Sayfa 1526 Toplam 2731 Sayfadan BirinciBirinci ... 526 1026 1426 1476 1516 1524 1525 1526 1527 1528 1536 1576 1626 2026 2526 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68259 adet sonuctan sayfa basi 38,126 ile 38,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı crixus_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YES'in videosundan açıklamalar:

• Larsen joker oyuncu olarak kadroda tutulabilirmiş. Son maçtaki performansı kafaları karıştırmış. (Özellikle sol bek performansı)
    • Djaniny'ye henüz resmi teklif yok. 2,5 milyonluk teklif varmış ancak resmiyete dökülmemiş.
    • Denswill'in ayrılma ihtimali varmış maaş yükü yüzünden. Ayrılığı konuşuluyormuş.
    • Trabzonspor'un şu anda transfer yapabilme ihtimali çok düşükmüş. Yapılabilirse bir sağ kanat transferi yapılacakmış. Yani ilk hedef sağ kanat
    • Sağ kanat için Efecan ismi geçiyor. Ola için ise kolay rakamlara bırakmazlarmış, orijinal mevkisi için sol kanat ve forvet, alternatif mevkisi sağ kanat olduğu için de sanırım ilk olarak düşünülmüyor.
    • Konyalı Hacıahmet için ne bizim cepheden ne de Konya cephesinden görüşüldüğüne dair herhangi bir duyumu teyit ettirememiş YES. Sezon başında ilgilenmişiz.
    • Lahtimi'nin kiralık olarak oynayabileceği bir takıma gönderilmesi gündemdeymiş. Kulüp arayışı devam ediyormuş.
    • Teknik ekip Taha Altıkardeş'i bırakmak istemiyormuş.

"Denswill'in ayrılma ihtimali varmış maaş yükü yüzünden."

Denswil'in ücreti devlet sırrıydı sanki, yeni mi öğrenmişler?

İşte taraftarı affedersiniz aptal yerine koyan bu işlere sinir oluyorum. Topu topu altı ay önce verdiler kontratı. O zaman düşüktü de, bugün mü yüksek oldu?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu transferleri hoca yaptırdıysa yüzde yüz hatalı ama hocanın listesinde bir numaralar alınmayıp 3. 4. isimler alındıysada yönetim hatalıdır. Zaten bu sene kadro planlamamız yerlerdeydi patlayacağımız belliydi en baştan.
    Trezeguet, Gomez, Bartra, Bardhi, Yusuf Yazıcı gibi maliyetli adamlar Trabzonspor transfer listesinin 3., 4. sırasında olamaz.

Maaşları, bonservisleri eşşek yükü olan bu adamları aldırıp, bunlar listenin alt sııralarındaydı diyeni falakaya yatırırlar.

1. , 2. sıradaki adamların maliyeti neydi?
    10 ar milyon bonservis, 3 er 4 er milyon maaş mı?

Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sene başında Abdullah Avcı'nın talep ettiği adamların çoğu alındı, iç transferde de fahiş ücretlere takımda tutuldu.
    Tamamı Hoca'nın talebi operasyonlarla.

Bu kadar masraftan sonra sonuç alınamayınca, devre arası yeniden bir transfer operasyonu bekliyorsa Hoca, ağır ol derler adama.

Yaptırdığı harcamanın sonucu kurduğu kadrodan sonuç alacak. Çocuk oyunu değil bu!

Transfer falan da yaptıramaz adam göndermeden.

Dünyanın parasını harcatacak, sonra da mevcut takımın yetersiz olduğundan dem vuracak.

Geçecek o işleri!!!

Ek not :

Hocanın da böyle bir iddiası yok.
    Transfere değil, desteğe ihtiyacımız var diye defalarca tekrarladı.

Transfer diye çığıranlar önce Hoca'nın beyanatlarını dinleyecekler.

Yönetici ağlama yeri değilmiş bu arada.
    Hoca istedikçe milyon euroları yağdıracaksın.
    Hiç durmadan.
    Sene başında aldın, olmadı bir daha al deyince gene alacaksın, ağlamak yok.
    Hasbinallah!!!

