Sayfa 1472 Toplam 2734 Sayfadan BirinciBirinci ... 472 972 1372 1422 1462 1470 1471 1472 1473 1474 1482 1522 1572 1972 2472 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68343 adet sonuctan sayfa basi 36,776 ile 36,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Beyler çok yanlış transferler yaptık malesef.

Şampiyonluğa oynayan bir takımın forveti gomez-umut ikilisi olamaz.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Transferlerin arkasında kim var çok merak ediyorum, menajer itelemesi mi yoksa kulüp içinden biri yada birileri mi?
    Konu Arif Timurcioğlu tarafından (12.11.2022 Saat 01:32 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

forrvetler problem değil asıl sorun kanatlar,ortasaha, defans bölgeleri. inan bana oralarda süper adamlarımız olsa zaten umut ve gomez bile yeter bize ki gomez zaten iyi bir adam. bizim kadro tırt gomez tek başına bir şey yapamaz.sorloth da yapamazdı. bak bu kadroya jajayı al eski jajayı o da bir şey yapamaz. komple yenilik şart.
    Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

"Annuit cœptis"

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forrvetler problem değil asıl sorun kanatlar,ortasaha, defans bölgeleri. inan bana oralarda süper adamlarımız olsa zaten umut ve gomez bile yeter bize ki gomez zaten iyi bir adam. bizim kadro tırt gomez tek başına bir şey yapamaz.sorloth da yapamazdı. bak bu kadroya jajayı al eski jajayı o da bir şey yapamaz. komple yenilik şart.
    hocam takım komple problem ona bende katılıyorum. ama bir sörloth, cornelius'a bakıyorum bide gomez'a arada çok fark var. gidip batshuayi yada dovbyk'i transfer edecektik. umut ta ceza sahası içi oyuncusu.

mesela sörloth'un topu sürüp gol attığı bir sürü maç var aç bak.

bence devre arası transfere gerek yok bu kadro sene sonuna kadar oynasın.

boşuna paralar çöpe gidecek.

Nereden
    Güney Amerika

sen de haklısın. ama asıl ortasaha kanat ve göbek ve forvet arkası almak şart bu kritik noktaları halletmemiz lazım önce.defans ve bekler de sıkıntı. sağbek,ortasaha,kanat alırlar öncelik bunlar sanırım.ama eksiğimiz çok. ana kadroya 7-8 adam lazım. üçünü devre arası halledip diğer 4-5 tane adamı yazın 2023 transfer sezonunda halledersek ilk 11 kadrosunu kurmuş olabiliriz.malesef taksit taksit kurulacak bu ideal 11 .dovbyki bu kadroya alırsak iş yapar mı ? yapamaz.ortasahadan dolayı. cornelius varken wakayeme diye bir kanadın vardı ama onu unutma.kanat kiritik nokta.çalımcı adam ve asist de yapan wakayeme atrzı adamın olursa gomez daha faydalı olurdu. bak geçen sene gomez olsa bizde leblebi gibi gol atardı wakayemeyle birlikte.
    hocam takım komple problem ona bende katılıyorum. ama bir sörloth, cornelius'a bakıyorum bide gomez'a arada çok fark var. gidip batshuayi yada dovbyk'i transfer edecektik. umut ta ceza sahası içi oyuncusu.

mesela sörloth'un topu sürüp gol attığı bir sürü maç var aç bak.

bence devre arası transfere gerek yok bu kadro sene sonuna kadar oynasın.

boşuna paralar çöpe gidecek.
    Konu erenslash tarafından (12.11.2022 Saat 00:32 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

Sorun isimlerde degil bence sorun kanatlara inmemek beklerin bindirmemesi temposuz pressiz oynamak sorun kafada bitiyor ve sol ayakli kanat sart ...

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

( Tesbit)

Bu kadro meşhur Newtonlu dönemde alınan adamların 3-4 gömlek üzeri modeller. Afobe ( Gomez), Baker ( Gbamin), Marlon (Larsen), Baston Kampi (Barta)

Yani sıkıntı uyum sorunu. Avcı, Baker, Afobe,Marlon, Kampi gönderip Hamsik, Cornellius,Puhacz, Hugo yapmıştı. 3 tane eleman ( Nwakaeme, Edgar ve Cornellius) eksilince sil baştana yapmak istedi. Ama olanı da yıktı. Sıkıntı burada. Avcı sudan çıkmış balık gibi.

