Sayfa 1556 Toplam 2734 Sayfadan BirinciBirinci ... 556 1056 1456 1506 1546 1554 1555 1556 1557 1558 1566 1606 1656 2056 2556 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68337 adet sonuctan sayfa basi 38,876 ile 38,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dino Hotic olayı doğruysa önümüzdeki seneyide az çok tahmin edebiliyorsunuzdur.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Grilitsh,olunga,denayer hepsinin sözleşmesi sezon sonu bitiyor.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu okuyup kıçından uydurmuş olabileceğinden şüpheleniyorum ama buna inanmak istemiyorum. Doğruysa seviniriz

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun bir mesaj olacak ama okuyanın sıkılmayacağına eminim. Başlayalım

Öncelikle, bu yazıyı yazan kişi benim çok yakın dostum. Bugüne dek futboldan kendisi kadar "anlayan" ve analiz eden çok az kişi görmüşümdür, hakkını teslim ederek konuya gireyim... Geçtiğimiz gün kendisiyle muhabbet ederken sezon sonu için Trabzonspor'da sportif direktör olmanın çok cezbedici bir şey olacağını söyledi, akabinde de açıklamalarıyla birlikte kendisi sportif direktör olacakmış gibi kadro planlaması hazırladı. Hiçbir noktasına dokunmadan, bir makale gibi paylaşıyorum.

• Öncelikli hedefim maaş baremini 28-29 milyon euro'ya çekmek. 35 milyon euro sürdürülebilir değil, 28-29 da değil ama hâlihazırda kontratlar var. Mecbur kalıyoruz.

• Hüseyin Türkmen - Gbamin - Hamsik - Yusuf Yazıcı - Naci. Kontratı biten bu isimlerden hiçbiriyle devam etmem. Bunlar elden çıkınca 4.7 milyon euro gibi bir maaş boşluğu oluşuyor.

GK: Uğurcan - Muhammet Taha - Kağan - Hakan
    DR: Larsen - Peres - Serkan
    DC: Bartra - Hüseyin - Taha - Hugo - Denswil
    DL: Eren - Arif
    MC: Dorukhan - Doğucan - Siopis - Abdülkadir - Bardhi - Bakasetas
    Kanat: Visca - Trezeguet - Lahtimi
    Forvet: Djaniny - Gomez - Umut

• Bu listede bir elde tutacaklarım, bir ne olursa olsun göndermek isteyeceklerim [Peres, Bardhi], bir göndermek isteyip göndermemin zor olacakları [Denswil, Djaniny], bir de kararı hocaya bırakacaklarım [Larsen, Bartra, Hugo, Gomez] var.

- Bruno Peres: Büyük sakatlıktan çıktı, yaşı var. Pozisyonunun doğal zaaflarını taşıyor ve menajerlik şirketi çalışabilir değil. Bonservis kazanmak mümkün değil, zararsız çıkmak da zor. Anca oyuncu çok düzgün bir karakterse olur. O yüzden maaşının bir kısmını karşılamalı Brezilya'ya yollamak gibi bir senaryoyu kabul etmek gerek. Atıyorum 500 bin euro kaldı, 700 bin euro'sunu kurtardık diye düşünelim. Maaş bütçesi 29.6 gibi bir şey oldu.

- Enis Bardhi: Büyük futbol iklimlerine pazarlanabilir genelgeçer fizikî koşullara sahip değil ama pazarlanması imkânsız bir oyuncu da değil. Örnek: Bir menajere 50-60k euro para verip yetkilendirdik, kıta dışı ülkelerde transfer obezi ve birbirine rakip olan takımlara (Al Hilal, Al Shabab) 5 milyona alacaklar şeklinde haberler gönderdik. Kulüplere önerdik, medyalarına verdik. Sonra kulüplere dedik ki oyuncunun alacakları var, kulübü bunu almaması karşılığında uca bırakmaya hazır vs. EURO elemelerinde de parlama ihtimali var, dolayısıyla en kötü 2 milyon euro kazanabiliriz.

