Sayfa 460 Toplam 2712 Sayfadan BirinciBirinci ... 360 410 450 458 459 460 461 462 470 510 560 960 1460 ... SonuncuSonuncu
Toplam 67791 adet sonuctan sayfa basi 11,476 ile 11,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Süper Golcü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maaş gerçekten çok ideal, bonuslarla birlikte 2.2 civarını buluyordur, maç başı, kadroya alınma, gol, asist bir sürü bonus dahildir içine
    Yalnız şöyle bir şey var; bizim sabit 1.5'u delmişiz. 50 bin euro da bonus olarak eklenebilirdi öyleyse. O 50 bin euro nedeniyle sözleşmede kolay bonus olduğuna dair şüphelerim var. Şampiyonluk primi falan olabilir. Ve yine Waka gibi belirli sayıda skor katkısına ek ücret gibi.

Nereden
    İstanbul

Trezegeut sol dalagin dudagi ucuklayanlarin agzina girsin

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu rotasyon işini çok yanlış anlıyoruz malesef.

Yusuf Erdoğan'ı beğenmeyebilirsiniz lafım yok ben de hayranı değilim fakat bu adamın özelliği patlayıcı koşular yapabilmesi, kimse ondan Edin Visça'yı yedek bırakmasını beklemiyor. Bazen ciddi baskı yiyeceğiz ve Vişça yorulacak, dahası kupa maçları olacak, nispeten daha önemsiz maçlarımızda veya o kenarı ters ayakla kullanmamız gerektiğinde but tip bir oyuncuya ihtiyacımız olacak. Skor aldığımız geçiş oyunlarında etkili olacak. Bu bölgede Vişça ayarında ve maliyeti Yusuf Erdoğan civarında başka bir türk oyuncu buldunuz da Trabzonspor kadroya mı dahil etmiyor? Türk rotasyonu için çok mevkili ve yararlı bir rotasyon oyuncusu olacaktır. Rakiplerimizin rotasyonuna bakarak abes bir tercih olmadığını tespit edebilirsiniz.

Aynı şekilde Hüseyin Türkmen'de Stoperde yerli oyuncu sıkıntısı yaşanan bir ülkede yerine adam bulamadığın bir oyuncu, bu yüzden 8-10 maç sonradan dahil olarak, skor avantajını aldığımızda Türk statüsünde kullanarak veya önemsiz maçlarda as oyuncuyu dinlendirmek için yine faydalı olacaktır. Taha var diyen arkadaşlar Taha'nın major ligde 1 maçı yok daha. Bu beklentiyle çocuğu da perişan edersiniz. Oradaki 3. 4. tercih Taha olmalı, Ahmetcan'ın geçen seneki yükselişinin en büyük sebebi yeteneğinin yanında yedekte sen varsın bak Hugo'ya bir şey oldu mu hemen sen oynayacaksın baskısını vermememiz. 19 yaşında bir oyuncuya bu kadar büyük bir stres vermek yerine buranın ciddi bir yer olduğunu, çalışırsa elbet şans bulabileceğini göstermek gerekiyor.

Uğurcan da Onur da bu şekilde 3. kaleciyken üstünde baskı yok çık kendini göster dediğimiz zaman parladı. Kaldı ki Uğurcan'ın ilk lig maçını hatırlayın Alanya maçı 3-0 dan ikinci yarı girip 4 gol yiyen kaleci Uğurcan. Bi düşünsenize 2. kalecimiz diye baktığımız adamın bunu yaptığını? Bundan da bi yol olmaz hemen yollayın hemen derdi taraftar adım gibi eminim. YY ligde iddiamızı bıraktığımız zaman parladı. Bu oyuncular genç ve üstüne takım kuramazsınız, yavaş yavaş tekrarlarla monte edilecek ve bu konuda ciddi bir hoca ile çalışıyoruz, her şeyi ilmek ilmek yapıyor.

