Sayfa 1485 Toplam 2712 Sayfadan BirinciBirinci ... 485 985 1385 1435 1475 1483 1484 1485 1486 1487 1495 1535 1585 1985 2485 ... SonuncuSonuncu
Toplam 67791 adet sonuctan sayfa basi 37,101 ile 37,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dovbyk isteniyor. bizden en fazla 2.5 milyon çıkar bu transferde.

bununla birlikte djanny için 5e yakın bir ücret gelebilir.

maxi gomez olayı sadece olasılık daha ortada bir şey yok. onun da gitme talebi yok.

fotomaç en nihayetinde

ocak ayında şaşıracağımız bir isimin gelme ihtimali varmış. nasıl oldu da yolu düştü buraya durumu olabilirmiş. isim alamadım.

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında Maxi set oyununu ve baskılı hücumu iyi yapan,kenarları iyi kullanan takımlarda çok gol atabilir ancak bizim oyun tarzımız daha çok kontra atak üzerine.Çok garantici ve kontrollü bir oyun oynuyoruz.Hücuma çıkarken defansif güvenliği sağlama adına az adamla hücum ediyoruz.Özellikle sezon başında Peres ve Viscanın sakatlığıyla da sağ kenarı etkili kullanamadık.Bu nedenlerden ötürü kenarlardan Gomezi yeterince besleyemedik.Dolayısıyla adam etkisiz kaldı.

Dovbyk transferi Sörlothda olduğu gibi oyun tarzımıza daha uygun tabiki.Geçiş oyunlarında bu tarz teknik,topla gidebilen güçlü isimler çok iş yapabiliyor.

Çift santraforlu düzeni Abdullah Avcının kullanacağını sanmıyorum.Genel olarak zaten minimum risk alan bir hoca çift santrafor istemez.Dünyada da üst düzey takımlara baktığında geneli 4-3-3 sistemini kullanıyor.Barca,Real,Liverpool bunlara örnek takımlar.4-4-2 benzeri sistem A.Madrid dışında kullanan üst düzey takım neredeyse yok.

Djaninyden gelecek paranın Dovbyk için yeteceğini sanmıyorum.Dovbyk için minimum 6-7 milyon euro isteneceği açık.Bu nedenle Gomez ve Djaniny ikilisinin satılması muhtemel.

Dovbyk ve Umut ikilisi kalırsa 3.cü bir isim gerekir.Kanat forvet olarak Ekuban vb. profilde atletik ve güçlü bir oyuncu transferi gerçekleştirilebilir.

Djaniny bazen iyi işler yapsa da genel olarak çok gol kaçıran vasat bir oyuncu,vazgeçilmez bir isim değil.Gomezde sistemden dolayı zorlanıyor,2.yarıda çok top alabileceğini sanmıyorum.Takımın en iyi orta kesen ismi Wakayeme sezon başında ayrıldıktan sonra Cornede çok zorlanmıştı.
    6 ay sözleşmesi kaldı bekle 4 ay sonra al yani bu acelecilik neden ki? Benim anlamadığım şey Maxinin 2 maçını izledim öncesinde ve tek santrafor oynamam diye bağırıyordu 2 forvet oynamayacaksak alınmasının hiçbir manası yok.

Benim anladığım kadarıyla yusufu 9.5 oynatmak istedi hoca ama çok formsuz geldi çocuk, sakatlandı bir de
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı theo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

maxi gomez olayı sadece olasılık daha ortada bir şey yok. onun da gitme talebi yok.

fotomaç en nihayetinde

ocak ayında şaşıracağımız bir isimin gelme ihtimali varmış. nasıl oldu da yolu düştü buraya durumu olabilirmiş. isim alamadım.
    djaninye hiçe yakın teklif gelsin yani maaşından kurtarsın bizi ağaoğlu lokma dağıtır ayasofyada.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Morteza Pouraliganji hala İran'da fark yaratıyor zamanında alamadık.Ben hala çok beğeniyorum kendisini.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

YES, 8 numara arayışı var Trabzonspor'un dedi. Duruma göre Djaniny giderse bir de forvet alınabilirmiş

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Para yok klup ayakta durmaz vu sartlarda diye aglayan hurma sopihan fegholuyi nasil aldi 1,5 yilligina enteresan..

Nereden
    Ankara

Sat Dhaniny ile Gomezi al Dovbyk i gerekirse üstüne para ver. Nasıl domine ediyoruz hücumda izle. İki tane adam bir Dovbyk etmez. Tek tek veya birliktede oynasalar etmez. Forvet dominant olacak eğer takımın geri kalanı üst düzey teknik değilse

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hugo konusunda sana katılmıyorum Sefer. Evet dengesizlikleri var ama bu takımda 3 senedir sürekli oynayan ve artık kulübün önemli oyuncuları arasına girmiş bir adam Hugo.

