Sayfa 3 Toplam 79 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1963 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 33. Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Karagümrük | Maç Sonucu

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ünal Karamanın elindeki kadro ;

Uğurcan,Erce,Hüseyin,Hosseini,Campi,İvanildo,Perei ra,Novak,Kamil,Abdurrahim,Mikel,Sosa,Parmak,Doğan, Ahmet Canbaz,Ömür,Nwakeame,Yusuf Sarı,Fıratcan,Advijaj,Safa Kınalı,Sörloth,Sturridge,Ekuban,Koray

Abdülkadir Ömür : Eylül 2019-Mart 2019 arası sakattı.Martın ortalarına doğru yeni yeni döndü.Sakatlıktan yeni çıktığı için sezonun geri kalanında kötü oynadı doğal olarak.

Caleb Ekuban : Eylül 2019-Kasım 2019 arasında üç ay sakatlık yaşadı.Sonra döndü.Takımda ortasaha olmadığı için çoğu zaman 10 numara gibi oynadı.

Daniel Sturridge : Sürekli sakattı bu arkadaş.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Yalnız şunu söyliyim . Biz sezon içinde seneye böyle fark açmazsak şampiyonluğu unutun seneye. Son haftalarda veririz ağlamayalım boşyere.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Trabzon

Avcının elindeki kadro ;

Uğurcan,Erce,Hugo,Denswill,Puchacz,Peres,Serkan,İs mail,Berat,Siopis,Dorukhan,Hamsik,Bakasetas,Ömür,Y unus,Nwakeame,Kouassi,Visca,Yusuf,Cornelius,Djanin y,Koita

Sonradan sakatlanan Trondsen ve Gervinho var.

Devre arasında alınan isimler : Puchacz,Visca,Yusuf

Attila Durmuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Dünkü maçta takım el freni çekik araba gibiydi. Son haftalardaki durgunluk puan farkından mı başka birşeyden mi kaynaklanıyor merak ediyorum. Dünkü maçta kale önüne kadar getirdiğimiz toplarda şut atmakiçin kimse sorumluluk almadı. Ömürün denemesi hariç. O da zaten vitaminsiz şut atıyor. Hocanın bahsettiği bireysel performans bu sanırım. Ayrıca ALLAH aşkına şu Waka'ya birisi söylesin top ounayacaksa oynasın oynamayacaksa güle güle. Karagümrük maçına gelirsek bu sefer zorlanmadan yeneriz.
    TRABZONSPOR
    Mustafa Kemal ATATÜRK
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
    ŞAMPİYON

Nereden
    Trabzon

Avcı ile Ünal arasında taktiksel kıyaslama yapmıcam.Ünal Karaman;Terim vb. profilde motivasyonla top oynatan bir hoca,taktikler üzerinde çok duran bir hoca değil.Süper ligde de zaten genelde baskın oyunla şampiyon oluyor takımlar.Defans yaparak şampiyon olan takım sayısı yok denecek kadar az.

Avcının kontrollü oyun taktiği,skor alıp skoru korumak istemesi,dar alanda savunma yaptırması vb. şeyler güzel düşünceler ancak bunlar için geniş ve kaliteli kadrolar gerekiyor.Maçların ikinci yarılarında bir sürü değişiklikler yaparak oyuna enerjik adamları alıp oyunu tutuyorsun.

Ünal garibimin öyle bir şansı yoktu.Ünalın elindeki kadro Avcıda olsa istediği hiçbir şeyi yapamazdı.Ünalın kadrosu motivasyonla ve hücum oyunuyla yukarılara çıktı.Adamın stoperleri yetersizdi,ortasaha hem kalite hem de sayısal anlamda çok sıkıntılıydı,kanatlar zaten her anlamda rezaletti.Pereiranın bindirmeleri,Novakın sürekli cezasahasına girmesi,sürekli baskılı oyun,Sosa ve Sörlothun çabaları ile bir yere geldik.Avcının şuanki oyun tarzı olsa Novak ortasahayı geçmez,Pereira risk almaz,kadro zayıf olduğu için oyuncu değiştirme ve rotasyonda yapamazsın,her maç ya berabere kalırsın ya da kaybedersin.