• Maaş baremi 28.3'e düştü, 2 de trink param var. Şimdi hoca seçmem gerek, önceliğim yerli ve garanti alternatifler. İlhan Palut camiayı bir sürece ikna edebilirsem çalışabileceğim bir antrenör olur ama elimde Bakasetas ve bu kadar kontrat varken ve esas eksiklerim kanat oyuncularıyken İlhan Palut ile çalışmam.

• Bana şu lazım: Elindeki kadroya göre oyunu şekillendirebilecek, oyuncu ilişkileri çok güçlü, kendini herhangi bir futbol felsefesiyle tanımlamayan ve en önemlisi medya hakimiyeti çok yüksek bir antrenör almalıyım. Çünkü ben güçlü bir yönetim değilim, camiam da lobi bazında güçlü değil. Elimde Hamsik, Nwakaeme gibi hem lider ruhlu hem de komple karakterler yok. Bu yüzden otoriter bir hoca bulmam gerek. Vereceğim maaş da 1 milyon euro'yu geçmemeli.

• Geleceğini sanmasam da Adi Hütter ile görüşürüm. Tamamen diyalog sonrası karar almak suretiyle Zoran Mamic'i de öncelikle adaylarımdan biri seçerim.

• Sezon sonu ayrılacağına %100 emin olmam, çok maaş talep etmeyecek olması ve bu sezon forsunu kaybetmesi dolayısıyla birinci adayım: Jindrich Trpisovsky. Otoriter bir karakter, oyuna gerçekçi bakar, tamamen elindeki malzemeye göre oynatır. Ayrıca sol görüşlü ki normalde tercih etmesem de Beşiktaş ve Trabzonspor'a bu karakterlerin çok uyacağına inanırım.

• Üçlü oynatıyor olmasa aradığım tüm karakteristik özellikler Vladimir Petkovic'te var. Gelgelelim ben camia olarak üçlü denemesini finanse edebilecek bir camia değilim.

• Üçüncü ve son adayım da Jess Thorup. Millî takım hocası ama elinde sorun çözücü bir adam var. Bakasetas'ın yanına komple hücumcu -yalnız gerçekten Nwakaeme gibi komple olması gerek- millî takım hocası disiplininde biri seni taşıyabilir. Bahsettiğim türde bir oyuncuyu kadroya ekleyemezsem takım beraberlik şampiyonu olur.

- İkna edebildiğimizi varsayarak Trpisovsky ile kadro planlaması yapalım...

• Trpisovsky mecbur kalmadıkça kati surette Maxi Gomez ile çalışmaz, hareketliliği kısıtlı hiçbir forvetle çalışmaz. Sahada muhakkak forvet karakterli en az 2 oyuncu ister, high line oynayabilecek bekler ister. En az 1 fiziksel anomali stoper ister ve Bartra tipiyle de mecbur kalmadıkça çalışmak istemez.

• Bartra'dan bonservis kazanamam ama maaşından sorunsuz kurtulabilirim, maaş baremini de 27.5 gibi bir orana çekerim.

• Gomez'den hiç kazanmasam 3.5 milyon euro bonservis kazanırım ve hiç zorlanmam çünkü müthiş bir menajerle çalışıyor, maaşı da 26'ya çekerim.

• Denswil'i feshe ikna edebileceğimizi sanıyorum çünkü Belçika'da kolay alıcı bulur, oynama hevesi de olan bir karakter. 24.8'e indi.

• Trpisovsky normalde Hugo'yu da istemez ama bu kadar stoperi beraber yollayamam, mecburen ona bir senelik "tamam" diyecek.

• Larsen'le çalışır, bir de %100 yedek kaleci ister çünkü bu hocanın kötü kaleciye tahammülü sıfır. İdeal senaryoda minimum 6 transfer ister.

