Sayfa 533 Toplam 2721 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 433 483 523 531 532 533 534 535 543 583 633 1033 1533 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68007 adet sonuctan sayfa basi 13,301 ile 13,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ceyhun Öncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berlin böyle yetersiz bir stoper yüzünden iki yildir küme mücadelesi veriyor (berlin genel anlamda kaos futbolu oynadi) ama bize faydasi dokunacagina ihtimal vermiyorum, umarim alinirsa ben yanilirim
    Sorumun cevabı bu değil mostafa Muhammed mi zorlar boyatayı muleka mı Serdar dursun mu Muhammet Demir mi yatabare mi ???? Bana sadece bu sorunun cevabı yeter

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Someone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edgar döndüğünde 300 gün sakat kalmış oluyor kaç maç ediyor ama millet onu istiyor saçmalamayın artık bilirkişi değilsiniz

Futbol dehası ya da bilgini olduğumu söylemedim hacı ben. Bir oyuncunun cvsinde yer alan başlıca özelliklerden biri sakatlık konusu. Daha önce dili defalarca yanan bir takım olarak hala soru işareti olabilecek adama gitmek gerçekten bir marifet. Az buz para ödenmeyecek ve 3-3.5 milyon euro da bonservisi var. Kaçırdığı maç sayısı da 97. Arada maç takvimlerine gelmeyenler de var. 97 maç 18 takımlı bir lig için 3 sezon demek neredeyse. Ben isteyip istemediğimi de söylemedim bu arada. Sakatlık konusu riskli iş ve bu da baz alınmalı anlamında yazdım. Ama her zaman negatifimdir bu tarz oyunculara. Onu söyleyebilirim.

Burada Sturridge, Plaza, Afobe, Koita ve birçok oyuncunun sakatlık sicili için çok kavga ettim (tartıştım). Benim için her zaman en öndeki kriterlerden biri. Trabzonspor Koita gibi kulübü rehabilitasyon merkezine çeviren biri değil, sahadaki adama ihtiyaç duyuyor. Sahadaki adam veya kulübedeki adam oynamaya hazır olsun. O önemli benim için. Kulübün kasası benim cebim. Orası için ne iyi ise ben onu kendimce savunurum. Kimse de beğenmek zorunda değil.

Edgar'ın durumu beni ilgilendirmiyor şu an. Trabzonspor imza attırırsa o zaman düşünürüz. Sözleşme şartları da önemli çünkü. Gidip de maç başı kontrat yaparsa kimse bir şey diyemez.
    Konu Burak tarafından (12.07.2022 Saat 21:54 ) değiştirilmiştir.

yattarinho61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bizim futbolumuzu ileriye tasiyacak futbolcu lazim ayni nokta da tutacak veya geri götürecek degil.

Burda kismen istenmeyen Kaan in oyun konsantrasyonu, topu oyuna sokusu vs cok daha iyi.
    Stoper, pimi cekilmis bomba gibi olmamali.

Durica tarzi bir kasar Stoper bile cok daha mantikli
    Bende öyle isterdim ama malesef türkiyede „günü kurtarmak“ mantalitesi yaygin oldugu icin islemiyor öyle güzel futbol,gelecege yatirim vs.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Borussia Dortmund---- Napoli-----Deportivo La Coruna

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Seviyeyi iyi tartmak lazım. Çok kez söyledik; büyük ligde oynayan adamı oraya göre değil bizim lige göre değerlendirin. Çünkü ligler arası ciddi seviye farkı var. Oraların ortalama adamı burada yıldız olur.

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sorumun cevabı bu değil mostafa Muhammed mi zorlar boyatayı muleka mı Serdar dursun mu Muhammet Demir mi yatabare mi ???? Bana sadece bu sorunun cevabı yeter

Bu zihniyeti kabul etmiyorum.
    Sirf cok iyi bir ligde oynuyor olmasi onu iyi bir stoper yapmaz

Serie A da en cok adam kaciran Stoperi alalim gibi bir fikir bana yanlis

Ek olarak, biz CL icinde transfer yapiyoruz, orda karsilacagi Santraforlar saydiginiz isimler kalitesinde olacak, en azindan karsi koyabilmeli
    Konu Ceyhun Öncü tarafından (12.07.2022 Saat 21:57 ) değiştirilmiştir.
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbol dehası ya da bilgini olduğumu söylemedim hacı ben. Bir oyuncunun cvsinde yer alan başlıca özelliklerden biri sakatlık konusu. Daha önce dili defalarca yanan bir takım olarak hala soru işareti olabilecek adama gitmek gerçekten bir marifet. Az buz para ödenmeyecek ve 3-3.5 milyon euro da bonservisi var. Kaçırdığı maç sayısı da 97. Arada maç takvimlerine gelmeyenler de var. 97 maç 18 takımlı bir lig için 3 sezon demek neredeyse.