Ben şahsen Ünala haksızlık yapıldığını düşünüyorum.Terim ne kadar hocaysa Ünalda o kadar hocadır.Adama hem kötü kadro verip hem de eleştiri yapma dediler.Sorumluluğu üstüne al dediler.Şov amaçlı Sturridge ve Mikeli aldılar.Ünala geçici olarak gelip sonradan gönderilecek adam muamelesi yaptılar.Efsane futbolcuna bu muameleyi yapamazsın.Kaybedilen maçların nedenini anlatamayacaksa bu adam orada süs ağacı niyetinemi duruyor.Savunmada Türkmen ve Campiyle oynayan takımın defanstan neden pasla çıkmadığını söyleyecek kadar kibirli bir insandı Ağaoğlu.Antrenörün defanstan nasıl çıkacağı seni ilgilendirmiyor kardeşim.

Aman bana birşey gelmesin,ben başkanım,hoca beni ve yönetimi eleştirmesin mantığında,kibirli ve narsist bir başkanımız vardı.Kafasına göre Cimşir kararı verdi,sonra da takımı Newtona emanet etti.Kahvedeki adam mantığıyla hareket edip ben herşeyi biliyorum dersen doğal olarak bunlar olur.

Avcıyı getirende Ertuğrul Doğan zaten.Ağaoğluna kalsa Avcıya da müdahele ederdi,istediği futbolcuları fazla bulurdu ama Avcı başarılı olunca söyleyecek birşey bulamadı daha fazla yoksa ona da karışıp takımın anasını ağlatırdı.

Özellikle Ağaoğlunu tanımam ve kendisine karşı özel anlamda hiçbir sıkıntım yoktur ama ülkemizde yöneticilerin en büyük problemi bilgilerinin olmaması,buna rağmen herşeye karışmaları ve eleştiri yapıldığında da bunu kaldıramayıp ben başkanım diye takılmaları.

Gönderilmek istenen Sosayı ileride yapamayacağını görüp savunma önünde regista olarak kullanıp yıldız yapmasını kimse konuşmuyor ama herkes adamın bir taktiğinin olmadığını söylüyor.Yahu tamam da kardeşim o kadroyu büyük bir hocaya versen bu ne biçim amatörce kadro lan deyip istifa eder basar gider.Halilhodzic zamanında Hacıya bu ne biçim kadro dediği için kadro komple değişmedi mi ? Bunları unutmayalım.

Düşmek üzere olan takımları kümede tutamamak başarısızlık olarak kabul ediliyor.Ne yapacaksın mesela antrenör olarak o takımlarda.Neyi amaçlayacaksın.Birbirinden yeteneksiz adamlara çok koşmayı,savunma yaptırmayı ve kontra ataklarla maç kazanmayı öğretmekten başka bir çaren yok.Düşünün siz ofansif oynatmak istiyorsunuz ama kalite olmadığı için defansif oynatmak zorunda kalıyorsunuz,sonra da bu ne biçim hoca tek bildiği şey kalenin önüne otobüs çekmek diye eleştiri alıyorsunuz.

Türkiyede bir spor kültürü yok.Sistem yok.Planlama yok.Herşey başarı üzerinden gidiyor.Bu yüzden uzun vadeli düzgün şeyler yapılamıyor.
    Konu Onur Erçetin tarafından (10.04.2022 Saat 10:48 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Muğla

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcının elindeki kadro ;

Uğurcan,Erce,Hugo,Denswill,Puchacz,Peres,Serkan,İs mail,Berat,Siopis,Dorukhan,Hamsik,Bakasetas,Ömür,Y unus,Nwakeame,Kouassi,Visca,Yusuf,Cornelius,Djanin y,Koita

Sonradan sakatlanan Trondsen ve Gervinho var.

