Sayfa 156 Toplam 2721 Sayfadan BirinciBirinci ... 56 106 146 154 155 156 157 158 166 206 256 656 1156 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68002 adet sonuctan sayfa basi 3,876 ile 3,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cambaz_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yazdım ama sallamdılar...
    Abimiz salmış duyumu işte yokluğumuzda ama kıymet bilene

Adem Köse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Kadrolara Marek Hamsik yazilmiyor. Ancak Marek Hamsik sakatlanana kadar takımın en çok koşan oyuncusuydu ve 12km üzerinde bir koşu mesafesi vardı ki Berat genç olmasına rağmen o rakamlara yaklaşamıyordu. Şimdi oyuncuları genç yaşlı diye ayırmak doğru mu?

Şampiyonlar liginde oynayan ve belli seviyenin üstünde olan takımlarda bile yaşlı oyuncular var.

Daha önce belirttim takımdaki asıl problem defans hattında... Bu sene müthiş takım dedikleri Liverpool, geçen sene sadece defans hattını kaybettiğinde nasıl tel tel döküldüğünü gördük. Bizde döküldük.

En önemli transferimiz sağ stoper olacak. Ahmetcan in bu sene seviye atlaması yerli kuralında önemli. Ahmetcan ve Edgar ikilisinin fizik güçleri yukarıda olsa... böyle bir stoper hattı, topu oyuna sokmada, dikine top sürmede, pas opsiyonu olmada defans hattını ileri çıkarmada takımın seviyesini çok yukarıya çıkarır.
    Konu Adem Köse tarafından (29.05.2022 Saat 01:42 ) değiştirilmiştir.
    TRABZONSPORUM İÇİN ÇEKİLEN HERTÜRLÜ ÇİLE KUTSALDIR

Nereden
    İstanbul

Sol bek ve 6 no işini acayip merak ediyorum.

Şöyle 25 yaşlarında hızlı ve çevik hücumcu teknik bir sol bek görebilsek şu takımda iyi olurdu. Çalım yese de hızıyla tekrar yakalayabilecek bi uşak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadrolara Marek Hamsik yazilmiyor. Ancak Marek Hamsik sakatlanana kadar takımın en çok koşan oyuncusuydu ve 12km üzerinde bir koşu mesafesi vardı ki Berat genç olmasına rağmen o rakamlara yaklaşamıyordu. Şimdi oyuncuları genç yaşlı diye ayırmak doğru mu?

Şampiyonlar liginde oynayan ve belli seviyenin üstünde olan takımlarda bile yaşlı oyuncular var.

Daha önce belirttim takımdaki asıl problem defans hattında... Bu sene müthiş takım dedikleri Liverpool, geçen sene sadece defans hattını kaybettiğinde nasıl tel tel döküldüğünü gördük. Bizde döküldük.

En önemli transferimiz sağ stoper olacak. Ahmetcan in bu sene seviye atlaması yerli kuralında önemli. Ahmetcan ve Edgar ikilisinin fizik güçleri yukarıda olsa... böyle bir stoper hattı, topu oyuna sokmada, dikine top sürmede, pas opsiyonu olmada defans hattını ileri çıkarmada takımın seviyesini çok yukarıya çıkarır.
    Hamsik 1 sene daha net oynar. Milli takım muhabbeti falan da yok artık. Arada 1 dinlendirebildiğimiz sürece yine baya oynayacaktır. Özellikle sol kenar biraz daha defansa yardım ederse yükü hafifler. Wakayemeyle pek olmuyordu o iş.

Adem Köse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Halil Alemdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hamsik 1 sene daha net oynar. Milli takım muhabbeti falan da yok artık. Arada 1 dinlendirebildiğimiz sürece yine baya oynayacaktır. Özellikle sol kenar biraz daha defansa yardım ederse yükü hafifler. Wakayemeyle pek olmuyordu o iş.

Nwakaeme takımda kalırsa özellikle Avrupa maçlarında 4-4-2 ile öndeki 2liden biri ya da 4-4-1-1 ile santrafor arkası serbest bir rol verilmeli diye düşünüyorum. Ama bu sefer sol kanata perisic gibi savunma yönü kuvvetli sol kanadın tamamını kullanan biri gerekli.

Visca-Hamsik-Dorukhan(Idrisse guaye)-Perisic

..................Cornelius-Nwakaeme......................

