Sayfa 1534 Toplam 2732 Sayfadan BirinciBirinci ... 534 1034 1434 1484 1524 1532 1533 1534 1535 1536 1544 1584 1634 2034 2534 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68282 adet sonuctan sayfa basi 38,326 ile 38,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

edgar eger sakatlik falan yasamazsa eski formunu yakalayabilirse yeni epruanusu olur sistem takimi akbilin uzun yillar oynar orda..
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Florian Thauvin serbest kalmış.Nasıl bir oyuncu olduğunu söylemeye gerek yok.Teknik kapasitesi,dribbling becerisi,oyun zekası,şut kalitesi ve hızı ile ön plana çıkan komple bir sağ kanat oyuncusu.Sol ayakla içe katedebilen harika bir yetenek.

181 cm boyunda,29 yaşında,çok önemli bir oyuncu.2021 de Tigresle sözleşme imzalamıştı.2.5 yılın sonunda yollar ayrıldı.

Meksikada muhtemelen 4.5 milyon euronun üzerinde kazanıyordu.Trabzonspora en az 4 yıl büyük katkılar verebilecek bir oyuncu ama serbest olduğu için maaş olarak 2.5 milyon eurodan aşağısını kabul edeceğini sanmıyorum.

Trabzonsporda sadece Denswill ve Hamsikin maaşı 4.5 milyon euroyu buluyor.Takımın özel oyunculara ihtiyacı var.Sıradan boktan isimleri hiç kimse izlemek istemiyor.

Tigresten ayrılan Thauvin,Ajaxta süre alamayan Grillitsch ve sözleşmesi 1 yıl sonra bitecek Dovbykin kadroya katılması gerektiğini düşünüyorum.

Şimdi muhtemelen birileri para yok diyecek.O zaman kulübe attığınız kazıkların bedelini kendi şirketlerinizden ödeyeceksiniz.Bu kadar basit bu iş.

Nereden
    Trabzon

Nereden
    İstanbul

Yazici ve djaniny kesin olarak gonderilecekler listesindeydiler biri fesih yapilacakti digeri araplara satilacakti simdi hoca 2 sini de yeniden oynatmaya basladi ne olacaklari belli degil.diger 2 isim yusuf erdogan ve bardhiydi birisi gitti birisi icin teklif bekleniyor .oyuncu satilmadan transfer falan beklemesin kimse bosuna ki satilsa bile cok zor ,yapilacagini dusunmuyorum ekstra bir durum olmadikca.ciddi sıkınti var icerde satilan para ancak oyuncu maas odemelerinde kullanilir..bakaya 8 veren olursa yollarlarsa surpriz olmaz benim icin.. sene basinda cl ye kalamayinca cok kizmistim cogu kisi uefadan devam ederiz birsey olmaz derken bunun acisini sadece bu yil degil onumuzdeki senelerde de yasariz demistim bu tahmin falan degildi ,butun plan 2 yil oncesinden sampiyon olunacak sampiyonlar ligine kalinacak sekilde yapilmisti ,oranin getirisi ile yapilan planlamanin bedeli ödenecekti elde patladı butun planlar alt ust oldu acısı cok kotu cikacak, kimse bu saatden sonra uzun sure sansasyonel aa uu dedirtecek bir transfer beklemesin ucak kovalama isi falan uzun sure ruyalari susler artik..tatli tatli yedik ictik acı acı cikacak malesef, yeniden bir planlama icine girmekten baska caremiz yok ki buda en az 2 3 sene surer adam gibi yapilsa bile
    Konu gurur6134 tarafından (25.01.2023 Saat 11:49 ) değiştirilmiştir.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı makbernatsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla yönetim bu sene sınıfta kaldı net...Devre arası transferleri olabilir ama onlarda sene başındakiler gibi olacaksa hiç gerek yok transfere..eldekiler ligi 5 veya 6. bitirir zaten.
    Biraz kötü bir camia olsak Bursaspor gibi düşüşe geçerdik muhtemelen, küme bile düşerdik bu plansızlıkla.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Trabzon

