Sayfa 133 Toplam 2725 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 83 123 131 132 133 134 135 143 183 233 633 1133 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68101 adet sonuctan sayfa basi 3,301 ile 3,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Kenshi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 21471
    Lig için ben de Bi kadro yapiyim....
    Onur Bulut - Parmak +500.000 Euro
    Kaan Ayhan - 4.500.000 Euro
    Konan - 500.000 euro imza parası
    Fernando - 1.000.000 euro serbest kalma md.
    Masouras - 5.000.000 euro.... Toplam 11-12 milyon euro maliyet ilk 11 için....
    Yeterli kadro önümüzdeki sene için.
    Bize her yer TRABZON

Nereden
    Bursa

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 21471
    Lig için ben de Bi kadro yapiyim....
    Onur Bulut - Parmak +500.000 Euro
    Kaan Ayhan - 4.500.000 Euro
    Konan - 500.000 euro imza parası
    Fernando - 1.000.000 euro serbest kalma md.
    Masouras - 5.000.000 euro.... Toplam 11-12 milyon euro maliyet ilk 11 için....
    Bu kadrodan çıkar cornelius ve bakesetası, koy yerine sorloth ve yusuf yazıcıyı. Tabi bir de dorukhan gibi bir oyuncuyu da bir şekilde ilk 11e koymak lazım.
    Bnce hem bakesetas hem de cornelius bizde miadlarını doldurdu, vereceklerini verdiler. İlk teklifte satılmaları gerekiyor. özellikle cornelius bence bize uygun forvet değil. Oynayacaksa da yanında mutlaka hareketli bir yardımcı forvet oynaması lazım

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Tottenham Roma Zagreb Villareal" dortlusu netflix dizisi gibi cok farkli siniflarin/renklerin bir araya geldigi ilginc bir grup olmus.

Hadi Tottenham, Roma, Villarreal'i gectim de Zagreb ne alaka? Adamlarin kadro degeri bizimkinden daha dusuk. Zagreb'i de eleyemeyeceksek kimi eleyecegiz?
    Tartışmak cevap vermek istemiyorum Ekrem D., sonra durup hakaret ediliyor.

Fikrim bu. Bu kadar.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Fikrim bu. Bu kadar.
    Ne yazık ki.

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendimizi kandırmaya gerek yok . Hoca olmuş futbolcu seviyor . En son 26 yaş ortalaması ile takım kurduğu zaman 2010 / 2011 sezonu imiş . Bir de 2016 / 2017 sezonunda bir maçı var.

Bu hususu yadırgamıyorum da . Sadece hocanın önümüzdeki sene gençlere şans vereceğini düşünmüyorum .

Batuhan , Enis , Kerem , Emrehan ve Taha gibi oyunculardan faydalanmayacak isek kesinlikle kiralık olarak göndermemiz gerekiyor. Bu futbolcular bizim geleceğimiz olduğu gibi , TÜRK milli takımının da geleceği.

Ahmetcan konusuna gelecek olursam , elinde stoper yok bir tek oyundan alındığı için trip atan Hüseyin kalmışken kadroya alınması gayet doğal . Ek olarak bu futbolcunun da performansından memnun olmayınca çok fazla seçenekte kalmıyor.

Devre arasındaki konuşmaları çok iyi hatırlıyorum . Samet ve / veya Kaan ' ın transferi olsa yine bu çocuk oynamayacaktı . Ancak , hoca açılmış olan puan farkına da güvenerek eldekilerle idare ederim dedi ve devam etti .

Anlamak neden bu kadar zor ya?
    Çünkü TEK HEDEF ŞAMPİYONLUKTU. TEK HEDEF.
    Herkes içten içe endişe ediyordu: Aman bu sefer ne gerekiyorsa alalım, RİSKE GİRMEYELİM, bir yıkımı daha bu camia kaldıramaz.

38 yıl 500 tane travma yaşamış bir camia, devre arasına 7 puan önde girmiş, medya, ülke aleyhine bombalıyor, şaibeler yaratılıyor, Edgar gitmiş, yok, n'apmalıydı hoca, stoper istemem Başkan, aslan gibi Ahmetcan var mı demeliydi kafadan?

