Sayfa 816 Toplam 2730 Sayfadan BirinciBirinci ... 316 716 766 806 814 815 816 817 818 826 866 916 1316 1816 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68235 adet sonuctan sayfa basi 20,376 ile 20,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Nereden
    Malatya

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heh tamam dogru evet... ama sinir oldum simdi yaa 16 maçtir mi ne yenilmiyordu, gitti conconu buldu yenilecek, tesâdüfüne edeyim yaa

çöp transfer, girdigi andan itibâren çöp oldugunu bagira bagira gösterdi
    zaten larson ve gökdenizi alarak maçı verdi. nuri’nin mabadı arşdaydı iyi oldu böyle. gesenin yenmesi de iyi oldu.
    çünkü biz bunlara çakacağız. ara çok açılmasın. bu yarışta olmaları lazım. büyük şikecikerle yalnız kalmamak iyi olur bizim için

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne oldu Wright ve Fernando'yu geri yolluyor muyuz
    Forumun son kararı, Wright iyi bir hamle oyuncusu, Fernando da Hamsik'in boşluğunu dolduracak adam. Ancak kontrat sorunları aşıldığı için Antalya kılçıksız şekilde ŞL'den gelecek parayı ister diyen arkadaşlar var. Hasılı yine dış pazara devam.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Transfer sezonunun bitmesine 1 ay var.Evet ligin başları ve şampiyonlar ligi elemesi için sağlam kadro şart.
    Ama ben yönetime hala güveniyorum,nokta atışı isimler gelecektir.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Manava61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bjk'nin maçını da bu maçı da 90 dakika izledim. Şu an itibariyle net en hazır takım biziz. Devamını süreç gösterecek.

Beşiktaş da Galatasaray da hazır görünmüyor. Hatta bizden de kötüler diyebiliriz.
    Lakin ondan ziyade Kayserispor ve Antalyaspor'u konuşmak lazım. İkisi de tabanca gibi takım!
    Ancak ikisi de kazanacakları maçları kaybettiler. İşte bu noktada kalite faktörü devreye giriyor.
    Şu an baktığımızda büyükler içerisinde en hazır takım Fenerbahçe gibi görünüyor. Sonra da biz!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş da Galatasaray da hazır görünmüyor. Hatta bizden de kötüler diyebiliriz.
    Lakin ondan ziyade Kayserispor ve Antalyaspor'u konuşmak lazım. İkisi de tabanca gibi takım!
    Ancak ikisi de kazanacakları maçları kaybettiler. İşte bu noktada kalite faktörü devreye giriyor.
    Şu an baktığımızda büyükler içerisinde en hazır takım Fenerbahçe gibi görünüyor. Sonra da biz!
    Dünkü maçta Mensah da iyi görüntü verdi aslında. Dış pazarda oyalanmadan iç piyasada takımın major olmayan eksiklerini halledebilirdik diye düşünmedim değil. Bakasetas, Visca, Trezeguet, Eren aslında bu tip bir stratejiyi işaret ediyordu ama devamı gelmedi.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumun son kararı, Wright iyi bir hamle oyuncusu, Fernando da Hamsik'in boşluğunu dolduracak adam. Ancak kontrat sorunları aşıldığı için Antalya kılçıksız şekilde ŞL'den gelecek parayı ister diyen arkadaşlar var. Hasılı yine dış pazara devam.
    Şu an ikisine net 10 milyon euro isterler.

Wright vahşi bir adam. Oyun şehvetini törpülemeli. Fernando bizim takıma lazım ama geçti Borun pazarı. Hamsik boşluğunu dolduracak adam değil ama oyunu açar. Yanına iyi biri daha lazım. Hakan Özmert'in yaptıklarını yapan bile yok bizde. Büyük sorun.

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

İdris Bacakoğlu: Trabzonspor adına oldukça hareketli bir hafta bizleri bekliyor. Gelecekler ve gidecekler.
    https://twitter.com/idris61ts/status...47059921461251

Kimdir bu? "TRABZONSPOR’DA KONGRE ÜYESİ ANALİST / FUTBOL YORUMCUSU / SCOUT"

https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gudelj, lemina falan bişeyler atılmıştı ortaya ne oldu onlar da mı fos çıktı?
    Ahmetcan ajax işi ne oldu?
    Nerede abi bu sağ stoper 8 ay oldu.
    Nerede yedek sprinter forvet?

