Sayfa 413 Toplam 2732 Sayfadan BirinciBirinci ... 313 363 403 411 412 413 414 415 423 463 513 913 1413 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68279 adet sonuctan sayfa basi 10,301 ile 10,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ardesenli61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seslenmedi ve almayalım

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trezeguet yerine Alioski'yi almalıyız, bence sağlıklı olan bu olur. Alioski maliyet bakımından 5 milyon euro daha ucuz olur. Ki zaten açıkta Djaniny-Kouassi-Gervinho da var. Alioski sol beki yedekliyor ve 3-4-3 kanadına da uygun.

Ve ve en önemlisi aradaki 4-5 milyon euro farkı sağ stopere gömebileceğiz.
    Avrupa'da 3 lü defans oynayan takımlara karşı 3 lüye de 4-4-2 sol önüne de çok çok daha yatkın bir oyuncu.

Alioski, Kaan Ayhan, Edgar ve bir sahte 9'a ben tamamım.

Sonra ıskartaları bir bir yolla tüm varyasyonlara yatkın bir takım olur.
    İyide birader biz sol açık arıyoruz bu adam sol bek nasıl olacak solbekten solacık mı devşireceğiz
    @ okşoholu

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cornelius, Eren, Hugo gibi oyuncuların transfer taksitleri, oyuncuların her geçen gün yükselen yıllık maaşları, takım içi giderler, yeni transferlere ayrılacak bütçe ve en önemlisi yıllık 250 milyon TL faiz ödeyecek bir takımın "ben oyuncu satmayacağım deme lüksü yok maalesef. Ben de isterim takımı bozmadan ilerleyelim ama salt Şampiyonlar Ligi geliri ile bu değirmen dönmez.

Abdülkadir için 6 Milyon Euro az para falan değil arkadaşlar. Bence burun kıvırmadan en azından Abdüş ve Baka'yı beklentilerin biraz altına yollamak yanlış bir strateji olmayacak.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Bu zihniyet bizi DİREK YIKIMA götürür aman haaa aman ha burası batan geminin mallar değil ha şampiyon olduk biz şampiyon hayırdır küme mı düştük iflasmı ettik biz işe yaramazları satar veya gönderirsin diğerleriyle devam edersin bu takımın yakasını bırakın şampiyon oldu yine kurtulamadı sizden bu kulüp. Satacak adam bulamadığın zaman ne yapacaksın serkanlarla mı oynayacaksın..Trabzonspor tekrar eski acınası günlerine döndürülmek isteniyor bu her yönden camiaya empoze ediliyor istanbul basını,Trabzonun işe yaramaz yerel basını şampiyon olurken ortada gözükmeyen taraftar görünümlü Trabzonspor düşmanları.. Geçen sene iflas ettik gençleşmeye gidecez diyen gs hayırdır birden en iyi durumdaki kulüp biziz demeye başladı bizim avanaklarda buna inanıyor, fb nin 7 milyar borcu var havada kelebekler uçuşuyor bizimkiler utanmasalarki utanmaları zaten yokkk niye şampiyon olduk diyor herifler harbi harbi bunu diyor şampiyon olduk zarar ettik diyen öküz bile var Yönetim ve hoca bunları zerre muhattap almamalı.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yazıcı geldi de kabul etmiyoruz ha
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    İstanbul

Düzey

İki Yönlü

Orta

Saha

Lütfen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nwakaemeyi , press futbolunda kullanamıyor diye istemediği söylenen Abdullah Avcı ‘ nın , Yusuf yazıcıyı sadece şut çeksin diye takıma kazandıracağını düşünmüyorum.

Zira adam , oyunun savunma ve pas oyunu kısmında yokları oynuyor.

