Sayfa 1633 Toplam 2732 Sayfadan BirinciBirinci ... 633 1133 1533 1583 1623 1631 1632 1633 1634 1635 1643 1683 1733 2133 2633 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68294 adet sonuctan sayfa basi 40,801 ile 40,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

As takım düzeyinde 2 stoper,sağ bek,8 numara ve santrafor olmak üzere toplamda 5 oyuncuya ihtiyacımız var.Kaliteli takviyeler olmazsa hiçbir bok yapamayız.Hikaye anlatmaya gerek yok.

Nereden
    Ankara

Hugo’yu göndermeyip seneye hğgo-taha tandemi yapsaydık ne güzel olurdu. Çok gereksiz işler yapıyoruz bazen. Yıllarca sol ayaklı stoper arayıp nihayet bulmaşsun. Neden gönderşesin anlamıyorum
    En büyük Trabzon

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Keşke olsa da Hamsik ne alaka çözemedim.

edit: sildi tweeti
    Konu Ufuk tarafından (04.06.2023 Saat 19:38 ) değiştirilmiştir.
    ( ゚д゚)

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekonomik durum tamam da hocam ben sahada cezasahası golcüsü görmek istemiyorum.Diagne kalasın teki,bunu Gs zamanından biliyoruz.Adamı delirtebilir yani.Gol sayısına bakacak olursak Umut geçen sezon gol kralı oldu ama çok vasat bir oyuncu.
    ,
    Hayalimdeki golcü Abobuakar tarzı bir adam.Hareketli,topla arası iyi,güçlü,havadan iyi,gol vuruşu sağlam.
    Bulunmuyor hocam dediğiniz gibi adamlar. Ekonomik durumlar ortada. Icardi, Aboubakar gibi isimlere bütçemiz yetmez yetse de gelmezler. Bonservissiz oyuncuları düşünmemiz lazım en ideal isim Diagne. Petkovic falan 4-5 milyon euro verip alsak Diagne'nin yarısı kadar da atamayacak. Scout işi bir forvet bulup getirsek tutmuyor gözlemcilik seviyemiz malum
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İsmi ve belli bir kariyeri olan oyuncu bu lige geldiginde doğru planlamada katkı veriyor. Scout transferi diye isimsiz 10 tane oyuncu alınca lige 7. haftada havlu atiyorsun, bunu defalarca yaşadık. İşin ilginc yani, bu isimsiz oyuncular daha pahalıya patlıyor.

------doruk----xxxx---xxxx-----eren
    -------------------xxxx---xxxx
    ---------visca-------baka------treze
    -----------------------xxxxxx

Bizim kaderimizi merkeze gelecek 2 takviye ve forvet belirler. Bize Selçuk ve Colman gibi box to box çift yönlü 2 maestro lazim. Bu tip orta sahalar takimi oynatır, zirveye taşır.

Ve tabii A kalite forvet. Sorloth, Cornelius profilinden devam. Bize Sorloth bulsunlar. En az 1.90 boy, hava hakimiyeti, güçlü fiziksel özellikler, hız ve bitirici sert şutlar.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

gs yaptığı paylaşımda videoda şu emojiler görünüyor. Gsliler buradan Uğurcan ile anlaşıldı anlamı çıkarmışlar

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı crixus_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gs yaptığı paylaşımda videoda şu emojiler görünüyor. Gsliler buradan Uğurcan ile anlaşıldı anlamı çıkarmışlar

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uğurcan-gs olayı bana hiç imkansız gelmiyor muslera-uğurcan ilişkisi malum gs 15m bile verir Uğurcan için hiç acımaz en az 7-8 sene kaleci sorunu kalmıyor üstelik yerli.

Bizim için büyük fiyasko olur tabi.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan-gs olayı bana hiç imkansız gelmiyor muslera-uğurcan ilişkisi malum gs 15m bile verir Uğurcan için hiç acımaz en az 7-8 sene kaleci sorunu kalmıyor üstelik yerli.