Ortadaki 4 oyuncuda gider gelir. Hepsi box to box... Yalniz cornelius yerine savunma arkasına kosu atan forvet süper olur.
    TRABZONSPORUM İÇİN ÇEKİLEN HERTÜRLÜ ÇİLE KUTSALDIR

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Liverpool dün tek kale oynadı oyun olarak ezdi real madridi yazık oldu saçma sapan bir maç oldu.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    İstanbul

Avcı'nın , başkanın tüm röportajlarını dinledim, okudum.
    Anladıklarım ve tahminlerim şu şekilde;
    Planlama konusunda yine erken davranıldı.
    Her mevki için alternatifler hazır.
    Net eksiğimiz olan sağ stoper, sol bek ve ön libero bölgeleri için anlaşmalar yapıldı, yapılmak üzere.
    Diğer bölgeler gidecekler, yabancı kuralı gibi değişkenliklere bağlı olduğu için henüz aksiyon alınmadı.
    Uğurcan gidecek. Alternatifi hazır.
    Nwakaeme'yi hoca bu sene 1.alternatif düşünmüyor. Özellikle CL ön elemeleri ve kalırsak grupları için onun temposu, defansif yönü yeterli değil.
    Daha tempolu birini her halükarda(Masauras gibi) alacağız.
    Nwakaeme bizim şartlarımızda imzalarsa Kouassi vs gönderilip o kalır.
    Ama ben bir anlaşma olacağını sanmıyorum.
    Taraftar tepkisi de düşünülerek kalması isteniyormuş ama fiyatta anlaşamamışız algısı oluşturulur.
    Bence de o maliyetle gitmeli. Bizim teklif ettiğimiz tutar bile çok yüksek.
    Ben bu sene Hamsik de ilk 11 oynamaz diye düşünüyordum ama hoca ona büyük saygı duyuyor.
    Anladığım etrafına daha tempolu, dirençli adamlar koyup, onun oyun zekasından yine yararlanacağız.
    Onur ve Eren alınmayacak. Bu durumda sağ stoper %99 yerli olur. Kaan veya Ozan Kabak'tan biri olur sanırım.
    Ön libero için yaşlı olmayan, dinamik, ayağı da iyi olan tempolu bir oyuncu alacağız o kesin.
    Bir de yerli tempolu box to box oyuncu alacağız anlaşılan. fb'li Ozan gibi ama tabi onu alma şansımız yok. Alanayasporlu Umut gibi diyelim.
    Kanat rotasyonu için Visca,Sol açık kaliteli bir oyuncu ve yanlarına iki kanata minimum 2 yedek. Biri Halil gibi yerli bir oyuncu olur.
    Ben Kouassi'yi de göndereceğimizi düşünüyorum.Buada temel konu Gervinho'nun nasıl döneceği. Gervinho katkı verebilirse o kalır. Veremezse belki Kouassi kalır onun sözleşmesi fesh edilir.
    Djaniny'nin kalmasını istiyoruz.
    Baka pas oyununda yetersiz bence bu sene ilk 11'de düşünmez hoca onu.
    Teklif gelirse de satarız.

Hepimiz ligin sonlarındaki futboldan rahatsız olduk.
    Fakat hoca bu benim oyunum değil, sakatlıklardan dolayı, sadece kazanma odaklı, nasıl oynamamız gerekiyorsa öyle oynadık diyor.
    Bu sene çok daha tempolu, daha dominant oyun oynayan bir Avcı takımı göreceğimizi düşünüyorum.
    Geçen yıl sadece bu yıl şampiyon olabilecek, yaşlı, tecrübeli bir kadro kurulmuştu. O kadro vazifesini tamamladı.
    Bu sene yeni bir takım izleyeceğiz.
    Hoca gençlere karşı ön yargılı değil.
    Ömür'ü de Cengiz Ünder'i de o oynattı.
    Ama maceracı bir adam değil.
    Kimden katkı alabilecekse onu tercih ediyor.
    Ben bu yıl gençlerden Taha ve Ahmetcan haricinde kalacak olan olacağını sanmıyorum.
    Hocanın potansiyel gördükleri varsa kiralanır.
    Diğerleri satılır.
    Burada seyretmeden methiyeler düzdüğümüz(Ben dahil) Hakan Yeşil'in kadroda olma ihtimali %0.
    Hocanın geçmiş tecrübeleri, bu yıl 50 üzeri maç oynama ihtimalimiz dolayısıyla 27-28 kişilik bir birine yakın kalitede oyunculardan kurulu bir kadro bekliyorum.
    Ahmetcan hariç diğer gençler kalırsa da bu sayının üzerine ek olur.
    Yılların öğrenilmiş çaresizliği, kaybetme korkusu, sabırsızlığı, stresi bitti.
    Hoca da rahatladı camia da.
    İşi bile bir adamın ellerindeyiz.
    Benim içim çok rahat. Bu yıl çok daha iyi futbol seyredeceğiz.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Birtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Krasnodar da oynayan beki konuştunuz mu bakamadım bugün pek
    Stil İbanez, fizik Medel... İnşallah Ramirez gibi bir hata yapmazlar...