POTANSİYEL TRANSFERLER

1) Okan Kocuk: Sezon sonu sözleşmesi bitiyor, kolay çözülebilir transfer. Tecrübeli.
    2) Onur Bulut: Normalde bu tür popülist işlere girmem ama bizim hoca Onur'dan Dani Alves çıkarır. Hem çizgide hem iç koridorda oynayabilen adamı nalbur olsa yıldız yapar. 1-1.2 milyon euro'ya kadar çıkmayı göze alırım ve abartmıyorum as bek olur. Kaldı ki as bek olmayı vaat edersem transferinde tek favori olurum.
    3) Pontus Jansson: Yerli ve kontratı biten iyi bir yerli stoper yok, bu yüzden çift yabancı stoper alacağım. Kulübü Jansson'un opsiyonunu kullanmama kararı aldı. 800 bin euro civarına transferini çözerim ve en az 7 gol attırırım.
    4) Jan Paul van Hecke: Çok ağır bir hat olacak, atletizm seviyesi düşük olacak ama tamamen hocaya güvenerek yapışırım. Bu şekilde set savunmasında harika bir takım olunur, ayrıca duran toplarda rekor sayıda gol atılır. Oyun ve takım boyunda hocaya güveneceğiz.
    5) Tomas Holes: Trpisovsky'nin en uyuz olduğu şey Abdülkadir tarzı orta saha transferi yapmak. Adamın felsefesi şu: Kemik gibi ve ilk topu alabilecek merkez oyuncularla çok kuvvetli bir pres bloğu kurup ön dörtlüye konfor kazandırmak. Bekleri çok yukarı çıkardığı için Hamsikvari bir arayışa da girmez. Stoperlerin ağırlığını da düşünürsek bize hücumda savunmayı üçleyecek, geçiş kesecek, fizikli, ilk topu kesebilecek, yanındaki partnerini (Dorukhan 40 maç civarı oynar bu hoca ile) prese çıkarabilecek biri lazım. Kafadan Tomas Holes ismini verir. Holes rolüne göre gayet skorer de bir isim. Biyolojik olarak Atibavari, 40'ına kadar oynayabilecek bir isim. Dorukhan-Holes gibi bir merkeze âşık olur bu hoca. Slavia da mali krizdeyken taş çatlasın 400-500 bin euro'ya alınır çünkü Holes pazarı olan bir oyuncu da değil.
    6) Omer Atzili: Sağ çizgide oynayacak, ters ayaklı, bekini kullanacak, topu vakumlayabilecek, mutlak suretle mesafe kat edecek ve skorer biri gerek. Atzili'nin 1.2 milyon euro'ya çıkış maddesi var. Lingr'ı topçu yapan hoca Atzili'yi Mahrez gibi gösterir.
    7) Yakou Meite: Djaniny gönderilecekse 2 ana parçaya ihtiyacımız olacak. Biri mutlak suretle ortalama seviyede de olsa ters ayak kullanabilen, ayı kuvvetinde ve belli oranda dribbling'i olan bir oyuncu. Yeni Ekuban bulmam gerekiyor yani. Yakou Meite bana çok ilginç geliyor, hâlâ Premier League'de oynamamasını saçma buluyorum. Getirilme ihtimâli varsa saniye düşünmem.
    8) Mariano Diaz: Diğer ihtiyacımız olan isim türü Enner Valencia. Çok hareketli, çok eforlu, bu hareketliliğe rağmen sırtı dönük de oynayabilen biri. Son vuruş çok önemli değil, 6 tane vurup 1 tanesini atsa yetecektir. Mariano Diaz'ın piyasası düştü çünkü oynamadı ve fırsat geleceğine çok inandığı için Real Madrid'den ayrılmak istemedi. Çok sağlam topçudur, 2.5 verirsin gelir ki ben 3'e bile çıkarım. Asla da imza parası vermem.

__________________________________________________ ______________________

Dipnot: Kendisi isimleri (potansiyel transferleri) oyun tarzı bakımından örnek oluştursun diye söylediğini, yalnızca serbest ve uygun isimlere baktığını söyledi. İsimler buna göre değişebilirmiş.

Nereden
    Afrika Diğer

Dino Hotic transferini Cercle Brugge'ün sportif direktörü Carlos Avina açıklamış. Oyuncunun Konyaspor'u dikkate almadığını, bizimle gelecek sezondan geçerli olmak üzere sözleşme imzalamak için ön anlaşma yaptığını söylemiş.

https://www.hln.be/sport-in-de-buurt...arkt~afceb42a/

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Allahini seven takima yerden bittme cüceleri doldurmasin. Böyle baslarsak gelecek sene de hic olacak.takimda 2-3 yerden bitme cüce olabilir.Bazi poziyonlarda sorun olmaz bek felan ama ortasahin ortalarinda bu cüceleri görmek istemiyorum. Bende dev degilim ama ligin gercekleri var.

