Sayfa 487 Toplam 2725 Sayfadan BirinciBirinci ... 387 437 477 485 486 487 488 489 497 537 587 987 1487 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68108 adet sonuctan sayfa basi 12,151 ile 12,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaan a 5 falan bence çok fazla Türk oyuncular oyun bilgisi zayıf olduğu için stoper olarak iyi oynayamıyorlar..
    Kaan'ın ana baba Türk ve ne mutlu ki milli duyguları yüksek olduğu için Türk pasaportunu bırakmadı. Çağrıldığında da milli takımın parçası oldu.

Onun dışında, bu adam doğma büyüme Almanyalı, hocaları alman yetiştiği eğitim sistemi Alman, profesyonel olduğu organizasyon Alman; kariyerinin çoğu Almanya'da geçti, aktif olarak İtalya liginin gençlere yaptığı yatırımlarla ve iyi organizasyonuyla tanınan bir takımın futbolcusu, ayrıca kariyerinde avrupa ligi ve şampiyonlar ligi var.

Yani burada yaptığınız önermenin doğru olması için ' Almanyalı oyuncular oyun bilgisi zayıf olduğu için stoper olarak iyi oynayamıyorlar" demek gerekiyor ki sanırım bu da pek doğru bir önerme olmayacaktır.Ancak bu oyuncu bizim takımda oynayacak kapasitede değildir, bazı özellikleri zayıftır derseniz; yahut oynayacağı futbol bu kadar büyük bir yatırımı karşılayacak çapta değildir derseniz, buna da saygı duyarım.

Bence kesinlikle faydalı transfer olur.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

transfer hastalığı ve tüketim kültürü olduğu için her yapılan transferin takımı acayip yukarı çıkaracağını düşünürüz, taa ki ligin başlama düdüğüne kadar

futbol takım oyunu olduğu için uyum ve birlikte oynama pratiği çok önemli

oyuncu satmadan yola devam edersek 1,5 oyuncu kaybımız var ,giden vakayeme ve sakatlanan peres (devre arası döner)

yeni solbek ve sağ stoper gelse bile omurgada değişiklik olmaması avantaj, omurga değişmemişse yeni gelenler bu sağlam omurgaya hemen eklemlenebilir

özetle ne oynadığını bilen bir takım olarak lige başlıyoruz gene

avcı 8. hafta geldiğinde takıma defans yapmayı öğretti

geçen sezon ise takıma hücumsal dokunuşlar yaptı,

şuraya bak : geçen sezon ilk 5 deki gol ve asist istatistikleri çok iyi oyuncular adına,her oyuncu katkı vermiş

https://www.transfermarkt.de/trabzon...saison_id=2021

bu olumlu istatistiklere rağmen malum bazı şeyler eksik idi futbol olarak,misal türkiye kupası kayserispor ile oynanan rövanş maçı,klasik avcı takımları bu şekil baskı yemez

bu sezon ne bekleyebiliriz ? daha fazla city sistem denemeleri,hoca pragmatik futboldan ideal futbol düzenine geçebilir,skor ve şampiyonluk baskısı olmadığı için

bence avcı nın trabzonspordaki asıl kariyeri bu sezon başlayabilir

ibb döneminde klasik kontra atak takımı yapmıştı,başakşahir dönemi ise clty sistemine geçiş, bizdeki 2 yıl ise bu iki sistemin karışımı gibi bişey oldu,bununda nedeni malum hedefe varmak yani şampiyonluk,hedefe varıldığı için city sistem denemelerine başlayabilir avcı,yani avcı ibb den başakşehir dönemine geçiş yaptığı gibi bizde de ilk 2 sezondan (ibb) sonra başakşehir dönemine bu sezon başlar diye düşünüyorum

ne demek bu? maçı izlerken bu takım bu maçta gol yemez ve maçı kazanır düşüncesi yaratmak,rakiplerin baskı yapmak istediği ama baskı yapamadığı bir düzen
    geçen sezonki pragmatik düzende bu düşünce oluşmuyordu maçı izlerken (başakşehir sistemi olmadığı için),bu sezon asıl avcı sistemi başlayabilir

bu arada avcı nın city sistem denemelerinin zirvesi malum met günok un kaleye geçmesi ile oldu, 2018-2019 sezonu, hatırlayan hatırlar

https://www.transfermarkt.de/mert-gu.../spieler/51894
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    İstanbul