O meşhur sistemi çöp. Ne ileri ne geri yapabiliyor. Geri yapıp Newton sonrası başlangıç noktası fabrika ayarlarına dönse de iş çok zor. Çünkü o kadroda iş çözen Nwakaeme Ekuban yok.

Ben yönetici olsam scout ekibini lav eder yerine iyi bir menejer ile anlaşırdım.

Bir kere yanlıştan sonra doğruyu bulup tekrar aynı yanlışa dönmek tesadüf ile açıklamaz...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Nereden
    Güney Amerika

aradan kaç hafta geçti sistem bahane . hafatalar sonra uyum sorunu olmaz. avcıyla alakası yok durumun. sorun hep kalitesizlikti. newtonlu dönemle farkı yok bu dönemin kadro kalitesi tırt.farkı başımızda hoca olması. yetenek sorunu var uyum sorunu değil bu . en yeteneksizleri seçmişiz.
    Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ( Tesbit)

Bu kadro meşhur Newtonlu dönemde alınan adamların 3-4 gömlek üzeri modeller. Afobe ( Gomez), Baker ( Gbamin), Marlon (Larsen), Baston Kampi (Barta)

Yani sıkıntı uyum sorunu. Avcı, Baker, Afobe,Marlon, Kampi gönderip Hamsik, Cornellius,Puhacz, Hugo yapmıştı. 3 tane eleman ( Nwakaeme, Edgar ve Cornellius) eksilince sil baştana yapmak istedi. Ama olanı da yıktı. Sıkıntı burada. Avcı sudan çıkmış balık gibi.

O meşhur sistemi çöp. Ne ileri ne geri yapabiliyor. Geri yapıp Newton sonrası başlangıç noktası fabrika ayarlarına dönse de iş çok zor. Çünkü o kadroda iş çözen Nwakaeme Ekuban yok.

Ben yönetici olsam scout ekibini lav eder yerine iyi bir menejer ile anlaşırdım.

Bir kere yanlıştan sonra doğruyu bulup tekrar aynı yanlışa dönmek tesadüf ile açıklamaz...

"Annuit cœptis"

Nereden
    Ankara

Dovbyk i alıp getirsinler, dominant forvetimiz olsa sıkıntının yarısı çözülür

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aradan kaç hafta geçti sistem bahane . hafatalar sonra uyum sorunu olmaz. avcıyla alakası yok durumun. sorun hep kalitesizlikti. newtonlu dönemle farkı yok bu dönemin kadro kalitesi tırt.farkı başımızda hoca olması. yetenek sorunu var uyum sorunu değil bu . en yeteneksizleri seçmişiz.
    Şöyle anlatmak istiyorum.

Sezon başında Avcı yılların ağır, ayağa pas oyunundan daha hızlı bir oyuna geçmek istedi.

Belki de bu bir fanteziydi ama Karadeniz'in hırçın dalgalarına uygundu. Taraftarın istediği de buydu.

Bu nedenle ayağa pas yapıp takımı öne çekecek Bartra alındı. Ayağı Cornellius 'a göre daha temiz ve bitirici Gomez alındı. Kanatlara ağır Nwakaeme yerine Trezequet alındı, beke hızlı Eren.

Sonra Visca 'nın, Peres'in yokluğu üzerine sağda Ömür'ün isteksizliği, Yusuf'un formsuzluğu, Gbamin, Larsen, yeni takım, sistem , uyum sorunu vs. derken Avrupa'da şampiyonlar liginden elenme motivasyonu da birçok futbolcuda etkiledi.

Düşünülen şey, hızlı oyun,yeni sistem kulağa hoş geliyor ancak pratikte bazı gerçekler var.

Gelinen noktada sezon başında Avcı'nın uygulamak istediği sistem fazla uzak değil. Formda Visca,Dorukhan, sağda Peres veya benzeri, orta sahaya hızlı biri alınırsa güzel şeyler vaadediyor bu takım ve düşünce.Ama bu sezon için zor artık.

