Sayfa 2 Toplam 2721 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 502 1002 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68003 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Takımda Siopis ve Dorukhan gibi savaşçı isimlerin sayısı arttırılmalı. En başta eksik bölgelerimiz solbek ve stoper bu özellikte oyuncularla doldurulmalı.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne olursa olsun beklentim Abdüşün gönderilmesidir.
    Yıllardır takımda ona yer bulacaz diye uğraşıyoruz.
    O uğraşsın biraz da beyfendimiz de ne çaba ne hırs ne istek var.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    İstanbul

Bu takımın çok önemli 3 eksiği var. Bu eksiklerin hepsi geriden oyun kurmamızı aşırı etkiliyor.

Üst düzey oyun kurucu temaslı bir 6 numara

Yerden süpüren oyun kurucu bi sağ stoper

Süratli ve oyun kurabilen dağınık olmayan bir sol bek

Bu 3 oyuncu takımı üst seviyeye çıkarır. Yoksa seneye 3 kulvarda patates oluruz. Takım hiç dinamik değil. Seneye yabancı sınırı kalkmazsa büyük sıkıntı çekeceğiz gibi duruyor.

Uğurcan 1 sene daha kalıp cl oynamalı.

Dorukhan ve Uğurcan 2 Türk olarak garanti fakat diğer 2 si nasıl olacak bilmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sözleşmeleri Biten : Denayer,Elneny,Tello,Januzaj
    Opsiyonsuz Kiralık :Emerson,Moriba,Yusuf
    Satın alma opsiyonlu Kiralık : Sörloth

Nereden
    Trabzon

Nwakeame,Hamsik : Yaşlı ve tempoları düşük.Bu yüzden gönderilmeliler.

Puchacz,İsmail,Trondsen,Yunus,Koita : Yetersiz oldukları için gönderilmeliler.

Denswill,Siopis,Dorukhan,Visca : İlk 11 seviyesinde değiller,yedek olarak kalmalılar.

Bakasetas,Ömür : İyi teklifler gelirse gönderilmeliler,yoksa yedek kalmalılar.

Cornelius : Aradığımız profil değil.İyi bir rakam gelirse gönderilmeli.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Nereden
    Trabzon

Hamsike düşük tempo diyip futbolunu eleştiren gitsin basket filan izlesin. Nedenlerini uzun uzadıya sıralamaya gerek yok.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene aynıları Uğurcan için yazıldı. Hatta ona %99 değil, tamamen gitti son maçları demişlerdi. Futbolcu gitmek, biz satmak istiyoruz, biraz da ilgi var diye transfer %99 olmuyor.

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Uğurcan giderse Antep'in kalecisine çökmek lazım.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hamsike düşük tempo diyip futbolunu eleştiren gitsin basket filan izlesin. Nedenlerini uzun uzadıya sıralamaya gerek yok.
    Türkiye ligi emekliler ligidir.Bunu kabul edemiyorsunuz farkındayım.Acı bir gerçek bu.Psv,Ajax olmak gibi bir vizyonun olacak.Burada Hamsikin kalitesini ve geçiş döneminde takıma ne kadar büyük katkı sağladığını tartışmıyoruz.Uzun vadede nasıl bir takım olmamız gerektiğini tartışıyoruz.

Trabzonsporun diğer takımlardan bir farkı olmalı artık.Villarreal Bayerni yürüyen adamlarla devirmedi,koşan ve yetenekli adamlarla devirdi.

Biz Trabzonsporun B kalitede bir Avrupa takımı olmasını hayal ediyoruz aksi taktirde diğerlerinden farkımız kalmaz.Avcının düşük tempoda oyunu mecburiyetten kaynaklanıyor çünkü takımın kaliteli isimleri yüksek tempo yapacak durumda değiller.

Ajax,Psv,Benfica,Porto,Shakhtar,Lille,Salzburg,Spo rting, vb. takımlarda bir tane rakibe eskortluk eden adam yok.Trabzonspor bu seviyede bir takım olmalı.Olay sadece süper ligde başarılı olmak olmamalı.

