Sayfa 131 Toplam 2732 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 81 121 129 130 131 132 133 141 181 231 631 1131 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68279 adet sonuctan sayfa basi 3,251 ile 3,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kulüpleri kandırmak ve zarar ettirmek üzerine bu dönemlerde bol bol manager haberleri olacaktır

umarım başkan ve yönetim bu tuzaklara kapılmaz

vakayeme ye 2.7 milyon avro maaş teklif edilmiş , yok ya, buna kim inanır aga, kulüpler batık durumda zaten

olayın enteresan tarafı bu haberlere inanan taraftar olması,çoh enteresan
    Cayırzinyo kardeşim, futbola ilgini ve bilgini çok beğeniyorum futbolu bırakmış adamı kulübe önermen bu konuda zirveyi yaşattı bundan sonrası düşüş olur.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Trabzon

nwakaeme ye antep ilgisi doğru...antep ne alaka diyenelr olursa 3 büüyk sponsor ile seneye ilk 5 e oynama düşünceleri var...
    zaten sosa ya ilgileri basına yansıdı waka ya teklifinde detayları söyle...
    1.7 milyon garanti+700 imza paarsı ve 300/400 bonus gibi
    keza kendisine bjk den de tatol 1.8 i bulan bir teklif olmuş ama haliyle direk reddedilmiş...
    yine katar dan 2.5-3 bandında 2 teklif gelmiş ama kendsi o paralara katar a gitmek sitemiyor...
    TS teklifi 1+1 ve 2.3(1.5 net+500 imza +bonus) civarında antep teklifi net 3 yıl 2.4 garanti + bonus şekilinde
    muhtemelen 2 si arasında tercih yapacak

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı cambaz_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nwakaeme ye antep ilgisi doğru...antep ne alaka diyenelr olursa 3 büüyk sponsor ile seneye ilk 5 e oynama düşünceleri var...
    zaten sosa ya ilgileri basına yansıdı waka ya teklifinde detayları söyle...
    1.7 milyon garanti+700 imza paarsı ve 300/400 bonus gibi
    keza kendisine bjk den de tatol 1.8 i bulan bir teklif olmuş ama haliyle direk reddedilmiş...
    yine katar dan 2.5-3 bandında 2 teklif gelmiş ama kendsi o paralara katar a gitmek sitemiyor...
    TS teklifi 1+1 ve 2.3(1.5 net+500 imza +bonus) civarında antep teklifi net 3 yıl 2.4 garanti + bonus şekilinde
    muhtemelen 2 si arasında tercih yapacak
    Yok yok, "manager" uydurması hepsi.

"Manager" kişisinin de işi yok, Trabzonspor oyuncunun istediği parayı versin diye gidecek kimsenin aklına gelmeyecek Gaziantep'in adını kullanacak çünkü.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cayırzinyo kardeşim, futbola ilgini ve bilgini çok beğeniyorum futbolu bırakmış adamı kulübe önermen bu konuda zirveyi yaşattı bundan sonrası düşüş olur.
    zirveyi ve düşüşü yaşadım zaten

8 ay önce : gegenpressing,tempolu oyun,liverpool,güzel oyun,sergen,genç oyuncu, derken

8 ay sonra : düşük tempolu pas oyunu, big tecrübe,big kariyer,futbol aklı,pas oyunu, demeye başladım

avcı hocamın sayesinde büyük bir değişim ve aydınlanma yaşadım diyebilirim
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu frankurt jovici 60 milyona real madride satmistilar. Sanirim badka pahali satislari da olmustu. Son donemde almanyanin benficasi ve portosu gibi birsey olmuslardi. Oyle boru degil yani.

Buranin sportif direktoru BEN MANGA besiktas baskanlik seciminde ahmet nur cebi nin rakibi fuat cimen'in secim vaadlerinden biri. Adam sportif direktor getiricem adaylar arasinda ben manga ve michael reschke de var arastiriyoruz demisti.

Frankurt cidden cocugu istemisti baya baya potansiyeli var demektir cocugun. Seneye avcinin yasli oyuncu fetisine kurban gitmese iyiydi valla. Valla o zaman cidden cok yazik olur cocuga.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Bi aralar ismi buralarda gecmisti, ADNAN JANUZAJ Real Sociedad dan ayrilacakmis. Sorloth dahil bir cok arkadasi gule gule demis sosyal medya uzerinden. Sevilla ve Valencia istiyormus iddialara gore.

Mesut gibi Turk statusunde oynama sansi varmi acaba ? Turk dedesi varmis. Milli takim secimini 2015 den once yapmis.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu frankurt jovici 60 milyona real madride satmistilar. Sanirim badka pahali satislari da olmustu. Son donemde almanyanin benficasi ve portosu gibi birsey olmuslardi. Oyle boru degil yani.

Buranin sportif direktoru BEN MANGA besiktas baskanlik seciminde ahmet nur cebi nin rakibi fuat cimen'in secim vaadlerinden biri. Adam sportif direktor getiricem adaylar arasinda ben manga ve michael reschke de var arastiriyoruz demisti.

