Sayfa 73 Toplam 2734 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 173 573 1073 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68338 adet sonuctan sayfa basi 1,801 ile 1,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Nereden
    İstanbul

Alıntı Zafer Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heh işte buydu.

Ben de bunu buldum:

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bizim taraftar ve gazetecilere kalsa 20 tane yabancı olacak takımda. Defansa o kadar yabancıyı alıp hücumda kimi oynatacaksın? Yabancı sınırı unutulmasın.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Siopis ile Flavio aynı profilde oyuncular değil, kıyaslanmaları da bence doğru değil.
    Siopis orta sahada defansif işler yaparak top kazanma odaklı oynayan bir iyi bir oyuncu.
    Flavio ise bozan bir oyuncu değil, daha çok öne doğru aksiyonlar yapmak isteyen bir oyuncu.
    Ekstra olarak öne doğru oynarken top kazanma becerisi de belli düzeyde olan bir isim.
    Flavio da her şeyden biraz var ancak bir yeteneği ile bariz öne çıkamıyor. Her şeyi az da yapıyor.
    Siopis ise orta sahada top kazanma, bozma, ikinci topları toplama işini çok iyi yapıyor.
    Flavio gibi oyuncular belli bir yeteneğini üst seviyeye çıkartmadan büyük takımlarda tutunamazlar.
    O nedenle hocanın Siopis tercihini anlayabiliyorum. Mesela gelecek sene hoca Flavio'yu yine istemeyecek.
    Ben de olsam istemem. Zira bu takımı taşıyabilecek bir oyuncu değil. Ya kiralanır ya da satılır.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kaan Ayhan vasatın altı stoper bence, kendisine yatırılacak ciddi maliyete sıcak bakmıyorum..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    İstanbul

Transfer hazırlıkları gayet iyi gidiyor.

Muhtemel gelirlerle birlikte değerlendirildiğinde bu sefer elimiz biraz daha rahat.

Tercihler de bana göre gayet mantıklı. Süreç beklentilerle şekillenir, gönderilecek oyuncu değişirse alınacak olan da değişir tabii ama ben şu ana kadar yapılan planı öğrendim ve beğendim.

Borç da (asla tamamı ödenmemeli tabii) kısmen ödenecek ve daha kaliteli bir kadro oluşturulacak. Yapılan değerlendirmelerin hemen hepsinde haklılık payı var. İyi takım, makul harcamalar, CL projeksiyonu ve mali disiplin gözetilerek adım atılacak. Plan doğru. Uygulamayı da göreceğiz.

Somut detay için erken, zaten posta kutun da dolu.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaan Ayhan vasatın altı stoper bence, kendisine yatırılacak ciddi maliyete sıcak bakmıyorum..
    Yerli olarak alabileceğin uluslararası tecrübesi olan en ideal isim olduğu için Kaan bu kadar zorlanıyor. Şu yabancı sayısı mevzusu olmasa oraya dünya yıldızı yabancı bir stoper aldırırdı hoca. Önce bunu bir anlamak gerek. Biz stoperde yerli bir oyuncu oynatmak zorundayız ki sahadaki yabancı sayısı konusunda rahat edelim. Stoperi yerli yapmazsak zor takım kurarız. Hele ki 7+4 olursa hiç kuramayız.

Nereden
    Kocaeli

________________Yerli/yerli
    Yabancı/yerli__Yerli/yabancı__Yabancı/yerli_Yabancı/yerli
    ___________Yabancı/yerli___Yabancı/yabancı
    Yabancı/yabancı___Yabancı/yerli___Yabancı/yabancı
    ___________Yabancı/yabancı/yerli

Şu şekil yapsak bile 14 yabancı oluyor. Kural değişirse 2 oyuncu daha eksilir buradan. 1 kanat ve 1 orta saha alternatifleri yerli olur.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Sörloth dönmek isterse Başkan ve Hoca alır bir şekilde, ben başka takıma gideceğini sanmıyorum.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlis bir dusunce bicimi. "Gelecek sezon bizi sampiyon yapmazlar" da bu sene bizi sampiyon mu yaptilar yani?

