Sayfa 417 Toplam 2723 Sayfadan BirinciBirinci ... 317 367 407 415 416 417 418 419 427 467 517 917 1417 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68073 adet sonuctan sayfa basi 10,401 ile 10,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı DURAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yerli kuralı devam ederken aynı zamanda uğurcanın satılması gündemdeyken , hava gibi su gibi ihtiyacımız var Kaan’a. Kaan da burada gömülecek bir stoper değil. Gayet yeterli bir stoper. Asıl elimizde Ahmetcan ve Hugo varken denswile o kadar para vermek mantıklı bir iş değildi. Hani Hugo satılsa onu anlardım. Ama yine de eleştiremiyorum. Çünkü sözleşmesi olan bir denswili 2,8 milyon ( imza parası toplamda o kadar) Euro bonservis verip alamazsın. Sözün özü olaylara bakış açınız önemli
    Dorukhan da birçok kişi tarafından gömülmüştü bu kadar para mı verilir denmişti, çocuk şampiyonlukta en önemli pay sahiplerinden oldu, muhtemelen gelirse Kaan Ayhan da çok yerinde bir hamle olacak kontenjan sorunu varken özellikle.

Biz ligimizi çok büyütüyoruz mesela Dorukhan Avrupa'ya gitse muhtemelen yedek kalacak gittiği yerde. Özellikle fiziksel kalitemiz çok geride maalesef tabi ki çocukluktan beri alınan futbol eğitimini söylemiyorum bile. Nasıl her şeyde Avrupa'dan geriysek bunda da gerideyiz işte ve futbolcularımız burada parlarken oraya gittiklerinden birçoğu vasat kalıyor.

Ben Sörloth için diyordum ki böyle giderse Madrid'e atar kendini düşünün yani adama yetersiz muamelesi yapıyorlar her yerde garip bir durum.
    Konu Enaldo61 tarafından (29.06.2022 Saat 17:52 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaan yetenekli ve alınabilecek en iyi yerli stoper buna kimsenin itirazı yoktur. Yaşı, kariyeri, çok yönlülüğü her şeyi olması gerektiği gibi, sorun sadece ekonomik. Umarım en uygun şekilde tamamlarız bu işi. Olmaz ama iddia edilen üçüncü isim Mert Müldür çıkarsa yerli kuralı isterse 6+5 olsun sıkıntı yaşamayız..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Yusuf'un kiralık dönüşü gündeme gelince oluşturulan olumsuz hava geldi aklıma bu anlaşmayı görünce.

Bizde hazır etiketler başlar; yabamadi, dudunamadi, iyi olsa bize gelir mi vd.
    Halbuki hayatin olağan akışında olan şeyler bunlar.
    Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    113 milyon Euro verip aldıkları adamı (Lukaku) doğru dürüst oynatmayıp ertesi sezon bir de kiralık veriyorlar. Biz 1 milyona aldığımız adamı kiralayınca içimiz yanıyor para boşa gitti diye Paranın gözü kör olsun
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Yusuf Bakasetas yerine gelecek futbolcu değil. Yusuf on bölgede sağ tarafa ve yardimci/ikinci forvete alternatif olur ki Emre Mor gibi bir adam geleceğine 100 kere Yusuf gelsin. Baka yerine gelmesi gereken model Modric tarzında olması gerekir.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    Giresun

Alıntı DURAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon’da iş yapan herhangi bir berber bu adamdan daha sağlam kaynaktır Enes
    Bizzat yakinen tanırım kendisini. Sırf savunmak için demiyorum ama o kadar da değil. Sallama yapmaz. Yani popüler olayım, bir iki fazla tık alayım derdinde olan birisi değil. Bu kadar net konuştuğunda gerçekten yönetimden alıyor. Arası iyi. Sonradan olumsuza döner dönmez o noktasını bilemeyiz.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    İstanbul