Burada Sturridge, Plaza, Afobe, Koita ve birçok oyuncunun sakatlık sicili için çok kavga ettim (tartıştım). Benim için her zaman en öndeki kriterlerden biri. Trabzonspor Koita gibi kulübü rehabilitasyon merkezine çeviren biri değil, sahadaki adama ihtiyaç duyuyor. Sahadaki adam veya kulübedeki adam oynamaya hazır olsun. O önemli benim için. Kulübün kasası benim cebim. Orası için ne iyi ise ben onu kendimce savunurum. Kimse de beğenmek zorunda değil.

Edgar'ın durumu beni ilgilendirmiyor şu an. Trabzonspor imza attırırsa o zaman düşünürüz. Sözleşme şartları da önemli çünkü. Gidip de maç başı kontrat yaparsa kimse bir şey diyemez.
    Forum yanıyor 2 ay idare edelim edgar gelsin diye madem bu asamın sakatlık geçmişine bakıyoruz neden edgar istiyoruz ben bunu merak ediyorum artı olarak bu adam oynadığı lig Almanya karşısında oynayan forvetlerle bu ligdeki forvetler aynı mı ? Bu adam hertha Berlin kaptanıyken serdar dursunaldo bundesliga 2 de oynuyordu lütfen çevresel faktörleri de düşünerek yazın azıcık mantık yürütün

Nereden
    İstanbul

Bu zihniyeti kabul etmiyorum.
    Sirf cok iyi bir ligde oynuyor olmasi onu iyi bir stoper yapmaz

Serie A da en cok adam kaciran Stoperi alalim gibi bir fikir bana yanlis
    Ama gerçekler bunlar fortuna Düsseldorf da oynayan kaanı beğeniyoruz herthada oynayan takının kaptanını beğenmiyoruz(kaan da son derece tr için yeterli) bu tezat neden?

Nereden
    İstanbul

Abi ne Boyatası ya offff. Adam full hata yapmak üzerine doğmuş. Hocama güvenirim ama buna pek içim sinmedi

Ceyhun Öncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ama gerçekler bunlar fortuna Düsseldorf da oynayan kaanı beğeniyoruz herthada oynayan takının kaptanını beğenmiyoruz(kaan da son derece tr için yeterli) bu tezat neden?

Kaan Schalkede basariliydi, ciraklik statüsünü yenemedi
    Milli takimda basarili performanslar gösterdi. Boyata nin üc mac pespese iyi oynadigi yok.
    [Trabzon kimliği demek 'Her şeyi ile Trabzonspor'u alırım başımın üstünde taşırım.' anlamına gelmiyor. Kim bu acıyı bizlerle paylaşacak, sahada mücadele verecek, kim gelecek 'Ben buranın en önemli parçasıyım.' diyerek yüreğini ortaya koyacak, onlarla devam edeceğiz.]

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

14 + 3 tane de 21 yaş altı ve ülkesinin genç milli takımlar da dahil en az 10 kez giyen yabancı alabiliyorsun. Madem edgara sakatligindan dolayi supheli yaklasiyorsunuz edgarin yanina bu genclerden birini de kiralik alalim saglam olmasi icin.

https://www.transfermarkt.com.tr/tan...spieler/538996

https://www.transfermarkt.com.tr/tay...spieler/503977

https://www.transfermarkt.com.tr/spi...kontinent_id=0
    şunlar gibi alt yapıdan bir tane oyuncu çıkaramadık ya ona yanarım. sorsan futbolcu fabrikasıyız.

_SaMeT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kronik sakat diyoruz siz halen daha performansa dayalı yorum yapıyorsunuz. Sizin de değerlendirirken unuttuğunuz şeyler var. Biz Mustafa Yumlu'nun yerine adam almıyoruz. Öncesinde Edgar'ın oynadığı mevkiye adam alıyoruz. Ş.ligine girmeye çalışacağız vs. Biz Komple bakıldığında Edgar'dan daha iyi birisini getirmek zorundayız. Ama sakatlık sorunu olan bir futbolcu için bu tartışlamalar bile anlamsız
    Sonra feshetmek icin bir taraflarımızı yırtıyoruz çünkü. Bunu anlamak bu kadar zor değil diye düşünüyorum.

M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SAATLERİN ULAŞAMADIĞI
    ...'61.DAKİKA'DAYIM...

EkremOcal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bonservisli oyuncu satışına da geçmişiz Gervinho’ya bonservis ödüyoruz 2,2 M€ hayırlı olsun .

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Min jae denilen vasatın yıldız sanıldığı bu ligde Boyata, mesih ilan edilir. Boyata, cuk diye oturur defansa. Benim anlamadığım şu; şampiyon olmuşuz, baskı bitmiş, ne zaman potansiyel oyuncuya yatırım yapacağız? 32 yaşındaki adama 3-4 vereceğimize 5-6 verip 20-24 yaş arası bir oyuncu niye almıyoruz?

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Afrika Diğer

Tuanzebe, ManU kafilesiyle birlikte Melbourne'e hareket etmeyip otele dönmüş.

Gelir mi son dakika sürprizi?

