Sayfa 1584 Toplam 2712 Sayfadan BirinciBirinci ... 584 1084 1484 1534 1574 1582 1583 1584 1585 1586 1594 1634 1684 2084 2584 ... SonuncuSonuncu
Toplam 67791 adet sonuctan sayfa basi 39,576 ile 39,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu giray denen gereksizi paylaşıp durmayın gözünüzü seveyim.

Zamanında milot rashica yı çok yazdım. Çok beğendiğim bir isim. Galatasaray bonservisini alırsa büyük iş yapmış olur.
    Planla mayi cok iyi yapmak lazim.. hoca kim olacaksa milli arada gelmesi gerek bu sene kimler kalicak takimda... naci gbamin yusuf ve hamsik markovic.. takımdan ayrılacak... bunun yanında bakasetas a 6 milyon euro veriyor wolfsburg bu 8 e kadar çıkar baka gitmek istiyicektir.. ha keza siopis in de ayrılacağını düşünüyorum.. larsen de ayrılacaktır bence bartra da ayrilicak.. elde peres ugurcan hüseyin taha denswil hugo dorukhan omur dogucan eren maxi umut bozok enis destan batuhan kor var.. dorukhan dogucan omur den başka orta saha yok oraya zajc ve çok iyi bir 8 lazım 10 lazım kanat lazım forvet gerek sağ stoper sağ bek yedeği sol bek yedeği vs

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaynak hakan yoloğlu
    SIkIntI?
    Senin hesabin malesef imza imaj ve bonuslari kapsamiyor
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Konu jpositve tarafından (18.03.2023 Saat 16:25 ) değiştirilmiştir.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

taraftar gruplarının destelediği başkan adayı çöptür bu her zaman geçerlidir. %100 çıkarları vardır hiç şaşmaz.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Sezon başında nasıl bir akıl tutulması yaşandıysa artık...

Yav, Nwakeme'nin yanına yurttaşı Abubakar 'ı alsak, Cornellius kalsa şimdi lider bizdik.

Ama "benim menecerim" anlayışı yıkılmadıkça daha çok çekecektir taraftar.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

İstanbulspoe'da Lokilo diye bir oyuncu var, gözü kapalı Visca'nın alternatifi alırım. Hem kardeş kulüpten almak kolay olur.

Çocuk ciğerli de. Diğer maçlarını bilmem sadece gol bölgelerinde etkili birkaç maçını izledim ama BJK maçında geri de geliyor, top yapıyor. Belli ki kumaşında Visca'nın özellikleri var.

Benim 35 senelik kıt görüşüm bunları diyor.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim tribün liderim, teknik direktörüm, başkanım bir siyasi figürün yanında olunca midem bulanıyor, kimin yanında olursa olsun.

Nefretten daha büyük bir duygu bende oluşan, ılık ılık başkanım başkanım diye gezen tipleri görünce suratına tüküresim geliyor. Birilerinin ....nde kılsınız bari camiaları alet etmeyin 15 iq lu primatlar.

Ulan senin içinde bulunduğun camia 2-3 dönemlik siyasetçiye köpeklik yapacak camia mı? Sen bir dünya kulübünün üyesisin onlar sana hizmet etsin vizyonsuz herif...
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Zaten başkan belli...Git getir hocayı da şu ara boş geçmesin...Nerede bizde o planlama...

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim tribün liderim, teknik direktörüm, başkanım bir siyasi figürün yanında olunca midem bulanıyor, kimin yanında olursa olsun.

Nefretten daha büyük bir duygu bende oluşan, ılık ılık başkanım başkanım diye gezen tipleri görünce suratına tüküresim geliyor. Birilerinin ....nde kılsınız bari camiaları alet etmeyin 15 iq lu primatlar.

Ulan senin içinde bulunduğun camia 2-3 dönemlik siyasetçiye köpeklik yapacak camia mı? Sen bir dünya kulübünün üyesisin onlar sana hizmet etsin vizyonsuz herif...
    aynen öyle renktaş. hangi parti olursa olsun trabzon gibi küçük bir yerde böyle sempatizanlığı yapılıp futbola bulaştırılırsa olacaklar belli. bunlar yüzünden akp trabzonspora yardım ediyor algısı oluşturuldu ülkede.

bu embesil tiplerden camia bir türlü kurtulamadı. orta çağ kafasıyla hareket eden çok büyük bir kitle var.