1.80 ve üzeri ve atleti/fizikli haric ortasaha görmek istemiyorum takimda.
    Konu Ertan1982 tarafından (04.02.2023 Saat 05:01 ) değiştirilmiştir.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Gitsinler Pereira gibi bir bek alsınlar şu 10 numara fetişizmi bitmedi mi hala
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Inıesta'ya 10 numara oynadı diyenleri de gördü bu gözler.
    Hahaha, kaleye koymadiklarina dua et hemsehrim sen oyle akıllılar var forumda ..kendi hayal dunyalarinda 10 numara oynatmislardir yada fm fantazilerinde..saf kan 8 no ınıesta 10 numara oynamis demek ha vay be
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Bunu okuyup kıçından uydurmuş olabileceğinden şüpheleniyorum ama buna inanmak istemiyorum. Doğruysa seviniriz
    Bende dün bu ismi bu adamdan önce nerede görmüştüm diye düşünüyorum..Eyvallah Batuhan ...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı crixus_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar kötü oynarsan adamlar sana 1 milyon avro değer biçer rakama bak komedi ikinci ligden kaleci alamazsın bu rakama.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Erzurum

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasan Tüncel: "Konyaspor, Trabzonspor'dan Djaniny ve Bardhi'ye talip oldu. Oyuncular gitmeye pek sıcak bakmıyor." (61saat)
    Maaşını bize ödeteceklerse yönetim cevap olarak sövsün git en iyi adamını kargaspora ver sonra etrafa yalan dur.

Nereden
    Erzurum

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ha bir de hoca meselesi var. Şampiyon olduğumuz sezonun 2. devresinden itibaren top oynamayan takımın hocanın sözleşmesini elaleme inat yapar gibi herkesin istifa demeye başladığı bir dönemde uzatıyorsun. Herkes geçen sezon şampiyon olduğumuzu yazıyor ama puan farkının son 10 haftada 17 puandan 8 puana nasıl düştüğünü, son haftalarda nasıl bir stres yaşandığını, yazın nasıl çalışılmadığını, önce Şampiyonlar liginden sonra Avrupa liginden nasıl elendiğini söylemiyor da hala 3 kulvarda devam ediyoruz diyor. Soran olursa, Sivas da 3 kulvarda devam ediyor...
    Yahu ligin tarihinde 3 hafta önceden şampiyon olan 2 takım var biri fb biride Trabzonspor gs nin en iyi dönemlerinde bile bunu geçememiş puan kaybedeceksin tabi kimi takım başta kimi takım sonda kaybeder burası San Marino ligi miydiki en yakın rakibine 20 puanla şampiyon olacaksın sen.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

alioski'yi fenerbahçe yolluyormuş alın işte sol bek.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Grilitsh,olunga,denayer hepsinin sözleşmesi sezon sonu bitiyor.
    Grillitsch 6-8 karışımı,stoperde oynayabilen,topla arası iyi olan,boyuna rağmen hızlı ve çevik,pas da yapabilen modern bir önlibero.Grillitschin bir sakatlık sorunu yoksa eğer problemlerimize çara olabileceğini düşünüyorum.

Ajaxta forma şansı bulamaması çok anormal değil.Önlibero pozisyonunda değeri 35 milyon euro olan Edson Alvarez var.Merkez pozisyonunda altyapında çıkardıkları Kenneth Tayloru kullanıyorlar.Onun haricinde o bölgede oynayabilen Mohammed Kudus ve Davy Klaassen gibi çok özel oyuncular.

Onun haricinde sezon başında Hugonun yanına Edgar tarzı bir stoper almamız gerekiyor diye konuşmuştuk ama buna rağmen gidip alakasız bir şekilde Bartrayı aldık.Denayer tam olarak Edgar profilinde bir stoper ayrıca defansif müdaheleleri ve fizik gücü Edgarın daha üstünde.

