Sayfa 910 Toplam 2712 Sayfadan BirinciBirinci ... 410 810 860 900 908 909 910 911 912 920 960 1010 1410 1910 ... SonuncuSonuncu
Toplam 67791 adet sonuctan sayfa basi 22,726 ile 22,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

EkremOcal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Transfer Dosyası - 16 -

Alıntı theo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inanmayın diyorum sürekli.

hatta bana da inanmayın ben de sonuçta kulüpten bir isimden öğreniyorum. nolursa olsun yanımda konuşmuyorlar ya da "kalk şunu almaya gidelim birlikte" demiyorlar en nihayetinde.

ama en azından isim vermeden olanları paylaşmaya çalışıyorum ya da sağda solda çıkan gerçek dışı olanlara inanmamanız için yazıyorum.

direkt isim geldiği de oluyor ama burada paylaşsam beşi imza atar biri vazgeçer linç edersiniz sonrasında. huzurumu kaçıramam
    Abicim ben isim vermeden söyledim herkes kimi kastettiğimi anladı. Niye kimse senin adını zikretmiyor? Çünkü sen oyunu kuralına göre oynuyorsun. Kulüp başkanı gibi çıkıp bitti,sonlandı,done deal filan desen senin de ondan farkın kalmazdı zaten. Benim tepkim bu konuda arkadaşın milleti kendine inandırıp kesin konuşup ortadan kaybolması.

He sonrada çıkıp forumda beni çakallara yem ettiler diye mantion filan atıyor twitterda. Biz bunları görmüyoruz mu zannediyor acaba .d kusura bakmasın ama kendi çakal değil çakalın ağa babası. Sözüm o ve türevlerine yanlış anlaşılma olmasın : )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu EkremOcal tarafından (11.08.2022 Saat 15:50 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Scout olarak zamanında izlemiş. 8 numaraya beklediğimden daha yakınmış. Hatta 8 olarak tanımlıyor. İki ayağını Hamsik kadar olmasa da kullanır diyor.

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her duyumcunun makus talihi aynıdır. Linç !

Yukarda ismi geçen arkadaşı tanımam etmem ama forumda da insanlar hakkında bu kadar kolayca hakaret sözleri yazılması da ayıptır.

Daha geçen Erdal Hoş söyledi yayında, uçak bileti alınan oyuncu son anda vazgeçti diye. Şimdi bir duyumcu dese ki uçak bileti alındı, falanca bizde artık ve bu olay olsa, adamın ne anası kalıyor ne bacısı.

Ha bana kalsa duyumculuk boş iş, varsa bilgin sana kalsın.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Özkan Şentürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her duyumcunun makus talihi aynıdır. Linç !

Yukarda ismi geçen arkadaşı tanımam etmem ama forumda da insanlar hakkında bu kadar kolayca hakaret sözleri yazılması da ayıptır.

Daha geçen Erdal Hoş söyledi yayında, uçak bileti alınan oyuncu son anda vazgeçti diye. Şimdi bir duyumcu dese ki uçak bileti alındı, falanca bizde artık ve bu olay olsa, adamın ne anası kalıyor ne bacısı.

Ha bana kalsa duyumculuk boş iş, varsa bilgin sana kalsın.
    Ya mesela uçak bileti alınıp son anda vazgeçen oyuncu varsa neden adını vermiyor?

Kulaktan dolma bilgiler bunlar bence, mesela kulüpte çalışan biri diyor ki "bu İspanya'ya giden özel uçak Sevilla'ya da uğracakmış diyorlar" falan tak bu twitter'daki bunu duyuyor öyle bir donatıp yazıyor ki gerçekmiş gibi. Bence bu duyumlar bu şekilde dolanıyor ortalıkta.

Kısacası Ertuğrul Bey'in ağzından duymadıkça bu bilgilere inanılmaması ve paylaşılmaması gerekiyor.
    Konu Enaldo61 tarafından (11.08.2022 Saat 16:05 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya mesela uçak bileti alınıp son anda vazgeçen oyuncu varsa neden adını vermiyor?
    Ne bilim hocam, Erdal Hoş'a sor. O söyledi. Ona da başkan söylemiş. Başkana da sorabilirsin

Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TRABZONSPOR
    https://twitter.com/Muticancolak

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı theo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inanmayın diyorum sürekli.

hatta bana da inanmayın ben de sonuçta kulüpten bir isimden öğreniyorum. nolursa olsun yanımda konuşmuyorlar ya da "kalk şunu almaya gidelim birlikte" demiyorlar en nihayetinde.