Nereden
    İstanbul

Dün Konya'da Diouf oyuna girdi. 5 ikili mücadeleye girdi, hepsini kazandı. 4 hava topunun hepsini aldı. Nelsson yerine oynayan Kaan Ayhan, bizim Bartra gibi yumuşak kaldı. Abdülkerim de öyle, kötü günündeydi. İkili mücadele istatistiklerinde negatif kaldılar. Takım oyunu kadar eşleşmeler ve bireysel beceriler de önemli.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Bud Spencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan yologlunu tavsiye ederim
    Orada bartranin maliyetini tüm detaylariyla anlatiyor renkdas…imza parasi imaj parasi bonuslar (Kapà verilmeyen bölümler…)

Malesef dediginin cok üstünde bir para
    Cidden sasiriyorum bizim taraftarlara,, konusmasindan bile bir sey bilmedigi belli olan, 100 kere sallayip 1 kere tutturdugu zor görülmüs birini tavsiye etmek.... ilginç
    Verdigi o bilgiler dogru olsa dahi güvenmem kendisine, 1 2 vidyosunu izlemistim daha da izlemedim, en basit seyi bile ballandira ballandira abartiyor da abartiyor.... Giray'in baska bir versiyonu
    Alıntı kayl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Planla mayi cok iyi yapmak lazim.. hoca kim olacaksa milli arada gelmesi gerek bu sene kimler kalicak takimda... naci gbamin yusuf ve hamsik markovic.. takımdan ayrılacak... bunun yanında bakasetas a 6 milyon euro veriyor wolfsburg bu 8 e kadar çıkar baka gitmek istiyicektir.. ha keza siopis in de ayrılacağını düşünüyorum.. larsen de ayrılacaktır bence bartra da ayrilicak.. elde peres ugurcan hüseyin taha denswil hugo dorukhan omur dogucan eren maxi umut bozok enis destan batuhan kor var.. dorukhan dogucan omur den başka orta saha yok oraya zajc ve çok iyi bir 8 lazım 10 lazım kanat lazım forvet gerek sağ stoper sağ bek yedeği sol bek yedeği vs
    Markoviç kirâlansin 1 sene daha, Naci de alinsin, niye ayriliyor ?
    Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Konya'da Diouf oyuna girdi. 5 ikili mücadeleye girdi, hepsini kazandı. 4 hava topunun hepsini aldı. Nelsson yerine oynayan Kaan Ayhan, bizim Bartra gibi yumuşak kaldı. Abdülkerim de öyle, kötü günündeydi. İkili mücadele istatistiklerinde negatif kaldılar. Takım oyunu kadar eşleşmeler ve bireysel beceriler de önemli.
    Diouf'u sene basi belese almayan aldirmayanda suç, cukkalama operasyonu yapip batirdilar takimi, bile isteye resmen
    (Kaan ztn çöpün teki)
    Bu arada Konya'daki Mahir Emreli de bizde gâyet is yapabilecek bir topçu, ama nerde bizde o akil, Azerbaycanli falan almaz bizimkiler, korkarlar orada taraftar sayimiz artar sempati toplariz
    Al bak Karabag Gs maçi var Bakü'de, niye biz yapmiyoruz bunu ? Vallahi çildiracagim bu kadar siur bu kadar mondofon bir kulüp olamaz yaa
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Trabzon

Yeni transfer ettiğimiz genç futbolcularımızı artık takıma kazandırmamız lazım.Hepsi çok yetenekli pırlanta gibi genç futbolcular ve artık önümüzdeki sezon Trabzonspor ilk 11'de oynayacak tecrübeye gelmeleri lazım ona göre kampta ve hazırlık maçlarında hep full 90 dakika oynamaları lazım.Enis Destan çok önemli, Bursaspor'dan transfer ettiğimiz genç futbolcularımız çok çok önemli Batuhan Kör, Kerem Şen, Taha Altıkardeş ve yine aynı zamanda genç futbolcumuz Hakan Yeşil yaz kamp döneminde artık yeni sezona hazır hale gelip ilk 11'de oynayacak tecrübeye gelmeleri önümüzüdeki sezon için en kritik hamle olacak en önemli asıl transfer başarısı olacaktır...