Frankurt cidden cocugu istemisti baya baya potansiyeli var demektir cocugun. Seneye avcinin yasli oyuncu fetisine kurban gitmese iyiydi valla. Valla o zaman cidden cok yazik olur cocuga.
    Bir ara bununla ilgili bir şeyler duymuştum bu transfer işinde de büyük çakallık dönüyor galiba. Jovic piyasaya çıkıyor ama benfica almadan önce Limasol 2 milyona alıyor. 5 gün sonra da benfica limasoldan altıya alıyor. İlk etapta benfica istese adamı kızılyıldız bizim eleman sağlam topçu demek ki diye düşünecek ve daha çok para kazanacak ama adamlar jovicten 2 milyon anca kazanmışlar bu yüzden. Sonradan satış muhabbeti olsa bile oradan oraya gitmesiyle kırmışlar bunu demek olur. Frankfurt sonra 22 ye benficadan alıp 60 a Reale satıyor. Sözün özü bu çakallıklara da dikkat etmek lazım. Oyuncumuz kesinlikle değersiz bir yetenek değil dört milyona verilecek adam hiç değil.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Transfer Dosyası - 16 -

Şu görüşmelerden sonra waka kalsın diyemem ancak burada dillendirilen ve istenen trezeguet de takıma katılsın istemiyorum.

Hedefimiz sadece lig mi ? O zaman gelsin.

Hedefimiz şampiyonlar ligi mi? Kaliteyi arttırmak zorundasın.

Ki, 3 4 milyon euroluk satın alma opsiyonunu kullanmayan başakşehir mi saf ? Yoksa biz mi çok akıllıyız.

Oynanmış olan son maçta , belki gözlerim beni yanıltmıştır ama adam neredeyse arda gibi göbek yapmıştı.

Belki yönetim kanat için yeni bir nwakaeme bulacak ? Onu da bilmiyoruz.

Yine sağ gösterilip , sol vurulan bir transfer sezonu olur umarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu shagrath61 tarafından (25.05.2022 Saat 08:19 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine bakkal zihniyeti gelmiş onu satalım bunu satalım yahu burası süper lig kimi neye satıyorsun burası Trabzonspor samsunspor değil bu zihniyetten niye kurtulamıyorsunuz hangi istanbul takımı şampiyonluk sonrası takım dagıtıyorda siz bu takımı dağıtıyorsunuz sizin kafanızla olsaydı hicbir zaman şampiyon olamazdık biz. Takımı dağıttığın an bir bu kadar daha borca gireceksin 97 de dağıttık 2000 de iflas ettik 2011 de dağıttık 2015 te iflas ettik siz niye akıllanmıyorsunuz.
    2015 de iflas etmemizin nedeni , oyuncuları satmaktan ziyade ( ki gidenlerin bir kısmı bedelsiz bir kısmı da ederinin çok altına gitti ) o dönem takımın başına gelen futboldan ve bütçeden bir haber yönetimdi.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Değerli arkadaşlar,

Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağız diye oraya göre transfer yapılmaz.

Ligde üst üste olmasa da 2 3 senede bir şampiyonluk olursak kadro zaten bir süreçte belirli bir noktaya gelir.

Öyle 38 senede bir şampiyonluk sevinci yaşayıp hop Tottenham Roma Zagreb Villareal bunlarla boy ölçüşecek düzeye gelemeyiz.

Yavaş yavaş .
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı cambaz_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antep ne alaka diyenelr olursa 3 büüyk sponsor ile seneye ilk 5 e oynama düşünceleri var...

Büyük kulüplerimizin sponsor bulmakta zorlandığı, ligimize yayıncı dahi bulamadığımız ortamda Antep'in üç büyük sponsor bulacağını düşünmek abesle iştigal olur. Kusura bakmayın ama bu tip haberleri komik buluyorum. (Şahsınız ile alakalı değil.) Bir gerçeği artık anlamamız lazım. Bu ligde değil Anadolu kulüpleri, İstanbul kulüpleri dahi 3 Milyona yaklaşan ücretleri artık veremezler. Bu maaşları verdikleri oyuncuları da teker teker elden çıkartacaklar. Zaman hepimize gerçeği gösterecektir.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Erman Baş üzerinden karakter analizi yapan talihsiz arkadaş, seni kaile alıp yazılarını alıntılamayacağım.
    Senin gibi basit işler peşinde koşarak hırslarına yenik düşüp insanların karakterleri hakkında yorum yazmam.
    Tanımadığım insanlar hakkında bir futbol forumunda karakter değerlendirmesi yapacak kadar basitlik yapmam.
    Biz burada altı üstü futbol konuşuyoruz. Ama sen takıntılı halinle insanlarla uğraşıyorsun. Çocukluk ediyorsun.
    Umarım büyüyünce yaptığın basit hareketlere bir gün güler geçersin. Beni de hatırlarsın.

Nereden
    İstanbul

Standart Transfer Dosyası - 16 -

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar,

Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağız diye oraya göre transfer yapılmaz.

Ligde üst üste olmasa da 2 3 senede bir şampiyonluk olursak kadro zaten bir süreçte belirli bir noktaya gelir.