Para kazandırarak giden olmazsa asla transfer yapılmamalı!
    Sene başında alınan adamların kimin talebiyle alındığı taraftarı ilgilendirmez. Taraftar sahada iyi bir takım görmek ister. Takımın eksikleri belli. O eksikler giderilecek. Ahmetcandan gelen parayı harcayıp, para bitince hayalet casper’e dönen yöneticiler biraz sorumluluk slsınlar lütfen
    Konu serdaracıl tarafından (20.01.2023 Saat 22:37 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sene başında alınan adamların kimin takebiyle alındı taraftarı ilgilendirmez. Taraftar sahada iyi bir takım görmek ister. Takımın eksikleri belli. O eksikler giderilecek. Ahmetcandan gelen parayı harcayıp, para bitince hayalet casper’e dönen yöneticiler biraz sorumluluk slsınlar lütfen

Taraftarın ilgisi ile transfer yapılmaz.
    Kulübün finansal yeterlilikleri ile yapılır.

O zaman Hoca'yı kovacaklardı. Aldırdığı bunca adama rağmen kulüp başarısız olduğu için kulübü uğrattığı maddi manevi zarar sebebi ile biletini kesecekler.
    Kaldıysa kurduğu kadrodan verim alacak.

Yöneticilik kulübe para yağdırmak değildir.

Sene başı Hoca'nın Denswill örneğindeki taleplerini reddetmedikleri için hatalı yöneticilik yaptılar.
    Kulüp finansal olarak sıkıntıdayken transfere hayır dedikleri için değil.

Sorumluluk alacaklarmış.

41 milyon euro maaş bütçeli bir takım var,
    2,5 milyar Tl borç olmuş, hala transfer diye yırtınan bir kitle var.

Az ötede durun.

Nereden
    Ankara

O zaman Hoca'yı kovacaklardı. Aldırdığı bunca adama rağmen kulüp başarısız olduğu için kulübü uğrattığı maddi manevi zarar sebebi ile biletini kesecekler.

Sene başı Hoca'nın Denswill örneğindeki taleplerini reddetmedikleri için hatalı yöneticilik yaptılar.

Sorumluluk alacaklarmış.

Az ötede durun.
    Yırtınmak kelimesini size iade edelim önce. Takımın transfere ihtiyacı varsa o transferi yapacaksın. Takımda sağ açık yoksa sağ açık alacaksın. Orta saha oyuncun emekli oluyorsa yerini dolduracaksın. Kulüp yöneticileri bunları planlamak için var. maaş bütcemiz 41 milyon, borcumuz 2.5 milyon demek yeterli oluyorsa öyle başkanlığı ben de yaparım
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Sorumluluk alacaklarmış.

Az ötede durun.
    Yırtınmak kelimesini size iade edelim önce. Takımın transfere ihtiyacı varsa o transferi yapacaksın. Takımda sağ açık yoksa sağ açık alacaksın. Orta saha oyuncun emekli oluyorsa yerini dolduracaksın. Kulüp yöneticileri bunları planlamak için var. maaş bütcemiz 41 milyon, borcumuz 2.5 milyon demek yeterli oluyorsa öyle başkanlığı ben de yaparım
    En büyük Trabzon