Devre arasında alınan isimler : Puchacz,Visca,Yusuf
    Abdullah avcı nın elindeki kadro 2011 den daha kaliteli kadro. Ligin bile üzerinde tamam talihsiz sakatlıklar yaşadık ve bunu çok iyi tolare etti sezon içinde ancak tek anlamadığım nokta şu , sezon sonu yaklaşınca bu adama bi haller oluyor o çatır çatır vura vura maç kazanan takım gidiyor morfin çekmiş hap kullanmış insanlar gibi sahada gezinen ruhsuz futbolcular geliyor. Sezonda izlediğimiz takım neydi şu Rize maçı dahil izlediğimiz takım ne ? Bjk maçında becerip 1 gol atmıştık Antep maçında dahada kötü oynadık Uğurcan olmasa o 1 puanda hayaldi.

Nereden
    Muğla

Alıntı Attila Durmuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünkü maçta takım el freni çekik araba gibiydi. Son haftalardaki durgunluk puan farkından mı başka birşeyden mi kaynaklanıyor merak ediyorum. Dünkü maçta kale önüne kadar getirdiğimiz toplarda şut atmakiçin kimse sorumluluk almadı. Ömürün denemesi hariç. O da zaten vitaminsiz şut atıyor. Hocanın bahsettiği bireysel performans bu sanırım. Ayrıca ALLAH aşkına şu Waka'ya birisi söylesin top ounayacaksa oynasın oynamayacaksa güle güle. Karagümrük maçına gelirsek bu sefer zorlanmadan yeneriz.
    Puan farkıyla rahatlık felan değil hocam bu tam tersi ciddiyim. Burda kimseyi germek için yazmıyorum rahatlık bu değildir rahat olsalar tüm maçları alırlar. Ruhsal ve fiziksel olarak kimse sahada değil maalesef. Umarım bahsettiğin gibi gümrük maçını alırız. Başak ile son 7 haftada 7 puan toplayabilmiş avcı. Birilerinin gidip şu takımı ayağa kaldırması gerekli yoksa maç kazanamayacaklar bişeyler yapılmalı.

Nereden
    Trabzon

Ligin ikinci yarısında özellikle rakipler hem sıralamadaki konumları ve hedefleri hem de lidere karşı da oynamanın verdiği etkiyle çok daha dirençli ve istekli oynuyorlar.Doğal olarak daha fazla çaba sarfetmen gerekiyor ama biz aşırı kontrollü oynuyoruz.Cezasahasına adam sokmuyoruz.Risk almıyoruz.Garantici oynuyoruz.Rakipler sezonun ilk yarısındaki gibi gevşek oynamadığı için de pozisyon bulmakta zorlanıyoruz.

Sezonun ilk yarısında da iyi oynamıyorduk zaten.Hamsikin çabalarıyla birşeyler yapıp gol atıp sonra ikinci yarılarda Siopisi falan alarak üzerine yatıyorduk.Sezon genelinde iyi oynadığımız maç sayısı toplamda 5-6 yı geçmez.Kazandığımız maçları açıp tekrar izleyin ne demek istediğimi anlarsınız.

Şuan oynadığımız oyun profiliyle her maç beraberliğe oynarız.Rizespor dün Konyaspora karşı adeta Barcelona gibi oynadı.Herşey kalite değil.Adamlarda inanılmaz bir motivasyon ve enerji vardı.Rize aynı oyunu Antepe karşı oynasa deplasmanda onları bile yenerlerdi.

Futbol böyle bir oyun.Uyuşuk uyuşuk oynuyoruz.Fenerbahçe maçında hoca çok şımarıklık yaptı malaasef,takım o gün top oynamıyordu ama gol yiyene kadar müdahale etmedi,golü yedikten sonra müdahale etti.10 kişilik rakibe karşı puan kaybettik.Rize maçında kar yağdığı halde Cornelius yoktu,çift forvetle oynayabilirdik o gün.