Forum dahil herkes Ömür'e söverken, çocuk neredeyse yokolmak üzereyken hoca ısrarla oynattı, ISRARLA, Bakasetas'ı kesip yine oynattı, en kritik maçlarda oynattı, bak şimdi çocuk yeniden Avrupa'ya gidecek yine belki 12-13'e, genç oynatmak değil mi bu? Sana kalsa sene başında siler geçerdin belki.

Ama yok, hoca genç sevmiyor.

Ya sen hocaya genç kazanmak istiyorum dersen kazanır kardeşim. Adam açıkça sormuş, hakkaten anlamak bu kadar zor değil ya.

İstiyosunuz ki hoca salsın sahaya Emirhan'ı şöyle bir görelim boyunu posunu.
    Konu Kaan Çetin tarafından (25.05.2022 Saat 15:04 ) değiştirilmiştir.

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Fikrim bu. Bu kadar.
    Yahsi Bati 51:28

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Vallahi sene başında karşılaştığımız Molde'nin değeri 15 milyon euro yok.
    Ama adamlar bildiğin canımıza okudu.

Fiziki kapasitemizi arttırmadığımız sürece orada rekabet edemeyiz.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bodo Glimt bir maçta Roma'ya 6 tane attı sanırım, neyi doğru yapıyorlar mesela buna bakmak lazım. Bizim elimizde Ronaldo olsa atamayız muhtemelen.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yazık ki.
    Ciddiye almadığım arkadaşa olmasın da, size hitaben söyleyeyim.

Gerizekalı bir sitenin verilerini kabul edip futbol yorumu yapmam.

Hadi yapalım, adamların değeri 97 bizimki 112. Uğurcan ile Waka'yı düş, sen daha düşük oluyorsun.

İkincisi, geçen sene Zagreb Avrupa'da 12 maç yapmış. Bir önceki sene 15 maç yapmış. Ondan önceki sene 12 maç.

Son üç senede neredeyse 40 maçları var Avrupa'da. Bizim kaç? 14. Neredeyse 3'te 1'i.

Ayrıca, Zagreb için öyle playofftan falan da değil ta 1. ön elemeden gelip gruplara kalmak alelade bir iş. 2 kere yapmışlar bunu.

geçtiğimiz Zagreb bizden kaç kat tecrübeli. Avrupa'da başarı istikrar işidir.

Sonra gelip bizi dümdüz ediyorlar geçiyorlar. Burada birbirimize küfrediyoruz
    Konu Cem Balcı tarafından (25.05.2022 Saat 15:49 ) değiştirilmiştir.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer
    Konu Enaldo61 tarafından (25.05.2022 Saat 15:34 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

61SAAT SPOR SERVİSİ - Trabzonspor Kulübü dün görüştüğü ve Nwakaeme ile yine anlaşmaya varamadı.

TRABZONSPOR VERDİĞİ MAAŞI TEKRARLADI

Oyuncu ile yapılan görüşmede Trabzonspor Kulübü önceki teklifi olan 1,5 milyon Euro net maaş, 500 bin Euro imza parası ve 250 bin Euro bonuslu şeklindeki teklifini yineledi. Marek Hamsik'e de bu ücreti verdiğini ifade eden Trabzonspor yönetimi Nwakaeme'den şartları kabul etmesini istedi.

NWAKAEME SÖZLEŞME SÜRESİ VE ÜCRETTE İNDİRİME GİTMEDİ

Nwakaeme ise daha önce talep ettiği 3 yıllık sözleşme, bonus ve imza parası da dahil olmak üzere toplamda 3 milyon Euro’yu aşan talebini yineledi.

NWAKAEME İNDİRİME GİTMEDİĞİ SÜRECE ADIM ATILMAYACAK

Para ve sözleşme süresinde anlaşma sağlanamazken Trabzonspor Kulübü’nün Nwakaeme’nin indirime gitmediği sürece teklif yapmayacağı öğrenildi.