Kap yok mu kap

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trezeguet ve Kaan ile bugün de anlaşmışız şükür bugünü de boş geçmedik. Hedefte yarın yeniden anlaşmak var

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yıldıray Emanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trezeguet ve Kaan ile bugün de anlaşmışız şükür bugünü de boş geçmedik. Hedefte yarın yeniden anlaşmak var
    Aramız herkesle çok iyi maşallah sürekli anlaşıyoruz.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

anladım ben seni sol sağ stoper olayını doğru söylüyorsun. artı bence de satılmamalı. ancak şu var 10 milyon euro verirseler yabancı bir klup net rakam cash satabilirsin.
    Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmetcan sol stoper, Kaan sağ stoper. Birbirinin ikamesi değil.

Kaldı ki bence Ahmetcan satılmamalı.
    "Annuit cœptis"

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

uğuru 20 milyon euroya satmak başarı değil onu da belirteyim

hele ki uğuru satıp uğurdan gelecke parayı heba edip saçma salak transfer yapmak daha büyük rezillik

uğurdan bir para gelirse bu paranın hepsini sadece bir adama gömersin sol açık alırsın ama harbi transfer yaparsın bu parayı ciddi bir ortasahaya harcarsın
    bu uğurdan gelen parayı Trezeguete harcamassın. benim bashettiğim ciddi ortasaha veya sol açık Trezeguet ayarında kalitesinden adam değil ondan daha üst seviyeli bir adam alırsın 20 milyonu bir adama gömüp transfer böyle yapılır

kaleci olayını çözmeden uğuru satmak ayrı bir enayalik zaten

tabi 20 milyon euroyu bir adama veriyorsan bu 35 yaşında adam olmaz.

avrupadan ileriye dönük 17-20 yaş aralığında wonderkidlik adam alırsın bu 20 milyon euroya

veya hazır bir sol açık veya ortasaha alırsın 25-26 yaşlarında

uğuru 20 ye sattın ki bana göre 25 den aşağı gitmemeli

hadi 20 net para aldın

bu paraya gider öyle bir sol açık alırsın ki Türk futbol tarihinin en iyi sol açığını alırsın wakayeme bile halt etmiş dersin

işte bizimkilerin bir planı olmadığı için o paranın içine ederler
    Konu erenslash tarafından (29.06.2022 Saat 19:53 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hele ki uğuru satıp uğurdan gelecke parayı heba edip saçma salak transfer yapmak daha büyük rezillik

uğurdan bir para gelirse bu paranın hepsini sadece bir adama gömersin sol açık alırsın ama harbi transfer yaparsın bu parayı ciddi bir ortasahaya harcarsın
    bu uğurdan gelen parayı Trezeguete harcamassın. benim bashettiğim ciddi ortasaha veya sol açık Trezeguet ayarında kalitesinden adam değil ondan daha üst seviyeli bir adam alırsın 20 milyonu bir adama gömüp transfer böyle yapılır

avrupadan ileriye dönük 17-20 yaş aralığında wonderkidlik adam alırsın bu 20 milyon euroya

hadi 20 net para aldın

bu paraya gider öyle bir sol açık alırsın ki Türk futbol tarihinin en iyi sol açığını alırsın wakayeme bile halt etmiş dersin

Kral sen 20 milyon Euronun nasıl hiçe edilmeyeceğini yaz bence kulübe ilet değerlendirilir...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hadi 20 net para aldın

En son bu Ülkede alinan Wonderkid, cok iyi oynadigi bir sezon sonra hafif zararla satildi. (Bruma 12 Milyon euroya alindi, 15e satildi, %20 Portekizdeki kulübüne verildi)

Ugurcan, benim canli gözlerle izledigim en iyi Kaleci olan Onuru bir anda hafizalardan sildi. Ki o dönemde Onurun yerine ileriye dönük yabanci kaleci alinmali sözleri forumda konusuluyordu

Trabzonspor, Süper Ligdeki bir cok kulüb gibi normal bir Ülkede iflas etmisti.
    Trabzonspor borcunu eritmek zorunda, Bankalar Birligi ile olan anlasmanin bu yil 200 Milyon tl geri ödemesi var.
    Trabzonspor forma sponsorlugunda sadece 2 Milyon dolar alabilecek potansiyele sahip
    Trabzonsporun taraftari bir esofman setine 2000 tl veremez.

