Sayfa 166 Toplam 2732 Sayfadan BirinciBirinci ... 66 116 156 164 165 166 167 168 176 216 266 666 1166 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68279 adet sonuctan sayfa basi 4,126 ile 4,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam bizde kaç tane var?

waka muhtemel gidecek hamsik,boateng.

Mesela hugo istesek şu dakka talibi çıkar.
    Ben bu tarz oyuncuyu 10 numara pozisyonuna harcardim. Maalesef bu sene o pozisyonda çok gol bulamadık bakatesas in ilk yarıdaki performansı hariç

Bir de 30 yaş ile 34 yaş arasında fark var misal djanny 30 li yaşlarda ama transfer yapabilir Hugo da öyle
    Bence bu ikisi akıllı transferler ama boateng emin değilim
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Elimizde Hugo ve Denswil oldugunu varsayarsak,

Yerli stoperlerden;

-Abdulkerim Bardakci
    -Samet Akaydin
    -Koray Gunter
    -Ozan Kabak
    -Kaan Ayhan

Hangi ikiliyi alsak yabanci oyuncu almaya gerek kalmazdi.

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bonservis verip Boateng mi yoksa serbest kalan Damagoj Vida'mı?
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu tarz oyuncuyu 10 numara pozisyonuna harcardim. Maalesef bu sene o pozisyonda çok gol bulamadık bakatesas in ilk yarıdaki performansı hariç

Bir de 30 yaş ile 34 yaş arasında fark var misal djanny 30 li yaşlarda ama transfer yapabilir Hugo da öyle
    Bence bu ikisi akıllı transferler ama boateng emin değilim
    Günümüz futbolunda artık 10 mon fark etmez; orta saha, kanatlar, bekler vs koşacak, stoperde bu tip adam oynatılır ancak. Çünkü orada koşmaktan ziyade pozisyon almak önemlidir. Stoper hariç böyle adam istemem.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı M.Kılıç50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vida.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hamsik, muhtemelen Trabzonspor tarihindeki en ikonik imaja sahip, uluslararası reklam değeri olan, en pahalı ve niş zevklere sahip, futbolculuk kariyeri boyunca şu an oynadığı takımın toplamından fazla para kazanmış, zirve futbolculuk döneminde de kendi pozisyonunda dünyanın en iyi 10 futbolcusundan biri. Bu adam dert etmiyorsa, takımla bütünleşiyorsa, Boateng'in şarabını da dert etmeye gerek yok... Onu da düşünmeyin gari...

Önemli olan futbolcunun profesyonelliği, işine olan saygısı, transferi öncesinde karşılıklı olarak tarafların bir birlerinin beklentilerini açık ve samimi olarak tartışmış olmalarıdır.
    Konu Serdar A tarafından (30.05.2022 Saat 19:07 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı jpositve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen sen de haklisin bize virgil van dijk falan lazim. Ayrica bak bakalim sorloth da trabzona gelmeden once cryatal palace da kac mac oynadi. Yada enes unal kac senedir la ligada adam bu sezona kadar kac mac oynadi, kac gol atti diye sen bi bak bunlara da hadi bi gel.

https://www.fanatik.com.tr/amp/besik...ddiasi-2017002

https://www.transfermarkt.com.tr/ale.../plus/1#gesamt

https://www.transfermarkt.com.tr/ene.../plus/1#gesamt

Eee o zaman van persie, falcao, pjanic, anelka, kleberson, elano, lincoln, Shabani Nonda, mauricio isla, van der wiel, Giovani dos Santos, João Alves de Assis Silva, marcelinho, MALOUDA, KIKI MUSAMPA falan bunlar da yillarca ust duzey takimlarda top oynamis isimler bunlar neden olmadi. Bu sezonki besiltasin durumundan anlasilan kimse ders almamis.
    Ya abi gittiği hiçbir takımda fark yaratamamış, Beşiktaş kariyeri de kötü bir adam. Sörloth tuttu diye herkesi onunla kıyas ediyoruz. Çok yanlış bu.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Transfer bombaları patlasın yoksa buralar karışacak hep. Millet başladı birbirine sarmaya.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Kocaeli

