Sayfa 1643 Toplam 2725 Sayfadan BirinciBirinci ... 643 1143 1543 1593 1633 1641 1642 1643 1644 1645 1653 1693 1743 2143 2643 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68101 adet sonuctan sayfa basi 41,051 ile 41,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonsporun borcu son 3 gunde doviz kuru sebebiyle 300 milyon tl daha artti.bu ekonomik sartlarda ne bizim klup ne istanbul klupleri ayakta kalabilir yok boyle birsey ya.bir sezonluk gelir 3 gunde borc olarak yaziliyor istedigin projeyi yap oyuncu yetistirip satmadikca alt yapiya adam gibi deger verilmedikce turk klupleri batmaya yada satilmaya mahkumdurlar.hele bizim gibi geliri kasikla gideri kepceyle olan kluplerin gelecegi yok malesef..
    Kimse konuşmuyor ama seneye faiz ödemeleri de başlıyor bir değişiklik olmazsa. Her sezon 25-30m transfer karı dışında kurtuluşu yok kulübün. Böyle bir şey de yapamayız zaten çünkü yöneticilerin öyle bi hedefi yok. Stad sponsoru ararlar, giderler birilerinden destek isterler ama kendileri değer yaratıp satmazlar. Nenad Hoca şansımıza bir şeyler çıkarabilirse hoş olur. Onun dışında gidişat çok negatif duruyor.

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayatımızda futbol olmasa ne olur sanki
    Neyimiz eksilir
    Daha fazla mutlu oluruz bence
    Bu ekonomik sartlarda futbola bu kadar para harcanması cok sacma

Not Lafim trabzonspor ozelinde degil

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ilginc olan, defans icin hic isim gecmiyor. Hep hücum hatti.

Insallah hoca hüseyin gibi isimlere güvenip beni hayal kirikligina ugratmaz.

Defansa takviye olmadan basari hayal.

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı batugol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatımızda futbol olmasa ne olur sanki
    Neyimiz eksilir
    Daha fazla mutlu oluruz bence
    Bu ekonomik sartlarda futbola bu kadar para harcanması cok sacma

Not Lafim trabzonspor ozelinde degil
    ne varmış ekonomik şartlarda, sıkıntı yok bence.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şu tüzüğümüze eklenen mevcut borçlar artarsa artan kısmı başkan karşılar maddesi vardı..

ne oldu o maddeye işliyor mu acaba?
    Attan inip eşeğe bindik!

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize hep en çok zararı bu son senemizdeki gibi plansız ekonomi veriyor. Gelirler doğrultusunda yapıldığını ve stat isminin satılıp saklandığını düşündüğüm için transfer döneminde çok eleştirmemiştim ama görünen o ki makası açtıklarının yarısı kadar ancak gelirimiz vardı geçen sene, maaşları bile ödeyemedik. Buna rağmen bazılarına kalsa neden 15 milyon euroya adam almıyoruz kafalarındaydılar. Umarım bu seneden ders çıkarırlar.

Nenad hoca bu konuda büyük şans. Kariyeri boyunca her zaman + da bırakmış takımlarını, sattığından daha çok harcadığı kariyeri boyunca 2 sezon var onları da toplasan bizim bir oyuncuya verdiğimiz imza bedelinin 3 te 1'i falan

Hocanın mantalitesini çok beğendiğimi söyleyebilirim. Önemli olan isim değildir sistemdir bakış açısı çok doğru. Takımın en büyük probleminin reaksiyonsuzluk olduğunu tespit etmesi çok çok doğru. Oyunculara konfor alanı yaratmayıp rekabet alanı oluşturması çok çok çok doğru. Şu an Eren kekosu biliyor ki ben çalışmazsam Veysel oynayacak. Sene başında adı gibi biliyordu kendisine mecburiyetimizi, hiçbir şey de yapamadılar rezalet oyununa rağmen. Maxi de çok iyi anlamıştır, kalırsa ki sanmıyorum, Umut tekli formasyonda bir adım önde.

Ben şahsen Parmak'ı da rotasyonda kullanacağını düşünüyorum ki bence doğru karar. Maaşı düşük zararı yok dursun. Hüseyin de rotasyonda faydalı, dursun.