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Ne oldu Wright ve Fernando'yu geri yolluyor muyuz

Wirihgt'ı bilmem ama elimizde Fernando gibi bir oyuncu yok. Gelse her türlü faydalı olur.
    Ancak Trabzonspor, Fernando'dan daha iyisi bulup getirmeli. En azından bunu becerebiliriz sanırım.
    Wright konusunda da şunu söylemek lazım. Çalışkan oyuncu, kuvvetli ve kaliteli koşular atabiliyor.
    Ancak son kararı vermede sorun yaşıyor. Bitiricilik de üst seviyede değil. Ancak yaş 24 ve gelişim vaat ediyor.
    Konu Mehmet BAŞ tarafından (08.08.2022 Saat 00:14 ) değiştirilmiştir.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tahir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İdris Bacakoğlu: Trabzonspor adına oldukça hareketli bir hafta bizleri bekliyor. Gelecekler ve gidecekler.

Şu emoji kullanıma bakar mısın sanarsın 15 yaşında ergen bir kız çocuğu. Ciddiye alamıyorum.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahamitokutan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ortaya Oğuzhan Özyakup u alacaklar gibime geliyor, duyum değil ama sadece hissiyat .
    Berat gitti diyorlar, gittiyse iyi olmuş ondan daha bir iş çıkmaz.
    hiç adam alamıyorsak ortada bazen Hakan Yeşil şans bulsa olmaz mıydı diye sormadan edemiyor insan. niye harcadı hoca bu çocuğu anlamıyorum. hazırlık maçlarında da fena değildi halbuki.
    from BOGAZIÇI

muhammed bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya arkadaş merak ediyorum bizim muhabirlerden önce İstanbul muhabirlerinden haberler geliyor aşk olsun be acaba bi futbolcuyla görüşüyormuyuz merak ediyorum...

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk için G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [ALİ KEMAL DENİZCİ]

Nereden
    İstanbul

Şu an ikisine net 10 milyon euro isterler.

Wright vahşi bir adam. Oyun şehvetini törpülemeli. Fernando bizim takıma lazım ama geçti Borun pazarı. Hamsik boşluğunu dolduracak adam değil ama oyunu açar. Yanına iyi biri daha lazım. Hakan Özmert'in yaptıklarını yapan bile yok bizde. Büyük sorun.
    Başına Siopis kadar taş düşsün diyeceğim de 1,60'lık adam fazla etkisi olmaz sanırım

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Beratla alakalı birinci ağızdan hiçbir açıklama göremedim. Tek tutunulacak şey sosyal medyada bunca paylaşıma rağmen Beratın herhangi bir yalanlama yapmamış olması
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı DURAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten larson ve gökdenizi alarak maçı verdi. nuri’nin mabadı arşdaydı iyi oldu böyle. gesenin yenmesi de iyi oldu.
    çünkü biz bunlara çakacağız. ara çok açılmasın. bu yarışta olmaları lazım. büyük şikecikerle yalnız kalmamak iyi olur bizim için
    Yok belli olmaz ya bizim maç tehlikeli... içerde 80% gâlibiyet orani alir gs bu sene
    Dünkü maçta Mensah da iyi görüntü verdi aslında. Dış pazarda oyalanmadan iç piyasada takımın major olmayan eksiklerini halledebilirdik diye düşünmedim değil. Bakasetas, Visca, Trezeguet, Eren aslında bu tip bir stratejiyi işaret ediyordu ama devamı gelmedi.
    Hiç yoktan iyidir Mensah... Özmert bile yedek olarak ve Hamsik'in yerine atabilecegin biri olarak takimda olsun isterdim... hem de yerli
    Fajr da olurdu o da olurdu, ama yok... haydi bakalim bu konuda hocaya birkaç lafim olacak eger adam akilli kaliteli bir orta saha gelmezse,, ne fuski yemeye beles olan bu 2 topçuyu almadin derler adama.. Hamsik saglam olsa bile onun yerine atabilecegin f/p orani en yüksek olan topçulardandi bu ikisi

Nereden
    Trabzon

3 nokta atışı transfer ile herşey çok güzel olacak bu hamleyi Şampiyonlar Ligi eleme maçından önce kesinlikle yapmalıyız.yarın karaktersizlerin maçı var şikebahçe maçında ve sezon boyunca şikebahçeye yapılan her hakem eyyamcılığını video ile kayıt altına alalım ve yeri geldiği zaman lazım olur kullanırız.bu karaktersiz arsız düşmanlar Trabzonspor hazırlık maçlarında bile düşmanlık yapmak için fırsat kollayıp saldırdılar.Zaten Şampiyonlar Ligi eleme maçında düşmanlık için, hasetlik için, düşmanca yalan algı için resmen pusuya yattılar...

