Sayfa 1026 Toplam 2712 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 526 926 976 1016 1024 1025 1026 1027 1028 1036 1076 1126 1526 2026 ... SonuncuSonuncu
Toplam 67793 adet sonuctan sayfa basi 25,626 ile 25,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Nereden
    Ankara

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dorukhan sağlıklı olsa ve oynasa, Falk'ı sahadan silerdi adım gibi emînim
    İlk golü de yemezdik oralarda bir yerde biter faul yapardı akıllı bir şekilde
    Dorukhanımıza laf yok ama bu adam bu futbolu ilk kez böyle oynamıyor, yıllarıdır bu ayarda adam Sefer.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Barista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, Abdullah Avcı'nın tedrisatından geçtikten sonra ölen futbolcular: Edgar Ie, Bruno Peres, Gervinho, Berat, Hamsik ve Bakasetas. Bunlardan dört tanesi ağır sakatlık yaşadı. Bu sakatlıkların tesadüf olmadığını düşünüyorum. Bakasetas ve Berat geldiklerinde tabanca gibilerdi, Avcı'nın futbolcu öğütme makinasından geçtikten sonra eski hallerinden eser kalmadı.

Yunus Mallı, Trondsen ve Koita'yı saymıyorum çünkü bunlar hiç bir zaman ışık vermemişti ama onları da Avcı öldürmediyse bile diriltmediği de açık.

Geldiğinde tabanca gibi olup dibi gören oyunculara Visca da eklenebilir aslında ama Visca'yı Visca yapan adam Avcı olduğu için onu da saymayayım hadi ama bize her gelen adamın futbolu unutması normal değil.

Bartra'yı dün gördük. Tabanca gibiydi. Avcı'nın tedrisatından geçtikten sonra onun da çöpe dönüşmesinden çekiniyorum açıkçası.

Ahmetcan'ı parlattı demeyin, o çocuğu milli takım maçlarındaki performansı yüzünden aldılar muhtemelen. Bizdeki maçlarında güven veren bir oyunu yoktu.

Kouassi, Denswil ve Trezeguet'e dünyanın parasını verdik, adamlar yerlerde sürünüyorlar. Eren ve Larssen geldiklerinde tabanca gibilerdi, Avcı tarafından öldürülmeleri yakındır.

Avcı döneminde o kadar çok transfer yapıldı ki, sayısını bile unuttum. Ama oynanan futbol hala rezalet. Bu futbolcu öğütme makinasının içine yeni transfer yapsak ne olacak? Bir bölgeyi doldurduk dediğimiz anda hoop başka bir bölgenin adamı cortluyor, oraya transfer yapmanın peşine düşüyoruz. Buna futbolcu mu dayanır?