Öyle 38 senede bir şampiyonluk sevinci yaşayıp hop Tottenham Roma Zagreb Villareal bunlarla boy ölçüşecek düzeye gelemeyiz.

Yavaş yavaş .
    Bu sene avrupada puan ya da puanlar almaz isen , şampiyonlar ligine eleme ile gitmek bile hayal olacak. Ki burada olmak istiyorsan , lig için kadro kurduğun gibi buraya da uygun hale gelmelisin.

Ülke puanı yerlerde. Ligde şampiyon oluyorsun eleme ile belki gidebiliyorsun şampiyonlar ligine.

Bizler demiyoruz ki şampiyonlar ligine gidip oradakilerle kafa kafaya top oynayalım.

En azından ön elemeleri geçelim diyoruz. Ki, ekonomik olarak buna ihtiyacımız olduğu da aşikar.

Avrupaya katılım , Türk takımları için her sene daha zor oluyor. Ve avrupadan gelen para olmasa bu kulüpler borçlarını eritemeyecek ve / veya bu döviz kuru ile başa çıkamayacak.

Gelirler TL , giderler euro.

Kaliteli kadro kurmak bir seçim değil , mecburiyet. Elindekini gönderiyorsan muhakkak daha kalitelisini almalısın.

Konu shagrath61 tarafından (25.05.2022 Saat 09:36 ) değiştirilmiştir.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Waka ve antep mi? katara 3 milyona gitmiyor ama antepe 2.7 ye gidiyor bu ne yaman celiskidir pacalarindan vizyon akiyor
    dogruysa bizden uzak allaha yakin olsun bu maliyetle ha yonetim imzalar 2 yillik daha 1 yil oynatir araplara satar sonra 1 yillik maliyetini cikarirsa ona birsey demem sonradan girer katki saglar ligde ama waka ile sampiyonlar ligine kalmak hayal bize ordan gelecek para lazim yerine kalsada gitse de mutlaka fisek gibi bir sol acik alinmali

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Abdullah Avcı: “Bir sağ bek, bir sağ stoper, bir sol bek, orta sahaya bir dinamik bir de tecrübeli ve bir kanat oyuncusu istiyoruz”

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gece gece kendimi tutamadım sayın forum yöneticileri. Umuyorum ki 2 sayfadır mübarek isimleri ağzından düşürmeyen bu arkadaşımızı farklı gel gitlerinden dolayı biraz dinlendirebilirsiniz. Selam verip sonrasında bu tip bir mesaj atan kişi için en azından kafa izni olarak bir şeyler yapabilirseniz güzel olurdu. Yoksa troll ağına takılıp güzelim transfer sayfasını tartışma ortamına çevireceğiz diye korkuyorum.
    Tartışma olmasından ben de çok korkuyorum acan61. Beğenmediğin herkesin uzun bir süre uzaklaştırılması fikrine +1461
    Naber?

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Elneny iptal sözleşme yenilemiş.

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tartışma olmasından ben de çok korkuyorum acan61. Beğenmediğin herkesin uzun bir süre uzaklaştırılması fikrine +1461
    Cenkhan yine mevzu kovalıyor, sezonu açmış

İroni, sarkazm, kinaye, tecahül-i arif sanatının inceliklerini izleyeceğimiz 2 ay herkese hayırlı olsun

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet Bilgin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son haftalarda sürekli 11 oynuyordu zaten. Geçen yaz alabilseydik iyiydi.
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cenkhan yine mevzu kovalıyor, sezonu açmış

İroni, sarkazm, kinaye, tecahül-i arif sanatının inceliklerini izleyeceğimiz 2 ay herkese hayırlı olsun
    Kutlamaların teri ancak soğudu...
    Naber?

Nereden
    Ankara

waka kalacak gibi değil djaniny yi hoca göndermek istemiyor. muleka ve vargasın opsiyonu yok sanırım..

şöyle bir hücüm hattı nasıl olur..

visca------------cornelius------------djaniny
    yusuf demir---------muleka-------------vargas
    oflu fanatik

Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet Bilgin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısmet. Olsa güzel olurdu
    En büyük Trabzon

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sanırım Georgios Masouras'ı alacağız Klübü Taksiti kabul ederse bugün yarın açıklanırsa şaşırmayın..

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

https://www.transfermarkt.com.tr/mic...spieler/263482

Olunga. fb ve bjk ile adı geçiyor. Sözleşmesi seneye bitiyor. Kulübü 10, kendisi 3,5 istiyormuş.
    Konu crixus_61 tarafından (25.05.2022 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım Georgios Masouras'ı alacağız Klübü Taksiti kabul ederse bugün yarın açıklanırsa şaşırmayın..
    hoca kafasındaki şablona göre oyuncu arıyor.O şablona uygun oyuncu bulduğu zaman ne yapıp ne edip alıyor. Bence de masouras eninde sonunda alınacak.

Çok fazla izlemedim ancak videolardan anladığım kadarıya profil olarak visca benzeri bir isim. Takım oyuncusu,gösterişsiz oynar,skor yapar.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 3 misafir)

1. CasTo