý renkdaþ eline saðlýk, iyiki yazmýþsýn.

Ülkemizde normalde ahlaklý dürüst insan sayýsý epey fazladýr ama 5 para etmezler gerek siyaseti gerek sanatý gerek parayý kontrol ederler ve her pisliði yapýp toplum mühendisliði yaparlar.

Forumda rakamý bilemiyorum ama 10 bin üye varsa en az 2 bini muazzam kültürlü-saygýlý, kalan 6 bini ortalamada diðer takýmlara göre çok daha düzgün insanlar ama bir de diðer 2 bin var ki çöpün çöpü

yani %20 lik leþ kesim ülkemizde hep öndedir-öne çýkarýlýr insanlarýn bu tip arkadaþý/akrabasý bile yok gibidir ama baksan tüm ülke böyle sanýrsýn…

Bmn gayet baþarýlý eliyor, 3 büyütülmüþü psikolojik yok ettðimiz bir sene, tam bitmesinler diye belliki gaz kes dediler bize yoksa yayýn ihalesine giren yok, TRABZONSPOR ÞU AN ÝSTESÝN BU ÜLKEDE DAHA BAÞKA ÞAMPÝYONLUK GÖREMEZ bir takým, Þubatta dünyada fiþ ne zaman çekildi??? Bu çok bariz açýða çýktý korktular, ürkütmeyelim EÐLENELÝM
    Konu HasanTezel tarafýndan (17.04.2022 Saat 14:37 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile þampiyonluk gibi artýk!

Nereden
    Trabzon

Kötü enerjinin kimseye faydasý yok, hatta zararý var. Biz futbolculara yayarýz , futbolcular bize derken son hafta Baþakþehir maçýný izleyesin gelmez. O yüzden biraz sükunet lazým. 10 puan gerideyken þampiyonluk hesabý yapmýyoruz, 11 puan öndeyiz.
    Þampiyonluk gider mi? Garantilemediðin müddetçe herþey mümkün. Ýþi Altay maçýnda bitiririm dersin, Altay’ýn kalecisi tek baþýna puan alýr senden. Ama bu demek deðil ki karamsar olmak normal bir durum.

Lakin þöyle de bir gerçek var. Bu camia 96 nýn tramvasýný yaþamýþ. 2011 ve 2020 de yaþananlar herkesin aklýnda. Hazýr 15-20 puan farký yakalamýþken vura vura gideceksin ki o travmalarý sileceksin. Bu sene þampiyon olacaðýmýzdan þüphe duymuyorum ama þu 5-6 haftanýn etkisinin sonraki yýllarda çýkacaðýndan da adým gibi eminim. Son haftalara 4-5 puan önde girerken hep bu sene konuþulacak. Camia, basýn, rakip vs. Can sýkan kýsým orasý. Bu sene þampiyon olmak için belki de puan almana bile gerek yok, ilerleyen yýllarda inanmýþlýk için ise 5 maçtan en az 10 puana ihtiyaç var.
    Konu Gürsoy61 tarafýndan (17.04.2022 Saat 14:53 ) deðiþtirilmiþtir.

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Adam küfür hakaret etmediði sürece istediðini yazabilir.
    Kimseye 4 puan alamayýz dedi diye ceza veremezsin.
    Ciddiye almazsýn geçer gidersin, yok ciddiye alýyorsan da demekki senin içinde de þüphe var demektir.
    Mesela ben de ZTK kupasýna süt vs kupasý diye küçümseyenlerden hazzetmiyorum ama sallamýyorum da.
    Ýsteyen istediðini yazar, her yazýlaný kafaya takarsak iþimiz var.
    Ayrýca hayat da bu forumdan ibaret deðil, çýk gez toz nefes al. Kafa daðýt.
    Özkan SÜMER

mancester - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý orhan42 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    15 yýldýr bu foruma üyeyim.27 idi yaþým þimdi 42..Ýlk kez baþlýk açýyorum dilenirse silinebilir veya kilit vurulabilir.Ben Trabzon'u hayatýnda canlý görmemiþ Konyalý bir Trabzonsporluyum..Ömrüm bu takýmý sevmekle geçti.Benim akraným veya büyüðüm olan kardeþlerim ve abilerim gibi o meþ'um 96 faciasýný yaþadým..Diðerlerini saymadým malum biliyorsunuz.38 sene aradan sonra ilk "resmi" þampiyonluðumuza yürüdüðümüz þu günlerde , 4 haftadýr maç kazanamayan takýmýmýzla alakalý forumda yazýlanlarý okudukça sinirlerim bozuluyor.Her takýmýn form grafiði düþebilir bu olaðandýr.Þu anda yaþadýðýmýzda budur.Ancak puan farký en yakýn rakibimizle 11 iken içimizdeki bazý arkadaþlar , takým iyi giderken bu arkadaþlar pek ortada yoklar nedense , çýkýp can sýkmaya , mide bulandýrmaya baþladýlar..Ýsim isim de zikrederim bu tipler ama bilenler biliyor.Yönetimden ricam küfür ve hakaret nasýl yasaksa bu adamlarýn can sýkýcý mesajlarýný da engellensin.Þu hayattaki en büyük zevklerimden birisi bu forumu takip etmek ama adamlar "negatif enerji" yaymaktan zevk alýyorlar..Þampiyonluk eðer kaçarsa ki olacaðýz inþaallah , bu adamlar ayrý baþlýk açsýnlar versinler veriþtirsinler gýkým çýkmaz.Ama 5 hafta kalmýþ alacaðýmýz puan 4 iken hala bu puaný alamayacaðýmýzý iddia edip mide bulandýranlarý okumak da istemiyorum..Engelle engelle nereye kadar ???
    Cogu trolluyor inanma ciddi yorumlari oku mantikli gelenlerleri, kayda deger olanlari ayirinca gerekenleride banlayinca forum gene zevkli .