Bu nedenle Grillitsch ve Denayer transferlerinin başarılı olacağını düşünüyorum.Olungayı ise tanımıyorum.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fotomaç Manchester Uniteddan sağ kanat Facundo Pellistri haberini girmiş.2-3 yıl önce 8.5 milyona almışlar çocuğu.Kiralamak istiyorlarmış.Videoda hızlı ve teknik bir oyuncu görünümü var ama Lahtimiden sonra videolara da güvenemiyorum artık.Tek güvendiğim şey Manunun yatırım yapmış olması.

(3) Facundo Pellistri is a BIG TALENT at Manchester United - YouTube

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotomaç Manchester Uniteddan sağ kanat Facundo Pellistri haberini girmiş.2-3 yıl önce 8.5 milyona almışlar çocuğu.Kiralamak istiyorlarmış.Videoda hızlı ve teknik bir oyuncu görünümü var ama Lahtimiden sonra videolara da güvenemiyorum artık.Tek güvendiğim şey Manunun yatırım yapmış olması.

(3) Facundo Pellistri is a BIG TALENT at Manchester United - YouTube
    Dunya kupasinda Uruguay milli takimi formasi giydi o cocuk. Oyuna girdikten sonra kanadi felc etmisti. Bu topcu dusmez bizim liglere. Belki Maxi Gomez kaynakli olabilir.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Hotiç bataggia tarzı oyuncu kısa ama etkili zımba gibi vuruyor. Çok maç alır.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    Ankara

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hotiç bataggia tarzı oyuncu kısa ama etkili zımba gibi vuruyor. Çok maç alır.
    İsterse messi oldun. Takımda bodur adam görmek istemiyorum.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Sivas

Hocam transfer gereksiz sezon sonuna kadar idare edilip yeni hocayla transfer planlaması yapılmalıdır.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dino Hotic transferini Cercle Brugge'ün sportif direktörü Carlos Avina açıklamış. Oyuncunun Konyaspor'u dikkate almadığını, bizimle gelecek sezondan geçerli olmak üzere sözleşme imzalamak için ön anlaşma yaptığını söylemiş.

https://www.hln.be/sport-in-de-buurt...arkt~afceb42a/
    Olmaz inş, gereksiz adam gibi duruyor.
    ( ゚д゚)

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasan Tüncel: "Konyaspor, Trabzonspor'dan Djaniny ve Bardhi'ye talip oldu. Oyuncular gitmeye pek sıcak bakmıyor." (61saat)
    Amir'i verip alsaydılar. Bedava adam yok.
    ( ゚д゚)

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Amiri bjk e kaptirmamiz kötü oldu..adamlar sindiden senenin iskeletini kurdu...

Bizde buyuk ihtimal sil bastan olacak...
    Sevinelim diye sevmedik.....

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok heyecan verici bir analiz olmuş arkadaşınızın yaptığı, biz böyle bir yapılanma görür muyuz bu takımda acaba ?

Mustafa 42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Selaminaleyküm Arkadas lar bence sivas da oynayan maxgredel alinsa varya Trabzonspor a yeter artar bence cok cok iyi Bir oyuncu neden ilgilenilmez. Yada alinmaz halen daha Nmakame bin yerini dolduramadi o yüzden maxgradel cok isabetli Bir Transfer olur

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Gradel 35 yaşında ilk Sivas'a gelmeden alacaktın yani şu an öyle biri bulmak lazım dünyada topçu kıtlığı yok sonuçta.
    Sivas getirebiliyorsa biz de getiririz.

Borini'yi alsak aslında iş yapar bizde de.
    Konu Enaldo61 tarafından (04.02.2023 Saat 18:24 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pellistri tarzı kiralık oyuncu işine girmemiz lazım.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 18 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (6 kayıtlı ve 12 misafir)

1. Arif Timurcioğlu,
  2. Bud Spencer,
  3. cdgtscdg,
  4. Erkan A.,
  5. Mehmet BAŞ,
  6. Ufuk