Sayfa 126 Toplam 2712 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 76 116 124 125 126 127 128 136 176 226 626 1126 ... SonuncuSonuncu
Toplam 67791 adet sonuctan sayfa basi 3,126 ile 3,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Halil Alemdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 no, sol bek ve sol açık işini çok merak ediyorum. İnşallah hepsi üst düzey olur. Hoca koşu atan kanat istiyormuş. Gervinho dedem uçmağa vardı Kouassi de bence o kadar yetenekli değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sol beke Napoli'den Mario Rui nasıl olur
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    İstanbul

Mantığı bir kenara bırakırsak bu transfer dönemi nikotin gibi bir şey. 20 tane transfer yapsak 21.yok mu diye dertlenirim. Umarım bol heyecanlı ve uyumamalı günler geçiririz Papu Gomez haberi çıktığında döşek atıp forumda yatmıştım 2 gün.

Nereden
    İstanbul

Koşu atan kanat... Ama nasıl koşu?
    Hoca kapalı defansa da koşu atmak gibi bir şeyden bahsediyordu daha önce. Hani koşu gösterip araya sızma gibi. Açık alanda koşu atacak adam veya her ikisini de yaoacak adam bulmak zor. Visca geniş alandakini pek yapanıyor artık. Attığı kritik golleri ise o akıllı koşularla becerdi.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koşu atan kanat... Ama nasıl koşu?
    Hoca kapalı defansa da koşu atmak gibi bir şeyden bahsediyordu daha önce. Hani koşu gösterip araya sızma gibi. Açık alanda koşu atacak adam veya her ikisini de yaoacak adam bulmak zor. Visca geniş alandakini pek yapanıyor artık. Attığı kritik golleri ise o akıllı koşularla becerdi.
    Visca koşu işinin uzmaniydi eskiden kapalı defansında arkasına sarkardi ofsayta düşmeden açık takımı zaten dağıtırdı.
    Ama Visca'dan beklentimiz bunlar olmasına rağmen ilginç bir şekilde Visca hep içeri girdiğinde,forveti ikiler gibi oynadığında etkili oldu.
    Bu şunu gösteriyor faydalı olamadığı zaman,faydalı olabileceği şekle dönüşebilecek kadar zeki oyuncu lakin bağıra bağıra pilinin bittiğini itiraf ediyor haftalardır
    Visca önümüzdeki sezon zekasıyla mi yoksa kondüsyonu ekonomik kullanarak mi oynayacak göreceğiz.
    Visca Türkiye'nin en düz oyuncularından birisi fakat aynı zamanda en çok özellikli düz oyuncu.
    En büyük ozelligide zekası.
    Lakin kanat oyuncusuysan pil bitince zekice olsan yetmiyo maalesef.

Nereden
    Trabzon

umut güneş isteği varmış...

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Forum efsanesi olabilecek kalibrede bir orta saha/on libero. Adanaspor'da da oynamis

Konu Ekrem D. tarafından (24.05.2022 Saat 00:32 ) değiştirilmiştir.
    Yahsi Bati 51:28

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hocanın beindeki 2 saatlik roportajını cok begendim. hoca tüm transferlerde futbolcuları ikna etmede başrol oynamış oyunculara tek tek kulübü ve takımın kendinin hedeflerini anlatarak ikna etmiş
    hem bunları duyduktan sonra hem de hoca,
    hedefimiz gecen yıl yaptıklarımızdan bir tık daha iyisini yapmak dedigi an bende transfer stresi filan kalmadı
    içim rahat bir sekilde sayfadan ayrılıyorum

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Eren Elmalı'yı hemen almalıyız...

Çok acil yoksa hemen çökerler, sol bek için ne ideal isim bu çocuk...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Trabzon

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eren Elmalı'yı hemen almalıyız...

Çok acil yoksa hemen çökerler, sol bek için ne ideal isim bu çocuk...
    5 milyon euro istemeleri dışında sorun yok....

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cambaz_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umut güneş isteği varmış...
    Berkan'ı gsye 4m kitlediler. Umut için bizden çok şey isterler. Bence yerli olarak en güçlü olduğumuz yer ortasahadır. Siopis'i uyguna kapadığımız için Alanya peşimizde zaten bir süre rahat bırakmak lazım.

Nereden
    Trabzon

Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berkan'ı gsye 4m kitlediler. Umut için bizden çok şey isterler. Bence yerli olarak en güçlü olduğumuz yer ortasahadır. Siopis'i uyguna kapadığımız için Alanya peşimizde zaten bir süre rahat bırakmak lazım.
    bende böyle düşünüyordum ama umut un 1 senesi var ve alanya kılup politikası olarak her oyuncudan bonservis kazanamk isityor siopis de bu nedenle kolay oldu...takaslı falan çözmk lazım...elde çok oyuncu var...