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen taniyorsun sanirim batuhanla kiyasladigina gore ..artik iyice gozunuz koreldi,en hafif tabiriyle avciya nasil yalakalik yapacaginizi savunacaginizi sasirdiniz. her bo.u elestirmiyoruz yanlis gordugumuzu elestiriyoruz beni baskasiyla karistirma sen avcina toz kondurmamaya devam et sansi hak ettigine inaniyormus ama hoca daha iyi bilirmis bak sen kayitsiz sartsiz bir kisiye baglanmak biat etmek ahmakliktir yanlisa yanlis dogruya dogru demeyi ogreneceksiniz bu kadar gereksiz adam varken takimda suleymana a takimla idman sansi bile verilmiyorsa bu yanlistir nokta cocukta bunu gorup ayrilmak istemistir en dogal hakkidir..varsayimlarla konusma avcinin bir cok yanlisi vardir bunlardan birisi de budur,sen inanmaya devam et ben inanmak zorunda degilim ki bir suru emare var ozellikle bu sene,adamin kendisi kendine sizin kadar guvenmiyor bu nasil birseydir bitmediniz gitti.ersuncular unalcilar simdi de apocular. Son olarak konusmana dikkat et biraz hele ki oyle bokluydu pusuliydi hic konusma baskalariyla karistirma beni senin karsinda cocuk yok adam gibi cevap almak istiyorsan adam gibi yazacaksin abi tavsiyesi olsun bu sana,bir daha ayni terbiyesizligi yapmaya kalkma..
    Kardeş taraftar olarak bizim bir yaptırım gücümüz mü olmalı? Profesyonel koyuyosun işini yap diyosun, yaptığı işi bu kadar s.kko meseleden sorgulama rica ederim. Kimseye biat ettiğim yok, kendimi onun yerine koyuyorum ve doğru yorumu yapmakta zorlanmıyorum. Ünal Karaman-Onur Kıvrak mevzusunda da aynı tavrı gösterdim, Parmağın gidişinde de gösterdim. Ama kadroda bulundukları zaman da savunmasını bildim. Basit şeyler aslında benim bir fikrim var ve olmalı demek yerine eleştirirsin ve karara saygı duyarsın, budur.
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Git yap o zaman.
    Yaparım ederim.

Biraz zor yaparsın.

Yerini doldurdular sene başında Hoca'nın talepleri doğrultusunda.
    Gelenler yetmediyse hesabını Hoca verecek, vermiyorsa yönetim verecek!
    Birileri satılır, yenisi alınır.
    Bunun dışında asla ve kata transfer olmamalı.

Nereden
    Ankara

Git yap o zaman.
    Yaparım ederim.

Biraz zor yaparsın.

Bu yönetimin sizler gibi düşünmediğinden ve takımın eksiklerini gidereceklerinden eminim. Yok ağlama yöntemini tercih ederlerse evet ben onlardan daha güzel ağlarım. Git yap dediğin için üzülürsün
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Git yap o zaman.
    Yaparım ederim.

Biraz zor yaparsın.

Bu yönetimin sizler gibi düşünmediğinden ve takımın eksiklerini gidereceklerinden eminim. Yok ağlama yöntemini tercih ederlerse evet ben onlardan daha güzel ağlarım. Git yap dediğin için üzülürsün
    En büyük Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Birilerini satmadan alamazlar kimseyi. Oturur izlersiniz. Sonra ağlama sakın.
    Ağlayan kimse de görmedim. Kulübün imkanları doğrultusunda yapılabilen yapıldı. Bundan sonrası satışa bağlıdır.

Bu yönetim bilen herkesin anlayabileceği bir şeydir.
    Bilmeyen çığırtkanlık yapar durur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Birilerini satmadan alamazlar kimseyi. Oturur izlersiniz. Sonra ağlama sakın.
    Ağlayan kimse de görmedim. Kulübün imkanları doğrultusunda yapılabilen yapıldı. Bundan sonrası satışa bağlıdır.

Bu yönetim bilen herkesin anlayabileceği bir şeydir.
    Bilmeyen çığırtkanlık yapar durur.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trezeguet, Gomez, Bartra, Bardhi, Yusuf Yazıcı gibi maliyetli adamlar Trabzonspor transfer listesinin 3., 4. sırasında olamaz.

Maaşları, bonservisleri eşşek yükü olan bu adamları aldırıp, bunlar listenin alt sııralarındaydı diyeni falakaya yatırırlar.

1. , 2. sıradaki adamların maliyeti neydi?
    10 ar milyon bonservis, 3 er 4 er milyon maaş mı?
    Trezeget waka olmayınca ilk isim burda wakayı kim yolladıysa hatalı. Bu madde çok geniş trezeget te solda düzgün bir takımda işler.

Gomez tam bir menajer transferi, ilk isim ve bizim oyun sistemimize uyan Ukraynalı artem di.

