Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: BMN Tartyor (6) | Moral Bozanlar Hakknda

yelik tarihi
    14.10.2007
    Nereden
    Konya
    Ya
    43

Standart BMN Tartyor (6) | Moral Bozanlar Hakknda

15 yldr bu foruma yeyim.27 idi yam imdi 42..lk kez balk ayorum dilenirse silinebilir veya kilit vurulabilir.Ben Trabzon'u hayatnda canl grmemi Konyal bir Trabzonsporluyum..mrm bu takm sevmekle geti.Benim akranm veya bym olan kardelerim ve abilerim gibi o me'um 96 faciasn yaadm..Dierlerini saymadm malum biliyorsunuz.38 sene aradan sonra ilk "resmi" ampiyonluumuza yrdmz u gnlerde , 4 haftadr ma kazanamayan takmmzla alakal forumda yazlanlar okuduka sinirlerim bozuluyor.Her takmn form grafii debilir bu olaandr.u anda yaadmzda budur.Ancak puan fark en yakn rakibimizle 11 iken iimizdeki baz arkadalar , takm iyi giderken bu arkadalar pek ortada yoklar nedense , kp can skmaya , mide bulandrmaya baladlar..sim isim de zikrederim bu tipler ama bilenler biliyor.Ynetimden ricam kfr ve hakaret nasl yasaksa bu adamlarn can skc mesajlarn da engellensin.u hayattaki en byk zevklerimden birisi bu forumu takip etmek ama adamlar "negatif enerji" yaymaktan zevk alyorlar..ampiyonluk eer kaarsa ki olacaz inaallah , bu adamlar ayr balk asnlar versinler veritirsinler gkm kmaz.Ama 5 hafta kalm alacamz puan 4 iken hala bu puan alamayacamz iddia edip mide bulandranlar okumak da istemiyorum..Engelle engelle nereye kadar ???

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Evet kt enerji yaymak iin buraya gelenler ampiyonluk ilanmz beklesin ksa bir sre
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

HasanTezel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2021
    Nereden
    Adana

Cool

Gzel yaz renkda eline salk, iyiki yazmsn.

lkemizde normalde ahlakl drst insan says epey fazladr ama 5 para etmezler gerek siyaseti gerek sanat gerek paray kontrol ederler ve her pislii yapp toplum mhendislii yaparlar.

Forumda rakam bilemiyorum ama 10 bin ye varsa en az 2 bini muazzam kltrl-saygl, kalan 6 bini ortalamada dier takmlara gre ok daha dzgn insanlar ama bir de dier 2 bin var ki pn p

yani %20 lik le kesim lkemizde hep ndedir-ne karlr insanlarn bu tip arkada/akrabas bile yok gibidir ama baksan tm lke byle sanrsn

Bmn gayet baarl eliyor, 3 bytlm psikolojik yok ettimiz bir sene, tam bitmesinler diye belliki gaz kes dediler bize yoksa yayn ihalesine giren yok, TRABZONSPOR U AN STESN BU LKEDE DAHA BAKA AMPYONLUK GREMEZ bir takm, ubatta dnyada fi ne zaman ekildi??? Bu ok bariz aa kt korktular, rktmeyelim ELENELM
    Konu HasanTezel tarafndan (17.04.2022 Saat 14:37 ) deitirilmitir.
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile ampiyonluk gibi artk!

yelik tarihi
    14.10.2008
    Nereden
    Trabzon

Kt enerjinin kimseye faydas yok, hatta zarar var. Biz futbolculara yayarz , futbolcular bize derken son hafta Baakehir man izleyesin gelmez. O yzden biraz skunet lazm. 10 puan gerideyken ampiyonluk hesab yapmyoruz, 11 puan ndeyiz.
    ampiyonluk gider mi? Garantilemediin mddete herey mmkn. i Altay manda bitiririm dersin, Altayn kalecisi tek bana puan alr senden. Ama bu demek deil ki karamsar olmak normal bir durum.

