Sayfa 1084 Toplam 2712 Sayfadan BirinciBirinci ... 84 584 984 1034 1074 1082 1083 1084 1085 1086 1094 1134 1184 1584 2084 ... SonuncuSonuncu
Toplam 67791 adet sonuctan sayfa basi 27,076 ile 27,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beğenirsin beğenmezsin ancak , trabzondan milli takıma diye bavulunu toplayıp giden , sözleşmesi olduğu halde takımına dönmemiş adam yerine aynı maliyetle corneliusu takımda tutmaya devam ederim.

İnsanlar bu kısmı nasıl sineye çeker onu da bilmiyorum.

Aynı şeyi Abdülkadir falan yapsa ne olurdu tahmin dahi edemiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sörloth'un vefasızlığını unutamam.
    Sezonun ilk maçı olan BJK maçına da çıkmadı ve yenilmemizde baş rolü oynamıştı.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sörloth'un vefasızlığını unutamam.
    Sezonun ilk maçı olan BJK maçına da çıkmadı ve yenilmemizde baş rolü oynamıştı.
    Bende hem yönetimi , hem de bizleri leipzig karşısında nasıl zor duruma soktuğunu unutamıyorum.

Seni sıfırdan alıp belli bir konuma getirmiş bir takıma yapılacak şeyler değildi.

Vefasız insanları bir türlü sevemiyorum.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Kemal Öztel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrara düşmüş olacağım ama Cornellius satılmadan ne Sörloth alınır ne Shomuradov. Cornellius beğenseniz de beğenmeseniz de as oyuncu, maliyetli oyuncu. Sörloth alırsın yedeği Djaniny Emrehan olur tamam ama Cornelliusu yedek bırakarak bunlar olmaz..

Ben de isterim Cornellius satılsın aşağı yukarı aynı maliyete Sörloth çekilsin keşke..
    Cornelyustan bir farkını göremiyorum Shomuradovun bize direk golcü lazım bu adamın golcü tanımıyla alakası yok arap liglerinden veya ne bileyim meksikadan iyi bir golcü bulabiliriz cornelyusu gönderip Shomuradovu almak çok komik olur bizdede dümdüz gideler bu adama.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Avrupa Diğer

Yusuf Yazici'dan ekstra 1 milyon euro kazanmisiz. Güzel oldu.

Nereden
    Almanya

Alıntı Muhammed Kambur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf Yazici'dan ekstra 1 milyon euro kazanmisiz. Güzel oldu.

kim ne derse desin, yusufu tam zamaninda sattik. Iyi de para kazandik. Extra 1 Milyon € suankir kurda 18 Milyon Tl. Tam bi piango.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beğenirsin beğenmezsin ancak , trabzondan milli takıma diye bavulunu toplayıp giden , sözleşmesi olduğu halde takımına dönmemiş adam yerine aynı maliyetle corneliusu takımda tutmaya devam ederim.

İnsanlar bu kısmı nasıl sineye çeker onu da bilmiyorum.

Aynı şeyi Abdülkadir falan yapsa ne olurdu tahmin dahi edemiyorum

Vatan haini olurdu ne olacak.biri evin oglu digeri elin oglu vurun abaliya mantıgi

Nereden
    İstanbul

Bende hem yönetimi , hem de bizleri leipzig karşısında nasıl zor duruma soktuğunu unutamıyorum.

Seni sıfırdan alıp belli bir konuma getirmiş bir takıma yapılacak şeyler değildi.

Bütün sezonu cornelius la bitiremeyiz... rekabet edeceği biri olmalı.. iş yerinde çalışıyorsun iyi de para kazaniyirsun ama senden başka aşçı yok adamların sana muhtaç olduğunda biliyorsun ister istemez sallanarak çalışırdım.. cirnelius özellikleri itibarı ile sprinter değil savunma arkasına kosamiyir.. calim yeteneği yok bu da bizi yoruyor.. djanini konusuna girmiyorum bile adam santrfor değil tek forvet oynadığı tüm maçlarda kanada deplase oluyor.. sorlot bildiğimiz adam savunma arkası koşusu var ayağı temiz calim atma yeteneği var çok güçlü takımı şehri tanıyor... sorloth bize 10 milyon euro kazandırdı gitti .. bana katkı versin de takıma santrfor şart