Hocaya kesinlikle katılıyorum ki bu takımın ana problemi bekleri değildir. Taraftar ortada bir oyun olmayınca yeteneği düşük herkese sarar bu çok doğal, zamanında Hüseyin Çimşir, Hasan Üçüncü, Hüseyin Türkmen, Yusuf Erdoğan bu yüzden defalarca gömüldü. Serkan Asan, İsmail Köybaşı, Puchacz, Denswil ve Peres ile şampiyon olduğumuzu unutuyor herkes. Peres de uçar kaçar bir oyun oynamadı şampiyonluk senemizde, kurduğumuz sistemi çok geç bozabildikleri için şampiyon olduk. Çare bulamadılar oyunumuza ilk yarı. İkinci yarı buldular ama palyatif çözümlerle onları da aştık. Bu sene galatasarayın ve fenerbahçenin temposu bize o kadar ağır geldi ki tüm lig izledi. Bunlara rağmen, çok bozuk formasyona rağmen bizim deplasman s.çışlarımız olmasa yine ilk 3 te bitirecektik ligi.
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakasetas'ı orada konumlandıracağını sanmıyorum. Kourbelis gelirse ve sağlıklı kalırsa Dorukhan (Veya kalırsa Abdülkadir Ömür) sağ içte oynar. Sol içe de transfer yapar.

Hocanın açıklamalarından anladığım sol bek ve kaleci transferi düşünmüyor. O pozisyonları yerli oyuncuyla geçecek. Az önce yazdığım gibi Dorukhan / Ömür'ü de o kapsamda oynatacaktır.

Gidecek oyuncular tahminim / beklentim:

Bakasetas
    Trezeguet
    Uğurcan
    Bartra
    Siopis
    Gomez
    * Ömür (İyi bir teklif gelirse)

Serbest kalacaklar:

Yusuf
    Gbamin
    Markovic
    Süleyman
    Hamsik

Satış opsiyonu olanlar:

Djaniny
    Flavio
    Emre

Belirsiz:

Parmak
    Koita

Kiradakiler:

Enis
    Hakan Yeşil
    Arda
    Kerem Şen
    Batuhan
    Murat Cem

Transfer yapılmasını beklediğim pozisyonlar:

Sağ bek
    Stoper x 2
    Kourbelis
    Orta saha
    Forvet
    Sol açık

Zaten hoca da "6-7 oyuncu ekleyeceğiz" demişti. Bu sonradan bir iki oyuncu yükselecektir.
    Sitede sağduyulu düşünüp, benimle aynı kafadan olanları görmek mutlu ediyor. Eline sağlık reis.
    1.Her yere transfer yapamayız, ne öyle bir bütçe ne öyle yapılanmamız var.
    2.Sol beke Eren alınmış, Arif çıkış yapmışken ben de paraya adam alacağımızı düşünmüyorum.
    3.Kale'ye Uğurcan gitmeden kimse alınmaz.
    4.Sağ bek bile şüpheli bence, eğer Orsic ve Petkovic 'e belirlediğimiz limitlerin üzerine çıkarsak ben kesinlikle sağ bekten feragat edeceğimizi ve Larsen ile 1 yıl daha devam edeceğimizi düşünüyorum.
    5.Orsic gelirse Trezeguet artık lüks olur, oynamayan mutsuz olur ikisinden biri yedek oturmaz veya sağ kanatta ikisi de verimsiz olur, bu nedenle Trezeguet kesin gider.
    6.Hoca 4-3-3 düşünüyor lakin Bakasetas bu formasyonda çok ağır kalıyor, Hoca iyi bir teklif gelirse Bakasetas'a izin verir bence. Zaten yaşı da geldi kar istiyorsan ya bu sene ya gelecek yıl satmalıyız.
    7.Eğer daha iyisi alınmazsa senle hemfikirim 4-3-3'ün orta üçlüsü Korbelius - Dorukhan - Abduş olur. Çok daha iyisi gelirse işler değişir tabi.
    8.Bartra 'nın piyasası var, gidişi sıkıntı çıkarmayacaktır fakat asıl sıkıntıyı Denswil' de yaşayacağız. O paraları bir yerde bulamaz, maliyetli bir ayrılık olacaktır. Siopis'ten de çok bir şey kazanacağımızı düşünmüyorum en fazla 1,5-2 bandı olur.
    9.Bize bu yıl asıl parayı Baka ve Trezeguet kazandıracaktır. İkisinden 15,kiralıkların opsiyonundan 3,Diğer satışlardan 2 olmak üzere toplam 20 milyon euro satış bekliyorum.

