Sayfa 101 Toplam 2732 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 601 1101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68279 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Nereden
    Afrika Diğer

Bu Haji Wright, Pohjanpalo isimleri umarım yalnızca buradakilerin niyetinden ibarettir.

Ha yok kulüpte de böyle bir gündem varsa o gündemin oluşmasına sebep olan kim varsa camiadan uzaklaştırılmalı...

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forum efsanesi büyümüş beyler;

İsrailde nijeryalılar kötü çıkmıyor malum

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Önce listenin 10. sırasındaki isimleri piyasaya saldılar galiba. Tam kabus mu görüyorum derken aradan Allan-Gueye isimleri çıktı, bu sefer de cennetteyim sandım. Kurzawa sen de gel aslanım.

Nereden
    Kocaeli

Bizimkiler çok iyi yemliyor. Yine sağ gösterip sol çakacaklar. İsimler bilerek piyasaya sürüldü gibime geliyor. Özellikle ligimizdeki oyuncular. Ben ligden yabancı oyuncu beklemiyorum. Sen içerden aldığın yabancıyla bir üst seviyeye çıkamazsın, olduğun yerde sayarsın en fazla. En az 3-4 tane A kalite isim lazım bize. 2-3 tane de onlara yakın oyuncu. 3-4 tane de yedekleme yapmak için lig seviyesinde yerli oyuncu.

Nereden
    Ankara

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fernandonun 1,5 milyonluk serbest kalma maddesi varmış. çok hantal topçu işte yoksa gözüm kapalı alırdım.
    Gözümüz kapalı alınır. Hiç bakmaya gerek yok
    En büyük Trabzon

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fernando topla ilişkisi çok iyi olan ve oyunu yönlendirme hususunda ileri seviye bir futbolcu…

Burada herkes bu adamı istiyor da, bizim ihtiyacımız olan gerçekten bu tip bir oyuncu mu?

Bize şuan saf 6 numara , rakibi baskısıyla hayata küstürecek ahtapot gibi bir adam lazım.

Fernandonun yaptığı işi şuanda hamsik de yapıyor. Fernandoyu alıyorsan hamsiki göndereceksin ya da bu adamı almayacaksın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Ankara

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fernando topla ilişkisi çok iyi olan ve oyunu yönlendirme hususunda ileri seviye bir futbolcu…

Burada herkes bu adamı istiyor da, bizim ihtiyacımız olan gerçekten bu tip bir oyuncu mu?

Bize şuan saf 6 numara , rakibi baskısıyla hayata küstürecek ahtapot gibi bir adam lazım.

Fernandonun yaptığı işi şuanda hamsik de yapıyor. Fernandoyu alıyorsan hamsiki göndereceksin ya da bu adamı almayacaksın.

Bize topu ayağında tutacak adam lazım. Orta sahamız malesef topu rakibe bırakıyor. Son maçlarda oyuna hükmetmekte zorlandık. Rakibi topn peşinde koşturarak hayata küstürmeliyiz. Sadece fernando değil bize iyi bir 10 numara da lazım
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizimkiler çok iyi yemliyor. Yine sağ gösterip sol çakacaklar. İsimler bilerek piyasaya sürüldü gibime geliyor. Özellikle ligimizdeki oyuncular. Ben ligden yabancı oyuncu beklemiyorum. Sen içerden aldığın yabancıyla bir üst seviyeye çıkamazsın, olduğun yerde sayarsın en fazla. En az 3-4 tane A kalite isim lazım bize. 2-3 tane de onlara yakın oyuncu. 3-4 tane de yedekleme yapmak için lig seviyesinde yerli oyuncu.
    Ligden aldığımız yabancılarla şampiyon olduk. Ben ligden kalburüstü yabancılara her zaman sıcak bakıyorum.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Kocaeli

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligden aldığımız yabancılarla şampiyon olduk. Ben ligden kalburüstü yabancılara her zaman sıcak bakıyorum.
    Ş.ligi gruplarına kalacaksan daha üst seviye oyuncu lazım. Seneye sanmayın bu işler o kadar kolay olacak. Sinir harbi şeklinde geçecek gelecek sezon. Üstüne bir de 50 civarı resmi maç oynayacağız. Ligin üstünde oyuncular almalıyız artık, lig seviyesi geride kalmalı. Hele önliberoya kesinlikle çok kaliteli oyuncu lazım.

Nereden
    İstanbul

Bize topu ayağında tutacak adam lazım. Orta sahamız malesef topu rakibe bırakıyor. Son maçlarda oyuna hükmetmekte zorlandık. Rakibi topn peşinde koşturarak hayata küstürmeliyiz. Sadece fernando değil bize iyi bir 10 numara da lazım
    Doğrudur. Dediğim gibi şuanda bu işi hamsik yapıyor… hamsik——fernando orta sahası ise çok top yapan ama az top kapan ve az press yapan bir orta saha olacaktır. Dolayısı ile birinden biri fazla olacak.

10 numara konusunda ise başından beri söylüyorum bütçe olarak çok zor ama kesinlikle ihtiyacımız olan adam talisca dır.

