Sayfa 587 Toplam 2732 Sayfadan BirinciBirinci ... 87 487 537 577 585 586 587 588 589 597 637 687 1087 1587 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68286 adet sonuctan sayfa basi 14,651 ile 14,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Emre. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Berat'ı başka bi oyun stiline ikna edebilir miyiz acaba? Hatırladığım kadarıyla kendini hep Busquets, Jorginho tarzı 6 numara hayal ediyor ama olmayacağı artık belli oldu. Arkasında defansif görevleri üstlenen bi 6'nın olduğu, Berat'ın da pasörlük görevini üstlendiği 8imsi bir rol düşünülebilir mi diye merak ediyorum.

Sonuçta yatırım yapılmış bir futbolcu. Bazı oyuncuların da değerini arttırmak zorundayız hep transfer olmaz neticede.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu çok doğru ama anladığım kadarıyla hoca da en az 2 oyun stili olan bir takım üzerinden bir şeyler deneyecekmiş hissim de var. Aldırdığı bek oyuncuları da pek önceki transferlerine benzemiyor
    Stoper e belliki elit birini alamiyicaz ya gelmiyor ya parası çok o zaman sırp hırvat ısrail rumen bundesliga2 liglerinden potansiyel ki birini alalım bari 12 gün sonra super kupa 17 gün e nea lig 28 gün sonra cl elemesi var bu adam ne zaman gelicek

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Emre. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berat'ı başka bi oyun stiline ikna edebilir miyiz acaba? Hatırladığım kadarıyla kendini hep Busquets, Jorginho tarzı 6 numara hayal ediyor ama olmayacağı artık belli oldu. Arkasında defansif görevleri üstlenen bi 6'nın olduğu, Berat'ın da pasörlük görevini üstlendiği 8imsi bir rol düşünülebilir mi diye merak ediyorum.

Sonuçta yatırım yapılmış bir futbolcu. Bazı oyuncuların da değerini arttırmak zorundayız hep transfer olmaz neticede.
    Hull City kaç para teklif etmişti bilmiyorum ama anında satardım, benim beklediğim gelişimin çeyreğini bile gösteremedi.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hull City kaç para teklif etmişti bilmiyorum ama anında satardım, benim beklediğim gelişimin çeyreğini bile gösteremedi.
    Elimde Dorukhan varsa bende satardım.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Tahir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi şey bildiğimden duyduğumdan değil, sanki işin sonunda marlonu alıp gelecez
    Monza ile anlasti diyorladi ama resmi birsey yok. InsAllah olur

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    HY67...

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

berat bu yastan sonra baska bir seye evrilmeyecek.gunumuz futbolunda o bolgede oynayip kagni gibi hareket eden topcularin ust seviyeye gelmesi mumkun degil.al iste okay yokuslu ornegi orada duruyor.teknigi fena degil ama agir oldugu icin yillardir ayni seviye takiliyor.ayagim duzgun topu iyi kullanayim bana yeter tarzi futbolculuk bitti.berat fizigi musait olmasina ragmen bazi maclarda 70lik dedeler gibi hareket ediyor,oyundan kopuyor.tek ozelligi bazen toplari iyi kullanmasi.bunu yapamadigi maclarda cekilecek bir tarafi kalmiyor.

Nereden
    İstanbul

Şampiyon olmuşuz kaç aydır sağ stoper arıyoruz gittiğimiz her kapı olumsuz. Olacak iş değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her şart ve koşulda bu kadro yetersizdi şimdi de yetersiz. Geçen sene bir sürü sakatlık yaşadık, bu sene yaşamayacağımızın garantisi yok? Hamsik evet 11 oyuncusu ama onun kaybolduğu anı düşünü bakalım, orda Dorukhan'dan başka kim var??

Wakame takımın zaten yarısıydı, Onun yerine gelenin ne vereceği belli değil ve onun da yedeği yok

Stoperlerimizin yetersiz olduğunu bilyoruz zaten

Orta saha da da berat'lı bir oyun oynatıp bize işkence yaşatacağını düşünüyorum yine

İleri uçta ise Cornelius zaten 45 dakka oynadı koca zezon, bu sene de 65 dakka oynasın, Janini bildiğimiz forvet tipi değil

Velhasılı , kadromuz geçen sene de yetersizdi şimdi de yetersiz

Bu sene çok maç yapacağız, İster Şampiyonlar ligi isterse UEFA liginde olsun maç adedimiz çok çok fazla. Yaşlı oyuncularımızın geçen senenin son 10 maçında gösterdiği maç yorgunluğuna bağlı kötü performansı hatırlıyorsunuz değil mi? O halde aynı kadroyu genç ve yetenekliler ile doldurmak lazım.

