Sayfa 1049 Toplam 2722 Sayfadan BirinciBirinci ... 49 549 949 999 1039 1047 1048 1049 1050 1051 1059 1099 1149 1549 2049 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68044 adet sonuctan sayfa basi 26,201 ile 26,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimseyi almamıza gerek yok. Düşük bütçelerle Umut Bozok ve ayağında top tutabilen bir 6 yeter. Sorloth gelecek, Grillitsch geliyor, Nwakaeme döndü. Heralde 18 de rotasyon oyuncusu bulunmasın istiyoruz, 1 yılda elde ettiğimiz geliri bir anda çar çur edelim.

Kadromuz fişek gibi kadro. Fırsat transferi gelirse yapılır, kiralık oyuncular denenir. Yüksek kalibre oyuncu bekleyen arkadaşlar 11 tane adam alsak bi 11 tane daha isteyeceksiniz, amaç ne?
    ego tatmin olsun yeter istanbul takimlariyla sidik yaristirmak sonrasinda delik buyudukce buyusun.. ya istanbul takimlari batmiyor bizmi batacagiz ya sonrasi..tuketim toplumu klasik alalim nasilsa bir sekilde odenir ,ortalama 3 yil icinde tasit ve ev kredilerinde icralik olma durumu ulkede yuzde 45 e yukselmis durumda al nasilsa odersin bir sekilde!!! ayni kafa .. gelirin 1 lira 3 liralik harcama yapma pesindesin yeterki havam sursun..son donemin en basarili transfer sezonunu gecirdik muhtemelen cl ye kalirsak bir orta saha bir forvet daha garanti gelecek oyuncu satislarina gore bu sayi degisebilirde ama yok gec kalmisiz..ahmetcan berat satislari olmasa bartha ve bardhi de gelmeyecekti durumun farkinda degil cogunluk

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Nemanja Gudelj

Sevilla'da kadroda yok???
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Ahmetcan'dan 10 milyon euro geldiğine göre forumdaki muhasebeciler "para yok" muhabbetini papağan gibi sayıklamayı bırakırlar mı acaba diyorum ama pek sanmıyorum..Bunlarda bahane çok efendim o para 200 milyon geri ödemeye gidecek şuraya gidecek buraya gidecek diye kafa ütüleyeceklerdir.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Batshuayi,Sörloth,Shomouradov,Umut

Yaklaşık 2-3 haftadır okuduğumuz isimler bunlar santrafor transferi için.Umut ve Batshuayinin çok fark yaratmayacağı bilinen bir gerçek.Shomouradov ve Sörloth ciddi katkı verebilecek oyuncular.Sörlothun 2019 da verdiği katkıda göz önüne alındığında ligimiz için ne kadar önemli olduğu anlaşılmaktadır.Dolayısıyla an itibariyle elinde bulunan oyuncunla geçmişte aynı pozisyonda oynamış bir oyuncunun kıyaslanması son derece normaldir.Neticede burası bir futbol forumu.

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ego tatmin olsun yeter istanbul takimlariyla sidik yaristirmak sonrasinda delik buyudukce buyusun.. ya istanbul takimlari batmiyor bizmi batacagiz ya sonrasi..tuketim toplumu klasik alalim nasilsa bir sekilde odenir ,ortalama 3 yil icinde tasit ve ev kredilerinde icralik olma durumu ulkede yuzde 45 e yukselmis durumda al nasilsa odersin bir sekilde!!! ayni kafa .. gelirin 1 lira 3 liralik harcama yapma pesindesin yeterki havam sursun..son donemin en basarili transfer sezonunu gecirdik muhtemelen cl ye kalirsak bir orta saha bir forvet daha garanti gelecek oyuncu satislarina gore bu sayi degisebilirde ama yok gec kalmisiz..ahmetcan berat satislari olmasa bartha ve bardhi de gelmeyecekti durumun farkinda degil cogunluk
    Aynen öyle, imza
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1) Giroud gibi uç örnekler veriyorsun.Giroud son vuruş kalitesinin zekatını verse Cornelius 30 gol atar.Corne attığı kadar da kaçırabilen bir oyuncu.Kritik goller atması çok iyi bir bitirici yapmıyor onu.

2) Sörlothun sağ ayağı yok evet doğru da Cornenin sağ ayağı var mı ?