Şutlarına ve cornerlerine diyecek söz yok . Muazzam . Orası ayrı konu

Nereden
    İstanbul

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazıcı geldi de kabul etmiyoruz ha

Eleman nasıl bir çöpse Lille'de hayvan gibi istatistik yaptı, kimse almadı, Rusya'da yine iyi gol atmış, yine bizimle adı geçiyor.
    Avrupa'lı trmarkt'tan istatistik bakıp transfer yapmıyor demek ki.

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sassaulo da 600 bin avroya oynayan oyuncu ne oldu da 2 milyon avrolara çıkıyor hocam

kaldı ki son 2 sezonda doğru dürüst süre alamamış oyuncu

şuraya bak

https://www.transfermarkt.de/kaan-ay...spieler/119031

zaten bonservisle aldığımız oyuncularda üst sınır 1,5 milyon avro,cornelius, golcü oyuncu,

stoperde bu maaş 1 milyon avroyu geçmez

saçma sapan işler hocam,sassaolu nun süre vermediği oyuncunun peşinden koşmak,bide 2 milyon avro maaş vermek,akıl tutulması,kariyersiz oyuncu sonuçta
    Katiliyorum, ben almam. Oyuncular da Türkiyedeki kurali biliyorlar, ona göre maas istiyorlar.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    HY67...

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eren'i izlemek için ligin ikinci yarısında oynatığımız Kasımpaşa maçının 90 dakikasına hızlandırılmış şekilde izledim.

Biraz hayal kırıklığı. Topla ilişkisi tahminimin de gerisinde. Dar alanda iş yapabilecek yeteneği çok yok.
    Savunmasını da çok geliştirmeli. Vücut dili savunmada idareten duruyorum havaasında. Duracağı yeri pek bilmiyor. Savunma hamlelerinde eğilip bükülmeye tenezzül etmiyor, kazık yutmuş gibi bir postürü var.

Temposu ve fizik kalitesi iyi, pas-orta kalitesi de fena değil ama topla ilişkin, dara alan becerin yetersizse bu özellikler büyük takım için yetmiyor.

Bu arada o maçta epey stres yaşamıştık, abartmışız kendi gerginliğimizden, maçı tertemiz almışız gayet akıllı bir oyunla.

Apo Hocam Başakşehir'de Clichy-Caicara gibi oyun örebilen, dar alan yeteneği yüksek iki bekin keyfini yaşamışken Eren ve Larsen gibi tempo-hız oyuncularına yönelmesi enteresan. Eren yerli kuralı mecburiyeti, Larsen de daha iyisini bonservissiz nereden bulacağız acelesiydi sanırım.

Eren ciddi anlamda gelişim göstermezse Trondsen gibi idareten oynatılan bir sol beki bile ararız. (Puchacz'ı asla aramayız, Trondsen'i özellikle söyledim, orijinal bek olmasa da topla gayet iyiydi, dengeliydi, savunmada idare ediyordu)

Bir Bakasetası'ı iki Yazıcı'ya değişmem. Hem futbolculuk, hem kişilik, adanmışlık, takımdaşlık olarak.

Hırsından sinirlenip gözlerinden ateş çıkardığında ben de kükrüyorum televizyonun karşısında. Aslan ya.
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (29.06.2022 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eren'i izlemek için ligin ikinci yarısında oynatığımız Kasımpaşa maçının 90 dakikasına hızlandırılmış şekilde izledim.

Biraz hayal kırıklığı. Topla ilişkisi tahminimin de gerisinde. Dar alanda iş yapabilecek yeteneği çok yok.
    Savunmasını da çok geliştirmeli. Vücut dili savunmada idareten duruyorum havaasında. Duracağı yeri pek bilmiyor. Savunma hamlelerinde eğilip bükülmeye tenezzül etmiyor, kazık yutmuş gibi bir postürü var.

Temposu ve fizik kalitesi iyi, pas-orta kalitesi de fena değil ama topla ilişkin, dara alan becerin yetersizse bu özellikler büyük takım için yetmiyor.