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim geliyor reis?

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    vallaha gram bilgim yok.

Nereden
    Giresun

Alıntı theo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallaha gram bilgim yok.
    Yanlış anlama hocam da bu o zaman iyi bir şey. gerçekten bu sefer gizli yürütülüyor demektir.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı theo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallaha gram bilgim yok.
    Genelde bilirdin, yönetim değişince bilgi aldığın kişi gitti mi kulüpten?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitede sağduyulu düşünüp, benimle aynı kafadan olanları görmek mutlu ediyor. Eline sağlık reis.
    1.Her yere transfer yapamayız, ne öyle bir bütçe ne öyle yapılanmamız var.
    2.Sol beke Eren alınmış, Arif çıkış yapmışken ben de paraya adam alacağımızı düşünmüyorum.
    3.Kale'ye Uğurcan gitmeden kimse alınmaz.
    4.Sağ bek bile şüpheli bence, eğer Orsic ve Petkovic 'e belirlediğimiz limitlerin üzerine çıkarsak ben kesinlikle sağ bekten feragat edeceğimizi ve Larsen ile 1 yıl daha devam edeceğimizi düşünüyorum.
    5.Orsic gelirse Trezeguet artık lüks olur, oynamayan mutsuz olur ikisinden biri yedek oturmaz veya sağ kanatta ikisi de verimsiz olur, bu nedenle Trezeguet kesin gider.
    6.Hoca 4-3-3 düşünüyor lakin Bakasetas bu formasyonda çok ağır kalıyor, Hoca iyi bir teklif gelirse Bakasetas'a izin verir bence. Zaten yaşı da geldi kar istiyorsan ya bu sene ya gelecek yıl satmalıyız.
    7.Eğer daha iyisi alınmazsa senle hemfikirim 4-3-3'ün orta üçlüsü Korbelius - Dorukhan - Abduş olur. Çok daha iyisi gelirse işler değişir tabi.
    8.Bartra 'nın piyasası var, gidişi sıkıntı çıkarmayacaktır fakat asıl sıkıntıyı Denswil' de yaşayacağız. O paraları bir yerde bulamaz, maliyetli bir ayrılık olacaktır. Siopis'ten de çok bir şey kazanacağımızı düşünmüyorum en fazla 1,5-2 bandı olur.
    9.Bize bu yıl asıl parayı Baka ve Trezeguet kazandıracaktır. İkisinden 15,kiralıkların opsiyonundan 3,Diğer satışlardan 2 olmak üzere toplam 20 milyon euro satış bekliyorum.
    Bekleri Larsen ve Eren olan takım tersten uçar. İkisi de toplu oyunda yok. Sadece 1 tanesi tolere edebiliriz. Ha Dorukhan oynayacaksa bi tık olabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nereden
    Afrika Diğer

Orsic'in yapabileceklerinden hiç şüphem yok.

Petkovic de istediğim kalemin daha az yırtıcı olanı, tam Cornelius taklidi yapabilecek bir tip. İnşallah yapar.

Nereden
    Afrika Diğer

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

TS-AKCAABAT-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

FOOTBALLFANSSTUFF @officialffsnews

Al Shabab player Aaron Boupendza will be a new player for Trabzonspor.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx

bu sayfa yazdiysa demek biseler var.
    Konu TS-AKCAABAT-61 tarafından (08.06.2023 Saat 16:54 ) değiştirilmiştir.
    „Choose a lazy person to do a hard job.
    Because a lazy person will find an easy way to do it.“
    BILL GATES

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Aaron boupenza bu cocugun Fm profilini paylasirsaniz seviniriz.
    biraz canlansin buralar geliyor gelmekte olan..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Nereden
    İstanbul

