Sayfa 471 Toplam 2734 Sayfadan BirinciBirinci ... 371 421 461 469 470 471 472 473 481 521 571 971 1471 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68331 adet sonuctan sayfa basi 11,751 ile 11,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

exelans_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şu an icin takimi guclendirdik diyebilecegimiz bir hamlemiz yok en onemli oyuncularimizdan Nwakaeme giderken yerini yine kaliteli bir adam olan Trezeguet ile doldurduk tamam ama yetmez cok net olarak orta sahaya Hamsik i yedekleyebilecek ayagi top yapan tempoyu ayarlayabilen birisini almaliyiz Hamsik bu sene cok mac kacirir ve kacirdigi maclarda canimiz cok yanar
    Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

Nereden
    Ankara

Alıntı Ceyhun Öncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Besiktasin defansi özellikle cok kötü, saiss vidanin ceyregi etmez.
    Acikcasi ben tekrar Konya ile kapisiriz diye düsünüyorum. sikeciler kimseyi almadi elle tutulur, gs mechul, bjk nin net 4-5 transfere ihtiyaci var
    Biz konya ile ne zaman kapıştık? Ben hatırlamıyorum. Geçen yıl o kadar puan farkına rağmen rakibimiz şikecilerdi. Bu sene de öyle olacak. Fb ve bjk ile yarışacağız. İnşallah yine şampiyon olacsğız
    En büyük Trabzon

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tm de sörlot fb duyumları çıkmaya başlamış

https://www.transfermarkt.de/alexand...spieler/238407

enteresan bir sezon olacak anlaşılan

avcı hoca düzeneği kurmuş durumda,süper ligin bug ı diyebiliriz,diğer 3 istanbul takımı pres ve baskılı oyun planı yapıyor kabaca

avcı nın düzeneği ise belli :

1- düşük tempolu pas oyunu : bu rakiplere daha az kontra atak şansı veriyor,anadoluda takımlar ne istiyor,rakip bana hunharca saldırsın,top bana geçsin ve kontra atak yapayım,avcı ise düşük tempolu pas oyunu ile (sabırlı oyun diyor) rakiplerin hemen kontra atağa çıkmasını önlüyor,bu sayede hem top kaybetmiyorsun hemde organize ataktan pozisyon bulmayı amaçlıyorsun,bir nevi rakibi uyutuyorsun,diğer 3 istanbul takımı hunharca saldırdığı için rakipler konsantrasyonunu hiç kaybetmiyor ve aynı zamanda rakipler gene hunharca saldırdığı için organize ataktan çok kaos tan gol bulmaya çalşıyorlar,defansa iyi çalışan anadolu takımları zaten bunun önlemini alıyor,fb nin bir maçıydı sanırım,50 tane orta kestiler,hepsini karşıladılar ve atak sonlanmadıığı içinde kontra atak şansı yakalıyorlar

2- yetenekli oyuncu fazlalılığı : bu sayede rakip kaleye az gidip pozisyonları golle sonuçlandırabiliyorsun,hem yetenekli oyuncu ile daha iyi organize atak yapıyorsun hemde organize atakları skora çeviriyorsun,gs sezonun ilk yarısında bjk sezonun ikinci yarısında maçlardan sonra çok pozisyona girdik ama atamadık diyordu,bizde ise herkes gol atıyor aga,bakasetas,ömür,canini,visca,cornelius vakayame ve son olarak direzege

3- uğurcan faktörü : en kötü oynadığın dönemde dahi takımı maç içinde tutabiliyor,diğer takımlarda olmayan bi durum,geçmişte bunu gs de muslera yapıyordu,

4- rakip takım oyuncularının sakatlanma riski : 3 istanbul takımı hunharca pres üzerine planlar yaparken oyuncuların bu yüksek prese karşı korunaklı olduğunu sanmıyorum,bjk bu sezon başında ilk 11 in yüzde 80 ini sakat verdi,yüksek pres oyuncuları bitirdi,bizde böyle bişey yok,düşük tempolu pas oyunu,diğer sisteme göre bu sistemde sakatlık riski daha az,hiç sakatlık olmayacak manasına gelmez,sezonda gene 1-2 oyuncu sakatlanır ama bu takımı bozmaz,hunharca pres yapılan sistemde ise her ay 1-2 oyuncuyu sakat verebilirsin

