Sayfa 4 Toplam 2748 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 104 504 1004 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68680 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Eger sörloth gelmezse bence batsuayi yoklanmali...

Bence adama haksizlik yapılıyor...son vuruslari iyi degil gibi fakat bence bu özgüven sorunu...bizde sörloth gibi patlama yasayabilir
    Sevinelim diye sevmedik.....

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam özür dilerim ama çok kötü kadro.

Takım hafızası denen bir şey var.

Bence bu kadar değişiklik ile ilk 4 zor olur.
    Özür dilemenize gerek yok hocam bu sizin şahsi fikriniz ben saygı duyarım.Sadece katılmadığımı belirtmek istiyorum.Ekranda gördüğünüz kadro birbirine uyumlu ve birbirini tamamlayan oyunculardan kurulu son derece üst düzey bir kadro.96 yılı dışında hayatınız boyunca görebileceğiniz en iyi Trabzonspor kadrosu.Gerçekleşmesi de imkansız zaten ben fantezi olsun diye yazdım.2012-2013 Gs kadrosunun yarısından fazlası transferle değişti ama adamlar takır takır şampiyon oldular.Melo,Sneijder,Burak ve Drogba gibi isimleri almışlardı.Kalite varsa süper ligi dağıtırsın.Yeni kurulmuş takım sadece büyük liglerde iş yapamaz kolay kolay.Dandik ligde iki üç kaliteli adam aldın mı zaten şampiyonluğa oynuyon.2019 da Uğurcan,Sosa,Waka ve Sörloth dörtlüsü Trabzonsporu şampiyon yapıyordu az kalsın.Gerisi hep sıradan vasat oyunculardı.

Ayakları iyi,refleksleri iyi,havadan etkili kaleci : Uğurcan
    Süpürücü,hızlı ve topu oyuna sokan stoper : Denayer
    Pozisyon bilgisi yüksek,hava üstünlüğü olan stoper : Hugo
    Teknik,top sürebilen,enerjik sağ bek : Peres
    Teknik,top sürebilen,enerjik sol bek : Emerson
    Top çalan,enerjik,ayakları fena olmayan önlibero : Elneny
    Çift yönlü,teknik,topla gidebilen,pas atabilen 8 no : Moriba
    Ghezzalin üst versiyonu sağ kanat : Januzaj
    Hızlı,topla gidebilen,enerjik,bitirici sol kanat : Tello
    Duran top kullanabilen,şut atabilen 10 numara : Yazıcı
    Atletik,güçlü,havadan etkili,bitirici santrafor : Sörloth
    Konu Onur Erçetin tarafından (11.04.2022 Saat 12:20 ) değiştirilmiştir.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bence adama haksizlik yapılıyor...son vuruslari iyi degil gibi fakat bence bu özgüven sorunu...bizde sörloth gibi patlama yasayabilir
    Çok gol kaçırıyor,ayrıca hava üstünlüğü fazla yok.Pivot değil.Tekniği ve hızı iyi ama bu bize yetmez.Tek santraforlu düzende Sörloth çok önemli bence.Batshuayi süper lige uygun bir santrafor değil bence.Burada fiziksel mücadele ön plana çıkıyor.Bu yüzden Sörloth gibi güçlü,hızlı,havadan etkili ve bitirici bir santrafor 30 golü geçti.

Batshuayi kapanan takımlara olmaz hocam bence.Anadolu takımlarında olsa çok gol atabilir ama bizde hiç olmaz.Umut gibi takır takır gol kaçırıyor adam.Taraftarı kanser eder valla.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, Alexander Sörloth transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Ceyhun Kazancı, "Leipzig, net bir şekilde futbolcusunu sadece satılık olarak verebileceklerini resmi olarak bize bildirdi. Kiraya verseler çoktan bu transferi bitirmiş olurduk. Kendisi ile 5-6 aydan beri sürekli konuşuyorum. Türkiye'ye dönmeye ve İstanbul'da oynamaya çok istekli. İspanya'daki satın alma opsiyonu 18 milyon Euro. Nasıl olacak, şu an kestirmek gerçekten güç. Sonuna kadar üstünde olacağımız bir isim. Önceliğimiz." dedi.
    Bos konusmus kisaca
    "Istanbul'da oynamaya istekli", yalan degildir ama onu demesinin sebebi net olarak "Trabzon bosuna heveslenme" mesaji vermek, kötümün kenari
    Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Damdoycu musun reyis ? bu herif bildigin damdoy 2, az daha hizlisi
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Jorgen Strand Larsen.

61Firtinasi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sözleşmeleri Biten : Denayer,Elneny,Tello,Januzaj
    Opsiyonsuz Kiralık :Emerson,Moriba,Yusuf
    Satın alma opsiyonlu Kiralık : Sörloth

sanki 2 tane türk eksik gibi geliyor bana.
    yoksa ben mir yanlis görüyorum...

