Sayfa 80 Toplam 112 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 70 78 79 80 81 82 90 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2784 adet sonuctan sayfa basi 1,976 ile 2,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arçil & Şota Arveladze

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı atomantcum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. forveti oyuna sürmek sizi ofansif olarak güçlendirecek, baskıyı artıracak diye bir kaide yok. Katılıyorum, çok düz ve bizim takımımızı düşünürsek yanlış bir mantık.

Zaten çift forvet oynayalım diyenleri de anlamıyorum. Cardozo-N'doye diye çift forvet olur mu allah aşkına? Taktiğimiz ne olacak bu kadroyla? Doldur-boşalt mı?
    abi bizimkilerin futbol bilgisine gore, ne kadar forvet = o kadar ofansif futbol..

allahtan burdki cogu kisi teknik direktorluk yapmiyor

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tebrikler hocam.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Oyunu beğendim mantıklı ve akılcı oynadık

Uzun zaman sonra topla çıkarken ne yapmak istediğini bilerek çıkan bir trabzonspor gördüm gelecek adına umut verdi bana

Ne baskı yerken rezil olduk kan işledik ne hücuma çıkarken başı kesik tavuk gibi amaçsız koştuk
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahaya baktığımda "belirli şablonlar üzerinde çalışmış bir Trabzonspor gördüm" diyebiliyorum. Bu bile yıllar sonra bir mutluluk sebebi.

Bu Vahid Halilhodzic döneminde de biraz biraz vardı, hak yemeyelim.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

rakip 10 kişiyken medjani'nin girmesini yadırgayan yorumcular var.akılları sıra hocaya korktu demek istiyorlar. ama medjani'nin özelliklerini bile bilmiyorlar daha. adam doğal golcü. erkan'ın golünde nerde durduğuna bakılabilir.rakip kaleye her zaman hamle yapan winner oyuncu. hem yeterince takip etmeyeceksin, hem de ahkam keseceksin. uyuz oluyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Medjani yorumum yanlış anlaşılacağı için açıklama yapma gereği hissettim.

Medjani hamlesi derken direk ilk 11 başlamamasını kastettim zira Mustafa Yumlu ciddi pozisyon hataları yaptı keza Aykut'un da Medjani'den üstün bir stoper olduğunu düşünmüyorum. Medjani zaten oyuna zaruretten sokuldu yoksa esas mevkisi DC-DMC olan bir futbolcuyu MC oynatmanız hata olacaktır.

Ben hocaya sonuna kadar güveniyorum bunu en başından beri deklarede ediyorum yorumumda bir art niyet arayanlara duyurulur
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı U.Sadıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Medjani yorumum yanlış anlaşılacağı için açıklama yapma gereği hissettim.

Medjani hamlesi derken direk ilk 11 başlamamasını kastettim zira Mustafa Yumlu ciddi pozisyon hataları yaptı keza Aykut'un da Medjani'den üstün bir stoper olduğunu düşünmüyorum. Medjani zaten oyuna zaruretten sokuldu yoksa esas mevkisi DC-DMC olan bir futbolcuyu MC oynatmanız hata olacaktır.

Ben hocaya sonuna kadar güveniyorum bunu en başından beri deklarede ediyorum yorumumda bir art niyet arayanlara duyurulur
    abi seni kastetmedim. tv yorumcularından bahsediyorum. medjani'nin sokulması yanlış bile diyebilirsin.ona saygı duyarım ama şota forvet sokmaya cesaret edemedi hatta okay'ın yerine daha defansif bir oyuncu soktu gibi bir algı yarattılar.bu medjani'nin özelliklerini bilmemek demektir. ersun hoca forvet olarak kullanıyordu medjani'yi böyle durumlarda. hem kadro şeklini bozmuyorsun hem de m'bia'nın daha rahat hücuma çıkmasını sağlıyorsun bu hamleyle.zaten hemen sefa hamlesi geldi.4 2 4'e döndük.

AdemS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adıyaman

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahaya baktığımda "belirli şablonlar üzerinde çalışmış bir Trabzonspor gördüm" diyebiliyorum. Bu bile yıllar sonra bir mutluluk sebebi.

Bu Vahid Halilhodzic döneminde de biraz biraz vardı, hak yemeyelim.
    Vahid Hoca döneminden hatırımda kalan ligin 2. haftasındaki Avni Aker'de oynadığımız Fenerbahçe maçıydı. Topun arkasında takım olarak çok iyi bir görüntü vermiştik o maçta. Hücumda etkin değildik ama savunma olarak çok iyiydik.