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazici ve djaniny kesin olarak gonderilecekler listesindeydiler biri fesih yapilacakti digeri araplara satilacakti simdi hoca 2 sini de yeniden oynatmaya basladi ne olacaklari belli degil.diger 2 isim yusuf erdogan ve bardhiydi birisi gitti birisi icin teklif bekleniyor .oyuncu satilmadan transfer falan beklemesin kimse bosuna ki satilsa bile cok zor ,yapilacagini dusunmuyorum ekstra bir durum olmadikca.ciddi sıkınti var icerde satilan para ancak oyuncu maas odemelerinde kullanilir..bakaya 8 veren olursa yollarlarsa surpriz olmaz benim icin.. sene basinda cl ye kalamayinca cok kizmistim cogu kisi uefadan devam ederiz birsey olmaz derken bunun acisini sadece bu yil degil onumuzdeki senelerde de yasariz demistim bu tahmin falan degildi ,butun plan 2 yil oncesinden sampiyon olunacak sampiyonlar ligine kalinacak sekilde yapilmisti ,oranin getirisi ile yapilan planlamanin bedeli ödenecekti elde patladı butun planlar alt ust oldu acısı cok kotu cikacak, kimse bu saatden sonra uzun sure sansasyonel aa uu dedirtecek bir transfer beklemesin ucak kovalama isi falan uzun sure ruyalari susler artik..tatli tatli yedik ictik acı acı cikacak malesef, yeniden bir planlama icine girmekten baska caremiz yok ki buda en az 2 3 sene surer adam gibi yapilsa bile
    Takımı bir tane felsefeci hocayla çöplüğe dönüştüreceksin.Borcu arttıracaksın.Sonra da para yok transfer yapamıcam diceksin.Bu net olarak başarısızlıktır.Başarısızsan özel sektörde kovulursun.Bunun bu kadar basit bir açıklaması var.

Transfer planlaması berbat.Denswille o parayı verdiren bir teknik direktöre ben adam falan demem.Sıradan bir oyuncuya o kadar para verilmez.Ayrıca elinde Baka ve Ömür var iken hadi diyelimki Yazıcıyı da aldın birşey demedik,yahu Bardhiyi niye alıyorsun.Lahtimi 3.lig topçusu,onu neden aldık anlamadım.Umut Bozok mesela çok yetersiz bir adam,boşuna dünyanın parasını veriyoruz adam.Bursadan alınan gençlere bir sürü para verdiler çocuklar ne yapıyor belli değil.Hugo ile Bartra ikilisi ağır kalıyor,Bartrada bu kadar ısrara gerek yoktu.Edgar tipi stoper lazımdı bize.Orta alanda Gbamin denilen şovmene hiç gerek yoktu.Hamsik ölmüş ama ona rağmen 2 milyonun üzerinde alıyor hala.

Herşey kulüp kasasından karşınacaksa ve yapılan hataların hiçbir karşılığı olmayacaksa yöneticiler veya başkan ne boka yarıyor bu kulüpte.Versinler istifalarını siktirip gitsinler bu kadar basit.

Tüm yöneticiler,başkan ve teknik heyet istifasını sunmalı.Özel sektör bunu gerektirir.Kulübün içine sıçıp bırakıp ondan sonra da hiçbir şey olmamış gibi devam etmek bana göre ahlaksızlıktır.Yapamıyorsan defol git kardeşim.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Djaninye güvenilmez, savruk ve vurdumduymaz bir oyuncu. Hala bonservis getirebilme ihtimali varsa satılsın 2-2.5 milyon euro ne alsak kârdır.
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    Trabzon

Şampiyonlar ligine katılamayabilirsin.Bunlar hayatın içerisinde var.Oradan alacaksın 25 milyon euro,Uefa Avrupa Liginden de 10 milyon euroya yakın almışızdır heralde.En kötü 8 falan almışssındır.Ahmetcan,Berat ve Corneliusun satışından 18 milyon euro elde ettik.Cl ye gidemedik o yüzden battık demek saçmalıktan ibaret.