ama en azından isim vermeden olanları paylaşmaya çalışıyorum ya da sağda solda çıkan gerçek dışı olanlara inanmamanız için yazıyorum.

direkt isim geldiği de oluyor ama burada paylaşsam beşi imza atar biri vazgeçer linç edersiniz sonrasında. huzurumu kaçıramam
    eee madem bana da inanmayin diyorsunuz neden buraya yaziyorsunuz?hedef ne yani,neyi amacliyorsunuz?twitter duyumcularindan farkiniz ne?burada yazmaniz mi?isim vermeyince yazdiklariniz temize mi cikiyor.valla kusura bakma da twitterdakilerden gram farkinin oldugunu dusunmuyorum.
    linc yememek icin isim vermeden paylasim yapiyorum nedir arkadas.atanamamis duyumcu gibisin.mesela hic duyumculuk yapmayip bunlar kendi gorusumdur diye yazsan ne degisecek,ne kaybedeceksin?

sampiyonlar ligine kaldiktan sonra hedef gruplardan cikmakmis,başkan bütçeyi sarsmadan birşeyler halledecekmis
    seklinde duyumlar paylasiyorsun arkadasim ne anlatiyorsun.yani kulupten tanidigin bunu bilgi diye sana mi soyledi.ibret olsun diye ceza alman gerektigini dusunuyorum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kulaktan dolma bilgiler bunlar bence, mesela kulüpte çalışan biri diyor ki "bu İspanya'ya giden özel uçak Sevilla'ya da uğracakmış diyorlar" falan tak bu twitter'daki bunu duyuyor öyle bir donatıp yazıyor ki gerçekmiş gibi. Bence bu duyumlar bu şekilde dolanıyor ortalıkta.

Kısacası Ertuğrul Bey'in ağzından duymadıkça bu bilgilere inanılmaması ve paylaşılmaması gerekiyor.
    Adamı korumak gibi olmasında bartra dedikten 1 saat sonra yunus girdi haberi adam bilgi alıyor belli ama buna bartra ile ilgileniyiruz derler o da biraz süslüyor haberi yoksa sallıyor diyemem dediği her adamla ilgilendik... bu arada bardhi muazzam frikik atıyor ayak içi ayak üstü penaltıyla temiz 10 golü var aşağısı olmaz

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eee madem bana da inanmayin diyorsunuz neden buraya yaziyorsunuz?hedef ne yani,neyi amacliyorsunuz?twitter duyumcularindan farkiniz ne?burada yazmaniz mi?isim vermeyince yazdiklariniz temize mi cikiyor.valla kusura bakma da twitterdakilerden gram farkinin oldugunu dusunmuyorum.
    Linc yememek icin isim vermeden paylasim yapiyorum nedir arkadas.atanamamis duyumcu gibisin.mesela hic duyumculuk yapmayip bunlar kendi gorusumdur diye yazsan ne degisecek,ne kaybedeceksin?

Seklinde duyumlar paylasiyorsun arkadasim ne anlatiyorsun.yani kulupten tanidigin bunu bilgi diye sana mi soyledi.ibret olsun diye ceza alman gerektigini dusunuyorum.
    poklama sezonu açilmiş. Allah aşkina yönetim başkan transferde çok ketum değil mi artik. Net bilgi sahibi olmak isteyen başkanin ve yönetimdeki bir kaç kişinin çok yakini olmak zorunda. Böyle kaç kişi var duyum verebilecek aramizda ya da sosyal medyada. Bu arkadaşimiz kulupten birine yakin kulak dolgunluğu birşeyler öğrenmeye çalişiyor ve öğrendiklerini bizimle paylaşiyor. Kimse birşey yazmaz, yalan olsa bişey yazacak yok mu diye bas bas bağirirsiniz. Birileri bişeyler yazmaya çalişsa taşlarsiniz. Siz ne istiyorsunuz cidden?

EkremOcal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abi ben mi anlatamıyorum yoksa siz mi çok iyi niyetlisiniz anlayamadım. YES’in ağzından Bartra tamam diye bir cümle ben duymadım. Adam diyor ki Bartra imzaladı. Bizim taraftar kitlemiz de tez canlı. Bu kadar kesin konuşup iş olmayınca yönetim beceriksiz anlaştığı adamı alamadı oluyor.