Çok daha iyi futbolcular mı istiyoruz? Ben de istiyorum evet ama bütçe diye bir olay var şaşarsınız. Bu yüzden ideal 11'inize alternatif oyuncularınız tam uymuyor diye dizlerinizi dövmeyin, burası Real Madrid değil, lig de İspanya, İngiltere değil. Lig uzun bir maraton ve kalan rotasyon oyuncuları takım oyununa uyumları ve alternatiflerin arasında daha mantıklı bir tercih üretemeyeceğimizden kalıyor çoğunlukla.

Sağ stopere as oyuncu, Forvet rotasyonu ve bir sol bek oyuncusu alınıp kadro istenen düzeye çekilecektir. Ben ilk kez geriye yaslanıp kadro mühendisliğine şapka çıkarttığım bir iki sene görüyorum. Newton ve öncesi gibi garabetler yaşamıyoruz çok şükür, taraftar gazıyla da iş yapılmıyor. Hayatımda ilk kez 2 sene üst üste takımımdan memnunum.

Sol beksiz, 6 numarasız, Forvetsiz başladığımız sezonları hatırlıyorum. Biraz insaf edin, şu kadro şu haliyle bile bizim şampiyonluğa oynadığımız tüm takım kadrolarından daha iyi. Yanlış olmasın YEDERLİ demiyorum..
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Baya temiz anlaşma yapmışız sürecin uzama sebebi. Önümüze bakabiliriz artık

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trezeguet'nin transferi ile birlikte yabanci sayimiz 17'ye cikti. Acilen elden cikarmamiz gereken oyuncular var:

1- Fode Koita
    2- Fousseni Diabate
    3- Gervinho
    4- Flavio
    5- Anders Trondsen
    ---
    6- Vitor Hugo
    7- Stefano Denswil
    8- Bruno Peres
    9- Jens Stryger Larsen
    10- Manolis Siopis
    11- Marek Hamsik
    12- Bakasetas
    13- Trezeguet
    14- Kouassi
    15- Edin Visca
    16- Cornelius
    17- Djaniny
    Yahsi Bati 51:28

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Farkındamısınız? Yine herkesten iyi, herkesten daha planlı transferler yapıyoruz. Halbuki Başkanımız anlatmıştı hepsine. "bizim gibi yaparsanız başarılı olursunuz" diye bas bas bağırmıştı.
    Onlar haala Ankara ya gidip gelip Şampiyonluk umuyorlar
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

BySeHzAdE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

su daha pahalı.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarısını Boey'e attı. Şaka bir yana Waka'yı zorlayan Boey'i paspas etmişti Trezeguet. Ben ne kadar çalımcı adam olduğunu bilsem de genelde kapalı savunma çözemez algısı oluşmuştu ama bu veriyi sağlayan adama açık kapalı fark etmez, yatırır kaldırır.

Oktay AKKUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadro şişkin ama kanat yedekleri Kouassi ve Yusuf Erdoğan bal yapmayan arılar. Kouassi Diabate kadar bile olamadı henüz.
    Henüz derken adam kamp yemedi, oynamadan geldi
    Girdiği maçlarda en azından spam eksiltebildiğini gösterdi. Durun bir adam yaz kampı yesin, hazırlık maçlarında görelim, ne kolay adam silebiliyorsunuz, menajer oyunundayız galiba.

Transferler geç kaldı diyenler de tuhaf. Beş tane transfer yapılmış, en kilit noktan alacağın sağ stoper ve orta saha ve bu transferlerde acele etmemek, doğru zamanı kollamak gayet normal. Sen elemeleri geçip gruplara kalsan kaç tane oyuncu menajer gönderecek kendisini takıma katman için. Ben play off turunun sonucuna göre de giden/gelen olacaktır diye düşünüyorum.

Bu kamp sonrası yine eksikler görülüp daha net adımlar atılacaktır ki hocaya 9 temmuza kadar yetişecek sözü verilmiş sanırım. Ya da gününü yanlış
    Söylemiş olabilir ikinci kampa demişler.
    Herkesin polisi kendi vicdanıdır ; fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır..