Ülkemizin geldiği durum ortada.Ülke sıralamasında kaçıncı sırada olduğumuz ortada.

Trabzonspor artık ne kadar yetenekli olursa olsun kariyerinin sonuna gelmiş,fiziksel anlamda zorlanan ve sakatlanma riski artan oyuncuları almamalı.Fiziksel durumu iyi olanlar yine gelsin.

Ağır tempoda rezalet bir oyun oynuyoruz haftalardır.Bu sezon geçiş sezonu olduğu için buna katlanmak zorundayız ama ben uzun vadede buna katlanamam.

Hamsik de Waka da takımdan gönderilmeli.Dünyada binlerce oyuncu var becerip alamıyorlarsa o zaman yönetim de gitsin arkadaş banane.Rizedeki Gedson kalitesinde bir ortasaha alabilirsin mesela 5-6 milyon vererek.Oyuncunun maaşını düşük tutarsın,bonservis verirsin.Gedson tarzı bir adam yıllarca ortasahanı ayakta tutar.Etrafına da iyi adamlar koyarsan temposu yüksek bir takım yaratabilirsin.
    Konu Onur Erçetin tarafından (10.04.2022 Saat 15:58 ) değiştirilmiştir.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Denswill,Siopis,Dorukhan,Visca : İlk 11 seviyesinde değiller,yedek olarak kalmalılar.

Biz Primier Lig de oynuyoruz da bizim mi haberimiz yok kardeşim.

Nereden
    İstanbul

Abdüş Nice ile anlaşmış diyorlar?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkiye ligi emekliler ligidir.Bunu kabul edemiyorsunuz farkındayım.Acı bir gerçek bu.Psv,Ajax olmak gibi bir vizyonun olacak.Burada Hamsikin kalitesini ve geçiş döneminde takıma ne kadar büyük katkı sağladığını tartışmıyoruz.Uzun vadede nasıl bir takım olmamız gerektiğini tartışıyoruz.

Trabzonsporun diğer takımlardan bir farkı olmalı artık.Villarreal Bayerni yürüyen adamlarla devirmedi,koşan ve yetenekli adamlarla devirdi.

Biz Trabzonsporun B kalitede bir Avrupa takımı olmasını hayal ediyoruz aksi taktirde diğerlerinden farkımız kalmaz.Avcının düşük tempoda oyunu mecburiyetten kaynaklanıyor çünkü takımın kaliteli isimleri yüksek tempo yapacak durumda değiller.

Ajax,Psv,Benfica,Porto,Shakhtar,Lille,Salzburg,Spo rting, vb. takımlarda bir tane rakibe eskortluk eden adam yok.Trabzonspor bu seviyede bir takım olmalı.Olay sadece süper ligde başarılı olmak olmamalı.

Ülkemizin geldiği durum ortada.Ülke sıralamasında kaçıncı sırada olduğumuz ortada.

Trabzonspor artık ne kadar yetenekli olursa olsun kariyerinin sonuna gelmiş,fiziksel anlamda zorlanan ve sakatlanma riski artan oyuncuları almamalı.Fiziksel durumu iyi olanlar yine gelsin.

Ağır tempoda rezalet bir oyun oynuyoruz haftalardır.Bu sezon geçiş sezonu olduğu için buna katlanmak zorundayız ama ben uzun vadede buna katlanamam.

Hamsik de Waka da takımdan gönderilmeli.Dünyada binlerce oyuncu var becerip alamıyorlarsa o zaman yönetim de gitsin arkadaş banane.Rizedeki Gedson kalitesinde bir ortasaha alabilirsin mesela 5-6 milyon vererek.Oyuncunun maaşını düşük tutarsın,bonservis verirsin.Gedson tarzı bir adam yıllarca ortasahanı ayakta tutar.Etrafına da iyi adamlar koyarsan temposu yüksek bir takım yaratabilirsin.
    hem türkiye gerçekleri hemde süper lig gerçekleri fazla idealist olmak için mantıklı gelmiyor bana