Bu işleri fazla küçümsemeyin bence kartopu etkisi yaratıyor birike birike. Fazlası mide bulandırır çünkü. Suyu bulandırmanın anlamı yok durduk yere.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bartra transferinin olup olmaması mesele değil ama Edgar sakatlandıktan sonra Şampiyonlar Ligi'ne bilet almak için çıkacağın tur maçlarına Edgar'ın yerini doldurmadan hatta daha iyisini almadan giriyorsan bu ciddi bir mesele. Stoper transferinin yetişmesi önemli, Denswil var, sağ stoper, sol stoper detayı önemli değil diyen varsa da onu takımın teknik direktörüyle görüşsün zira imkânı olduğu ölçüde bu tercihini iki stoperin birini sağ, birini sol ayaklı stoper olarak değerlendiren ve bunun oyundaki önemine değinen bir teknik direktör var takımın başında ki Denswil'i de saysak takımda bu aşamada yalnızca iki stopere güvenilerek yola çıkılması da ayrıca bir hata, eksiklik. Taha'nın henüz bu seviyeye hazır görülmediğini, teknik heyetin kadro tercihlerinden anlayabiliyoruz zira.
    Konu Royal Heart tarafından (11.08.2022 Saat 16:42 ) değiştirilmiştir.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

Nereden
    Bursa

Alıntı Royal Heart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bartra transferinin olup olmaması mesele değil ama Edgar sakatlandıktan sonra Şampiyonlar Ligi'ne bilet almak için çıkacağın tur maçlarına Edgar'ın yerini doldurmadan hatta daha iyisini almadan giriyorsan bu ciddi bir mesele. Stoper transferinin yetişmesi önemli, Denswil var, sağ stoper, sol stoper detayı önemli değil diyen varsa da onu takımın teknik direktörüyle görüşsün zira imkânı olduğu ölçüde bu tercihini iki stoperin birini sağ, birini sol ayaklı stoper olarak değerlendiren ve bunun oyundaki önemine değinen bir teknik direktör var takımın başında ki Denswil'i de saysak takımda bu aşamada yalnızca iki stopere güvenilerek yola çıkılması da ayrıca bir hata, eksiklik. Taha'nın henüz bu seviyeye hazır görülmediğini, teknik heyetin kadro tercihlerinden anlayabiliyoruz zira.
    Bu saatten sonra ramos'u getirsen kopenhag maçlarında oynatmaz abdullah hoca..Tekrar,plana ve organizasyona inanmış adam. kariyerinin en önemli maçlarına daha 2-3 gün önce transfer edilmiş adamla çıkmaz. keşke zamanında alınsaydı stoper ama yapacak bişe yok.o yüzden bu turu bu kadroyla geçecez inşallah. gerisine de sonra bakacaz.

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ensarusta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    poklama sezonu açilmiş. Allah aşkina yönetim başkan transferde çok ketum değil mi artik. Net bilgi sahibi olmak isteyen başkanin ve yönetimdeki bir kaç kişinin çok yakini olmak zorunda. Böyle kaç kişi var duyum verebilecek aramizda ya da sosyal medyada. Bu arkadaşimiz kulupten birine yakin kulak dolgunluğu birşeyler öğrenmeye çalişiyor ve öğrendiklerini bizimle paylaşiyor. Kimse birşey yazmaz, yalan olsa bişey yazacak yok mu diye bas bas bağirirsiniz. Birileri bişeyler yazmaya çalişsa taşlarsiniz. Siz ne istiyorsunuz cidden?
    son zamanlarda okudugum en tuhaf mesaj.niye illa birileri duyum vermek zorunda onu anlamadim?zaten isimler eninde sonuna basina dusuyor.birsey biliyorsan soylersin bilmiyorsan susarsin bu kadar basit.
    bu arkadas ve gibilerinin birsey bildigi yok sadece 'duyum' eksikligi ceken sizleri kekliyor.yoksa bir insan niye gruplara kalirsak hedef gruplardan cikmakmis diye 'duyum' paylassin.sizler boyle yaptikca normal konusmayi unuttular.artik nasil yazacaklarina karar veremiyorlar.
    konu hakkinda bilgi yoksa zaten kimsenin birsey yazmasina gerek yok.zaten basin yeterince masal anlatirken forumda da bir zahmet masal okumayalim.bunlar ve twitterdaki masal anlaticilari yuzunden herkes geriliyor.