3) Cornelius gece gündüz uğraşsa 33 gol 11 asist yapamaz ligde.

4) Lewandowski,Giroud gibi isimlerle Cornenin aynı cümlede geçmesi bu adamlara hakarettir.

5) Ne kadar üst düzey olduğu adam akıllı teklif gelmemesinden belli tabi canım.Avrupalılar kapımızda yalvarıyor,şu adamı bize versenizde bir an önce başarılı olsak diye.Senin vasat forvetin kimsenin umrunda değil.

6) Kim Min Jae ve Marcaonun gittiği bedellere bakarsanız kalitenin bir karşılığının olduğunu görürsünüz.Herşey ligle alakalı değil.

7) Kısacası yaptığı iyi işleride ayrıca taktir ederim ama kendisini oyuncu olarak hiç beğenmiyorum.
    Güzel kardeşim burası Türkiye ligi biz de Trabzonspor taraftarıyız, bir oyuncuya yıllık 2 verebiliyorsan ve arap liginden önceki durak olarak görülüyorsanbu yetenekle yetineceksin. Cornelius bu bahsettiğin yeteneklere sahip değil ve biz bunu bilerek aldık ama Cornelius'un bir özelliği var hava hakimiyetinde bu adamı dünyada 1-2 oyuncuyla kıyaslayabilirsin. Bence servis konusunda Sorloth tan da daha iyi.

Kendisine teklif gelmediğini sen iddia ediyorsun, biz satmıyoruz çünkü iyi bir oyuncu. Çok şişiriyoruz ve bu oyunda sahip olabileceğimiz en iyi oyuncu var zaten.

Giroud örneğini de şundan verdim kendisi milli takım dahil her takımda golcü değil diye eleştiriliyor, Giroud un son vuruş kalitesi olduğunu da ilk kez senden duyuyorum
    Özkan Sümer

Nereden
    İstanbul

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmetcan'dan 10 milyon euro geldiğine göre forumdaki muhasebeciler "para yok" muhabbetini papağan gibi sayıklamayı bırakırlar mı acaba diyorum ama pek sanmıyorum..Bunlarda bahane çok efendim o para 200 milyon geri ödemeye gidecek şuraya gidecek buraya gidecek diye kafa ütüleyeceklerdir.
    Hesaplayabilirsin bütçemizi, minimum 10 miyon avro gerideyiz zaten Ahmetcan'ın parasını iki kere harcadık. İho da gelsin mi? Transfer ishali fenerle sidik yarıştıralım mı?
    Özkan Sümer

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu niye bu iki oyuncu kıyaslanıyor sabahtan beri, gereksiz işler.
    Eldekine bok atmanın farklı yollarını deniyorlar.
    Adam cornelius büyük forvet ise ben barcelona da oynarim diyor.
    Komedi
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Hesaplayabilirsin bütçemizi, minimum 10 miyon avro gerideyiz zaten Ahmetcan'ın parasını iki kere harcadık. İho da gelsin mi? Transfer ishali fenerle sidik yarıştıralım mı?
    Burada kimse fenerle sidik yarıştıralım demiyor diyen varsa onu alıntılarsın..

Kulüpte para yoksa futbolcu maaşlarını neyle ödüyorsun?

Trezege'yi aldığın para ortada sen o parayı ödemek için Ahmetcan'ın satışını mı bekledin? Ahmetcan'ın satışı bugünlük bir olay..Geçen sene Visca'yı hangi oyuncuyu sattın da aldın?

Bu soruların cevabını hesaplayarak net rakamlar ortaya koyarak gelir kalemlerimizi yazarak cevapla bakalım..

Ayrıca stadyum sponsorluğu için ne gibi projesi var Ağaoğlu'nun..Neden Karnımızı doyuracak yüreğimize su serpecek bir rakama stadyum isim hakkı satılamıyor?