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı cambaz_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 milyon euro istemeleri dışında sorun yok....
    5 milyon Euro mu o bize öyledir...

şikebahce istese bedava verirler Thiam gibi...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Nwakaeme sonrası Trezequet bizi kesmez. Benden söylemesi...
    Nwakaeme dar alanda yaptığı işler, mental kapasitesi ile ciddi fark yaratıyor.
    Olur da giderse bu özelliklerini çok ararız. Bize Trezequet'ten daha iyisi lazım.
    Hayırlısı diyelim...

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önümüzdeki sezon şampiyonlar ligine katılacağız . En kötü ihtimalle avrupa yapacağız.

Burada taraftar öyle isimler yazıyor ki, şampiyonlar ligi ve avrupa vizyonundan çok çok uzaktalar.

Umarım yönetimde buradakiler gibi düşünmüyordur.

Nereden
    İstanbul

Dorukhan bu sene mecbur olunduğundan dolayı sağ bekte oynatıldı.

Adam orada iyi performans verdi diye devşirme bir sağ bek ile lige başlayamazsınız.

Tahmin ediyorum ki, kendisi de orta saha yerine sağ bekte oynamaktan çok mutlu değildir.

Yusuf yazıcı ismi ise , daha önce tüm maçlarını izleyen bir adam olarak 10 numara pozisyonu için uygun değil. Akan oyun içerisinde adam hiç yok.

Sol ayak derseniz evet raket gibi ama onun haricinde , 2. Forvet oynamadığı bir oyun formasyonunda abdülkadirin orada oynadığında verdiği performans kadar , performans vereceğini düşünmüyorum.

Nereden
    İstanbul

Bu arada hala Uğurcanı kadroya yazanlar var.

Yahu adam röportajında gideceğini ima ederek bir sürü söz söyledi.

Takımda para edecek yegane futbolcu kendisidir.

Hala ısrarla adamı takımda tutmaya çalışıyorsunuz. Adam avrupa istiyor ve haklı da. Bırakın gitsin artık.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada hala Uğurcanı kadroya yazanlar var.

Yahu adam röportajında gideceğini ima ederek bir sürü söz söyledi.

Takımda para edecek yegane futbolcu kendisidir.

Hala ısrarla adamı takımda tutmaya çalışıyorsunuz. Adam avrupa istiyor ve haklı da. Bırakın gitsin artık.

Adam ısrarla ben gideceğim demiyor mantıklı teklif gelirse giderim diyor. A class bir oyuncuyu 15 milyon gibi değerinin altında bir paraya neden gönderiyoruz?
    Kendin de diyorsun CL yada avrupa düşünülerek kadro kurulmalı diyorsun bu durumda 20 üzeri bir teklif olmadığı sürece ugurcanı göndermek enayilik olur.
    Avrupa dışında ligde de oynayacağız.Bu durumda mutlaka yerli isimler de almak durumundayız.Seçenekler kısıtlı o yüzden alınacak isimler az çok belli.
    Bu arada ligden alınsın denen adamlar için vizyonsuzluk diyorsanız biz geçen sene şampiyon olurken ligden aldığımız baka,siopis,berat ciddi katkılar verdiler. İyi oyuncu olduktan sonra nerden geldiği önemsiz.
    mesela fernando adam yaz kampı dahi görmeden efsane performans gösterdi.Adam brezilya milli takımında yer bulmuş oyuncu.
    Haji wright genç ve ABD milli takımında yer almış bir oyuncu.Muleka atletik özellikleri ve orta üstü bitiricilik ile bu ligde iş yapmaması imkansız bir isim.
    onur temposu gayet iyi bir bek. Eren elmalı yine liglerde iş yapacak beklerden.Benzer şekilde kazımcan yaşına göre oldukça iyi bir isim.Halil akbunar çok iyi bir alternatif.

Konuşulan isimler genelde bunlar.Bu isimlerden mesela hangisi vizyonsuzluk olarak görülen bir isim?
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    İstanbul

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gs deyken hatırladığım kadarıyla kazma biriydi. sonradan açıldı mı
    19-20 sezonu yarı final oynadılar Bayern'e karşı. Maçta 3 Lyon stoperinden biriydi.
    https://tr.soccerway.com/matches/202...nchen/3288328/

Her ne kadar 3 - 0 kaybetseler de izleyenler hatırlar, buldukları hızlı hücümlardan 2'sini atsalar Bayern'i ürkütebilirlerdi (turu geçerlerdi diyemiyorum). İnanılmaz kontralar kaçırdılar.

