Sayfa 1537 Toplam 2723 Sayfadan BirinciBirinci ... 537 1037 1437 1487 1527 1535 1536 1537 1538 1539 1547 1587 1637 2037 2537 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68058 adet sonuctan sayfa basi 38,401 ile 38,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gidip Viscaya 4,5 milyon Euro vereceğime Belçika’dan gelecek vaad eden genç bir oyuncu alırdım 7-8 milyon Euro’ya. Ararsan bulursun yok demeyin. Geçen sene söyledik hain ilan edildik 31-32 yaşlarında ıskartaya ayrılmış oyuncu almayın yazıktır günahtır. Ahmetcanı 10 milyon Euro’ya satıp gidip Erene Doğucana 4-5 milyon Euro vermeyin dedik yalvardık.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thauvin mi? Yani temenni olarak anlıyorum, çok iyi futbolcu fakat biz alamayız, çok net. Menajer ısmarlaması haberdir, biz gidip 4 milyon euro maaş vermeyeceğiz tabi ki. Tigres'te 4-5 milyon euro minimum kazanıyordur en son kendisi, meksikada böyle isimlere bir iki kulüp anormal maaşlar veriyor, buraya benziyorlar.

Aradığımız kriterlere cuk diye oturuyor ama bizde aldığı maaşla beklentinin altında kalabilir. Büyük sakatlığından sonra eski performansına hiç erişememiş. Meksika macerasına iyi bakmak lazım.
    Thauvin aslında bir temenni benim için.Takimin taraftarı heyecanlandıracak ve stada çekebilecek özel bir yeteneğe ihtiyacı var.Yattara,Jaja,Nwakeame vb.

Ben mesela takımı izlerken çok sıkılıyorum ve yoruluyorum.Top ayağına geldiğinde özel isler yapabilen kimse yok takımda.

Dünya futbolunda görüyoruz.Her takımın özel oyuncuları olur.Barcada Pedri,Realde Modric,Psg de Messi vb.

Çok koşmak güzel birsey ama dar alanda surekli tıkanıp kalıyoruz.

Bu aksam mac var dendiğinde beni hiçbir oyuncu heyecanlandırmiyor malaaaef.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı annttiigs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kadar da dalga geçilmez. Bu nedir Allah aşkına ya.
    Tam olarak neyi dalga gecmek anladin bilmiyorum ama benim sana anlatabilecegim senin anlayabilecegin kadar. Yani son derece kisitli
    Konu asilhamsi tarafından (26.01.2023 Saat 18:11 ) değiştirilmiştir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Düzce

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasilhamsi?
    Çok komik valla gülmemek için zor tuttum kendimi. Çok acayip bir espri. Yani o kadar komik ki şimdi gül yarın hatirla yine gül. Çok acayip birsey.

Biz son maçta ne oynadık?

Omur sio baka merkezde

Canini bir kanatta Yusuf gomez in yanında

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thauvin aslında bir temenni benim için.Takimin taraftarı heyecanlandıracak ve stada çekebilecek özel bir yeteneğe ihtiyacı var.Yattara,Jaja,Nwakeame vb.

Ben mesela takımı izlerken çok sıkılıyorum ve yoruluyorum.Top ayağına geldiğinde özel isler yapabilen kimse yok takımda.

Dünya futbolunda görüyoruz.Her takımın özel oyuncuları olur.Barcada Pedri,Realde Modric,Psg de Messi vb.

Bizim özel oyuncularımız Baka ile Ömür. Trezeguet biraz aklını g.tünden çıkarırsa, sağ kanada da organizasyon becerisi iyi bir oyuncu koyabilirsek müthiş işler yapabiliriz.

Malesef göze hoş gelen oyun her zaman doğru oyun olmuyor. Karaman zamanında belki daha gösterişli oynuyorduk ama doğru oynamıyorduk. Keşke 11 imizi 3-4 seneye koruyabilsek Abdullah Hocanın kıymetini o kadar iyi anlar ki herkes...
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bizim özel oyuncularımız Baka ile Ömür. Trezeguet biraz aklını g.tünden çıkarırsa, sağ kanada da organizasyon becerisi iyi bir oyuncu koyabilirsek müthiş işler yapabiliriz.