bende yakın döneme kadar benzer fikirlere sahiptim,lakin bide gerçekler var

avcı nın sistemi tuttu ve acayip puan ortalaması yakaladı, takım hedefe vardı,bunu kimse görmezden gelemez

türkiye ve süper lig gerçekleri var dedik

daha geçen sezon bjk hem pozitif oyun hem tempolu oyun ile 3 kupa kazandı,sonraki sezon zirveden çok uzaklaştığı için ayrıldı,bu türkiye gerçeğidir,sabır yok,sürekli değişim var
    güzel oyun + skor elde etmek çok nadir rastlanan vakıalardır süper ligde,güzel oynadın ve 10. sıradasın,taraftar ne tepki verecek sence? kovalım diyecektir

süper lig yetiştirici bir lig değil,ve muhtemelen olmayacaktır,haliyle genç ve yetenekli oyuncular (yabancılar) süper ligi tercih etmeyecekler gene

avcı tahminim ise şu :

avcı süper ligin bug ını biliyor,bu sayede yıllarca sürekli ilk 3 te yer aldı takımı

süper ligin bug ı ne?

kariyerli oyuncu + düşük tempo+ defansif sistem
    buna bizde birde uğurcan faktörü eklenince ne oldu? 32 maç 2 mağlubiyet

avcı bu şampiyonluk ile büyük bir kredi aldı,hak etmiş durumda bu krediyi,avcı bu krediyi kolay kolay harcarmı? harcamaz,çünkü avcı nın takımları ilk 3 ten kopmaz,yani bu sezonki sergenli bjk nin durumuna düşmez

gene tahminim avcı en az 10 yıl (başakşehirde olduğu gibi) bizde kalmaya devam eder,

bu 10 yılda en az 3 şampiyonluk alır (bu sezonla 4 oluyor tabi)
    bu 10 yılda 5 ikincilik alır
    bu 10 yılda 2 üçüncülük alır
    Konu jairzinho tarafından (10.04.2022 Saat 16:45 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    Trabzon

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz Primier Lig de oynuyoruz da bizim mi haberimiz yok kardeşim.
    Abi Hollanda ligi de Premier Lig değil ama orada makine gibi iki takım var.Birincisi Ajax,diğeri Psv.Hadi diyelim ki Ajax olamıyorsun.Psv olmaman için bir sebep yok.Takım halinde savunma ve hücum yapan,pas organizasyonu olan,yaratıcı oyunculara sahip,izleyenlere zevk veren bir takım görmek istiyorum.Ben bu sene mantıklı olduğu gerekçesiyle Avcının oyununa destek verdim çünkü başarı için başka çare yoktu ama uzun vadede oynanan oyundan zevk almak istiyorum.Stadyuma gittiğimde sıkıcı bir oyun izlemek istemiyorum.

80 dk 10 kişi oynayan takıma karşı becerip bir tane kontra yapamayan,geçiş oyunu nedir bilmeyen,sürekli sete dönen,aman kontra yeriz diye cezasahasına adam sokmayan,kontralarda merkezi kolay geçilen bir takım görmek istemiyorum.

Toplu savunma ve toplu hücum yapılmalı.Bir iki kişinin ayağına bakılarak futbol oynanmamalı.Bunun içinde takımın geneli yetenekli olmalı,öyle bir iki tane yetenekli adamla oynarsan mecburen sürekli onları ararsın.Herkes boş alanlara hareketlenmeli,kimse yerinde sabit olmamalı.Topsuz alanda hareketlilik şart.Pas oyununun dikine veya yatay olması hızlı veya düşük tempoda olması bir taktiktir ama oyuncuların topsuz alanda hareketsiz olması ve sabit oynaması bir taktik değildir,tam tersine yetersizliktir.Bu durumda da en önemli faktör kondüsyondur.
    Konu Onur Erçetin tarafından (10.04.2022 Saat 16:38 ) değiştirilmiştir.

