Sayfa 912 Toplam 2731 Sayfadan BirinciBirinci ... 412 812 862 902 910 911 912 913 914 922 962 1012 1412 1912 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68273 adet sonuctan sayfa basi 22,776 ile 22,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye hocam? Daha kimin yerine transfer yapacağız?
    Serdar hocam Hamsik yedekleyemedik daha ...

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dorukhan Hamsik Bardhi

Dorukhan Bardhi Bakasetas

Dorukhan Siopis Bardhi

Siopis Bardhi Bakasetas

Siopis Hamsik Bardhi

Dorukhan Bardhi Abdulkadir

Bardhi Bakasetas Ömür

Bardhi Bakasetas Hamsik

Dorukhan Doğucan Bardhi

Dorukhan Doğucan Siopis Bardhi

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım yalan ama olsun :d
    ligin ilk maçinda gözlerim hep nwakemeyi aradi. çok alişmişiz keretaya. çok maç çözdü. Insanin hayir diyesi gelemiyor. Rakip kaleye gidemiyoruz resmen onsuz.

lazboy0061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım yalan ama olsun
    Avci transfere onay verdi ama baskan nwakaeme konusu kapandi demis

Zeki uzundurukan
    Elbet bir gün Toprak olup gideceğiz Trabzonlu doğduk Trabzonlu öleceğiz

Nereden
    İstanbul

Niye hocam? Daha kimin yerine transfer yapacağız?
    Dorukhan'ın yanına Doucore ya da Matic profili lazım.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Soru şu, Hamsik olmadığında Bardhi takımın ihtiyacı olan saha içi organizasyonunu yönetebilir mi?

Bu ihtiyaç giderildiyse, eldeki kadrodan ayrılanlar olmadıkça hangi bölgede hangi oyuncu alınacak da eldeki hangi isim kadro dışına itilecek?

Bardhi kısa boylu bir oyuncu olması sorun edilmekte. Ben bunun çok yersiz bir endişe olduğuna inanıyorum.

EkremOcal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cambaz_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bardhi haberini batra haberini gün içinde yazdı Rossi...Yani ikisi içinde bitti diyen aynı kaynaktı...sonradan oyuncu gelmek istemedi ise bilmiyorum...yada bardhi yi attı tutturdu değerini tutturamadı mi...
    Burada isim yazan yazma cesareti olan 1 kişi yok yazanı da licliyorsunuz ...çok tuhafsiniz ahmetcan haberini de ilk yazan bendim parasına kadar o zaman da 10 kim verecek diye dalga geçtiler...

https://twitter.com/zforzambrotta17/...u0QitwYRg&s=19

https://twitter.com/zforzambrotta17/...5x7mSEJTQ&s=19

Göktan in kaynağı kim bilmiyorum ama ona da aynı isimler verilmiş... hakaret etme yerine engelleyin geçin inanmıyorsanız..
    Bu kadar önemsemeyin...
    Bu arkadaşın yaptığı tatlı su kurnazlığı. Duyum vermek ayrı transfer duyurmak ayrı şeylerdir. Herkes yattı demesine rağmen bu arkadaş iş bitti rahat olun yazıyor. Kime göre neye göre. Ben kimseye de hakaret etmedim de bu arkadaş bu topluluğa çakal deme hakkını nerden alıyor ? Yanlışa yanlış demeye de mi hakkımız yok ben anlamadım. Senin arkadaşın olması yada birilerinin onunla samimi olması onu mağdur durumuna da düşürmez ayrıca. Yanlış heryerde yanlıştır. Üstüne de kelime söylemem,herkes kendince haklı çıkmaya çıkarmaya çalışıyor bişeyleri. Siz haklısınız renktaş biz yanlış yapıyoruz. Konuyu kapattım kendi safımda rastgele arkadaşa da.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi net olan şu

ana kadroya olmassa olmaz iki stoper, iki ortasaha şart

kanatt ve forveti saymadım daha

stoper ,ortasaha ve forvet alacaklar

ondan sonra 4-5 ttransfer daha olur bence
    hangi parayla
    sakin olun...

Digi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı memmedaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi parayla
    Başkan Şampiyonlar Liginden şayet katılırsak gelecek olan parayla. Nasrettin Hocanın bir lafı var ya tutarsa...
    BORDO MAVI

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Soru şu, Hamsik olmadığında Bardhi takımın ihtiyacı olan saha içi organizasyonunu yönetebilir mi?

Bu ihtiyaç giderildiyse, eldeki kadrodan ayrılanlar olmadıkça hangi bölgede hangi oyuncu alınacak da eldeki hangi isim kadro dışına itilecek?

Bardhi kısa boylu bir oyuncu olması sorun edilmekte. Ben bunun çok yersiz bir endişe olduğuna inanıyorum.
    Sosyal medyada okumuştum...Milli maçta stoperlere yanaşıp oyun kurmasından bahsediyordu Bardhi'nin...Sahada göreceğiz artık nasıl kullanılacağını...