Bartra kaçıncı isimdi bilmiyorum ama ilgilendiğimiz ve aylarca uğraştığımız 1. adam zenitin siyahi stoperiydi.

Yusuf fırsat transferiydi elde baka ve ömür varken lükstü yetmezmiş gibi bardri itelendi. O pozisyonda adama gerek yoktu.

Deve yüküyle paralar saçmak oyuncuların 1. İsimler olduğu anlamı taşımaz. Biz kalitesiz verim alamadığımız sürüyle oyuncuya ayrı ayrı deve yüküyle paralar harcadık.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Boateng, Marlon, Kaan Ayhan, Masouras, Dovbyk, Grillitch… Bir çırpıda aklıma gelenler. Hoca ve yönetim tarafından çeşitli vesilelerle transfer edilmek istendiği belirtilen adamlar. Daha bi sürü adam var da onları gerçekten istedik mi yoksa üfürme mi bilmiyorum. Tekrarlana tekrarlana sanki artık gerçekmiş gibi ileri sürülen Hoca hangi adamı istediyse alındı işinin temeli yok yani. Hoca çuvalla para harcattı işinin de aslı olmadığı olmayan transferlerden belli. Bartra, Bardhi, Gomez gibi adamlar ne zaman alınıp takıma dahil olduğuna bakılırsa transfer listesinin dönem içinde güncellendiği de belli. İlk hedefler olmamış, rota değişmiş.

Transfer ve takım kurma işinde tek başına hoca veya yönetim hatalı demek yanlış. İki tarafın da beceremediği işler oldu ve bugüne geldik. Sorumluluğu bi tarafa yükleyip hedef göstermenin bir anlamı yok, faydası da yok.
    There is no spoon...

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Renktaslar
    degerli yorumlarinizi ikişer seklinde neden paylasiyorsunuz
    bu sadece Banami öyle görünüyor.bir teknik ariza var galiba forumda
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Erkan A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renktaslar
    degerli yorumlarinizi ikişer seklinde neden paylasiyorsunuz
    bu sadece Banami öyle görünüyor.bir teknik ariza var galiba forumda
    Bazı üyelerde oluyor çözmeye çalışıyor.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ereni kesip savunma dörtlüsünü komple yabancılardan oluşturursan orta ve ileri hatta 2 tane yerli oyuncuya ihtiyacın var.Bunun içinde Yazıcı ve Ömürü kullanmak durumunda kalıyorsun.

Yazıcının oyun için mücadelesi 8 no için yeterli olmaz.Bu yüzden en mantıklı tercih 10 no oynaması olur.Böyle bir durumda Baka gibi bir şutör kaleden daha uzak kalabilir ve bu sıkıntı yaratabilir belki ama yapabileceğimiz fazla birşey yok.Yabancı oyuncu sınırı var.Dorukhan olsa ortada onu kullanırdım.

Dorukhan döndükten sonra yanına Prime Biglia ya da Prime Selçuk tarzında bir oyun kurucu pasör almamız lazım.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakasetas orda yapamiyor..Ömür kanat degil..

Gereksizler elden cikarilip, adam gibi bir 8 nummara ve sagkanat gerek...

Efecani istemiyordum ama 1.5 iyi isimizi görür..elimizi baya rahatlatir...
    Sevinelim diye sevmedik.....

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Assombalonga forvet'e alternatif olarak düşünülüyor mu acaba??
    Nerde o kafa ?

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boateng, Marlon, Kaan Ayhan, Masouras, Dovbyk, Grillitch… Bir çırpıda aklıma gelenler. Hoca ve yönetim tarafından çeşitli vesilelerle transfer edilmek istendiği belirtilen adamlar. Daha bi sürü adam var da onları gerçekten istedik mi yoksa üfürme mi bilmiyorum. Tekrarlana tekrarlana sanki artık gerçekmiş gibi ileri sürülen Hoca hangi adamı istediyse alındı işinin temeli yok yani. Hoca çuvalla para harcattı işinin de aslı olmadığı olmayan transferlerden belli. Bartra, Bardhi, Gomez gibi adamlar ne zaman alınıp takıma dahil olduğuna bakılırsa transfer listesinin dönem içinde güncellendiği de belli. İlk hedefler olmamış, rota değişmiş.

