Sayfa 927 Toplam 2725 Sayfadan BirinciBirinci ... 427 827 877 917 925 926 927 928 929 937 977 1027 1427 1927 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68104 adet sonuctan sayfa basi 23,151 ile 23,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam betis stopere luiz felipe yi almış, tm değeri 16 milyon avro,beleşe almışlar, herhalde beleşe aldıkları içinde bol maaş ve imza parası vermişlerdir

bide takımda geçen sezon 2000 dakika oynayan german pezella var, tahminim luis felipe pezalla ikilisi oynayacak betiste bu sezon

bu durumda bartra nın maaşından çıkmayı düşünmüş olabilirler

tok alıcı olursak(yada olduysak) 2 milyon avro bonservisle olayı bitirmen işten bile olmaz
    Tm değerleri manipülatif olabiliyor, Bartra 31 yaşında kariyeri ortada 6 m euro, osuruk Szalaı 1.5 yılda 12 yi görmüş,
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nereden
    Avrupa Diğer

Tam gün sonu Z raporu alir gibi Twitter'a bakarken su tweet karsima cikti.

21 yas alti Trabzonspor tarihinin en pahali transferi ???
    Ben ihtimal vermiyorum bu duruma. Hayirlisi bakalim.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Betisin 3-4 arasında bir paraya verdiğini düşünüyorum, Tm değerinede kimse takılmasın 6 m o kalitedeki adama az, en az 10 m euroluk oyuncu, Hatta Dortmunt kariyeri de iyiydi, o ara nasıl Betise imza attı bende anlamadım, bilmiyorum ama bir patlama olayı vardi bu da yaralanmıştı sanırım onun etkisi var mi yok mu merak ettim şimdi.
    evet o bomba patlama olayindan sonra bu depresyona girdi, ülkesini dönmek istedi, yoksa performansindan memmnun du dortmund, dün gibi hatirliyorum...

edgarin yaptigi herseyi daha iyi yapar sadece onun kadar hizli ve cevik degil, ama daha fizikli...
    Sevinelim diye sevmedik.....

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bende Betisin 3-4 arasında bir paraya verdiğini düşünüyorum, Tm değerinede kimse takılmasın 6 m o kalitedeki adama az, en az 10 m euroluk oyuncu, Hatta Dortmunt kariyeri de iyiydi, o ara nasıl Betise imza attı bende anlamadım, bilmiyorum ama bir patlama olayı vardi bu da yaralanmıştı sanırım onun etkisi var mi yok mu merak ettim şimdi.
    Dortmund kariyeri nasil iyidi? Cok hata yapiyordu defansta, pas hatasi, adam kacirma vs.
    Bartra oynadigi hicbir takimda Hugonun bizde veya brezilyada gördügü saygiyi görmedi
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadromuz gayet iyi...2-3 tane ilerde iyi paraya satabilcegimiz genc araya sıkıştırmalıyız...kadro buna gayet müsait...

aman hocam

genç oyuncu deme

scouting sistemin kötü ise (ki bizde yok,bırak kötü olmasını) ,alınan genç oyuncudan zarar ediyoruz genelde

genç oyuncuda en iyi ve hesaplı yöntem alt yapı oyuncularına bakmak,ve alt yapı sistemini geliştirmek,sıfır maliyet,misal ahmetcan kaplan

alt yapıya yatırım yapılmadığı ve sistem kurulmadığı halde oyuncu çıkabiliyor ,sadece saf yetenek ile, bide alt yapıya yatırım yapıldığını düşünelim,teknik ekip ,fitness koçları,yeme içme ,alt yapıya genç oyuncu seçimlerinde uzman scoutlar(torpili devre dışı bırakacaklar) vs vs , çok daha fazla oyuncu çıkabilir alt yapıdan ve maliyetide daha düşük olur
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Muhammed Kambur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hiç de öyle genç bir isim gecmedi şimdiye kadar. Acaba kim olabilir ? Şu Monaco'lu stoper vardı ama o da 22 yaşında, ayrıca stopere Bartra'yi aldık gibi. Başkan'in İspanya'ya gitmesi bu transferle ilgili olmasın ?