Ali Koc istedigi kadar aglasin sizlasin, hicbir camia Ali Koc'u ciddiye almiyor su anda. Eger Ali Koc algi yaparak birseyleri basarabilseydi bu sene yapardi. Ben Ali Koc'un tavrini Trabzonspor'un sampiyonlugu altinda ezilen taraftarinin gazini almak ve gundem degistirme cabalri olarak goruyorum.

Su anda hicbir fb'li hakederek sampiyonlugu kaybettiklerini dusunmuyor. Hepsi magdur, hepsinin hakki calinmis; sanki butcesinin yarisindan fazlasini sacmasapan transferlere harcayip, yanlis teknik direktor tercihleri ile basarisiz olan kendileri degilmis gibi.

Aynisini yillar once Galatasaray sampiyon olunca, kendi taraftarini konsolide etmek isteyen Aziz Yildirim da yapmisti. Sahte bir sekilde istifa ediyorum diyerek kendi taraftarinin gundemini degistirdi. Birakalim fb'liler istedikleri kadar Ali Koc'un mavralarina inansinsin. Hicbirsey degismeyecek. Cikacagiz ve topumuzu oynayarak tekrardan sampiyon olacagiz!
    Bu sene bizi şampiyon yapmadılar ama en azından doğramadılar.Her sene nasıl doğrandığımızı unutmayalım.Hakemler aleyhimizde kararlar çalmadılar.En azından bu sene adamların şampiyonluğunu engellemeyelim diye düşünmüş olabilirler.Hakemlere adam akıllı maç yönetin denmiştir mutlaka yoksa bizi sevmeyen hakemler bizi doğrayıp mahfederlerdi.2005 teki kadromuz daha iyi oynuyordu o sezon Cem Papila,Bülent Yıldırım türevlerinin neler yaptığını gördük.

Gelecek sezon ise nasıl olsa şampiyon oldular diye üzerlerindeki baskı azalacak.Doğramak için fırsat doğacak adamlara.Bu yüzden bu sezon oynanan futbol kesinlikle yetmeyecek.

sakosako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yunus Emre Sel ile Hasan Tüncel'in yayınından geldim. Derliyorum:

1) Transferde şu an öncelik sol bek ve sağ stoper.

2) Hugo ve Denswil kalmak istiyor.

3) Bir yabancı, bir yerli sol bek alma düşüncesi var. Eren Elmalı için muhtemelen bu hafta pazarlıklar başlayacak, Trabzonspor ciddî talip.

4) Tecrübeli, Şampiyonlar Ligi ayarında sol bek bakılıyor.

5) Sol stoper alınmayacak. Hugo'yla devam edilecek. Denswil'le görüşülüyor, oyuncunun imza parası beklentisi var.

6) Lille ve Frankfurt'un Ahmetcan'a ilgisi var. Henüz resmî teklif sunmadılar.

7) Edgar'ın durumuna bir kez daha bakılacak. Kulüp sağlık kurulunun şu an için verdiği bilgi Edgar'ın en erken eylülde dönebileceği yönünde...

8) Kaan Ayhan gündemde.

9) Bruno Peres sakatlanmasaydı bir sağ bek alınacaktı ama üst düzey isim olmayacaktı. Kulüp rekabeti artırmak adına Peres'in de önüne geçebilecek bir isim alınabilir. Peres kalmak istiyor.

10) Onur Bulut gündemde.

11) Salih Özcan'la ilgileniliyor. Kulüp iyi bir teklif yaparsa oyuncu Trabzonspor'a gelmeye hazır. Beşiktaş da oyuncuyu istiyor.

12) Uğurcan arkasındaki kalecilere güveniyor, 1. kaleci olmayı kaldırabileceklerini düşünüyor.

13) Abdülkadir Ömür'ün gidişine kesin gözüyle bakılıyor.

14) Oğuzhan Özyakup için kulübün ilgisi olmasa da aracılar devreye girdi ama Oğuzhan'ın düşüncesi Hollanda'ya dönmek.