Bjk maçında da buna yakın bir görüntü izledik. İnşAllah böyle devam eder.
    Tasavvuf, kalbi Allah (cc) ile tanıştırıp huzura kavuşturma yollarını öğreten ve bunu bizzat gerçekleştiren bir terbiye sistemidir.

~ S. Saki E. ~

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bence bu forumda zıyan olan cok teknıkdırektor var. bu arkadasları aramızda bır fon olusturup egıtımlere gonderıp futbola kazandıralım dıyecem ama paramız zıyan olacak malesef onun yerıne gıdıp forma alayım ben
    Konu demir tarafından (24.08.2015 Saat 17:09 ) değiştirilmiştir.
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Nereden
    Trabzon

Alıntı demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence bu forumda zıyan olan cok teknıkdırektor var. bu arkadasları aramızda bır fon olusturup egıtımlere gonderıp futbola kazandıralım dıyecem ama paramız zıyan olacak malesef onun yerıne gıdıp forma alayım ben
    Bu tarz yorumlara anlam veremiyorum. Ve forumda en irite olduğum konulardan biri. İnsanlar kendi futbol bilgilerini ve görüşlerini tartışmayacak mı abi?
    Niye hemen teknik direktör siz olun yaftası vuruyorsunuz?
    Herkes ağzını bağlasın ve tek görüş etrafında birleşelim o zaman.

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rakip 10 kişiyken medjani'nin girmesini yadırgayan yorumcular var.akılları sıra hocaya korktu demek istiyorlar. ama medjani'nin özelliklerini bile bilmiyorlar daha. adam doğal golcü. erkan'ın golünde nerde durduğuna bakılabilir.rakip kaleye her zaman hamle yapan winner oyuncu. hem yeterince takip etmeyeceksin, hem de ahkam keseceksin. uyuz oluyorum.
    +1 ya işte bu,ayrıca beşiktaşla yapıyorsun tehlikeli oyuncuları var, oyunu rakip sahada tutmamıza da yardımcı olduğunu düşünüyorum Medjaninin
    Değişiklikler yerinde mantıklı ve güzeldi
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

signal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbol sonuç odaklı bir oyun, yani sonuçta galip gelmişsen her şekilde takdir edilirsin. Oyun stratejin de doğru olmuş olur.

Tv programlarına ve gazete yazılarında Şota'nın başarılı bir oyun stratejisi uygulayarak maçı kazandığı görüşü ağırlıklıydı.

Bu maçı Beşiktaş da kazanabilirdi. Mesela Gökhan Töre'nin pozisyonu gol olsa maçın şekli farklı olacaktı. Eğer maçı kaybetseydik yorumlar genelde şu şekilde olurdu:

"Şota, sadece oynatmama yönünde ve bir puan için İstanbul'a gelmiş. Trabzonspor bu kadar korkak oynamamalı."
    Seni ölüme de götürse doğruluktan sakın ayrılma.
    Hz. Ömer.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı signal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbol sonuç odaklı bir oyun, yani sonuçta galip gelmişsen her şekilde takdir edilirsin. Oyun stratejin de doğru olmuş olur.

Tv programlarına ve gazete yazılarında Şota'nın başarılı bir oyun stratejisi uygulayarak maçı kazandığı görüşü ağırlıklıydı.

Bu maçı Beşiktaş da kazanabilirdi. Mesela Gökhan Töre'nin pozisyonu gol olsa maçın şekli farklı olacaktı. Eğer maçı kaybetseydik yorumlar genelde şu şekilde olurdu:

"Şota, sadece oynatmama yönünde ve bir puan için İstanbul'a gelmiş. Trabzonspor bu kadar korkak oynamamalı."
    Ayni görüşlere katilmakla beraber Gokhan in pozisyonunu soyleyenler Quresma nin sacmasapan golünü de soyleyecek.O gol olmasa pozisyona mi girecektiler 3 e giderdi mac...

Sota nin hirsina azmine samimiyetine inancim sonsuz..İnsallah cok basarili olacak..