Malesef göze hoş gelen oyun her zaman doğru oyun olmuyor. Karaman zamanında belki daha gösterişli oynuyorduk ama doğru oynamıyorduk. Keşke 11 imizi 3-4 seneye koruyabilsek Abdullah Hocanın kıymetini o kadar iyi anlar ki herkes...
    Özkan Sümer

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben Liverpool,Barca ya da Madrid gibi oynayalım demiyorum ki zaten öyle birşey mümkün değil.Geçen sezon 60 dk rölantide oynuyorduk ama yarım saat tempo yapmak bize yetiyordu.Bir şekilde pozisyona giriyorduk.Peres,Dorukhan,Hamsik,Waka,Visca(Ömür), Bakasetas,Corneliuslu hat topun bir şekilde bizde kalmasını ve pozisyona girmemizi sağlıyordu.Bu sezon ise öyle maçlar oynadık ki değil 90 dk,120 dk oynasak bile gol atamayacağımız belliydi.

Kale ve savunma hattında şuan için değişecek fazla birşey yok gibi duruyor.Eren sınırdan dolayı oynamaya devam edecek.Geriye kalan kısımda ise Bartra,Hugo ve Peres devam edecek.Özellikle Peresin dönüşü hemen fark yarattı.

Solda Trezeguet ve 10 numarada Bakasetasın yeri de kesinlikle değişmeyecektir.

6,8,sağ kanat ve santrafor pozisyonlarını ise ben şahsen yeterli görmüyorum.Bunu önceki sayfalarda da belirttim.

6 no için elimizde Gbamin,Siopis ve Doğucan var.Gbamin yumuşak,Siopis tahta ayaklı,Doğucan ise yetersiz.Kalkıp da bir Melo ya da Mbia bulmak zor biliyorum ama oraya daha iyi bir isim bulmamız şart.Gbamin zaten ayrılacak.

8 no için elimizde Dorukhan ve Hamsik var.Dorukhan mücadele gücü yüksek ortasaha kontenjanında.Hamsik ise tamamen bitmiş durumda,sezon sonu da ayrılacak zaten.Ömür,Bardhi,Yazıcı ve Bakasetas ise zorunluluk halinde orada oynar ama maksimum verimle oynayamaz.Oraya da Colman ya da Selçuk tarzında çift yönlü kaliteli bir oyuncu alınması lazım.

Solda Trezeguet atletizmi,çalışkanlığı ve şutları ile ön plana çıkıyor ama oyun zekası çok kısıtlı.Sağ tarafa ise tekniği ve dribblingi iyi,oyun zekası yüksek,oyuna komple katkı sağlayabilecek Thuavin veya Ghezzal tarzı bir oyuncu işimize çok yarar diye düşünüyorum.

Forvet hattına ise oyun profilimizden dolayı Gomezin uymadığını düşünüyorum.Biz kontrollü oynayan,az adamla hücum yapan bir takımız.Geçen sezon oyun sıkıştığında Corneliusun hava üstünlüğü ve gücünü kullanarak Uğurcanla şişirip Corneliusla topu kendimize indiriyorduk.Bu sezon ise Gomez fizik olarak o kadar üstün olmadığı için onu da yapamıyoruz.Ayrıca Gomez topla gidebilen veya sprinter bir oyuncu da değil.O bölgeye bize daha çok uyan profilin Sörloth veya Dovbky tarzı oyuncular olduğunu görüyoruz.

Evet borç var farkındayım ama bunun esas sebebi yanlış tercihler olmuştur.Doğru tercihler yapabilseydik veya istenilen isimleri alabilseydik şuan şampiyonlar liginde de olabilirdik.

Bu arada geniş kadroya karşı değilim.Büyük takımlar her zaman geniş kadroyla oynar ancak esas sorun şu.41 milyon euro bütçen varsa ve hala daha as takım düzeyinde kritik eksikleriniz varsa o zaman bu sorgulanır.
    Konu Onur Erçetin tarafından (26.01.2023 Saat 20:00 ) değiştirilmiştir.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gidip Viscaya 4,5 milyon Euro vereceğime Belçika’dan gelecek vaad eden genç bir oyuncu alırdım 7-8 milyon Euro’ya. Ararsan bulursun yok demeyin. Geçen sene söyledik hain ilan edildik 31-32 yaşlarında ıskartaya ayrılmış oyuncu almayın yazıktır günahtır. Ahmetcanı 10 milyon Euro’ya satıp gidip Erene Doğucana 4-5 milyon Euro vermeyin dedik yalvardık.
    Visca seni şampiyon yaptı 38 senedir bulabildiğin, waka smikoviyak, yattara, Colman shota başka var mı alıp geldin visca bizi şampiyon yapmıştır. Trabzonspor'da kendi isteğiyle mutlu bir şekilde oynamıştır. Gerisi fasa fiso.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Visca seni şampiyon yaptı 38 senedir bulabildiğin, waka smikoviyak, yattara, Colman shota başka var mı alıp geldin visca bizi şampiyon yapmıştır. Trabzonspor'da kendi isteğiyle mutlu bir şekilde oynamıştır. Gerisi fasa fiso.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Transfer yapmak intihar etmek olur. Paraları çöpe atmayız umarım bu kadro bir şekilde sene sonunu görür.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok komik valla gülmemek için zor tuttum kendimi. Çok acayip bir espri. Yani o kadar komik ki şimdi gül yarın hatirla yine gül. Çok acayip birsey.