15) Halil Akbunar ismi sıcak. (Yunus Emre Sel'e göre bu transfer gerçekleşebilir)

16) Nwakaeme için pazartesi veya salı günü final görüşme yapılacak, kalıp kalmaması kesin olarak karara bağlanacak.

17) Nwakaeme Konyaspor maçı öncesi kalmaya karar verdi ve görüşmeler başladı. O zamanlar beklentisi 3 milyon euro'nun üstündeydi. Kulüp teklifini 3 milyon euro (1,5+1+500) seviyelerine kadar çıkardı, Nwakaeme bu teklifleri öteledi.

18) Kulüp geçtiğimiz günlerde Nwakaeme için yaptığı teklifi düşürerek 1,5+500+250 seviyesine çekti, "Hamsik'e ne veriyorsak sana da onu veriyoruz" dedi. Bu teklif sonrası Nwakaeme'nin morali bozuldu, olumlu dönmedi. Çevresindeki insanları arayarak fikir danıştı.

19) Nevzat Kaya (Yeniköy Motors'un sahibi) Nwakaeme'nin kalması için bir yönetici gibi rol üstlenip çok uğraş verdi.

20) Ola Brynhildsen hem sezon öncesi hem devre arası istendi ancak kulüple anlaşamadı.

21) Trabzonspor bu sezon da Tello'yu transfer etmeyi deneyecek.

22) Djaniny ve Cornelius ikilisi kalırsa çok dominant bir forvet alınmayacak. Ancak ikisinden biri ayrılırsa ciddi bir hamle yapılacak.

23) Djaniny daha önce 2 kez ayrılmayı istedi.

24) Kulüp Bakasetas, Abdülkadir Ömür ve Djaniny'nin ayrılıklarına sıcak bakıyor.

25) Teknik heyet Witsel için ilgi olmadığını söyledi.

26) 1 tane top seviye isim transfer beklentisi var. Bunun ofansif orta saha olabileceği yönünde tahmin var.

27) Yusuf Demir Trabzonsporlu, şampiyonluk maçında sahaya koşan isimlerdendi. Kulüp transferini deneyecek.

28) Kouyate, Türkiye'ye sıcak bakmıyor.

29) Sezon açılışı Napoli'yle yapılabilir.

30) Formada 8. şampiyonluk detayına Federasyon izin vermedi. Kulüp bunu 8'i sonsuzluk işareti yaparak aştı. Çubuklu değil ama tarihî esintileri olan bordo-mavi bir forma.

haberlere bakılırsa transfer politikamız gayet rasyonel. özellikle değinmek istediğim nokta salih özcan ve yusuf demir. çünkü profilleri bakımından bizim oyunumuza çok uygun isimler. salih özcan bu sene hepimizin sıklıkla yaptığı "orta saha bomboş" eleştirisinde orta sahayı dolduracak adam. oyuncu profili bakımından bizim için biçilmiş kaftan. kesiciliği ile tanınır savaşçıdır ama ayağı da gayet düzgündür ve dikine oynamayı sever. alman alt yapısı ve yerli statüsünde olması da başka bir artı. salih özcan'ın bundesligadan da talipleri var diye biliyorum, bu transferin gerçekleşme ihtimali nedir bilmiyorum, o pazara hakim olan arkadaşlar daha iyi bilgilendirecektir. ama oyuncuyla ilgileniyor olmamız eksiklerimizin iyi analiz edildiğinin ve en optimum çözümün arandığının bir göstergesidir bu yüzden bu transferi çok önemsiyorum. umarım gerçekleşir. yusuf demir ismi ise özellikle abdülkadir'in gittiği senaryoda onun gibi hem merkezde hem kanatta oynayabilen dar alanda etkili, çok teknik ve pır pır oyuncu eksiğimizi kapatması açısından önemli. yusuf dünya çapında kendisinden çok şey beklenen bir isim (barcelonada bir müddet oynamasını da bu bağlamda değerlendirebiliriz), yerli kontenjanında olmayacak galiba ama sorun değil. tamamen fırsat transferi olur. çok genç, trabzonsporlu olması da çok büyük artı, transferde elimizi güçlendiren detaylardan olacaktır. wien ayarındaki takımlarda oynayan yetenekli oyuncuları başka bir kulübe gittiği anda alma ihtimalin yok. bunu ferdi kadıoğlu örneğinde de gördük. hollanda liginde oynarken burada çok fazla isminin geçtiğini ve 1-2 milyon gibi paralara rahatlıkla alınabileceğini biliyorduk ama almadık ve o tren kaçtı. o yüzden fırsat varken kesinlikle yusuf demir zorlanmalı diye düşünüyorum. umarım alabiliriz hem bizim için hem yusufun kariyeri için çok iyi hamle olur. uğurcanın arkasındaki kalecilerin 1. kaleci olmayı kaldırabileceklerine dair şüphelerim var onun dışında genel olarak haberleri beğendim, hatta beklentimi aştı. iyi yolda ilerliyoruz. son olarak tekrar yazmak istiyorum, yusuf demir ve salih özcan isimleri oyunumuz ve takımın geleceği açısından ekstra önemli ve şartları zorlamamız gerektiğini düşünüyorum.