Ömür direkt oyuncumuz değil, Bakasetas hala kaplı kutu

Bilmiyorum. Geçen senenin rehavetini çok derinden hissedeceğiz gibime geliyor. Umarım sistem tek başına kurtarır sezonu ama rakiplerimizin ne kadar hevesli ve istekli olduklarını ve hata yapan tarafın bu kez bizim olma ihtimalimizin yüksek olduğunu düşünüyorum. Bence transferde geç kalındı
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alacağımız adam Lyanco'dur boşa aramasınlar. Kiralık gelir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

United'ın stoper bolluğundan yararlanmak isteyebiliriz, bu işin sonu oraya doğru gidiyor.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Kastamonu

Hull City olmadı belki ama bu sene yapılan/yapılacak transferleri de düşünürsek son şansı, aynı şekilde devam ederse iyice dışarda kalır Soner Aydoğdu v2 gibi takılır ligde. Açıkçası ben de inanmıyorum pek kendisine, farazi bi senaryo düşündüm.
    Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    berat bu yastan sonra baska bir seye evrilmeyecek.gunumuz futbolunda o bolgede oynayip kagni gibi hareket eden topcularin ust seviyeye gelmesi mumkun degil.al iste okay yokuslu ornegi orada duruyor.teknigi fena degil ama agir oldugu icin yillardir ayni seviye takiliyor.ayagim duzgun topu iyi kullanayim bana yeter tarzi futbolculuk bitti.berat fizigi musait olmasina ragmen bazi maclarda 70lik dedeler gibi hareket ediyor,oyundan kopuyor.tek ozelligi bazen toplari iyi kullanmasi.bunu yapamadigi maclarda cekilecek bir tarafi kalmiyor.
    Ağır olsun ama pozisyon bilgisi olsun desek, o da tam değil gibi. Sıçrama yapamamış her genç futbolcu hayal kırıklığı yaratıyor ben de.

Thedoors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hamza Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Monza ile anlasti diyorladi ama resmi birsey yok. InsAllah olur

Biraz İtalyan kaynaklarına bakıyım dedim;
    Bir-iki yerde,bürokratik engellerden dolayı resmi açıklamanın 1 Ağustos'tan önce yapılamadığı belirtilmiş.Yani olumsuz yönde bi durum yok gördüğüm kadarıyla.
    ''Hırçın,bıçkın,asi ve dimdik duran bu Karadeniz çocukları,sadece sahilde değil,açık denizde de boğuştular.''

Nereden
    Kastamonu

United'ın stoper bolluğundan yararlanmak isteyebiliriz, bu işin sonu oraya doğru gidiyor.
    O rotasyonun ŞL'de Demba Ba karşısında yaptığı hata aklıma geliyor hemen. Seviye düşünce sırıtmazlar tabi o kadar.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bilgehan Tokal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Okay west bromwiche gitmiş. taraftarları tweet altında kutlama yapıyor
    Bize lazım değildi de başka takımda önemli oyuncu olabilirdi. İyi oldu
    ( ゚д゚)

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    galatasaray tüm transferlerimize salça oluyor, transferlerine gecikmesin biraz da bundan.
    Çalıştıkları adam ortak olmasındandır renktaş....

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Play-off oynamasi durumunda sikecilere Benfica gelirse mukemmel olur
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Thedoors Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz İtalyan kaynaklarına bakıyım dedim;
    Bir-iki yerde,bürokratik engellerden dolayı resmi açıklamanın 1 Ağustos'tan önce yapılamadığı belirtilmiş.Yani olumsuz yönde bi durum yok gördüğüm kadarıyla.
    Hmm ozaman yapcak birsey yok.

HY67...

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

doğukan sinik i bonservisle satıp doğukandan daha iyi sol açık almış antalyaspor,hemde beleşe

https://www.transfermarkt.de/sam-lar...spieler/159668

https://fmdataba.com/tr/21/p/601711/sam-larsson/

sanırım nuri şahin ekibinin hollanda bağlantıları ile yapılmış bir operasyon

bu arada hem doğukan sinik hemde kerem aktürkoğlu yetenek kapasiteleri büyük takım için düşük seviye olan profiller,teknik kapasiteleri zayıf olduğu için ve karar alma mekanizmaları doğru çalışmadığı için gelişmeleri oldukça zor,

yunus akgün daha potansiyel bir yetenek teknik duruma bakıldığında,morutan da öyle
    Konu jairzinho tarafından (18.07.2022 Saat 18:05 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Paraya kıy, pay ver, %50'sini falan al ama iyi bir stoper al. Kofti adam bize yaramaz. Gerçekten kritik bir dönemdeyiz. Şu an yapacağımız transferler bizim yönümüzü daha da yukarı çevirsin istiyorsak biraz uyanık olmalıyız. 100-200 bin euroyu arama artık. Zaten boş beleş adamlara verdiğin para dünya kadar.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Berat Hull Citye her türlü 5-6 milyon Euro’ya kaptırılırdı,daha bu fırsat gelmez.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fb 4 muhtemel rakip içinde en kolayını seçmiş, strum graz