Daha komiği ise, o maçta Lyon'un defans 3'lüsü şunlardan oluşuyordu.

Denayer (Eski Galatasaray'lı, kiralık), Marcelo (Eski BJK'lı), Marçal (Eski Gaziantep futbolcusu, şu anda Wolverhampton'da)
    istanbul basını bizi çözmüş, içimize süper bir dinamit bırakmış. "futbolu en iyi bilen taraftar" demişler bize. şimdi çık çıkabilirsen işin içinden.

Nereden
    İstanbul

Standart Transfer Dosyası - 16 -

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam ısrarla ben gideceğim demiyor mantıklı teklif gelirse giderim diyor. A class bir oyuncuyu 15 milyon gibi değerinin altında bir paraya neden gönderiyoruz?
    Kendin de diyorsun CL yada avrupa düşünülerek kadro kurulmalı diyorsun bu durumda 20 üzeri bir teklif olmadığı sürece ugurcanı göndermek enayilik olur.
    Avrupa dışında ligde de oynayacağız.Bu durumda mutlaka yerli isimler de almak durumundayız.Seçenekler kısıtlı o yüzden alınacak isimler az çok belli.
    Bu arada ligden alınsın denen adamlar için vizyonsuzluk diyorsanız biz geçen sene şampiyon olurken ligden aldığımız baka,siopis,berat ciddi katkılar verdiler. İyi oyuncu olduktan sonra nerden geldiği önemsiz.
    mesela fernando adam yaz kampı dahi görmeden efsane performans gösterdi.Adam brezilya milli takımında yer bulmuş oyuncu.
    Haji wright genç ve ABD milli takımında yer almış bir oyuncu.Muleka atletik özellikleri ve orta üstü bitiricilik ile bu ligde iş yapmaması imkansız bir isim.
    onur temposu gayet iyi bir bek. Eren elmalı yine liglerde iş yapacak beklerden.Benzer şekilde kazımcan yaşına göre oldukça iyi bir isim.Halil akbunar çok iyi bir alternatif.

Konuşulan isimler genelde bunlar.Bu isimlerden mesela hangisi vizyonsuzluk olarak görülen bir isim?
    Israrla gideceğim diyor demedim ki ben. Adamı ısrarla takımda tutmaya çalışıyorsunuz dedim.

Kaldı ki , adamın kulübe aidiyetini kullanmanın hiç bir mantıklı açıklaması olamaz. Televizyonun karşısına geçip, hangi teklif gelirse gelsin ben her türlü gideceğim diyeceğini de sanmıyorum. Daha doğrusu futbol camiasında böyle bir söz söyleyeni bu zamana kadar görmedim.

Kağıt üzerinde kadroya ilk ismi yazılan isim uğurcan , buraya kadar sıkıntı yok ancak adam avrupa yapmak istiyor. Kulübünün durumu belli bu adamdan gelecek 15 milyon euroya dahi ihtiyacın var. Ki, bu para da küçümsenecek bir para değil diye düşünüyorum.

Geçen sezon ligden alınan adamları , LİG de yarışmak için aldın. Bu sezon avrupa kupalarında yarışacaksın. Bakasetas , siopis , berat lig için yeterli olabilir ancak genel olarak görüyorsunuz ki kimse bu adamları bu sene kurduğu 11 lere koymuyor . Neden ? Çünkü avrupa için genel çevre olarak bakıldığında yetersizler.

Ki, siopis dışında da performanslarının akla kara kadar değiştiğini de görmüştürsünüz.

Siz ısrarla ligde iş yapması muhtemel oyuncuları yazmışsınız. Bakınız fernandoya itirazım yok ancak elinde hamsik varken hamsik tarzı bir oyuncunun takıma kazandırılması ne derece doğru bunu değerlendirmek lazım.

Haji wright falan djaninyi gönderdikten sonra onun kadar iş yapacak mı? Elindeki adamı göndereceksen ondan çok daha iyisini almalısın. Daha doğrusu takım kalitesini yükseltmek için elindekileri göndermelisin. Aksi halde eldekileri göndermeyeceksin ( astronomik ücretler gelmez ise )

Onur ve eren elmalı hususuna yorum yapamayacağım çünkü yabancı kuralı denen bir illet var. Bazı mevkilerde mecburen yerli kullanmak zorundasın. Ancak , onur ve eren isimlerini kişi bazında 3 milyon eurodan aşağı bırakacaklarını düşünmüyorum. Çünkü bize olan yabancı kuralı adamlara da var. Bu paralara bu oyuncular alınır mı? Bu da yönetimin değerlendirmesi gereken bir husus.