Nereden
    Trabzon

https://www.fanatik.com.tr/son-dakik...aylari-2282433

Habere göre Beşiktaş Sörlothun menajeri ile görüşmüş.Leipzigin 8 milyon euro,oyuncusunun da 3.5 milyon euro istediğini söylemiş.Buna karşı Beşiktaş 6 milyon euro bonservis,2.2 milyon euro da maaş ve bonuslar önermiş.

Çok ağır ve temposu düşük bir takımız.Hız ve dayanıklılık problemi var.Seneye bu futbolla kanser oluruz.Takımda değişiklik şart.Sörloth bence yapacağımız en iyi hamlelerden birisi olur.Süper lige çok uygun bir oyuncu.Süper ligin ağır stoperlerinin içinden geçer.33 gol,11 asist yapmıştı o sene.Bunları unutmayalım.

https://www.youtube.com/watch?v=Pj82_sr03_s

Nereden
    Bursa

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sörloth dönmek isterse Başkan ve Hoca alır bir şekilde, ben başka takıma gideceğini sanmıyorum.
    Sorlothun turkiye gelecegini dusunmuyorum.
    Ama turkiyeye gelirse sorlotha sahip takim sampiyonlugun direk en onemli adayi olur.
    Zaten oncelik hakki bizde. Eger fb veya bjkye birakirsak mallik yapmis oluruz.
    Sorloth gelme durumu olursa djaniny ve cornelius birlikte bile satilabilir. Ikisinin de cok uzerinde oyuncu.
    Erdal hos cornelius daha iyi diyor, takim oyuncusu diyor dogrudur ama sorloth suanda turkiyedeki tum forvelerden 1 level ustte oyuncudur.
    Sorloth turkiye ligi icin ne basina takim gibi. Cornelius ise o tarz bir oyuncu degil.
    Bjk ve fb ne veriyorsa biz de onu verebiliriz, zaten sampiyonlar ligi kozumuz da var.

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yunus Emre Sel ile Hasan Tüncel'in yayınından geldim. Derliyorum:

1) Transferde şu an öncelik sol bek ve sağ stoper.

2) Hugo ve Denswil kalmak istiyor.

3) Bir yabancı, bir yerli sol bek alma düşüncesi var. Eren Elmalı için muhtemelen bu hafta pazarlıklar başlayacak, Trabzonspor ciddî talip.

4) Tecrübeli, Şampiyonlar Ligi ayarında sol bek bakılıyor.

5) Sol stoper alınmayacak. Hugo'yla devam edilecek. Denswil'le görüşülüyor, oyuncunun imza parası beklentisi var.

6) Lille ve Frankfurt'un Ahmetcan'a ilgisi var. Henüz resmî teklif sunmadılar.