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Eleþtiri ve distopik, can sýkýcý mesajlarý birbirinden ayýrmak lazým. Zaten yeterince karanlýðýn içindeyiz her konuda bunlarýn üstüne foruma girip karanlýk mesajlar okumamak adýna çoðu üyemiz foruma girmemeyi çalýþýyor özellikle maç zamanlarý. Ben de dahil

Çözümü nedir bilmiyorum bazý üyelerimizin bunu kasýtlý yaptýðýný düþünüyorum ama kanýtlayamýyorum. Bazý üyelerimiz ise gerçekten travmatik hislerle yaklaþýyorlar onlarý da anlayabiliyorum çok travma yaþadýk.

Görmek istemediðiniz mesajlar için üyeyi profiline girerek engelleyebilirsiniz. Baþka bir tavsiye veremiyorum

nevzat61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað

Engelleseniz bile bir baþkasýnýn alýntý yapmasý ile ister istemez görüyoruz..

Þampiyonluk ilanýndan sonra bunlar hangi yüzle buraya girip sevinç mesajlarý atacak çok merak ediyorum..

Bir çoðu ard niyetli, "göreceksiniz Trabzonspor þampiyon olamayacak " diye yazmak ,bir fikir özelliði taþýmýyor..
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, baþkalarýnýn ne düþündüðünü takýntý haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

kayseriliyiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    39

Bende bi baþlýk açayým 'rehavet saçanlanlar' diye.
    Bu takým sizin gibi 5 haftadýr, þampiyonuz, bitti bu iþ gibi, hiçbir temel dayanaðý olmayan kafa yapýsýndan dolayý bu halde.
    Bu kadar travma geçirmiþ bir camia, bu tür bir ruh haline nasýl büründü inanýn anlayamýyorum.
    Böyle diye diye 4 maçtýr kazanamýyoruz.
    Ayaklar yere bassýn artýk, yoksa ipin ucu kaçacak, arkadan baka kalýrsýnýz.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ads maçýný kazanalým, kalan maçlarda 1 puan alamayýz, þampiyon olamayacaðýz fb þampiyon olacak yazanlar çýkacak bundan eminim.

Bu adamlarýn twitterda lig tescil edilmeyecek, ts loser buradan verecek, lig þaibelidir yazanlardan tek farký onlarý takip etmezsen görmüyorsun.
    ( ゚д゚)

nevzat61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað

Alýntý Ufuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ads maçýný kazanalým, kalan maçlarda 1 puan alamayýz, þampiyon olamayacaðýz fb þampiyon olacak yazanlar çýkacak bundan eminim.

Bu adamlarýn twitterda lig tescil edilmeyecek, ts loser buradan verecek, lig þaibelidir yazanlardan tek farký onlarý takip etmezsen görmüyorsun.
    Takmýþlar geçmiþte yaþanmýþ travma diye diye..bizde yaþadýk o günleri.. takýlýp kalmayýn o günlere..bu ligde bir tane loser takým var,onunda kim olduðunu herkes biliyor.. baþkasýnýn þampiyonluðunu kutlayabilirler, hatta bizimkini de
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, baþkalarýnýn ne düþündüðünü takýntý haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

dün evimin yola bakan iki tarafýna bayraklar astým.

hiçde moralim bozuk deðil , tadýný çýkarýyorum

takmayýn bence herkesin hür iradesi , insan mutsuz olabilmeyide seçebilir
    BMN KOCAELÝ

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Bu platformun yaþamasýný istiyorsan ruh hastalarýna da ihtiyacýmýz var.

Mesela, baðýrsaðý bakterilerden tamamen temizlesen (mümkün deðil ama hayal et) sindirim sistemi çöker.

Öyle düþün abim.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

amour_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

3 Kupa alacaðýz Allah'ýn izniyle , herkes rahat olsun.

Girebi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý amour_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    3 Kupa alacaðýz Allah'ýn izniyle , herkes rahat olsun.
    3 kupa da gelirse ne gelecek yillarda sampiyonluk stresi kalir, ne de hocanin uzerindeki "loser" yaftasi... Dogru planlamayla 1975-1985 arasindaki gunesli gunler uzak olmaz.
    Umuyorum ki gorecegiz o gunleri.

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Herkes çok heycanlý ve sabýrsýz doðal olarak.Hiç aksilik çýksýn istenmiyor.Ancak bu yolda ve böylesi bir ligde her þey olabiliyor.
    Bu sebeple bunca yýl nasýl beklediysek bir süre daha sabýrla beklemeliyiz.Bazý yorumlardan ben de bir çok taraftar gibi negatif etkileniyorum.Olumsuz yorumlar tabiki olacak,herkes düþüncesini olumlu veya olumsuz belirtmekte özgür.

Ancak bu iðne ipliðine baðlý olan süreçte olumsuz da olsak fazla detaya inmeden yorum yapmak hepimizin yararýna.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

yapacak bir þey yok her yerde var o tarz insanlardan.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)