Bizim için büyük fiyasko olur tabi.
    Tamam versinler 15'i alsınlar

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam versinler 15'i alsınlar
    Ben öyle bir hava seziyorum ama rakam ne kadar büyük olursa olsun bunu istemem açıkçası. Alabileceğimizin en fazlasını alıp yurt dışına paketlememiz ve gs maddesi de koymamız lazım.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

15 milyon euro yu getiren kim varsa hayirli uğurlu olsun Ugurcan. Bir iki seneye teneke baglanip gonderilir bu performasla.

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dorukhan’ı unutuyoruz. Kendisi sağ bekte oynar ve sağ bek transferine gerek kalmaz.
    Bu takıma bir sol ayaklı stoper, bir 8 numara, bir sol forvet, bir sağ forvet bi de sağlam bir golcü alırsak 5 transfer gayet yeterli olacaktır
    VERENA (KIRANKAŞ)

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2.2 mac başı puan ortalaması ile sikeciler şampiyon olamadi.
    Beşiktaş bir kaç iyi takviye yaparsa hücum hattı iyi. Şampiyonluğa oynarlar.
    Şikeciler yine yeni takım kurar.

Bizim ucmamamız lazım. Altından kalkamayacagimiz maddi yüklere girmenin anlami yok.

Nwaekeme,Aurelio,Yattara,Colman,Szymek'ler aramanin çok manası yok. Bunlari bulabilmek için 3-4 katı çöp adam da alırız

İtalya,Almanya,Fransa, İngiltere,Portekiz gibi liglerde süre almış , sakatlık geçmişi temiz olan nispeten düşük maliyetli belli kalitede oyunculara yönelmek lazım. En riski düşük yöntem bu. (Ör:Corneilus ,Hugo ,Pereira,Bosingwa,Hamsik,Sorloth vs)

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor, kaptanını rakibine satmamalı.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jxjcjcjcd bu adam çok tuhaf ya her gördüğünü yazıyor burayı da adım adım takip ettiğine eminim. Eskiden burada yazıyordu diye hatırlıyorum

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kim o ? Sedarx mi

yusufdinyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon

Galatasaraylılıar Uğurcan için aldık ibarelerini kullanıyorlar buradan yönetimi uyarmak istiyorum hayatınınızın hatasını yaparsınız taraftarı karşınıza alırsınız yeter artık ben altyapı muhabbetini duymak istemiyorum ha çıkartır 20 milyon euro koyarlar ortaya ona bir şey diyemem aksi halde Trabzonspor kaptanını rakibine satmaz

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uğurcan transfer söylentileri daha çok Gs menşeli gözüküyor. Burada sorun Trabzonspor kanadından bu konuyla ilgili net bir açıklama yapılmaması. Trabzonspor'un kaptanının adı futbol kariyerinin en iyi döneminde (yaş olarak) takımının en ciddi şampiyonluk rakibipleriyle bu kadar kolay anılmamalı, bir an önce açıklama yapılmalı. İletişim konusunda zaten sınıfta kalan bir yönetim anlayışı var, yerel basından da net bir haber çıkmıyor. Ne Gs bu ligin Bayern'i ne de Trabzonspor bu ligin Dortmund'u, bu imajı çizenlere de prim verilmemeli. Öte yandan Uğurcan'ın da takım kaptanı olarak bu söylentilere sessiz kalmasını doğru bulmuyorum.