5- avcının düzeneği öyle bir işlediki ''kötü oynuyoruz aga'' denilen durumlarda dahi 3 puanları haneye yazdırıyorsun,1 puan zaten cepte,hunharca pres yapılan sistemde ise sürekli ''çok iyi oynuyoruz çok gol kaçırıyoruz rakip 2 defa geldi 2 gol attı'' yorumları görüyoruz maç sonlarında,bu önemli bir psikolojik avantaj ayrıca,kötü oynarken 3 puan almak takımın güvenini sağlar,iyi oynarken 3 puan kaybetmek takımlarda güven kaybına yol açar ve sonraki haftalarıda etkiler
    aslında iyi oynarken kaybetmek sistemsel arızayı görmemeye neden oluyor istanbul takımları için,çünkü genelde kaçan pozisyonlara bakıyorlar,oysa 2 tane gol yemişsin,ona bakmazlar,golleri kaçırdığın için değil gol yediğin için kaybediyorsun,avcı nın düzeneğinde ise rakipler kalecimizle genelde karşı karşıya kalamıyorlar,oysa istanbul takımları hunharca rakiplere 2 ye 2 kontra atak şansı veriyorlar,hunharca pres yapmaya çalışırken,biz ise genelde rakiplerin baskısı sonucu yada sağdan soldan ortalarla goller yiyoruz,avcının bu baskıyı kırmak için topa daha fazla sahip olma planına geçeceğini tahmin ediyorum bu sezon,yani düşük tempolu pas oyunu + maç başı ortalama 500 pas

6- avcı nın az gol yiyen takımlar düzeneği : süper ligin bug larından biri bu,avcı bunu başakşehirde ve bizde yaptı,defansif bir sistem,avcı nın bu defansif sistemine bizde ne eklendi ? uğurcan ve bol yetenekli oyuncular ,bu iki faktör avcının defansif sistemiyle bir araya gelince ne oldu? ligin ilk yarısında şampiyon olduk,çoh enteresan,tarihte az rastlanan bir vakıa

7- avcının bu düzeneği bozulur mu ? :bozulmaz, sağlam bi düzenek,neden ? avcı son 8 sezonda ligde hiç ilk 4 ün dışına çıkmadı,ama diğer hunharca pres yapan takımların düzeneği bozuluyor aga,bjk geçen sezon şampiyon oldu,bu sezon avrupa kupalarına gidemedi, gs geçen sezon avarajla şampiyonluğu kaybetti,bu sezon küme düşüyorlardı,okan buruk avcı nın düzeneği ile şampiyon oldu,sonraki sezon düzenek dağıldı ve küme düşme hattına gerilediler,aykut kocamanda düzeneği düzeltemedi okan gittikten sonra,şimdi ise emre belezoğlu ile o düzeneği tekrardan koyma niyetindeler,ama zor

8-avcı nın düzeneğindeki ilerlemeler : avcı nın başakşehirde yaptığı düzenekten farklı bişey daha oldu bizde,düzenek artık değişebiliyor,yeni bir versiyon diyebiliriz,avcı artık daha pragmatik yollar deniyor duruma göre,kendisi söylüyor bunu,avcı nın yardımcısı ''bu maçta kimle oyunu kuracağız'' demiş,avcı nın cevabı : ''oyun kurmuyoruz''
    avcının sabit ve rakipler için çözülebilir bir düzeneği yok,buda rakipler için belirsizlik demek,yani biz duruma göre hem pas oyunu oynuyoruz hemde direkt oyun
    çoh enteresan,