2 sezondur toplam 2 maça ideal 11'imizle çıkamadık. Bu normal bir durum değil, düzelecek gibi de durmuyor. Kopenhag maçı öncesi 3 resmi maç oynadık, ikisinde ilk 11'den 2 futbolcumuzu kaybettik. Avcı kimi istiyorsa aldı yönetim. Şampiyon yaptı diyorsanız, bundan daha kalitesiz ve alternatifsiz bir kadroyla Ünal ve Çimşir takımı şampiyon yapayazdılar, Başakşehir'in devlet desteği olmasa yapacaklardı da. Takımdaki problemlerin herkes farkında. Sonuçlar gelmemeye başlarsa homurtular yükselecek. Dünkü basın toplantısında hocanın epey haşlanması tesadüf değil. Bu sorunları düzeltmemesi halinde hocanın suyu çabuk ısınır. Düzelteceğine dair bir ışık da yok.
    Uzun süredir forumda okuduğum en "ilginç" yorumlar. Tipik derin Trabzon düşünceleri. Cevat Kol filan var ya onlar gibi işte. Şampiyon yaptı diyenlere de cevap şampiyon yapayazanlar Biz o kadar çok yapayazan ama yapamayan gördük ki dostum, o yüzden yapana saygı duyuyoruz. Futbolcuların kolunu bacağını da Avcı kırıyor noktasına geldiysek vay hocanın haline. Senin de dediğin gibi kötü sonuçlar geldiğinde ki gelmesi doğaldır futbol bu, senin gibi düşünen derin Trabzon hocayı kolayca yer.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dorukhanımıza laf yok ama bu adam bu futbolu ilk kez böyle oynamıyor, yıllarıdır bu ayarda adam Sefer.
    Rasmus Falk'i Başakşehir maçında çok beğenmiştim. Sonrasında bir Manchester maçında da çok iyi top oynamıştı. O ara büyük takımlarla adı geçmişti ama takımda kalmış. Keşke öyle bir ihtimal olsa da alsak.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru ama ben ahım şahım bi topçu olduğunu düşünmüyorum... 2.yarı sahada yoktu o da
    Dorukhan 2 akıllı faul 2 çaktırmadan sert müdahale, herif biter
    Siopis yapamadı şunu
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Yine abdullah avci olmuş hedefte gidin bakın forumda var iki yıl önceki alanyaspor trabzonspor top icine girin eddie newton kovulmuş takım 8 maçta 8 puan almış herkes dusermiyiz korkusu nda.. ordan buraya cl den elensek dahi avrupa ligi var önümüzde sampiyonluk gormussunn hala adamı kotuluyorsunuz.. adam gelmeden önceki son lig maçının 11i... ugurcan perreira huseyin hugo marlon.. parmak flavio omur.. kamil ahmet djaniny ekuban... kadrom buydu rezalet iki topu bir araya getiremeyen kadron var di.. şimdi ugurcan bartra hugo larsen eren.. dorukhan bardhi bakasetas trezege cornelius djanini... dağlar kadar fark var arada üzerine 3 kupa kazandırdı bu adam sana oldu da cl ye gidemedim kötü hoca mi oldu... biraz oturup düşünün ne haldeydi şimdi ne olduk.. hocayı elestirebilirsin ama yok hoca yüzünden sakatlık oluyor hoca hoca değil vs hadi abi ya kusura bak ayinda boş yapıyorsunuz...

Nereden
    İstanbul

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun süredir forumda okuduğum en "ilginç" yorumlar. Tipik derin Trabzon düşünceleri. Cevat Kol filan var ya onlar gibi işte. Şampiyon yaptı diyenlere de cevap şampiyon yapayazanlar Biz o kadar çok yapayazan ama yapamayan gördük ki dostum, o yüzden yapana saygı duyuyoruz. Futbolcuların kolunu bacağını da Avcı kırıyor noktasına geldiysek vay hocanın haline. Senin de dediğin gibi kötü sonuçlar geldiğinde ki gelmesi doğaldır futbol bu, senin gibi düşünen derin Trabzon hocayı kolayca yer.
    Ünaldan sonrasını okumadım

BySeHzAdE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sağ tarafa kiralık cengiz ünder gelse ne güzel olur. Abdullah hocanın da eski öğrencisi. Marsilya gözden çıkarmış.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Yahu ne Ünal'ı ne Çimşir'i. Avcı'nın adının yanına yazılacak adamlar mı bunlar?

Visca, Trondsen, Peres, Gervinho, Edgar.

Hiçbirinin antreman veya performans-zorlanma kaynaklı değil sakatlıkları.
    Tamamı pozisyon kaynaklı sakatlıklar.
    Diz bağlarının yırtılmasının veya aşil tendonunun kopmasının Hoca ile ne ilgisi var?

Biz Avcı'dan evvel de benzer sakatlıklar yaşamadık mı?
    Ömür 2 senede 2 kere 6 şar ay futboldan uzak kaldı.
    Biri dizinden, diğeri darbeye bağlı kırıktan.

Rakiplerin yaşamıyor mu benzer sakatlıkları.
    Rakiplerinde olmuyor mu karavana transfer?

Futbolda bunlar var, her takım yaşadığı gibi bizde yaşıyoruz, yaşayacağız da!

Futbolcunun kolu bacağı kırıldığı zaman Hocayı suçlayacaksak ohooo....
    Maşallah yani!
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (17.08.2022 Saat 16:06 ) değiştirilmiştir.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Futbol kaliteli oyuncularla oynanır,vasat adamlarla değil.