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://twitter.com/haluk_ayyildiz/s...DTzczI07kqAAAA

Haluk Ayyıldız @haluk _ayyildiz
    Fatih Aksoy Trabzonspor'a doğru..
    ÖS 3:20 · 25 May 2022
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Transfer Dosyası - 16 -

Alıntı Kaan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlamak neden bu kadar zor ya?
    Çünkü TEK HEDEF ŞAMPİYONLUKTU. TEK HEDEF.
    Herkes içten içe endişe ediyordu: Aman bu sefer ne gerekiyorsa alalım, RİSKE GİRMEYELİM, bir yıkımı daha bu camia kaldıramaz.

38 yıl 500 tane travma yaşamış bir camia, devre arasına 7 puan önde girmiş, medya, ülke aleyhine bombalıyor, şaibeler yaratılıyor, Edgar gitmiş, yok, n'apmalıydı hoca, stoper istemem Başkan, aslan gibi Ahmetcan var mı demeliydi kafadan?

Forum dahil herkes Ömür'e söverken, çocuk neredeyse yokolmak üzereyken hoca ısrarla oynattı, ISRARLA, Bakasetas'ı kesip yine oynattı, en kritik maçlarda oynattı, bak şimdi çocuk yeniden Avrupa'ya gidecek yine belki 12-13'e, genç oynatmak değil mi bu? Sana kalsa sene başında siler geçerdin belki.

Ama yok, hoca genç sevmiyor.

Ya sen hocaya genç kazanmak istiyorum dersen kazanır kardeşim. Adam açıkça sormuş, hakkaten anlamak bu kadar zor değil ya.

İstiyosunuz ki hoca salsın sahaya Emirhan'ı şöyle bir görelim boyunu posunu.
    Hocam ben anlamamakta ısrar etmiyorum. Durumu daha iyi anlaman adına başakşehirdeki kadro yaş ortalamasını da yazdım. Hatta merak ediyorsan ilgili sitelerde de en genç yaş ortalamalarıyla , en yaşlı kadro yaş ortalamaları da paylaşılmış.

Hedefin şampiyonluk olması hususunda ve buna istinaden kadronun tecrübeli olmasına da tek kelimelik itirazım yok.

Benim itirazım olan kısım , ligin bitimine 3 hafta kala şampiyon olmuş takımın elindeki genç oyuncuların hiç birine süre vermemiş olması. Hadi lige başlarken HEDEFİN ŞAMPİYONLUKTU , hedefe ulaştıktan sonra neden oynatmadı diyorum?

Abdülkadir Türkiyenin en yetenekli oyuncularından biri ve Türk milli takımı görmüş bir futbolcu. Ve en önemli olan yer de TÜRK STATÜSÜNDE oynaması. Hoca tabiki bu adamı oynatmakta ısrar edecek. Kalede uğur , orta sahada dorukhan , eee 3. kim olacak ? Var mı başka yetenekli adamın ? O zaman edgar da sağlamdı.

Ayrıca genç oyuncularla şampiyonluğa oynanmaz mottosunu kim dillendiriyor anlamadım. 2010 / 2011 sezonunda kaç tane +30 adam vardı kadronda ? 2.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu shagrath61 tarafından (25.05.2022 Saat 16:29 ) değiştirilmiştir.

sakosako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

nwakaeme'nin köyüne dönme zamanı gelmiştir. teşekkür edip yollar ayrılmalı.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yav bu nasıl iş buluşup buluşup aynı sonucu alıyorsunuz sonra haber diye sunuluyor. Bin kere görüştü yönetim ve nwakaeme hepsinde de aynı haberle kalkıldı masadan. Yönetim 2 veriyor nwakaeme 3 yıllık diyor 3 milyon diyor falan. Ya bunu telefonda falan da söyleyebilirsiniz mesela. Başkan ben 3 yıl değilse kabul etmiyorum beni hiç yormayın falan diye. Nasıl bi saçmalık bu anlamadım vallahi ben
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Royal Heart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://twitter.com/haluk_ayyildiz/s...DTzczI07kqAAAA

Haluk Ayyıldız @haluk _ayyildiz
    Fatih Aksoy Trabzonspor'a doğru..
    ÖS 3:20 · 25 May 2022
    HT4 takasta kullanılırsa çok iyi olur. Ayağı iyi, stoper, ön libero, sağ bek oynayabilen joker topçu Fatih.
    ( ゚д゚)

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam ben anlamakta ısrar etmiyorum. Durumu daha iyi anlaman adına başakşehirdeki kadro yaş ortalamasını da yazdım. Hatta merak ediyorsan ilgili sitelerde de en genç yaş ortalamalarıyla , en yaşlı kadro yaş ortalamaları da paylaşılmış.