kiev e elenmesi durumunda da kolayını seçmiş , partizan ve slovacko dan slovacko yu seçmiş

konyaspor ve başakşehirde iyi kuralar seçmiş tur geçmeleri durumunda

tabi en zorlu kura playoff turunda oluyor,monaco ve benfica elenmezse seri başı olacaklar playoff turunda, playoff öncesi turda monaco dan kaçmak fb için bir şans
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O değil de wakaeme noldu anlaşamadı kimseyle galiba?
    Naz yapmasın gelsin 1+1 yıllık 1.5 milyona başlasın hemen. Olmuş 35 yaşında 3 yıllık sözleşme nerede bulacak bu saatten sonra.
    Biz de kanat rotasyonu kim olacak diye düşünmekten kurtuluruz.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu CaptanBarbosa tarafından (18.07.2022 Saat 18:54 ) değiştirilmiştir.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stoper eksikliğimiz aylar öncesinden belli iken bu kadar geçe kalınması çok mantıklı bi durum değil.
    Belli ki 2-3 isim belirlediler kesin alırız bunlardan birini dediler ama patladılar kimseyi alamadılar.(Kaan, Marlon vb.) Şimdi de saldırıyorlar sağa sola. Sonradan adı çıkan isimler çok çok kötü ve bize gereken özellikleri barındıran tipte stoperler değil. Umarım boşa kurşun atmayız.
    Corneliusa bişey olsa forvette kimse yok, djaniny tek forvet olabilecek bi adam değil. Orası ne olacak belli değil?
    Kanat rotasyonunda var toplam adam akıllı 2 kişi, kouassi soru işareti hala, başka da adam yok. Burası da sıkıntı.
    Hamsik'e bişey olduğu an bizim takım patlar. Kim oyun kuracak? Ömüre güveniyorlarsa geçmiş olsun. Hamsik'i yedekleyecek, onunla ve onsuz takım emanet edilebilecek bi adam şart.
    3 transfer hala lazım. Geçen senenin üstüne hiç birşey koyamadık daha.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stoper eksikliğimiz aylar öncesinden belli iken bu kadar geçe kalınması çok mantıklı bi durum değil.
    Belli ki 2-3 isim belirlediler kesin alırız bunlardan birini dediler ama patladılar kimseyi alamadılar.(Kaan, Marlon vb.) Şimdi de saldırıyorlar sağa sola. Sonradan adı çıkan isimler çok çok kötü ve bize gereken özellikleri barındıran tipte stoperler değil. Umarım boşa kurşun atmayız.
    Corneliusa bişey olsa forvette kimse yok, djaniny tek forvet olabilecek bi adam değil. Orası ne olacak belli değil?
    Kanat rotasyonunda var toplam adam akıllı 2 kişi, kouassi soru işareti hala, başka da adam yok. Burası da sıkıntı.
    Hamsik'e bişey olduğu an bizim takım patlar. Kim oyun kuracak? Ömüre güveniyorlarsa geçmiş olsun. Hamsik'i yedekleyecek, onunla ve onsuz takım emanet edilebilecek bi adam şart.
    3 transfer hala lazım. Geçen senenin üstüne hiç birşey koyamadık daha.

Evet kagit uzerinde ogle gozukuyor gecen sezonki performansimizi surdursek bile bu sezon icin yetmeyebilir bu saatten sonra sag stoperi beklemek yerine oraya larsen,i monte etmek lazim zaten o bolgede oynamis bir oyuncu? peki o zaman sagbek kim oynayabilir? bu sezonu basarili bir sekilde goturmemiz icin elimizdeki baka omur berat visca dogucan eren vs gibi oyuncularin hic olmazsa bir tik patlama yapmalari gerekecek

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fb 4 muhtemel rakip içinde en kolayını seçmiş, strum graz

kiev e elenmesi durumunda da kolayını seçmiş , partizan ve slovacko dan slovacko yu seçmiş

konyaspor ve başakşehirde iyi kuralar seçmiş tur geçmeleri durumunda

tabi en zorlu kura playoff turunda oluyor,monaco ve benfica elenmezse seri başı olacaklar playoff turunda, playoff öncesi turda monaco dan kaçmak fb için bir şans
    fb ve diğerleri avrupada bir yere kadar gitsin en azından ligde kayıp yaşarlar ister istemez, bizim esas sıkıntımız bence gs olacak hem yerli hoca var hemde fena kadro kurmadilar.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 6 misafir)

1. CasTo,
  2. Sefer A.