9- ve en önemlisi : avcı nın bu düzeneği henüz mükemmel hale gelmiş değil,ne futbol olarak ne puan olarak henüz zirve görülmüş değil,yeni başlanan ve eksikleri olan bir düzenekle ilk yarıda şampiyonluk geldi,mükemmelliğin alametleri ise şunlar olacak : maç başı ortalama 500 isabetli pas, 1 sezonda yenilen gol sayısı 20-25

buna bir örnek

2018-2019 sezonu, başakşehir, 34 maç ,yenilen gol sayısı : 22 , topa sahip olma yüzde 58, maç başı başarılı pas 447, pas başarı yüzdesi yüzde 83,
    maç başı başarılı pas oyuncular için ligde ilk 5 te 3 başakşehirli oyuncu

http://arsiv.mackolik.com/Standings/...aspx?sId=51830

atılan gol sayısı yetenekli oyuncuların fazlalığı ile zaten yükseliyor defansif sistem olsa bile

bu arada bana göre mükemmelliğe ulaşmak için 2 transfer uzaktayız sadece, sağ stoper ve solbek
    yetenekli sağ stoper oyun kurulumu için önemli,ayrıca regista rolüne ihtiyacıda azaltır
    yetenekli solbek ise harika transfer direzege yi çok daha verimli duruma getirir
    Konu jairzinho tarafından (05.07.2022 Saat 04:07 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Ugurcan
    Larsen ??? Hugo Eren
    Dorukhan
    Bakasetas Hamsik
    Visca Cornelius Trezeguet

Simdilik stoperide alip transferde beklemeye gecmek elimizi kuvvetlendirir.

Ugurcan Fulham gibi bir takima gidececekse on elemelerde oynasin sonra gitsin. Tabi kardesi aklini karistirip konsantrasyonunu bozmayacaksa.

Acun bey bukadar Turkiye piyasasina daldi, Hatay'dan bile futbolcu alindi. Diabete felan veremezmiyiz. Bu futbolcularin menajerleri ne ise yariyor.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    İstanbul

Ghezzal bjk de olduğu sürece yeni forvet net is yapar.

Adamlar güzel kadro kuruyor ama hala eksikleri var ve hiç yedekleri yok.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

adam gitmeyecekse kadro yeterli gibi. Çoğu kişinin ortak fikri olduğu gibi hamsik yanına ve/veya yerine bir oyuncu almak gerekli ama alınırmı bilmiyorum.