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trezequet piyasası olan bir oyuncu,Nwakaeme kadar skor yapabilirse 2 sene sonra Araplar havada kapar zaten.

Oktay AKKUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sağ stoper çok önemli oldu bu transferlerden sonra.
    Orada en az Song, Glowacki performansı almamız gerekir.
    Hugo zaten belli bir standartı olan, partnerine göre de yükselen, arkasında genç ve tecrübeli yedeği olduğundan rehavete giremeyecek durumda.
    Sağ stoperin de belli standartı olanı yakalarsak çok iyi olacak.
    Herkesin polisi kendi vicdanıdır ; fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır..

Süper Golcü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şu kadro yapısında sağ stoperin yerli olması çok önemli, o yüzden kaan 1. tercih, bazı arkadaşlar beğenmiyor, şu şu oyuncular daha iyi diyor fakat, yerli oyuncu kuralıyla düşününce kaan şu anda yapılacak en iyi transfer. Yabancı olacaksa zaten ben kaan ayhan, marlon tarzı oyunculardan ziyade çok uzun, yapılı pivot stoper isterim ayağını biraz kullanabilsin yeter
    Konu Süper Golcü tarafından (04.07.2022 Saat 13:37 ) değiştirilmiştir.

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

genç oyuncular için yazıyorum
    İnşAllah yunus akgün gibi bi sıçrama yapabilirler.
    Yunusu tebrik etmek gerek başardı çocuk
    Konu gudoz81 tarafından (04.07.2022 Saat 13:43 ) değiştirilmiştir.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel anlaşma oldu. Direk katkı verecek net bir isim Trezeguet ve en verimli döneminde. Maaş da bu ayarda olmalı işte. Tebrikler
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yapılan 5 transferin yaş ortalaması 26.

HasanTezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yusuf Erdoğan'ı beğenmeyebilirsiniz lafım yok ben de hayranı değilim fakat bu adamın özelliği patlayıcı koşular yapabilmesi, kimse ondan Edin Visça'yı yedek bırakmasını beklemiyor. Bazen ciddi baskı yiyeceğiz ve Vişça yorulacak, dahası kupa maçları olacak, nispeten daha önemsiz maçlarımızda veya o kenarı ters ayakla kullanmamız gerektiğinde but tip bir oyuncuya ihtiyacımız olacak. Skor aldığımız geçiş oyunlarında etkili olacak. Bu bölgede Vişça ayarında ve maliyeti Yusuf Erdoğan civarında başka bir türk oyuncu buldunuz da Trabzonspor kadroya mı dahil etmiyor? Türk rotasyonu için çok mevkili ve yararlı bir rotasyon oyuncusu olacaktır. Rakiplerimizin rotasyonuna bakarak abes bir tercih olmadığını tespit edebilirsiniz.

Aynı şekilde Hüseyin Türkmen'de Stoperde yerli oyuncu sıkıntısı yaşanan bir ülkede yerine adam bulamadığın bir oyuncu, bu yüzden 8-10 maç sonradan dahil olarak, skor avantajını aldığımızda Türk statüsünde kullanarak veya önemsiz maçlarda as oyuncuyu dinlendirmek için yine faydalı olacaktır. Taha var diyen arkadaşlar Taha'nın major ligde 1 maçı yok daha. Bu beklentiyle çocuğu da perişan edersiniz. Oradaki 3. 4. tercih Taha olmalı, Ahmetcan'ın geçen seneki yükselişinin en büyük sebebi yeteneğinin yanında yedekte sen varsın bak Hugo'ya bir şey oldu mu hemen sen oynayacaksın baskısını vermememiz. 19 yaşında bir oyuncuya bu kadar büyük bir stres vermek yerine buranın ciddi bir yer olduğunu, çalışırsa elbet şans bulabileceğini göstermek gerekiyor.