Nereden
    Zonguldak

Aklın yolu bir
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Wakayemenin 3 istanbul takımından birine gitmeden arabistana gitmeside bizim için transfer yapmışız gibi sevindim gs ye gitseydi gs direk favori olacaktı.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu görüşe katılmıyorum. Cornelius ve Sörloth'un benzer oyuncular olmadığını düşünüyorum. Cornelius pivot santrafor olup hava toplarındaki üstünlüğü ile dikkat çekiyor ancak teknik meziyetleri sınırlı ve yalnızca ceza sahası içinde etkinliği olan bir futbolcu. Sörloth ise klasik bir pivot santrafor değil, hem pivot oynayabiliyor hem de modern bir forvet gibi savunma arkasına sızabiliyor, bağlantı oyunu oynayabiliyor, verkaç işine girebiliyor. Ve en nihayetinde teknik meziyetleri çok daha iyi bir isim. Bu açıdan bakınca ikisini aynı kefeye koyup kıyaslamak doğru olmaz. Kısacası Cornelius kötü değil ancak Sörloth ile kıyaslanacak bir isim asla değil. Bu açıdan bakınca Cornelius varken Sörloth alınmaz diyemeyiz. Bence alınırsa farklı tip meziyetleri olan bir forvetimiz olur. Ve bu takıma böyle bir isim gerekli. Adı Sörloth olmasa da olur.
    Sörloth'un pivotlukla alakası yok. Sırtı dönük oyun, bağlantı oyunu yok. Verkaç falan da pek yapmıyor. Tekniği de iyi denemez.

Sörloth = savunma arkasına çok iyi zamanlamayla şiddetli koşu üstüne sert şut + yandan yapılan kesme ortalara (şandel olanlara değil) net kafa vuruşu.

Bu iki şeyi o kadar iyi yapıyor ki, diğer şeyleri de iyi yapıyormuş gibi bir ilüzyon oluyor.

Adamı çok sevdik ama pivot falan değil. Rodallege çok daha pivotdu mesela Sörloth'a göre.

Nereden
    Almanya

Ekuban gibi hizli ve fiziksel gücülü bi futbolcu lazim. Napolinin bu hafta 4:0 yendigi özetini izleyin. Adamlarin siyah oyunculari baya kuvetli ve hizli. Bizim Ekubani hatirladim.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kayl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün sezonu cornelius la bitiremeyiz... rekabet edeceği biri olmalı.. iş yerinde çalışıyorsun iyi de para kazaniyirsun ama senden başka aşçı yok adamların sana muhtaç olduğunda biliyorsun ister istemez sallanarak çalışırdım.. cirnelius özellikleri itibarı ile sprinter değil savunma arkasına kosamiyir.. calim yeteneği yok bu da bizi yoruyor.. djanini konusuna girmiyorum bile adam santrfor değil tek forvet oynadığı tüm maçlarda kanada deplase oluyor.. sorlot bildiğimiz adam savunma arkası koşusu var ayağı temiz calim atma yeteneği var çok güçlü takımı şehri tanıyor... sorloth bize 10 milyon euro kazandırdı gitti .. bana katkı versin de takıma santrfor şart
    Tek santrafor ile sezona dahi girilmemeliydi. Bu konuda size katılıyorum.

Benim anlayamadığım kısım , dünya üzerinde bir tek sorlothun varlığını kabullenmişiz gibi davranılması.

Örneğin mulekayı biz 4 milyon euro bandına alabilirdik. Ya da Sorloth gibi birini bulabilirdik.

Ne dünya üzerindeki tek sprinter santrafor Sorloth , ne de bizimle çok iyi ayrıldı. Para kazandırmıştır orası ayrı bir konu. Sonuç olarak kendisi de kazandı.

Gidenin gitmiş ve gittiğinin kabullenilmiş olması gerekiyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sörloth'un pivotlukla alakası yok. Sırtı dönük oyun, bağlantı oyunu yok. Verkaç falan da pek yapmıyor. Tekniği de iyi denemez.

Sörloth = savunma arkasına çok iyi zamanlamayla şiddetli koşu üstüne sert şut + yandan yapılan kesme ortalara (şandel olanlara değil) net kafa vuruşu.

Bu iki şeyi o kadar iyi yapıyor ki, diğer şeyleri de iyi yapıyormuş gibi bir ilüzyon oluyor.

Adamı çok sevdik ama pivot falan değil. Rodallege çok daha pivotdu mesela Sörloth'a göre.
    Bunları Cornelius da yapamıyor bence. Sırtı dönük oyun, pas-bağlantısında Fatih Tekke'yi üstat sayarsak bunlar çırak bile olamaz. Hava toplarını her ne kadar yakın oyuncu olmasa da net indiremiyor, yandan gelen ortalardaki hava üstünlüğü o konuda yok. Yerden zaten topu ayağına doluyor. Vinç gibi oynanmaz abi. Çift forvette yanında bir oyuncu olursa daha verimli oynar gibi.