------------------ugurcan/?/muhammed----------------

larsen/perez-----????/taha/hüseyin----------hugo/ahmetcan---------eren/denswil

--------dorukhan/berat/siopis/dogucan--------hamsik-----------

visca/yusuf-------------bakasetas/ömür-----------trezeguet/kouassi/gervinho

----------------cornelius/canini/emrehan----------------------------

mevcut durum bu Genek olarak gayet iyi kadro ancak bir iki klas isim lazım gibi.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Yusuf BALCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Sağ stoperimiz yok. Yedeği bile yok. Hüseyin anca 3. yedek olur / olmalı. Taha da 4.
    Konu Yusuf BALCI tarafından (05.07.2022 Saat 07:46 ) değiştirilmiştir.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cubido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hull City fb için güzel bir hülle yolu oldu.
    Acun o operasyonu Ali Koç'la bile yapmış olabilir.
    Çok param olsa ben de Trabzonspor için böyle bir şey yapabilirdim.
    O yüzden bir şey diyemiyorum.
    Ama İngiltere'de kurallar sık denetlenir.
    Patlayabilirler.
    Bununla birlikte bizim Trezeguet 'ye yıllık 1.550.000Euro vermemiz de bence gerçek değil.
    Denswil'in imza parası ile 2.2 aldığı kulübe Trezeguet 1.55'e imza atmaz.
    Neyse bizim kadar şeffaf olan yoktu zaten.
    O yüzden şikayetçi değilim yapıp duyurmadılarsa.
    Bonuslar genelde KAP'a bildirilmiyor. Mesela o sözleşmede kesin gol+asist bonusu vardır. Sezon boyunca 20 resmi müsabakada oynarsa 300 bin euro, 5 gol 5 asist barajını geçerse 200 bin euro gibi.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Barista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4- rakip takım oyuncularının sakatlanma riski : 3 istanbul takımı hunharca pres üzerine planlar yaparken oyuncuların bu yüksek prese karşı korunaklı olduğunu sanmıyorum,bjk bu sezon başında ilk 11 in yüzde 80 ini sakat verdi,yüksek pres oyuncuları bitirdi,bizde böyle bişey yok,düşük tempolu pas oyunu,diğer sisteme göre bu sistemde sakatlık riski daha az,hiç sakatlık olmayacak manasına gelmez,sezonda gene 1-2 oyuncu sakatlanır ama bu takımı bozmaz,hunharca pres yapılan sistemde ise her ay 1-2 oyuncuyu sakat verebilirsin
    Hocam gecen sezon Gervinho, Edgar, Hamsik, Peres, Hugo, Trondsen, Bakasetas, Djaniny ve Nwakaeme uzun sureli sakatliklar yasadilar. Serkan ve HT4'u ilk 11 oyunculari olmadiklari icin saymiyorum. Ilk 11'de duzenli olarak yer bulan oyunculardan uzun sureli sakatlik sorunu yasamayan bir Ugurcan bir de Cornelius kaldi gecen sene. Bu sakatlik belasindan canimiz cok yandigi icin transfer basligini takip etmiyorum bu sene dogru duzgun. Transfer yapsak ne olacak ki, cart bir haber geliyor X futbolcu 3 ay yok, 6 ay yok. Beklenenden erken donen bir tek Hugo oldu.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sag Stoper alalm ilk transfer Dalgasi basarili.

Kadro alternatif acisinda 2-3 topcu eksik onlari da 2 Dalgada gidenler ile alina bilinir ama biz artik satmya bakmaliyiz.

Üstüne Para verip yollamak marifet degil.

Ben inaniyorum ki bizden her giden oyuncu tsl de alicilari sirada ama para vermek istemiyor ac cakalar.

Ha yollarsan para verip fes edersen kontrati 2 sene TSL de oyniyamaz diye madde yazdir oynarsa da su kadar para vereck dersin.

Bu gecerli bir madde .

Bir kac kulüp yurtdisinda yapmisti hatta bizimle bir ara ismi gecen KI ingiltere den Koreye geri döndünde bu madde yüzünden baya basi agirmisti.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    İstanbul

Rıdvan'ın Almanya transferi yatarsa bakalım nasıl transfer yapacak bjk. Hadi yaptı, bakalım nasıl ödeyecek maaşları...

Melemen'e yumurta bulamazlar. Siz farkında değilsiniz galiba ama nefesi ağzından almıyor şu an adamlar. Kuruş yok kasalarında.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

yusufdinyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıdvan'ın Almanya transferi yatarsa bakalım nasıl transfer yapacak bjk. Hadi yaptı, bakalım nasıl ödeyecek maaşları...

Melemen'e yumurta bulamazlar. Siz farkında değilsiniz galiba ama nefesi ağzından almıyor şu an adamlar. Kuruş yok kasalarında.
    Ama ne hikmetse transfer yapmaya devam ediyorlar

Nereden
    İstanbul

Alıntı yusufdinyo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama ne hikmetse transfer yapmaya devam ediyorlar
    İş lisans çıkarmaya, maaşın ve bonservisin ilk taksidine gelince göreceğiz.

Yahu her şeyi geçtim yedekleri yok. Yerli rotasyonlarını çöp ettiler resmen. fb ile birlikte en kuvvetli yerli rotasyonu bizde. Sadece sağ stoper alıp kimseyi göndermeden transferi kapatsak yine en büyük aday biziz. Kaldı ki Koita yerine santrafor, tahminen Bakasetas yerine bir 8-10 merkez oyuncusu ve kelepir düşerse Alioski vs alınacak.