Bu arada o maçta epey stres yaşamıştık, abartmışız kendi gerginliğimizden, maçı tertemiz almışız gayet akıllı bir oyunla.
    Sen eren i tv den izledim bende en az 20 macini stattan izledim bunların içinde gs bjk fb ts maçlarında var kasimpasadaki bir kere çocuk çok süratli yani orta sahada hamsik topu aldı trezege içe kat etti boşalan yere çok süratli koşusu var calim atabiliyor ortaları genelde bakarak sert ve yerden al da at ortaları eren in bizde başarılı olmama şansı yüzde 1 bile değil futboldan az çok anlayan adam eren i 10 kez canlı izleyip begenmiyorsa futboldan anlamıyor demektir ilk resmi maç olan sivas macini bekleyin trondsen imi ararız yoksa bu adam milli takım sol bek i muazzam transfer misiniz o maçta giruruz

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Hamza Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katiliyorum, ben almam. Oyuncular da Türkiyedeki kurali biliyorlar, ona göre maas istiyorlar.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Onu bilen oyuncu değil de, buradaki kan emici menajerler.

Avrupa'da 300 Bin Euroya oynayan oyuncu bizim ligden istendiği vakit, menajerler oyuncuya buranın şartlarını anlatmıyor mu sanıyorsunuz?

Tahminimce oyuncuya diyor ki, senin için 1.5 isteyeceğim ama paranın yarısını veya 1/3'ünü ben alırım şeklinde bir konuşma oluyordur. Oyuncu da maaşı zaten en az 2.5 katına çıktığı için itiraz etmiyordur. Bu veya benzer senaryonun gerçekleşmeme ihtimali olduğunu sanmıyorum.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nwakaemeyi , press futbolunda kullanamıyor diye istemediği söylenen Abdullah Avcı ‘ nın , Yusuf yazıcıyı sadece şut çeksin diye takıma kazandıracağını düşünmüyorum.

Zira adam , oyunun savunma ve pas oyunu kısmında yokları oynuyor.

Şutlarına ve cornerlerine diyecek söz yok . Muazzam . Orası ayrı konu

Yusuf Yazıcı bizde oynarken en fazla mesafe koşan oyuncuların başında gelirdi Fransada forvet arkası oynaması nedeniyle daha az presse katılmaya başladı bence fiziği kondisyonu bu şekilde oynamaya uygun bir topcu
    @ okşoholu

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hala iflas mi ettik kafasinda olanlar var evet iflas ettik kot kafalilar resmi olarak borca batik bir klubuz spk raporlarini acin okuyun diyecegim de kafa basmiyor deveye hendek atlatmak boyle man kafalilara laf anlatmakta kolay..

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İçine jairzinho mu kaçtı sabah sabah durun oyuncu sahaya çıksın. Geçen yıl oyuncular hakkındaki yorumlarının neredeyse tamamı tutan Adem Yiğit bile Abdullah Ercan'dan sonra beni en çok heyecanlandıran solbek diye yorum yaptı. Geçen sene solbeksiz oynadık en azından bu sene bir solbekimiz var.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakasetas gidecekse onun yerini dolduracak uygun maliyetli kaliteli adam yazici olur zaten evidir bu klup gelsin yeniden cikis yakalasin sallasin bu ligi..kaliyorsa baka gerek yok zaten

Nereden
    İstanbul

Ben de bizim maç haricindeki maçlarda izlemedim kendisini.

Ancak, futbolcuların bir maç ile değerlendirilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Birden fazla maçını izlerseniz tam olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Örneğin haji wrightı bizim maçta izledim, bu adamın süper ligde ne işi var demiştim ancak diğer maçlarına da baktığımda , bitiriciliği düşük , savruk bir oyuncu izlenimi verdi.

Tek maç, değerlendirme için çok da bir şey ifade etmiyor.