Lakin yle de bir gerek var. Bu camia 96 nn tramvasn yaam. 2011 ve 2020 de yaananlar herkesin aklnda. Hazr 15-20 puan fark yakalamken vura vura gideceksin ki o travmalar sileceksin. Bu sene ampiyon olacamzdan phe duymuyorum ama u 5-6 haftann etkisinin sonraki yllarda kacandan da adm gibi eminim. Son haftalara 4-5 puan nde girerken hep bu sene konuulacak. Camia, basn, rakip vs. Can skan ksm oras. Bu sene ampiyon olmak iin belki de puan almana bile gerek yok, ilerleyen yllarda inanmlk iin ise 5 matan en az 10 puana ihtiya var.
    Konu Grsoy61 tarafndan (17.04.2022 Saat 14:53 ) deitirilmitir.

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Adam kfr hakaret etmedii srece istediini yazabilir.
    Kimseye 4 puan alamayz dedi diye ceza veremezsin.
    Ciddiye almazsn geer gidersin, yok ciddiye alyorsan da demekki senin iinde de phe var demektir.
    Mesela ben de ZTK kupasna st vs kupas diye kmseyenlerden hazzetmiyorum ama sallamyorum da.
    steyen istediini yazar, her yazlan kafaya takarsak iimiz var.
    Ayrca hayat da bu forumdan ibaret deil, k gez toz nefes al. Kafa dat.
    zkan SMER

mancester - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2010
    Nereden
    stanbul

Alnt orhan42 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    15 yldr bu foruma yeyim.27 idi yam imdi 42..lk kez balk ayorum dilenirse silinebilir veya kilit vurulabilir.Ben Trabzon'u hayatnda canl grmemi Konyal bir Trabzonsporluyum..mrm bu takm sevmekle geti.Benim akranm veya bym olan kardelerim ve abilerim gibi o me'um 96 faciasn yaadm..Dierlerini saymadm malum biliyorsunuz.38 sene aradan sonra ilk "resmi" ampiyonluumuza yrdmz u gnlerde , 4 haftadr ma kazanamayan takmmzla alakal forumda yazlanlar okuduka sinirlerim bozuluyor.Her takmn form grafii debilir bu olaandr.u anda yaadmzda budur.Ancak puan fark en yakn rakibimizle 11 iken iimizdeki baz arkadalar , takm iyi giderken bu arkadalar pek ortada yoklar nedense , kp can skmaya , mide bulandrmaya baladlar..sim isim de zikrederim bu tipler ama bilenler biliyor.Ynetimden ricam kfr ve hakaret nasl yasaksa bu adamlarn can skc mesajlarn da engellensin.u hayattaki en byk zevklerimden birisi bu forumu takip etmek ama adamlar "negatif enerji" yaymaktan zevk alyorlar..ampiyonluk eer kaarsa ki olacaz inaallah , bu adamlar ayr balk asnlar versinler veritirsinler gkm kmaz.Ama 5 hafta kalm alacamz puan 4 iken hala bu puan alamayacamz iddia edip mide bulandranlar okumak da istemiyorum..Engelle engelle nereye kadar ???
    Cogu trolluyor inanma ciddi yorumlari oku mantikli gelenlerleri, kayda deger olanlari ayirinca gerekenleride banlayinca forum gene zevkli .

Forum Yneticisi Yiit SARI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

Eletiri ve distopik, can skc mesajlar birbirinden ayrmak lazm. Zaten yeterince karanln iindeyiz her konuda bunlarn stne foruma girip karanlk mesajlar okumamak adna ou yemiz foruma girmemeyi alyor zellikle ma zamanlar. Ben de dahil

zm nedir bilmiyorum baz yelerimizin bunu kastl yaptn dnyorum ama kantlayamyorum. Baz yelerimiz ise gerekten travmatik hislerle yaklayorlar onlar da anlayabiliyorum ok travma yaadk.

Grmek istemediiniz mesajlar iin yeyi profiline girerek engelleyebilirsiniz. Baka bir tavsiye veremiyorum

nevzat61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2010
    Nereden
    Tekirda

Engelleseniz bile bir bakasnn alnt yapmas ile ister istemez gryoruz..

ampiyonluk ilanndan sonra bunlar hangi yzle buraya girip sevin mesajlar atacak ok merak ediyorum..