Fırsat olarak düşünülüp kontenjandan faydalanmak için getirilecek potansiyelli genç yabancıları saymıyorum. Ben rahatım. Siz de rahat olun.
    Ayağa KALK!

Nereden
    İstanbul

Cornelius, Baka ve Hamsik'in 11 oynadığı bir takımın avrupa'da başarılı olma şansı yok. Ligin de geçen sezonki kadar kolay olma ihtimali yok.
    Tony-Trezege değişimi yukarıdaki oyuncularda da gerçekleşmeli.

Hadi 11'i bir kenara koy, hamle oyuncuların kimler? Ömür, Djaniny ve Koassi. Kulübede kalite artmalı.

15-16 tane defosuz ve güvenilir oyuncun olmadan 2 tarafı götürme şansın yok. Geçen sezon avrupa'sız bir dünya sakatlık yaşadın, üstüne 6 tane cl/al maçı gelecek.

Lige bir ay var sanırım, cl elemesine de fazla bir şey kalmadı. Bir an evvel min. 2 oyuncu satışıyla ön taraftaki kaliteyi yukarı çekmeliyiz.
    Konu champions tarafından (05.07.2022 Saat 09:05 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Muleka'yı da almış bjk. Ya hatalarından ders çıkarmıyorlar ya da gömü buldular

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Avrupa Kupası oynamayacakları için lisanslamada sıkıntı yaşamayacaklarını düşünüyorlar. Ne de olsa TFF, geçmişte limit aşan kulüplere ceza vermedi, yine vermeyecek. Gerçi onların problemi harcama limiti değildi, bonservis ödemeleri için satış şartları vardı.

İşin ilginç tarafı şu, haftalarca Sorloth'a 7, Weghorst'a 8 M Euro bonservis vereceklerini yaydılar. Böyle bir şey mümkün değildi. Ya bonservissiz alacaklardı ya da kiralık... Weghorst öyle oldu. Gedson'a imza attırmak için Rıdvan'ı 6 Milyon yalanıyla sattılar. Ben Muleka'ya şaşırdım. Onu nasıl aldılar? Transfer zor olduğu için demiyorum, bonservis laynağı netesi? İstanbulspor'daki çocuğa nasıl bonservis verdiler? Teknik olarak mümkün değil çünkü. Onlar da bir Hull City mi buldu, çıkar kokusu...
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (05.07.2022 Saat 09:25 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

İş lisans çıkarmaya, maaşın ve bonservisin ilk taksidine gelince göreceğiz.

Yahu her şeyi geçtim yedekleri yok. Yerli rotasyonlarını çöp ettiler resmen. fb ile birlikte en kuvvetli yerli rotasyonu bizde. Sadece sağ stoper alıp kimseyi göndermeden transferi kapatsak yine en büyük aday biziz. Kaldı ki Koita yerine santrafor, tahminen Bakasetas yerine bir 8-10 merkez oyuncusu ve kelepir düşerse Alioski vs alınacak.

Fırsat olarak düşünülüp kontenjandan faydalanmak için getirilecek potansiyelli genç yabancıları saymıyorum. Ben rahatım. Siz de rahat olun.
    Satış yapamadık ve başkan kendisi her yıl 1 büyük satış şart dedi. Beni tek düşündüren bu. Maaşları ödemek transferden daha önemli.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupa Kupası oynamayacakları için lisanslamada sıkıntı yaşamayacaklarını düşünüyorlar. Ne de olsa TFF, geçmişte limit aşan kulüplere ceza vermedi, yine vermeyecek. Gerçi onların problemi harcama limiti değildi, bonservis ödemeleri için satış şartları vardı.