Transfer ve takım kurma işinde tek başına hoca veya yönetim hatalı demek yanlış. İki tarafın da beceremediği işler oldu ve bugüne geldik. Sorumluluğu bi tarafa yükleyip hedef göstermenin bir anlamı yok, faydası da yok.
    Çok iyi belirtmişsiniz. Tek bir tarafı suçlamak yanlış olur. O yüzden hocadan icra kurulu başkanına herkes bu hatayı üstlenecek. Dovbyk, grillitch vs. seviye atlatacak oyunculardı olmadı biz de alternatiflere yöneldik. Ama alternatiflerin tamamı maliyetli ve oyun içi fark koyamayan oyunculardan oluştu.

İbfk yusufu fransaya bonuslarla 16 milyona sattı. Biz onazi gibi adama futbolu bıraktırdık ki Onazi-Sosalı o 2 aylık dönem kulüp tarihinin en verimli orta sahasıydı.

Velhasıl çok uzun zamandır aurelio, sommers, yattara, stepanov tarzı transfer yapmıyoruz. En sorloth denk geldi. Kaldı ki o da 6 milyona transfer olmuş bi isimdi bize gelmeden önce.
    Konu Saint Castillo tarafından (21.01.2023 Saat 00:38 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İngiltere

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Evet tek taraflı hedef göstermek doğru değil.Hocanın bir transfer listesi olur,1. 3. veya 4.ama bir listesi olur ve sen yönetim olarak o listeye göre transfer yaparsın,senin görevin budur.Hocanın ise zaten bir mevkiye bir tane tercihi olmaz.

Senin listenden alınan hiçbir transfer için yönetimi suçlayamazsın.Binlerce oyuncu içinden senin zaten ilk tercihinle 5.tercihin arasında bile karar verirken zorlanman gerekirken,hocanın birinci tercihi alınmadı ikinci,üçüncü tercihi alındı deyip suçu yönetime atamazsın.Sonuçta bunlar hocanın vermiş olduğu listeden alınan oyunculardır.1. ile 3. 5. arasında bariz fark varsa zaten bu senin transfer başarısızlığını gösterir.

Hocanın işi listeyi vermek,yönetimin işi ise kendi istediği değil,hocanın listesindeki oyuncuları almak.Eğer ki yönetim hocanın değil de kendi istediği oyuncuları alırsa işte o zaman yönetimi bu konuda suçlayabilirsin.

Dünyanın hiçbir yerinde benim transfer listemin 1.sırasındakler alınmadı,ikinci,üçüncü,beşinci sırasındakiler alındı o yüzden başarısız oldum diye,dem vuran bir hoca göremezsin.Çünkü üçüncü de olsa beşinci de olsa liste senin listen.

Nereden
    Trabzon

Peres - Bartra - Hugo - Larsen
    ........ Siopis - Abdüş ...........
    Efecan - Bakasetas - Trezeguet
    ............. Gomez .................

En az hata yapan, en dengeli, en az maliyetli düzeltme böyle olur bizim için. Bu kadroyu da koşturarak oynayacaksın. ikinci topları alacaksın, iştahlı oynayacaksın. Bunun dışındaki yabancıları şutla gitsin. Kötü fizik kaliteye sahip oyuncu alınmasın (bardhi) tank gibi oyuncu alınmasın (gbamin) govermiş oyuncu alınmasın (denswill) kondisyonu soru işareti oyuncu alınmasın (hamsik) sahada seni bariz bir noktada sekteye uğratacak oyuncu olmayacak + bir şeyi çok iyi yapacak.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Assombalonga forvet'e alternatif olarak düşünülüyor mu acaba??
    Nerde o kafa ?

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ndiahismiye bonuslarla 16 milyona transfer oluyormuş. Mükemmel başarı transfer açısından. Oynat, başarılı ol ve parlatıp sat..
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 2 misafir)

1. Enes Başkaya60