Nereden
    Kocaeli

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Min jae denilen vasatın yıldız sanıldığı bu ligde Boyata, mesih ilan edilir. Boyata, cuk diye oturur defansa. Benim anlamadığım şu; şampiyon olmuşuz, baskı bitmiş, ne zaman potansiyel oyuncuya yatırım yapacağız? 32 yaşındaki adama 3-4 vereceğimize 5-6 verip 20-24 yaş arası bir oyuncu niye almıyoruz?

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Zaten sorun orada, boş işler konuşuluyor. Adamın bonservisini ve sakatlık durumlarını konuşmak lazım. Kalite yorumları boşuna, cv ortada.

aksamvakti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı EkremOcal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bonservisli oyuncu satışına da geçmişiz Gervinho’ya bonservis ödüyoruz 2,2 M€ hayırlı olsun .

Oyle sey mi olur. Kaynak kim

RNE-L22 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çekiç olmaya görsün insanoglu tüm dünyayı civilerden ibaret görür..

Nereden
    Malatya

eski yabancı kuralı geçerli olsaydı yaptığı istek anlamlı olurdu. şimdi niye tamamını versin kulüp. muhtemelen 1-1,5 arası verip fesih olur

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Büyük ligden küçük lige gelen oyuncu kesin başarılı olacak diye bir kural yok. Bu ligden kimler geldi kimler geçti, önemli olan geldiği yer değil. Aradığın kriterlere ve sistemine uygun olduktan sonra hangi ligden geldiği en son konuşulacak şey. Waka nerden geldi?

Defanstan top çıkarmak konusunda inanılmaz problem yaşadık ligin son bölümünde, Boyata yaramıza merhem olacak mı onu tartışalım.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı aksamvakti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyle sey mi olur. Kaynak kim

RNE-L22 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Olacağı o, şaşıracak birşey yok. 500 bin euro yıllık teklif etmiş Aris. Geberik adam alınca yüzde 80-90 sonucu bu oluyor.

Nereden
    Kocaeli

700 imza parası zaten sözleşme devam ederse verilecekti galiba. Yine de 1.5 milyon çok para. 500 falan verilip fesih yapılabilir kabul ederse.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Barista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oynadığımız futbol gerçekten berbattı. Bunu bir tek biz farketmiş olamayız.

Uğurcan'ın durumu ise milli takımın kötü performansıyla ilgili bence. Avrupa şampiyonasında fena çuvalladık. Uğurcan'ın pek suçu yoktu ama takım çok kötü olunca onun durumuna da yansıdı.
    Aman hocam, ligde rakip yoktu, ligin ikinci yarısı kötü futbol oynadık, bizdeki oyunculara teklif gelmez gibi riskli cümleler kurma
    Forumda bizim takımın messi zidane ronaldo rivaldo’dan oluştuğunu rakipleri kendimize yaklaştırmadan şampiyon olduğumuzu düşünen bir grup var. Beşiktaş ve Gs’nin ligi kaçıncı bitirdiğinden bile haberleri yok.

Ne demek bizim oyunculara teklif gelmiyor. Hepsine 10+ m€ teklif var ama reddediyoruz, lütfen.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Boyota yi yillardir yakindan takip eden ne cok arkadasimiz varmis. Gelirse R. Song etkiside yapabilir. Itiraf edeyim..Oyuncuyu hic izlemedim..Benimkisi sadece hissiyat
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Yabancı oyuncu alırken, oyuncu ile sözleşme uzatma şartıyla nasıl menejere ilave bir madde koyuyorsak.
    Oyuncunun satışından da menejere %5-10 bir pay koyalım. Valla 3 milyonda 150-300 bin € verelim sorun değil yeterki getirdği adam çöp ise götürmek için de bir çaba sarfetsin. Bizde kaldığı her sezon için hele ki “her yıl menejerine de % bilmem kaç ödenir maddesi” yok mu. O maddeyi koyan harbi enayidir.

Gelen her adama bir serbest kalma maddesi koyacaksın.
    2’de menejere yönelik madde olacak, sözleşme uzatırsak menejerine %5’i ödenir.
    Oyuncu satılırsa menejerine %5-10 neyse o ödenir.

Dandik adamını alsın götürsün, iyi adamın da fair value’sunu veren alsın sorun yok.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aris 500 oduyorsa 1.5 bizden alir.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben şahsen Boyataya ikna oldum çünkü Poschu taraftarları istemiyor kendim Hoffenheima 5 km uzaklikta oturuyorum her hafta belirli günlerde Posch aleyhine gösteriler yapılıyor Hoffenheimli taraftarlarca, hatta Dietmar Hopp Poschun takımdan ayrılması durumda servetinin yüzde 2 ilk kısmını Hoffenheima bağışlama sözü vermiş o yüzden son defa Boyata.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (4 kayıtlı ve 2 misafir)

1. Arif Timurcioğlu,
  2. Ertan1982,
  3. oskayb,
  4. yusufdinyo