Sayfa 366 Toplam 2722 Sayfadan BirinciBirinci ... 266 316 356 364 365 366 367 368 376 416 466 866 1366 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68050 adet sonuctan sayfa basi 9,126 ile 9,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

UYZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkanla vs atsan kim alır?
    Serkanla muhtemelen aynı seçmelere katılmışızdır. Yaşlar yakın, ben alırdım Ayrıca şimdi düşündüm de benim fiziğimi beğenmeyip onunkini nasıl beğendiler. Çocuk 170miş.

Ayrıca güzel bir hikaye, bir keresinde Trabzonspor antrenmanını izlemeye gitmiştim. Bitince Tolga Zengin'e şut çekmek için yalvarmıştım. Fatih Tekke de "Oğlum Tolga'ya gol atsan ne olacak bu kovaya zaten herkes atıyor" demişti. kladlasfnaklsdfn

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O Trabzon târifesi.. İstanbul için en fazla 1,5 o
    Zttrsin gtsin fuzuli şişirilmiş topçu, ne onu isterim ne de isimden kaybeden Marlon'u...
    Zttrsin kim, Izlanda milli takimi oyuncusu mu? Alexander Jóhann Zttrsìn
    Yahsi Bati 51:28

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değil de Altınordu'dan aldığımız topçuların hiçbiri fayda sağlamadı şaka gibi.
    Hiç birini kadrona koyup bir kaç maç üst üste oynatmadın ki. Bir kaç maç üst üste oynatmayı geçtim , süre dahi alamadılar

Biz istiyoruz ki çocuk gelsin , alt yapı ya da A takım ile idmana çıktığında kendini geliştirsin. Böyle bir şeyin çok mümkün olmadığını düşünüyorum.

Messi , neymar , ronaldo vb . Futbolcular gibi saf yeteneği varsa orası ayrı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    İstanbul

Bal yok mu? Oynadığı her sezon double double yapan bir topcu. Bu ligin dinamikleri belli. Tutan adamın tekrar tutmama ihtimali yok. Abou gitti bacaksız geri geldi tekrar uçtu. Onyekuru kafasizi geliyor uçuyor gidiyor sönüyor tekrar geliyor yine uçuyor. Burak gitti geldi birbsey yokmuş gibi devam etti. Sorloth gelirse aynisi olacak. Trezeguet çok net adam bence. Yarim sezonluk basaksehir performans bile yeterli bunu görmek için.
    Böyle düşünmemek gerekiyor.

Verdiğiniz örneklerin tam tersi örnekler de verilebilir.

Garry rodrigues yurt dışına çıktı , ezikbahçeye geldi . 6 sarayda gösterdiği performansın yarısını gösteremedi.
    Jearmain lens ezikbahçede gösterdiği performansın yarısına yakınını 8taş da anca göstermiştir.

Papis cisse alanyada gösterdiği performansın yarısını bile gösteremedi ezikbahçede.

Alanyadaki vagner love ile beşiktaştaki vagner love arasında dağlar kadar fark vardı.

Demem o ki, takımın kimyası , oyun stili , futbolcunun o oyun stiline alışması , hava ve şehir değişimi , taraftar baskısı vs. gibi nedenler futbolcunun performansında acayip etkili oluyor.

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değil de Altınordu'dan aldığımız topçuların hiçbiri fayda sağlamadı şaka gibi.
    Atakan Gündüz den ümitliydim ben... Fiziği felan sağlamdı, altınordu ile kanlı bıçaklı olmuştuk Salih ve onun için. Üzücü gerçekten. Bir Cengiz de biz çıkarsaydık keşke ama hep şampiyonluğa oynayınca süre alamadılar
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Nereden
    İstanbul

Alıntı UYZD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben çocukken olmuştu böyle bir şey. Önce tüm okullara gözlemci gelmişti, maç yaptırmışlardı beğendiklerini almışlardı. Bir tanesi de bendim. Ondan sonra tesislere çağırdılar, orada da bir maç yaptıracaklardı (Ama nasıl bir rezalet olduysa tamı tamına 4 saat 7-8 yaşındaki çocukları soyunma odasında beklettiler. Muhtemelen A takım antrenmanı falan vardı ama planlama 0 olduğu için böyle bir şey yaşandı.)