Nereden
    İstanbul

Başına Siopis kadar taş düşsün diyeceğim de 1,60'lık adam fazla etkisi olmaz sanırım
    Tarz olarak farklılar biraz. Siopis'in ayırt edici yönü biz hücumdayken topu kaybettiğimizde yaptığı şok pres. Topla maharetli değil. Hakan Özmert biraz daha becerikli ama son tahlilde karikatür bir örnekti, tamamen ciddi değildim

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Tahir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Herhalde twiter daki en boş sallayan ....Bunu sen ben bile yazarız....Berat'ın gittiği konuşuluyor. Avrupa için galiba liste Cuma son gün...Bu hafta hareketli geçmesi lazım ...

Nereden
    Adıyaman

Hamsik meselesi kritik nokta. Eğer bu şekil 2 maç oynayıp 7-8 maç kayıplarda olacaksa orta sahaya 1 transfer yetmez maalesef.

Şöyle her maç kadroya yazacağımız durumda bir Hamsik olsaydı çok rahatlardık.

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Avrupa maclarimiz olmasa yine sampiyon oluruz kesinlikle derdim. Ama Avrupa maçları falan girince araya isler degisiyor. Yine de en iyi kadro bizde diye düşünüyorum. Gecen sene acik ara eze eze sampiyon olan kadroyu koruduk üstüne Larsen, Trezeguet ve Eren gibi 3 tane taş gibi net adamla güçlendirdik. Tabi yine de eksikler var, onları da halledersek yine favori biziz diyorum ben. Çekişmeli bir sezon olacak.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hacı Wright, Fernando paket halinde teklif yapsak sanırım artık forumda tek itiraz olmaz. Görebildiğim kadarıyla istisnasız herkes beğenmiş.
    Djaniny satilip alinmali dedim zamaninda elini kolunu sallayarak gidecek sene sonu djaniny waka gibi djaninyin diri genc versiyonu suratlisi ancak soyle bir olay var wright oynamak istedi 11 de antalyayi kendi tercih etti ,bizde muhtemelen cogu macta djaniny gibi yedek baslayacak sonradan girecekti cornelius kesilmez cift forvet de hoca tercih etmiyor mecbur kalmadikca wright one gectigin maclarda cok ise yarardi ama kendi acisindan bence akilli tercih yapti surekli oynayacak bir takima giderek.fernandoyu da yazip durdum hamsik yedeklenecekse uygun maliyetle ligden alinacak adamdi ekonomik kullanirdik oyle bir oyuncmuz olsa hamsiki de sakatlanmasa bile dinkenerek oynardi.ikiside kacti gozumuzun onunden hadji de yapacak birsey yoktu fazla ama fernando alinabilirdi.
    Konu gurur6134 tarafından (08.08.2022 Saat 00:48 ) değiştirilmiştir.

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı bordodeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hamsik meselesi kritik nokta. Eğer bu şekil 2 maç oynayıp 7-8 maç kayıplarda olacaksa orta sahaya 1 transfer yetmez maalesef.

Şöyle her maç kadroya yazacağımız durumda bir Hamsik olsaydı çok rahatlardık.
    Dorukhan (Siopis, Dogucan) - Hamsik (transfer)
    Abdülkadir (Bakasetas)

Alternatifleriyle birlikte orta sahamiz. Daha ne kadar adam alacağız.. Taş gibi oyuncular bunlar yedeği ası. Elimizde harbiden iyi kadro var, bunu çoğumuz göremiyoruz.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Nereden
    Adıyaman

Alıntı Terzioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dorukhan (Siopis, Dogucan) - Hamsik (transfer)
    Abdülkadir (Bakasetas)

Alternatifleriyle birlikte orta sahamiz. Daha ne kadar adam alacağız.. Taş gibi oyuncular bunlar yedeği ası. Elimizde harbiden iyi kadro var, bunu çoğumuz göremiyoruz.
    Sayı olarak fazla ama yeterlilik olarak eksik. Hoca kendisi söylüyor Hamsik yokken istediğimiz oyunu oynayamıyoruz diye. Üretkenlik noktasında Hamsik yoksa orta saha da yok.

Yarın öbür gün Hamsikin eğer kronikleşen bir sıkıntısı olacaksa yine rotasyonsuz kalırız. Kağıt üzerinde bakıyorsun üç adam yazınca kaliteli duruyor ama sahaya yansıması o şekilde olmuyor maalesef.

İhtimali olsa ben olsam hem Ömürü hem de Bakasetası satar tekrar kurgulardım ben olsam orta sahayı ama teklif gelmedi istenen düzeyde sanırım.

Nereden
    İstanbul

Twitterda bir duyum var. Stoper ve 10 numara gelecek, takımdan bir kişi gidecek deniyor.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Twitterda bir duyum var. Stoper ve 10 numara gelecek, takımdan bir kişi gidecek deniyor.
    Berat'ı kastetiyorlardır umarım.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 10 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 9 misafir)

1. My