7) Edgar'ın durumuna bir kez daha bakılacak. Kulüp sağlık kurulunun şu an için verdiği bilgi Edgar'ın en erken eylülde dönebileceği yönünde...

8) Kaan Ayhan gündemde.

9) Bruno Peres sakatlanmasaydı bir sağ bek alınacaktı ama üst düzey isim olmayacaktı. Kulüp rekabeti artırmak adına Peres'in de önüne geçebilecek bir isim alınabilir. Peres kalmak istiyor.

10) Onur Bulut gündemde.

11) Salih Özcan'la ilgileniliyor. Kulüp iyi bir teklif yaparsa oyuncu Trabzonspor'a gelmeye hazır. Beşiktaş da oyuncuyu istiyor.

12) Uğurcan arkasındaki kalecilere güveniyor, 1. kaleci olmayı kaldırabileceklerini düşünüyor.

13) Abdülkadir Ömür'ün gidişine kesin gözüyle bakılıyor.

14) Oğuzhan Özyakup için kulübün ilgisi olmasa da aracılar devreye girdi ama Oğuzhan'ın düşüncesi Hollanda'ya dönmek.

15) Halil Akbunar ismi sıcak. (Yunus Emre Sel'e göre bu transfer gerçekleşebilir)

16) Nwakaeme için pazartesi veya salı günü final görüşme yapılacak, kalıp kalmaması kesin olarak karara bağlanacak.

17) Nwakaeme Konyaspor maçı öncesi kalmaya karar verdi ve görüşmeler başladı. O zamanlar beklentisi 3 milyon euro'nun üstündeydi. Kulüp teklifini 3 milyon euro (1,5+1+500) seviyelerine kadar çıkardı, Nwakaeme bu teklifleri öteledi.

18) Kulüp geçtiğimiz günlerde Nwakaeme için yaptığı teklifi düşürerek 1,5+500+250 seviyesine çekti, "Hamsik'e ne veriyorsak sana da onu veriyoruz" dedi. Bu teklif sonrası Nwakaeme'nin morali bozuldu, olumlu dönmedi. Çevresindeki insanları arayarak fikir danıştı.

19) Nevzat Kaya (Yeniköy Motors'un sahibi) Nwakaeme'nin kalması için bir yönetici gibi rol üstlenip çok uğraş verdi.

20) Ola Brynhildsen hem sezon öncesi hem devre arası istendi ancak kulüple anlaşamadı.

21) Trabzonspor bu sezon da Tello'yu transfer etmeyi deneyecek.

22) Djaniny ve Cornelius ikilisi kalırsa çok dominant bir forvet alınmayacak. Ancak ikisinden biri ayrılırsa ciddi bir hamle yapılacak.

23) Djaniny daha önce 2 kez ayrılmayı istedi.

24) Kulüp Bakasetas, Abdülkadir Ömür ve Djaniny'nin ayrılıklarına sıcak bakıyor.

25) Teknik heyet Witsel için ilgi olmadığını söyledi.

26) 1 tane top seviye isim transfer beklentisi var. Bunun ofansif orta saha olabileceği yönünde tahmin var.

27) Yusuf Demir Trabzonsporlu, şampiyonluk maçında sahaya koşan isimlerdendi. Kulüp transferini deneyecek.

28) Kouyate, Türkiye'ye sıcak bakmıyor.

29) Sezon açılışı Napoli'yle yapılabilir.

30) Formada 8. şampiyonluk detayına Federasyon izin vermedi. Kulüp bunu 8'i sonsuzluk işareti yaparak aştı. Çubuklu değil ama tarihî esintileri olan bordo-mavi bir forma.
    Eline saglik, yayini izlemis kadar olduk. Bu maddeler arasinda en önemsizi 15. madde olarak görünsede Halil hamlesi cok iyi olur. Yusuf Sari'dan sonra Yusuf Erdogan transferi bizi 2 adim geriye atti. Halil hamlesi 5 adim ileri atar. Oyuna sonradan girip mac cevirecek yerli oyuncumuz yok
    .

