Sayfa 138 Toplam 2731 Sayfadan BirinciBirinci ... 38 88 128 136 137 138 139 140 148 188 238 638 1138 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68260 adet sonuctan sayfa basi 3,426 ile 3,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar Koita'ya nasıl bu parayı verdiler ya aklıma geldikçe deliriyorum.
    Yapılan anlaşmaya göre futbolcuya;
    2021-2022 futbol sezonu için 1.100.000.-Eur garanti ücret,
    2022-2023 futbol sezonu için 1.150.000.-Eur garanti ücret,
    2023-2024 futbol sezonu için 1.200.000.-Eur garanti ücret ödenecektir.
    Ayrıca, futbolcuya her bir sezon için 333.000.-EUR imza ücreti ödenecektir.

Sen deyince hatırlamak için baktım. Güzel paket olmuşuz. Hee kesinlikle kazma topçu değil. Bir, yaşı en azından 27-28 olmalıydı. 90 doğumlu. İki, çok sık sakatlanıyor be abi. Müzmin sakat lafına itiraz ediliyor, hadi tek yerden sürekli sakat değil ama lig-kupada çeşitli sebeplerle 16 maç kaçırmış. Yazık.

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Harbi bu adamın bir maçta attığı çalımları sayacak adam yok. Mübarek sanki mitralyöz gibi tak tak tak tak. Vallahi ben bir maçta 150'den sonrasını sayamadım. Matematik pröfösörü getir tırtlar. Hem sağda hem solda oynayabiliyor.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Nereden
    İstanbul

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sen deyince hatırlamak için baktım. Güzel paket olmuşuz. Hee kesinlikle kazma topçu değil. Bir, yaşı en azından 27-28 olmalıydı. 90 doğumlu. İki, çok sık sakatlanıyor be abi. Müzmin sakat lafına itiraz ediliyor, hadi tek yerden sürekli sakat değil ama lig-kupada çeşitli sebeplerle 16 maç kaçırmış. Yazık.
    Valla Koita sakat olmasa iyi topçu zaten. Uzun, hızlı ve güçlü. Bi form tutabilse ligde gayet iş yapardı da işte bi tabutu eksik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kimseye iteleme şansıda yok.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

tello yu beğenmedim

beğenmedim derken wakame gidecekse

oraya karakter koyacak oyuncu bulunmalı

brahimi iyi göründü gözüme ama özet ile yorum yapmak çok yanıltıcı

çalım atamayan adam geçemeyen hızlı olmayan kanat oyuncusu istemiruz

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bir cocuk vardi bizde kanat oyuncusu riza efendi göndermisti belcikaya gitmisti
    trabzonspora birgün dönecegim diyordu adini unutum bu cocuk ne oldu acaba
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Nereden
    Sakarya

Alıntı Erkan A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bongonda

Nereden
    Sakarya

Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Harbi bu adamın bir maçta attığı çalımları sayacak adam yok. Mübarek sanki mitralyöz gibi tak tak tak tak. Vallahi ben bir maçta 150'den sonrasını sayamadım. Matematik pröfösörü getir tırtlar. Hem sağda hem solda oynayabiliyor.
    bize bu tarz adam lazım adam eksilten hızlı brahimi özete bakarsak bundan daha iyi ama adamın yaşı 32 soru

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erkan A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bongonda yi bonservis vererek almak cok zor artik riza sagolsun harcadi adami

Nereden
    Afrika Diğer

Ne Tello'nun ne de Masouras'ın transfer edileceğini düşünmüyorum.

Bekleyelim görelim.

Nereden
    Bursa

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu şartlarda waka ile anlaşma olmadı diye yönetimi eleştirmek haksızlık olur. Yıllık 3 milyon istemek, ben burada kalmak şstemiyorum demektşr.
    Istenen rakamlar yuksek, nwakame savunma yapmiyor. Neredeyse 45 dakikalik topcu formatina donusmeye basladi. Ayrica nwakame olunca kontra isi tamamen ölüyor, hele forvetin de cornelius ise.
    Ancak son 30 yilimizin en iyi kanat oyuncusu nwakamedir.
    Ligin hala daha en iyi kanat oyuncusudur. Takimimizin hala daha en yaratici, sapkadan tavsan cikartan oyuncusudur.
    Dunya futbolunda bile bu tarz oyuncular cok azaldi.
    Visca gelince nwakamenin ne seviyede bir oyuncu oldugunu bence daha net gorduk. Adam baska bir seviye oyuncu.
    Nwakame tarzi bu kalitede bir oyuncu bulmamiz bence imkansiz gibi. Tello ve mossuras o tarz degiller.
    Cok kararsizim, istenen rakamlar yuksek ama ben nwakamenin boslugunu dolduramayacagiz gibime geliyor.
    Soyle 2+1 1.5 milyon euro+500+ bonuslara bu isi cozmemiz lazim gibi geliyor.
    Tamam sosa dan sonra hamsik seviyesine ciktik ama bu bir kumar.
    Bakalim bu kumar nwakame de nasil olacak.
    Mesela novak sonrasi sol bekte daha kotuye gittik.
    Tabiki de sosa ve novaka o paralar verilmezdi, zaten verenin elinde de patladi.
    Nwakamede bizden baskasinda pek basarili olamaz.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar Koita'ya nasıl bu parayı verdiler ya aklıma geldikçe deliriyorum.
    aynen