İşin ilginç tarafı şu, haftalarca Sorloth'a 7, Weghorst'a 8 M Euro bonservis vereceklerini yaydılar. Böyle bir şey mümkün değildi. Ya bonservissiz alacaklardı ya da kiralık... Weghorst öyle oldu. Gedson'a imza attırmak için Rıdvan'ı 6 Milyon yalanıyla sattılar. Ben Muleka'ya şaşırdım. Onu nasıl aldılar? Transfer zor olduğu için demiyorum, bonservis laynağı netesi? İstanbulspor'daki çocuğa nasıl bonservis verdiler? Teknik olarak mümkün değil çünkü. Onlar da bir Hull City mi buldu, çıkar kokusu...
    Bu hin hesaplar bir yerden dönüyor. Döner. Ben net sıkıntı yaşayacaklarını düşünüyorum.
    Alıntı zaqua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satış yapamadık ve başkan kendisi her yıl 1 büyük satış şart dedi. Beni tek düşündüren bu. Maaşları ödemek transferden daha önemli.
    Başkan bence ŞL gruplarına kalma hesabı yapıyor. Ordan gelecek para yapabileceğimiz en büyük satıştan daha fazla gelir ihtiva ediyor. He oldu da alamadık o ayakbastı parasını... O zaman bir iki topçuyu haraç mezat bırakacağız, planlanan satışın %20-25 altına olacak şekilde.
    Ayağa KALK!

Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cornelius, Baka ve Hamsik'in 11 oynadığı bir takımın avrupa'da başarılı olma şansı yok. Ligin de geçen sezonki kadar kolay olma ihtimali yok.
    Tony-Trezege değişimi yukarıdaki oyuncularda da gerçekleşmeli.

Hadi 11'i bir kenara koy, hamle oyuncuların kimler? Ömür, Djaniny ve Koassi. Kulübede kalite artmalı.

15-16 tane defosuz ve güvenilir oyuncun olmadan 2 tarafı götürme şansın yok. Geçen sezon avrupa'sız bir dünya sakatlık yaşadın, üstüne 6 tane cl/al maçı gelecek.

Lige bir ay var sanırım, cl elemesine de fazla bir şey kalmadı. Bir an evvel min. 2 oyuncu satışıyla ön taraftaki kaliteyi yukarı çekmeliyiz.
    Sağ stoper ve Haji Wright dışında kimse gelmezse ve takımdan ayrılan kimse olmazsa

Uğurcan (Tepe)
    Peres(Larsen)
    Sağ Stoper(Ahmet)
    Hugo(Denswill)
    Eren(Larsen, Denswill)
    Dorukhan(Doğacan,Siopis)
    Hamsik(Berat)
    Bakasetas(Ömür)
    Visca(Erdoğan)
    Trezeguet(Djaniny)
    Cornelius(Haji Wright)

Orta saha düzeni bence eksik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

charizma61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam gitmeyecekse kadro yeterli gibi. Çoğu kişinin ortak fikri olduğu gibi hamsik yanına ve/veya yerine bir oyuncu almak gerekli ama alınırmı bilmiyorum.

------------------ugurcan/?/muhammed----------------

larsen/perez-----????/taha/hüseyin----------hugo/ahmetcan---------eren/denswil

--------dorukhan/berat/siopis/dogucan--------hamsik-----------

visca/yusuf-------------bakasetas/ömür-----------trezeguet/kouassi/gervinho

----------------cornelius/canini/emrehan----------------------------

mevcut durum bu Genek olarak gayet iyi kadro ancak bir iki klas isim lazım gibi.
    şampiyonlar liginde yerler bu kadroyla bizi

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Trabzonspor'un şu ana kadar yaptığı transferlere bakınca geçen seneki kadronun üzerine ne koyduk?
    Denswill'i kadroda tuttuk, Puchaz'ı yollayıp Eren Elmalı'yı aldık. Peres gazi oldu yerine Larsen'i aldık.
    Nwakaeme'yi gönderip Trezequet'i aldık. Baktığımız zaman kadroyu güçlendirip zenginleştirecek bir hamle yok.
    Bir tek Doğucan rotasyonu genişletecek bir hamle oldu. Diğer transferlerin hepsi gidenlerin yerine alındı.
    Alacağımız sağ stoper de Edgar'ın yerini dolduracağı için orada da bir rotasyon zenginliği olmayacak.

