Sayfa 123 Toplam 2723 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 173 223 623 1123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68073 adet sonuctan sayfa basi 3,051 ile 3,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hamsik milli takim kariyerini bitirdigini acikladi. Iyi bari.
    TRABZONSPOR 1967

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Diabate, flavio, koita, trondsen, puchacz, denswil, djaniny, nwakaeme yabancilardan giderse ve yerlerine edgar ile gervinho gelirse yabanci kontenjaninda 4 kisilik bosluk oluyor.. Sanirim 4 yabanci transferiyle transfer sezonu kapatilir. Bakasetas in da sporting lisbona 12 milyon euro ya transferi yalan cikmis galiba.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diabate, flavio, koita, trondsen, puchacz, denswil, djaniny, nwakaeme yabancilardan giderse ve yerlerine edgar ile gervinho gelirse yabanci kontenjaninda 4 kisilik bosluk oluyor.. Sanirim 4 yabanci transferiyle transfer sezonu kapatilir. Bakasetas in da sporting lisbona 12 milyon euro ya transferi yalan cikmis galiba.
    29 yaşındaki bir oyuncuya herhangi bir Portekiz takımının o ücreti verdiğini ben hiç görmedim..Ortaya bir laf atıldı herkes onun üzerine yorumlar yapmaya başladı. Eğer gerçekleşirse duyumu salana helal olsun derim ama o zaman da dedim öyle bir ihtimal olduğunu düşünmüyorum.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Waka ve canini giderse hücum gücünde çok büyük boşluk olacak bize ıskarta değil direk katkı verecek adamlar lazım canini yerine haji wright direk alırım waka yerine vargas direk alırım halil dervişoglu falan komik duruma düseriz.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cok büyük ihtimal ile 2022-23 Model Trabzonspor:

Ugurcan
    Marcelo
    Victor
    Kaan A.
    Onur / Dorukhan
    Fernando
    Hamsik / Dorukhan
    Bakasetas
    Visca
    Cornelius
    Trezeguet

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

----------ugurcan---------

dorukhan----edgar---hugo----konan

-----------fernando-----gueye-----

--------------yazıcı-----------------

visca-------cornelius---------yusuf demir

erce-onur,ömert/taha,denswil,kazımcan-berat/kerem,siopis,hamsik-kouassi,erik/emrehan/enis,batuhan

bir tane daha kanat almak gerekir mesela halil akbunar.

edgar,hugo,denswil,konan,gueye,fernando,siopis,ham sik,visca,kouassi,conelius,erik yabancı koşulu sağlanıyor.

1-fernando 750
    2-gueye 4milyon ( 1 senesi kaldı)
    3-yazıcı 2 milyon (satın alma opsiyonlu kiralık)
    4-yusuf demir 1 milyon ( kiralık)
    5-edgar ( imza parası)
    6-denswil( imza parası)
    7-onur ( yunus+serkan+hüseyin+500 bin)
    8-erik boathem (imza parası)
    9-konan (imza parası)
    10-ömer toprak (imza parası)
    11-kazımcan(takas+500bin)

ömür---8 milyon
    bakasetas--10 milyon
    canini--8milyon
    ahmetcan--6milyon

koita,trondsen,puhac,waka,perez,gervinho gidici.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Düzce

Alıntı Mehmet Ç. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok büyük ihtimal ile 2022-23 Model Trabzonspor:

Ugurcan
    Marcelo
    Victor
    Kaan A.
    Onur / Dorukhan
    Fernando
    Hamsik / Dorukhan
    Bakasetas
    Visca
    Cornelius
    Trezeguet
    ben hocanın trezeguet alacağını düşünmüyorum.Bence yusuf demir kiralık olarak zorlanacak.
    tello da bence hala imkan dahilinde.