Taraftar ne zaman burada ağız tadıyla şu oyuncuyu isterim yazsa tak kulübün muhasebecisi gibi laf yetiştirmeyi biliyorsunuz..Burası transfer forumu büyük klüplerde transfer ve transfer sirkülasyonu bitmez devamlı tartışılır görüşülür fikir teatisinde bulunulur..Ailesinin ekonomisini yönetemeyecek adamların kulüp ekonomisi hakkında ahkam kesmesinden bıktık açıkçası..Traftar diyor ki ŞL parasını almamız için takıma seviye atlatacak oyuncu veya oyuncular almak lazım..Al işte Kopenhag maçında sağ kanatta oynattığın adam kafası çalışmayan vasat bir adam ayağında çelik bot varmış gibi top oynuyor bu adama az da olsa para vermeyeceksin diyor..Çarşamba akşamı Şampiyonlar ligine gidemezsek senin yaptığın bütçe hesaplamasını kimse tınlamaz...Herkes alamadığımız kazanamadığımız 20 milyon euroyu konuşur..Aynı zamanda ŞL vitrinine çıkaramadığımız oyuncuların satış değerlerinin yerinde seyretmesine neden olmak gibi negatif tarafı var bu işin...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Florian iyi hoş ama hem alırsak yüksek bir maaş vereceğiz hem de kamp yapmadan gelmiş bir oyuncu olarak hazır olmasını bekleyeceğiz. Yani madem bu kadar para vereceğiz bari hazir bir oyuncu alsak daha iyi değil mi ? İlle bonservisiyle almamıza gerek yok, büyük takımlarda ikinci tercih sırasına düşmüş ama maaşı yüzünden Avrupa takımlarının yanasmadigi bir orta sahayı kiralasak da bu seneyi o vaziyette kurtarsak. Sonrasına ara transfer döneminde ya da sezon sonu bakarız .

Grillisch gelmesin demiyorum ama öyle bir para alacak adam da şu an gelse Antalya maçında ilk 11 çıkmasını beklerim ne yalan söyleyeyim. Futbolda en sevmediğim şeylerden biri oyuncunun form tutmasını beklemek. Sakatlıktan dönen futbolculardan bahsetmiyorum bu şekilde boşta kalıp kamp yapmayan futbolcuları kastediyorum elbette.Ulan banka hesabına bakıp form tutsana senin de nazini taraftar mi çekecek ? Alalım da iki ay yağlı güreşe pehlivan hazırlar gibi boş boş besleyelim mi ? O arada geçip giden puanları ne yapacağız ?

İlle alınacaksa da umarım kendine bakmıştır artık bireysel antrenman falan. Yata yata 7 katmer göbek baglamadiysan gel Grillisch ağa. Ama uzun yoldan geldik hele bir dinlenelim, ne denilmiştir acele işe şeytan karışır denilmistir dersen ben de ulan bunlar nasıl bir akıllar, bir tamam mebus aklı ki bizi kepaze etmecesine derim. Bu arada Sorloth da yaman avcidir ve de bir tamam delikanlıdır ki sırtına aldigi stoperleri nasıl gezdirdigi tekmil İstanbul'da mesel olmuş anlatılır. ( Kemal Tahir'i severim de sonunu onun gibi bağlayayim dedim kusura bakmayın. )

Nereden
    İstanbul

Nwakaeme gs'ye gidiyormuş.

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görkem geçen sezonki oyunu ve performansıyla anca İstanbulspor yapar. Sadece adı daha önceden biliniyor diye insanlar istiyor genelde. Bilmiyorum ama izlediniz mi geçen sezon kendisini?
    Haberlerde ismi torino ile geciyordu.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Yusuf Lille den teklif alırken, Abdülkadir City den teklif geldi. Aradaki fark okadar.

Yusuf iyi futbolcu, Abdülkadir özel oyuncu. Ahmetcan transferi gerçekleşmemiş olsa sezon sonuna kadar bizde kalsa Hekimogluna felan gönderilsin diyenler çıkardı bizim futbolu bilen! Taraftarlar arasından.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Güncel transfer bilançomuz -1.04 milyon euro. Stad ve forma sırt sponsorlukları önemli gelir kaynağı olacak kulübümüz için. Şampiyonlar Ligi'ne katılırsak yaklaşık 23 milyon euro daha gelir sağlayacağız. Şampiyonlar Ligi'ne katılamazsak da dünyanın sonu değil çünkü Avrupa Ligi'nden devam edeceğiz. Orası da bir vitrin ve oradan da hatrı sayılır para kazanma şansımız var. Sonuç olarak öyle yandık bittik gibi bir durumumuz yok. Şampiyonlar Ligi veya Avrupa Ligi fark etmez hangisinde mücadele edersek edelim iyi sonuçlar almalıyız ve oyuncularımızın değerine değer katmalıyız.