Koita'yı gönderip Haji Wright veya Güven transferi olursa muhtemelen bu bölgede daha fazla katkı alacağız.
    Gervinho sakatlık süreci devam ediyor. Onun durumu can sıkıcı bir hal aldı. Kanatta rotasyon için tek Kouassi var.
    Sol bek için Eren'i aldık, kağıt üstünde iyi performans bekliyoruz. Ancak rekabet edeceği isim Denswill mi olmalı?
    Bu açıdan bakınca Alioski transferi hem sol bek hem de kanat rotasyonunu genişletmek açısından önemli görünüyor.
    Yüzeysel bakınca Alioski'ye ne gerek var denilebilir ancak meselenin özüne inince kritik bir hamle gibi duruyor.

Son olarak Hamsik'i yedekleyebilecek veya onunla rekabet edecek bir oyun kurucu almamız gerektiğini düşünüyorum.
    Geçtiğimiz sezon Hamsik'in olmadığı anlarda Bakasetas ve Ömür'ü kullandık ancak iki oyuncu da bu rolde eksik kaldı.
    Burada 6-8 numara veya 8-10 numara rollerinde oynayabilen ancak muhakkak oyun kurucu olan bir isim lazım.
    Tercihim 6-8 numara gibi oynayıp Hamsik ile birlikte oynatabileceğimiz üst düzey birini almak faydalı olabilir.
    Dorukhan-Transfer ve önde Hamsik şeklinde ya da Transfer-Hamsik ve önde Bakasetas şeklinde kurgu düşünüyorum.
    Siopis, Ömür, Doğucan, Berat da hamle oyuncusu olur ise takımın orta saha gücü herkesi tatmin edecek bir hal alabilir.
    Konu Mehmet BAŞ tarafından (05.07.2022 Saat 09:43 ) değiştirilmiştir.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı charizma61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şampiyonlar liginde yerler bu kadroyla bizi
    Şlde çiğ çiğ yenilmeyecek herhangi bir Türk takımı var mı hocam ? Gruplara kalıp katılım payını alalım yeterli
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Dediklerine kısmen katılmakla birlikte, şampiyon kadroyu büyük oranda bozmak zaten mantıklı değildir.

Sorunlu oyuncuların yerine kalitelilerini almak başarılı bir hamle olarak yorumlanmalı.

Rotasyon oyuncusu bulmak her zaman sorunludur. Kimse yedek kulübesinde oturmak istemez.

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'un şu ana kadar yaptığı transferlere bakınca geçen seneki kadronun üzerine ne koyduk?
    Denswill'i kadroda tuttuk, Puchaz'ı yollayıp Eren Elmalı'yı aldık. Peres gazi oldu yerine Larsen'i aldık.
    Nwakaeme'yi gönderip Trezequet'i aldık. Baktığımız zaman kadroyu güçlendirip zenginleştirecek bir hamle yok.
    Bir tek Doğucan rotasyonu genişletecek bir hamle oldu. Diğer transferlerin hepsi gidenlerin yerine alındı.
    Alacağımız sağ stoper de Edgar'ın yerini dolduracağı için orada da bir rotasyon zenginliği olmayacak.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bizim taraftari mutlu etmek cok zormus bunu anladim.
    TRABZONSPOR 1967

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Her sezon bir bölgeye transfer yapmakta zorlanıyoruz.

Geçen sezon sol bek
    Ondan önce sağ bek
    Bu sezon sağ stoper

Gelsin artık Marlon ya da Kaan Ayhan da bitsin bu çile
    Ligin başlamasına 1 ay kaldı
    ŞL kurasına da 27 gün
    Haji Wright mı gelecek Güven Yalçın mı, biri gelsin santrfora da
    Kampa katılsınlar
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 21 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (4 kayıtlı ve 17 misafir)

1. ardesenli61,
  2. ilelebeTS,
  3. odyseuys,
  4. t.gokce