Geçen sezona göre en büyük dezavantajımız Avrupa maçları olacak. Prosedürü bilmiyorum tam ama şam.liginden elenen bile en kötü 3.kupada Ocak'a kadar devam ediyor. Haftada Çarşampa-Pazar oynamak bambaşka bir düzleme taşıyor seni. gs ve bjk ise Avrupa'da yok.

Avantajımız şu olur. Evet, büyük bir oyun mirası yok katılıyorum ama performansı artacak adamlar var. Berat, Bakasetas(son 6 ay iptaldi), hatta Cornelius performansını artırabilir. Cornelius'un iyi oynayacağı sistemin taban tabana zıddını oynadık geçen sezon unutulmasın. Bakasetas'ı gördük, gittiği gibi coştu Yunanistan'da. Tamam kendisi de formsuzdu ama koca yarım sezon adamın yüzü dönük topla buluşturamadın. O adamı doğru kullanacaksın, sıkışık oyunda sırtında adam varken topla dönecek oyuncu değil o. Yüzünü kaleye dönmesi lazım. Hamsik ilk günden beri kampta, sakatlık sonrası acaba dedirtiyor ama geçen sezondan bile hazır olabilir. Dorukhan ileriye gidip şut atan eski haline dönebilir, geçen sezonun üstüne koyacak kapasitesi var.

Takım rahat top çevirince= Örneğin İçerdeki Hatay maçının ilk yarısı
    Rahat top çeviremeyince= derbi maçları

Hatay maçının ilk yarısı gibi topun hızlı döndüğünü düşünün, eldekilerin performansı kat kat artar. Ama topu çeviremeyince Nwakaeme, Hamsik gibi adamlara mahkum oluyorsun. Bitik gs ile deplasmanda oynadığımız maçı hatırlayın. İlk 45 dk bildiğin ezildik. Niye, önde bastılar geriden top çıkaramadık. fb deplasmanı mesela, prese cevap veremedik. Karlı hava da olsa Rize'nin kontrpresinde zorlandık. Burada kritik nokta Edgar-Hamsik'in sakatlığı tabii. Bir de üstüne koca sezonu ayağı iyi bir 6 numarasız oynadığımızı hesaplayın.

Zorlandığımız maçlarımın tamamı rakibin önde ya da öne yakın pres ve kontrpres yapıp sert oynadığı maçlardı. Ligi ve oynanan futbolu iyi analiz etmek lazım. Transfer sezonunda odak çok başka yerlere kayıyor.

Ayağı iyi bir sağ stoper, bir de iyi bir 6 numarayla takım çok rahatlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Eren niye hala kampa katilmadi?
    TRABZONSPOR 1967

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 yerli kuralı var

satmam

ihanet olur satılması

cl de oynasın ve fiyatını artırsın

olay bu
    Yaklaşık 110 - 120 Milyon Euro borç açıklandı. 12 Milyon Euro, yani tek oyuncudan borcun 10%'unu kapatma imkanı doğuyor.

Zamanında burada yazdım, kimse inanmadı, Ahmet Başkan geçen sene açıklayınca Ömür'e gelip reddedilen teklifi çoğu pişman olmuştur. Bulup, geliştirip, yetiştirip satma plan/programımız yok. O nedenle bunları geri çevirme esnekliğimiz yok. Kaldı ki şu algıdan sıyrılalım: "x giderse mahvoluruz." Niye mahvolalım? Niye ihanet olsun? "Şampiyon yapsın, öyle gitsin, fiyatı artar da dendi", arttı mı? Gerçek piyasa denklemi öyle değil. Ömür olmazsa John oluyor, Nilsen oluyor, Traore oluyor vs.