Hedefin şampiyonluk olması hususunda ve buna istinaden kadronun tecrübeli olmasına da tek kelimelik itirazım yok.

Benim itirazım olan kısım , ligin bitimine 3 hafta kala şampiyon olmuş takımın elindeki genç oyuncuların hiç birine süre vermemiş olması. Hadi lige başlarken HEDEFİN ŞAMPİYONLUKTU , hedefe ulaştıktan sonra neden oynatmadı diyorum?

Abdülkadir Türkiyenin en yetenekli oyuncularından biri ve Türk milli takımı görmüş bir futbolcu. Ve en önemli olan yer de TÜRK STATÜSÜNDE oynaması. Hoca tabiki bu adamı oynatmakta ısrar edecek. Kalede uğur , orta sahada dorukhan , eee 3. kim olacak ? Var mı başka yetenekli adamın ? O zaman edgar da sağlamdı.

Ayrıca genç oyuncularla şampiyonluğa oynanmaz mottosunu kim dillendiriyor anlamadım. 2010 / 2011 sezonunda kaç tane +30 adam vardı kadronda ? 2.

Genç oyuncularla şampiyonluğa oynanmaz mottosunu ben dillendiriyorum. Çünkü en az 3 yıl beklemen gerekir.

2010-2011 kadrosu ne zaman kuruldu? 2008'de. Demek ki beklemen gerekmiş 3 sene.

Ayrıca o takımın en genç oyuncusu da 26 yaşındaki Burak ve Selçuk'tu. Çok da genç değilmiş demek ki. Egemen 29, Glowacki 33, Umut 28, Yattara 31, Serkan 28, Colman 26, Alanzinho 28 falandı. Devre arası gelen Brozek'ler pek genç değildi.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nwakaeme kulübümüzde para basıldığını zannediyor olabilir mi?
    Bu arkadaş istediği ücretleri ancak Arabistan yarımadasında veya Çin'de bulur.
    Gerçi artık Çin'de de bu ücretleri vermiyorlar. Türk takımları birkaç yıl önce bu ücretleri veriyordu.
    Ancak ülkede yaşanan döviz dalgalanması sonrasında bu ücretleri verebilecek takım neredeyse kalmadı.
    Nwakaeme şansını zorlarlarsa ülkemizde belki bir keriz düşürebilir. Bu yolda azimle çalışıyor. Tebrik ediyorum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HT4 takasta kullanılırsa çok iyi olur. Ayağı iyi, stoper, ön libero, sağ bek oynayabilen joker topçu Fatih.
    HT4'ü bonservisle göndermezler diye düşünüyorum, kiralık olabilir ama kendisi gider mi orası soru işareti... Kadro derinliği açısından Fatih faydalı transfer olur, katılıyorum ve umuyorum ki uçan kaçan bonservis bedelleri ödenmez bu tip transferlerde, transfer gerçekleşirse muhtemelen sonraki transferinden önemli bir pay maddesi konulur Bakasetas transferinde olduğu gibi.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Kaan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcı 19 yaşında alt ligden Cengiz Ünder almış. İlk ve tek yılında sadece ligde 2500+ dakika vermiş, kupa ve Avrupa'dayla beraber 3300 dk oynatmış.
    21 yaşında süper ligden aldığı İrfan Can'ın süresini ise 3 yıl boyunca artırarak gitmiş, 1000, 2000, 3000 yapmış.

Neden böyle yapmış? Demek ki Cengiz'i 19yaşında olmasına rağmen daha hazır görmüş ve sürekli oynatmış.
    İrfan'ınsa gelişmesini beklemiş.
    Yani yaşa değil, yeterliliğe bakmış.