Bonservisi var mıymış? Yalnız kıyas çok yanlış. Boateng dünyanın en iyi stoperlerinden birisiydi çaptan düşmeden önce. Önceki nesil Dijk diyebiliriz. Vida o seviyeleri rüyasında bile göremez. Maaşlar yakın olur hem de.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bonservisi var mıymış? Yalnız kıyas çok yanlış. Boateng dünyanın en iyi stoperlerinden birisiydi çaptan düşmeden önce. Önceki nesil Dijk diyebiliriz. Vida o seviyeleri rüyasında bile göremez. Maaşlar yakın olur hem de.
    Vida ölmüş gömeni yok konuşmaya değmez

Sağda solda Boateng için bitti yazıyorlar ciddi manada.
    Konu Enaldo61 tarafından (30.05.2022 Saat 19:42 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Haymatlos Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

34 yaşına girecek,192 botunda,ununu elemiş üstüne bonservis vermek gerekecek adamı alıp ne yapacaksınız? Siz ölümü görüp sıtmaya razı olmak istiyorsunuz. Stoper için para harcayalım da son transferini yapacak adama da yapıp iyice ekonomik çıkmaza girmeyelim. Şampiyonlar ligi için takım kuracaksın da harcadığın parayı kazanacak mısın meçhul,bari ileriye dönük satabilecek biri olmalı. Hamsik bir şehir takımından başka bir şehir takımına geldi ve şampiyon olmak istiyordu. Boateng Sultan Murat yaylasının suyuna doğasına aldanıp mı hırs yapacak.

Nereden
    İstanbul

Cüsseli stopere hayır demem ama en azından geniş alanda rakibini yakalamalı. Glowacki tank gibi ağırdı mesela. Seviye atlamak istiyorsan nitelikli adam şart. Ntvspor'daki röportajdan sonra cüsseli adamı 6 numaraya alırsa şaşırmam.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

boateng i bilmem ama vida büyük kazmadır. yıllardır izlerim arada bir gol atarak dikkat çeker ama yaptığı hataların haddi hesabı yoktur. adam olsa avrupa şampiyonasından sonra birileri bunu alırdı. amman diyim

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sözleşme bitiş tarihi:: 30 Haz 2023 miş boateng in. yani bunun da zaman zaman kazmalıkları vardı ama bayern de oynamış adam enniahyetinde dediğiniz gibi vidayla kıyaslanmaz

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Boateng iyi adam, kariyerinde baya en üst noktaya çıkmış biri. Şu an Hamsikse en kariyerli oyuncumuz, prime Boateng prime Hamsikten daha dünya çapında bir oyuncuydu..
    Ama yaş olmuş 34. Lyon'da sezon başı oynamış ancak sezon sonu formayı alamamış bir adam için bonservis vermek falan benve doğru değil. 30 31 yaşında olsa güzel transfer derdim 3 4 sene rahat oynar diye ama böyle 1senelik adamlarla takımı doldurduk zaten. Normalde şampiyon kadrolar korunmalı deriz bizim takıma 7-8 transfer lazım. Hazır para gelecekken biraz geleceği düşünerek adım atmak lazım. Boatengin bir tık altı olsun 29 30 yaşında olsun. Ama bu yaşlar artık çok fazla geliyor bana..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    İstanbul