Şu da var ki dediğim şartlar oluşursa en geç Şubat gibi ligin en hızlı ve dinamik takımı haline gelir takım.

Yani oyuncular en iyi ihtimalle 3 sezon öncesinden daha iyi ve o dönemki kadro şampiyonluğu kaçırmıştı!

Konu CEMEFKER tarafından (12.11.2022 Saat 10:45 ) değiştirilmiştir.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Nereden
    İstanbul

Sezon başında Avcı yılların ağır, ayağa pas oyunundan daha hızlı bir oyuna geçmek istedi.

Belki de bu bir fanteziydi ama Karadeniz'in hırçın dalgalarına uygundu. Taraftarın istediği de buydu.

Bu nedenle ayağa pas yapıp takımı öne çekecek Bartra alındı. Ayağı Cornellius 'a göre daha temiz ve bitirici Gomez alındı. Kanatlara ağır Nwakaeme yerine Trezequet alındı, beke hızlı Eren.

Sonra Visca 'nın, Peres'in yokluğu üzerine sağda Ömür'ün isteksizliği, Yusuf'un formsuzluğu, Gbamin, Larsen, yeni takım, sistem , uyum sorunu vs. derken Avrupa'da şampiyonlar liginden elenme motivasyonu da birçok futbolcuda etkiledi.

Düşünülen şey, hızlı oyun,yeni sistem kulağa hoş geliyor ancak pratikte bazı gerçekler var.

Gelinen noktada sezon başında Avcı'nın uygulamak istediği sistem fazla uzak değil. Formda Visca,Dorukhan, sağda Peres veya benzeri, orta sahaya hızlı biri alınırsa güzel şeyler vaadediyor bu takım ve düşünce.Ama bu sezon için zor artık.

Şu da var ki dediğim şartlar oluşursa en geç Şubat gibi ligin en hızlı ve dinamik takımı haline gelir takım.

Yani oyuncular en iyi ihtimalle 3 sezon öncesinden daha iyi ve o dönemki kadro şampiyonluğu kaçırmıştı!

Katiliyorum eren trezege gomez umut ile daha hizli bir takim dusunuldu fakat visca dorukhan hamsik sakatliklari bizi durdurdu
    Bartrayi cok agir ve yumusak buluyorum hugoyu dengesiz buluyorum eren sifira inip orta acamiyor sagda larsen de ayni durumda halbuki gomez umut ikilisi ceza sahasi golculeri tek vuruslari iyi onlara sifirdan top cikarmak gerek yan pas geri pas pozisyon uretemiyoruz
    Radikal karar olarak stoperde huseyin denswil ikilisi onlerine gbamin hamsik bakasetas olabilir tabi sag kesinlikle visca yetismeli bartrayi orta saha da dusunebiliriz hem top kapar hem pas yapar orta sahada zayif kaliyoruz bu sayede ileride basan toplari kapan bir takim oluruz daha cok poziyon uretir daha gollu zevkli maclar izleriz diye dusunuyorum
    Konu OMERYILMAZ_TS tarafından (12.11.2022 Saat 11:28 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Tabi kafamda omur yusuf erdogan ve formsuz yusufa forma verme fikri hic yok omur varsa bir kisi eksigiz diyorum yillarca topu alip emre mor gibi firlamasini sut atmasini bekledim ne dripling kaldi ne sut yazik oldu abci hoca kadar sans veren baskasini da bulamaz cok firsat tepti cok ...

Nereden
    Trabzon

Peres - Bartra - Hugo - Eren
    Dorukhan - Hamsik
    Visca - Bakasetas - Trezeguet
    Gomez

Özellikle Dorukhan'ın olması bizi inanılmaz rahatlatıyordu hücumda boşluklara hareketleniyor, kanatlara esniyor, merkezde hareketli, ısırgan, iştahlı.