Sörloth'un beğenmediğim tek yönü stoperin kucağında bazen narin kalıyordu, siniyordu. Topla stoperin üzerine giderken Superman'di, sırtı dönükken Clark Kent. Ve topsuz oyunda çalışkan değildi. Leipzig'de ayrılığın sıcaklığıyla sık izliyordum. Poulsen'in yaptığı tek pasları da yapamıyordu. Avrupa'da bunların sıkıntısını yaşadı.

theo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yine diyorum sörloth falan yok.

sörloth'un da trabzonspor'un da farklı planları var.

kimse kimseye bağlanmış değil özetle.

sörloth kariyerini çıkışa geçirmek istiyor. türkiye ligine dönüp yine başarılı olursa küçük liglerin forveti olarak anılacak oldu da başarısız olursa kariyeri asla düzelemeyebilir.

avrupa'nın ilk 5 liginde orta sıra takımlara gidip başarılı olursa (10-15 gol) büyük takımlar almasa da ilk 5e oynayan takımlara gidebilmek için bir şansı daha olacağını biliyor.

kim gelir bu durumda bu lige?

Nereden
    Ankara

Tek santrafor ile sezona dahi girilmemeliydi. Bu konuda size katılıyorum.

Benim anlayamadığım kısım , dünya üzerinde bir tek sorlothun varlığını kabullenmişiz gibi davranılması.

Örneğin mulekayı biz 4 milyon euro bandına alabilirdik. Ya da Sorloth gibi birini bulabilirdik.

Ne dünya üzerindeki tek sprinter santrafor Sorloth , ne de bizimle çok iyi ayrıldı. Para kazandırmıştır orası ayrı bir konu. Sonuç olarak kendisi de kazandı.

Gidenin gitmiş ve gittiğinin kabullenilmiş olması gerekiyor.

Profesyonel hayatta böyle biş anlayış yok. Giden biter, kötü ayrıldık, bizi terketti falan bunların gerçek hayatta karşılığı yok
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı theo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yine diyorum sörloth falan yok.

sörloth'un da trabzonspor'un da farklı planları var.

kimse kimseye bağlanmış değil özetle.

sörloth kariyerini çıkışa geçirmek istiyor. türkiye ligine dönüp yine başarılı olursa küçük liglerin forveti olarak anılacak oldu da başarısız olursa kariyeri asla düzelemeyebilir.

avrupa'nın ilk 5 liginde orta sıra takımlara gidip başarılı olursa (10-15 gol) büyük takımlar almasa da ilk 5e oynayan takımlara gidebilmek için bir şansı daha olacağını biliyor.

kim gelir bu durumda bu lige?
    Trabzonspor’un planı neymiş? Çok merak ediyorum
    En büyük Trabzon

Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor’un planı neymiş? Çok merak ediyorum
    hele bu akşamı atlatalım da güzel haberler inşallah gelecek.

Nereden
    İstanbul

hadi bakalım havalimanına doğru çıkıyorum yola. uğurlu formamı da aldım yanıma. (2010dan beri Trabzon'da statta izlediğim 67 maçta - 58 Galibiyet - 3 Mağlubiyet - 6 Beraberlik)

20:40 gibi trabzon'umdayım.

hayırlısı ile çocuklarımıza anlatacağımız muhteşem bir gece olacak bugün.

Nereden
    Zonguldak

hadi bakalım havalimanına doğru çıkıyorum yola. uğurlu formamı da aldım yanıma. (2010dan beri Trabzon'da statta izlediğim 67 maçta - 58 Galibiyet - 3 Mağlubiyet - 6 Beraberlik)

İyi yolculuklar theo kardeşim

O forma bu geceye de damgasını vursun
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Enaldo yabancı basın da çıkan söylentilere göre trabzonspor cl ye kalması durumunda psg den rafinha yi ali ak diyor eski barcelona li

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı kayl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enaldo yabancı basın da çıkan söylentilere göre trabzonspor cl ye kalması durumunda psg den rafinha yi ali ak diyor eski barcelona li
    Ciddi mi müthiş olur.

Sörloth TR istemiyor belli ki yalan haber çıkartıyorlar yok görüşüyoruz fiyatını durumunu sorduk falan adam silmiş TR'yi kafadan. Shumorodov'u bitirelim biz direk.
    Konu Enaldo61 tarafından (24.08.2022 Saat 15:49 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ciddi mi müthiş olur.

Sörloth TR istemiyor belli ki yalan haber çıkartıyorlar yok görüşüyoruz fiyatını durumunu sorduk falan adam silmiş TR'yi kafadan. Shumorodov'u bitirelim biz direk.
    Umut BOZOK yerli kontenjanından cepte gibi

Bu gece ŞL gruplarına kalırsak Eldor da gelebilir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

üstat al gel şu maçı
    yolun açık ola

Nereden
    İstanbul

Ne sorlothmus arkadaş gina geldi artık
    Cornelius varken bu takıma sorloth alınmaz bize umut bozuk artı shomuradov veya batsuayi tarzı biri lazım inşallah bu gece turu geceriz bu adamlar gelir ve grilish tarzı 6 numara ile hem lige hem avrupaya damga vururuz inanıyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Bilgehan Tokal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 4 misafir)

1. crixus_61,
  2. hamdi_61