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sizin hesaba göre gelecek sene göndereceklerimiz ve yedek kadromuz bu senenin 13 puan farkla lider olan as kadrosu Hadi diyelim bunu sağlayacak bir kadro kuralım bu değirmenin suyu nerden gelicek ? İkincisi BJK örneğinden ders çıkartmıyor muyuz? Sil baştan kadro kurmak ve uyumsuzluk problemlerini hiç mi düşünmüyorsunuz?
    Konu Manava61 tarafından (10.04.2022 Saat 16:47 ) değiştirilmiştir.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Abi Hollanda ligi de Premier Lig değil ama orada makine gibi iki takım var.Birincisi Ajax,diğeri Psv.Hadi diyelim ki Ajax olamıyorsun.Psv olmaman için bir sebep yok.Takım halinde savunma ve hücum yapan,pas organizasyonu olan,yaratıcı oyunculara sahip,izleyenlere zevk veren bir takım görmek istiyorum.Ben bu sene mantıklı olduğu gerekçesiyle Avcının oyununa destek verdim çünkü başarı için başka çare yoktu ama uzun vadede oynanan oyundan zevk almak istiyorum.Stadyuma gittiğimde sıkıcı bir oyun izlemek istemiyorum.

80 dk 10 kişi oynayan takıma karşı becerip bir tane kontra yapamayan,geçiş oyunu nedir bilmeyen,sürekli sete dönen,aman kontra yeriz diye cezasahasına adam sokmayan,kontralarda merkezi kolay geçilen bir takım görmek istemiyorum.

Toplu savunma ve toplu hücum yapılmalı.Bir iki kişinin ayağına bakılarak futbol oynanmamalı.Bunun içinde takımın geneli yetenekli olmalı,öyle bir iki tane yetenekli adamla oynarsan mecburen sürekli onları ararsın.Herkes boş alanlara hareketlenmeli,kimse yerinde sabit olmamalı.Topsuz alanda hareketlilik şart.Pas oyununun dikine veya yatay olması hızlı veya düşük tempoda olması bir taktiktir ama oyuncuların topsuz alanda hareketsiz olması ve sabit oynaması bir taktik değildir,tam tersine yetersizliktir.Bu durumda da en önemli faktör kondüsyondur.
    Kardeşim ben sana hak vermiyor değilim ama diğer mesajda yazdıkların gerçekler ile örtüşmüyor maalesef.

Visca nasıl yedek olur ?

Denswill gibi ülke standartları baz alınırsa tam bir büyük takım stoperi olan adam nasıl yedek olur.

Dorukhan ve Siopisin 11 olduğu kadro benimde kafamdaki kadro değil ama bu adamlar yedek olursa 11 e hangi parayla kimi alacağız da kimi oynatacağız.

Sen fırsat verilse tüm takımı degistireceksin .Şampiyon olmuş takımın tamamının değiştirildiği nerede görülmüş.

Mesala Bruno Peresi ilk yazanlardan birisi sendin. Ben kalitesine güveniyorum ama sallantılı bir performans sergiledi. Yani takımı tamamen değiştirdiğinde oluşturulacak takımın daha iyi performans göstereceginin garantisi yok.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sözleşmeleri Biten : Denayer,Elneny,Tello,Januzaj
    Opsiyonsuz Kiralık :Emerson,Moriba,Yusuf
    Satın alma opsiyonlu Kiralık : Sörloth

Onur kardeşim;

1) Ülkedeki döviz kuru ve yerli kuralından haberin var mı ?
    2) Visca ve Dorukhan ilk 11 oyuncusu değil, o yetersiz bu vasat bütün kadroyu değiştirecek miyiz nasıl olacak o iş ?
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Fiyat Performans Yaş
    Bu 3 kriterden birinden vazgecmen gerek..

Genc, kaliteli ve ucuz bir futbolcu nadirdir
    sörloth gibi 20 yilda bir gelir...

Avci kaliteli ve "makul fiyatdaki" topculara yöneliyor, bunlarda 30 yaş üzerinde oluyorlar..