Neyse maça çıktık oynadık, maç bitti beni seçmediler. Babam sebebini sormuş, gayet iyi oynadı çocuk seçtiklerinize nazaran demiş. Oradaki antrenör de "Ya çok yetenekli çocuk ama fiziği yeterli değil." demiş. Bugüne kadar hala kendime 7 yaşındaki bir çocuğun fiziğine göre seçim mi yapılır diye düşünüyorum. Sonrasında babamın kulübün içinden arkadaşları vardı, ben sokarım seni kulübe demişti ben de ağlayarak "ben hak yemem" demişim. Ulan şimdi düşünüyorum da keşke hak yeseymişim zaten kulübün altyapısı komple kalasla dolu. Ne doğru düzgün seçildiler ne de bir noktaya gelebildiler. Arada bir aşırı yetenekli ve şanslı olanlar kulübe girebildi ve A kadroya kadar yükselebildi. Ama o kadar, şans eseri. Hiçbir planlama yok, hatır gönül ilişkisiyle seçilen çocuklar ve çocuklara futbol eğitimi vermeyi bilmeyen antrenörler... Umarım Avcı bu işe de bir el atar.
    Ne yazık ki, Türk futbolunun gelişememesinin en büyük nedenlerinden birisi budur.

Aynı şeyler sayısız çocuğun başına gelmiştir.

Hatta bundan fazlası da , kulüp aidatı ödeyemeyecek ama çok yetenekli olan çocukların başına da gelmiştir.

Umarım içimizdeki kan emiciler ve adamcılardan biran önce kurtuluruz.

Yoksa daha çok , mustafa yumlu , zeki yavru vs türevindeki adamları izlemek durumunda bırakılacağız.

Kasketli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eskiden sözleşmeler 30 Mayıs'a kadar geçerli oluyordu, şu an ise 30 Haziran'a kadar geçerli olduğundan nispeten kısır bir transfer dönemi oluyor diye düşünüyorum.

Kulüpleriyle sözleşmesi biten futbolcuların imzalarını 01 Temmuz sonrası açıklarız bence.

Az daha sabır...
    Allah bana da size de hidayet versin!

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi benim annem Antalyalı. Antalyaspor'da oynasın isterim eyvallah da rest çeker gibi bir davranış beklemem kendisinden.

Bilinen bir biz bir de Hull City var. Bizim durumumuz belli. Hull City de maddi olarak daha üste çıkabilir maaş konusunda. Bunu dediğine inanmıyorum açıkçası.
    Yani aklın yolu bir nerden tutarsan tut elinde kalıyor mumkun degil boyle birsey

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

yine aynı terane 20 yılda bir kanat bul onuda gönder şimdi herifin 20 tane menajerini ikna et kendisine wakayemin istediği parayı ver bir de bonservis ver al hani nerden tutarsan felaket bir uygulama.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

konu disi olacak ama zamaninda forumda cok tartisildigi icin yazmasak olmaz.trabzonspor'a beddua ettigi icin sampiyon olamiyoruz denen tarikat liderinin sampiyon oldugumuz sene hayatini kaybetmesi ilginc bir tesaduf.
    bu forumda bile onun bedduasi tuttugu icin sampiyon olamiyoruz diye buna ciddi ciddi inananlar vardi.bu cagda hala hurafelere inanilmasi isin en tuhaf tarafi tabii.

Kasketli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ahmet AĞAOĞLU Başkanımızken, Yunus Emre SEL'in çalıştığı gazetede bu kadar detaylı DOĞRU haber çıkma ihtimali bence yok!

Kouassi, Puchacz, Enis Destan, Emrehan Gedikli, Bursa'dan 3 kardeşimiz, Doğucan... hiçbirini gazeteler yazamamıştı imza attırdığımızda...

Fotomaç:
    Bordo mavililer, Trezeguet için Premier Lig ekibine 3 milyon euro artı bir sonraki satıştan yüzde 15 pay önerisinde bulundu.

Trezeguet Trabzon'dan yıllık 2.5 milyon euro kazanacak.
    Allah bana da size de hidayet versin!

