Sayfa 1628 Toplam 2734 Sayfadan BirinciBirinci ... 628 1128 1528 1578 1618 1626 1627 1628 1629 1630 1638 1678 1728 2128 2628 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68345 adet sonuctan sayfa basi 40,676 ile 40,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamen aynı fikirdeyim ama malesef çok daha maliyetli bir şey söylediğin her mevkide genç oyuncusu var takımın önemli olan düzgün bir omurga üzerine takım konumlandırmak
    2-3 genç transferi bonservisle yapsak, diğer 2-3 üde opsiyonla kiralasak vs. Forvet, stoper gibi mevkilerde belki riske girmek tehlikeli ama 11 tane satamayacağımız oyuncu ile şampiyonluk hedefi artık tamamen anlamsız kaldı bu paralar ile. Yani böyle bir baskı olmaması lazım takımda.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

TRABZONSPOR İKİNCİ TRANSFERİNİ de yapmış. Bakalım haberi ilk salacak medyaya.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TRABZONSPOR İKİNCİ TRANSFERİNİ de yapmış. Bakalım haberi ilk salacak medyaya.
    Genç potansiyelli forvet Diagne'dir. Çok riskli transferler yapıyoruz
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Ö. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genç potansiyelli forvet Diagne'dir. Çok riskli transferler yapıyoruz
    Thomas petrasek 2ci transfer polonya da rakow da oynuyor 31 yaşında 1. 99 boyunda

Nereden
    İstanbul

Stoper milli takımı çek cumhuriyeti

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adama Traore'nin yolu Türkiye'ye düşer mi?
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Ö. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2-3 genç transferi bonservisle yapsak, diğer 2-3 üde opsiyonla kiralasak vs. Forvet, stoper gibi mevkilerde belki riske girmek tehlikeli ama 11 tane satamayacağımız oyuncu ile şampiyonluk hedefi artık tamamen anlamsız kaldı bu paralar ile. Yani böyle bir baskı olmaması lazım takımda.
    Hocam, forvette doğru profile bakılırsa hiç risk yok aslında. Bu ligi domine eden st tipi çok net. Uzun, güçlü ve boyuna göre hızlı olacak ve ortalama seviyede bitirici olması yeterli. Birkaç gol atınca zaten özgüvenleri artıyor yardırıp gidiyorlar sezon boyu. Stoperlerle boğuşup savunma arkasına sarkabilen oyuncuyu durduramıyorlar bu ligde. Stoperler çoğu takımın zayıf noktası zaten bütçenin hepsini ileriye bastıkları için.
    Konu BrtnPnk tarafından (01.06.2023 Saat 20:01 ) değiştirilmiştir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Kourbelis, Petrasek falan. Arkadas biz Konya Sivas Alanya falan miyiz. Bu mudur yani transfer diye yutturacaklari adamlar. Niye hep yarim yamalak adam aliyoruz, mecbur muyuz. Boyle dusuk profilli adamlardan cekmiyor muyuz yillardir. Larsen e, Bardi ye niye kiziyoruz biz.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu Yunan rezil bir transfer kimse hikaye anlatmasın, seviyemiz yerlerde..
    I am not in danger , I am the danger..

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Transferlerin ikisi iyi cikar ikisi idare eder 5 tanesi cöp cikar
    SIkIntI: su an ise yarayan adamlari satacaklar bu transferleri yapabilmek icin
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Kourbelis için Panthinaikos taraftari kızgın. En iyi oyuncumuz diyorlar . Yabancıya para var ama öz evlat kourbelise yok diyorlar. Panthinaikos bizim kulüp gibi��
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    İstanbul

