Sayfa 127 Toplam 2732 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 77 117 125 126 127 128 129 137 177 227 627 1127 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68295 adet sonuctan sayfa basi 3,151 ile 3,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf Yazıcı'mı Bakasetas'mı, sabaha kadar Bakasetas..
    Farklı şekilde değerlendirilebilecek iki oyuncu.

Bakasetas savunmaya da yardım edebiliyor , akan oyunda çok daha aktif rol alabiliyor ancak yabancı kontenjanı hususunda sıkıntı yaratabilir.

Yusuf yazıcı ise yerli kuralından dolayı mantıklı. Yaşı daha genç ( alınır ise tabi ) , bana göre sol ayağını bakasetastan daha iyi kullanıyor ama defansif katkısı vasat.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konunun aidiyet ile alakası yok. Sen elindeki oyuncuyu neden ederinin altına vereceksin? 15m ugurcan için komik bir rakam. Biz bir dönem oynattığımız sorloth dan 10m para kazanmış takımız.

Birincisi bizim önceliğimiz bu sene CL gruplara kalmak ve önümüzdeki sene ilk 2 ye girerek yeniden CL ye katılmak olmalı. Bunun için ligden eğer kaliteli olursa oyuncu almak bence yanlış değil.

eren ve onur için kimse milyon eurolar dökelim demiyor.Bizim elimizde takasta kullanabileceğimiz isimler mevcut. Bu sebeple takas+para formulünü kullanacağız.Yok gurbetçi bulup daha ucuza alınabiliyorsa bence de çok mantıklı. Ancak sağ bek ve sol bek için yerli birer oyuncu almak ekmek gibi su gibi gerekli.Yoksa dorukhan sağ bekte yusuf erdoğan sol bekte devam eder.

haji kısa sürede kalitesini gösterdi. İlla o alınsın demiyorum ancak haji almak vizyonsuzluk falan değil. Benim itirazım vizyonsuzluk lafına. Yoksa isimler değişebilir.
    Sorloth o dönem kendi milli takımında da çok iyi işler yaptı ve Avrupaya giden bir Türk oyuncu ile ne yazık ki avrupa menşeili farklı bir oyuncuyu karşılaştırmak doğru değil.

Örnek olarak , uğurcanın adı tom westwood olsa ve ingiltereli olsaydı en az 50 milyon eurolardan kapı açılırdı ancak iş bize gelince öyle olmuyor. Ki bizim ligimizin kalitesi , ligde çekilen şutların kalitesi ve ligdeki santraforların kalitesi ( Avrupaya gidince görüyoruz performanslarını ) belli.

Dolayısı ile adamlar o paraları ödemiyorlar.

Ucl de gruplara kalsan dahi ikinci önceliğinin grupta 3. Olarak avrupa kupalarına gitmek. Hem maddi hem de manevi olarak buna ihtiyacın var. Ülkenin de buna ihtiyacı var.

Bu oyuncular senin lig kalitene göre kaliteli. Çünkü ligin kalitesiz.

Eren ve onur için söylediğim gibi yabancı kuralı olmasa normalde düşünüleceklerini sanmıyorum ancak şuan en mantıklı hedefler olabilir . Makul şartlarda olmak kaydıyla ama kimsenin senin elinde çöp muamelesi yaptığın adamları alacağını ya da takasta kabul edeceğini düşünmüyorum. Umarım dediğin gibi olur.

Haji gibi bu ligde her sene birileri parlıyor bir sonraki sene çöküyor. Tabatalar , diagneler , emenikeler , makukulalar . Örnekler çoğaltılabilir.

Djaniny satılıp haji alınacaksa , bence bu tam olarak vizyonsuzluk oluyor.

Senin değerlendirmene göre başka bir şey olabilir. Buna da saygım var tabiki.

Oktay AKKUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cenk Özkaçar bir ara çok isteniyordu sanırım Abdullah hoca öncesindeydi ismi gündeme hiç düşmüyor yerli, genç stoper olarak. Sanırım solak ama yerli rotasyonu için düşünülebilir.
    Herkesin polisi kendi vicdanıdır ; fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır..

Nereden
    İstanbul

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ölücü çıktı bunlar da. o paraya yunus mallı'yı verelim.