Ben anlatmaktan yoruldum umarim birgün anlarsiniz. Mevzu büyümek degil yasamak. Yeni spor yasasiyla, tff nin verdigi %40 sapma bedeli luzumsuz kaliyor, 10% asarsan Baskanin cebinden cikmasi lazim. Bu Ülkede bunu yapabilecek tek koc var. Gercekci olalim.

Biz Sorlothu sattik yerine Afoebeyi aldik, Ugurcan giderse yerine Taha Tepe veya Nurullah Aslan tarzi biri oynar.

Gercekci olun. Cocuk degilsiniz
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Oktay AKKUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Transfer Dosyası - 16 -

Geçen sene Fransa şampiyonunun kalecisi 15 milyon Euro’ya bu sene İtalya şampiyonu olan takıma gitti. 15 milyon Euro’ya. Hem de bu adam Avrupa oynayarak o paraya gitti. Net rakam ise 14.4 milyon Euro bu arada.
    Rakamlara burun kıvırmamakta hatırlatmış olalım.
    Herkesin polisi kendi vicdanıdır ; fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır..

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oktay AKKUŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene Fransa şampiyonunun kalecisi 15 milyon Euro’ya bu sene İtalya şampiyonu olan takıma gitti. 15 milyon Euro’ya. Hem de bu adam Avrupa oynayarak o paraya gitti. Net rakam ise 14.4 milyon Euro bu arada.
    Rakamlara burun kıvırmamakta hatırlatmış olalım.
    1 sene sözleşmesi kaldığı için o.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Oktay AKKUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 sene sözleşmesi kaldığı için o.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Her ne kadar öyle olsa da denge tahtasına koyduğumuzda Uğurcan’a gelen 20m teklifi beğenmeyen 25-30’a gitmeli diyen taraftarımız yanlış düşünüyor. He tabiki herkes ister maksimum parayı alalım ama biraz da realist olalım.
    Keşke Uğurcan’ı tatmin edecek rakama satıp Doğan’ı Fransa’dan çekip alabilsek. O tren kaçtı bence ama 10 milyona kadar zorlanıp alınabilecek yaşta.
    Herkesin polisi kendi vicdanıdır ; fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır..

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor, Trezeguet transferini kesin olarak bitirdi. Transferle ilgili açıklama birkaç gün içerisinde yapılacak ve futbolcu Trabzon’a gelerek sözleşme imzalayacak.

yav şu ikilemi bir türlü çözemiyorum.. bunu çözebilen birisi beni de aydınlatabilir mi? kesin olarak bitirdiğin şeyi açıklamayı neden bir kaç gün sonraya bırakıyorsun, şayet bir kaç gün sonra imzalayacak isen şu anda nasıl kesin olarak bitmiş oluyor??

Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Malatya

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor, Trezeguet transferini kesin olarak bitirdi. Transferle ilgili açıklama birkaç gün içerisinde yapılacak ve futbolcu Trabzon’a gelerek sözleşme imzalayacak.

yav şu ikilemi bir türlü çözemiyorum.. bunu çözebilen birisi beni de aydınlatabilir mi? kesin olarak bitirdiğin şeyi açıklamayı neden bir kaç gün sonraya bırakıyorsun, şayet bir kaç gün sonra imzalayacak isen şu anda nasıl kesin olarak bitmiş oluyor??

yalan söylediklerini biliyoruz.
    yalan söylediklerini biliyorlar.
    yalan söylediklerini bildiğimizi biliyorlar.
    yalan söylediklerini bildiğimizi bildiklerini biliyoruz.
    ama hâlâ yalan söylüyorlar." kısaca ülkenin özeti

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kaan ayhanın sahadaki pozisyon alması ve ayakları merihten daha iyi.. hava toplarında da bir sürü golü var adamın.. merih sırf hırsıyla öne çıkıyor..

burada kaan ayhana çöp muamelesi yapanlar var!!
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Trabzon

Kaan
    Trezeguet
    Haji wright
    Bitmiş gibi duruyor...