Nereden
    Adıyaman

Yine aynı hatayı yapıyoruz. Hamsik sakatlanmadan önce yine orta saha ihtiyacımız vardı ki hoca da defaatle 6-8 numara dedi durdu. Şimdi bununla hiç alakası olmayan profilde bir oyuncu alındı diye orta saha transferini yaptık tamam dersek ağır çuvallarız.

6-8 oynayabilen, teknik kapasitesi iyi bir orta saha almış olsak buna katılırdım ama aldığımız orta sahanın bizim asıl orta alan eksiğimizle alakası yok bence.

Nereden
    Malatya

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nwekaame hala dönmek için haber yolluyormuş Abdullah Hoca tamam demiş ama Başkan asla olmaz bu konu kapandı demiş.

Bartra için oyuncu da bir sıkıntı yokmuş ama kulübü paranın bir kısmını peşin istiyormuş biz hepsini taksit yapmak istiyormuşuz.

Başkan ileriki günlerde bu transferi çözmek için İspanya'ya gidecekmiş.

Enis scout ekibi tarafından izlemiyormuş hoca olumlu rapor vermiş, Hamsik sakatlanınca da hemen çözün demiş.

Cornelius için baya teklif gelmiş klübe ama hoca benim planımın en büyük parçası hiç bir teklifi kabul etmeyin demiş.

Zeki Uzundurukan söyledi az önce.
    zeki uzundragon mabadından konuşmayı sever. bartra da problem oyuncuda. gelmek istemiyor. hatta betis de kalmak istiyor. inşallah da bu fikrini değiştirmez. 32 yaşındaki bir stopere 5 milyon euro bonservis verip, 2,5 -3 milyon maaş verecektik. saçma sapan bir iş olacaktı. ben sevindim bu işin olmamasına

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bardhi bir cok varyasyonda oynayabilmek icin cok önemli bir yapi tasi..Hamsik olmadiginda isleyebilen farkli bir oyun yapisina bürünebiliriz. Bence cok stratejik bir oyuncu. Hamsik in sakatligina kisa vadede ancak bu kadar güzel cözüm bulunabilirdi. Bakalim takimla uyumu nasil olacak. Trabzon daki ön eleme rövans macinda tur icin kilit oyuncu haline gelebilir..
    Konu AyhanPe tarafından (11.08.2022 Saat 18:26 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hamsik sonrasi icin dusunulmus bir transfer. Bu ligde fazlasiyla is gorecektir ve sampiyonlar liginde vitrine cikacaktir.

Ucuncu bolgede fizigi dezavantaj olabilir ama 8 numara icin bicilmis kaftan goruyorum.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı bordodeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine aynı hatayı yapıyoruz. Hamsik sakatlanmadan önce yine orta saha ihtiyacımız vardı ki hoca da defaatle 6-8 numara dedi durdu. Şimdi bununla hiç alakası olmayan profilde bir oyuncu alındı diye orta saha transferini yaptık tamam dersek ağır çuvallarız.

6-8 oynayabilen, teknik kapasitesi iyi bir orta saha almış olsak buna katılırdım ama aldığımız orta sahanın bizim asıl orta alan eksiğimizle alakası yok bence.
    Takim öyle alternatiflerle dolu o bölge icin. Bu oyuncularida kullanabilecegimiz bir sistem icinde Bardhi cok önemli bir rol oynayabilir. Bence bu sekilde Hamsik olmadiginda orta sahada statik oyun ortadan kalkar..Kötü oynadigimiz izlenimide bu yüzden olusuyordu..Bence iyi bir stratejik secim..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Trabzon

Alıntı EkremOcal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arkadaşın yaptığı tatlı su kurnazlığı. Duyum vermek ayrı transfer duyurmak ayrı şeylerdir. Herkes yattı demesine rağmen bu arkadaş iş bitti rahat olun yazıyor. Kime göre neye göre. Ben kimseye de hakaret etmedim de bu arkadaş bu topluluğa çakal deme hakkını nerden alıyor ? Yanlışa yanlış demeye de mi hakkımız yok ben anlamadım. Senin arkadaşın olması yada birilerinin onunla samimi olması onu mağdur durumuna da düşürmez ayrıca. Yanlış heryerde yanlıştır. Üstüne de kelime söylemem,herkes kendince haklı çıkmaya çıkarmaya çalışıyor bişeyleri. Siz haklısınız renktaş biz yanlış yapıyoruz. Konuyu kapattım kendi safımda rastgele arkadaşa da.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben onu savunmuyorum zaten beğenmiyorsan engelle geç demek istrdugin yazdığı isimleri uydurmuyor bardhi ve bartra iksi içinde bitti denmiş uçak yollamış ama birisi ne oldu ise olmadı...
    Hiç alaka yokken bardhi ismini uydurma şansı yok...