Koita, Trondsen, Hakan ve Faruk kadromuzda düşünülmeyen isimler. Sakatlığından dolayı Peres'e de lisans çıkartılmayacağını düşünüyorum. Serkan'ın da sakatlığı uzun sürecek. Kouassi'nin de yabancı kontenjanında gereksiz yer kapladığı için gönderilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Naci, Shomurodov ve Kluivert (98 kuralına uygun kanat) gibi hamlelerle hücumdaki çeşitliliği ve kaliteyi arttırmalıyız. Shomurodov yerine Umut olursa 6 numaraya da yabancı(Grillitsch vb.) oyuncu alabiliriz.

2001 kuralına uygun olacak şekilde bek ve orta sahaya da 2 transfer daha yapabilirsek güzel olur. Hoca kaleci transferi istiyorsa da oraya yerli bir oyuncu almamız mantıklı olacaktır.
    Konu Yavuz KÜÇÜK tarafından (20.08.2022 Saat 00:52 ) değiştirilmiştir.
    Onca nimet varken, kul hakkı yemeyin!

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

wakayeme gs a gidiyorsa göndermemeliydik yanlış yaptık

iki sene daha oynardı bizde kara oğlan

şampiyonlar ligine wakayla giderdik

birde şampiyonlar ligi alternatif derken fastan genç ne oluduğu belirsiz kanat alıyorlar şaka gibi

aferim başkan iyi halt ettik hep beraber
    Konu erenslash tarafından (20.08.2022 Saat 01:23 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Trezegeti beğenmedim abi ben çok daha iyi adam alabilirdik yanlış yaptık orada abi. kanat oyuncularından da hiç memnun değilim bro .adam gibi oyuncu almadık bir bartha var.
    Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Annuit cœptis"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haberlerde ismi torino ile geciyordu.
    Ersin Akan'dan her şeyi beklerim. O adamda iyi pazarlama yeteneği var. Şahsen Willem'deki performansı bize göre çok altta.

+ Ekleme yapayım. Takımdan giden oyuncuların yerine yapılmayan transferlerle birlikte bozulan ahenk de buna etken elbette ama küme düşen takımın da ilk 11'inde sezon boyunca sadece 15 kez çıkmazsın.
    Konu Burak tarafından (20.08.2022 Saat 06:07 ) değiştirilmiştir.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Yavuz KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncel transfer bilançomuz -1.04 milyon euro. Stad ve forma sırt sponsorlukları önemli gelir kaynağı olacak kulübümüz için. Şampiyonlar Ligi'ne katılırsak yaklaşık 23 milyon euro daha gelir sağlayacağız. Şampiyonlar Ligi'ne katılamazsak da dünyanın sonu değil çünkü Avrupa Ligi'nden devam edeceğiz. Orası da bir vitrin ve oradan da hatrı sayılır para kazanma şansımız var. Sonuç olarak öyle yandık bittik gibi bir durumumuz yok. Şampiyonlar Ligi veya Avrupa Ligi fark etmez hangisinde mücadele edersek edelim iyi sonuçlar almalıyız ve oyuncularımızın değerine değer katmalıyız.

Koita, Trondsen, Hakan ve Faruk kadromuzda düşünülmeyen isimler. Sakatlığından dolayı Peres'e de lisans çıkartılmayacağını düşünüyorum. Serkan'ın da sakatlığı uzun sürecek. Kouassi'nin de yabancı kontenjanında gereksiz yer kapladığı için gönderilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Naci, Shomurodov ve Kluivert (98 kuralına uygun kanat) gibi hamlelerle hücumdaki çeşitliliği ve kaliteyi arttırmalıyız. Shomurodov yerine Umut olursa 6 numaraya da yabancı(Grillitsch vb.) oyuncu alabiliriz.

2001 kuralına uygun olacak şekilde bek ve orta sahaya da 2 transfer daha yapabilirsek güzel olur. Hoca kaleci transferi istiyorsa da oraya yerli bir oyuncu almamız mantıklı olacaktır.
    Fes bedeleri de kat icine.Bütün gelirler ve giderler taksit üzeri.Su an baya eksideyiz.Takimin maas Bütesi de cikti.
    SL giremesek fzla harektlik olmaz.Cogu oyuncularimiz para etmiyor ya kalite yüzünden ya yas yüzünden yada bizim ödedimiz maaslar yüzünden.Herkese ederinden üzeri maas verirsen göndermek istedinde eline para vermelisin.