Kaç tane kupası var ve hepsinde de katkıları var. Bir ara mutsuzdu sonra toparlanmıştı öyle bir sorunu olmadığı sürece bizde olsun bu herif ya yaptığı penaltılara ve bazı kazmalıklarına rağmen seviyorum bu adamı.
    Beni sinir ediyor, pimi çekilmis bombadan farki yok çocuk gibi sevinmeleri de itici ve yapmacik geliyor bana
    Latino, sambaci mambaci istemiyorum ya, Jaja gibi biri gelmeyecekse gelmesin oralardan kimse
    Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    djaninye hiçe yakın teklif gelsin yani maaşından kurtarsın bizi ağaoğlu lokma dağıtır ayasofyada.
    Hiçe yakin olursa hoca devreye girer "aman baskanim teklif bu kadarciksa kalsin bizde" der
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Giresun

Alıntı Doctore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sat Dhaniny ile Gomezi al Dovbyk i gerekirse üstüne para ver. Nasıl domine ediyoruz hücumda izle. İki tane adam bir Dovbyk etmez. Tek tek veya birliktede oynasalar etmez. Forvet dominant olacak eğer takımın geri kalanı üst düzey teknik değilse

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    emin ol bu kopuk futbol ile hiçbir şey yapamaz. Gomez o kadar kötü futbolcu değil. Bu takıma sorloth gelse aynısı olacak. forvetin bu kadar yalnız bırakıldığı başka takım yoktur.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://twitter.com/bilal_kures/status/1598018084685897730?s=20&t=yW9heW2jJuUjMRsfeZnvlA

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

böyle sağduyulu ve bilinçli adamlara itibar etmek gerekli.

basında bir sürü isim dolaşıp duruyor her transfer sezonunda hatta bazıları yönetimi taraftara karşı zorlamak için de atılıyor olabilir ama itibar etmemekte fayda sonsuz.

Alıntı Birtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://twitter.com/bilal_kures/status/1598018084685897730?s=20&t=yW9heW2jJuUjMRsfeZnvlA

Nereden
    Almanya

bizim taraftar halen anlamiyor. Sezon basi Cornelius kötü diye bagirdilar, simdi aynisini gomeze yapiyorlar. Takim ileriye cikmiyor. Gomezi gol pozisyona sokmiyoruz. Nasil gol atsin?? Ilk defa taktik degismesi lazim. Gomez gayet iyi forvet.

Nereden
    Ankara

@bilal _kures

Bu arkadaş çok biliyorum havalarında gazetecilere sallamış lahtimi ile +1 kontenjanımız dolu diye ama lahtimi 2001 sonrası olan +3 kontenjanından yani gazetecilerin dediği gibi 99 sonrası doğumlu +1 kontenjanımız boş..
    Konu yusufemrah tarafından (01.12.2022 Saat 10:10 ) değiştirilmiştir.
    oflu fanatik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

teknik ekibin swot analizi sonrası çıkarmış olduğu eksik yönlerle ilgili maddeler çok yerinde. bunların çıkarılıyor olması ve üzerinde çalışılıp kafa yorulması bir teknik ekip adına olumlu bir durum . Bu tespitleri yapmak önlemlerini almak önemli,fakat gerekli çalışmaları yapıp başarılı sonuçlar çıkarmak çok daha önemli bir hal aldı . Çünkü herkes sonuç görmek istiyor . Merakla bekliyoruz bakalım .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazminator61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim taraftar halen anlamiyor. Sezon basi Cornelius kötü diye bagirdilar, simdi aynisini gomeze yapiyorlar. Takim ileriye cikmiyor. Gomezi gol pozisyona sokmiyoruz. Nasil gol atsin?? Ilk defa taktik degismesi lazim. Gomez gayet iyi forvet.
    Gomez yine kalsın sorun değil ama Dovbyk mutlaka alınmalı.O tarz topla da gidebilen atletik ve güçlü santraforlar Türkiyede 30 golü bile bulabilir.Sörlothda benzer bir oyuncuydu.

Bu arada Avcının oyun sistemi pek değişmez ama özellikle Peres ve Viscanın dönüşüyle daha fazla pozisyon üreten bir takım olacağımız açık.Bu nedenle Gomezde kalabilir.Hangisi daha formdaysa o oynar,sorun olmaz.