Alıntı Haymatlos Han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    34 yaşına girecek,192 botunda,ununu elemiş üstüne bonservis vermek gerekecek adamı alıp ne yapacaksınız? Siz ölümü görüp sıtmaya razı olmak istiyorsunuz. Stoper için para harcayalım da son transferini yapacak adama da yapıp iyice ekonomik çıkmaza girmeyelim. Şampiyonlar ligi için takım kuracaksın da harcadığın parayı kazanacak mısın meçhul,bari ileriye dönük satabilecek biri olmalı. Hamsik bir şehir takımından başka bir şehir takımına geldi ve şampiyon olmak istiyordu. Boateng Sultan Murat yaylasının suyuna doğasına aldanıp mı hırs yapacak.
    Bu adam stoper 5 yıl önce bundesliganin en iyi oyuncusu seçildi.. 3 yıl önce dünyanın sayılı stoperlerondendi. Boyuna rağmen son derece teknik ahmetcanla huseyin le yapamadigin defanstan pasla çıkma oyununun en iyilerinden.. bu adam sorunlu 1i olsa bayern gibi bir takımda 10 yıl oynayamaz herkesi paraya donusturemezsin resmi olarak 38 yıldır şampiyon olamadığım ligde o gün bütün kivirdiginiz adam hamsik takımın lideri oldu stat geliri reklam geliri futbolcularının değerini n artmasıyla dünya para kazandın.. boateng sana geliyorsa isterse araplardan gider demek ki adamın derdi futbol oynamak .. adam inanılmaz bir savunma oyuncusu bütün oyuncular genç olamaz tecrübeli oyuncuda lazım diyelim şampiyonlar ligine kaldın zaten 30 milyon euro ya yakın alıyorsun.. aynı zamanda bu adam taha altikardesin gelişmesini sağlar biraz pozitif olun her transfer olucak adamı yermeyin

Nereden
    İstanbul

Boateng transfer söylentisi sonrası durum benim açımdan daha da karmaşıklaştı.
    3 yabancı kalsa bile Uğurcan ve Ömür giderse kimlerle 3 yerli kontenjanını dolduracağız?
    Hoca belli ki bu sene ilk etapta CL'ye kalmayı hedefliyor.
    CL ve ligde farklı kadrolar görebiliriz.
    Örneğin Uğurcan gider ve yabancı kaleci alırsak bir dönem gs'de olduğu gibi 11 kişilik Avrupa kadroları görme ihtimalimiz var.
    Benim açımdan sorun değil.
    Yeter ki sürdürülebilir bir kadro olsun.
    Ben Boateng'i alsak bile sağ stoper ve sağ bek oynayabilecek bir yerli alacağımızı düşünüyorum.
    Denswil de kalırsa enteresan bir stoper derinliğimiz olacak.
    Sağ stoper, sol bek ve ön liberoya çok iyi 3 oyuncu alacağımızı düşünüyorum.
    Hoca tecrübeli oyuncularla oynamayı seviyor.
    Tecrübeli oyuncularla oynanabilir önemli olan devamlılıklar ve maliyet.
    Hem sahada hem de ekonomik olarak sürdürülebilirliği sağladığımız sürece ben yaşa çok takılmam.
    Futbolcuların oynama yaşı uzadı artık. Modric, İbrahimovic,Atiba,Emre B,Burak,Hamsik gibi çok örnek var yakın tarihte.
    Alıntı cubido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcı'nın , başkanın tüm röportajlarını dinledim, okudum.
    Anladıklarım ve tahminlerim şu şekilde;
    Planlama konusunda yine erken davranıldı.
    Her mevki için alternatifler hazır.
    Net eksiğimiz olan sağ stoper, sol bek ve ön libero bölgeleri için anlaşmalar yapıldı, yapılmak üzere.
    Diğer bölgeler gidecekler, yabancı kuralı gibi değişkenliklere bağlı olduğu için henüz aksiyon alınmadı.
    Uğurcan gidecek. Alternatifi hazır.
    Nwakaeme'yi hoca bu sene 1.alternatif düşünmüyor. Özellikle CL ön elemeleri ve kalırsak grupları için onun temposu, defansif yönü yeterli değil.
    Daha tempolu birini her halükarda(Masauras gibi) alacağız.
    Nwakaeme bizim şartlarımızda imzalarsa Kouassi vs gönderilip o kalır.
    Ama ben bir anlaşma olacağını sanmıyorum.
    Taraftar tepkisi de düşünülerek kalması isteniyormuş ama fiyatta anlaşamamışız algısı oluşturulur.
    Bence de o maliyetle gitmeli. Bizim teklif ettiğimiz tutar bile çok yüksek.
    Ben bu sene Hamsik de ilk 11 oynamaz diye düşünüyordum ama hoca ona büyük saygı duyuyor.
    Anladığım etrafına daha tempolu, dirençli adamlar koyup, onun oyun zekasından yine yararlanacağız.
    Onur ve Eren alınmayacak. Bu durumda sağ stoper %99 yerli olur. Kaan veya Ozan Kabak'tan biri olur sanırım.
    Ön libero için yaşlı olmayan, dinamik, ayağı da iyi olan tempolu bir oyuncu alacağız o kesin.
    Bir de yerli tempolu box to box oyuncu alacağız anlaşılan. fb'li Ozan gibi ama tabi onu alma şansımız yok. Alanayasporlu Umut gibi diyelim.
    Kanat rotasyonu için Visca,Sol açık kaliteli bir oyuncu ve yanlarına iki kanata minimum 2 yedek. Biri Halil gibi yerli bir oyuncu olur.
    Ben Kouassi'yi de göndereceğimizi düşünüyorum.Buada temel konu Gervinho'nun nasıl döneceği. Gervinho katkı verebilirse o kalır. Veremezse belki Kouassi kalır onun sözleşmesi fesh edilir.
    Djaniny'nin kalmasını istiyoruz.
    Baka pas oyununda yetersiz bence bu sene ilk 11'de düşünmez hoca onu.
    Teklif gelirse de satarız.