Hoca yetenek ve tecrübeyi yüksek tutuyor evet.
    Ama asla genç oynatmaz diye bir şey yok.

Hoca bize imza attığı hafta Erdal Hoş'a altyapı bir yıldız var demiş, Ahmetcan'ı söylemiş.
    Bazen zorunluluktan da olsa mesela GS maçının ikinci yarısında çok da mecbur değilken Denswil'in yerine pat diye sahaya attı meselai hepimiz şaşırdık. Güvenmeyip Denswil'le devam etse kimse neden Ahmetcan'ı atmadın demezdi. Ams güvendi.
    19'luk Ahmetcan'ı seneye ideal 11'e koymaz evet ama yaşında dolayı değil, hala eksikleri var. Bu sene 1200dk vermiş, seneye 1600 yapar, sonra 2500. 22 yaşında da 15M'e satabilirsin mesela.

Genç oynat genç oynat diye yaygara koparacağına 'hocam gençlere süre verirken ya da transfer ettirirken hangi kriterlere bakıyorsun, neye göre süre veriyorsun, Ahmetcan'ı tutup Hakan Yeşil'i kiralarken kriterin nedir bizi bi aydınlat' diye sormak lazım. Adam bize anlatsın.

Taraftarımız şurada yazdıklarınızı anlasa zaten hocaya genç oyuncu eleştirisi yapmazlar. Ama maalesef anlayamıyorlar. Kendi dünyalarında bir yeterlilik algısı oluşturup buna uygun davranmayan yönetim, hoca, taraftar kim varsa eleştiri sağanağına tutuyorlar. Kendi eksiklerini görmüyor, sürekli bir hatalı arıyorlar. Ben hocanın oyun aklına güveniyorum. Tabi hoca da insandır, o da hata yapacaktır ki yaptı. İsmail, Yunus, Yusuf, Koita konusunda yanıldı. Zar attı düşeş gelmedi diyelim.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam ben anlamakta ısrar etmiyorum. Durumu daha iyi anlaman adına başakşehirdeki kadro yaş ortalamasını da yazdım. Hatta merak ediyorsan ilgili sitelerde de en genç yaş ortalamalarıyla , en yaşlı kadro yaş ortalamaları da paylaşılmış.

Hoca sadece genç olduğu için sahaya topçu atma işini hiç yapmadı. Cengiz ilk antrenmanda kendini kabul ettirdi şans verdik diyor. Ahmetcan'ı geldiğinde beri söylüyor kritik anlarda şans da verdi. Emrehan varken Koita'nın oynaması bana da saçma geliyor mesela ama demek bu çocuklar antrenmanda yeterince sorumluluk almıyor, hazır değil veya takım organizasyonuna alışamadılar. Vardır bir bildiği

Alıntı Royal Heart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HT4'ü bonservisle göndermezler diye düşünüyorum, kiralık olabilir ama kendisi gider mi orası soru işareti... Kadro derinliği açısından Fatih faydalı transfer olur, katılıyorum ve umuyorum ki uçan kaçan bonservis bedelleri ödenmez bu tip transferlerde, transfer gerçekleşirse muhtemelen sonraki transferinden önemli bir pay maddesi konulur Bakasetas transferinde olduğu gibi.
    Alanyanın meşhur menajeri ht4ün de menajeri. Götürmek isteyecektir bence.
    ( ゚д゚)

erkankoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yunus malli trontsen koita ucu 3m€ eurodan fazla aliyorlar.sizce ucu gitse maas nwakameye verilse iyi olmazmiydi

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yunus ve trönsende seneye bu takımda olmazlar bence.

Nweakame ye 3 verirsen performans vermez bu adamın afrikalı oldugunu unutmayalım.
    Muhtemelen 1-2 seneye futbolu bırakır.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alanyanın meşhur menajeri ht4ün de menajeri. Götürmek isteyecektir bence.
    Temsilcisi olduğu iki futbolcu Şampiyonlar Ligi deneyimini CV'sine yazdırsın istemesi daha muhtemel sanki menajerinin, bakalım hayırlısı olsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 8 misafir)