Sayfa 4 Toplam 79 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1963 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 33. Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Karagümrük | Maç Sonucu

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

Alýntý ensar_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hamsik ve hugo döndükten sonra pas oyununu çok daha iyi oynadýk bence.geri dönüþlerde siopis'in olmamasý fazla pozisyon vermemize sebep oldu.ömür-siopis deðiþikliði ile baþlarsa hoca oyun üstünlüðünü alabiliriz karagümrük karþýsýnda.
    Orta saha ve defans saðlam olduktan sonra pozisyon vermeyiz. Bi þekilde atýyoduk ama ne viþça ne wakame hiçbiþey yapmýyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

KARAGOZLUM - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    44

Alýntý Oðuzhan Fidan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Puan farkýyla rahatlýk felan deðil hocam bu tam tersi ciddiyim. Burda kimseyi germek için yazmýyorum rahatlýk bu deðildir rahat olsalar tüm maçlarý alýrlar. Ruhsal ve fiziksel olarak kimse sahada deðil maalesef. Umarým bahsettiðin gibi gümrük maçýný alýrýz. Baþak ile son 7 haftada 7 puan toplayabilmiþ avcý. Birilerinin gidip þu takýmý ayaða kaldýrmasý gerekli yoksa maç kazanamayacaklar biþeyler yapýlmalý.

Guzel bir yorum olmus
    Benim icin de bu korkutucu basaksehir ornegi 7 mac 7 puan
    Ben sampiyon olacagimiza inaniyorum 6 puan aliriz sikeciler de daha cok puan kaybeder ama bu gidisat gercekten tehlikeli
    bu yili gectik onumuzdeki yillar icin umut vermiyor
    boyle giderse seneye sikeciler bizi gecer

Nereden
    Muðla

Alýntý KARAGOZLUM Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Guzel bir yorum olmus
    Benim icin de bu korkutucu basaksehir ornegi 7 mac 7 puan
    Ben sampiyon olacagimiza inaniyorum 6 puan aliriz sikeciler de daha cok puan kaybeder ama bu gidisat gercekten tehlikeli
    bu yili gectik onumuzdeki yillar icin umut vermiyor
    boyle giderse seneye sikeciler bizi gecer
    Tek umutlandýran nokta þu yalnýz Abdullah avcýnýn þampiyonluk almasý ve olasý sonraki yýllarda son haftalarda böyle düþüþ yaþamamak. Üzerindeki o kötü enerjiyi bu sene atacaktýr. Hocada son haftalarda böyle kötü performans sergilediðini çok iyi biliyor.. gümrük maçýnda taraftarýn etkisi çok çok çok fazla olacak.. lütfen susmayýn oturmayýn çekirdek çitlemeyin !!!!! Orasý er meydaný haykýrmak ve kabullenmeme yeridir takým duraðan oynuyorsa onu canlandýracak taraftardýr..

Hasan Habip Özbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

artýk galibiyet zamaný geldi alýp haftaya adanada berabere kalýp ÞMPÝYON oluyoruz bunu ligin ilk yarýsý bittiðinde söyledim oluyor
    Bordomavi.net - Orhangazi

Hasan Habip Özbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

bu maçta stada zenginler alýnmamalý en önemli maç bu maç 90 dakikka destek ve tezahürat lazým
    Bordomavi.net - Orhangazi

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý Hasan Habip Özbay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu maçta stada zenginler alýnmamalý en önemli maç bu maç 90 dakikka destek ve tezahürat lazým
    Olumsuz yorum yapanlar bence bu seneki maclarimizi izlemedi. Biz sene basindan beri hep benzer oyunlar oynuyoruz.
    Fark su oldu, diger maclarda corneliusun pozisyonu gol oluyordu, ugurcan zaten her mac tutuyor.(sampiyonluktaki 1.etken, satmayi dusunuyorsak bir kere daha dusunmeliyiz.ben sahsen 25 milyon euro altina asla satmam).
    Dunki macta hamsiki gercekten ozledigimi farkettim. Adam viscaya 3 tane cok net pozisyon hazirladu, yine a.omure bircok bos sut pozisyinu olusturdu. Haftalardir bunu yapamiyorduk.
    Hamsik sadece sutlarina guvenmedigi icin artik, sut pozisyonlarinda pas veriyor.
    Karagumruk macinda orta saha dorukhan,siopis,hamsik olursa yeneriz. Orta sahayi almaliyiz artik.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Ilk 11 tercihim.
    ...ugurcan..
    Peres. Denswill..hugo..yusuf
    ...siopis..dorukhan..
    ..visca..hamsik..nwakame..
    .....cornelius..
    Djaniny, a.omur, bakesetas,kouassi hamle oyuncularim olur.
    Ama hoca orta sahayi dorukhan,hamsik,.a.omur yapacak yine malesef. Denswili de sol bek oynatacak.