EkremOcal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erce Kardeşler’in Hatayspor’a gittiği söyleniyor. Durum hakkında bilgisi olan var mı. Kiralık mı bonservisli mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih Takır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Zafer Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eren niye hala kampa katilmadi?
    Milli takımdaydı.
    Hayat sınav ise “Trabzonspor” yazar çıkarım.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı EkremOcal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erce Kardeşler’in Hatayspor’a gittiği söyleniyor. Durum hakkında bilgisi olan var mı. Kiralık mı bonservisli mi

kiralık gönderilecekti.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 110 - 120 Milyon Euro borç açıklandı. 12 Milyon Euro, yani tek oyuncudan borcun 10%'unu kapatma imkanı doğuyor.

Zamanında burada yazdım, kimse inanmadı, Ahmet Başkan geçen sene açıklayınca Ömür'e gelip reddedilen teklifi çoğu pişman olmuştur. Bulup, geliştirip, yetiştirip satma plan/programımız yok. O nedenle bunları geri çevirme esnekliğimiz yok. Kaldı ki şu algıdan sıyrılalım: "x giderse mahvoluruz." Niye mahvolalım? Niye ihanet olsun? "Şampiyon yapsın, öyle gitsin, fiyatı artar da dendi", arttı mı? Gerçek piyasa denklemi öyle değil. Ömür olmazsa John oluyor, Nilsen oluyor, Traore oluyor vs.
    1- ''Ömür olmazsa John oluyor, Nilsen oluyor, Traore oluyor vs.'' 3 yerli kuralından dolayı bu olmuyor maalesef

ömür an itibariyle takımdaki en önemli yerlilerden biri,gol ve asist katkısı olarak, 3 yerli kuralında hocanın elini rahatlatıyor,malum geçen sezon 1 oyuncu değişikliği yapmak için 2 oyuncu değştirmek zorunda kaldı hoca

2- 23 milyon avroluk teklife hayır demek hataydı, ama şu anda 10 milyon avroluk teklifede evet demek hata,oyuncuların piyasası genelde avrupa kupalarında yükseliyor,özellikle cl de, ömür yeteneklerini kaybetmeyeceğine göre piyasası düşmeyecektir,yani bu sezon satmazsak elimizde kalır diye bişey yok,gelecek sezon satarsın

3- ''
    Ahmet Başkan geçen sene açıklayınca Ömür'e gelip reddedilen teklifi çoğu pişman olmuştur. '' satmamak hata olmuş dedim az önce ama olayın manevi yönü güzel oldu genede, alt yapıdan yetişti,ve şampiyonluk yaşadı,satılsaydı bu hikayeye dahil olamayacaktı bireysel olarak,herşeyi para olarak görüyoruz bazen,bu tarz güzel hikayelerin oluşması önemli ,yusuf yazıcıda bu eksik kaldı mesela,20 yıl sonra kimse 17 milyon avro kazandırdı demeyecek,ama 20 yıl sonra ömür şampiyon kadronun önemli oyuncusu olarak anılacak,tv de şampiyonluk hikayeleri anlatacak
    ve belkide cl de de başarılı olacak yeni bir hikaye yazmak için,oyuncu daha 23 yaşında hocam,hemen eskitiyoruz oyuncuları,bundan vazgeçmek lazım,burak yılmaz 36 yaşında fransada şampiyonluk yaşadı,kariyeri 25 yaşından sonra başladı neredeyse,acele etmeye gerek yok

4- cl kadrosu kuruyoruz deyip en önemli 10 numarayı satmak bana mantıklı gelmiyor,ekonomiden dolayı satmak gerekir diyorsak zaten bu sezon avrupa kupaları geliri olacak,sıkıntı olmaz ,avrupa kupalarına katılım zorlaştığı için gelecek sezon satabiliriz,hatta daha yüksek fiyatlara,olaylar kötü mü gelişti,ömür yeteneğinde oyuncu en kötü ihtimalle gene 10 milyon avro teklif alır,cl de 2 gol 2 asist yapsın,20 milyon avroya çıkar piyasası
    Konu jairzinho tarafından (07.07.2022 Saat 02:58 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1- ''Ömür olmazsa John oluyor, Nilsen oluyor, Traore oluyor vs.'' 3 yerli kuralından dolayı bu olmuyor maalesef