Avcı ve yönetim gelen paraları tamamen boşa harcadı.Bunların yapacağı plana sokayım ben.

Eksik olan bölgelere kaliteli takviye yapılmadı.Gereksiz noktalara gereksiz transferler yapıldı.Bazı oyunculara aşırılı abartılı maaşlar verildi.Kadroya veya oyun planına uygun olmayan isimler şov amaçlı transfer edildi.

Bu işin sonunda olması gereken yukarıda yazdığım gibi her sorumlunun istifa etmesidir.Başkan,yönetim,teknik heyet,scout ekibi hepsi siktir olup gitmeli.

Borcu arttırıyorsun ve başarı yok.Geçen sene başarılı olmuş da yok efendim vefa şu bu.Yahu siz dangalak mısınız kardeşim.Sen şunu özel bir bankada yap adamı direkt siktir ederler oradan.Bir şirketi batırmak Fm oynamaya benzemez lan.Banane geçen seneki başarıdan.Senin görevin zaten iyi bir şekilde yönetmek ve idare etmek.Sizler yöneticilik ve başkanlıkla zaten kendi reklamınızı yeterince yapıp kendinize dolaylı olarak katkı sağlıyorsunuz.Bunun karşılığında Trabzonspora becerip birşey veremiyorsanız o zaman konuşmanın bir anlamı yok.
    Konu Onur Erçetin tarafından (25.01.2023 Saat 12:07 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Vallahi dürüst olmak gerekirse bu kalite ile ne bu sene ne de önümüzdeki sene başarı falan asla gelmez.Bu işler sadece mücadele ile olmaz.Arada özel işler yapacak oyuncular lazım.Takım kazmalarla dolu arkadaş.Yetenekli olanlar ise iş bitirmekte zorlanıyor.Ondan sonra deplasmanda niye kazanamıyoruz,taraftar niye stada gelmiyor falan demeyin.