Francesco
    Totti

Nereden
    Bursa

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Habere göre Beşiktaş Sörlothun menajeri ile görüşmüş.Leipzigin 8 milyon euro,oyuncusunun da 3.5 milyon euro istediğini söylemiş.Buna karşı Beşiktaş 6 milyon euro bonservis,2.2 milyon euro da maaş ve bonuslar önermiş.

Çok ağır ve temposu düşük bir takımız.Hız ve dayanıklılık problemi var.Seneye bu futbolla kanser oluruz.Takımda değişiklik şart.Sörloth bence yapacağımız en iyi hamlelerden birisi olur.Süper lige çok uygun bir oyuncu.Süper ligin ağır stoperlerinin içinden geçer.33 gol,11 asist yapmıştı o sene.Bunları unutmayalım.

Bjknin hatta fbnin verdigi paralari her turlu veririz. Yeterki bizimkiler gurur yapmasinlar.
    Ama leipzip 15 milyin euro altina bu sene de birakmaz diyorum. Zaten sorlothda biraz daha avrupada tutunmaya calisir.
    Ama turkiye ihtimali varsa bu lig icin acik ara alabilecegimiz en iyi oyuncu sorlothdur.
    Cornelius sorlothun anca dubloru olur.

hamdi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sanki transferi ben yapacakmışım gibi 2,5 saattir futbolcu araştırıyorum
    diğerlerinden farklı...öteki...
    Karadenizliyim, umudumun bittiği yerde inadım başlar..
    2021-2022 Sezonu Süper Lig Şampiyonu TRABZONSPOR!

Nereden
    Trabzon

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bjknin hatta fbnin verdigi paralari her turlu veririz. Yeterki bizimkiler gurur yapmasinlar.
    Ama leipzip 15 milyin euro altina bu sene de birakmaz diyorum. Zaten sorlothda biraz daha avrupada tutunmaya calisir.
    Ama turkiye ihtimali varsa bu lig icin acik ara alabilecegimiz en iyi oyuncu sorlothdur.
    Cornelius sorlothun anca dubloru olur.
    Yok hocam Leipzigin öyle bir beklentisi olacağını sanmıyorum.Sörlothun piyasası iyice düştü.15 milyonu bu saatten sonra verecek tek bir kulüp bile yok.Mümkün olan en uygun rakama satmak isteyeceklerdir çünkü kadroları çok geniş.Kiralamaktansa satmak istemeleri gayet normal.

8 milyon euro haberininde doğru olduğunu düşünüyorum.Adamı 20 milyona aldılar.1 sene kendilerinde oynadı,1 sene İspanyada oynadı.Bu sezon 2 milyon euro kiralama bedeli aldılar,birde maaş yükünden kurtuldular.Leipzigden 3.5 milyon euro alıyordu sonuçta.

Geçen sezon toplamda 37 maçta 6 gol 3 asisti var.Bu sezon toplamda 42 maçta 8 gol 1 asisti var.Doğal olarak piyasası düştü.

8 milyon euro rakamı bence doğrudur.Bu gol sayılarında olan bir oyuncuya hiçbir kulüp 10 milyon euro ve üzeri bir rakam vermez.Oyuncu kaliteli doğru ama istatistiklere de çok bakıldığını unutmayalım.

Büyük liglerde gerek sistem gerek savunma kalitesinin yüksek olmasından dolayı istatistik yapmak kolay olmayabiliyor.Corneliusun geçen sezon 1 golü vardı ligde.Bu sezon çok daha fazlasını attı süper ligde.Corneliusun bu sezon toplam 40 maçta 17 gol 5 asisti var.Sörloth bizde oynarken 49 maçta 33 maçta 11 asisti var.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu adam icin real sociad hocasi daha 10 gun once memnunum alexden kalmasini istiyorum demedi mi ne degisti simdi ihtimal vermiyorum turkiyeye transferine gelecekse de oncelik bizde sıkınti yok...