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı muharrem87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu saatten sonra ramos'u getirsen kopenhag maçlarında oynatmaz abdullah hoca..Tekrar,plana ve organizasyona inanmış adam. kariyerinin en önemli maçlarına daha 2-3 gün önce transfer edilmiş adamla çıkmaz. keşke zamanında alınsaydı stoper ama yapacak bişe yok.o yüzden bu turu bu kadroyla geçecez inşallah. gerisine de sonra bakacaz.
    Tecrübeli, pozisyon bilgisi yüksek ve fizik olarak hazır bir stoperse eğer o maça da yetişir, böyle şeylere çok takılmamak lâzım ki bu maçta olmasa rövanş maçında oynar, bir maç bir maçtır asıl risk onu hiçe saymak olur.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Takım tam 4-3-3 takımı olmuş...On numarasız 3 merkez orta saha ile, ilk yarıda fişi çekeceksin. İkinci yarı Siopis reisi salarsın. IMG_20220811_164615.jpg

61Firtinasi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bardhi geldi mi şimdi?!
    Resim varmı?

Uçakta kim vardı?

Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Duyum olayı benim hayatta gördüğüm en boş muhabbet.

zaten yönetimde iş bitince salıyor haberi sağolsun bu konuda çok iyiler.

muhtemelen de stoper bellidir.

Barista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Halil Alemdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam 10 numara değil.
    Peki bundan Bardhi'nin haberi var mi? Adam hep 10 numarali formayi tercih ediyor gibi duruyor

Nereden
    İstanbul

Alıntı Barista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bundan Bardhi'nin haberi var mi? Adam hep 10 numarali formayi tercih ediyor gibi duruyor
    Bardhi 8 numarada oynayabilen bir 10 numara en buyuk özelliği duran toplar sayısız frikik golü var... ani hizlanabiliyir oyun görüşü iyi tek sıkıntısı fiziki mücadeleyi çok sevmiyor bardhi nin yılda en az 5 frikik golü granti

Barista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Hamsik sakatlaninca yeri dolsun diye aldik galiba bu adami. Sag stoper krizi hala devam ediyor. Kopenhag'a sag stoper eksikligi yuzunden elenirsek kiyamet kopar.

Aslinda Hamsik'in sakatliginin kronik hale geldigi de gecen seneden belliydi. Bardhi'yi erken alip kampta takima alistirsak bir sey kaybetmezdik.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Takımda frikikçi yoktu Bardhi tereddütsüz geçer artık topun başına.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bardhi 10 numara. He senin bakasetas'ın da 10 numara, abdüş de 10 numara ama biz 8 de oynatıyoruz. Muhtemelen 8 i onlardan daha iyi oynar. Yine de çılgın bir defansif katkı beklemek zor. Baka ile birlikte oynarlarsa şut tehdidimiz çok artar, güzel olur. Hayırlısı olsun bakalım. Adam ilk defa favori takımda oynayacak en azından lig maçları için. Yeteneklerini gösterebilmesi için güzel bir fırsat onun adına da.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Nereden
    Ankara

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son zamanlarda okudugum en tuhaf mesaj.niye illa birileri duyum vermek zorunda onu anlamadim?zaten isimler eninde sonuna basina dusuyor.birsey biliyorsan soylersin bilmiyorsan susarsin bu kadar basit.
    Bu arkadas ve gibilerinin birsey bildigi yok sadece 'duyum' eksikligi ceken sizleri kekliyor.yoksa bir insan niye gruplara kalirsak hedef gruplardan cikmakmis diye 'duyum' paylassin.sizler boyle yaptikca normal konusmayi unuttular.artik nasil yazacaklarina karar veremiyorlar.
    Konu hakkinda bilgi yoksa zaten kimsenin birsey yazmasina gerek yok.zaten basin yeterince masal anlatirken forumda da bir zahmet masal okumayalim.bunlar ve twitterdaki masal anlaticilari yuzunden herkes geriliyor.
    hepimizin duyum mevzularina bakişi genel olarak aynidir. Hepimiz uyandik artik bu tür mevzulara. Biri bir isim yazinca muhabbetine fm dataya bakiyoruz, karşilaştirmalar yapiyoruz, youtubedan videolarina bakiyoruz, vakit geçiyor. Doğru yazmiş yalan yazmiş çok da umrumuzda olmamasi lazim. Sikinti yapilacak, takilacak bir mevzu değil.

Nereden
    Ankara

Acaba yeni adresi neresi olacak sorlothun

Adsız.jpg

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)