Nereden
    Kocaeli

Bu arada Ömür 'e Marsilya' nın 8-10 bandında teklif getireceği konuşuluyor.
    Djaniny de geçen yıl zor ikna edilmişti, satıştan kendi payı olmasından gitmeye istekli olması ve son senesi olmasından yönetimin bedavaya kaçırmak istememesinden nedeniyle bence satılacak...
    Uğurcan da bence İngiltereye gidecek... Bu üçü ve Waka dışında sürpriz olmazsa giden olmaz diye düşünüyorum.

Nereden
    Malatya

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Djaniny de geçen yıl zor ikna edilmişti, satıştan kendi payı olmasından gitmeye istekli olması ve son senesi olmasından yönetimin bedavaya kaçırmak istememesinden nedeniyle bence satılacak...
    Uğurcan da bence İngiltereye gidecek... Bu üçü ve Waka dışında sürpriz olmazsa giden olmaz diye düşünüyorum.
    eğer yabancı kısıtlaması 7+4 olacaksa abdüş yerine bakanın satılacağını düşünüyorum. yabancı bir kaynakta fiorentina ilgisinden bahsediliyordu. ( baka için)

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abdülkadir bu sene gitti gitti zaten. Biz de bile banko ilk 11 yazılmayan adamı Barcelona'ya gönderemeyeceğiz tabi 50 m euroya. Ver 10 + sonraki satıştan yüzde 20 temiz. Keşke gitse yoksa elde kalacak
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    İstanbul

Alıntı cubido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcı'nın , başkanın tüm röportajlarını dinledim, okudum.
    Anladıklarım ve tahminlerim şu şekilde;
    Planlama konusunda yine erken davranıldı.
    Her mevki için alternatifler hazır.
    Net eksiğimiz olan sağ stoper, sol bek ve ön libero bölgeleri için anlaşmalar yapıldı, yapılmak üzere.
    Diğer bölgeler gidecekler, yabancı kuralı gibi değişkenliklere bağlı olduğu için henüz aksiyon alınmadı.
    Uğurcan gidecek. Alternatifi hazır.
    Nwakaeme'yi hoca bu sene 1.alternatif düşünmüyor. Özellikle CL ön elemeleri ve kalırsak grupları için onun temposu, defansif yönü yeterli değil.
    Daha tempolu birini her halükarda(Masauras gibi) alacağız.
    Nwakaeme bizim şartlarımızda imzalarsa Kouassi vs gönderilip o kalır.
    Ama ben bir anlaşma olacağını sanmıyorum.
    Taraftar tepkisi de düşünülerek kalması isteniyormuş ama fiyatta anlaşamamışız algısı oluşturulur.
    Bence de o maliyetle gitmeli. Bizim teklif ettiğimiz tutar bile çok yüksek.
    Ben bu sene Hamsik de ilk 11 oynamaz diye düşünüyordum ama hoca ona büyük saygı duyuyor.
    Anladığım etrafına daha tempolu, dirençli adamlar koyup, onun oyun zekasından yine yararlanacağız.
    Onur ve Eren alınmayacak. Bu durumda sağ stoper %99 yerli olur. Kaan veya Ozan Kabak'tan biri olur sanırım.
    Ön libero için yaşlı olmayan, dinamik, ayağı da iyi olan tempolu bir oyuncu alacağız o kesin.
    Bir de yerli tempolu box to box oyuncu alacağız anlaşılan. fb'li Ozan gibi ama tabi onu alma şansımız yok. Alanayasporlu Umut gibi diyelim.
    Kanat rotasyonu için Visca,Sol açık kaliteli bir oyuncu ve yanlarına iki kanata minimum 2 yedek. Biri Halil gibi yerli bir oyuncu olur.
    Ben Kouassi'yi de göndereceğimizi düşünüyorum.Buada temel konu Gervinho'nun nasıl döneceği. Gervinho katkı verebilirse o kalır. Veremezse belki Kouassi kalır onun sözleşmesi fesh edilir.
    Djaniny'nin kalmasını istiyoruz.
    Baka pas oyununda yetersiz bence bu sene ilk 11'de düşünmez hoca onu.
    Teklif gelirse de satarız.

