Sayfa 1042 Toplam 2712 Sayfadan BirinciBirinci ... 42 542 942 992 1032 1040 1041 1042 1043 1044 1052 1092 1142 1542 2042 ... SonuncuSonuncu
Toplam 67797 adet sonuctan sayfa basi 26,026 ile 26,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Everton'da mis gibi Allan orada duruyor. Gerçi orta sahada Dele Alli'yi bırakıyorlar, Allan'ı da yollarlar mı bilemedim. Ama ilk tercihim Allan gibi büyük tecrübe olurdu.
    Hoca bir futbolcuya taktımı takıyor herhalde.

Takımdaki her oyuncu kendisinin istediği, mevkisinde 1 ya da 2. Tercih olarak takıma kazandırılan futbolcular.

Bari futbol olarak karşılığını alsak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ne alaka bilmiyorum ama Ballo-Toure TS'yi reddetmiş diye haberler gördüm bugün.

şu tm değerlerinin ne kadar garip olabileceğine güzel bir örnek herhalde Rasmus Falk olsa gerek bu adam TR'de oynasa en 7-8 yapardılar değerini. Şu an 1 milyon. Şaka gibi. Tr'de bir tane Rasmus Falk yok.
    Konu Enaldo61 tarafından (19.08.2022 Saat 12:01 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne alaka bilmiyorum ama Ballo-Toure TS'yi reddetmiş diye haberler gördüm bugün.

şu tm değerlerinin ne kadar garip olabileceğine güzel bir örnek herhalde Rasmus Falk olsa gerek bu adam TR'de oynasa en 7-8 yapardılar değerini. Şu an 1 milyon. Şaka gibi. Tr'de bir tane Rasmus Falk yok.
    Bizim macta baya iyidi..ikinci macta ayni performansi verirse fiyati sorulmali...ileri geri müthis çalıştı...
    Sevinelim diye sevmedik.....

ysngmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ömür en iyi 10 numara pozisyonda oynar

G301 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Takım topu ileri taşımakta bu kadar zorlanırken, Forvet isteğini anlamıyorum. Yabancı sayısı dikkate alırsak merkez orta alan ve sağ kanat transfer ihtiyacı bu denli elzemken forvet olayı mantıksız duruyor. Djaniny giderse o ayrı tabi.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takım topu ileri taşımakta bu kadar zorlanırken, Forvet isteğini anlamıyorum. Yabancı sayısı dikkate alırsak merkez orta alan ve sağ kanat transfer ihtiyacı bu denli elzemken forvet olayı mantıksız duruyor. Djaniny giderse o ayrı tabi.
    Djaniny kanat gibi oynuyor ama, Cornelius tek şu an santrafor o yüzden mutlaka lazım. Cornelius tipinde oyuncu tek başına yeterli olmuyor her maçta.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Djaniny kanat gibi oynuyor ama, Cornelius tek şu an santrafor o yüzden mutlaka lazım. Cornelius tipinde oyuncu tek başına yeterli olmuyor her maçta.
    Belki de hoca istiyordur kanata kaymasını,Zaten Cornelius ile birlikte oynarken Djaniny serbest oynuyor.

Nereden
    Ankara

Sivas’a selam bile vermemeliyiz
    En büyük Trabzon

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimizde cornelius harici santrfor yok bak santrfor diyorum zira djanini 9, 5 numara yardımcı forvet ve kanat forvet oynuyor santrfor almak zorundasın sağ kanat almak zorundasın mecburiyetler arasında merkez oyuncusu 3 cu sırada zira iyi kötü orta sahada dorukhan siopis dogucan bardhi bakasetas hamsik omur var... kanat olarak trezege kouassi lahtimi yusuf trezege hariç hepsi yetersiz forvette djanini cornelius emre can zaten buraların oyuncusu değil

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca bir futbolcuya taktımı takıyor herhalde.