Barista - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    35

10 numarada Ömür yerine Djaniny oynasýn bu maç. Bakasetas da bitik. Hamsik merkez orta saha olduðu için 10 numarada deðil de 8 olarak kullansak daha iyi.

Dorukhan kargalarda sol bek oynamýþtý, bizim de en eksik mevkimiz orasý. Siopis ve Hamsik ilk 11'de olunca Dorukhan'ý sol beke kaydýrabiliriz. Nwakaeme formsuz, onun yerine de Kouassi oynasýn. Maç içerisinde Visca ile kanat da deðiþtirebilirler. HT4 yerine de Ahmetcan oynasýn. Topla iliþkisi çok daha iyi.

Uðurcan
    Peres-Ahmetcan-Hugo-Dorukhan
    Siopis-Hamsik
    Visca-Djaniny-Kouassi
    Cornelius
    Konu Barista tarafýndan (10.04.2022 Saat 13:22 ) deðiþtirilmiþtir.

Devrim Arslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    40

Beyler kendinize gelin ve aynaya bakýn . Siz þampiyon oluyor sunuz. O kadar ayak oyunlarý yaptýlar yýllardýr ama bu sene o sene iþte. Yok beraberlik yok kötü oyun . Bi býrakýn bunlarý. Keyfini çýkartýn. Geriye kalan 6 maç berabere bitsr bile yine sampiyonuz. Bi rahatlayýn artýk

Murat61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Arkadaþlar biz karagümrükten 3 puan alýp konya gaziantep e kaybederse biz otomatik þampiyon olmuyoruz deðil mi ? Ýlla ki adana maçýndan puan almamýz gerekiyor mu

Trabzonspor Kongre Üyesi

S.ÖZKAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Oyunmuþ ezmekmis en erken þampiyonlukmus umurumda deðil.Biz gereken puaný alýp þampiyon olacaðýz.

Nereden
    Trabzon

Alýntý Murat61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar biz karagümrükten 3 puan alýp konya gaziantep e kaybederse biz otomatik þampiyon olmuyoruz deðil mi ? Ýlla ki adana maçýndan puan almamýz gerekiyor mu
    Fener’in de iki maçýn birinde puan býrakmasý gerekiyor haftaya þampiyonluk için

Manava61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Antep maçýnda pozisyon anlamýnda kýsýr olsak da belirtildiði gibi Hamsik’in oyun içi liderliði gerçekten hissedildi. Oyun kurmakta top daðýtmakta al ver yapmakta zorlanmadýk. Pozisyon bulma anlamýnda klasik kýsýr bir avcý futbolu oynadýk, Cornelius ve Visca’nýn pozisyonlar ile uzaktan þutlarda baþarý saðlayamayýnca berabere bitti. Skor hariç sezonun ilk yarýsýndaki oyunumuza yakýn bir oyun oynadýk diye düþünüyorum Antep maçýnda. Karagümrük maçýnda sakatlýk vs olmaz ise artýk iþi çözeceðimizi düþünüyorum. Bakasetas ilk 11e dönmeli, keza sezonun ilk yarýsýndaki oyuna döndüðümüze göre Çilingirin geri dönme vakti geldi.

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý Murat61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biz kazanacaðýz, fb 2 maçtan birinde puan kaybederse, konya da haftaya kazanamazsa matematiksel olarak ilan ediyoruz. Ýlla yenilmelerine gerek yok, beraberlik de yetiyor.

nevzat61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað

Alýntý Hasan Habip Özbay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu hafta maç cuma gecesi olduðu için bilet fiyatlarý normale döner bence..hafta içi maçýnda stadý doldurmak daha önemli..