Nereden
    Bursa

Yok hocam Leipzigin öyle bir beklentisi olacağını sanmıyorum.Sörlothun piyasası iyice düştü.15 milyonu bu saatten sonra verecek tek bir kulüp bile yok.Mümkün olan en uygun rakama satmak isteyeceklerdir çünkü kadroları çok geniş.Kiralamaktansa satmak istemeleri gayet normal.

8 milyon euro haberininde doğru olduğunu düşünüyorum.Adamı 20 milyona aldılar.1 sene kendilerinde oynadı,1 sene İspanyada oynadı.Bu sezon 2 milyon euro kiralama bedeli aldılar,birde maaş yükünden kurtuldular.Leipzigden 3.5 milyon euro alıyordu sonuçta.

Geçen sezon toplamda 37 maçta 6 gol 3 asisti var.Bu sezon toplamda 42 maçta 8 gol 1 asisti var.Doğal olarak piyasası düştü.

8 milyon euro rakamı bence doğrudur.Bu gol sayılarında olan bir oyuncuya hiçbir kulüp 10 milyon euro ve üzeri bir rakam vermez.Oyuncu kaliteli doğru ama istatistiklere de çok bakıldığını unutmayalım.

Büyük liglerde gerek sistem gerek savunma kalitesinin yüksek olmasından dolayı istatistik yapmak kolay olmayabiliyor.Corneliusun geçen sezon 1 golü vardı ligde.Bu sezon çok daha fazlasını attı süper ligde.Corneliusun bu sezon toplam 40 maçta 17 gol 5 asisti var.Sörloth bizde oynarken 49 maçta 33 maçta 11 asisti var.
    Dediginiz dogru olabilir ama ben leipzipin 8 milyon euro yerine kiralama secenegini sececeklerini dusunuyorum.
    Keske 8e biraksa, satarsin djaniny veya corneliusu hic dusunmeden alirsin sorlothu. Hatta ikisini bile satabilirsin, hem artiya gecersin hem daha kaliteli forvetin olur.
    Ama bnm sasirdigim nokta erdal hos gibi futbolu bilen kisinin corneliusu sorlotha gore daha yararli bulmasi.
    Ben ikisini kiyaslamam bile.
    Hatta suan ligden kimseyi sorlothla kiyaslamam.
    Sorloth son 10 yilda lige gelen en iyi forvettir.
    Cornelius da yararli oyuncu ama sorloth apayri bir oyuncu.
    Zannetmiyorum ama baska istanbul takiminda kesinlikle gormek istemem.
    Mesela nwakame fbye gitse cok uzulmem ama sorloth bjk veya fbye gitse kahrolurum.

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dediginiz dogru olabilir ama ben leipzipin 8 milyon euro yerine kiralama secenegini sececeklerini dusunuyorum.
    Keske 8e biraksa, satarsin djaniny veya corneliusu hic dusunmeden alirsin sorlothu. Hatta ikisini bile satabilirsin, hem artiya gecersin hem daha kaliteli forvetin olur.
    Ama bnm sasirdigim nokta erdal hos gibi futbolu bilen kisinin corneliusu sorlotha gore daha yararli bulmasi.
    Mesela nwakame fbye gitse cok uzulmem ama sorloth bjk veya fbye gitse kahrolurum.
    şöyle bir gerçek var. sörlothu çevresindekilerle oynatırsın cornelius çevresini oynatır.

ikisini aynı anda forvette kullanırsan sörlotha 30 üstü gol attırırsın cornelius da 20 üstü atar.

Nereden
    Trabzon

Erdal Hoş kimdir bilmem ama futboldan anlamadığı veya anlasa bile anlık duruma göre taraftara yaranmak için konuştuğu kesin.Cornelius kağnı gibi adam.İyi olduğu taraflar aşırı cüsseli ve güçlü olması,havadan etkili olması ve rakip oyuncularla daha çok boğuşması,daha çalışkan olması.Bundan dolayı yararlı diyebilirsin ama Sörlothdan daha faydalı dersen adama götüyle gülerler.Sörloth komple bir santrafor iken Cornelius eski tip son derece ağır kağnı gibi bir santrafor.