Takımdaki her oyuncu kendisinin istediği, mevkisinde 1 ya da 2. Tercih olarak takıma kazandırılan futbolcular.

Bari futbol olarak karşılığını alsak.

Valla ne diyeyim kardeşim, hayırlısı diyelim. Hiçbir Türk hoca yönetim tarafından bu denli el üstünde tutulmamıştır. Belki bir dönem F. Terim böyle bir süreç yaşamıştır ancak başka da bir örneği yoktur. Abdullah hoca takımı şampiyon yaptı, bu değeri hak ediyor mu? Ediyor. Bakalım kalan süreçte transferde neler yapılacak görelim. Bence en az iki oyuncuya daha ihtiyaç var ama maddi imkanlar neyi gösterir bilemiyoruz.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Zafer Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala Nwakaeme muhabbetleri mi dönüyor burda?

Nwakaeme konuşulmasında bir sakınca mı var?

Eldeki kanatlar böyle verimsiz olmaya devam ederse sezon boyu daha sık konuşulur.

Demedi demeyin.

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı theo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunun bir de cuması var
    Hocam ne zaman düşer bu futbolcu....

Nereden
    İngiltere

https://www.fotomac.com.tr/trabzonsp...k-gelir-kapida
    Bu inanılmaz bir fırsat.Futbolcular bu maça özel olarak hazırlatılmalı ve kesinlikle futbolculara prim verilmeli ki ayak topuna bile kafa sokacak hale getirilip,laubali laubali sahada dolaşmak yerine 90 dk boyunca pes etmeden koşup,sürekli mücadele edecek hale getirilmeliler.Yönetiminden,hocasına,oyuncusuna eşiği geçme şansı.Bu bugün oldu oldu,yoksa bir daha böyle bir fırsatı ne zaman buluruz kim bilir!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nwakaeme konuşulmasında bir sakınca mı var?

Eldeki kanatlar böyle verimsiz olmaya devam ederse sezon boyu daha sık konuşulur.

Demedi demeyin.
    Bence gereksiz bir muhabbet. Tony artik tarihe gecmis önümüze bakmaliyiz ve baska cözüm bulmaliyiz.
    TRABZONSPOR 1967

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Wakaeme de ilk geldiği maçlarda aşırı verimsizdi sonra efsane bir galatasaray maçı oldu ve başladı. Biraz sabır
    Konu Yiğit SARI tarafından (19.08.2022 Saat 13:37 ) değiştirilmiştir.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Transfer Dosyası - 16 -

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wakaeme de ilk geldiği maçlarda aşırı verimsizdi sonra efsane bir galatasaray maçı oldu ve başladı. Biraz sabır
    Yanılmıyorsam , efsane galatasaray maçına kadar 1 maça çıktı zaten. Onda da 2. yarının sonlarına doğru oyuna girmişti

Yani öyle ilk maçlar denilecek kadar maçta etkisiz görünmedi.

İlk 90 dakika maçı da galatasaray maçı. Yani 2. Maçı.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanılmıyorsam , efsane galatasaray maçına kadar 1 maça çıktı zaten. Onda da 2. yarının sonlarına doğru oyuna girmişti

Yani öyle ilk maçlar denilecek kadar maçta etkisiz görünmedi.

İlk 90 dakika maçı da galatasaray maçı. Yani 2. Maçı.