Nereden
    Afrika Diğer

Ceyhun Kazancı'nın şu açıklamalarının ardından Sorloth'u ne yapıp edip almak lâzım. Bıktım bu Beşiktaşlıların şımarıklığından valla

Nereden
    Fransa

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ceyhun Kazancı'nın şu açıklamalarının ardından Sorloth'u ne yapıp edip almak lâzım. Bıktım bu Beşiktaşlıların şımarıklığından valla
    Bilerek yapiyorlar gicikligina, baska bir sey degil...
    Bir de bizim taraftarlar su "Sorloth saygisizlik yapti kaçti" muhabbetini kessin artik yaa

O isler ayarliydi, gelip sakatlansa gitmisti paralar, onu da geçtim transfer görüsmeleri varken Palace izin verir mi onu oynatmana, sözlesmesi de olsa seninle bu pek mümkün degil ve bizim için de riskli olurdu...
    Saygisizlik yapip gidene de vedâ mesaji yaptirmazdik herhalde, baskan da sürekli irtibatta oldugunu ve kendisiyle bir sorunun olmadigini belli edecek açiklamalar yapmazdi... bizim bâzi insanlar inadina mi yapiyor anlamiyorum, kaçip giden biri varsa o da Ekuban'dir hattâ Yusuf'u bile sayabiliriz buna az biraz...

Cornelius'u öne çikarmak için yalandan yere Sorloth'a mok atmaya gerek yok, Sorloth daha faydali olabilecek bir topçudur, hocanin sistemi falan hikâye bu sene Sorloth olsa su an açik ara gol kraliydi 20 golü vardi en az
    Konu Sefer A. tarafından (11.04.2022 Saat 14:24 ) değiştirilmiştir.

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Beşiktaşın da ilgisi varmış Tayfur Bingöl'e

Nereden
    İstanbul

Yabancı sınırı büyük problem. Hadi gitmezse Uğurcan ve Dorukhan banko. Geri kalan 2 nasıl olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Fransa

Alıntı crixus_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Beşiktaşın da ilgisi varmış Tayfur Bingöl'e
    Tayfur bjkli ztn, en son Alanya ile sözlesme uzattiginda bundan sonraki hayâlinin bjkye transfer olmak, olmazsa Alanya ile devâm etmek oldugunu söyledi... ama futbolculugunu begenirim... Eren için ise fblilere inanmam da birçok kisi fbli oldugunu yazip çiziyor, ztn bizom maçtaki hareketleriyle sinir etti beni çok itici kendisi
    Fuzuli yere o salak takima para vermeye gerek yok, yabanci sol bek aliriz ya da Altay'dan Kazimcan'i 3'te1 fiyata al daha iyi, fuzuli islerle ugrasmayi çok seviyoruz yeter be hocam ya valla yeter, Yunus Koita gibilerini aldirdin yeter bi de YE32 de geldi, birakalim bu fuzuli isleri ne Elmali'si yaa

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, Alexander Sörloth transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Ceyhun Kazancı, "Leipzig, net bir şekilde futbolcusunu sadece satılık olarak verebileceklerini resmi olarak bize bildirdi. Kiraya verseler çoktan bu transferi bitirmiş olurduk. Kendisi ile 5-6 aydan beri sürekli konuşuyorum. Türkiye'ye dönmeye ve İstanbul'da oynamaya çok istekli. İspanya'daki satın alma opsiyonu 18 milyon Euro. Nasıl olacak, şu an kestirmek gerçekten güç. Sonuna kadar üstünde olacağımız bir isim. Önceliğimiz." dedi.
    Bu yaz Gedson'a ödeme yapacaklar. Rosier'in durumu var. Kimi satıp da Sorloth'a bütçe yaratacaklar? Bonservisi elinde olanları alabilirler. Ve yerli alacaklar mecburen.

Güdümlü muhabir ve tinerci taraftarlara hitap edince bunlar sorgulanmıyor tabii.

Etrafından dolanıp alabiliyorsa da alsın. Öyle Pjanic transferi gibi katakulliler elde patlıyor işte.

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Beşiktaş yalanladı bu açıklamaları.

61zeynel61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Sörloth'un gidiş şeklini hatırlarsak kral olsa yine gelmesini istemem. Debelenip dursun Avrupa'da.
    DİK OYNA!
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!
    KAZIM GİBİ SEV!, DOZER GİBİ OYNA!