Nereden
    İstanbul

Elma ile armutu karistirmamak lazim cl den gelecek para ile uefadan gelecek para arasinda ki fark bu ligde 2 sezon ust uste sampiyon olursa gelecek paraya esit neredeyse oyuncu sattiysan yerine oyuncu aldin gonderdigin adamlarin tazminatlarini hala daha oduyorsun senin maas butcen 41 milyon avro..bu isler oyle cekip gitsinler demeyle olacak isler degil yonetimin en buyuk hatasi hocanin agzina gereginden fazla bakmasidir risk almasidir ,ha su da var eger hocanin soyledikleri yapilmasaydi dinlenmeseydi o zamanda basarisizlikta hoca dinlenmedi olacakti, en basitinden denswilde hoca bu kadar israr etmeseydi diretmeseydi o absurt sozlesme verilmezdi bu sefer de hoca denswilin kalmasini istedi yonetim tutamadi olacakti basarili gecen sezonun ardindan bunu turkiyede yapabilecek yonetim olacagini sanmiyorum, yoksa totale bakildiginda trabzonspor tarihinin gelmis gecmis en basarili 2 yonetiminden biriler hala daha da bu krizden nasil cikarlar bilmem isleri zor ..ortada ederinin hakkini veremeyen bir takim var bunun bas sorumlusu da hocadir .kimse gidip cl de gruptan cikalim falan beklemiyordu onemli olan kalip parayi alabilmekti,uefada su gruptan cikilamadi orasida ayri bir garabet, cl ile uefa arasinda maddi oalrak getiri yok diyen cok bilmisler uefa ile konferans arasinda fark yok diyor simdi de orda 1 2 tur gecebilirsek ayni hesapmis sorun su gecebilecekmisin bakalim.klup metelige kursun atiyor 2- 3 milyon avro bile buyuk para su anda en kisa yoldan hedefe gitmek gerekiyordu maddi anlamda rahatlamak icin olmadi..gelir gider arasindaki dengesizlik acik verme durumu gecen sene basinda basladi sampiyonluk icin ya herro ya merro denildi trabzonspor butcesi oyle visca falan kaldirmazdi corneliusa verilen bonservisler falan hic sonunda sampiyonluk geldimi geldi ama bakin bakalim gecen sezin gelir ile gider arasindaki acik ne kadardi ustelik sampiyonluga ragmen bu ligde cl ye kalamadiktan sonra sampiyonlugun hicbir maddi getiri yok hep eksi yazar,butun bunlarin ustune bu sene maas dengesinin bozulmus olmasi ,kur farki,verim alamadigin oyuncularin fesih bedelleri,yapilan transferlerden yeterince faydanalamamasi vs eklenince maddi anlamda kriz cikti.bu isler oyle basit isler degil bakkal yonetmeye benzemez.kacinizin haberi var bilmiyorum a borsada da isler iyi gitmiyor hepten sarpa sardi, suanda ayrinti veremeyecegim birsey yapilmaya calisiliyor butun klupler zarar kar bildirimini coktan yaparken bizimkiler ay sonuna kadar vakit istediler bildirim icin zaten resmi olarak borca batik bir klubuz iflas tehlikemiz cok yuksek hayirlisi artik.iho ve muho zamaninda da tablo boyleydi ortada basari yoktu bu yonetim sayesinde en azindan 2 3 sene guzel gunler gecirdik gulduk eglendik acısı cikacak kupalar kazandik resmi olarak sampiyonluk gorduk seneler sonra, simdi yapacak birsey yok o sene basindaki 2 mac en az 2 sene kaybettirecek bize, isleri zor hayirlisi artik bu tabloda disardan bir kaynak bulamadikca (sponsorluk gibi) 1 sene icinde kongreye gidilir zaten, koca trabzonspor elde ne var ne yok butun kadroyu satip melihlerle samilerle abdurrahmanlarla koraylarla oynayacak degil ya yeniden gecmis cabuk unutuluyor malesef ders cikarmiyoruz
    Konu gurur6134 tarafından (25.01.2023 Saat 13:32 ) değiştirilmiştir.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Ne tıkırtı var ne sıkırtı..
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Dandik bir transfer yaptığında hem bütçeyi yemiş oluyorsun hem de seneye oraya yine oyuncu bakmak zorunda kalıyorsun ve bu sana çok daha pahalıya patlıyor. Bunu daha önce denedik, kim var kim yok doldurdular takıma, sonra yeniden bir kadro kurmak zorunda kaldık. Almışken 1 kere alacaksın. Mevcut kadronun fazla bir eksiği yok bence, sadece kaliteli nokta atışlara ihtiyacımız var. Skora etki edecek transfer gerekiyor.

Nereden
    Afrika Diğer

Celtic, Asya pazarını işlemeye devam ediyor.

Helal.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Florian Thauvin' de Nwakaeme gibi oyun kurucu kanat oyuncusu

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Meksika'dan yıllık 4,5 milyon Euro kazanan adamı nasıl alacağız arkadaşlar, biraz kendinize gelin.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meksika'dan yıllık 4,5 milyon Euro kazanan adamı nasıl alacağız arkadaşlar, biraz kendinize gelin.
    Brüttür belki
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Giresun

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Brüttür belki
    maaş düşürmeye çalışıyoruz bir de asla gelmez. ama fena topçu

ek olarak grillitsch mental olarak sorunlu diye biliyorum. ajaxta da 160dk forma şansı bulabilmiş
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Şimdi tv'de dinledim nwakaeme gibi bazı oyuncuların CL için yeterli olmayacağı bu yüzden gönderilip transfer yapıldığı söylendi ve üstüne de peki bu CL transferi Trezeguet mi yani dedi adam çok haklı ya valla çok haklı.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Kırşehir

Hahahaa Nwekaame Şampiyonlar ligi için yetersiz diye mi gönderilmiş, Roma savunmasının içinden geçen Nwekaame öyle mi??