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Dorukhan Hamsik Bardhi

Dorukhan Bardhi Bakasetas

Dorukhan Siopis Bardhi

Siopis Bardhi Bakasetas

Siopis Hamsik Bardhi

Dorukhan Bardhi Abdulkadir

Bardhi Bakasetas Ömür

Bardhi Bakasetas Hamsik

Dorukhan Doğucan Bardhi

Dorukhan Doğucan Siopis Bardhi
    Serdar Bey.. Hamsik bir var bir yok.. pek güvenilecek biri değil artık.. dorukhan doğucan siopis yaratıcı değil.. ömür - bardhi ikilisi yaratıcı ve pas oyunu oynar ancak orta saha tabiri caizse kevgire döner.. fizik kapasitesi çok düşük bir ikili.. hele bir de ömür-siopis-bardhi üçlüsü 170 ortalamalı bir orta saha hayal bile edemiyorum.. ek olarak tek bir sağ stoper alınacak dorukhan oraya da bazen kayacaktır.. bu durumda pas oyununu oynayabilecek fizik kapasitesi yüksek bir orta saha oyuncusuna ihtiyaç var diye düşünüyorum.. bakasetas da iç oynayamıyor.. kaleye yakınken verimli..

ideal durumda
    dorukhan/siopis/doğucan
    hamsik/transfer
    ömür/bardhi/bakasetas
    şeklinde dizilişler olmalı diye düşünüyorum..
    keza zaman zaman ömür'ü de sağ kanat görme ihtimalimiz yüksek rotasyonda koussasi var sadece..
    Konu LittleFinger tarafından (11.08.2022 Saat 18:29 ) değiştirilmiştir.
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallaha dostum 8 aydır bir bitiremedik, 1 hafta içinde mi bitirecekmişiz
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

yok Başkan niye gitmiş ..yok küçük kulüpmüş..

yok aslında dünya kulübüyzde her sene Şampiyonlar ligi veya Avrupa ligi finalı yapıyoruzda Başkan bu tavırlarıyla kulübü küçültüyor..

YAAA HELAL OLSUN Başkana ..hani derler ya kulüp için gerekirse çaycılık yaparım ..YA Adam ego yapmadan ..kibir..yapmadan uğraşıyor..
    ve operasyon çocuğu şikecilere cevap vermemesi..onlara sövmemesi hariç..10 numara Başkanlık yapıyor daha NEEEEE::

burada yazanların hepsi..Oxford tahsil veya mesleklerinde çok başarılı ..yeni buluşları olan işadamları gibi konuşuyorsunuz..
    trabzonspor taraftarının egosu>TRABZONSPOR şundan vazgeçin artık..biraz şikeci ve tinercileri örnek alın kulübe bağlılık konusunda..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Haymatlos Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Göreceğim burada sürekli olumlu konuşanları, ama imkân mı var diyenleri. En son ne zaman şampiyonlar ligi yaptın,belki 3-4 senelik geliri kazanma ihtimali var ve elinin tersi ile itiyorsun resmen. Takımda stoper eksiği var izahı olmayanın mizahı olur bu saatten sonra

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Boyata alacaklarına almasınlar daha iyi. Demek ki hedeflenen isimleri getiremedik yapacak bir şey yok.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Haymatlos Han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göreceğim burada sürekli olumlu konuşanları, ama imkân mı var diyenleri. En son ne zaman şampiyonlar ligi yaptın,belki 3-4 senelik geliri kazanma ihtimali var ve elinin tersi ile itiyorsun resmen. Takımda stoper eksiği var izahı olmayanın mizahı olur bu saatten sonra
    Takımda stoper eksiği, iyileştirme için var.
    Yoksa Hugo - denswill ikilisi stoper oynarken sorun çıkmaz. Sag ayaklı olunca artı değer kazanır. Lakin sol ayaklı olunca stopersiz sayılmıyor kadro.
    Kaldı ki stoperde sağ ayaklı yerine sol ayaklı denswill oynadı diye elenmeyiz.
    Elenirsek durağan oyun ve oyun kurma sıkıntıları yüzünden eleniriz.

Nereden
    Adıyaman

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takim öyle alternatiflerle dolu o bölge icin. Bu oyuncularida kullanabilecegimiz bir sistem icinde Bardhi cok önemli bir rol oynayabilir. Bence bu sekilde Hamsik olmadiginda orta sahada statik oyun ortadan kalkar..Kötü oynadigimiz izlenimide bu yüzden olusuyordu..Bence iyi bir stratejik secim..
    Farkında mıyız bilmem ama olası üçlü orta sahanın boyları 168-168-172. Bu orta saha üçlüsüne karşı Roma misali bir takımın neler yapabileceğini düşünebiliyor musunuz? Deyim yerindeyse sahaya gömerler bu üçlüyü.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı bordodeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farkında mıyız bilmem ama olası üçlü orta sahanın boyları 168-168-172. Bu orta saha üçlüsüne karşı Roma misali bir takımın neler yapabileceğini düşünebiliyor musunuz? Deyim yerindeyse sahaya gömerler bu üçlüyü.
    O üçlü bir arada oynamaz.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 6 misafir)

1. Ertan1982