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor kadrosunda , mustafa yumlu , zeki yavru ve hüseyim cimşir ' in kaptanlık yaptığını hatırladım bir an .
    Maalesef yanlış örnek. Kendileri zaten kulübün içinde olan karakterlerdi ve ayrıca herkesin yakındığı “adamsendeciliğin” örnekleriydi kaptanlıkları. Bu arkadaş Bakaya bile kaptanlık yapmış sanırım bir dönem (bir fotoğrafta gördüm).
    istanbul basını bizi çözmüş, içimize süper bir dinamit bırakmış. "futbolu en iyi bilen taraftar" demişler bize. şimdi çık çıkabilirsen işin içinden.

mesaced1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ardahan

Ben 30 yaş üstü ne olduğu belirsiz transferler yapacağımıza inanmak istemiyorum böyle bir şey olursa Ertuğrul Doğan isimli şahsı muhterem hiç milleti yormadan istifasını kendisi versin

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

30 yaş üstü oyuncu demek ben bu adamdan para kazanamam demektir. Alınmaz mı ? Elbette alınır, ilk 11de en azından 3 tane böyle tecrübeli adama ihtiyaç var.

Lakin mesele şu, eğer böyle bir transfer yapacaksan mümkün olduğu kadar düşük maliyetle getirmen gerek. Çünkü bu adam tutmazsa satarım diyemezsin o yaştayken.

Kimi aldığımız kadar kaça alacağımız da önemli, hatta daha önemli. Bol keseden maaş dağıtma dönemi bitmis olması gerek. Her önümüze gelene 1 milyon Euro veremeyiz, vermemeliyiz.

Şu ana kadar adı geçen adamlar hep eyt bekleyen tayfadan. Nenad hocanın alameti farikasi olan genç yetenek parlatma olayıyla celisiyoruz an itibarıyla. Bakalım sonrası nasıl devam edecek.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kayl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thomas petrasek 2ci transfer polonya da rakow da oynuyor 31 yaşında 1. 99 boyunda
    1.99 mu ?
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı gabriel omar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 yaş üstü oyuncu demek ben bu adamdan para kazanamam demektir. Alınmaz mı ? Elbette alınır, ilk 11de en azından 3 tane böyle tecrübeli adama ihtiyaç var.

Lakin mesele şu, eğer böyle bir transfer yapacaksan mümkün olduğu kadar düşük maliyetle getirmen gerek. Çünkü bu adam tutmazsa satarım diyemezsin o yaştayken.

Kimi aldığımız kadar kaça alacağımız da önemli, hatta daha önemli. Bol keseden maaş dağıtma dönemi bitmis olması gerek. Her önümüze gelene 1 milyon Euro veremeyiz, vermemeliyiz.

Şu ana kadar adı geçen adamlar hep eyt bekleyen tayfadan. Nenad hocanın alameti farikasi olan genç yetenek parlatma olayıyla celisiyoruz an itibarıyla. Bakalım sonrası nasıl devam edecek.
    Küçülmeye gitmek amaçlı bir düşünce varsa dediğiniz gibi düşük maaşlı oyuncular almak lazım.Eldekileri gönderip yeni gelecek 30 lu yaştaki adamlara 1 milyon vereceksek böyle bir küçülme olmaz tabiki.

Potansiyelli ama daha olmamış gençler lazım bize.Onları da bulacak bir ekibimiz yok.Belli bir seviyeye gelen adamı alacak para zaten yok.Durum vahim yani.

Nereden
    Trabzon

Alıntı kayl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    199 cm boyunda stoper belini döndüremez aga.Neyi amaçlıyoruz anlamadım.

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küçülmeye gitmek amaçlı bir düşünce varsa dediğiniz gibi düşük maaşlı oyuncular almak lazım.Eldekileri gönderip yeni gelecek 30 lu yaştaki adamlara 1 milyon vereceksek böyle bir küçülme olmaz tabiki.

Potansiyelli ama daha olmamış gençler lazım bize.Onları da bulacak bir ekibimiz yok.Belli bir seviyeye gelen adamı alacak para zaten yok.Durum vahim yani.
    Valla bu maaş yükünü Avrupa kupalarında oynasak bile tolere edemeyiz, hele elde sadece lig varken imkansız. Yani bizim için başka bir seçenek yok bence.