Şaka gibi şeyler dönmüş la cidden.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı crixus_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir iyi beceriyor bu işi, bir dahaki yaz transfer döneminde de fenere iteler.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Nereden
    Kırşehir

Alıntı crixus_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başakşehir cidden çok güzel transferler yapıyor, tebrik etmek lazım, adamlar kolay kolay boş topçu almıyor.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Trabzon

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elma ile armutu karistirmamak lazim cl den gelecek para ile uefadan gelecek para arasinda ki fark bu ligde 2 sezon ust uste sampiyon olursa gelecek paraya esit neredeyse oyuncu sattiysan yerine oyuncu aldin gonderdigin adamlarin tazminatlarini hala daha oduyorsun senin maas butcen 41 milyon avro..bu isler oyle cekip gitsinler demeyle olacak isler degil yonetimin en buyuk hatasi hocanin agzina gereginden fazla bakmasidir risk almasidir ,ha su da var eger hocanin soyledikleri yapilmasaydi dinlenmeseydi o zamanda basarisizlikta hoca dinlenmedi olacakti, en basitinden denswilde hoca bu kadar israr etmeseydi diretmeseydi o absurt sozlesme verilmezdi bu sefer de hoca denswilin kalmasini istedi yonetim tutamadi olacakti basarili gecen sezonun ardindan bunu turkiyede yapabilecek yonetim olacagini sanmiyorum, yoksa totale bakildiginda trabzonspor tarihinin gelmis gecmis en basarili 2 yonetiminden biriler hala daha da bu krizden nasil cikarlar bilmem isleri zor ..ortada ederinin hakkini veremeyen bir takim var bunun bas sorumlusu da hocadir .kimse gidip cl de gruptan cikalim falan beklemiyordu onemli olan kalip parayi alabilmekti,uefada su gruptan cikilamadi orasida ayri bir garabet, cl ile uefa arasinda maddi oalrak getiri yok diyen cok bilmisler uefa ile konferans arasinda fark yok diyor simdi de orda 1 2 tur gecebilirsek ayni hesapmis sorun su gecebilecekmisin bakalim.klup metelige kursun atiyor 2- 3 milyon avro bile buyuk para su anda en kisa yoldan hedefe gitmek gerekiyordu maddi anlamda rahatlamak icin olmadi..gelir gider arasindaki dengesizlik acik verme durumu gecen sene basinda basladi sampiyonluk icin ya herro ya merro denildi trabzonspor butcesi oyle visca falan kaldirmazdi corneliusa verilen bonservisler falan hic sonunda sampiyonluk geldimi geldi ama bakin bakalim gecen sezin gelir ile gider arasindaki acik ne kadardi ustelik sampiyonluga ragmen bu ligde cl ye kalamadiktan sonra sampiyonlugun hicbir maddi getiri yok hep eksi yazar,butun bunlarin ustune bu sene maas dengesinin bozulmus olmasi ,kur farki,verim alamadigin oyuncularin fesih bedelleri,yapilan transferlerden yeterince faydanalamamasi vs eklenince maddi anlamda kriz cikti.bu isler oyle basit isler degil bakkal yonetmeye benzemez.kacinizin haberi var bilmiyorum a borsada da isler iyi gitmiyor hepten sarpa sardi, suanda ayrinti veremeyecegim birsey yapilmaya calisiliyor butun klupler zarar kar bildirimini coktan yaparken bizimkiler ay sonuna kadar vakit istediler bildirim icin zaten resmi olarak borca batik bir klubuz iflas tehlikemiz cok yuksek hayirlisi artik.iho ve muho zamaninda da tablo boyleydi ortada basari yoktu bu yonetim sayesinde en azindan 2 3 sene guzel gunler gecirdik gulduk eglendik acısı cikacak kupalar kazandik resmi olarak sampiyonluk gorduk seneler sonra, simdi yapacak birsey yok o sene basindaki 2 mac en az 2 sene kaybettirecek bize, isleri zor hayirlisi artik bu tabloda disardan bir kaynak bulamadikca (sponsorluk gibi) 1 sene icinde kongreye gidilir zaten, koca trabzonspor elde ne var ne yok butun kadroyu satip melihlerle samilerle abdurrahmanlarla koraylarla oynayacak degil ya yeniden gecmis cabuk unutuluyor malesef ders cikarmiyoruz
    Sıkıntıda orada zaten.Hocanın kısıtlı bir futbolcu portföyü var.Vitor Pereira gibi bu konuda çok araştırmacı bir adam olmadığı açık.Aldırdığı isimler futbolu az çok takip eden kişilerin bildiği isimler zaten.Pereira mesela taktiksel anlamda sıkıntılar yaşadı istediği kadroyu kuramadı belki ama Fenerbahçeye Osayi Samuel,Miguel Crespo ve Kim Min Jae gibi önemli isimler kazandırdı.Kimden çok büyük gelir elde etti Fenerbahçe.Diğer isimlerde bugün gitseler en az 10 milyon ederler.