Nereden
    Ankara

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Eleman nasıl bir çöpse Lille'de hayvan gibi istatistik yaptı, kimse almadı, Rusya'da yine iyi gol atmış, yine bizimle adı geçiyor.
    Avrupa'lı trmarkt'tan istatistik bakıp transfer yapmıyor demek ki.
    Beğendiğin 1 topçu var mı merak ediyorum :d

Nereden
    İstanbul

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf Yazıcı bizde oynarken en fazla mesafe koşan oyuncuların başında gelirdi Fransada forvet arkası oynaması nedeniyle daha az presse katılmaya başladı bence fiziği kondisyonu bu şekilde oynamaya uygun bir topcu
    Belki de sıkıntısı, yukarıda bir arkadaşın da yazdığı gibi ben oldum şeklinde düşünüyor olma ihtimalidir.

Nereden
    Ankara

Yazıcı'nın buraya düşme ihtimali 0, boşa konuşuyoruz.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Baka giderse sadece 1.5 maaşa bedelsiz kiralık Yusuf Yazıcı tertemiz olur.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baka giderse sadece 1.5 maaşa bedelsiz kiralık Yusuf Yazıcı tertemiz olur.
    Futbolcuyu bedelsiz kiralık göndermek, gönderdiği oyuncunun maaşını ödemek vb. konular bize özel olan konular bizden başkası bedava topçu yollamaz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı kayl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen eren i tv den izledim bende en az 20 macini stattan izledim bunların içinde gs bjk fb ts maçlarında var kasimpasadaki bir kere çocuk çok süratli yani orta sahada hamsik topu aldı trezege içe kat etti boşalan yere çok süratli koşusu var calim atabiliyor ortaları genelde bakarak sert ve yerden al da at ortaları eren in bizde başarılı olmama şansı yüzde 1 bile değil futboldan az çok anlayan adam eren i 10 kez canlı izleyip begenmiyorsa futboldan anlamıyor demektir ilk resmi maç olan sivas macini bekleyin trondsen imi ararız yoksa bu adam milli takım sol bek i muazzam transfer misiniz o maçta giruruz
    ya tamam en çok sen izledin

Trezeguet içe katettiğinde boşalan yere koşup orta yapar. Ama bu yetmez. Dar alan becerisi çok kritik set hücumunda.

Ayrıca ben Eren'i çok maçta izledim. Ama ilk kez bir maçta sadece Eren'e odaklanarak izledim. İkisi farklı şeyler.
    Konu Kaan Çetin tarafından (29.06.2022 Saat 11:30 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçine jairzinho mu kaçtı sabah sabah durun oyuncu sahaya çıksın. Geçen yıl oyuncular hakkındaki yorumlarının neredeyse tamamı tutan Adem Yiğit bile Abdullah Ercan'dan sonra beni en çok heyecanlandıran solbek diye yorum yaptı. Geçen sene solbeksiz oynadık en azından bu sene bir solbekimiz var.
    Adem Yiğit'e kesinlikle katılmıyorum. Abdullah Ercan'ın en büyük özelliği mükemmel top tekniğiydi. Topu sol ayağına yapıştırır, çizgide nefis çalımlar atar, iki kişinin arasından çıkar, ikiye birler yapardı. Ama bunu hızıyla değil, tekniğiyle yapardı.

Abdullah Ercan klas ve yetenek oyuncusuydu. OYUN ÖREN, playmaker özellikli bir oyuncuydu. Atak pişiren oyuncuydu.

Eren antitezi. Oyun ören değil, bindiren oyuncu. Tempo ve hız oyuncusu.
    Konu Kaan Çetin tarafından (29.06.2022 Saat 11:33 ) değiştirilmiştir.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

-----------------yabancı kaleci-----------------

larsen--------kaan-------------hugo------------eren

-------fernando----------dorukhan-------hamsik--------

visca---------------cornelius----------------------yusuf demir

nurullah-perez,taha,ahmetcan,denswil-berat,siopis/dogucan,yusuf yazıcı-alioski,canini,kouassi
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 12 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 10 misafir)

1. crixus_61,
  2. senor