Aslında bana sorarsaniz bu kuculmek de sayılmaz, sadece parayı akıllı kullanmak. Örnek veriyorum, Bardi'ye verdiğin paranın yarısına ondan çok daha fazla katkı verecek bir genç bulabilirdin. Hem daha çok katkı alıp hem daha az para harcamış olurdun.

Kafaya oynayan takımlarda en az bütçesi olan biziz. Bu yüzden en akıllı transfer hamlelerini bizim yapmamiz gerekliyken genelde hep tersini yapıyoruz.

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca trezege'yi takımda tutmak istiyorsa transferden önce takımın başına hoca bulmak lazım.

Oyun zekasızlıgı, kilit anlarında ezikliği gibi nedenlerden dolayı hedefi şampiyonluk olan takımda oynamaz. İlk 5'e oynayacaksak olur

Hazır para ediyorken satilmali

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kourbelis melo tarzı bir adam. aslına bakarsan yıllardır aranan oyuncu modeli.

melonun biraz incesi ve daha hızlısı.

ben severim melo tarzı oyuncuları ve hoca olsam ilk olarak 6 numaraya hırslı bir manyak çekerim.

bence iş yapar bu adam bizde.

diagne ile de dün görüştüler diye bir şey duydum ama aslı astarı var mı bilemedim.

Nereden
    Trabzon

Alıntı theo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kourbelis melo tarzı bir adam. aslına bakarsan yıllardır aranan oyuncu modeli.

melonun biraz incesi ve daha hızlısı.

ben severim melo tarzı oyuncuları ve hoca olsam ilk olarak 6 numaraya hırslı bir manyak çekerim.

bence iş yapar bu adam bizde.

diagne ile de dün görüştüler diye bir şey duydum ama aslı astarı var mı bilemedim.
    Diagne daha sabit bir santrafor gibi.Aboubakar daha mobil bir santrafor gibi geliyor bana.Bu yüzden Diagneden ziyade Aboubakar tarzı bir santrafor isterim şahsen.Diagne bana kalas gibi geliyor,Gs de iken de beğenmiyordum.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu Yunan arkadaşın fm özelliklerinde dikkatimi çeken detay vücut zindeliğinin çok düşük olması oldu bu sabah fotomaç haberinde de sık sakatlandığı yazmış umarım detaylı bir sağlık taramasından geçirilir. En nefret ettiğim oyuncu tipi dilimiz çok yandı bu konuda

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kourbelis konusunda ben de negatif düşünenlerdenim yani beklentiyi çok yüksek tutmamak lazım Siopisten bir tık geride bir ön libero gibi duruyor. Ancak Siopis bonservisle satılırsa 2.5 3 milyon euro gelir elde edilip bonservissiz Kourbelis çekilirse o zaman bu hamle pozitife döner
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Yunan arkadaşın fm özelliklerinde dikkatimi çeken detay vücut zindeliğinin çok düşük olması oldu bu sabah fotomaç haberinde de sık sakatlandığı yazmış umarım detaylı bir sağlık taramasından geçirilir. En nefret ettiğim oyuncu tipi dilimiz çok yandı bu konuda
    Sakatlık sorunu yok hocam. Transfermarkt'tan bakabilirsiniz. Kariyerindeki tek büyük sakatlığı 2020'de, kasığından sakatlanmış. 26 maç kaçırmış. Onun dışında 10 maç kaçırdığı sezon yok. Ama tabi kariyeri boyunca kaç sezonda as oyuncuydu, çok süre aldı vs onlara da bakmak lazım. Ama sakatlık sorunu var denecek bi hali yok. Abdülkadir'in 23 yaşında 2 sayfanın üzerinde sakatlık kaydı var. Bu adam daha 1 sayfa bile doldurmamış öyle söyleyeyim. Yazmış olmak için yazıyor gazeteler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)