Hepimiz ligin sonlarındaki futboldan rahatsız olduk.
    Fakat hoca bu benim oyunum değil, sakatlıklardan dolayı, sadece kazanma odaklı, nasıl oynamamız gerekiyorsa öyle oynadık diyor.
    Bu sene çok daha tempolu, daha dominant oyun oynayan bir Avcı takımı göreceğimizi düşünüyorum.
    Geçen yıl sadece bu yıl şampiyon olabilecek, yaşlı, tecrübeli bir kadro kurulmuştu. O kadro vazifesini tamamladı.
    Bu sene yeni bir takım izleyeceğiz.
    Hoca gençlere karşı ön yargılı değil.
    Ömür'ü de Cengiz Ünder'i de o oynattı.
    Ama maceracı bir adam değil.
    Kimden katkı alabilecekse onu tercih ediyor.
    Ben bu yıl gençlerden Taha ve Ahmetcan haricinde kalacak olan olacağını sanmıyorum.
    Hocanın potansiyel gördükleri varsa kiralanır.
    Diğerleri satılır.
    Burada seyretmeden methiyeler düzdüğümüz(Ben dahil) Hakan Yeşil'in kadroda olma ihtimali %0.
    Hocanın geçmiş tecrübeleri, bu yıl 50 üzeri maç oynama ihtimalimiz dolayısıyla 27-28 kişilik bir birine yakın kalitede oyunculardan kurulu bir kadro bekliyorum.
    Ahmetcan hariç diğer gençler kalırsa da bu sayının üzerine ek olur.
    Yılların öğrenilmiş çaresizliği, kaybetme korkusu, sabırsızlığı, stresi bitti.
    Hoca da rahatladı camia da.
    İşi bile bir adamın ellerindeyiz.
    Benim içim çok rahat. Bu yıl çok daha iyi futbol seyredeceğiz.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Günümüz futbolunda artık 10 mon fark etmez; orta saha, kanatlar, bekler vs koşacak, stoperde bu tip adam oynatılır ancak. Çünkü orada koşmaktan ziyade pozisyon almak önemlidir. Stoper hariç böyle adam istemem.
    Bilmiyorum ben olsam satamayacagim hic bir oyuncuyu almam
    Şu an hamsik bile satılır ama adı geçen boateng emin değili.
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    İstanbul

Boateng ismini gördüm heyecan bastı
    Bu adam net bir adam tecrubenin kralı pas yapar hamsik gibi örnek olur takıma seviye atlatır
    Her aldığımızı satacağız diye bir kaide yok arkadaşlar maaşı makul olsun yeterli ayrıca vida ile kıyaslayanlar olmuş vida 3500 civarı yıllık maaşı aliyirdu kazmanin önde gideni vidaya kesinlikle HAYİR
    siz Abdullah hocaya bırakın o işini bilir ...