Hepimiz ligin sonlarındaki futboldan rahatsız olduk.
    Fakat hoca bu benim oyunum değil, sakatlıklardan dolayı, sadece kazanma odaklı, nasıl oynamamız gerekiyorsa öyle oynadık diyor.
    Bu sene çok daha tempolu, daha dominant oyun oynayan bir Avcı takımı göreceğimizi düşünüyorum.
    Geçen yıl sadece bu yıl şampiyon olabilecek, yaşlı, tecrübeli bir kadro kurulmuştu. O kadro vazifesini tamamladı.
    Bu sene yeni bir takım izleyeceğiz.
    Hoca gençlere karşı ön yargılı değil.
    Ömür'ü de Cengiz Ünder'i de o oynattı.
    Ama maceracı bir adam değil.
    Kimden katkı alabilecekse onu tercih ediyor.
    Ben bu yıl gençlerden Taha ve Ahmetcan haricinde kalacak olan olacağını sanmıyorum.
    Hocanın potansiyel gördükleri varsa kiralanır.
    Diğerleri satılır.
    Burada seyretmeden methiyeler düzdüğümüz(Ben dahil) Hakan Yeşil'in kadroda olma ihtimali %0.
    Hocanın geçmiş tecrübeleri, bu yıl 50 üzeri maç oynama ihtimalimiz dolayısıyla 27-28 kişilik bir birine yakın kalitede oyunculardan kurulu bir kadro bekliyorum.
    Ahmetcan hariç diğer gençler kalırsa da bu sayının üzerine ek olur.
    Yılların öğrenilmiş çaresizliği, kaybetme korkusu, sabırsızlığı, stresi bitti.
    Hoca da rahatladı camia da.
    İşi bile bir adamın ellerindeyiz.
    Benim içim çok rahat. Bu yıl çok daha iyi futbol seyredeceğiz.
    Kalemine sağlık. Şu ana kadar olan biteni takip edemeyenler için harika bir özet olmuş.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ilginc. Haziran geldi ama transfer dosyasinda hala hareket yok. "Bu takim 3 nokta transferle zirveye oynar"cilar bile yok. Sampiyonluk herkesi tatmin etmis galiba
    Yahsi Bati 51:28

Nereden
    İstanbul

Stil İbanez, fizik Medel... İnşallah Ramirez gibi bir hata yapmazlar...
    Christian ramirez i izledim her zamanki gibi abartiyorsun oyun stili olarak ibanezle alakası yok arti rusya liginde yıllarca tutunmuş ki rusya ligi kolay değildir sol bek için gayet yeterli biri güçlü fizikli teknik

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca her röportajında Hamsik sahada olduğu sürece çok rahatım diyor, yani tahtaya yazılacak ilk isim olur bence kadrolara yazılıp yazılmamasını tartışmak gereksiz.

Nereden
    İstanbul

Bir tan transfer haberi varmı geçen sene tüm bilgileri senden alıyorduk kulağına gelen bir şeyler var mi

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bjk ile de anılıyor

turgut kasap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı DURAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer yabancı kısıtlaması 7+4 olacaksa abdüş yerine bakanın satılacağını düşünüyorum. yabancı bir kaynakta fiorentina ilgisinden bahsediliyordu. ( baka için)
    Ömürlü onbire yazmayan bizim çok bilmiş seyirci taifemiz emin olun hoca kadro yaparken önce ugurcani sonra ömürü yazmakta bunuda her konuşmasında Abdulkadir in özel bir oyuncu olduğunu ve onunla çalışmaktan zevk aldığını belirtmekte üzgünüm ama sizin üzuleceginiz bir haber vereyim şayet ömür kalırsa bu sezonda ilk onbirin oyuncusu olmaya devam edecek.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