Alabilirmisin 23 yasindaki hamsigi veya peresi?

Fakat bunlarin yanina 3-4 tane genc sıkıstırmaliyiz, szalai kim osayi gibi
    Sevinelim diye sevmedik.....

Nereden
    Trabzon

Beyler siz merak etmeyin.Herşey yavaş yavaş olacak.Bir anda olan birşey tarihte görülmemiş zaten.

Peres 90 dk sürekli depar atarak oynayabiliyor.Adamın enerjisi yerinde yani.Ayrıca tekniği de çok iyi.Tek sıkıntısı savunmasının kötü olması.Sol bekte mesela onun gibi topla arası iyi bir oyuncu olsaydı sol kanadı çok daha iyi kullanabilirdik.Beşiktaşta Rosierle Rıdvan fırtınalar estiriyor çünkü adamlar çok yetenekliler.Bizdeki Puchacz Köybaşının biraz daha üst versiyonu işte.

Kondüsyonu düşük adam istemiyorum ya da olacaksa en fazla bir tane olmalı.Örnek olarak veriyorum.Hamsik olağanüstü bir yetenek olduğu için takımda tutulabilecek tek isim olmalı.Onun dışındaki herkes deli dana gibi koşmalı,öyle sadece yetenekle tempo yapamazsın.

Hamsik kalsın.Etrafı full koşanlardan kurulsun.Öyle hem Hamsik hem Waka ile olmaz abi.Çıkarsın Dinamo Zagrebin karşısına.Adamlar geçiş oyunuyla seni duman ederler.

11 kişiden sadece bir tanesi idare edilebilir olmalı.Hamsik zorlamaya gelmiyor,sakatlanabiliyor.İleri geri genel olarak çok koşuyor ama defansif koşuları çok tempolu değil.Etrafı hem koşan hem de kaliteli adamlardan kurulu olmalı.Dorukhan kardeşim gibi değil mesela.Hamsik varsa yanında Gedson Fernandes olmalı.Topu sürmeli,adam eksiltmeli.Dorukhan sadece koşuyor,özel işler yapmıyor.Önünde Ömür de olunca iyice ortasaha yetersiz kalıyor.
    Konu Onur Erçetin tarafından (10.04.2022 Saat 18:44 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

http://weakstreams.com/soccer-stream.../?sport=soccer

Bir adet Premier Lig maçı izleyelim de kendimize gelelim.

Nereden
    Trabzon

Onur maestro dediğin yaşlı olacak Hamsik zaten deparla oynayan bir oyuncu değil topu koşturuyor, bana göre ligi domine etmemizi sağlayan oyuncu.

Ayrıca takımda yaşlı oyuncularda olmalı, Messi Ronaldo diye örnek vermeyeceğim Benzema şampiyonlar liginin anasını ağlattı.

Bütün takımı genç oyunculardan kuramazsın, Tugay kariyerinin zirvesini olgunluk döneminde yaşadı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Siopis, Dorukhan, Visca, Hamsik, wakame, cornelius, Bakasetas, Ömür..

İlk 11 oyuncusu değil yani bunlar?

Bir nefeslenin ...
    Sonra bir daha bir bakın ne yazıyor orada...

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Bu yazdıklarına göre takımda 11 seviyesinde hiç oyuncu yok ama bu takım açık ara lider.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

piyasası dip yapmışken gsden Berkanı yoklanamaz mı

etrafındaki yetersizler ile çuvalladı ama bence her türlü değerlendirilebilir, ikinci dorukhan olur
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Uğurcan
    Perez denswil Hugo
    Dorukhan siopis hamsik
    Visca cornelius waka

Uğurcan kalsa ve yerli kalite bir sol bek bulsak üstteki takım yine şampiyon olur.

Sadece kadroyu biraz daha güçlendirmek lazım

Mesela elneny mutlak alınmalı.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 13 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (3 kayıtlı ve 10 misafir)

1. Muhammet YILMAZ,
  2. serdaracıl,
  3. zaqua