Haftalardýr oyuncular da bulunan motivasyon kaybýný normal karþýlamak lazým..bu kadar fark ister istemez etki ediyor.. ancak kendi taraftarýn önünde Karagümrük gibi vasat takýmlar karþýsýnda puan kaybý olmamalý.. umarým 3 puan olur..tek farklý skorla da olsa
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, baþkalarýnýn ne düþündüðünü takýntý haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Uðurcan
    Serkan Denswill Hugo Puhacz
    Dorukhan Siopis
    Visca Hamsik Djaniny
    Cornelius

ve Ruh.
    Özkan SÜMER

yusufdinyo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon
    Yaþ
    28

Beyler ilk yarý bitiminde Konyaspor ile puan farkýmýz [TS : 46 Konya : 39 Puan Farký 7 ] Fenerbahçe ile puan farkýmýz [ TS : 46 FB : 32 Puan Farký 14 ] Þu anda güncel puan farklarý [ TS : 72 Konya : 58 Puan Farký 14 ] Fenerbahçe ile TS : 72 FB : ( Gs maçýný yenerse 59 Puan Farký 13 olacak )
    Yani demem o ki o kadar algýya raðmen aðlamalarýna raðmen Konyaspor ile puan farkýný 7 puan açmýþýz Fenerbahçe ile de 14 puandan 1 puan düþerek 13'e düþecek ( GS maçýný kazanýrsa ki bence berabere bitecek ) rahat olun haftaya yenince hepsinin sesi bir yerlerine gidecek mutlu son yakýn

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Uður Kalyoncu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben isterim kardeþim. Allah nasip ederse þampiyon olacaðýz. Beni þu saatten sonra ekstra mutlu edecek þey tarihin en erken þampiyonu olmak olur.
    Yok valla ben emin degilim, varsin en erken olmasin ama iç sahada olsun diyorum bi tik
    Alýntý Oðuzhan Fidan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yalnýz þunu söyliyim . Biz sezon içinde seneye böyle fark açmazsak þampiyonluðu unutun seneye. Son haftalarda veririz aðlamayalým boþyere.
    Bu sene sampiyon olduktan sonra o safsata da biter, basa bas giden yarista da sampiyon olabiliriz, olmasak da travma olmaz
    Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bakanin haftalardir etkisiz gorunmesinin sebebi hocanin ömuru onun yerinde oynatiyor olmasi dun ömurun attigi sutlari gorduk ayni sutlari yakalayip bakanin attigini dusunun ..hoca ömure yer bulcam diye bakayi harciyor baka geride oynamaz oynarsa da etkisiz olur bu kadar basit ömur gecis oyunu icin gerekli alirsin skoru atarsin oyuna yada kanatda falan yer acarsin (visca waka varken bu da olmaz) olmadi forvet arkasi serbest oynatirsin ver kac yapar araya salar duvar pasi vs ama bakanin yerinde olmaz bu kadar basit hoca bunu haftalardir goremiyor ömurun oynamadigi zaman sahada ki baka ile ömurle sahada olan baka arasinda daglar kadar fark var bunu sakatlik oncesi baka sonrasi baka diyerek gormezden gelmek olmaz tamamen mevkisel ondaki sorun..
    hoca Abdüs'ü kayiriyor, top rakipteyken bakiyorum yine Hamsik daha kritik yerlerde, Abdüs ise ileride güya ön baski yapmak için ama hikâye, herifler 1 pasal geçiyor Abdüs de rahat rahat takiliyor, hamallik Hamsik'e kaliyor Dorukhan'a kaliyor
    Baka varken de ayni, Baka geri gelip omuz koyup top kapmaya çalisiyor,,, saçma sapan isler yaa hocayi anlamak mümkün degil kimse kusura bakmasin

Nereden
    Trabzon

Rize maçýnda kar vardý, Kadýköy deplasmaný zor deplasman, Beþiktaþ maçý rakibin yeni hocasý ve heyecaný, Antep evinde çok iyi. Hepsini kabul edelim ancak bu maçýn herhangi bir bahanesi olamaz