koitaya çok maaş verildi

bunun nedeni bonservissiz olması ve oyuncunun seni tercih etmesi

malum bonservissiz oyuncunun maaşı bu nedenle yükseliyor

https://www.transfermarkt.de/fode-ko.../spieler/79110

biraz fransa lig 1 ve lig 2 kariyeri olmuş,kasımpaşada bize gelmeden önce gol sayılarını yukarı çekmiş

fmdatası kötü değil

https://fmdataba.com/tr/21/p/542907/fode-koita/

3 yıl değilde 2 yıllık anlaşma yapılmalıydı, yaşından dolayı

özetle 270 dakikası 1,5 milyon avroya patladı

tabi hocanın takım içi rekabeti sağlamak ve buradan bir fayda çıkarmak olayını dışarıda bırakıyorum

bu arada sağlıklı bir koita kötü oyuncu değildir
    Konu jairzinho tarafından (26.05.2022 Saat 00:20 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yıllık 3 Milyon Euro'dan 3 yıllık sözleşme istiyor. Toplam 9 Milyon Euro yapıyor.
    Bu paraya 5-6 Milyon Euro bonservis ödeyip senelik 1 Milyon maaş verilecek binlerce isim var.
    Nwakaeme ve menajeri nasıl bir hesap yaptılar bilmiyorum ama hesap ortada.
    Makul olmaktan çok uzak bir talepleri var. Yolları açık olsun. Güzel günler yaşadık.
    Nwakamenin istedigi ucretler ve sozlesme suresi 3 yil cok uzun.
    Ancak biz nwakamede neyi sorun goruyoruz, yasi yukseldigi icin tempo sorunu olmasini.
    Peki nwakame yeteneginde ve 2_3 yas gencini noraml sartlarda almaya kalksak 15_20 milyon euro bonservis, en az da 3.5 milyon euro yillik isterler.
    Oyle 5_6 milyon euro bonservis ve yillik 1 milyon euroya nwakamenin enaz 2 seviye altini alabilirsin.
    Nwakame benim turkiyede gordugum en yetenekli, en sorunsuz oyunculardan biridir.( sadece ribery daha ust seviyedeydi,o da 6 ay sonra kacti)
    Tamam istenen rakamlar yuksek ancak hatirlatirim basak macinin bile bizim adimiza en iyi oyuncusu nwakameydi.
    Kapanan takimlari acamayinca ah nwakame olsaydi demeyiz insallah.
    Bir sekilde ikna edilmesi lazim diyorum ben.
    Nwakame demek ligde ortalama10 gol, 10 asist demek her yil.bu istatistikleri yapabilecek oyuncu bize sifirdan almaya kalksak kaca malolur iyi hesaplamak lazim.

Nereden
    İstanbul

lükse bak abi

fmdatası 70 olan oyuncuyu beğenmemek,çoh enteresan

https://fmdataba.com/tr/21/p/595808/cristian-tello/

brahimi tello tirezege önemli oyuncular ve farklı özellikleri var her birisinin

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nwakeme gibi topçu bırak bize gelmeyi ,Türkiye ye daha gelmez, tıpkı barça dan ayrılan Messi gibi oldu,
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdülkadir e 5 milyon Euro dan fazla vermezler. Bence hiç Avrupa'ya gidip boş yere kendini yıpratmasın. O da yapamaz. Böyle yerli kuralı varken bizde kalsın hepimiz memnun kalalım.