Ama gerçeklere bakıyoruz. Peres nasıl dönecek belli değil visca seneye 33, dorukhan sezonu kapattı. Hayalleri bir kenara bırakmak lazım. Zaten peres ve visca şampiyonluk sezonu ve bu sezon için önemliydi bizim için gelecek sezon kadro asli unsur olarak düşünmek anlamsızdı. Bugün de onlar gelecek diye plan yapmak ahmaklık olur. Yaz ayında oraları doldurmamak sezon içinde (gelecek yıl) yine sıkıntıya sokar bizi. Demek ki hayal edilen, çözüm olarak sunulan visca ve perez olmamalı. Hamsik de ha keza seneye yok. Eğer rijit kararlar almazsak gelecek seneyi de zararla kapatırız. Bu devre arası yapılacak hamleler geleceğimize yön verecek. Geleceğimizi yaz döneminde yapılan aptal hamleler ile çöp ettik zaten. Bugün dipteyiz zirveye gitmek için tırmanmamız ve güç almamız gereken bir basamağa atlamaya sırtımızdaki yüklerden kurtulmaya bakmamız lazım.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bordo Mavililerin yıldız oyuncusunun ameliyat edildiği sol dizi enfeksiyon kaptı.Yeniden bıçak altına yatan Dorukhan Toköz’ün, enfeksiyon kapan yeri temizlendi ve oyuncunun dönüş süresi yaklaşık 1.5 ay daha uzadı.Hatırlanacağı üzere Bordo - Mavililerde daha önce Serkan Asan da aynı sorunu yaşamış ve tekrar bıçak altına yatmıştı.

Nereden
    Güney Amerika

söylemek istediklerini anlıyorum ancak benim söylemek istediğim nokta ise bu oyuncular Trabzonsporun oyuncusu değil. avcı hoca bunlarla bir şey yapamaz. bütçe şu bu scout ekibi derken Trabzonsporun yapısına da uygun oyuncu seçilemedi. ayrıca bu oyuncuların mental olarak da bize uygun oyuncular değil.Yani yeteneksiz oyuncular. Eren ancak iyi yedek olur ana kadroya başka bir solbek alınmalıydı. Kadro geçen sene de ortasaha sıkıntısı vardı.para para denildi kadroya nokta atışları yerine araya serpiştirilen oyuncular bizi zarara soktu. Yani bu kadroyla yavaş da oynasan hızlı da oynasan kadronun zeka olarak yetenek olarak problemli olması avcının işini bozuyor. hocanın istediğini yapabilecek kapasitesi yok bu kadronun.wakayeme ağır falan değil aslında treqezet hızlı gözüküyor hızlı ama wakayemenin yetenek anlamında yarısı etmez. zeka olarak etmez.ama faydalı oyuncu. kanat oyuncuları defansa yarabilecek zekası olan ,hızlı ve yetenekli olmalı. bunlar yok zaten. ortasahada da yok bu. aslında oyuncular kendi özgüven sorunu yüzünden dönüyor geriye hoca diretmiyor bunu. bir arkadaşımız demişti süper tespit : ooyuncular yeteneksiz oldukları için geriye dönüyor anlamsız şekilde de. yetenek olmayan insan kendine güvenemez.kapasite bu kadar. gomez iyi adam ama gomezi oynatacağın kadron yok . kalite farkı. bu sezon başında 6 hadi 5 net oyuncu alsa kilit noktalara maliyetli ama öz ama öz şeklinde farklı senaryolar konuşurduk.personel transferi de şart tabi. teknik ekip çok sıkıntılı diye düşünüyorum.avcı bu konuda ses çıkarmadı pek.torpilli adamlar vardır klupte muhtemelen kimbilir... gomez ve bartha doğru transferler ama eksik . onların yanına o kalitede 4 adam daha alsan sezon başı iş bitmişti zaten. aldığın bek ile bartha kalitesi aynı mı? ya da gomez ayarında bek al kalite anlamında diyorum. bir şeyi ana kadroya alıyorsan aynı standartta alman lazım.bunları yapmadık işte. gomezi alıyorsan sağbekte de baba adam alman lazım.ortasaha da aynı şekilde. legonun parçaları eksik olursa kalite adamları da küstürürsün.