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cidden sasiriyorum bizim taraftarlara,, konusmasindan bile bir sey bilmedigi belli olan, 100 kere sallayip 1 kere tutturdugu zor görülmüs birini tavsiye etmek.... ilginç
    Verdigi o bilgiler dogru olsa dahi güvenmem kendisine, 1 2 vidyosunu izlemistim daha da izlemedim, en basit seyi bile ballandira ballandira abartiyor da abartiyor.... Giray'in baska bir versiyonu

Markoviç kirâlansin 1 sene daha, Naci de alinsin, niye ayriliyor ?

Diouf'u sene basi belese almayan aldirmayanda suç, cukkalama operasyonu yapip batirdilar takimi, bile isteye resmen
    (Kaan ztn çöpün teki)
    Bu arada Konya'daki Mahir Emreli de bizde gâyet is yapabilecek bir topçu, ama nerde bizde o akil, Azerbaycanli falan almaz bizimkiler, korkarlar orada taraftar sayimiz artar sempati toplariz
    Al bak Karabag Gs maçi var Bakü'de, niye biz yapmiyoruz bunu ? Vallahi çildiracagim bu kadar siur bu kadar mondofon bir kulüp olamaz yaa
    Ben taniyorum ve güveniyorum kendisine. Kime inanacagimizin kriterlerini sefa a. koymuyor cok sükür. Biraz saygili olmayi öhrenmek gerekiyor öce. Ben kaynak belirttim, begen veya begenme, inan yada inanma, fakat iftirada bulunmaman gerekir diye düsünüyorum

Hayirli günler
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Bilgehan Tokal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bud Spencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben taniyorum ve güveniyorum kendisine. Kime inanacagimizin kriterlerini sefa a. koymuyor cok sükür. Biraz saygili olmayi öhrenmek gerekiyor öce. Ben kaynak belirttim, begen veya begenme, inan yada inanma, fakat iftirada bulunmaman gerekir diye düsünüyorum

Hayirli günler
    Bahsettiğiniz youtuber (yorumcu vs diyemeyeceğim.) Abdullah Avcı gelmesin diye video paylaşıp duruyordu. Ne kadar güvenilir birisi ki şampiyonluk yaşadık sağ olsun youtuberlar yönetmiyor takımı

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Orhanın yardımcı kim? Seneye ona hazırlanalım

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onu bunu bırakın, yapılandırıldığında kulüp borcu 1 milyar seviyelerindeydi. Şampiyon olduğumuz halde nasıl 3 katına çıkıyor. Başkan cıksın aradaki borç yükünü karşılasın. Geldiğinde 105 m euro falandı. Ödesin farkı.
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Nereden
    Trabzon

Önümüzdeki sezon Naci kadroda olmalı Ajax'tan kiralik sözleşmesini uzatmalıyız ve yine Ajax'ta Ahmetcan Kaplan forma şansı bulamayacaksa, Ahmetcan Kaplan'ıda kiralamalıyız.Geçen Sezonki şampiyonlukta Ahmetcan Kaplan'ın defansta çok çok kritik hamleleri vardı.Mesela Ahmetcan Kaplan bu sezon kadroda olsaydı daha başarılı bir sezon geçirebilirdik...

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

omur,ugurcan,bartra,bardhi,trezeguet bu adamlardan az ya da çok para kazanabiliriz.

hamsik,naci,gbamin,yazıcı gidecek. Hüseyin de bu saatten sonra fayda vermez. Onun yerine taha altıkardeşe fırsat verilmeli.

Bonservisi olmayan isimleri kovalamalıyız.

ligden okan kocuk,ersin destan,nkodu,zhajc,borini var. Avrupadan denayer,van den boomen,akpom,moura,grilitsh gibi isimler var. Zor transferler ama imkansız değil.