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tarz yorumlara anlam veremiyorum. Ve forumda en irite olduğum konulardan biri. İnsanlar kendi futbol bilgilerini ve görüşlerini tartışmayacak mı abi?
    Niye hemen teknik direktör siz olun yaftası vuruyorsunuz?
    Herkes ağzını bağlasın ve tek görüş etrafında birleşelim o zaman.
    canım kardesım tek goruste bırlesmemız mumkun tabıkı bende bunu ıstıyorum ama bu mumkun degıl sen konuları bıraz bırbırıne karıstırmıssın ben sana yardımcı olayım...

gercekten teknık yapılan istatıstıkle yapılan yorumlar basımın ustunde yerı var katılsamda katılmasamda ayakta alkıslar dınler muzakere ederım lakın bızdekı futbol bılgısı degıl bos konusma bu ıkı seyı bırbırınden ayırmamız gerekıyor oncelıkle..

futbolcuyu assagılamak, kulup baskanına agıza gelmeyecek seyler soylemek, kufurler etmek, fıkır ve dusunce ozgurlugu degıldır. bundan once aynı seye umut buluıta yapardık ozamanda yapmayın derdım herkz bana kızardı gıttıgınden berı gs kacıncı sampıyonlugu saydınızmı ????

kendı oyuncumuz dıye yerden yere vurmnaya kucuk gormeye assagılamaya bayılıyoruz bende bunlara tepkı gosterıyorum yoksa keske forumda teknık konusmayı seven adam sayısı cok olsada burada sıstem tatıssak ama malesef gozumuze kestırdıgımız ıse yaramadıgını dusundugumuz oyunculara gıydırıp (eger akp lı degılsek) baskana gıydırıyoruz... buda bır tezat baskanı en cok elestırenler( ki haklılar) akp lı olmayanlar mesela akp lı olanlar gormuyormu bu eksıklerı ??? neyse konu dagılmasın hemen toplıyım teknık konussunlar canımı yesınler ama bos konustuklarında o rezıl yorumları benı nasıl rahatsız edıyorsa bende onları rahatsız edecem baska yolu yok bunun... karadenız ınsanı cok akıllı ve zekı ınsanlardır sadece ısteyen bunu nasıl kullanabılecegını ogrenıyor ıstemeyende dusunmeden bos konsumayı tercıh edıyor ))

bjk 2-1 yenıldı mac sonu taraftar butun oyuncuları sahaya cagırdı bızde ana bacı ırk dın kıtap yaradıcı ne var ne yok dumduz gıdıyoruz...
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

yattarahayranı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı &lazkopatti& Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şota trabzondan en iyi döneminde ayrıldı ve bir daha futbolcu olarak trabzonspora gelmez....belki ileride teknik direktör olarak gelir..
    Geldi sonunda

Nereden
    Trabzon

Konuları karıştırmadım, siz teknik direktör diyince ister istemez teknik yorumlama yaptım.
    Aşağılama-hakaret konusunda size katılıyorum. Hatta bu konuda başlık bile açmıştım.
    Bu bizim hastalığımız ve tedavisi yok maalesef.

Nereden
    Trabzon

Gerçekten teşekkür ve tebrik ediyorum. Çok güzel bir hamle bu.
    @hasantuncel61 adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/hasantuncel61/st...122709504?s=09

Şehrin yeniden inanması için en güzel hareketlerden biri bu.
    Konu Sibel tarafından (26.08.2015 Saat 19:26 ) değiştirilmiştir.

beratika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Antrenman olayını ben Trabzona gelince de yap tamam mı?
    Bordo Mavi bayrağım kanatlansın sonsuza.
    Genç, yaşlı, erkek, kadın; verdik omuz omuza.

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Cok akillica bi hamle, güzel günlermi geliyo ne. Iho gidici orasi kesin ama sen kal sota..
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Colakoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok akillica bi hamle, güzel günlermi geliyo ne. Iho gidici orasi kesin ama sen kal sota..
    O kadar emin olma bence. iho bu rüzgarı arkasına alırsa iyice çöreklenir koltuğa. Hele bir de Shota yönetim giderse ben de giderim türünden söylemlerde bulunursa bu iş hepten yaş.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Muhteva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Adalet,Eşitlik,Özgürlük..
    Komünar..

Nereden
    Trabzon

Herkes havadan(balkondan-camdan) karadan antrenmanı izlemiş.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bravo Şota'ya. Teknik Direktör sadece saha içini değil saha dışınıda düşünmeli.

Tebrikler hocam.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu şehir içinde antrenman olayını umarım daha sık yaparsın hocam. Gerçekten çok güzel hareket.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu şehir içinde antrenman olayını umarım daha sık yaparsın hocam. Gerçekten çok güzel hareket.
    adam taraftar desteği istiyorum diyor; daha ne desin. milyonlarca euro yatırım yapıyorsun ama tribünler dolmuyor. ben bursada yaşıyorum, bilmediğimden soruyorum. trabzonda maç saatinde yapılabilecek daha eğlenceli şeyler mi var? ya da millet iki haftada bir 20 tl bulamıyor mu, nedir?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)