Nereden
    Trabzon

Alıntı crixus_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YES, 8 numara arayışı var Trabzonspor'un dedi. Duruma göre Djaniny giderse bir de forvet alınabilirmiş
    Hamsik takımdaki tek oyun kurucu ve sakatlanma riski de en yüksek oyunculandan birisi.Sakatlandığı anda ortasaha iptal oluyor.Bu nedenle acilen iyi bir 8 numara şart.

Gomez-Bozok-Djaniny üçlüsü çok faydalı değil bence.Djaniny gönderip Dovbyki almamız şart.Dovbyk,Gomez ve Bozok üçlüsü daha faydalı olur.

Sağ beke alternatif olarak Onur Bulut alınabilirse çok iyi olur.

Nereden
    İstanbul

Hamsik takımdaki tek oyun kurucu ve sakatlanma riski de en yüksek oyunculandan birisi.Sakatlandığı anda ortasaha iptal oluyor.Bu nedenle acilen iyi bir 8 numara şart.

Gomez-Bozok-Djaniny üçlüsü çok faydalı değil bence.Djaniny gönderip Dovbyki almamız şart.Dovbyk,Gomez ve Bozok üçlüsü daha faydalı olur.

Sağ beke alternatif olarak Onur Bulut alınabilirse çok iyi olur.
    Hangi parayla alicaz dovbyk i onur.. djanini ye taş catlasin 3 milyon euro gelir olur... dovbyk de 8 den aşağı olmaz adamlar salernitana nin 6 milyon euro luk teklifini geri cevirdile.. ben açıkçası bu yıl için transfer yapacağımızı sanmiyirum ama gelecek yıl şampiyon cl ye muhtemelen direk katılacak o zaman iyi transfer yaparız.. gelecek yıl bakasetas ugurcan djanini hamsik yazici gomez larsen gbamin in takimda kalmiyicagini düşünüyorum alacağımız paralarla çok iyi takım kurmak gerek djanini gomez bakasetas ve ugurcan dan 30 milyon euro civari gelir elde ederiz..

Nereden
    İngiltere

Edgar Ie ile Hollanda kulüplerinin de ilgilendiğine dair haberler düşmeye başladı.Sakatlıktan nasıl döner bilinmez ama ne kadar kötü dönerse dönsün şu an ki Bartra ve Hugo ikilisinden daha kötü dönemez.Sıradan hıza sahip vasat santraforlar bile bizim stoperlere nal toplatıyorlar.Bartranın yaptığı hataları Hüseyin yada başka bir yerli oyuncu yapmış olsa şimdiye dek sözleşmesi feshedilip çoktan Anadolu takımlarına sürülmüştü.Takımın edgarın hızına çok ihtiyacı var,nadiren sakarlıkları vardı belki ama,bunu hemen unutturuyordu.Zaten bu da olmasa bartranın Barca,Dortmund yaptığı yerde Edgar ne yapardı kim bilir.Bu biraz da talih meselesi tabi...Bartra kötü futbolcu değil ama bartranın bir barca,Dortmund yapıp edgarın ts de olmasını edgara hakaret olarak algılarım.Gerekiyosa tamamen form tutana kadar sözleşmesi askıya alınsın,ama ne olursa olsun takıma geri kazandırılsın.Çünkü daha iyisini getirebileceklerine inanmıyorum.

Nereden
    Trabzon

Alıntı kayl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi parayla alicaz dovbyk i onur.. djanini ye taş catlasin 3 milyon euro gelir olur... dovbyk de 8 den aşağı olmaz adamlar salernitana nin 6 milyon euro luk teklifini geri cevirdile.. ben açıkçası bu yıl için transfer yapacağımızı sanmiyirum ama gelecek yıl şampiyon cl ye muhtemelen direk katılacak o zaman iyi transfer yaparız.. gelecek yıl bakasetas ugurcan djanini hamsik yazici gomez larsen gbamin in takimda kalmiyicagini düşünüyorum alacağımız paralarla çok iyi takım kurmak gerek djanini gomez bakasetas ve ugurcan dan 30 milyon euro civari gelir elde ederiz..
    Forumda birisi 6 ay sözleşmesi kaldi demişti ona istinaden yazmıştım ana sözleşmesi 2023 aralıkta bitiyormuş yani daha 1 yıl var.Imkanlar yetmiyorsa sezon sonuna bırakılır artık bilemiyorum.

Djaniny ve Gömez gidebilir.

Ugurcan yabancı sınırı için önemli,ayrıca adama istedigimiz teklifler gelmiyor,20 milyonluk kaleciyi 10 milyona gönderirsen enayilik olur.