Montella ile anlaşıp bonservisi olmayan isimlerden iyi transferler yapılabilir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

ali sowe alternatşf forvet olarak alınabilir.

montela t.d

okan kocuk
    zahjc
    ali sowe
    borini
    denayer

t.d : Montella

-----------------okan-------------------

perez--------denayer--------hugo-----------eren

-------bakasetas----dorukhan----zahjc------------

visca---------------gomez----------------borini

-------------m.taha---------------------

serkan------taha--------denswil-----------larsen

--------ömür-----siopis/dogucan/hakan------süleyman----

behlül-------------ali sowe/umut/enis----------batuhan

alternatif genç 2 kanat oyuncusu da alınabilir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hadi inş..

Savunma hattında Eren hariç kim var kim yok ilk teklife satarım. Montella kimsenin yüzüne bakmayacağı adamlarla katı savunma kuruyor ligin en az gol yiyen takımlarından biri. Samet kazmasını aldı oynattı fbye sattı. Semih diye bir çocuk var 1. ligde oynar mı şüpheli oynatıyor. Mert Çetin acaba dedirtiyor. Ayağı vs iyi fantezisini bırakıp agresif rakip yaklaştığında vurup indiren iki tane stoper çekeriz olur biter. Peres aldığı maaşı iki-üç maç dışında hak etmedi. İstiyorsa şimdiden verebiliriz bonservisini.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Bartra gitmeli yerine hem hızlı hem de güçlü bir stoper alınmalı

Son senesindeki Hugo da satılmalı maliyetli Denswill orayı kurtarır. Kötü topçu değil.

Peres ayrılmak istiyorsa yerine teknik ve hızlı bir bek (Kendisinin daha kafası futbolda versiyonu)

Sol bek Larsen ve Eren devam edebilir. Para harcama taraftarı değilim.

6 numara şart oğlu şart

Hamsik yerine 8 numara şart

Trezeguet satılmalı yerine top tutabilen teknik ve zeki bir kanat alınmalı. (Evet Waka gibi)

Abubakar gibi güçlü ve teknik forvet alınmalı. Adamın atletizmi gitmiş ama kalçayı bi koyuyor topu alabilene aşk olsun anasını satayım.

Bardhi, Lahtimi, Gomez satılmalı.

6-7 adam satıp maliyeti düşürmeliyiz. Bu sene 4.lük seneye de 3 veya 4.lük ile avrupada da ilerlemeliyiz.

——————-Uğurcan—————
    Transfer—Transfer—Denswill—Eren
    ———————-6No—————
    ———-Dorukhan—-Bakasetas—-
    Visca————————————Transfer
    ——————-Transfer——————

Sent from my iPhone using Tapatalk

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorunlu bir tip ya basın toplantılarında filan saçmalıyor o nedenle şans vermiyorum. Fatih Tekke de aynı tipte birisi ÜK8 gibi bol bol felsefe dinleriz bunlardan. Gerek yok.

Çağdaş da 4 yedi, Osman kırmızı kart yedi bunların kafa bizim teknik direktörlük için mi gitti acaba şüphelenmiyor değilim, he tolunay da Trabzon’a damlamış hemen bu hafta.

Ya sabır.
    Osman Özköylü ismini bu işe Trabzonspora hoca olmak için başladım dediği için söyledim,öyle çok detaylı bir bilgim yok ama genelde hep kafaya oynatmış takımlarını,şu anda Süper Ligde bir anda takım bulan adamların on katı maça çıkmış,yani Fatih Tekke için erken olabilir,ona da yazık olur ama Osman Özköylü geçiş süreci hocası olabilir sanki.Lucescu gelse seneye,onun yardımcısı olarak kalmayı sorun etmez.
    Fırsat bulursam Osman Hocanın Pendik maçlarını izleyeceğim,bakalım umut var mı.
    Konu fanatikdevri tarafından (20.03.2023 Saat 00:18 ) değiştirilmiştir.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Nereden
    Ankara

Hugo asla satılmamalı. Aynı şekilde densvil de. İkisi de satılmamalı. Yıllarca sol stoper diye ağladık. Şimdi iki tane bulmuşuz satma derdindeyiz. İkisi de kalmalı. Stoperlerde gidecek adam bartra. Yerine başka biri bulunmalı. Sağ stoper daha kolay bulunuz
    En büyük Trabzon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 3 misafir)

1. Ertan1982,
  2. Gökhan Balcı