Biz son maçta ne oynadık?

Omur sio baka merkezde

Canini bir kanatta Yusuf gomez in yanında
    Trezege’yi sol bek gördüm sanki? Yusuf çift forvet gibi oynamadı daha serbest, gezici bir roldeydi ama tek kanat(djaniny) oynadık bu doğru.

Abdüş de tam merkez değil de biraz sağ tarafa destekli oynadı Djaniny’i içeri yönlendirdi. Savunmada da Djaniny’in arkasını daha çok savundu.
    Konu Onur Akyüz tarafından (26.01.2023 Saat 22:59 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Lahtimi > İstanbulspor deniyor

Nereden
    İstanbul

Güzel kardeşlerim rica ediyorum şunu anlayıverin artık, istediğiniz o net geleceği olan kişiler bu ülke futbolunu veya kulübümüzü çoğu zaman tercih etmiyor. Transferde yapılan hatalar deyip duruyorsunuz ama bu ülke futbolunun zaten klasiği, bunu yapmayan 1 tane takım yok ki biz nispeten daha iyi yapıyoruz bu işi diğer takımlardan.

Emin olun bizim konuştuğumuz olağanüstü adaylar, büyük fırsatlar en azından bi sorgulanıyordur hatta bu durum sadece bizde değil bütün kulüplerde de vardır ülkede, biz çok ilgili bir ülkeyiz bu oyuna. Rica ederim bir takım oyunlarda gidip güney amerikayı araştırıp müthiş oyuncular bulup ülkeye alan ve kulübünü zengin eden arkadaşların gazına gelmeyin, bu bir oyun değil.

Getiren getiriyor diye diğer anadolu kulüplerinin yaptığı transferleri gösterebilirsiniz, olmayan transferlerine de bakın. 10 tane transfer ediyor bu ülke takımları, beklentiyle uyumlu 1 tane zar zor transfer yapmış oluyorlar.

Bunun beceriyle bir alakası da yok. İş aradığınızı farz edin giremediğiniz açık pozisyonları aileniz görüp beceriksiz dese bu sadece sizinle alakalı bir durummuş gibi mi düşünülsün istersiniz. Bin tane değişken var bu işin içinde bakın beğenin veya beğenmeyin, Djaniny ve Denswil sözleşme yenilemeleri dışında bizim ölçümüze göre gayet iyi transferler yapıldı. Eksik mi evet vardır, bu emin olun görülmüştür.

Sabah akşam buraya gelip beceriksizler, Belçika, Hollanda, Güney Amerika'dan futbolcu alın paraya kıyın yazan insanlar var. Belçika'dan bir futbolcu buraya niye gelsin? Neden arkadaşım, neden? Gelecek futbolcu normalde oynaması gereken 500 bin euro yerine 2 milyon euro istiyor senden. Bu bahsi geçen oyuncular da zaten kendini kanıtlamamış oyuncular, kanıtladıkları taktirde 5 büyük lige yüklü bonservisle 20 lerinde gidiyorlar. Sözleşmesi boşa düşmüş iyi oyuncu da Hollanda Almanya, Fransa gibi gelişmiş ülkeleri tercih ediyor. Çünkü ülkemizde ne refah var ne de gelişmiş futbol var ve bu adamlar çoğu zaman başat lig kariyerim olmayacak belli ki ne yapalım diye geliyor ülkemize.

Doğal olarak bu paralara sözleşme imzalayınca oyuncular, sözleşme sonunu iple çekiyor ve bitirip gitmek istiyor adamlar. Çünkü ülkesinde futbol hayatının tamamında kazanacağı geliri 3 senede elde edip gidiyor, gençliği de yanına kalıyor(bkz Trondsen. bizden aldığı paranın 5 te 1 ini alıyorsa gelin yüzüme tükürün). Yani her dünya vatandaşı futbola bizim gibi onur meselesi gibi bakmıyor, çoğu avrupa ülkesinde azınlık vatandaş değilseniz buna bir meslek gözüyle bakılıyor çünkü gelir farkı buradaki gibi bir uçurum değil. Refahı yüksek olan ülkelerde iyi bir mühendisle iyi bir futbolcu kariyeri aşağı yukarı aynı geliri sağlıyor(Futbolda 30 sene yüksek geliriniz olmuyor, ortalama 2 mukavele kapsamında yüksek geliriniz oluyor). Ayrıca herkes meslek hırsına sahipmiş gibi gereksiz bir düşünceye giriyorsunuz Trondsen'de veya bir çok önceki örneklerde de bu hırsın olmadığını mesela gördünüz.