Trabzonspor yıllar sonra kazandığı 1 şampiyonlukla yetinecek bir kulüp değil, yönetimden Trabzonspor büyüklüğüne yakışır davranmasını bekliyoruz.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Trabzonspor'un kaptanı İstanbul'a satılmaz kafaları çok çok yanlış. Ederini alırsak Uğurcan'ı ikna edebilirler isterlerse şeklinde bakmalıyız.
    Uğurcan çok iyi potansiyeli olan bir kaleci. Fakat avrupada sıradan bir kaleci. 5 büyük ligde 11 oynayabileceği hepi topu 15-20 takım anca bulursunuz, onlar da almazlar çünkü 1-2 milyon euroya benzer kalibrede kaleci var, kusura bakmayın ama bu süreksizlikle 13-15'e gözümü kapamadan el sıkarım. Hatta kaleye de yedek yaşlı bir yabancı alırım ve Tahayı oynatırım
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

barış alper,kerem,kazımcan bizim almamız lazım alt ligden. Adamlar aldı oynattı şimdi elinde harika bir yerli kadrosu var. Biz ne yapıyoruz aldıklarımızıda sağa sola kiralayıp murdar ediyoruz.

Enis ve batuhan biz aldığımızda o ligin süperstarı adamlardı. İnşallah Bijelica hocam bu durumu tersine değiştirir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim o ? Sedarx mi
    Evet

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor, kaptanını rakibine satmamalı.
    Evet bu da doğru ama 12-15 milyon euro da çok büyük para
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1- Uğurcan'ın ülke içinde bir yere gideceğini düşünmüyorum.

2- Son tahlilde Uğurcan için nakit 15 milyon € kim veriyorsa o alıp götürmeli.

3- Bence Avrupa'ya gitme zamanı geldi ama kalırsa seneye şampiyon yapar.

4- Bu çocuğun öyle bir menajeri (ağabeyi) var ki her türlü simsarlığı yapmıyorsa ne olayım...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

haberler artmaya başladı. Kulüp ya da Uğurcan bir açıklama yapmalı.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Koca kulüp dururken, "Benim sözleşmeli oyuncumla, kim, nereden, kimden izin alarak görüşüp anlaştı?" demeden Uğurcan ne desin?

*

Bir yerde okudum:

18-19: Galatasaray şampiyon, 19-20'de 3 kulvar, sezonu 6. sırada bitirdi.
    19-20: Başakşehir şampiyon, 20-21'de 3 kulvar, Okan Buruk 16. sıradayken takımdan ayrıldı.
    20-21: Beşiktaş şampiyon, 21-22'de 3 kulvar, Sergen Yalçın 12. sıradayken takımdan ayrıldı.
    21-22: Biz şampiyon, 22-23'te 3 kulvar, A. Avcı 7. sıradayken ayrıldı.

"Sezonu erken açmamak için Avrupa'ya gitmedik.", "Roma'ya iyi ki elendik."...
    Yakın geçmişten hatırladığım iki avuntu. Yine aynısı olacak: "İyi ki Avrupa'da yokuz" diyenler çıkacak. İki üç yıl sonra kazara Avrupa'ya gidip Kopanhag'la, Roma'yla eşleşince, Amerika'yı keşfetmiş gibi "Ama puanımız düşük bizim abi"!

Daha fazlasını istemek ve başarmak yerine, azıyla yetinmek veya aza razı olmak.

Yurtta bir arkadaşım vardı. "Yılbaşı büyük ikramiyesi çıkarsa Beşiktaş'ta 1+1, zemin altı eve kiraya çıkarız. Gece Taksim'den dönmek kolay olur." demişti. Hayallerimiz bile kısıtlı bizim.

Elin Roması, Sevillası, Citysi bu haltı araştırıyor, geliştiriyor, başarıyor. İçine tükürdüğüm ülke futbolunda bizimkilerin önümüze koyduğu milyarlarca borç, karmaşa, başarısızlık...

"Uğurcan'ı 20'ye satmam"dan son sayfalarda yazılanlara geliş süreci de aynı başarısızlık tablosuna dahildir.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı crixus_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haberler artmaya başladı. Kulüp ya da Uğurcan bir açıklama yapmalı.
    8 milyon mu? Dalga mı geçiyorlar yoksa ciddi mi bunlar?
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)