Konu shagrath61 tarafından (24.05.2022 Saat 10:10 ) değiştirilmiştir.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yusuf Yazıcı'mı Bakasetas'mı, sabaha kadar Bakasetas..
    I am not in danger , I am the danger..

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum efsanesi olabilecek kalibrede bir orta saha/on libero. Adanaspor'da da oynamis

Arsenal'de Abou Diaby vardı, forumca çok severdik. Onu anımsattı bana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Yusufun havasi cok itici. Takima huzursuzluk getirir diye düsünüyorum. Heleki oynatilmayinca cekilmez tripleri.
    TRABZONSPOR 1967

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Israrla gideceğim diyor demedim ki ben. Adamı ısrarla takımda tutmaya çalışıyorsunuz dedim.

Kaldı ki , adamın kulübe aidiyetini kullanmanın hiç bir mantıklı açıklaması olamaz. Televizyonun karşısına geçip, hangi teklif gelirse gelsin ben her türlü gideceğim diyeceğini de sanmıyorum. Daha doğrusu futbol camiasında böyle bir söz söyleyeni bu zamana kadar görmedim.

Kağıt üzerinde kadroya ilk ismi yazılan isim uğurcan , buraya kadar sıkıntı yok ancak adam avrupa yapmak istiyor. Kulübünün durumu belli bu adamdan gelecek 15 milyon euroya dahi ihtiyacın var. Ki, bu para da küçümsenecek bir para değil diye düşünüyorum.

Geçen sezon ligden alınan adamları , LİG de yarışmak için aldın. Bu sezon avrupa kupalarında yarışacaksın. Bakasetas , siopis , berat lig için yeterli olabilir ancak genel olarak görüyorsunuz ki kimse bu adamları bu sene kurduğu 11 lere koymuyor . Neden ? Çünkü avrupa için genel çevre olarak bakıldığında yetersizler.

Ki, siopis dışında da performanslarının akla kara kadar değiştiğini de görmüştürsünüz.

Siz ısrarla ligde iş yapması muhtemel oyuncuları yazmışsınız. Bakınız fernandoya itirazım yok ancak elinde hamsik varken hamsik tarzı bir oyuncunun takıma kazandırılması ne derece doğru bunu değerlendirmek lazım.

Haji wright falan djaninyi gönderdikten sonra onun kadar iş yapacak mı? Elindeki adamı göndereceksen ondan çok daha iyisini almalısın. Daha doğrusu takım kalitesini yükseltmek için elindekileri göndermelisin. Aksi halde eldekileri göndermeyeceksin ( astronomik ücretler gelmez ise )

Onur ve eren elmalı hususuna yorum yapamayacağım çünkü yabancı kuralı denen bir illet var. Bazı mevkilerde mecburen yerli kullanmak zorundasın. Ancak , onur ve eren isimlerini kişi bazında 3 milyon eurodan aşağı bırakacaklarını düşünmüyorum. Çünkü bize olan yabancı kuralı adamlara da var. Bu paralara bu oyuncular alınır mı? Bu da yönetimin değerlendirmesi gereken bir husus.

konunun aidiyet ile alakası yok. Sen elindeki oyuncuyu neden ederinin altına vereceksin? 15m ugurcan için komik bir rakam. Biz bir dönem oynattığımız sorloth dan 10m para kazanmış takımız.

Birincisi bizim önceliğimiz bu sene CL gruplara kalmak ve önümüzdeki sene ilk 2 ye girerek yeniden CL ye katılmak olmalı. Bunun için ligden eğer kaliteli olursa oyuncu almak bence yanlış değil.

eren ve onur için kimse milyon eurolar dökelim demiyor.Bizim elimizde takasta kullanabileceğimiz isimler mevcut. Bu sebeple takas+para formulünü kullanacağız.Yok gurbetçi bulup daha ucuza alınabiliyorsa bence de çok mantıklı. Ancak sağ bek ve sol bek için yerli birer oyuncu almak ekmek gibi su gibi gerekli.Yoksa dorukhan sağ bekte yusuf erdoğan sol bekte devam eder.

haji kısa sürede kalitesini gösterdi. İlla o alınsın demiyorum ancak haji almak vizyonsuzluk falan değil. Benim itirazım vizyonsuzluk lafına. Yoksa isimler değişebilir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Şu gereksizlerden en az zararla kurtulsak çok sevineceğim. :/

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)