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Nwekaame anlaşmadı ise Arap kulübü ile tekrar bir görüşme talep etsinler bu iş böyle olmayacak
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hollanda portekiz avusturya vs gibi ülkelerin düşük kalibre takımlarıyla anlaşma yapmamız lazım.
    Genç potansiyelli futbolcularımızı buralara kiralık göndereceksin gerekirse maaşlarını karşılayacaksın. Belirli bi süre oynatma sözü alacaksın, kendini gösterirse hep oynar zaten.
    Çocuklar farklı bir ülke görür, farklı futbol kültürleri ile tanışır, yabancı dillerini geliştirir, burada kazanamadıkları gelişimi belki oralarda kazanırlar.
    Bu genç problemini böyle çözebiliriz gibi. Yoksa bizim ülkemizde ne altyapıya ciddi profesyonel yatırım yapılacağı var ne de gelişeceği.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Katiliyorum ornek burak yilmazin takimi fortuna sittard baskanida bizden!
    Takim ligde kalma amacli oynuyor ayrica butce bakimindan oyuncu almakta zorlaniyor
    Konu objek tarafından (23.06.2022 Saat 15:11 ) değiştirilmiştir.

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı atillati Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenere 2 tane atan Sunday 97 doğumlu... Bir Ekuban çıkartırız bundan biz.
    Benim de dikkatimi çekti eleman, o fiziğe rağmen çok ince bileklere sahip, tam socutluk transfer...
    IMG_20220623_152502.jpg

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle düşünmemek gerekiyor.

Verdiğiniz örneklerin tam tersi örnekler de verilebilir.

Garry rodrigues yurt dışına çıktı , ezikbahçeye geldi . 6 sarayda gösterdiği performansın yarısını gösteremedi.
    Jearmain lens ezikbahçede gösterdiği performansın yarısına yakınını 8taş da anca göstermiştir.

Papis cisse alanyada gösterdiği performansın yarısını bile gösteremedi ezikbahçede.

Alanyadaki vagner love ile beşiktaştaki vagner love arasında dağlar kadar fark vardı.

Demem o ki, takımın kimyası , oyun stili , futbolcunun o oyun stiline alışması , hava ve şehir değişimi , taraftar baskısı vs. gibi nedenler futbolcunun performansında acayip etkili oluyor.

Iyi performanstan bahsetmiyorum, bu saydıkların iyi performans göstermiş topçular. Onlar taktik değişir vs uyum sağlayamaz başarısız olur belki. Sörloth mesela hangi takıma koysan bu kadar atar güvenini veren topcu. Aboyu fener alsin gelsin yine 20 atar, ligdeki topcunun dalışı bile farklı oluyor bu topculara. Garry, Lens bu seviyeye yaklaşmadı bile.
    ( ゚д゚)

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.transfermarkt.com.tr/may.../spieler/81789

Biraz yaşı var ama tecrübesiyle 2-3 yıl iş görmez mi

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yayın gelirleri ve harcama limitleri konusunda ise Mehmet Büyükekşi, "Kulüplerin gelirinin yüzde sekseni özellikle dört büyük kulübün, yayın gelirinden oluşmuyor. Yüzde 30'u yayın gelirinden oluşuyor. Diğerleri sponsorluklar ve reklam gelirlerinden oluşuyor. Şunun altını çizmeliyiz. Harcama limiti belli. Yüzde 40 aşmaya izin veriyoruz. Bu rakamın en çoğunu dört büyük kulüp oluşturuyor. Biz bu limiti verirken sürdürülebilirliği sağlayabilmek, bunu sağlayamazsak kulüplerin yarısı kımıldayamayacak, transfer yapamayacak. Yeni çıkan spor yasasıyla birlikte kuluplerimiz bütçesini çıkaracak ve bu bütçenin yüzde 10'unu en fazla aşarlarsa herhangi bir şeyle karşılaşmayacaklar. Ancak aşarlarsa yeni yasaya göre kulüp başkanı ve yönetim o dönemin tüm borçlarından sorumlu olacak. Bırakın 6, 50 milyar da versek olmayan parayı harcayamazlar. Bütün kulüpleri ayırmadan, onları mağdur etmeden limit verdik. Gündemi bu konu çok meşgul etti.

Süper Ligde ozaman harcama limiti neden var?
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de dikkatimi çekti eleman, o fiziğe rağmen çok ince bileklere sahip, tam socutluk transfer...
    IMG_20220623_152502.jpg
    Giresunspor anlaşmış bu çocuk ile maalesef...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Twitterda paylaşmıştı birisi Aik de bilal hussain
    acayip bilekleri var alan büyük iş yapar bence de
    https://www.transfermarkt.com.tr/bil...spieler/448266

Nereden
    İstanbul

Iyi performanstan bahsetmiyorum, bu saydıkların iyi performans göstermiş topçular. Onlar taktik değişir vs uyum sağlayamaz başarısız olur belki. Sörloth mesela hangi takıma koysan bu kadar atar güvenini veren topcu. Aboyu fener alsin gelsin yine 20 atar, ligdeki topcunun dalışı bile farklı oluyor bu topculara. Garry, Lens bu seviyeye yaklaşmadı bile.
    Aboubakarı bilmiyorum hakkında yorum yapamam
    ancak , bu sene arap liginde yaptığı üretkenliğe bakarak yorum yapmak gerekirse orada tutmamış gibi gözüküyor. Ki , bu adam porto gibi takımda oynamış adam.