ömür an itibariyle takımdaki en önemli yerlilerden biri,gol ve asist katkısı olarak, 3 yerli kuralında hocanın elini rahatlatıyor,malum geçen sezon 1 oyuncu değişikliği yapmak için 2 oyuncu değştirmek zorunda kaldı hoca

2- 23 milyon avroluk teklife hayır demek hataydı, ama şu anda 10 milyon avroluk teklifede evet demek hata,oyuncuların piyasası genelde avrupa kupalarında yükseliyor,özellikle cl de, ömür yeteneklerini kaybetmeyeceğine göre piyasası düşmeyecektir,yani bu sezon satmazsak elimizde kalır diye bişey yok,gelecek sezon satarsın

3- ''
    Ahmet Başkan geçen sene açıklayınca Ömür'e gelip reddedilen teklifi çoğu pişman olmuştur. '' satmamak hata olmuş dedim az önce ama olayın manevi yönü güzel oldu genede, alt yapıdan yetişti,ve şampiyonluk yaşadı,satılsaydı bu hikayeye dahil olamayacaktı bireysel olarak,herşeyi para olarak görüyoruz bazen,bu tarz güzel hikayelerin oluşması önemli ,yusuf yazıcıda bu eksik kaldı mesela,20 yıl sonra kimse 17 milyon avro kazandırdı demeyecek,ama 20 yıl sonra ömür şampiyon kadronun önemli oyuncu olarak anılacak,tv de şampiyonluk hikayeleri anlatacak
    ve belkide cl de de başarılı olacak yeni bir hikaye yazmak için,oyuncu daha 23 yaşında hocam,hemen eskitiyoruz oyuncuları,bundan vazgeçmek lazım,burak yılmaz 36 yaşında fransada şampiyonluk yaşadı,kariyeri 25 yaşından sonra başladı neredeyse,acele etmeye gerek yok

4- cl kadrosu kuruyoruz deyip en önemli 10 numarayı satmak bana mantıklı gelmiyor,ekonomiden dolayı satmak gerekir diyorsak zaten bu sezon avrupa kupaları geliri olacak,sıkıntı olmaz ,avrupa kupalarına katılım zorlaştığı için gelecek sezon satabiliriz,hatta daha yüksek fiyatlara,olaylar kötü mü gelişti,ömür yeteneğinde oyuncu en kötü ihtimalle gene 10 milyon avro teklif alır,cl de 2 gol 2 asist yapsın,20 milyon avroya çıkar piyasası
    Bütün hepsine saygı duyuyorum, bakış açımız farklı. Neticede tek doğru yok, seni anladım.

Sadece 1. Madde'deki yanlış anlamayı düzelteyim. "Ömür olmazsa, John olur, Nilsen olur" derken bunu bizim için değil Marsilya veya diğer yabancı takımlar için yazdım. Mesela Sevilla Uğurcan'ı almazsa gidip bir Bulgar kaleci alır, Makedon kaleci alır, Danimarkalı alır. Bizim pazarımız dar, kısıtlı. Pasaportumuzun menzili kısa. Bunu anlatmak istemiştim. Diğer yazdıkların için yukarıda belirttiğim gibi farklı düşünüyorum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün hepsine saygı duyuyorum, bakış açımız farklı. Neticede tek doğru yok, seni anladım.

Sadece 1. Madde'deki yanlış anlamayı düzelteyim. "Ömür olmazsa, John olur, Nilsen olur" derken bunu bizim için değil Marsilya veya diğer yabancı takımlar için yazdım. Mesela Sevilla Uğurcan'ı almazsa gidip bir Bulgar kaleci alır, Makedon kaleci alır, Danimarkalı alır. Bizim pazarımız dar, kısıtlı. Pasaportumuzun menzili kısa. Bunu anlatmak istemiştim. Diğer yazdıkların için yukarıda belirttiğim gibi farklı düşünüyorum.
    1. maddeye gene katılmıyorum hocam