İstemez jerom merom... marcelo gelsin daha iyi, boateng çöptür her zaman da öyleydi aşırı şişirilmiş bir topçu kendisi
    Marcelo dediğim hani mevkii olarak değil, bitik Marcelo demek istedim, onun bitiği iş yapar da diğeri yapmaz
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

aksamvakti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı turgut kasap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömürlü onbire yazmayan bizim çok bilmiş seyirci taifemiz emin olun hoca kadro yaparken önce ugurcani sonra ömürü yazmakta bunuda her konuşmasında Abdulkadir in özel bir oyuncu olduğunu ve onunla çalışmaktan zevk aldığını belirtmekte üzgünüm ama sizin üzuleceginiz bir haber vereyim şayet ömür kalırsa bu sezonda ilk onbirin oyuncusu olmaya devam edecek.
    ömürün yüzü eskidi millet 99 lu oldugunu unutuyor. 1 milyon euro ver uzun yıllar kullan. gökdenizi 28 yaşında sattın rubin kazana aynı tarifeyi ömür içinde uygulamalılar.

RNE-L22 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çekiç olmaya görsün insanoglu tüm dünyayı civilerden ibaret görür..

Nereden
    Ankara

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstemez jerom merom... marcelo gelsin daha iyi, boateng çöptür her zaman da öyleydi aşırı şişirilmiş bir topçu kendisi
    Marcelo dediğim hani mevkii olarak değil, bitik Marcelo demek istedim, onun bitiği iş yapar da diğeri yapmaz
    Biz burada devre arasinda (Edgar sakatlaninca) Marcelo gelsin derken sen bizim mesajlari olumune eksiliyordun, ne oldu ne degisti?

Nereden
    Kocaeli

Alıntı kayl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Christian ramirez i izledim her zamanki gibi abartiyorsun oyun stili olarak ibanezle alakası yok arti rusya liginde yıllarca tutunmuş ki rusya ligi kolay değildir sol bek için gayet yeterli biri güçlü fizikli teknik
    Her zamanki derken? Yazdıklarımın hiçbiri abartı değil, Puchacz bize gelmeden uçuyordu kaçıyordu, Milli takımda öyle yardıyordu böyle yardırıyordu geldi gördük işte... Benim futbol anlayışıma göre bek oyuncuları ya çok yetenekli (Brezilya, Arjantin gibi ) ya da çok disiplinli (Alman, Kuzey veya Asya) ülkelerinden alınmalı... Görüşünüze saygı duymakla birlikte Ramirez kalas gibi bir adam izlenimi verdi, beli zor dönüyor bir kere... He canlı veya 90 dk
    hiçbir maçını izlemedim onu da belirtiyim... Siz izlediyseniz ve faydalı olacağına inanıyorsanız bişi diyemem tabi.

Nereden
    Fransa

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz burada devre arasinda (Edgar sakatlaninca) Marcelo gelsin derken sen bizim mesajlari olumune eksiliyordun, ne oldu ne degisti?
    Aynı adamdan bahsetmiyoruz ki o marcelo çöptür aynı fikirdeyim

Nereden
    Ankara

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı adamdan bahsetmiyoruz ki o marcelo çöptür aynı fikirdeyim
    Hea tamam o zaman. Stoperden anlamasan bile en azindan kendi icinde tutarliymissin

Nereden
    Fransa

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hea tamam o zaman. Stoperden anlamasan bile en azindan kendi icinde tutarliymissin
    Jahdkshahha ligden düşmemiş takımı düşüren leş stoperi istemektense stoperden anlamamak daha iyi bence
    O herifi istemek, 5 sene önceki Doumbia ya da Bony'yi hatırlayıp "gelsin" demekle aşağı yukarı aynı şey

Hepsi bir tarafa, hiç aradığımız tarzda bir stoper değil ki kendisi
    Konu Sefer A. tarafından (29.05.2022 Saat 13:53 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 10 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (4 kayıtlı ve 6 misafir)

1. BatuhanB,
  2. Ertan1982,
  3. Mehmet Fatih Yavuz,
  4. Ozan Yılmaz