Sorloth un bizden başka takımda bu kadar gol atacağını düşünmüyorum. ( bize gelse yine aynı katkıyı verir çünkü hala gittiğindeki futbolu oynuyoruz )

Zira Sorlothu bizde değerli yapan şey , o boya rağmen çok hızlı bir oyuncu olmasıydı. Biz maçları sürekli baskılı şekilde oynamadık. Sorlothu biraz daha , eski burak yılmaz gibi kullandık.

Depar attırdık , önde oynayanlara karşı defansın arkasına top attık vs.

Avrupada takımlar çok açık oynamadığı için oralarda tutmadı mesela.

Lens dediğimiz adam hollanda da iyi bir kariyer yapmış. Premier görmüş . Fenerde 4 gol 12 asist ile toplam 16 gole katkı sağlamış ve bu katkıyı nispeten kötü bir şikebahçede yapmış.

Trezeguete bakıyorum yalnızca kasımpaşa ve bu seneki başakşehir performansı üst düzey olarak görünüyor.

Ben futbolcunun oynadığı takıma göre de performansının büyük değişkenlik gösterdiği düşüncesindeyim. Bir futbolcu bir kere tuttu ise , tekrar tutacaktır düşüncesi bende bir türlü oturmuyor.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bu takım derken transfer etmiş düzgün a kalite adamlar biterse güncellenmiş haliyle yanlış anlaşılmasın yoksa ön turu bile geçemez bu takım bu haliyle
    Alıntı Ertan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi tabi cikar.
    Klasik Türk kafasi.
    Sinan Engin Videosunu tavsiye ediyorum klasik Puanlari hesaplaken.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giresunspor anlaşmış bu çocuk ile maalesef...
    neden almışlar ki? bekleseler biz alır bedavaya onlara verirdik.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aboubakarı bilmiyorum hakkında yorum yapamam
    ancak , bu sene arap liginde yaptığı üretkenliğe bakarak yorum yapmak gerekirse orada tutmamış gibi gözüküyor. Ki , bu adam porto gibi takımda oynamış adam.

Sorloth un bizden başka takımda bu kadar gol atacağını düşünmüyorum. ( bize gelse yine aynı katkıyı verir çünkü hala gittiğindeki futbolu oynuyoruz )

Zira Sorlothu bizde değerli yapan şey , o boya rağmen çok hızlı bir oyuncu olmasıydı. Biz maçları sürekli baskılı şekilde oynamadık. Sorlothu biraz daha , eski burak yılmaz gibi kullandık.

Depar attırdık , önde oynayanlara karşı defansın arkasına top attık vs.

Avrupada takımlar çok açık oynamadığı için oralarda tutmadı mesela.

Lens dediğimiz adam hollanda da iyi bir kariyer yapmış. Premier görmüş . Fenerde 4 gol 12 asist ile toplam 16 gole katkı sağlamış ve bu katkıyı nispeten kötü bir şikebahçede yapmış.

Trezeguete bakıyorum yalnızca kasımpaşa ve bu seneki başakşehir performansı üst düzey olarak görünüyor.

Ben futbolcunun oynadığı takıma göre de performansının büyük değişkenlik gösterdiği düşüncesindeyim. Bir futbolcu bir kere tuttu ise , tekrar tutacaktır düşüncesi bende bir türlü oturmuyor.

Sorloth bizde ayni katkiyi verirmi? waka ayarinda bir oyuncu alinirsa rahat verir !

Nereden
    Afrika Diğer

FIFA'nın kararı sonra Marlon'un talipleri artmış, oyuncunun da fikri değişmiş ve önceliği İtalya'ya vermiş.

Hasan Tüncel'in haberi...

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sanırım Hajı Wright olacak...FIFA kararı sonrası Marlon ile falan da uğraşmaya değmez, Kaan Ayhan'ı alalım 3 bölgeyi yedekleyelim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 10 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 10 misafir)