Nereden
    Bursa

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konunun aidiyet ile alakası yok. Sen elindeki oyuncuyu neden ederinin altına vereceksin? 15m ugurcan için komik bir rakam. Biz bir dönem oynattığımız sorloth dan 10m para kazanmış takımız.

Birincisi bizim önceliğimiz bu sene CL gruplara kalmak ve önümüzdeki sene ilk 2 ye girerek yeniden CL ye katılmak olmalı. Bunun için ligden eğer kaliteli olursa oyuncu almak bence yanlış değil.

eren ve onur için kimse milyon eurolar dökelim demiyor.Bizim elimizde takasta kullanabileceğimiz isimler mevcut. Bu sebeple takas+para formulünü kullanacağız.Yok gurbetçi bulup daha ucuza alınabiliyorsa bence de çok mantıklı. Ancak sağ bek ve sol bek için yerli birer oyuncu almak ekmek gibi su gibi gerekli.Yoksa dorukhan sağ bekte yusuf erdoğan sol bekte devam eder.

haji kısa sürede kalitesini gösterdi. İlla o alınsın demiyorum ancak haji almak vizyonsuzluk falan değil. Benim itirazım vizyonsuzluk lafına. Yoksa isimler değişebilir.
    Yalniz seneye 2.olan sampiyonlar ligine katilmiyor. Seneye sampiyon olan 3 on eleme oynayacak. Diger 3 takim da konfederasyona katilacak. Uefaya bile takim gonderemiyoruz seneye, gerci sampiyon olan takim buyuk olasilikla on elemede elenip, uefaya girer.
    Malum artik turkiye 20.sirada.

Nereden
    Bursa

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farklı şekilde değerlendirilebilecek iki oyuncu.

Bakasetas savunmaya da yardım edebiliyor , akan oyunda çok daha aktif rol alabiliyor ancak yabancı kontenjanı hususunda sıkıntı yaratabilir.

Yusuf yazıcı ise yerli kuralından dolayı mantıklı. Yaşı daha genç ( alınır ise tabi ) , bana göre sol ayağını bakasetastan daha iyi kullanıyor ama defansif katkısı vasat.

Ben son 6 aydaki bakesetas formuna bakarak ve yerli kurali nedeniyle Yusuf yazici derim. Ama akli bir karis havada olmayan yusuf yazici.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonraki satıştan yüzde 10-20 arası ile beraber satılabilir
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

61Firtinasi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bence böyle birsey olurmu?

-----------------Ugur------------

Doruk......Edgar-----Hugo------Kurzawa

-----------Hamsik----Suat Serdar

Edin------------Yusuf Y.----------Tello

----------------C. Ronaldo

Sizce Nasil!?

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Yazıcı bizde oynarken, Baka'nın yaptığı kadar katkı yapmıştı. Yine yapar yani. Yerli olması zaten büyük artı. 100 maça çıkmış yurtdışında daha tecrübeli artık.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Ankara

Yusuf mu bakasetas mı? Bence ikisi de değil. Çok daha iyi birini bulmalıyız 10 numaraya
    En büyük Trabzon

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu yıl faiz ödememiz 200.000 TL'ymiş yani yaklaşık 12 milyon euro yapar.... ŞL ayak bastı parasının yarısı ödemlelerr gider, eğer gruplara kalmazsak da Uğurcan satışı anca kapatır.... Gruplara kalamazsak alacağımız adamların ödemesi için son sn biri daha satılacak gibi Uğurcan dışında... Gruplara kalmak o kadar elzem işte.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yıl faiz ödememiz 200.000 TL'ymiş yani yaklaşık 12 milyon euro yapar.... ŞL ayak bastı parasının yarısı ödemlelerr gider, eğer gruplara kalmazsak da Uğurcan satışı anca kapatır.... Gruplara kalamazsak alacağımız adamların ödemesi için son sn biri daha satılacak gibi Uğurcan dışında... Gruplara kalmak o kadar elzem işte.
    Uc sifir unuttun galiba

Eger kurlar boyle giderse bizim odeyecegimiz 200 milyon TL faiz vade geldiginde 8-9 milyon Euro'ya dusecek galiba. Agaoglu'nun yaptigi en akilli islerden birisi geldigi zaman borclari tekrar yapilandirip Euro'dan TL'ye cevirmek oldu.
    Yahsi Bati 51:28

Şahin Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Halil Akbunar ın bizim maçta attığı golden sonra sevinmemesi gelecek diye bir kanı oluşturuyor bende.