Bakasetas bizim için sembol bir isim oldu artık.Öz Trabzonlulardan daha mücadele ediyor.Onu gönderip Bardhi gibi bir salatalikla mi oynicaz.Baka astronomik bir teklif harici kalmalı.Bunlar 10 milyon alır gider onu 4 5 tane vasata dağıtır.Takimin hocası ve Scout ekibi sahil hiç kimsenin oyuncu portföyü iyi değil.Hadi hocanın görevi takımı yönetmek diyelim.Scout ekibi ne iş yapıyor.Neredd vasat getiriyorlar.

Vitor Pereira çok uygun bedellerle Kim Min Jae ve Miguel Crespo gibi adamları getirdi takıma.Osayi Samuel,Ferdi Kadioglu ve Elif Elmasta Fenerbahcenin doğru transferlerinden.2019 da Gençlerbirliginden aldıkları Arda.Guler çok büyük bir yıldız potansiyeli var.Gs Kerem Akturkoglunu aldı mesela.

10 senede bir Trabzon doğumlu 1 2 yetenek haricinde iğrenç bir altyapı düzenimiz var.Bu boktan ekibi trilyonluk yöneticiler ne diye kapatmıyor anlamıyor.Lan Avrupayi geçtim adamlar Türkiye içinden bile oyuncu getirmekten acizler.Berat,Batuhan,Enis falan nerede vasat çocuk varsa getirdiler.

Avcıya oyuncu ismi sorulması da çok amatörce.Verdigi isimler hep çöp.Futbolcuyu iyi bir gözlemci ekibi izlemeli.Avcinin Koita ve Malli tarzi aptalca transferlerini görmek istemiyorum artık.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Livaja Hırvatistan milli takımında ilk 11 oynuyor vay be. Aek ile eşleşmemizde rakibin en dikkat çeken oyuncuydu. Bakasetas gibi lider bir isim. Bedelsiz Hajduka gitmiş, bu adama üzüldüm biz alabilirdik
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni sinir ediyor, pimi çekilmis bombadan farki yok çocuk gibi sevinmeleri de itici ve yapmacik geliyor bana
    Latino, sambaci mambaci istemiyorum ya, Jaja gibi biri gelmeyecekse gelmesin oralardan kimse

Hiçe yakin olursa hoca devreye girer "aman baskanim teklif bu kadarciksa kalsin bizde" der
    abi sinir bozucu olan ne biliyor musun böyle cam çerçeve indirmek isteten şey; 2-3 ay evvel absürt paralara zorla sözleşme imzalattırdığı adamı şu an hiç paraya dahi göndermek isteyecek yüzsüzlükte ve şımarıklıkta olması.
    -

trabzonsporun transferde elini kolunu bağlayan şeyi kontenjan olarak görmek kafayı yedirtecek bana.
    bitti, bitti para bitti. 1 senede ne var ne yok her şey tükendi. kontenjanı dolduran oyuncuların hugo hariç hepsi de 1,5 senelik süreçte geldi.
    hala daha kontenjan yok kontenjan sıkıntısı var falan. ya azıcık utanması olan ne transferi beyler daha elimizdeki oyuncuları kullanamıyoruz der ama yok, yok anasını satayım yine mağdur edebiyatı.

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dnipro Dovbykten ne kazanırsa yüzde 50 si gidecek, o yüzden ne koparsam kar kafasındalar.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı theo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

fotomaç en nihayetinde

sağ olun bilgiler için

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

10 senede bir Trabzon doğumlu 1 2 yetenek haricinde iğrenç bir altyapı düzenimiz var.Bu boktan ekibi trilyonluk yöneticiler ne diye kapatmıyor anlamıyor.Lan Avrupayi geçtim adamlar Türkiye içinden bile oyuncu getirmekten acizler.Berat,Batuhan,Enis falan nerede vasat çocuk varsa getirdiler.
    .
    genç oyuncular konusundaki tespite katılmıyorum , avcı aldırttığı hangi gence düzenli forma şansı vermiş ki ? bu çocukların hepsi milli takımlarında ve alındıkları kulüplerde sürekli oynayan ve potansiyeli yüksek olan oyunculardı . kerem 'in durumu çok istisna , 21-22 yaşına kadar gelmiş , milli takım tecrübesi pek olmamış 3 .liglerde sürekli kiralık oynamış bir topcuydu . fatih terim onda ısrar etti süre verdi o da şansını çok iyi kullandı yürüdü gitti. bir de keremin bizde abdullah hocanın elinde olduğunu düşünün bu yerlere gelebilirmiydi . ben inanmıyorum .
    eskiden gençlerin tercih etmek istediği kulüpken şimdi tam tersi bir durumdayız malesef.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Transfer konusunda hiç de iç açıcı konuşmadı hoca en son.Yerli dışında biri gitmediği sürece bir şey beklemeyin derim.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 7 misafir)

1. asilhamsi