Nereden
    Düzce

olabilecek mantıklı kado :

-----------ugurcan---------

onur---edgar/kaan---hugo---eren/konan

-------fernando---dorukhan---

visca--------bakasetas---------tello

----------cornelius--------------

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Bud Spencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yünanlar haric hepsine karsi favoriyiz
    O ligleri takip eden biri olarak söylüyorum,senin gibi ezbere konuşarak değil. Kopenhag takımının fizik gücünden haberin var mı senin? Daha Moldeyi penaltılarla eleyebildin.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

daha öncede yazmıştım halil d. ligdeki en kotü bitirici forvetlerden birisi gsde sac baş yoldurdu birazda bizde yoldursun yani

halilin ligde 28maçta sadece 4 gol 1 asisti var. (1 asisti artık kaleciler yapiyor)
    4 golunun 3ünü kume düsen altay malatya ve goztepeye atmis
    göztepe macinda attigi golde oylesine yavas sut cektiki kaleci irfancan topu iceri almasa kesinlikle o top cizgiyi gecmezdi
    tek asistini de edgarın alda at dedigi pozisyonda yapmiş ligde başka asisti yok yani fatih tekke adayimizin !

https://www.transfermarkt.com.tr/sup...wettbewerb/TR1

bakın bu linkte takimlarin girdikleri gol pozisyonlari ve gole cevirme oranlari var gs sezon boyunca bizden bile fazla gol pozisyonuna girmiş ama çolpaz forvetlerinin kacirdiklari yüzünden 13. sirada ligi bitirmisler (tabi ki bunda savunma hoca v.b. faktorlerde var)

ve biz gidiyoruz bu colpaz forveti almaya kalkiyoruz

sezon başi cok yazdik başka forvetmi kalmadida tiamin yedegini alıyoruz simdide halil d. ...
    biz akıllanmayız...

3. forvet filan istemez halili güveni

bjknin durumuna dusmek istemiyorsak öyle forvet alacagizki yedek forvetlerimiz cornelius ve djanini olacak

ha yerli sorunumu
    forvette kaliteli yerli yok işte(milli takima cagrilacak yerli forvet bulamiyoruz)
    baska mevkilerde kullanacaz yerli haklarimizi

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

tello çöp parayı sokağa atarsın .bu kadroyla ne ligde ne de avrupada iş yapamassın. çok üst düzey bir kadro kurulması lazım.bu bahsettiğin kadro kurulmayacak.büyük ihtimal sıfırdan kadro kuracaklar.gidenler olacak. ereni alternatif olarak alırlar.solbeck üst düzey bir oyuncu olur.sağ geri dörtlü üst düzey olacak şekilde yenilenir.kanat ve ortasahada büyük revizyonlar olur.işin özü herşey sıfırdan.edgar takımın yedek stoperi olur.yani yedekler bile güçlü olacak.üst düzey stoperler alınacak.tello çöp asla almazlar.alırsalar aptallıktır.tello yerine alabileceğin şahane çok daha iyi adamlar varken hem avrupa hem de lig de rahat etmek istiyorsan tello çöpünü almassın zaten.
    Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olabilecek mantıklı kado :

-----------ugurcan---------

onur---edgar/kaan---hugo---eren/konan

-------fernando---dorukhan---

visca--------bakasetas---------tello

----------cornelius--------------
    Konu erenslash tarafından (23.05.2022 Saat 13:04 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Orta sahada temassız oyun oynayacak bir kadro olacaksa topu rakibe vermeyeceksin.

Avcı madem geri çekilip olabildiğince topa sahip olup fırsat gelirse gol atmaya çalışacaksa bu oyunun orta sahası biraz daha defansif olmak zorunda ve bu oyunun en uçtaki adamı pivot santrafor olmamalı.

Başakşehirde topa sahip olan rakibi ve rakip izleyicileri yıldırtan ve bıktıran bir oyunu vardı. Biz bunu yapamadık. İnşallah bu sene bu oyunu oynayabiliriz.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı M.Kılıç50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enes sever böyle sallamaları, kaynak felan sorup kendi zamanını harcama dostum. Kaç sezondur net gibi bişeyler yazıyor ama daha birisi bile doğru çıkmadı.