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Hoca bana Paolo Maldini lazım diyorsa alsın gelsinler.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

tamam bizde kaç tane var waka muhtemel gidecek hamsik,boateng. Mesela hugo istesek şu dakka talibi çıkar.
    GERVINHO ?
    bir oyuncu ile iş bitmiyor.Doğru plan yapar bu plana böyle üst düzey tecrübeli adamları da dahil ederse her türlü olur.Bir adam alıp onu kurtarıcı ilan edersen tabi ki olmaz. Bizim başımızdaki başkan da teknik direktör de belli plan çerçevesinde transfer yapıyor.
    BESIKtasta diaby, rebocho, douglas, boyd gibi olmasin da.

Ayrica bize stoper olarak daha once avcinin bediktasa aldirdigi victor ruiz gibi stoper lazim macera aramaya gerek yok. Bonservissiz olan Denswil veya edgar ile imzalansin sozlesme. Elin yasli moruguna bir de bonservis vericez. Belese gelse neyse. Boagenge para harciyacagimiza oraya bostaki bir elemani alip o parayi kanat oyuncusuna falan harciyalim. Sampiyonlar ligi gruplari icin 2 on eleme oynayacagiz. Gecebilecegimizin bir garantisi yok.

Son olarak da acaba bu tur transfer haberleri yonetim tarafindan bilincli cikarilip, amac asil transfer edilmek istenen oyuncunun isminin duyilmasinin onune gecmek mi diye dusunmeden de edemiyorum.

https://www.transfermarkt.com.tr/be%...lus/1#zugaenge

https://www.transfermarkt.com.tr/tra...klasse=&plus=1
    Konu jpositve tarafından (30.05.2022 Saat 20:55 ) değiştirilmiştir.

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sözleşme bitiş tarihi:: 30 Haz 2023 miş boateng in. yani bunun da zaman zaman kazmalıkları vardı ama bayern de oynamış adam enniahyetinde dediğiniz gibi vidayla kıyaslanmaz
    Bonservisini kendisi alma durumu vardır belki, bizimkiler bonservissiz sever. Bonservisi al gel imza parası verelim derler. Tahmin ediyorum ki gelecekse öyle bir şey olur, bonservis vermeyiz.

Nereden
    İstanbul

Şimdi bu röportajı da dinledim.
    Daha öncekilerde sinyali vermişti ama burada net bir şekilde daha dinamik, daha hızlı oyuncular seçeceğimizi söyledi.
    Orta saha ve sol kanat muhtemelen daha genç, temposu yüksek, hızlı oyunculardan oluşacak.
    Bu güzel haber.

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nereden
    Kocaeli

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmiyorum ben olsam satamayacagim hic bir oyuncuyu almam
    Şu an hamsik bile satılır ama adı geçen boateng emin değili.
    Her oyuncu için farklı bakmak gerek, bazısından sahada katkı alırsın. Adam beni ş.ligi gruplarına atsa onun yerine alıp satacağım oyuncudan daha fazla katkı vermiş olur. Önce sportif başarı gerek. Sportif başarı her şeyi çeker. Sponsoru da çeker, taraftarı da çeker, medyayı da çeker, iyi oyuncuyu da çeker. Her sene ş.ligine katılan bir Trabzonspor düşünelim, bu durum kaliteli genç oyuncuyu da çeker. Başarıyı devamlı hale getirmek gerek, seneye 4. olsan mesela o çektiğin her şey bir anda kaçar gider. Burada bizim öncelikli hedefimiz gelecek sezon da şampiyon olmak olmalı. Onun için Boateng lazımsa ve hoca alın diyorsa alınmalı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)