Evet öyleymiş ilk 2 hafta süre alamamış 3. hafta 17 dakika almış 4. hafta galatasaray maçı

Sonraki 9 hafta da varlık gösterememiş hiç. Tam hatırladığım gibi değilmiş hafızamızı tazelemiş olduk

Sonrasında ise resmen istatistik yapmadığı maç olmamış nerdeyse. Büyük oyuncuydu

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet öyleymiş ilk 2 hafta süre alamamış 3. hafta 17 dakika almış 4. hafta galatasaray maçı

Sonraki 9 hafta da varlık gösterememiş hiç. Tam hatırladığım gibi değilmiş hafızamızı tazelemiş olduk

Sonrasında ise resmen istatistik yapmadığı maç olmamış nerdeyse. Büyük oyuncuydu
    Hocadan sebepti, sonra gelen direk 11'e yazıyodu.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kopenhag (ilk maç planı) = yüksek tempo + seyirci baskısı + kapılacak toplarla rakip kalede çoğalarak pozisyon arama

Trabzonspor (ilk maç planı) = topa sahip olarak tempoyu düşürme/belirleme + böylece seyirci coşkusunu düşürme + anları kovalayıp yetenekli ayaklarla yakalanacak bir kaç pozisyonda sonuca gitme.

Bence planımız doğruydu. Kouassi tercihini de anlıyorum, Djaniny tek ciddi hamle oyuncumuzdu.
    Golü hatalar zinciriyle yedik. Golde Denswil 3 hata birden yapıyor: sert pas + önde karşılayıp müdalale edememe + Siopis yerini almışken demarke adamı kapatmama.
    İkinci gol duran top. Hugo Vavro'ya rahat vurdurdu, arkaya indi top, Larsen direkte kaldı.

Rakip 2-0'ı bulmuş, seyirci coşmuş olmasına rağmen dağılmadık, POZİSYON VERMEDEN POZİSYONA GİRDİK. Az buz bir şey değil.
    2-1 sonrası bile rakip zaman geçirmeye çalıştı, kramplar girdi, yerlede yattılar. HANİ MAKİNA GİBİ KUZEY AVRUPA TAKIMI? Pasla yorduk çünkü, koşturduk.

Nereden
    İngiltere

Göztepe’nin Southampton’un da sahibi olduğu şirkete satışı gerçekleşmiş

Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kopenhag (ilk maç planı) = yüksek tempo + seyirci baskısı + kapılacak toplarla rakip kalede çoğalarak pozisyon arama

Trabzonspor (ilk maç planı) = topa sahip olarak tempoyu düşürme/belirleme + böylece seyirci coşkusunu düşürme + anları kovalayıp yetenekli ayaklarla yakalanacak bir kaç pozisyonda sonuca gitme.

Bence planımız doğruydu. Kouassi tercihini de anlıyorum, Djaniny tek ciddi hamle oyuncumuzdu.
    Golü hatalar zinciriyle yedik. Golde Denswil 3 hata birden yapıyor: sert pas + önde karşılayıp müdalale edememe + Siopis yerini almışken demarke adamı kapatmama.
    İkinci gol duran top. Hugo Vavro'ya rahat vurdurdu, arkaya indi top, Larsen direkte kaldı.

Rakip 2-0'ı bulmuş, seyirci coşmuş olmasına rağmen dağılmadık, POZİSYON VERMEDEN POZİSYONA GİRDİK. Az buz bir şey değil.
    2-1 sonrası bile rakip zaman geçirmeye çalıştı, kramplar girdi, yerlede yattılar. HANİ MAKİNA GİBİ KUZEY AVRUPA TAKIMI? Pasla yorduk çünkü, koşturduk.
    Plan doğru ama uygulayacak oyuncular yok. Geri pastan başka uygulanan bir plan yok. Orta saha bypass olmuş.

İlk golde ters ayaklı stoper ve ayağı iyi olmayan 6 numara yüzünden yedik golü ve prese bir çözüm üretemedik. Yönetimin geç hamleleri bizi yaktı. İkinci goldeki duran topun oluşumu da sıkıntılı ve tesadüf değil.

79'da 2-1 oldu hemen skora ikna olduk. Bastıracak gücümüz yoktu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gidenlere yönelik muhabbetleri hala anlamıyorum ben. Yönetim elinden gelenin en iyisini yapmasına rağmen Nwakaeme başka bir kariyer çizdiyse kendine önüne geçemiyorsunuz. Ben kendim çok severim şahsen Wakame dedemi ama tercihini farklı yönde gerçekleştirdi. Yönetime bu taraftan sürekli vurulmasını sevmiyorum. Yıllarca da bu muhabbeti dinlemek istemiyorum.