Bizim topraklarda disiplin çalışkanlık falan yok. Genlerimizde fizik kalitede düşük. (Muhakkak istisnalar vardır ama kaideyi bozmaz.) Bence boşu boşuna genç oyuncu peşinde koşmayalım. Başarı odaklı olalım. Parayı, Avrupa kupalarına katılıp orda başarılı olarak kazanalim. Genç oyuncu geliştirip satmak bizim ligimizin işi değil. Hele ki takımlarımızdaki bu altyapılarla tamamen hayal... Bir ihtimal belki olur ama oran o kadar düşük ki uğraşmaya değmez. Bu konuda bizim ligde şuan gözüme tek çarpan Altay daki Kazımcan oldu.
    katilmiyorum. Abdul motive oldugunda cok da iyi calisan birisi. Ilk sakatliktan sonra Almanya'dan canavar gibi donmus takimi tasimaya adaydi. Sonra ikinci sakatlik cok etkiledi onu. Almanya'da cok da iyi calisiyordu. Bunu story vs ile de cok net gosteriyordu. Calismaktan kacmiyor cocuk. Yapar, her turlu de yapar.
    istanbul basını bizi çözmüş, içimize süper bir dinamit bırakmış. "futbolu en iyi bilen taraftar" demişler bize. şimdi çık çıkabilirsen işin içinden.

Emre. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Genç oyuncu talebi çok haklı, ama altyapılar ne kadar yetkin hale getiriyor, alt lig süper lig arası seviye farkı ne durumda? Bunlar önemli sorular. Bizden çıkan genç oyuncular belirgin yeteneğe veya fizik avantaja sahipse oynar anca. Öyle büyük ligler gibi koy tak diye oynar durumu mümkün değil bizde.

Okulumuz yok. Türk futbolu ne oynar, x takımı oynar bilgisi yok. Futbol dışında da, genel kapsamda yine okulumuz olduğunu düşünmüyorum pek ama o ayrı konu.

Ortalama, standard hatta kaba tabirle düz oyuncu yetiştiremiyoruz problem o. Bi çoban çocuğu üniversite sınavında derece yapınca sanıyoruz ki hepsi yapıyor, istese yapar. Sen yüz çoban çocuğundan kaçını ilk yüz bine sokabiliyorsun? Mesele bu.

Genç oyuncu konusu kapsamlı bir sorun yani. X hoca y başkandan ziyade.

Not: Çoban çocuğu tabirini yılların klasik gazete tabiri diye kullandım, herhangi bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermek istemiyorum.

Nereden
    Bursa

Viscayi biz de yarim sezon izleyince nwakamenin ne seviye bir oyuncu oldugunu anlamis olmamiz lazim. Viscanin da veya visca seviyesinde bir oyuncu almanin da maliyetini gormusuzdur herhalde.
    Kouassi gibi kumar oynayacagiz ya tutarsa diye. Mesela kouassinin de yillik ucreti epey yuksek olmasina ragmen tutmadi.

Nereden
    İstanbul

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nwakeme gibi topçu bırak bize gelmeyi ,Türkiye ye daha gelmez, tıpkı barça dan ayrılan Messi gibi oldu,
    vakayemenin kariyeri :

romanya ligi

israil ligi

türkiye ligi

1 tane cl maçı yok

israil takımında avrupa ligi oynamış ama nedense 5 büyük lige transfer olmamış

abartmamak lazım hocam

https://www.transfermarkt.de/anthony...spieler/175988

vakayeme nin kariyerinin bu şekil olmasının nedeni şu : fazla bireysel takılıyor,hız olayı yok,bek bindirme yapıyor pas vermeyip kafasına göre takılıyor,avrupada bu tarz oyuncuların anında bileti kesilir hocam

bizim gibi düşük liglerde iş yapıyor tabi,yetenekleri ile,abartmamak lazım,vakayemenin yerini doldurmak zor olmaz,doğru tercih yaparsan tabi,

big kariyer big tecrübe oyuncularla yoluna devam edersin

bu arada vakayeme gibi bir topçu türkiyeye gelmez demişsinde adamın avrupada kariyeri yok hocam