Neticede bu sezon herşeye katlanıyoruz.40 yıldır şampiyon olamadığımız için.Bu sezon böyle ama gelecek sezon ben böyle bir takımı kaldıramam şahsen.Adam akıllı top oynayalım.

Gelecek sezon Waka,Ömür ve Corneliuslu hücum hattını görmek istemiyorum.Kağnı gibi top oynuyoruz arkadaş.Kerem Aktürkoğlu gibi birini bulalım.

Hamsik,Dorukhan,Ömür,Waka ve Visca beşlisiyle maça çıkıyorsun.Top kaybı oluyor.Hamsik sakatlıktan yeni döndüğü için koşamıyor.Waka geriye koşmuyor.Ortasahadaki 5 adamdan 2 tanesi defansif anlamda yürüyerek hareket ederse doğal olarak defans yapamazsın ki bunu net gol pozisyonlarına ek olarak çok ciddi kontralar yiyerek gösterdik.Dün akşam şansa bala kaybetmedik maçı.

Gelecek sezon her hatta koşan ve mücadele eden bir takım görmek istiyorum.Yürüyen adamlar görmek istemiyorum.Hamsik takım adına çok önemli bir isim,sakatlığı yoksa eğer kalmalı takımda ama bu takım en fazla 1 kişiyi tolore edebilir.Sahada aynı anda hem Hamsik hem de Waka defansif anlamda tolore edilemez.
    Konu Onur Erçetin tarafından (10.04.2022 Saat 11:04 ) değiştirilmiştir.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakanin haftalardir etkisiz gorunmesinin sebebi hocanin ömuru onun yerinde oynatiyor olmasi dun ömurun attigi sutlari gorduk ayni sutlari yakalayip bakanin attigini dusunun ..hoca ömure yer bulcam diye bakayi harciyor baka geride oynamaz oynarsa da etkisiz olur bu kadar basit ömur gecis oyunu icin gerekli alirsin skoru atarsin oyuna yada kanatda falan yer acarsin (visca waka varken bu da olmaz) olmadi forvet arkasi serbest oynatirsin ver kac yapar araya salar duvar pasi vs ama bakanin yerinde olmaz bu kadar basit hoca bunu haftalardir goremiyor ömurun oynamadigi zaman sahada ki baka ile ömurle sahada olan baka arasinda daglar kadar fark var bunu sakatlik oncesi baka sonrasi baka diyerek gormezden gelmek olmaz tamamen mevkisel ondaki sorun..

Nereden
    Bursa

Alıntı Oğuzhan Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Puan farkıyla rahatlık felan değil hocam bu tam tersi ciddiyim. Burda kimseyi germek için yazmıyorum rahatlık bu değildir rahat olsalar tüm maçları alırlar. Ruhsal ve fiziksel olarak kimse sahada değil maalesef. Umarım bahsettiğin gibi gümrük maçını alırız. Başak ile son 7 haftada 7 puan toplayabilmiş avcı. Birilerinin gidip şu takımı ayağa kaldırması gerekli yoksa maç kazanamayacaklar bişeyler yapılmalı.

Bana göre Karagümrük maçı en önemli maçımız.Alınacak 3 puan hem son zamanlardaki tutuk futbolumuzu hem de psikolojik olarak durgunluğumuzu atlatmamıza yardımcı olacak. Bireysel olarak futbolcular sorumluluk almıyor. Dün Hamşik dışında kendini zorlayan yoktu. Al gülüm ver gülüm pas trafiği. Ben karamsar değilim lakin Hocanında futbolcuların da bu gidişe dur demesi lazım. Kaybedilmiş bir şey yok ama ciddiyet şart.
    Konu Attila Durmuş tarafından (10.04.2022 Saat 11:07 ) değiştirilmiştir.
    TRABZONSPOR
    Mustafa Kemal ATATÜRK
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
    ŞAMPİYON