Boupendza Hatay'a geldikten sonra;
    20/21 sezonunda 38 maç 22 gol 1 asist - Süper Lig'te
    21/22 sezonunda 19 maç 9 gol 5 asist
    22/23 sezonunda 21 maç 13 gol 3 asist yapmış.
    Kariyerinde toplam 138 maç 63 gol 13 asisti var, 35 sarısı 2 de ikinci sarıdan kırmızı kartı var, direk kırmızı kart yok. Kanat forvet olarak sağ veya sol da oynadığında daha çok gol atmış santrafor mevkisinde istatistiği iyi değil.
    Hatay'da iyi çıkış yakalamıştı, kiralık olarak alırız muhtemelen. 2017'den sonra her sene başka takımda oynamış nerdeyse, uyum problemi yaşayacağını da sanmıyorum.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Al-Shabab Boupenza'yı yeni aldı 7 milyon euroya niye bize versin iyi de performans vermiş, bence sallıyor millet oyalama mantığı.
    Konu Enes Başkaya60 tarafından (08.06.2023 Saat 17:48 ) değiştirilmiştir.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Al-Shabab Boupenza'yı yeni aldı 7 milyon euroya niye bize versin iyi de performans vermiş, bence sallıyor millet oyalama mantığı.
    Arap yarımadasında böyle saçmalıklar çok sık oluyor hocam. Pek rasyonelce yönetilmiyor kulüpler. Türkiye'nin çok daha fazla paralı versiyonu işte

Nereden
    Kocaeli

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Orsic'in yapabileceklerinden hiç şüphem yok.

Petkovic de istediğim kalemin daha az yırtıcı olanı, tam Cornelius taklidi yapabilecek bir tip. İnşallah yapar.
    Bana sanki Fatih +Gökdeniz vari uyumlu ikili gibi geldi, birini almasak diğeri eksik kalır gibi. Hocanın da ısrarı bu yüzden sanırım.İkisini alıp uyum sorunu hemen atlatacak, taktik konusunda da hızlı mesafe kat edecek. Çok mantıklı bir hareket ikisi de milli oyuncu. İkisi aynı anda olursa sağda da sağlıklı bir Visca ile acaip tehditkar bir 3'lü olur.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kalede Uğurcan devam edecektir.Bu sezon performansı iyi değildi ama elimizdeki en büyük değer şuanda kendisi.

Peres-Puchacz ikilisi bence fena değildi.En azından basit top kaybı yapmıyorlardı.Eren sadece koşuyor,onun dışında defans başta olmak üzere çok yetersiz kalıyor.Serkanında tek özelliği hızı.Larsen ise enerjik ama çok düz bir oyuncu,ekstra birşey ortaya koyamıyor.Eren yabancı kontenjanından sol bekte devam edecek gibi duruyor ancak sağ bek pozisyonuna transfer şart.Pereira,Rosier,Bosingwa tarzı topla arası iyi,zeki,ofansif bir bek kesinlikle gerekiyor.

Stoper pozisyonu ise hiç güven vermiyor.Bartranın ayakları iyi ama çok hata yapıyor.Türkmen hızlı ama pimi çekilmiş el bombası gibi.Denswill fark yaratan bir stoper değil.Savunma hattında çok basit hatalar yapıyoruz.Hugo-Edgar ikilisi hava üstünlüğü,ikili mücadele,pozisyon alma,hız ve topu oyuna sokma anlamında birbirlerini çok iyi tamamlıyorlardı.En az 2 kaliteli stopere ihtiyacımız var.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şöyle bir şeye doğru gidiyoruz sanırım

____________Petkovic____________
    Orsic______Bakasetas__Trezeguet
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana sanki Fatih +Gökdeniz vari uyumlu ikili gibi geldi, birini almasak diğeri eksik kalır gibi. Hocanın da ısrarı bu yüzden sanırım.İkisini alıp uyum sorunu hemen atlatacak, taktik konusunda da hızlı mesafe kat edecek. Çok mantıklı bir hareket ikisi de milli oyuncu. İkisi aynı anda olursa sağda da sağlıklı bir Visca ile acaip tehditkar bir 3'lü olur.
    şey szmkowiak-zurawski gibi mi
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı Kemal Öztel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle bir şeye doğru gidiyoruz sanırım

____________Petkovic____________
    Orsic______Bakasetas__Trezeguet
    arkasını da ben doldurayım

----abdüş/doruk-----Kurbelis/sio----

gerisini yazıp moral bozmayalım ya da elde ne var bakalım

arif/eren----Bartra----Türkmen---larsen
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Tahir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şey szmkowiak-zurawski gibi mi
    Onu yazıp milletin yarasını deşmek istemedim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 7 misafir)