Nereden
    Muðla

Alýntý LANGARA Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rize maçýnda kar vardý, Kadýköy deplasmaný zor deplasman, Beþiktaþ maçý rakibin yeni hocasý ve heyecaný, Antep evinde çok iyi. Hepsini kabul edelim ancak bu maçýn herhangi bir bahanesi olamaz

Buna kulp bulmaya gerek yok 1 maç kazandýðýmýz an bitecek iþ zaten. Hoca býraksýn bayrak mayrak iþlerini onu taraftar halleder umut daðýtmasýn çýkýp futbol oynatsýn takýma. Tel tel döküldük. Bu taraftar son maça kadar bu stresi kaldýramaz yarýmýz kalpten gideriz mazallah.. þikeciler bugün yaralý Aslan gsye takýlýr zaten.

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Viþça ve Waka çok formsuz. Sýkýntý bence orada. Cornelius çok yalnýz kalýyor ceza sahasýnda. Ýçeri sokacak adam yok. Dikkat ettiyseniz dünkü maçta Waka içeri neredeyse hiç girmedi. Ýki þutu var o da uzaktan. Viþça ise çok kötü.Ýnþaallah bu maçta toparlar. Benim umudum , Hamsik'in dönüþü..Dün özellikle ilk yarý maestro gibi takýmý yönetti. Ceza sahasý etrafýnda top daðýttý , þut pozisyonu hazýrladý.Viþça'ya attýðý ve kaleci ile karþý karþýya býraktýðý pozisyon muazzamdý. Orta sahada üstünlüðü alýp , Hatay , Alanya maçlarýnin ilk yarýlarý ve Kayserispor ile Göztepe maçlarýnýn ikinci yarýlarýndaki o ilk 15-20 dakikayý oynarsak Kargümrük'ü daðýtýrýz.Artý , Baka , Djanniy ve Siopis dönüyor bu maç. Ben maçý alýp diðer maçlarý bekleyeceðimizi düþünüyorum.

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Ayrýca , taraftarýmýzýn umutsuzluðuna da anlam veremiyorum.Yukarýda bi arkadaþýmýz yazmýþ , ilk yarýda da benzer oyunlarla maç alýyorduk. Ki bu maçta da pozisyon bulduk . Cornelius'un pozisyonu gol olsa çok farklý þeyler söyleyebilirdik.Son 15 dakika rakibin çirkin ötesi oyunu da buna etken oldu.

nevzat61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað

Sezon baþý desen ki son 8 haftaya 14 puan fark ile lider gireceksin, herkes memnun olurdu.. ancak sanýrým çýta yý yükselttik ..seneye bu taraftarý liderlik kesmez benden söylemesi..

Ha tabiki kulübün de çýtayý yükselteceðini düþünüyorum ama ekonomik sorunlarý halletmek öncelik olmalý..
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, baþkalarýnýn ne düþündüðünü takýntý haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

Barista - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    35

Amerikalilarýn bir lafý vardýr, "if it ain't broke don't fix it" diye. "Çalýþýyorsa onarmayýn" anlamýna gelir. Biz zaten sezon baþýndan beri aþaðý yukarý ayný futbolu oynuyorduk. Son haftalarda defans hattýndaki kadro istikrarsýzlýðý ve hocanýn da strese girmesiyle birlikte tökezler gibi olduk ama felaket senaryolarý yazacak bir durum yok henüz ortada ve muhtemelen de olmayacak. Bizi açýk ara farkla lider yapan sistemden vazgeçmek, çalýþan makineyi onarmak gibi bir þey olacaðý için sezon sonuna kadar böyle devam ederiz.

"Önümüzdeki sene böyle oynarsak þampiyon olamayýz" mantýðý burada geçerli deðil. Sistem iþlemez hale gelirse hoca onarmak için uðraþacaktýr. Hem þampiyonluk stresini atýnca belki rahatlar. Þimdiden felaket tellallýðý yapmaya gerek yok. Böyle kabýz futbol oynatmaya devam edip sonuç da alamamaya baþlarsa o zaman düþünürüz. Þu an için yapacak bir þey yok.

aksamvakti - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Macin konya ile ayni gun ya da konya macindan sonraya alinmasi lazim. Karagumruk macinda garantiliyebiliriz.

RNE-L22 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Çekiç olmaya görsün insanoglu tüm dünyayý civilerden ibaret görür..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)