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Onu alt yapimizdan yetistirmemiz gerekmiyor muydu?
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tm değerleri manipülatif olabiliyor, Bartra 31 yaşında kariyeri ortada 6 m euro, osuruk Szalaı 1.5 yılda 12 yi görmüş,
    hocam tm algoritmasında tm değerini düşüren yada yükselten en önemli etkenlerden biri yaş

2018 yılında bartra nın tm değeri 22 milyon avro imiş

https://www.transfermarkt.de/marc-ba.../spieler/99922

yaşın ilerlemesi ile düşüyor

bide real betis de oynuyor oyuncu,baş altı takım,misal atletico madrid de oynasaydı tahminim 31 yaşında gene 10 milyon avrolarda olabilirdi,hangi takımda oynadığıda yaşın ilerlemesi ile ne kadar düşeceğini belirleyebiliyor

misal bardi, 2020 yılında tm değeri 20 milyon avro, hem yaşı ilerliyor hemde levante de oynuyor,haliyle düşüyor,takım, lig ve yaş, önemli kriterler

https://www.transfermarkt.de/enis-ba...spieler/245014

salai ye gelirsek, yaş 24, fb de oynamaya devam etsin değeri düşecektir,lig seviyesi düşük,yaş ilerliyor vs
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Abdullah hocanin oyun sistemi hakkinda elestiriler olabilir ama felsefesi ve "man management" ozelikleri kusursuz neredeyse. Oyunu sadece teknik ile degil akil ile oynayan bir oyuncu daha ekledik takima.

Kulubun ekonomisini dusunmem gerek diyipte 1 futbolcu alacagina 5 tane almak zorunda kalan (cunki hic biri tutmuyordu) insanlardan bugunlere geldik. Cok sukur.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Fatih Takır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu alt yapimizdan yetistirmemiz gerekmiyor muydu?
    Bence yanlış bir yaklaşım. Oyuncuyu hem alt yapıdan çıkarır hem de satın alıp geliştirirsin.
    Bunun en güzel örnekleri zaten Ajax, Salzburg, Benfica ve benzeri kulüpler.
    Hayat sınav ise “Trabzonspor” yazar çıkarım.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Fatih Takır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence yanlış bir yaklaşım. Oyuncuyu hem alt yapıdan çıkarır hem de satın alıp geliştirirsin.
    Bunun en güzel örnekleri zaten Ajax, Salzburg, Benfica ve benzeri kulüpler.
    Tabi ama bunu yaparken de belli bir ekonomik dengenin olusmasi gerekir ve bu uzun soluklu bir sistem calismasidir. Dogru yolda gibiyiz ama isin cok basindayiz..

Bu arada Avrupa da en borclu 20 klübün icinde bizim Ist. takimlari var ama basari koskoca 0..Bu arada Kopenhag da 19. imis..Bizde ilk 30 dayiz herhalde..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mustafi, Levantede lig düşmüş Arsenal buna 40 m para vermisti, yazık oldu.
    No one wins. One side just loses more slowly.

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yunus emre sel 21 yaş altı için sürpriz ve maliyetli bir oyuncu bakıldığını söylemiş.Hem de birkaç isim var diyor.Ama netleştiremedim dedi.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Bize 6 numara lazım değil oyunu çift yönlü dikine oynayabilen adına ister 8 ister 6 deyin ne derseniz deyin bu özellikte topçu lazım..Stoperlerin arasına girip al gülüm ver gülüm yapan top ayağına geldiğinde etliye sütlüye karışmayan rizikolu pas girişimlerinde bulunmayan bir adamı sırf amelelik yapıyor diye sahada tutmam..Daha doğrusu tutulacak zaman var tutulmayacak zaman var..Siopis'i bu minvalde idarelik kullanabiliriz..Oyuna hükmetmek istiyorsan rakip sahaya yıkmak istiyorsan ayağına top yapıştıran teknik oyuncu ikilisini merkeze koyman lazım..Mesela Biglia da 6 numaradır ama top tekniği fevkaladedir ve oynadığı takımların hepsinde oyuna akışkanlık getirmiştir..İkili mucadelesi de vardır topla ilişkisi de iyidir...Hamal adamları sırf 6 numara diye takıma istemekten bıkmadınız mı...Güzel oyun için bazı şeylerden fedakarlık edeceksin..Oyunu çift yönlü oynamayan adamın takımda yeri olmamalı..Jordan Henderson Milner Fabinho Keita Thiago gibi adamlar Liverpool'un 6 numarada denediği adamlar hepsi de oyunu oynayan ileri geri çalışan savunmada salt bekçilik yapmayan topu öne doğru oynayan oyuncular..Kağıt üzerinde 6 no gözükebilirler ama sahada bambaşka bir dizayn var..

Uzun lafın kısası savunmadaki defoyu savunma orijinli 6 no alırsak ortalığı çekip çevirir sahayı süpürür fikri yanlış bir fikirdir..Hocanın ben şahsen 6 nodan ziyade topu rakibin blokları arasına atabilecek oyuncu istediğini zannediyorum öyle de olmalı..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

19 yaşındaki pırıl pırıl gencimizi 10 milyon Euro’ya gönder yerine 32-33 yaşında ıskartaya ayrılmış Bartra al. Bu kafa bizi bataklığa sürükleyen kafa işte.