Valla şaşkınım

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Valla şaşkınım
    Valla bende Mahçup oldum şimdi
    La Enes, duyumcumu oldun hayırdır?
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    edgar'ı biz almazsak başakşehir ya da beşiktaş transfer eder.

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Valla şaşkınım
    Yalnız bu tarz transferler ne bileyim hiç mantıklı gelmiyor bana.

Adamı daha geçen yaz 800k'ya transfer etmişler, 1 sezon oynamış ve daha 2 sezon sözleşmesi var.

Belki oyuncu iyidir ona birşey demiyorum ama mantık olarak doğru bulmuyorum.

Sözleşmesi bitmiş veya 6 ay-1 yıl kalmış oyunculara yönelmeliyiz. 1 yıldan daha uzun süreli sözleşmesi olanlara bakacaksak da, mevcut kulübünde en az 2-3 yıl başarılı olanlara bakmalıyız diye düşünüyorum.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı kudu_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerli olmaları dışında Abdullah hocanın sisteminde yer bulamazlar bence. İsimleri geçmesi normal. Başka alabileceğimiz oyuncu yok zaten piyasada. Ama abartıldıkları kadar iyi değiller. Abdülkadir Ömür'den iyi olduklarını düşünmüyorum. Aynı yaş grubu Abdulkadir için olmaz deyip bu isimler için çok potansiyelli demek saçma geliyor bana. Forumda genel kanı bu yönde nedense.

Abdülkadir Ömür'e sallayan arkadaşlar ülke futbolunun gerçeklerini bildiklerini zannetmiyorum. Ömür'e olmaz deyip diğerlerine iştahla bakmak elbette pek mantıklı değil. Bu konuda ben de sizinle aynı düşünceyi taşıyorum. Yerli oyuncu piyasasının kısırlığı nedeniyle bu oyuncuları konuşmak zorunda kaldığımız konusunda da sizinle aynı fikirdeyim. Ancak bir gerçek var ki takımın yerli oyuncu kalitesini bir şekilde yükseltmemiz lazım. Bu işi transferle mi yaparız yoksa öz kaynaklardan bir veya birkaç yıldız çıkartarak mı yaparız bilemiyorum.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Valla şaşkınım
    97 kuralı geçen sezonun kuralı değil miydi bu sene en kotu 98 olmuştur o ve bu arkadaş 97 li yani sallamasyon haber gibi

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı M.Kılıç50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bende Mahçup oldum şimdi
    La Enes, duyumcumu oldun hayırdır?
    Abi arada alıyoruz bilgi ayıp ediyorsun hee
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne Hadji Wright’ı ya Koita’dan tek bir artısı bile yok. Birkaç maçını 90 dakika izlemiş olan birisi olarak oyun zekası ve son vuruşları oldukça kötü. Stil olarak Djaniny’e benziyor ama iki üç gömlek kötüsü. Antalya’dan illa birini alacaksak Doğukan’ı alalım ; Fernando, Wright filan gereksiz işler.

Nereden
    Manisa

Abdullah Hocanın ''Mahmut'' ayarında bir oyuncu aradığını bütün muhabirler söylüyor. Hatta sezon bitmeden bütün Trabzonspor yorumcuları ''6 Numara muhakkak alınacak'' diyorlardı. Şimdi bu isim Antalyasporlu Fernando mu olur yoksa başka bir isim mi olur bilemem. Ancak bir gerçek var ki buraya alınacak oyuncunun kalitesi takımın orta saha gücünü doğrudan belirleyecektir. Sert ve ayağı iyi bir altı numara takımın defansif sıkıntılarını büyük ölçüde çözecek, defans ve hücum bağlantısı noktasında bu sene yaşadığımız kopukluğu giderecektir.