Sözün özü, kulübümüz transfer politikasını b.klayıp durmayın. Oyuncu bulduysanız önerin, emin olun iletirler. Tarlada altın küfesi bulmuş gibi davranmayın, sizin o yaptığınızı meslek olarak yapan insanlar kulüplerin g.tünden ayrılmıyor zaten.
    Özkan Sümer

Nereden
    Afrika Diğer

Şu haber o kadar kötü ki... Demek oluyor ki gene menajer önerilerinden gidiyoruz.

Nereden
    Adıyaman

Kadro şişkinliğinden as kadro için transfer yapmamayı anlarım da sana kontenjan vermişler genç oyuncu için. Bir yerlerden potansiyel bulup getir kalsın kenarda. Bir tane sağ kanat bir tane de orta saha için bul getir işte zaten ihtiyacın var.

Nereden
    Düzce

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trezege’yi sol bek gördüm sanki? Yusuf çift forvet gibi oynamadı daha serbest, gezici bir roldeydi ama tek kanat(djaniny) oynadık bu doğru.

Abdüş de tam merkez değil de biraz sağ tarafa destekli oynadı Djaniny’i içeri yönlendirdi. Savunmada da Djaniny’in arkasını daha çok savundu.
    ömür merkeze konumlaniyor ama yeri gelince sag tarafida savunuyor. Canini her iki kanatta gezerek oynuyor.

yusuf genelde forveti ikiliyor. Trezeguet daha oncede de belirttigim gibi hucumda bitiricilik konusunda yeterli degil. Ama enerjisi yuksek bir adam. Perez ile birlikte kanadi komple kullanabilirler diye dusunuyorum.Bu benim kisisel gorusum.
    Konu asilhamsi tarafından (27.01.2023 Saat 10:27 ) değiştirilmiştir.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Hodzic gibi isimler gelecegine hic transfer yapmiyalim daha iyi.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    Afrika Diğer

Haberin aslına ulaşamadım ama güzel olurdu.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Shomuradov bize cuk oturacak bir topçu mükemmel olurdu ama 3.forvet konumunda şu an forvet almadan bırakmazlar bence.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ndasimiye, Nice'e transfer olmuş.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    İstanbul

Kimse alınmayacak bu belli.Alınmasın da.

Şampiyonluktan umut kesilmişken ara transfer gibi pahalı bir dönemde şu anki ekonomik tablo ile transfer yapmak mantıklı olmaz.

Eldeki kadro, eğer hoca ve oyuncular isterse, Türkiye Kupası'nı alabilir,konferansta 1-2 tur atlayabilir,zaten şampiyonluk gitti ligi de ilk 5 içinde bitirebilir.Bu sezon için yeterli.Ne gerek var para harcamaya.
    Konu Larking tarafından (27.01.2023 Saat 12:24 ) değiştirilmiştir.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şu haber o kadar kötü ki... Demek oluyor ki gene menajer önerilerinden gidiyoruz.
    Ben bu şekilde okumuyorum bu haberi. Konya'nın bir ilgili olmuştur en başında. Piyasasını yükseltmek için de bizim adımızı kullanmışlardır. Bu kadar.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transfer bekleyenler mali tabloyu inceleyip üzerine bir bardak soğuk su içebilirler 1,5 yılda borç tam iki katına çıkmış. Bu felaketin de ötesinde bir şey
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Açıklanan borçlardan sonra transfer beklentisi içinde olmamalıyız.
    Maaş bütçesini düşürüp, bonservislerden gelir elde etmemiz gerekli. Hızlı aksiyon almak lazım.
    Maaş bütçemiz 25-30 m eurolara düşmeli yine. Bunu başarmıştık.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfer bekleyenler mali tabloyu inceleyip üzerine bir bardak soğuk su içebilirler 1,5 yılda borç tam iki katına çıkmış. Bu felaketin de ötesinde bir şey
    Borç mühim değil, şampiyon olalım diyorduk. Şimdi o noktadayız. Herhalde feda sezonları bizi bekliyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 6 misafir)

1. Enes Başkaya60,
  2. yusufemrah