Bir ou ard niyetli, "greceksiniz Trabzonspor ampiyon olamayacak " diye yazmak ,bir fikir zellii tamyor..
    Bu dnyadaki en mutsuz insanlar, bakalarnn ne dndn taknt haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

kayseriliyiz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2011
    Nereden
    Fransa
    Ya
    39

Bende bi balk aaym 'rehavet saanlanlar' diye.
    Bu takm sizin gibi 5 haftadr, ampiyonuz, bitti bu i gibi, hibir temel dayana olmayan kafa yapsndan dolay bu halde.
    Bu kadar travma geirmi bir camia, bu tr bir ruh haline nasl brnd inann anlayamyorum.
    Byle diye diye 4 matr kazanamyoruz.
    Ayaklar yere bassn artk, yoksa ipin ucu kaacak, arkadan baka kalrsnz.

Envoy de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk
    son basamagi lm olan bir merdivendir hayat

Ufuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Ads man kazanalm, kalan malarda 1 puan alamayz, ampiyon olamayacaz fb ampiyon olacak yazanlar kacak bundan eminim.

Bu adamlarn twitterda lig tescil edilmeyecek, ts loser buradan verecek, lig aibelidir yazanlardan tek fark onlar takip etmezsen grmyorsun.
    ( ゚д゚)

nevzat61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2010
    Nereden
    Tekirda

Alnt Ufuk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ads man kazanalm, kalan malarda 1 puan alamayz, ampiyon olamayacaz fb ampiyon olacak yazanlar kacak bundan eminim.

Bu adamlarn twitterda lig tescil edilmeyecek, ts loser buradan verecek, lig aibelidir yazanlardan tek fark onlar takip etmezsen grmyorsun.
    Takmlar gemite yaanm travma diye diye..bizde yaadk o gnleri.. taklp kalmayn o gnlere..bu ligde bir tane loser takm var,onunda kim olduunu herkes biliyor.. bakasnn ampiyonluunu kutlayabilirler, hatta bizimkini de
    Bu dnyadaki en mutsuz insanlar, bakalarnn ne dndn taknt haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2008
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

dn evimin yola bakan iki tarafna bayraklar astm.

hide moralim bozuk deil , tadn karyorum

takmayn bence herkesin hr iradesi , insan mutsuz olabilmeyide seebilir
    BMN KOCAEL

alper* - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.03.2008
    Nereden
    Afrika Dier

Bu platformun yaamasn istiyorsan ruh hastalarna da ihtiyacmz var.

Mesela, barsa bakterilerden tamamen temizlesen (mmkn deil ama hayal et) sindirim sistemi ker.

yle dn abim.
    Gutta cavat lapidem non vi sed spe cadendo.

amour_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

3 Kupa alacaz Allah'n izniyle , herkes rahat olsun.

Girebi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.12.2021
    Nereden
    zmir

Alnt amour_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    3 Kupa alacaz Allah'n izniyle , herkes rahat olsun.
    3 kupa da gelirse ne gelecek yillarda sampiyonluk stresi kalir, ne de hocanin uzerindeki "loser" yaftasi... Dogru planlamayla 1975-1985 arasindaki gunesli gunler uzak olmaz.
    Umuyorum ki gorecegiz o gunleri.

Forum Yneticisi Cem Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.09.2007
    Nereden
    Ankara

Herkes ok heycanl ve sabrsz doal olarak.Hi aksilik ksn istenmiyor.Ancak bu yolda ve bylesi bir ligde her ey olabiliyor.
    Bu sebeple bunca yl nasl beklediysek bir sre daha sabrla beklemeliyiz.Baz yorumlardan ben de bir ok taraftar gibi negatif etkileniyorum.Olumsuz yorumlar tabiki olacak,herkes dncesini olumlu veya olumsuz belirtmekte zgr.

Ancak bu ine ipliine bal olan srete olumsuz da olsak fazla detaya inmeden yorum yapmak hepimizin yararna.
    • Forumumuza destek iin ltfen gnlk olarak reklamlara tklayalm.

• Forum Kurallarna aykr her trl durumu ltfen butonunu kullanarak ynetim ekibine raporlaynz.

Doukan Uan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.04.2011
    Nereden
    Gney Amerika
    Ya
    29

yapacak bir ey yok her yerde var o tarz insanlardan.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)