Yönetimin ne kadar uzatma isteği hakkı ve isteği varsa dedemin de o oranda geri çevirme insiyatifi var.

Nereden
    Malatya

Alıntı Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ne zaman düşer bu futbolcu....
    ben bu soruya cevap verebilirim. kaynağım önümüzdeki kopenhagen maçı var, tüm ilgi ve konsantrasyonumuzu bu maça vereceğiz. bu maçtan sonra isim düşer dedi . ismi sordum. grilishden bile daha iyi bir orta saha ile anlaştık. ben ısrar ettim. az kaldı hele maç geçsin duyarsınız dedi. ben forvet işi ne olacak dedim. o da umut yedek de bekliyor. onu bugün çağırsak, uçağı Trabzon’a indiririz dedi. Asıl uğraştığımız 2 isim var. biri tüm Türkiye’yi hoplatacak bir isim… bununla rakamsal farklılıklarımızı asgari düzeye indirdik. ancak başkanın sörloth takıntısı var. başkan olaya şöyle bakıyor . biz tüm Türkiye’yi hoplatacak adamı aldığımız zaman sörlotha şikeciler çöker. o da bizim işimize gelmez dedi başkan. kaynağıma bari bunun ismini ver dedim. o da undicii + vingt dedi. bana saçma sapan italyan ve fransız sayılar verdi. sabahtan beri şifreyi çözmekle meşgulüm . kaynağımı size açık edemem, kusura bakmayın

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim macta baya iyidi..ikinci macta ayni performansi verirse fiyati sorulmali...ileri geri müthis çalıştı...
    Rasmus Falk ismini 3-4 sezon boyu araliksiz yazdim buraya, bu sezon haric cünkü takip etmemistim ama hala ayni performansta. Aslinda Basaksehir´i dagitirken herkes görmüstü, uyaniriz dedik ama biz nerde kazik bir futbolcu varsa onun pesinde kosuyoruz.

Yillardir Kuzey Ülkelerinden Oyuncu almaliyiz diye yirtindik, Cornelius´un alinmasina en cok sevinenlerdenim! Falk´a gelince, Abdülkadir´den bekledigimiz herseyi yapan, bu kadar piyasasi düsük bir futbolcu bulamazdik!!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Plan doğru ama uygulayacak oyuncular yok. Geri pastan başka uygulanan bir plan yok. Orta saha bypass olmuş.

İlk golde ters ayaklı stoper ve ayağı iyi olmayan 6 numara yüzünden yedik golü ve prese bir çözüm üretemedik. Yönetimin geç hamleleri bizi yaktı. İkinci goldeki duran topun oluşumu da sıkıntılı ve tesadüf değil.

79'da 2-1 oldu hemen skora ikna olduk. Bastıracak gücümüz yoktu.
    Topu ayağında tutmak mı, yoksa presle topu kapıp anı hücum yapmak mı?
    Presle topu kapıp hızlı hücum yapan takımlar, hücum yaparken takım boyu uzar, savunma yaparken takım boyu kısalır. Biz bunu uygulayan bir takım değiliz.

Topa sahip olmak üzerine, set hücumunu benimseyen takımlarda ise savunmada olduğu gibi hücumda da takım boyu kısa olmalı. Bizde top kaleciden kısa pasla çıkarken dikkat edin, stoperler ile cornelius arasında 60-70 metre mesafe oluşuyor. Eğer bu şekilde oynayacaksak Liverpool türü oyun tarzına yönelmeliyiz.
    Liverpool gibi dizilip, City prensibi ile hücum yapıyoruz. Olmuyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 5 misafir)

1. serdaracıl