Sayfa 1549 Toplam 2723 Sayfadan BirinciBirinci ... 549 1049 1449 1499 1539 1547 1548 1549 1550 1551 1559 1599 1649 2049 2549 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68073 adet sonuctan sayfa basi 38,701 ile 38,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki biraz niyet okumak gibi olacak ama hocanın iyi niyetini yahut sadakatini sorgulayan olmadı ki niye böyle bir açıklama yaptı başkan? Üstelik kadronun yeterli görünmesi ve daha iyisini yapabileceğini söylemesi de açıkça hocaya taş atmak gibi duruyor.

Abdullah hoca açıklama yaptığı zamandan beri sıfır aksiyon ile gidiyoruz. En ufak ciddi birliktelik mesajı verilmedi yahut başka net kararlar alınmadı. Süreci sezon sonuna kadar sürdürüp bütün ilişkinin anasını belleyip öyle sonunu getirecekmişiz gibi geliyor bana.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Demek Hamsik bizde kaliyor.

Djaniny icin Araplar ve Meksika pazari halen acik

Bardhi elde kaldi gibi
    .

Francesco
    Totti

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Başakşehir Eden Karzev'i almış Ndayishimiye'nin yerine bu çocuğu da patlatabilirler, Netenya'dan çıkma bu çocukta aynı benim hayranı olduğum Mohamed el fazaz gibi.

Sivas'ta Jordy Caicedo'yu kiralamış Tigres'den iyi golcüdür kendisi opsiyonu var mı acaba.
    Konu Enes Başkaya60 tarafından (31.01.2023 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bardhi djanini satilip, hamsik larsen fesih edilmeliydi bir türlü… çözüm üretmek yönetimin isi
    8 no ve sag kanat ikiside ortalamanin bir tik üstü bizi bambaska bir konuma koyabilirdi, çok üst düzey olmalari gerekmezdi bile bizi kisa vadede öne tasimaya, 2 yil önce berat hamlesi bile bizi bir level yukariya tasimisti
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

zymer bytyqi > olimpiakos diyorlar

Nereden
    Trabzon

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Allah biliyor gelmesini hiç istememiştim. Hâlâ utanmadan "Galatasaraylıyım, orayı istemiştim" diyor.

1.5 milyon euro para alıyorsun utanmaz herif. Ahlâksız herif. Rezil herif.
    Trabzonspor kıçı kırık Anadolu kulübü gibi yönetiliyor. Lakaytlıktan dolayı böyle açıklama yapmak normal görünüyor.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Koca Trabzonspor'un derdi yarım sezon sözleşmesi kalan Hamsik'mi ne oldu şampiyon yaparken grandeydi.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koca Trabzonspor'un derdi yarım sezon sözleşmesi kalan Hamsik'mi ne oldu şampiyon yaparken grandeydi.
    Duygusalliga gerek yok, ya sahada performans verir, yada gider
    Hoca düsünmüyorsa, ki öyle gözüküyor, romantizime kapilip milyonlari vermeye gerekmiyor
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Nereden
    Trabzon

Verdiğimiz bonsrvisleri geri alıp yüksek kontratlarsan çıkarsak bayağı rahatlarız
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    Amasya

Yazan oldu mu görmedim ama Bertrand Traore basakla feshetmiş biriyle anlasti mi acaba FREE olarak alsak olmaz mi

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Giallorossi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demek Hamsik bizde kaliyor.

Djaniny icin Araplar ve Meksika pazari halen acik

Bardhi elde kaldi gibi
    Bu transfer döneminde Djaniny'den bonservis kazandık kazandık. Daha da bir şey alamayız anca fesih olur
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı annttiigs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    genelde sizin yorumları severek okurum. saldırgan da olsa, kendi içinde tutarlılığı vardır. akıl mantık süzgecinden de geçer. ancak, şu dört sorudan birisi hariç diğerlerinin "sizin kafanızda" hayır cevabı almasının tek nedeni takımın kötü gidişi. çünkü, yönetimde değilseniz fikrinizin olması ihtimali yok. biraz daha iç konular bunlar. yönetimdeyseniz de orada durmanızın bir anlamı yok zaten
    Sevgili dostum eleştirilerimin takımın kötü gidişatı ile alakası yok..Halihazırda bu sezon başı yapılan transferler ile takımın gidişatının kötü olacağını yaz kampından beri yazan biriyim..Bu foruma bir şeyler karalarken anlık ve gidişata göre kulüp yöneticilerine veya futbolculara ve/veya ilgili kişilere tavır almam..Olayları deney gözlem süzgecinden geçirir ona göre fikrimi belirtirim...Yaz kampından beri yazıyorum aldığımız adamlarla bizim geçtim şampiyonlar ligine katılımı ligde elle tutulur bir başarı yakalamamız imkansız..Bugün sahada aldığımız sonuçlar benim için sürpriz değil..Bunu belirteyim öncelikle..