gervinho hamsik daha yeni geldi

ha vakayeme kariyer olarak underrated bir oyuncu,buna katılırım,yetenek ve kariyer doğru orantılı olmamış,lakin bulunmaz bir oyuncuda değil
    Konu jairzinho tarafından (26.05.2022 Saat 00:39 ) değiştirilmiştir.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Evet renktaslar bongondaydi
    peki bu bongonda tellodan ve yunandan dahami iyi??
    Saglikli bir gervinhoyu hepsine tercih ederdim..
    bize ayrica alanzinho gibi teknik bir 10 nr lazim frikikden golde atabilen bir klas on numara..
    wkaeme icin üzülmedim bu kadar sevgiyi hic bir yerde bulamaz gidecegi yerde ilk alti ay show eder sonrasi olmaz..bizde kalaydi takimin terminatörü olarak ve bu sevgiyle iki yil daha üst düzey oynardi tony artik kendisi bilecek..sampionlar ligi faktörüde varken sampion olmanin da verdigi energiyle önümüzdeki transfer dönemi inanilmaz heycanli gececektir hocamiza güvenim tam..artik sampionlar liginde oynayacak kulübümüzün stadinin etrafina eglence park alanlarida yapilmali stadimiz renkli neon isiklariyla donatilmali sadece mac saatlerinde degil 24 saat hergün o isiklar yanmali artik billardo salonlari dart langirt yerleri acilmali ristorantlar olmali stadin etrafinda plaj olmali artik böylece sporcularimizin aileleriyle gidebilecegi yerler olusur paralarini trabzonda harcarlar genclere is imkanlari dogar esnaf kazanir..belediye bs olaydim ilk islerim bunlari yaptirmak olurdu..turistlerde akin akin gelcek yakinda rakip takimlarin cok para var bu islerde malesef sinifta kaldik..
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Emre. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Bence nwakame gittikten sonra yapılacak en mantıklı şey, kanada pas oyununa yatkın, standardı belli bir oyuncu alıp, arkaya hücumcu bir bek alarak oyunu beklerden genişletecek bir anlayışa sahip olmaya çalışmak.

Bu sayede belki hücumda sayıca daha fazla oluruz, ceza sahası koşuları artar, daha isabetli ortalar yapılabilir. Bireysel yaratıcılıktan ziyade bellki kolektif bi anlayışa ikame ettirilir eksikliği.

Örneğin çevirdiğimiz kayseri maçı bence mesela. Hücumcu görev üstlenmiş Yusuf, sürekli alan ve kanat değiştiren waka djaniny ve içeriye girip pas opsiyonu olan, kimi zamanda ikiye bir ile orta fırsatı arayan Peres visca ikilisi.

Yusuf yerine daha iyi birini düşünün.
    Konu Emre. tarafından (26.05.2022 Saat 00:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ekleme

Nereden
    İstanbul

vakayeme nin ayrılması amiyane tabirle 1 taşla 2 kuş vurmaya benzer

neden?

yıllardır sol bek oyuncularımız dikiş tutturamıyor solbekte,vakayeme ile oynamak solbek oyuncuları için zor ,

yani hem yıllar sonra bir solbekimiz olacak,hemde yeni bir sol açık oyuncumuz olacak,yani 2 oyuncu birden kazanmış olacağız, 1 oyuncu kaybından sonra

vakayeme kaldı diyelim,yeni bir solbek aldık, o solbekte beğenilmeyecek aga,

hücuma çıksa vakayeme ile anlaşamayacak
    vakayeme defansa gelmediği için defansı kötü denilecek,

aldığın solbek amiyane tabirle çöpe çıkmış olacak,maddi zarar,

vakayeme bırak koşmayı yürümeye başladı bu sezon,homurtular başlayacak,3 yıllık anlaşma yapmışsan,kovsan kovamazsın,satsan satamazsın,elde maaşıyla patladı demek bu,solbekten ve vakayemeden zarar ettin,çifte zarar

biz olaylara hep olumlu tarafından bakıyoruz ama bide olumsuz senaryoyuda hesap edeceksin hocam

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nereden
    İstanbul

berke özer ligde izlediğim en kötü kaleci olabilir,

ne potansiyel bir yetenek ne de güncel olarak yedek kaleci olabilir,

zaten fb de görmüş olacak ki bu durumu salmış oyuncuyu

berke yi yedek kaleci olarak bile almam, tutan kaleci değil

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ulaş Özdemir'in yayınına baktım biraz.

Sol bek sona geldik, sağ stoper arayışı devam ediyor.

Ön libero Fernando mu Umut Güneş mi diyor demek seçenekler bunlar. Umut salt 6 değil yine Berat gibi devşirme mi yapılacak anlamadım, al ikisini de arkana yaslan işte Fernando 6 Umut 8. Hocanın orta sahaya bir genç dinamik, bir de tecrübeli dediği aslında tam bu senaryo.

Alıntı Halil Alemdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hlozek kime gitti? Ah benim tosunum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Leverkusen almış 13 + bonuslarla 22ye yaklaşıyormuş.
    ( ゚д゚)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 2 misafir)

1. BrtnPnk