Avcının aldırdığı isimlerde ise hiç patlamaya hazır para edebilecek bir adam yok.Bir futbol kulübü sadece bir hocanın ağzına bakarak transfer yapmaz.Abdullah Avcı nasılki bazı konularda yönetimin kendisine karışmasına izin vermiyorsa aynı şekilde transfer ve sözleşme konusunda da yönetimden gereksiz beklentiler içerisine girmemeli.

Teknik direktörün görevi oynayacağı taktik ve rollerden hareketli mevkilere göre istediği oyuncu profillerini scout ekibine iletmektir.Daha sonrasında belirlenen oyuncular üzerinden son karar birlikte verilmelidir.

Bizde ise işler öyle olmuyor.Yunus Mallı,Koita gibi çöpleri de takıma kitleyen Avcıdan başkası değil.Kouassiye onay verdi fırsat transferi dedi adam çöpün teki çıktı.Onay verdiği Lahtimi de aynı şekilde çöpün teki.

Yönetim kesinlikle başarılı değil.25 milyon eurodan 41 milyon euroya çıkan bütçe ve gelmeyen üzerinden suçu sadece teknik direktöre atamazsın.Evet Avcı sıçıp batırdı ama sende izin verdin.Koskoca yönetimin içerisinde bir tane futbolu bilen adam yok.Eksikler kapatılacağına gereksiz transferler yapıldı.

Bu kulüp ne zaman profesyonel bir anlayışa kavuşacak acaba.15 milyon euroluk maaş bütçesiyle şampiyonluğa koştuğumuz 2019 sezonunda bundan daha iyi futbol oynuyorduk.Bütçe 41 milyon ama oynadığımız top beş para etmez.

Takımın sağlam bir oyun kurucu 8 e,yetenekli bir sağ kanada ve komple bir forvete ihtiyacı var ama buralarda ciddi eksikler var.90 dk hücum yapmadığımız halde ileride Gomezin kendi başına gol atmasını bekliyoruz.

Nereden
    Trabzon

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2019-2020 : Maaş bütçesi 15-18 arasıydı sanırım.

2022-2023 : Maaş bütçesi 41 milyon.

Yedek kadrosunda neredeyse hiç oynamayan Denswill ve Hamsike toplamda 4.5 milyon ödeyen bir kulüp için fazla bir rakam değil
    Konu Onur Erçetin tarafından (25.01.2023 Saat 17:12 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 5 misafir)

1. Arif Timurcioğlu,
  2. champions