Diğer finansal konulara gelirsek...Bana bir Allah'ın kulu çıksın desin bu başkan kulübe şu şu şu gelir getirici projelere imza attı kulübe şu kadar para kazandırdı..Bırakalım imza atmasını girişimi var mı girişimi onu söylesin..Adamın tek derdi aldığı her topçuya iş insanlarına forma satmak işportacılık yapmak..Yahu birilerine forma satma fikri dahiyane bir fikirmiş gibi basında ve kulübün sosyal medya hesaplarında parlatılıyor..Bu ne rezilliktir..Ağaoğlu kulübün isim hakkını pazarlayamıyorsa stada sponsor bulamıyorsa o koltukta oturmamalı diyorum ben..Takımın şampiyon olma sürecini nakde çeviremedi diyoruz bu adam..Süreci yönetemedi..Yani bunları dile getirip eleştiride bulunmak için mutlaka yönetim kurulunun içinde mi olunmalı? Mal ortada işte kulübün stadyumuna hatırı sayılır para verecek zadegan bulundu da haberimiz mi yok..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Allah biliyor gelmesini hiç istememiştim. Hâlâ utanmadan "Galatasaraylıyım, orayı istemiştim" diyor.

1.5 milyon euro para alıyorsun utanmaz herif. Ahlâksız herif. Rezil herif.
    Anında biletini kessinler rezil herif.

Envoyé de mon 2107113SG en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Umut Bozok vasatının açıklamaları rezalet..
    I am not in danger , I am the danger..

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Bud Spencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca düsünmüyorsa, ki öyle gözüküyor, romantizime kapilip milyonlari vermeye gerekmiyor
    Profesyonel sözleşme yapmışsın ne duygusallığı.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Nereden
    Ankara

Alıntı Bud Spencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duygusallığa gerek var. Ayrıca adamın prf sözleşmesi var
    En büyük Trabzon

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle bir anlatıyor ki gören bütün planlamalarda toplantıya katılmış sanır. İş adamlarıyla konsensüs yapmamış, ticari hayatında başarılar diliyorum, belki kulübe sponsor olursun. Ticaret böyle bir şey işte adam 300-400 milyon euro değeri yönetiyor, son 30 yıldaki en iyi 1-2 başkanlıktan birini yapıyor ama 15 bin euro sermayeli küçük esnaftan yönetime giriş dersi alıyor.

Senin gibi adamlar bir kaç iyi örnek görüp tümdengelim mantığıyla hareket ediyor. Ekonomik koşullar tümdengelim mantığıyla plan yapmaya izin vermiyor, kurguyu yavaş yavaş geliştirmeye mecbursun.

Senin kafan ne yapmak istiyor? Fener mesela gidip bek aldı 7 milyon euro, sanki yetiştirecekmiş gibi. Galatasaray da bu kafayla brumayı alıp kariyerini ... mişti.

Antrenman düzeylerin düşük, gelirler düşük, antrenör düzeyi düşük, profesyonellik düşük, avrupa sıralamasında geriyiz, ülke çekici bir lig değil.

Adam bir sonraki satıştan para kazandıracak oyuncular almaya gayret ediyor. Mükemmel mi? Elbette değil, kötü olmadığı bariz.

Şimdi neden Porto gibi olamıyoruz, neden Leipzig gibi transfer yapmıyoruz gibi kimsenin aklının ucundan geçmeyen! dahiyane fikirlerinle bizi yorma, 3 kuruşa 5 köfte yok. O kurumsal kafa iş yapsaydı Ali Koç vizyonu 1 tane kupa alırdı, alamadı.