Nereden
    Muğla

Alıntı Attila Durmuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana göre Karagümrük maçı en önemli maçımız.Alınacak 3 puan hem son zamanlardaki tutuk futbolumuzu hem de psikolojik olarak durgunluğumuzu atlatmamıza yardımcı olacak. Bireysel olarak futbolcular sorumluluk almıyor. Dün Hamşik dışında kendini zorlayan yoktu. Al gülüm ver gülüm pas trafiği. Ben karamsar değilim lakin Hocanında futbolcuların da bu gidişe dur demesi lazım. Kaybedilmiş bir şey yok ama ciddiyet şart.
    Dikine oynayan takım gitti yan pas yan pas al gülüm ver gülüm.. gümrük maçını taraftar alacak 90 dakika tezahürat ve baskı ile alırız maçı. Taraftara çok iş düşüyor takım durunca tribün durmamalı

Nereden
    Bursa

Dikine oynayan takım gitti yan pas yan pas al gülüm ver gülüm.. gümrük maçını taraftar alacak 90 dakika tezahürat ve baskı ile alırız maçı. Taraftara çok iş düşüyor takım durunca tribün durmamalı

Kesinlikle renkdaşım. Şu kargaların tribün organizasyonunun yarısını bile yapamıyoruz. Taraftar grupları arası başıbuyrukluk var. Senelerdir aşılamadı bu saçma durum.
    TRABZONSPOR
    Mustafa Kemal ATATÜRK
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
    ŞAMPİYON

Nereden
    Trabzon

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakanin haftalardir etkisiz gorunmesinin sebebi hocanin ömuru onun yerinde oynatiyor olmasi dun ömurun attigi sutlari gorduk ayni sutlari yakalayip bakanin attigini dusunun ..hoca ömure yer bulcam diye bakayi harciyor baka geride oynamaz oynarsa da etkisiz olur bu kadar basit ömur gecis oyunu icin gerekli alirsin skoru atarsin oyuna yada kanatda falan yer acarsin (visca waka varken bu da olmaz) olmadi forvet arkasi serbest oynatirsin ver kac yapar araya salar duvar pasi vs ama bakanin yerinde olmaz bu kadar basit hoca bunu haftalardir goremiyor ömurun oynamadigi zaman sahada ki baka ile ömurle sahada olan baka arasinda daglar kadar fark var bunu sakatlik oncesi baka sonrasi baka diyerek gormezden gelmek olmaz tamamen mevkisel ondaki sorun..
    Bakayı 10,Ömürü 8 oynatsa sorun olmayacak ama ısrarla aynı şeyleri yapıp haftalardır bizi kanser ediyor kendisi.Ben o yüzden Avcıya olan saygımı da kaybettim.Baka 8 oynadığında hem geriden oyun kuramıyoruz hem de adamın şut imkanından faydalanamıyoruz.

Havada sıkıntı olacaksa Dorukhanla birlikte Ömürü çift 8 gibi kullanabilirsin.Dorukhan biraz daha defansif kalır olur biter.Gerekirse Siopis sonradan girer.

Ömürün merkezde oynadığı anlarda takım daha iyi oynuyor.İleride oynadığında rakip kalabalık savunma yapınca cezasahasında etkinlik kuramıyoruz.

Nereden
    Trabzon

Abdullah Avcı haftalardır garip işler yapıyor.Siopis ve Bakasetasın ilk 11 de başlaması veya Ömürün 10 no oynaması allahın emri değil.Gerçekten Avcı kendisine olan saygımın sıfırlanmasına neden oldu son haftalarda.Hiçbir şekilde güvenmiyorum kendisine.

Yahu yukarıda yazdığım taktiğe bundan birkaç hafta önce Kayserispor maçında döndük adamları darmadağın ettik.O günden beri o taktiği kullanmadık.Dorukhan-Ömür olmaz dersen Siopis-Ömür yaparsın merkezi.Dorukhan sonradan girer.Dorukhanı sadece hava üstünlüğünden dolayı yazdım oraya.Kayseri maçında Siopis-Ömür oynamıştı ikinci yarı merkezde.