"Ömür olmazsa, John olur, Nilsen olur" marsilya için demişsin

öyle olmuyor işte hocam, dünyada yetenekli oyuncu piyasası bahsedildiği gibi geniş değil,dar bir piyasadır bu, lille 35 yaşında burak yılmazı transfer etti,

34 yaşındaki lewandovski ye barça 50 milyon avro bonservis ve 3 yıllık sözleşme teklif yapıyor, o olmazsa bu olur diye bişey yok piyasada,yetenekli oyuncunun piyasası vardır ve kaybolmaz

öyle yazmışsın ki sanki kamil ahmet çörekçi den bahsediyormuşsun gibi,dediğin şey kamil ahmet için geçerli,o olmazsa bu olur kamil ahmet için geçerlidir

sevilla marcao ya kafayı taktı ve alacak, o olmazsa bu olur demiyor hocam,belli seviye yetenekli oyuncular için bu durum geçerli değil

olay bence pazarla yada pasaportlada alakalı değil,adamlar afrikadan oyunu alıyorlar,yetenekli gördüklerinde

ha şuna katılırım,ömür porto'da oynasa 50 milyon avroya satılır bizde olunca 20 milyon avroya düşüyor,sonuçta yetenekli oyuncunun piyasası kaybolmaz,ve yetenekli oyuncu piyasası dardır

uğurcan özelinde ise kaleci piyasası avrupada dar,zaten takımlarda çok fazla kaleci değişimide olmuyor,uğurcanın böyle bir handikapı var,mevki olarak

ayağı temiz sol stoper , yetenekli hücum oyuncuları özetle kale hariç saha içi oynayan oyuncuların sirkülasyonu ve piyasası kaleciye göre daha fazla,

nouer oblak edersen alisson de gea vs vs, kaleciyi takımlar değiştirmiyor zaten avrupada ,

uğurcan fulham gibi küme düşmemeye oynayan bir takım yerine bizde cl oynasın daha mantıklı,bakmadım ama herhalde bu sezon 5 büyük ligden cl oynayacak takımların kaleci ihtiyacı yok,uğurcanın kalması için başka bir neden daha

uğurcan için projem ömürden farklı bu arada : uğurcan bizde emekli olabilir,muazzam bir avantaj sağlıyor takıma,1 puan cepte başlıyorsun maça,avrupada bile kalecilerin yıldızlaşması ve konuşulması geri plandadır,ederson yada allison,büyük başarılar kazansada fazla konuşulmaz,kalecilerin böyle bir dezavantajı vardır,istisnalar var tabi ve çok nadir olur,misal bu sezon cl de finalde courtois nın yıldızlaşması ve konuşulması,o da 2-3 gün konuşulur, ama golcü ve yetenekli orta saha oyuncuları farklıdır hocam,onunçün ömür avrupaya gidip kendinden söz ettirebilir.oyuncunun böyle bir hedefi olabilir
    ama uğurcan için bu durum söz konusu değil,maçlarda harika oynasa bile fazla konuşulmaz,salah mane konuşulur dünyada,uğurcanın avrupa yapmasına gerek yok haliyle
    ha cl de oynama düşüncesi olabilir,fulhama giderse cl de de oynamayacak ,buda mantık dışı kalıyor,hazır bizde bu sezon cl oynama fırsatı varken bide
    ben uğurcan olsam sadece cl de sürekli oynayan bir takım olursa giderdim,fulhama falan gitmem abi,ne konuşulursun nede yıldız olursun,iyi bir performans versen bile,kalecisin sonuçta,ömür ise farklı,mevkisel olarak
    Konu jairzinho tarafından (07.07.2022 Saat 04:45 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

bu arada dünyada futbol o hale geldiki 5 büyük lig falanda kalmadı hocam

oyuncular dünyaca tanınmak ve kendini göstermek için sadece ingiltere premier ligine gider oldu, bu 5 büyük lig olayı buna evrildi oyuncuların kendilerini tanıtmak için,nba gibi premier lig oldu futbolda