Grillitsch,Cengiz ve Sörloth.3 transfer Trabzonsporu Cl gruplarında bile uçurur,ligde açık ara şampiyon yapar.

Siopis,Bakasetas ve Ömürle de maç kazanırsın.İstanbulspor ve Hataysporu yenersin işte.Ahahah İşin gerçeği bu arkadaşlar.Üzülmeye gerek yok.
    Konu Onur Erçetin tarafından (17.08.2022 Saat 16:05 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

Hocanin ve Yönetimin limiti sonsuz!!

Elensekde Elenmesekde Kredi limitsiz.

sikeciler 7 ay resmi maca cikmamis takima elendi, kaos yapmiyorlar, biz 3 yilda 4 kupa gördük sampiyon olduk, bi durun be.

Bende isterim SL gitmeyi, ama biz dün kaybedik diye neler yaziliyor. Ulan ozaman SL, daha güclü takimlar olucak, belki 0 puan cekicegiz, takim morali 0 olucak, belki Uefa Avrupa kupasi daha hayirli.

Nereden
    Adıyaman

Cengiz ihtimali var mı bilmiyorum ama Kouassiyi gönderip Cengizi çekebilirsek oraya inanılmaz rahatlarız. Transfer yapamayacak duruma geldik kontenjan yüzünden.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Hocayı maç için eleştirmek başka, anlamsız Anti-Avcı propogandası yapmak başka.

Avcı ile yarın 5 sene sözleşme imzalanmalıdır.

Ozan Gözaçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok para mara.

yok yok...
    Koassilere, bilmem kimlere toplasan 4-5 milyon euro harcıyorsun.
    O da transferde hata payıdır. Olur.

Senin dediğin paralar yok.
    Boş konuşmayı, boş gündem işgal etmeyi bırak her sayfada.

İnsanda az akıl olur.
    Yok olm yok yok...

Ne çeşit bir eksiklik var sende?

İngilizce falan mı yazmak lazım?
    Türkçe sıkıntın da var.

No money.

Yok yok.
    Kredi geri ödemesi yapıyorsun.

Para var diyor yahu.
    Kimsin la sen paranın varlığından haberdarsın?

Başkan yok diyor, Hoca yok diyor (alamadık mertensi paramız yetmediği için, bizzat hoca söyledi)

Sana göre varmış.

Kaynağın neresi.
    Otuduğun bölge mi?

Daha fazla saçmalama.
    Yok yok onun hezeyanları var, kendisi bizden ayrı bir dünyada yaşıyor. Belkide paralel evrenden bu evrene bir pencere ile bakıyor olabilir. Yada hani eskiden bir laf vardıya bir şeyi 40 defa dersen olur diye onu deniyor.

Yada cidden dalga geçiyor bizlerle. Artık forumu okumak istemiyorum girmek bile istemiyorum bu arkadaşımız ve bunun gibi 4 5 kişi yüzünden. Sürekli bir hezeyan durumu sürekli bir gerçeklerin uzağında bakış. Sorduğumuz dada takım için takımın iğiliği için diye savunma başlıyor.

Cidde artık foruma konu başlıklarında belli bir süre aralağında mesaj atma sınırı getirilmeli. her sayfada en az 4 5 mesajı var bu arkadaşımızın.
    Biz Trabzonsporluluğu Sizden Öğrenecek Değiliz...

Nereden
    İstanbul

Hay ağzına sağlık sikeciler kasimpasa ya 6!attılar diye zevkten dört köşe kimse kiev i sorgulamiyor bile.. bizde 3 kupa almışız takıma kattığı değerler ortada yok hoca değilmiş yok top oynamiyormusuz iki yıl önce övülen sergen nerde neden hocalık yapmıyor zerre futboldan anlamiyirsun futboldan anlayani kotuluyirsun cl ye kalamazsan avrupa ligi var yarın cl ye kalıp psgden 5 yesek sen hoca misin psgden 5 ywnirmi city e kaybedilir mi diyiceksin