Uğurcan da Onur da bu şekilde 3. kaleciyken üstünde baskı yok çık kendini göster dediğimiz zaman parladı. Kaldı ki Uğurcan'ın ilk lig maçını hatırlayın Alanya maçı 3-0 dan ikinci yarı girip 4 gol yiyen kaleci Uğurcan. Bi düşünsenize 2. kalecimiz diye baktığımız adamın bunu yaptığını? Bundan da bi yol olmaz hemen yollayın hemen derdi taraftar adım gibi eminim. YY ligde iddiamızı bıraktığımız zaman parladı. Bu oyuncular genç ve üstüne takım kuramazsınız, yavaş yavaş tekrarlarla monte edilecek ve bu konuda ciddi bir hoca ile çalışıyoruz, her şeyi ilmek ilmek yapıyor.

Çok daha iyi futbolcular mı istiyoruz? Ben de istiyorum evet ama bütçe diye bir olay var şaşarsınız. Bu yüzden ideal 11'inize alternatif oyuncularınız tam uymuyor diye dizlerinizi dövmeyin, burası Real Madrid değil, lig de İspanya, İngiltere değil. Lig uzun bir maraton ve kalan rotasyon oyuncuları takım oyununa uyumları ve alternatiflerin arasında daha mantıklı bir tercih üretemeyeceğimizden kalıyor çoğunlukla.

Sağ stopere as oyuncu, Forvet rotasyonu ve bir sol bek oyuncusu alınıp kadro istenen düzeye çekilecektir. Ben ilk kez geriye yaslanıp kadro mühendisliğine şapka çıkarttığım bir iki sene görüyorum. Newton ve öncesi gibi garabetler yaşamıyoruz çok şükür, taraftar gazıyla da iş yapılmıyor. Hayatımda ilk kez 2 sene üst üste takımımdan memnunum.

Sol beksiz, 6 numarasız, Forvetsiz başladığımız sezonları hatırlıyorum. Biraz insaf edin, şu kadro şu haliyle bile bizim şampiyonluğa oynadığımız tüm takım kadrolarından daha iyi. Yanlış olmasın YEDERLİ demiyorum..
    Hay ağzına sağlık yahu

Rotasyon oyuncuları Yusuf da Ht4 de Serkan da her Anadolu takımında direk 11 oynar, bu 3 lü ilk 11 olmadıkça ÇOK BÜYÜK TAKIMSIN demektir, bunu göremeyen epey taraftar var ama ÇOK CİDDİ ANALİZ KASAN bambaşka bir taraftar profili de oluştu bizde.

Mevcut kadroya İYİ BİR SAĞ STOPER alınırsa ŞL de umutlanılabilir (umut demek, gruplar ve yola uefa-2. tur dem büyük iştir)
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile şampiyonluk gibi artık!

Nereden
    İstanbul

Güzel transfer güzel.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sayısal anlamda 5 oyuncuya ihtiyaç var (Sol bek, Sağ bek, Sağ stoper, Kaleci, Santrafor)

Yoksa sağ bek sakatlandı beke Dorukhan'ı çekelim. Sonra? Böyle iş olmaz. Geçen sene bunun sıkıntılarını çektik.

Bana kalırsa Kouassi'de gönderilip yerine oyuncu alınmalı.

Berat'ı da kadroda düşünmeyip Antalya'dan Fernando'yu almak lazım.

Kadroda düşünülmeyen bir düzüne adam var. Bu adamların maliyetleri 6-7 milyon eurodan aşşağı değil.

Gervinho,Peres ve Trondsen elde patladı. Mümkün değil geri dönüş yok. Fesih için maliyetlere katlanacağız.

Diabate,Koita,Flavio ve Yunus maliyetlerinin bir bölümünün karşılanması karşılığında kiralanabilir.
    Konu Yunus Emre SEYHAN tarafından (04.07.2022 Saat 13:58 ) değiştirilmiştir.