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    19 yaşındaki pırıl pırıl gencimizi 10 milyon Euro’ya gönder yerine 32-33 yaşında ıskartaya ayrılmış Bartra al. Bu kafa bizi bataklığa sürükleyen kafa işte.
    haklısın ancak burası ajax ya da benfica değil. Bizde 2/3 maç sallansa çocuk hele şampiyonlar liginde , adamı yeriz. H.türkmen 2 olur. Boşver yetiştir sat en güzeli
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı SALDIRAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haklısın ancak burası ajax ya da benfica değil. Bizde 2/3 maç sallansa çocuk hele şampiyonlar liginde , adamı yeriz. H.türkmen 2 olur. Boşver yetiştir sat en güzeli
    Zaten mesajda elestrilen kısım gönderilen taraf değil de gelen paranın boşluğa yatırılması.

31 yaşındaki stoper için odenecek 1-2 milyon euro bonservisi kafamda bir şekilde olumlayabilirim ama 4-5 milyon euro çok acayip rakamlar bu yaş ve bu mevki için. En son Koita transferinde bu kadar şaşırmıştım.

Tabi sağlayacağı fayda Koita ile kıyaslanmayacak elbette ama geri dönüşü olmayan 5 milyon euro'yu bir stopere bağlayacak seviyede değiliz maalesef.
    #Dik oyna

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Günaydın canlar
    Hayırlı Cumalar

Duyumlarıma göre, Marc Bartra bugün geliyor. Enis Bardhi'yi getiren uçak Bartra'yı almaya gidecekmiş. Adam kupa koleksiyoneri gibi maşallah
    Bugün büyük gün. 2 KAP bekliyoruz.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bartra ya 4 milyon bonservis , ayrıca 2.5 ta maaş verilmistir.
    Buna kendinizi alistirin .
    Hocanın ısrarı ,
    3 tane vasta 1 küsür maaş verene kadar bartra ya veririz düşüncesi ,
    Lig başladı CL maçı geldi hala stoper alamadık telaşı
    Bu maliyeti mecbur kıldı .

Gencecik pırıl pırıl taze masum savunmasız dünya güzeli stoperimizi satıp parayi bartraya gömdük ?
    Gomeriz kardeşim .
    Ben senin ahmetcan başlığında "daha genç, böyle hatalar yapmasi normal ilerde daha iyi olacak" mesajlarını okumak istemiyorum ben başarı görmek istiyorum
    Ben kadromu ahmetcani ilk 11 e alarak değil onu satarak guclendiriyorum.
    niye gücünüze gidiyor ?
    Yedek oyuncu olan ahmetcan in yerine bartra gelince kadro kalitesi düşmüş oluyor gibi bir hava estiriliyor .
    Azılı bir ihocuyum

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bartra hayirli olsun. Cok dogru profil. Ben yasindan ve maliyetinden dolayi cekiniyordum ama hocamiz istediyse baska birsey denmez. Bu saatten sonra maliyet vs önemli degil. Sahada gösterecegi performans önemli ki bu isimde ve kariyerde bir stoper bizi ayri bir seviyeye cikaracaktir. Umarim bu mantaliteyle devam ederiz. Hocaya ve yönetime alkis.
    Bu sezon ligin zor gol yiyen ve en az gol yiyen takımı oluruz.
    Geç oldu temiz oldu.
    En büyük avantajları Bardhi ve Bartra'nın hazır gelmeleri. Uyum sorunu kısa sürer.
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (12.08.2022 Saat 07:39 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ah Hacı Ahmet Ah :F

Nereden
    Giresun

Defans gerçekten sağlam oldu. Bartra çok hızlı bir isim değil. Vitor Hugo ile kafa kafaya gider. Bu yüzden orta sahaya dinamik birileri lazım. Gudelj de gelirse çok yavaş kalırız. 3. Bölgeye gidene kadar adamlar yerleşmiş oluyor. Edgarın ve hamsik in yokluğunda geçen sene bundan çok çektik. Maçlar çok kısır oldu. Ndiaye,gedson fernandes,lemina,seri gibi topu hızlıca ileriye taşıyacak adam lazım. Gönül isterdi ki daha hızlı bir stoper ama gerçekten kaliteli bir isim aldık. Muhtemelen ilk tercih baily di olmadı. Bardri bunu yapabilecek birisi mi bilmiyorum. Oyuncu hakkında bilgim yok
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    İstanbul

Bardhi için emin değildim ama şunu banko söylüyorum tek idmanla da olsa bartra ilk 11 cikicak kopenhag maçında burası kesin bardhi yedek olur.. bartra 1 bucuk a falan da oynamaz onu unutun bonuslarla 2 bucuk 3 civari olur

Nereden
    Ankara

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    + 61 yetiştir sat ama gelen parayı da adam gibi kullan
    En büyük Trabzon

Nereden
    Amasya

Yes Eldor için ugrasılıyor yazıp sildi bildirimleri acık olanlar gormustur. İtalyayı bırakıp gelmez bencede karar asamasında heralde

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 6 misafir)

1. Onur Erçetin