diğer tanıtma yöntemi ise cl de sürekli çeyrek final yapan takımlarda oynamak,yıldız oyuncuları artık ikna edemiyorsun diğer türlü,oyuncu bundesligada değilde bayern de oynamaya ikna oluyor,cl de hedefi olduğu için,bundesligayıda artık kimse izlemiyor,izlemiyor derken az izleniyor demek istiyorum,oyuncunun dünyada görünürlüğü ve tanınırlığı azalıyor haliyle
    böyle olunca freiburg a gittiğin zaman dünyaca tanınmış olmuyorsun aga,bu maçlar yayınlanıyorda fazla izlenmiyor sonuçta,liverpool aston villa maçını izliyor dünyada maç izleyen taraftarlar,böyle olunca oyuncu aston villa ya gitmek istiyor,ispanya almanya fransa italya bu durumda adeta yerel kalıyorlar,

futbol son dönemde buraya evrildi hocam

haliyle bizdeki türk oyuncuların 5 büyük ligde oynama aşkıda gereksiz oluyor,premier lig hariç,diğer türlü yerel bir ligden başka bir yerel lige gitmiş gibi oluyorsun
    istisna ise yukarda dediğim gibi cl de sürekli çeyrek final oynayan takımlar var,oralarda oynarsan tanınıyorsun ,bunlarada transfer olmak kolay değil

ama eskiden bundan 10-15 yıl kadar önce 5 büyük lig efsanesi vardı,bu ligler birbirlerine yakın şekilde dünyada izleniyordu,şimdi öyle değil,zaten bunu naklen yayın gelirlerinden görebiliriz,premier lig fark atmış durumda,

özetle türk oyuncuların avrupada oynamak istiyorum olayı havada kalıyor

2 seçenek kalıyor

1- premier ligde oynamak istiyorum
    2- psg,real madrid,münih,barça,juventus da oynamak istiyorum

premier ligin nba leşmesi diğer 4 büyük ligi rahatsız etmiş durumda,arada ispanya futbol fedarasyonu başkanı enteresan çıkışlar yapıyor,messi ronaldo gidince la ligayı dünyaya satma fiyatları düştü,bunun üzerine mbappe hamlesi geldi,psg mbappe yi ikna edince ispanya futbol federasyonu başkanı psg başkanını suçladı,ne alaka ? la liga nın satışları düştü aga,süper yıldız gelmesi gerekiyordu,real madrid in cl kazanması hiç bişey ifade etmiyor,la ligayı yüksek fiyata satamıyorlar artık,şimdide ekonomik borç batağında olan barçaya 34 yaşındaki lewandovski yi aldırmaya çalışıyorlar,la liganın değerini artırmak için,ama premier lig sürekli yükseliyor ,

bu avrupa süper ligi muhabbetide bundan çıktı tahminim,çıkaranların başında real madrid başkanı ve juventus başkanı var, itiraz edenler genelde nerden geldi ? premier ligden, ''aga biz zaten avrupa süper ligini kurmuşuz,premier lig adı altında buda nerden çıktı'' denildi amiyane tabirle ingilterede,yorumcular itiraz etti,buda oldukça romantik nedenlerle diye lanse edildi,avrupa futbol kültürü falan filan denildi,ne romantikliği aga,tamaaamen ''duygusal'' , premier lig zaten avrupa süper ligi olmuş durumda ve bunun bozulmasını istemiyorlar,avrupa süper ligi anlaşmasından ilk çıkanlarda ingiliz kulüpleri oldu ve dağıldı sonra proje

sonuç ne ? avrupa süper ligi iptal

uğurcandan nereye geldik

uğurcan 40 yaşına kadar bizde kaptan olarak oynamaya devam eder,kulübün efsanesi olarak kalır,muslera 10 yıldır gs de oynuyor hocam,bırakalım bu avrupada oynama işlerini artık,zaten 2 seçenek kalmış yukarda dediğim gibi,bunlar olmuyorsa kalırsın,hele kaleciler için bu 2 seçenekte anlamsız biraz,abdulkadir ömür olsa anlarım,mohamed salah gibi yukarı sıçrayabilir,kaleciler böyle olmuyor

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ciddi ciddi Ömür’ün yetenekli olup büyük paralar edeceğini mi düşünüyorsunuz?

yunus akgün kadar patlama yaptığı sezon yok daha. Adamın çektiği şutu ben elimle daha sert yollarım.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaan Ayhan+Edgar+Sörloth+Yabancı bir orta saha

Bunlar mutlaka alınmalı.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Gs sergio oliviera alıyormuş 3 milyon euro bonservis piyasa değeri 12 milyon euro merkez orta saha
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundesligada 118 maça çıkıp 59 atıp 20 asist yapmak her babayiğitin harcı değildir.