Yukarıda yazdığım taktik işlemesin ben futbol izlemeyi bırakırım yemin ederim.Mücadeleci ortasaha var,topla dribbling alan kateden adam var,bindiren bekler var,topu oyuna sokan stoperler var,oyun kurucu ve golcü kanat var,mücadeleci ve golcü kanat var,hareketli ve yardımcı profilde santrafor var,pivot santrafor var.Kısaca herşey var.

Bu takıntılı hocalardan bıktım usandım arkadaş.
    Konu Onur Erçetin tarafından (10.04.2022 Saat 11:31 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Muğla

HT4 ü atladım. Ayaklarına sağlık dün çok mücadele etti ve iyi oynadı. Aferin

edimurphy_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konya maçı ile aynı saate alınmalı bu maç
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

uğurcan

peres----denswil---hügo---puhaç

visca----dorukhan--ömür--bakasetas

--------------hamsik---------------

--------------cornelius---------------
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    Ankara

Yalnız şunu söyliyim . Biz sezon içinde seneye böyle fark açmazsak şampiyonluğu unutun seneye. Son haftalarda veririz ağlamayalım boşyere.

Onu seneye düşünürüz
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uğurcan

peres----denswil---hügo---puhaç

visca----dorukhan--ömür--bakasetas

--------------hamsik---------------

--------------cornelius---------------
    Siopisin yazılmadığı kadro boş uğraştan öteye gitmez. Elinde koyssai varken baka da neyin nesi. Visca da çok formsuz
    En büyük Trabzon

ensar_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hamsik ve hugo döndükten sonra pas oyununu çok daha iyi oynadık bence.geri dönüşlerde siopis'in olmaması fazla pozisyon vermemize sebep oldu.ömür-siopis değişikliği ile başlarsa hoca oyun üstünlüğünü alabiliriz karagümrük karşısında.

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Uğurcan-Peres-HT(Ahmetcan)-Hugo-Denswill-Siopis-Hamsik—Visca-Ömür-Waka-Cornelius
    İkinci yarı Dorukhan-Baka-Djaniny vs

Edit.
    Konu Manava61 tarafından (11.04.2022 Saat 16:03 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

——————--cornelyus
    Kousi (waka)—hamşik—canini
    —————-siopis—-dorukhan
    ——Denswil—hugo—h4—peres
    ————————kaptan
    Kadro bu
    Konu serdaracıl tarafından (10.04.2022 Saat 12:20 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ——————--cornelyus
    Kousi (waka)—hamşik—canini
    —————-siopis—-dorukhan
    ——Denswil—hugo—h4—peres
    ————————kaptan
    Kadro bu
    Bence kesigiii visca değil eakeme yer bende djanini oynamalı diyorum gümrükte jimmy ve adnan cezalı viviano burak lucassen brasci balkovec dörtlüsü oynar levent bilgin ve bistrovic orta sahası olur karamoh ki çok boş adam kendisi emre mir ve peşin olur tek sıkıntı emre olur bunun icinde çok orta sahaya gerek yok u gurcan peres hüseyin hugo yusuf siopis hamsik djaniny kouassi visca cornelius ilk kadrom bu ama siopis hamsik baka da yapabilir ilerde visca djanini cornelius olur yada wakeme djanini cornelius mutlak kazanmamız lazım iki on liberoya gerek yok illa dorukhan siopis yapacaksak djanini cornelius eisca yada waka olur ama djanini cornelius sart

Nereden
    Muğla

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu seneye düşünürüz
    Bu seneyi aldık seneyi zaten düşünmüyorum ben. Tatile çıkıcam ailemle stresten uzaklaşmam lazım uzunca bir süre sağlıklı düşünemiyoruz

Nereden
    İstanbul

Her maçı kazanamazsiniz arkadaşlar bazen rehavet olabilir bir iki mac alakasız oynayalım formayı garanti görmesin gümrük u parcaliyicsz moraller yerine gelir sıkıntı etmeyin bu kadar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)