Ahmetcan Kaplan a 4 veriyorlarsa hemen satarım. 4 milyon Avro 80 milyon TL. yapıyor arkadaşlar.
    TRABZONSPOR.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uc sifir unuttun galiba

Eger kurlar boyle giderse bizim odeyecegimiz 200 milyon TL faiz vade geldiginde 8-9 milyon Euro'ya dusecek galiba. Agaoglu'nun yaptigi en akilli islerden birisi geldigi zaman borclari tekrar yapilandirip Euro'dan TL'ye cevirmek oldu.
    Valla gruplara bir kalırsak 2 yılımız kurtulacak, kura şansı da önemli, bu arada Ukrayna olayı da 15 Hazirana kadar netleşecekmiş sanırım. Limitler, TFF, yabancı sınırı da belli değil ben 2-3 hafta transfer beklemiyorum....

Nereden
    Trabzon

Ben hocanın ortasaha için saf 10, hücum içinde 9,5 diye tabir edilen birini isteyeceğini düşünmüyorum.

Çıkan daha doğrusu ismi sosyal medyaya veya duyumculara düşen isimlere baktığım zaman hocanın orta üçlünün 6, 6-8 ve 8-10 şeklinde olmasını istediğini düşünüyorum. O yüzden ne Yusuf'u ister ne de Bakasetas için gelen teklifi geri çevirttirir.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Şahin Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halil Akbunar ın bizim maçta attığı golden sonra sevinmemesi gelecek diye bir kanı oluşturuyor bende.

Ahmetcan Kaplan a 4 veriyorlarsa hemen satarım. 4 milyon Avro 80 milyon TL. yapıyor arkadaşlar.
    4 biraz az gibi sanki ama 6 + sonraki satıştan %20 olabilir. Ahmet Can 'İn bir çok artısı yanında ciddi pozisyon alma ve Hava topları zafiyeti var...Ben 5'ten aşağı olmamak şartı ile ne koparırsak kardır gözüyle bakıyorum...

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Şahin Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

TL üzerinden yorum yapmanın bir anlamı mı var? futbol piyasasında euro konuşur. tl shitcoinler gibi oynak diye biz niye topçumuzu 3 kuruşa gönderiyoruz.
    milletin bu tl üzerinden nominal değer yanılsamasından kurtulması gerek. memleket hiperenflasyon döngüsüne girmişken, "of 80 milyon ne biçim para he" demenin hiçbir anlamı yok.

Nereden
    İçel

Ömür e makul bir teklif gelirse onuda satarım. Bariz bir sakatlık sorunu var bu adamda.
    TRABZONSPOR.

Nereden
    İçel

Alıntı OrkHun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TL üzerinden yorum yapmanın bir anlamı mı var? futbol piyasasında euro konuşur. tl shitcoinler gibi oynak diye biz niye topçumuzu 3 kuruşa gönderiyoruz.
    milletin bu tl üzerinden nominal değer yanılsamasından kurtulması gerek. memleket hiperenflasyon döngüsüne girmişken, "of 80 milyon ne biçim para he" demenin hiçbir anlamı yok.
    O zaman şöyle diyeyim. Bana göre iyi para 4k avro. Hugo yu aldık neredeyse o paraya.
    TRABZONSPOR.

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bizim napıp edip ş.ligi gruplarına kalmamız lazım inanılmaz bir para gelecek oradan

bunun içinde kadroya flash 2-3 isim katmamız lazım bence

Forvet için Sorloth zorlanmalıdır

bu arada bazı arkadaşlar belki kızacak ama burak > bjk ile anılıyor ? burak'a hayır demem şahsen
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı OrkHun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Henüz ham futbolcu o rakamlar normal hiç öyle 3 kuruş değil aksine 19 yaşında şansa kısmete formaverdiğin piyango gibi adam. Yetenekli mi evet adamı pişirirsin katlanırsın yedireceği gollere ve kaybettireceği puanlara 2 yıl sonra yaklaşır 20 bandına satarsın tabi bu ihtimalin olmamasıda var.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Haymatlos Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61Firtinasi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence böyle birsey olurmu?