Konu erenslash tarafından (12.11.2022 Saat 15:09 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

https://www.youtube.com/watch?v=3PW4YzqGuyc

bak bu adam ligin başında dedi bunu

bir kere Abdülkadir Ömür'ü satmamız lazım. devre arası mümkünse tabi. Yusufuda kiralamasını iptal etsinler.

yerli olsa da gereksiz kalabalık.
    Konu erenslash tarafından (12.11.2022 Saat 17:01 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Avrupa Diğer

( Tesbit)

Kaliteli kadrolarinda is yapmadigi donemleri biliriz her kotu sonuc sonrasi oyuncularin kalitesi tartisiliyor takim kadrosu ne olursa olsun sen rakip kadar kosup mucadele etmezsen tempoya ayak uydurup geriye kosamiyorsan coskusuz bir goruntu veriyorsan her olumsuz sonucta kalitemiz bu kadar diyemezsin

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Giresun'un 7 numarası

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Fazla analize gerek yok.Sezon planlamasi rezalet.
    Hoca oynatigi sistem icin yanlis oyuncular var kadro da.
    Ama inatla bunu kabul etmiyor.Senin elinde skor üretecek teknik oyuncun yok.
    Ister kanat deyin ister forvet ister baska birsey bizde kreativität ve savas ruhu eksik.

Bunlar eksik olduktan sonra ve hocanin defans taktigi calismadigi zaman böyle rezil oyun oynuyoruz.

Biz bu sezon gömlegin ilk düymesini ters ilikledik diye bu durumdayiz.

Simdi waka diyenlere bu sezon takimda kalsaydi cok küfür yerdi tribünden.

Bu sezon avrupa da 1-2 tur daha atlarsak ve Türkiye Kupa almak hedef olmali.
    Gelecek sezonun planlamasi bu devrede baslamali.

Bu sezon gitti cok transfer lazim ama para ve kontenjan yok.
    Durum bu.
    Yönetim istifa felan abes cünkü kim gelirse gelsin daha iyi olmiyacak durum.
    Konu Ertan1982 tarafından (12.11.2022 Saat 18:45 ) değiştirilmiştir.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

7 numarası 2 tane attı giresunun

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Giresunun ortasahasi buyuktur Trabzonsporun keş ortasahasindan. Ayrica sadece Nwaka kadroda olsa ya bu hafta ya da bundan sonra ki ilk macta liderligi almistik fenerden.

Amma Avci amma yönetim. Bu adamin gitmesine sebep olanlar Allahindan bulsun.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giresunun ortasahasi buyuktur Trabzonsporun keş ortasahasindan. Ayrica sadece Nwaka kadroda olsa ya bu hafta ya da bundan sonra ki ilk macta liderligi almistik fenerden.

Amma Avci amma yönetim. Bu adamin gitmesine sebep olanlar Allahindan bulsun.
    Wakayi bırakmak ahmaklıkti. Diğer taraftan çok aptalca adamlar aldık. Giresun bile bizden üstün orta sahada.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çakma Guardiola Avcı birde taraftara mı gömmüş.Waka olmasaydı geçen sezon görürdüm o çakma b.k gibi futbolunun nereye varacağını.Her maç sonu boş boş konuşup adamın asabını bozuyor.Evet kadro yeterince iyi değilde bu kadroyu ben mi kurdum lan.Bardhiyi niye aldırdın zaten Ömür vardı.Bartra,Bardhi ve Yazıcıyla uğraşana kadar adam akıllı bir sağ kanat ve santrafor aldırsaydın şuan liderdik.İşin gücün şov.Birde taraftara artistlik yapıyorsun.Beşiktaş seni iyi kovmuş arkadaş.Sen hakediyorsun gerçekten.

Semih AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bolu nun stoperi Naby Youssef kesin izlenmeli. 20 yaşında çok başalırılı
    ŞAMPİYON TRABZON

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu takıma atletik oyuncular alsınlar ya. Adamların sağbekleri bile Ferdi , Boey , Rosier falan. Ferdi tek başına penaltı aldırıyor. 90 dakika ileri geri içeri kat ederek oynuyorlar. Bizim bek ise robot gibi al- geri ver.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 20 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (4 kayıtlı ve 16 misafir)

1. Enes Başkaya60,
  2. Ertan 51,
  3. Mehmet BAŞ,
  4. Nazim Can