Israrla mahalle çapındaki bilgiyle ders vermeye çalışıyorsun. Entelektüel bir birikimin de olabilir, en azından müzik zevkin varmış ama malesf kıyas ve koşul değerlendirme konularında aşırı zayıfsın
    Hahahahaha 300-400 milyon euro'luk değeri yöneten bir adam, medine dilencisi gibi üç beş tane forma satmak için önüne gelene yalvarır mı? Senin o bahsettiğin rakamları yöneten adamlar işi büyütüp parasına para katmak için türlü fikirler üretip geliştiriyor hatta sırf fikir üretsin diye istihdam sağlayıp eleman alımı yapıyor..Başkasının aklını kullanıp milyonlarına milyon katıyor..Yağdanlığını yaptığın Ağaoğlu'nun bana 1 adet kulübe hatırı sayılı kazandırdığı para miktarını yaz..Var mı böyle bir para?

Kimsenin Porto olalım Leipzig olalım dediği yok..Ağaoğlu'dan zaten böyle bir beklentim de yok..Bizim başkanın en iyi yaptığı iş çürük topçuya milyonlar verip sonra çürük malı başkasına satmaya yüzü olmadığı için başka yere kiralatıp oradaki maaşını da karşılamak..Yani zarar oğlu zarar..İsraf oğlu israf..Duble kazık..Kulübü zarar ettirme babında double double yapan bir adamı ancak senin gibi düşük çaplı bir muhasebeci savunabilir..

Bizim ülkenin mühendislerini şirketimde çalıştırmam..Çünkü kafaları hep edebiyata çalışıyor iş disiplini ve yaratıcılık konularında kocaman bir sıfır yazarım hep hanelerine..Zaten dediğin gibi yerli mühendisleri şirketimde çalıştırsaydım 15 bin euro sermayem olurdu..15 bin euro nedir lan çerez parası..Tanımadığın insanlarla forumda münakaşada bulunurken konuyu kişiselleştirme bence..Meraklı Melahat gibisin ne kadar paramın olduğunu şirketimin büyüklüğünü kendi gözlerinle görmek istiyorsan nüfusuma alayım seni manevi evladım ol bari..

Ama seni iğnelemek güzel oluyor bi ara cikletçiydim bugün bakıyorum 15 bin euroya çıkarmışsın sermayemi..Servetimin büyüklüğü veya küçüklüğü seni enterese etmez sen Türkiye'deki cimri patronların emri altında ölene kadar ezilmeye devam edeceksin mühendis görünümlü muhasebeci..Öpüyorum seni..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Ankara

Yönetim bu ara transfer dönemine hiç hazırlanmamış
    En büyük Trabzon

Digi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Transfer bizim neyimize, en iyisi kulübü mühürleyip kapatmak...!!!
    Konu Digi61 tarafından (31.01.2023 Saat 21:18 ) değiştirilmiştir.
    BORDO MAVI

Nereden
    Kırşehir

Onur Bulut'da şikebahçe'de.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Transfer Yapmamak ein mantiklisi da Transfer yapmamaktan ve baskanin bugün ki açıklamalarından anladığım nolursa olsun hoca gitmicek.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nereden
    Ankara

Arsenal zamanında özil'in merkezinde olduğu mustafi, kolasinac, guendouzi, bellerin, auba ve laca'dan oluşan ruhsuz çeteden kurtuldu. Adamlar fransadan çok güzel gençler buldu. Geçmişte yüzüne büle bakmadıkları altyapı oyuncularıyla bu gençleri harmanladılar. Takımın oyun zekasını partey, zinchenko ve odegaard gibi adamlarla yükselttiler. Bunların hepsi planlama ve çalışmayla oldu. Biz ne yaptık kasımpaşaya para bayıldık. Çalışma yok, emek verme yok. Bekle ki başarı gelsin. İnan taraftarın tek isteği bu, bir plan, organizasyon görmek. Bir umut ışığı.
    Konu serdaracıl tarafından (31.01.2023 Saat 22:19 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Adıyaman

En azından şu 3-4 ayı atlatmak için kiralık falan birileri alınmalıydı bence. Olcay Şahan, Bakasetas etkisi yapacak 1-2 kişiye ihtiyaç vardı devre arası.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur balonundan kurtulduk iyi oldu.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Kırşehir

Alıntı bordodeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En azından şu 3-4 ayı atlatmak için kiralık falan birileri alınmalıydı bence. Olcay Şahan, Bakasetas etkisi yapacak 1-2 kişiye ihtiyaç vardı devre arası.
    Para yok muhtemelen, gerek de yok abi bu sene ne umudumuz varda boş boşuna para harcamanın hiçbir mantığı yok şu an.

Direk seneye hazırlık yapılmalı gönderilecekler direk belli olmalı.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)