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

visca, trezeguet, cornelius... hayvan gibi oldu. burun kıvıranlara gülüyorum sadece
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Maddi şartları gayet iyi bravo yetkililere.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

1. Halil akbunar ya da efecan yusuftan bin kat daha iyi oyuncular
    2. Ahmetcan forma bulmasının nedeni edgar vitor ikisi sakatlandı. Hüseyin çöpü de terbiyesizlik yaptı. Hatta hoca dorukhanı defansa çekti türkmen çöpüne gebe olmamak için. Buna ilaveten hoca rotasyon yapan birisi değil son Başakşehir maçına bile as kadro çıktı.
    3. Biz iyi oyuncu istiyoruz fakat biz koita diabate vb çöpler istemiyoruz. Koiata gelmemesi için götümüzü yırttık burada.
    4. Uğurcanın üzerne baskı olmaması değil. Uğurcan ın iyi olduğu zaten söyleniyordu Onur dan fırsat bulamadı.

yetenek her zaman kendini belli ediyor zaten

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

visca,trezeguet,baka,ömür,cornelius,canini

ligin en iyi skorerleri yine bizde. Merkeze oyunu yönlendirecek bir isim,sağ stoper ve sıkışınca oyuna atılabilecek ekstra hücumcu ile bu seneki kadro tamamdır.

Sonrası gidenlere göre şekillenir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Ekrem D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trezeguet'nin transferi ile birlikte yabanci sayimiz 17'ye cikti. Acilen elden cikarmamiz gereken oyuncular var:

1- Fode Koita
    2- Fousseni Diabate
    3- Gervinho
    4- Flavio
    5- Anders Trondsen
    ---
    6- Vitor Hugo
    7- Stefano Denswil
    8- Bruno Peres
    9- Jens Stryger Larsen
    10- Manolis Siopis
    11- Marek Hamsik
    12- Bakasetas
    13- Trezeguet
    14- Kouassi
    15- Edin Visca
    16- Cornelius
    17- Djaniny
    Kouassi'den verim alamadık onu da siyah gruba alsak nasıl olur, 6.sıraya?
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Bilgehan Tokal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HasanTezel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hay ağzına sağlık yahu

Rotasyon oyuncuları Yusuf da Ht4 de Serkan da her Anadolu takımında direk 11 oynar, bu 3 lü ilk 11 olmadıkça ÇOK BÜYÜK TAKIMSIN demektir, bunu göremeyen epey taraftar var ama ÇOK CİDDİ ANALİZ KASAN bambaşka bir taraftar profili de oluştu bizde.

Mevcut kadroya İYİ BİR SAĞ STOPER alınırsa ŞL de umutlanılabilir (umut demek, gruplar ve yola uefa-2. tur dem büyük iştir)
    Ben bizim taraftarı da anlamıyorum cidden. Kusura bakmayın arkadaşlar analiz falan kasmışlar bilgili bilgili konuşmuşlar. Neymiş istatistikmiş falanmış filanmış. Zaten kimse Visca'nın yedeği Visca olsun demiyor. Yusuf kötü bir futbolcu. Kötü bir yedek. Kötü bir transfer.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Yunus Emre SEYHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayısal anlamda 5 oyuncuya ihtiyaç var (Sol bek, Sağ bek, Sağ stoper, Kaleci, Santrafor)

Yoksa sağ bek sakatlandı beke Dorukhan'ı çekelim. Sonra? Böyle iş olmaz. Geçen sene bunun sıkıntılarını çektik.

Bana kalırsa Kouassi'de gönderilip yerine oyuncu alınmalı.

Berat'ı da kadroda düşünmeyip Antalya'dan Fernando'yu almak lazım.

Kadroda düşünülmeyen bir düzüne adam var. Bu adamların maliyetleri 6-7 milyon eurodan aşşağı değil.

Gervinho,Peres ve Trondsen elde patladı. Mümkün değil geri dönüş yok. Fesih için maliyetlere katlanacağız.

Diabate,Koita,Flavio ve Yunus maliyetlerinin bir bölümünün karşılanması karşılığında kiralanabilir.
    Dorukhan artık asıl mevkisi olan orta göbekte oynamalı

Fernando Antalya'da kaldı. Bilginiz olsun.

Kouassi de bence gönderilmeli
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 7 misafir)