-----------------Ugur------------

Doruk......Edgar-----Hugo------Kurzawa

-----------Hamsik----Suat Serdar

Edin------------Yusuf Y.----------Tello

----------------C. Ronaldo

Sizce Nasil!?
    Madem aldık Yusuf yerine Messi alalım,herkesi beklediği kavuşmayı gerçekleştirelim : )

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Serdar A

Hocam transfer sezonu resmen olmasa da basladi, sizi hala buralarda goremedik...
    Vakit buldukça kenardan izliyorum.

Bir kaç transfer zaten bitmiş. Haziran başı 4-5 olur. Yani daha ne oldu ne olacak demeye kalmadan insanlar gelen oyuncular üzerine konuşmaya başlar, tıpkı geçen sezon olduğu gibi. Yani oturup laflamaya daha çok vaktimiz olur.

An itibariyle konuşulan isimlerden iç transferde en çok önemsediğim şu Kayseri'deki sağ bek Onur. Sağ bek sorunu yüzünden Dorukhan'ı verimli kullanamıyoruz. Ayrıca Eren falan tırt oyuncular, sol tarafa muhakkak yabancı gelmeli. Yerli sol bek yok. Daha doğrusu mevcut takım seviyesinde farkını koyacak kalibrede bir yerli sol bek yok.

Trezequet yerine Vargas'ı tercih ederim, çok daha versatil ve takım oyununa yatkın. Bonservisi de İspanyadaymış.

Halil Akbunar yerine, eğer maliyeti uygun olacaksa Schalke'deki Mehmet Aydın'ı çok övüyorlar, potansiyeli yüksek. Başka genç yetenek de olur. Zaten sağ kenarda aradığmız oyuncu Visca'nın backup'ı olacak, kadro içerisinden bile çözüm üretilebilir.

Yusuf bedavaya gelecekse ben de Okeyim. Ancak Bakasetas için teklif öyle 12 milyon değil, bu kadar toz kaldırmaya değer mi, orasını iyi hesap etmek gerek.

Ben açıkçası Halil ve Güven gibi yerli forvet transferine de çok olumlu değilim. Elde 2 tane ümit milli forvet var birini yetiştireceksin artık. Bir tane yabancı santrafor gelsin, ama babası gelsin, arkasını bir şekilde dizeriz.

Antalya'dan Fernando'yla ilgiliymişiz, Hamsik'i ekonomik kullanmak için yararlı olabilir. Bunu hangi tip transferle çözeceğiz bilmiyorum ama bizim bir de 50 maçlık periyotta böyle bir sorunumuz var. Hamsik'in görevlerini bire bir üstlenecek ancak zaman zaman da onunla birlikte oynayabilecek sezon boyu ortalama 30 maça çıkacak bir 6-8 lazım. Ancak şunun altını özellikle çizeyim kastım kesinlikle ön stoper denilebilecek durağan ve çapa tipinde savunma önü oyuncuları değil. Oyun karakteristiğimiz önde rakibe oyun alanı vermemek üzerine ve dolayısıyla topla ilişkisi iyi ve hareketli orta alan oyuncuları lazım. Okay falan deniyor, aman diyeyim. Gardaşım Siopis ekolünden devam!

Ahmetcan'ın önünü umarım açarız. Tabi ileriye dönük iyi bir satış anlaşmasıyla. Bence her futbolcu için bir kaç yıllık yetiştirme ve olabilecek en iyi fiyata satma ideali yerine arada böyle hızlı sürkülasyonlar da olmalı. Ahmetcan şu an yetişme sürecinde fundementalini ilerletebilirse ve mental olarak kendisini iyi hazırlayabilirse bir kaç yıl içerisinde EPL'de düzenli oynayan bir stopere dönüşebilir. 24-25'ine kadar burada kalırsa, zor. Uğurcan için, transferi gerçekleşecekse de keşke ŞL playoff maçları sonrası gitse... ŞL'ye bir girebilsek işler çok değişecek.

Herkese sevgilerimle.
    Konu Serdar A tarafından (24.05.2022 Saat 13:55 ) değiştirilmiştir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Vargas'ı ben de beğeniyorum Trezeguet'ten önce gelir bana göre. Ama bu adamlar Tello'dan önde mi mesela, hocanın listesine güveniyorum yeter ki Koita Köybaşı Erdoğan gibimse işlere girmesin artık.
    Konu Enaldo61 tarafından (24.05.2022 Saat 13:51 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Ankara

kiralıktaki çocuklarda durum nasıl acaba, mesela farukcan vb

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 7 misafir)