S.Seymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

küçük kafa küçük düşünce ve sabit fikirle taraftarlık yapılmamalı

fikirlerin olabilir ama bunların altını doldurmuş olmalısın

ünalı çok severim efsanemizdir bize hem oyuncu hem de hoca olarak hiz metleri geçmiştir
    trabzonspor hocalığı sırasında da kısıtlı kadroyla şampiyonluğa oynamayı becermiş bir çok oyuncu kazandırmıştır bunların hepsi için ünala teşekkür ediyorum allah ondan razı olsun...

ama şu an ünal ve hüseyinin yapması gereken bir yerlerde takım çalıştırıp başarılar kazanmaktır trabzonspora tekrar gelmenin yolu budur takımı karıştırıp hocayı yıpratarak olmaz

zaten bunu onların yaptıgınıda sanmıyorum menfaati olan adamların menfaatlari için kurumda kaos ve yeni bir düzen istemeleri ile oluyor düşüncesindeyim

avcı hoca şampiyon hoca dır karşısında 3 ist takımı para harcamaya riski artırmaya doyamamaktadır koç densizi bizi düşman ilan edecek kader densizleşmiştir

içerde çatlak çıkaran herkes fb den nemalanmıyorlarsa 0nların borusuna üfleyerek aptallık ediyordur

istikrar en önemli unsurdur başarının ve ilerlemenin olmazs a olmazı

adam başarılı ise ona bir şans daha verirsin buda sene sonunda tekrar degerlendirilir başarının üzerine ilerleme varsa bir yıl daha şans verirsin

hocalara hiç birine ünalada abdullah hocaya da akıl lazım değil

yaptıkları nın sonucu üzerinden değerlendirilirler

şu an içi başarılı bir hocamız vardır

sene sonunda artıları ve eksilerini değerlendiririz

şampiyon olarak c ligde oynamayı hakeden tek hoca şu anda odur...
    çünkü güzel sadece başlangıcıdır dehşetlinin böyle dayanılmaz olduğuna göre
    RİLKE

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Bir tane daha sağ stoper alsınlar da Bartra'yı öne atalım adam bulamıyorsak diyeceğim de stoperi bulmak da kolay olmadı....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Benim düşüncem bu. Henüz resmi bir şey yok ama Naci bize imza atar.

https://www.gazetedamga.com.tr/spor/...ak-h83968.html

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Futbol kaliteli oyuncularla oynanır,vasat adamlarla değil.

Grillitsch,Cengiz ve Sörloth.3 transfer Trabzonsporu Cl gruplarında bile uçurur,ligde açık ara şampiyon yapar.

Siopis,Bakasetas ve Ömürle de maç kazanırsın.İstanbulspor ve Hataysporu yenersin işte.Ahahah İşin gerçeği bu arkadaşlar.Üzülmeye gerek yok.
    Güldüğün dalga gectigin adamlarla geçen yıl güle oynaya şampiyon olduk kardeşim. İyi güzel yaziyorsun da biraz da saygı gerekli sanki.

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu hocayı, takımı, oyuncuları ve yönetimi bu kadar ağır, ölçüsüz eleştirenlerin kendi hayatlarında epey başarısız kişiler olduğuna eminim.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Grillitsch düşündüğünüz gibi uçacak kaçacak ortasahada mucizeler yaratacak bir topçu değil. Hamsik'in organizasyon kabiliyetini Bardhi ile paylaşması halinde ekstra ne katar pek emin değilim. Sık sakatlanan da bir futbolcu. Kapasitesinden bağımsız olarak, hazır hale gelmesi de muhtemelen Dünya kupası sonrasına anca. Sanırım futbolcunun TM market değerlemesi algıda seçicilik yaratmakta.
    Konu Serdar A tarafından (17.08.2022 Saat 16:30 ) değiştirilmiştir.