Cornelius : 40 maç 17 gol 5 asist

Sörloth : 49 maçta 33 gol 11 asist

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim hoca da futboldan ve futbolcudan anlamıyor demek. Çünkü yaz ayında cornelius u sorloth un önüne koymuştu hatta hâlâ öyle düşünüyor

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Cornelius ve Sørloth'un cift forvet oynadigi hucum hattini bu ligde tutabilecek savunma hic bir takimda yok.

- Rakip savunmacilara Vikinglerin 1000 sene once ingiliz krallarina vurdugu gibi vururlar.

- Ikisi de 1.95 boyunda izbandut gibi herif. Bunlarin karsisinda diz cokup tovbe isterler.

- Mactan once yazi tura atarken, siz cok guclu oldunuz; birisini bize verin diye mizikcilik yaparlar.
    Yahsi Bati 51:28

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cornelius ve Sørloth'un cift forvet oynadigi hucum hattini bu ligde tutabilecek savunma hic bir takimda yok.

- Rakip savunmacilara Vikinglerin 1000 sene once ingiliz krallarina vurdugu gibi vururlar.

- Ikisi de 1.95 boyunda izbandut gibi herif. Bunlarin karsisinda diz cokup tovbe isterler.

- Mactan once yazi tura atarken, siz cok guclu oldunuz; birisini bize verin diye mizikcilik yaparlar.
    kadroyu ona göre dizayn etmek gerekir.Merkeze iki tane hem topla ilişkisi iyi hem topsuz oyunda aktif oyuncu almak gerekir.

kanat oyuncularınında ileri geri çalışabilmesi gerekir.

Ama ikili forvet ile rakipler bizim üstümüze gelemez.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ________________Yerli/yerli
    Yabancı/yerli__Yerli/yabancı__Yabancı/yerli_Yabancı/yerli
    ___________Yabancı/yerli___Yabancı/yabancı
    Yabancı/yabancı___Yabancı/yerli___Yabancı/yabancı
    ___________Yabancı/yabancı/yerli

Şu şekil yapsak bile 14 yabancı oluyor. Kural değişirse 2 oyuncu daha eksilir buradan. 1 kanat ve 1 orta saha alternatifleri yerli olur.
    bu saçma sapan yabancı kuralında bu tarz mühendislikler hatalıdır

doğrusu nedir?

bazı mevkileri alternatifleri ile beraber yerli-yerli yada yabancı-yabancı yapmak gerekiyor

malum yerli sakatlık yada cezalı olduğunda yerli girmesi gerekiyor,bu sezon bunu bir maçta yaşadık,hoca 1 oyuncu sokabilmek için 2 oyuncu değişikliği yapmak zorunda kaldı,ama yerli-yerli , yabancı-yabancı kadro mühendisliği yaparsan bu sorunlar olmaz

misal sol stoper ahmetcan-abdulkerim bardakçı , sağ stoper ömer toprak kaan ayhan ,kalede yerli-yerli olursa diğer mevkilerin tamamı yabancı-yabancı olabilir,şart değil yabancı -yabancı olması ayrıca diğer mevkilerin,diğer mevkilerle uğraşmazsın kim girecek kim çıkacak diye maç içinde

ahmetcan kaplan süprizi olmuşken bu sezon, stoper mühendisliği yerli-gurbetçi üzerine planlanabilir,kalede yerli kaliteli bulmak zor olabilir ama araştırırsan bulabilirsin,zaten uğurcan gibi 9 luk kaleci bulmak imkansız,haliyle 7 lik kaleci arayışı olacaktır
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    Kocaeli

YES'e bir yönetici mesaj atmış, Edgar gelmişken bir görüşeceğiz demiş. Ne kadar doğrudur artık bilmem.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 11 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (3 kayıtlı ve 8 misafir)

1. Arif Timurcioğlu,
  2. Erkan A.,
  3. Mehmet BAŞ