Tabi burada bir de takım mühendisliği nasıl olacak ona hocamız karar verecektir. Malum bu sene rakibe göre oyun anlayışı ile sahaya çıktık. Bazen hücum oynadık bazen de defans yaptık. Hatta çoğu zaman defans yaptık! Seneye bu anlayış değişip oyunumuzu rakiplere kabul ettirme odaklı bir oyun tercih edeceksek altı numara transferi çok önemli. Orta sahada Hamsik, Dorukhan, Bakasetas, Ömür, Siopis, Berat gibi oyuncularımız var. Olası altı numara transferi olursa bence Ömür veya Bakasetas'tan biri ile yolları ayırmak gerekebilir. Aynı şekilde verim alamadığımız Berat için de bir formül bulmak gerekebilir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bence orta sahaya emre b. stilinde bir oyuncu lazım.

Hadji Wright'tan olsa olsa Yatabare olur.
    Konu Enaldo61 tarafından (23.05.2022 Saat 14:59 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Manisa

Alıntı Mehmet Bilgin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne Hadji Wright’ı ya Koita’dan tek bir artısı bile yok. Birkaç maçını 90 dakika izlemiş olan birisi olarak oyun zekası ve son vuruşları oldukça kötü. Stil olarak Djaniny’e benziyor ama iki üç gömlek kötüsü.
    Şampiyonlar Ligi hayali kuran Trabzonspor için Wright ismini ben de yetersiz buluyorum. Oyun zekası ve son vuruş becerisi konusundaki görüşlerinize de katılıyorum. Taraftarımızın bu tarz isimlere yeşil ışık yakmasının sebebi bence Koita! Herif o kadar rezil bir sezon geçirdi ki kim gelse takıma katkı sağlayacak gözü ile bakıyoruz ki sağlayacaktır. Ben hocanın yerinde olsam üç forvetimi de yabancı seçmezdim. En azından bir forveti yerli düşünürdüm. Mesela bu sene ciddi bir gelişme gösteren Umut Bozok şahane olurdu. Ancak o tren kaçtı sanırım. Çocuk uçtu gitti.

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyonlar Ligi hayali kuran Trabzonspor için Wright ismini ben de yetersiz buluyorum. Oyun zekası ve son vuruş becerisi konusundaki görüşlerinize de katılıyorum. Taraftarımızın bu tarz isimlere yeşil ışık yakmasının sebebi bence Koita! Herif o kadar rezil bir sezon geçirdi ki kim gelse takıma katkı sağlayacak gözü ile bakıyoruz ki sağlayacaktır. Ben hocanın yerinde olsam üç forvetimi de yabancı seçmezdim. En azından bir forveti yerli düşünürdüm. Mesela bu sene ciddi bir gelişme gösteren Umut Bozok şahane olurdu. Ancak o tren kaçtı sanırım. Çocuk uçtu gitti.
    Kesinlikle katılıyorum ayrıca üçüncü forvet transferi yapılmaması taraftarıyım ben. Emrehan, Enis dururken değil yabancı yerli bir forvet transferi de yapılmamalı. Cornelius/Djaniny gidiş durumlarına göre yerlerine 1 ve 2. Forvetler alınıp devam edilmeli. Trabzonspor şampiyonluk kazandığı kadar oyuncu yetiştirip veya parlatıp satma özelliğini kaybetmemeli.

Güven ve Halil söylentileri konusunda ise kendileri kanat forvet veya 2.forvet oldukları için alınabilir. Halilden önce bonservissiz olması dolayısıyla Güven’den yanayım.

Nereden
    Düzce

hem gueye hem fernando yu alır merkezi tamamen kapatırdım.Bu durumda dorukhan sag beke gecer

10 numara baka kalırsa devam kalmazsa yazıcı için şartlar zorlanır.

gueye,fernando,siopis,hamsik,berat,dorukhan,bakase tas/yazıcı gayet iyi bir merkez rotasyonu olur.

Bizim düşüşümüzdeki en büyük neden merkez ortasaha idi. Ne atak kesebildik ne oyun kurabildik.Ömür ve baka bir arada olunca fena dağıldık.Bir çok maçta siopis in insan üstü çabası takımı ayakta tuttu.

--------gueye------fernando------

------------yazıcı/bakasetas--------

berat,siopis,hamsik buradan gayet güzel merkez ortasaha çıkar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)