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uğurcan 30 diyenler, geçen sene dünyada satılan en pahalı kaleci kimdi ve ne kadara gitti ? Ondan önceki sene ? 30'a Uğurcan'ı satmak dünya futbol tarihi en pahalı kaleci transferlerine Uğurcan'ı ilk 10dan sokmak demek. Fazla uçuyorsunuz Uğurcan çok iyi kaleci ve Türkiye Süper Ligi'nde oynuyor...
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Trezege çok şükür bugün de bitmiş hayırlı olsun
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

EkremOcal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla kimse yanlış anlamasın ama 20 M € teklife Uğurcan’ı tekme tokat gönderirler klüpten. Beğenmemeyi geçtim 20 M € , senelik maaş bütçemizdi geçen sene için hemen hemen , 33 M TL+KDV karşılığında senelik sponsorluk alan yönetim 20 M €’ya Uğurcan’ı+havlusunu taşısın diye Erce’yi bedava yanında gönderir kimse kendini kandırmasın.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kap yok mu kap

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ugurcan, daha dogrusu Milli Takim berbat bir sampiyona yasamamis olsa, bugün daha iyi bir rakama coktan giderdi. Sampiyonlar Liginde boy göstermeden yüksek bir rakam beklemek hayalcilik. Ugurcan ne kadar aliyor? 300-500 bin€?? Zaten Maasinda düzenleme yapilmadigi icin, muhtemelen gitmek istiyor, daha dogrusu gitmesi icin Maasinda düzenleme yapilmadi gibi. Aslinda tek gönderilecek isim A.Ömür. Ondan gelecek Para ile borc döner mi bilmem! Ama Eren´e 3.5 milyon €, Denswill´e 2,3 milyon € verirsen dönmez!

Sampiyonlar Ligine girmek gibi bir derdimiz yok, öyle görünüyor. Gelecek rakibe göre girme olasiligimiz yüksek idi. Adi gecen isimler gelse bile (Kaan+Trezeguet) girme olasiligimizi düsük görüyorum, hemde o kadar Para harcanacak yani...Kadroyu koruyup, alacagin sadece iki isim gerekiyordu, hala alinmadi, üstüne Wakayeme gitti! Cornelius´u bile göndermeyi düsünüyorlar..giderse yerine kim gelir??

Yine umarim konusulan isimler gerceklesmez, hele ki o fiyatlara, sürpriz isimler gelir!

Kimse yerli eksigimiz var demesin..takima o kadar genc katildi ve hicbiri sans bulamadi, ki o kadar kötü olduklarini kesinlikle düsünmüyorum
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Tablo ortada. Alt yapıdan çıkardığın oyuncuyu 20'ye satmak başarıdır. Umarım her sene bu tip bir alt yapı ürününü takıma monte edebilir, geliştirir satarız.

https://www.transfermarkt.com.tr/tra...=0&leihe=&w_s=

---

Ha neden daha fazla olmasın noktasında keşke demekten başka bir şey gelmiyor içimden.

https://www.transfermarkt.com.tr/tra...nge/verein/449

Bu arada tarihimizde para kazandığımız tek kaleci Tolga Zengin (2.75 mil. Euro)
    Konu Oğuz B. tarafından (29.06.2022 Saat 21:34 ) değiştirilmiştir.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 9 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 8 misafir)

1. Turgay Atalay