Bu yürütülemez bir durum.

En karli satislarimiz Tekke Gökdeniz Yusuf Ahmetcan altyapidan:sansa bir yabancilardan Sörlotdan kar ettik baska öyle aman ama kar ettimiz yabanci hatirlamiyorum.

Sonuc Para kazanmak istiyorsan altyapidan yetistirip degerini buldu u satacakasin.
    Yabanci topcu al parlasin satiyim bizde islemiyor.Ya bizim gözümüzde deger cok yüksek ona göre fiyat cekiyoruz yada kontratlari o kadar yüksek ki gitmek istemiyorlar yada karsi takim o maasi vermiyor.

Yabanci alacaksan ya kelepir fiyatina genc alacan maasi vs düsük olacak tutmadiysa kolayca sutlaya bilesin ve bonservisi düsük olacak kar de edebilesin.
    Yada satmak icin degil seni ligte direkt sampiyonluga oynatacak kalitede olacak.maasi yüksek olur ama bu oyuncu sayisida 2-3 gecmez er önüne gelene Milyon vermesin.Biz b hatayi yaptik.Hem direkt sampiyonluga oynatmiyorlar hemde maaslari yüksek.

1 atimlik barut vardi gecen sene sampiyon olduk ama bu sene transferplanlamasi kötü.bunu surdan görüyoruz sakatlik haric halen grilisch vs isimleri geciyor.Adam gibi planlamada busaaten sonra ucuz genc firsat transferi kovalarsin ilk 1 oyuncusu degil.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf Lille den teklif alırken, Abdülkadir City den teklif geldi. Aradaki fark okadar.

Yusuf iyi futbolcu, Abdülkadir özel oyuncu. Ahmetcan transferi gerçekleşmemiş olsa sezon sonuna kadar bizde kalsa Hekimogluna felan gönderilsin diyenler çıkardı bizim futbolu bilen! Taraftarlar arasından.
    Abdülkadir’in cityden teklif aldığını guardiola söylerse ancak inanırım,ben o işe çok inanmıyorum.

Nereden
    Tokat

Transfer için hamsike yedek bir 8 no, bir 6 no, visca için yedek sağ kanat, bir yerli bir yabancı forvet eksikliğimiz açık net.. bunlara ek olarak kimse yazmıyor ama Sağ ve sol beki yedekleyecek oyuncularımız da yok.. ben dorukhanı sağ bekte larseni sol bekte görmek istemiyorum denswill kötü başladı sol bekte iş görecek bir hızı yok stoperde bile ağır vasıta bunun da düşünülmesi lazım…

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anlamazlar kardesim niyetleri yonetime giydirmek 2 senedir ayni kafadalar kibirleri yanildik demeye el vermiyor cunku onlara kalirsan sampiyonluk avci sayesinde geldi yonetimin payi yok..matematik basit ama anlayabilene gecen sezon verilen acik 550 milyon tl hala oyuncu maaslari nasil odeniyor giderler nasil odeniyor pesindeler ilkokul cocuguna sorsan bunlarin borc ile donduruldugunu gorur ama niyetlsri kitu tablo ortada yonetim dusma liklari gozlerini karartmis

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

6s resmen batakliga dogru gidiyor
    nerde bir emekli bitmis adam yillik 3-4m euro ya aldilar
    wakamama reis de 6s la anlasmis umarim
    ellerinde patlar ki patlayacaktir

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Grillitsch istemiyorum kamp görmemiş sakatlıkları az değil. Bir an önce başka yere imza atsa da gündemden düşse.

Bu transfer bana Sturridge mevzusunu andırmaya başladı biraz. Adamdan da o negatifliği alıyorum.
    Konu Enaldo61 tarafından (20.08.2022 Saat 09:56 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kapansa da kurtulsak şu transfer Fetişzminden.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Furkan Ulutaş 16 yaşında. Feyenoord'da oynuyor. Mevkisi orta saha. Robin van Persie üstüne titriyor. Kaptanlık da verdi. Çok umutlu herkes çocuktan. Prosedürü nasıldır bilmiyorum 18 yaş altı futbolcuların transfer konusunda ama bir girişim yapsak iyi olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)