Sebebi çok basit.Adam 31 Ocak 2022 de Wolfsburgdan Burnleye 17.5 milyon euroya transfer olmuş.Burnleyde 6 ayda 20 maça çıkıp 2 gol atıp 3 asist yapmış.Premier Ligde istatistik kasmak zor sonuçta.

Adama bir sürü teklif vardır mutlaka ama sonuçta bu adam 29 yaşında.7 Ağustosta 30 yaşına girecek.Beşiktaş kiralık olarak alıyor ve oyuncuya 3 milyon euro maaş verecek.Bu maaşı avrupada net olarak alabilmen için 5-6 milyon euro civarı maaş alman lazım.
    Bu adamın paraya ihtiyacı yok ailesinin 3000'in üzerinde benzin istasyonu var yani zengin çocuğu bu adam Türkiye ye geliyorsa burda anlatılan gibi uçan kaçan bir adam değil en kötü fransaya gider Türkiye ye gelmezdi boş algı yapılıyor yine.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne kadar iyi olursa olsun Trabzonspor'un bir oyuncuya yıllık 3-3,5 milyon Euro verme gibi bir lüksü yok. Oyuncu satışı yapamıyoruz arkadaşlar. Bence yönetim bu konudan çok sıkıntılı ama oyuncularımızın birçoğu da teklif getirebilecek menajerlerle çalışmıyorlar.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

ardesenli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar iyi olursa olsun Trabzonspor'un bir oyuncuya yıllık 3-3,5 milyon Euro verme gibi bir lüksü yok. Oyuncu satışı yapamıyoruz arkadaşlar. Bence yönetim bu konudan çok sıkıntılı ama oyuncularımızın birçoğu da teklif getirebilecek menajerlerle çalışmıyorlar.
    menajerler teklif getirmek istemiyorlar çünkü mevcut sözleşmelerden daha iyisini bulamıyorlar. adam gibi davransalar nwakaeme bugün çoktan imzalamıştı. çok karıştırıyorlar ortalığı.

Nereden
    İstanbul

Gs Sergio Oliveira çözdüyse iyi transfer. Bize de iyi giderdi 8 no da.

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Nereden
    İstanbul

https://twitter.com/demarkesports/st...rQRm7SG0XWTrgg

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı crixus_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni TFF yönetimi son yıllarda gördüğüm en aklı başında yönetim olabilir. Şu ana kadar yaptıkları, taahhüdleri vs iyi gidiyor.

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı crixus_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edgar için iyi oldu..

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

mrahatladik.Edgar icin firsat dogdu.Ben olsam Edgar ile masaya otururum.

Kaani alacagima. Edgar alirim.

Yerli oyniya bilecek su an :
    Ugurcan
    Dorukhan
    Ömür
    Berat
    Elmali
    Dogukan
    Ahmetcan
    Hüseyin
    Yusuf

Potansyel olarak :
    Taha
    Emrehan
    Kerem

Genclerden 1 tanesi süpris yaparsa gayet yeterli yerli rotasyonu var.

Gidenler ve kalite gözönünde bulundurmadimizda.

Ha burda transfer transfer isteyen tayfa formalari yapsinlar 1200 tl en ucuz kombine 10.000 olsun gidin alin bir kac forma ve kombine ondan sonra transfer diye bagirin.
    Cebinizde para yoksa verilen ile yetineceksiniz.

Senin bütcen yedekleri bile as seviyede oyuncu almaya yetmiyor..
    Ne kadar ekmek o kadar köfte.Totoslariniz insin biraz artik.
    Konu Ertan1982 tarafından (07.07.2022 Saat 10:39 ) değiştirilmiştir.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 7 misafir)

1. My