Nereden
    Fransa

Alıntı 61zeynel61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sörloth'un gidiş şeklini hatırlarsak kral olsa yine gelmesini istemem. Debelenip dursun Avrupa'da.
    Ne varmis gidis seklinde ? gidis seklinde sorun olsaydi ne vedâ mesaji yayinlardik resmî hesaplardan, ne de baskan kendisini sürekli överdi...
    Bu safsatalari birakalim

Nereden
    Artvin

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne varmis gidis seklinde ? gidis seklinde sorun olsaydi ne vedâ mesaji yayinlardik resmî hesaplardan, ne de baskan kendisini sürekli överdi...
    Bu safsatalari birakalim
    Kaçtı da gitti. Telefonlara çıkmadı. Siz unutmuşsunuz belli. Hatırlamak adına kısa bir araştırma yapın.
    DİK OYNA!

Barista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Sadece kaçıp gitmekle kalmadı, üzerine bir de ele güne karşı Trabzonspor taraftarlarını aşağıladı. Kendi isteğiyle giden futbolcunun geri gelmesine karşıyım. Ne oldu Sörloth geri gelmedi de? Rekor kırarak şampiyon olmak üzereyiz. Burası Trabzonspor.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Palavra dönemi erken başladı bu sefer

Nereden
    Fransa

Kaçtı da gitti. Telefonlara çıkmadı. Siz unutmuşsunuz belli. Hatırlamak adına kısa bir araştırma yapın.
    telefonlara çikmadi he tamam
    Alıntı Barista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece kaçıp gitmekle kalmadı, üzerine bir de ele güne karşı Trabzonspor taraftarlarını aşağıladı. Kendi isteğiyle giden futbolcunun geri gelmesine karşıyım. Ne oldu Sörloth geri gelmedi de? Rekor kırarak şampiyon olmak üzereyiz. Burası Trabzonspor.
    kesin öyledir
    hayir çok hos bir sekilde gitmedi ve sonrasinda tivit atmisti falan evet ama yok telefona çikmamis yok kaçmis bunlar hikâye, öyle olsa sirf çok para kazandirdi diye baskan onu sürekli övüp durmaz, resmî hesaplardan da vedâ mesajini yayinlatmazdi

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yönetimin haberi olmadığını sanmıyorum transfer sürecinde.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Nereden
    Artvin

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    telefonlara çikmadi he tamam

kesin öyledir
    hayir çok hos bir sekilde gitmedi ve sonrasinda tivit atmisti falan evet ama yok telefona çikmamis yok kaçmis bunlar hikâye, öyle olsa sirf çok para kazandirdi diye baskan onu sürekli övüp durmaz, resmî hesaplardan da vedâ mesajini yayinlatmazdi
    He tamam, kesin öyledir.
    DİK OYNA!

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Harbiden o hikayeye inandiniz mi?

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Besle kargayı oysun gözünü atasözü tam Sörloth'luk...Besledik büyüttük adam ettik Palace gibi vasat bir takımın 3. santrforu iken forma şansı bile bulamazken getirdik gol kralı ve piyasa yaptırdık nihayetinde kaçıp gitti..Bizde 1 sene daha oynayabilirdi ama öyle yapmadı gol yollarındaki fırsatçılığını karakterine de yansıttı fırsattan istifade edip tabanları yağladı..

Yok yani gitmek isteyebilir tarihi fırsatı kaçırmak istemeyebilirsin de bunun bir yolu yordamı olmalıydı..Başkanla ve yöneticilerle istişare içersinde olmalıydı..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Girebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sözleşmesinde 1 sezon daha var. Sözleşmesi bitince giderse yerini doldurmak için zamanımız olur, Napoli de 34 yaşında oyuncuya bonservis ödemek istemez gibi, ha bedelsiz sözleşme imzaladığımız Hamsik'ten para kazanırsak çok iyi olur
    Bu haberlerin amacını anlamadım doğrusu, özellikle bu ve yakın zamanda yapılan Bakasetas-Sporting Lizbon haberi de gerçekçi değildi.
    Haklısın
    Napoli isterse adamı durmaz burada zaten
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı thehell61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir önceki konuda Wakaeme hakkında yazdıklarımıza tepki verenler oluyordu. Hala aynı fikirde mi o arkadaşlar? Oynarsın bu adamla seneye Şampiyonlar liginde. Sol taraf otoban oldu. Öyle ki adam takım oyunundan o kadar uzakki Dorukhan sol kanada geçiyordu bunun boşlukları yüzünden. Yaptığı saçmalıkları da saymıyorum.
    Ben bu konuda wakemeyi eleştirmenlerdendim

Ama adam o kadar maç kazandırdı ki tek başına
    Türkiye ligi için bir şekilde kazandırıyor

Takım oyuncusu olmadığında herkes hem fikir ama bir şekilde 90 dakika yatip son iki dakikada bir şey yapıyor

Tabi ki şampiyonlar ligi için hiç uygun bir oyun profili değil.
    İllaki avcı hoca da bir şeyler düşünüyordur ben kalacağını düşünmüyorum açıkçası
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 13 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 12 misafir)

1. crixus_61