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Grillitsch düşündüğünüz gibi uçacak kaçacak ortasahada mucizeler yaratacak bir topçu değil. Kapasitesinden bağımsız olarak, hazır hale gelmesi de muhtemelen Dünya kupası sonrasına anca.
    Derin oyun kurucudan uçup kaçıp mucizeler yaratması beklenmez.
    Sırtı dönük top alacak, dönecek ve derinden temiz paslar atacak. Ve bunu düşük hata payı ile yapacak. Birinci öncelik bu. Grillitsh de tam olarak bunu yapar. Maliyeti bizi aşar o ayrı.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Derin oyun kurucudan uçup kaçıp mucizeler yaratması beklenmez.
    Sırtı dönük top alacak, dönecek ve derinden temiz paslar atacak. Ve bunu düşük hata payı ile yapacak. Birinci öncelik bu. Grillitsh de tam olarak bunu yapar. Maliyeti bizi aşar o ayrı.
    Uçar kaçar derken fiziki olarak uçağını kastetmedim

Hamsik geçen sezon ilk yarısı için oldukça uygun bir benzetim olur diye düşündüm zira o fark şampiyonluğun mimari bir kaç ana etmenden biriydi.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güldüğün dalga gectigin adamlarla geçen yıl güle oynaya şampiyon olduk kardeşim. İyi güzel yaziyorsun da biraz da saygı gerekli sanki.
    Avcının pragmatist futbol anlayışını eleştirmek için söylemiyorum ki onun bu garantici ve düşük tempolu oyunu sayesinde şampiyon olduk.

Şunu söyleyebilirim ki geçen sezon Trabzonspor çok kötü oyunlar oynayarak şampiyon olmuştur.Tempoyu arttırdığında bile bireysel bazı becerilerle pozisyon üretmiştir.

Trabzonsporda Ahmetcan dışında hiçbir oyuncuya istenilen tekliflerin gelmemesi de bunu açıklıyor zaten.Kim Min Jae ve Marcaonun gittiği bedellere bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

Futbolculara tabiki saygı gösterilmesi lazım ama milyonlarca euro alan adamların bir stoper kadar pas atamıyor veya oyun kuramıyor olması dalga geçme nedenidir net olarak.

Koita var mesela çok profesyonel adam,sürekli sakat olduğu halde alacağı paraya bakarak kulüpten ayrılmıyor.Gervinho takır takır parasını aldı gitti.Bu adamlar profesyonel adamlar.Herkes hayatına ve alacağı paraya bakıyor.Bizde doğal olarak kulübün geleceğini düşünüyoruz.Futbolcular bugün varlar yarın yoklar.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Noktalama işaretlerini de kullandığım kısacık yazımda hocanın zaten her isteğinin yerine getirilmediğini, buna rağmen hocanın sitem etmeyip elindekilerden birşeyler yaptığını, hatta bunun karşılığında kulübe 10 milyon euro luk bir girdiye de vesile olduğunu anlatmaya çalıştım.

Sen yönetim tarafından hocaya ayar verilmesi gerektiği kanaatine devam et, ne diyeyim.
    Sen de hoca fanligina devam et girdileri gör çıktilari görme kadromuz kopenhagi elemek icin yeterlidir dun sahadaki kopenhag 11 in kadro degeri senin 3 de 1 in kadar yonetim uzerine duseni yapmistir gruplara kalirsak yapmayada devam edecektir, elemeleri gececek gucumuz mevcut hoca yine transfer istiyorsa karsiligini vermek zorunda maddi olarak bizde bunu soyluyoruz israrla sunu istedi bunu istedi haberleri uzerine bugune kadar yonetimin hocanin istemedigi tek bir transferi yok listenin 1.sirasindaki olmasa 2.sirakini 3.siradakini aldilar ama aldilar..tarafin ne yönetim olsun ne hoca trabzonspor olsun kimseye kayıtsiz sartsiz tabii olma zararli cikarsin buda sana tavsiyem olsun sayın turkce ögretmenim bundan sonra dikkat ederim noktalama isaretlerine puan kiracagini bilemedim yazimi yazarken..

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Naci Ünüvar ve Efecan Karaca isimleri gündemde birkaç gündür

Hani YES Umut Bozok'ta sona yakınız diyordu ne oldu o iş???
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 5 misafir)

1. Özkan Şentürk,
  2. Pshycologist41