Frikik kullanır , uzaktan ansızın kaleyi yoklar , ceza sahasına girer kafa topu vurur . Kısacası önlem alınması gereken bir tehlikedir.

sakosako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

benteke ligimizde iş yapan klasik güçlü forvet örneği. bu forvet tipi bizim ligimizde büyük olasılıkla iş yapar. en delisi mental problemleri olan balotelli bile birşeyler verdi yani iş yaparsa şaşırmam. ama benim benteke konusunda ciddi soru işaretlerim var. birincisi bentekenin en büyük problemi bu adamda bitiricilik problemi var, forvette en olmazsa olmaz şey bu adamda yok mesela. kafa toplarında iyi onun dışında bir numarası yok. ha türkiyeye gelir kendisini bulur onu bilemem örneğini çok gördük. özellikle bizim takımda böyle bir rehabilitasyon merkezi havası var bize gelen kendini buluyor. ama şuan bentekenin anlık durumu bu. gittiği her yerde hayal kırıklığı yarattı. bence hedef takımları için riskli bir transfer olur, olumlu bakmıyorum. antalyada mesela iş yapabilir. ama biz eğer bentekeye güvenerek yola çıkacaksak (seneye muhtemelen 3 kulvarda yarışacağız) yolda kalma ihtimalimiz yüksek. genel olarak bizim için uygun olduğunu düşündüğüm bir isim değil.

Nereden
    Kocaeli

Transferin ilk zamanlarında Fernando'ya gitmezsin. Avrupa'dan istediğin oyuncuyu bulamazsan gider Fernando'yu alırsın. Fernando listede olabilir ama bu listede ilk 5'te yoktur. O listede daha baba isimler olduğundan eminim. Avcı'yı biliyoruz az çok. Beklentiyi o kadar düşürmeyin özellikle orta saha için.

Nereden
    İstanbul

Bende allan gueye hamsik orta sahasının kurulmasını isterim ama fernando bostayken alabilirdik şimdi adama bir buçuk milyon avro bonservis mantıksız geliyor.. şöyle bisi yapsak abdulkadir bakasetas ve djaniniyi satıp 30 milyon euro gelse edgar kaan eren sorlot tello eriksen allan alsak kaan 5 eren 5 eriksen imza parası ile 5 allan 4 sorlot 8 muazzam kadro olurdu tello bedelsiz

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

30+ istemiyoruz diyoruz lakin yıldız adı altında yine yaşlı adamlar yazılıyor, inşallah gerçek değildir hiçbiri, scout elimi ne işe yarıyor anlamıyorum, AÇ adam lazım AÇ.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum efsanesi büyümüş beyler;

İsrailde nijeryalılar kötü çıkmıyor malum
    Bu çocuk zaten hep iyi oyuncuydu.
    Salak salak adamlara verilen paralara bu çocuk alinabilirdi
    Flavio kadar bile maliyetli olmazdı.
    En kotu iyi bir alternatif olurdu.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökkuşağı düşmanı Idrissa Gueye'ye ilgimiz varmış.
    Bu meseleden dolayı Avrupa serüveni bitecektir, bir şekilde almamız lazım

trabzonspor

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30+ istemiyoruz diyoruz lakin yıldız adı altında yine yaşlı adamlar yazılıyor, inşallah gerçek değildir hiçbiri, scout elimi ne işe yarıyor anlamıyorum, AÇ adam lazım AÇ.
    30 üzeri ben de istemiyorum ama istisna yapabileceğim isimler düşmeye başladı. Baştan aşağı futbolcu adamlar. Gueye olsun Allan olsun, bunların 30 üzeri olmasına bakmam. Salmış adam da değiller. Mesela Marcelo ismi dolaşıyor, onu istemem, dediğin profilde şu an, futbolu salmış artık.

Scout falan hikaye bizde, kadroyu hocanın kendi listesinden kuruyorlar. Onun da listesinde hep tecrübeli adamlar var. Hoca adama nerede duracağını göstermek istemiyor, adam Serkan ile Puchacz'a duracağı yeri göstermekten maça konsantre olamıyor mesela.

Nereden
    Ankara

İdris olur.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Kocaeli

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 üzeri ben de istemiyorum ama istisna yapabileceğim isimler düşmeye başladı. Baştan aşağı futbolcu adamlar. Gueye olsun Allan olsun, bunların 30 üzeri olmasına bakmam. Salmış adam da değiller. Mesela Marcelo ismi dolaşıyor, onu istemem, dediğin profilde şu an, futbolu salmış artık.

Scout falan hikaye bizde, kadroyu hocanın kendi listesinden kuruyorlar. Onun da listesinde hep tecrübeli adamlar var. Hoca adama nerede duracağını göstermek istemiyor, adam Serkan ile Puchacz'a duracağı yeri göstermekten maça konsantre olamıyor mesela.
    Haklılık payın var lakin yaşlı oyuncuların handikapları de çok,bütün omurgayı, oyun stratejisini üstüne kuruyorsun, çok sık sakatlanıyırlar, hedef kalmayınca salıyorlar, bir çoğu doymuş oluyor, ligin periyodunda iyice formdan ve güçten düşüyorlar vb. vb.... Benim asıl korkum kardeş elimizde zaten Hamsik, Visca gibi iki adam var. Bunlara 11 düzeyinde 3 adam daha eklenirse takımın yarısı nerdeyse 32 ve üstü olacak... Azcık koşan, tempolu, kondisyonlu takımlar bizi çok rahat dağıtır.Tecrübeli ve atletik oyuncu sayısını iyi ayarlamak lazım... Herkes Hamsik gibi her maç 12 km üzeri koşamıyor maalesef... O da o koşu sayılarını o yaşta devam ettiremiyor ki öyle de oldu...

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yapacaktın Allani 60 milyon euro piyasa değeri varken 25 yaşında mi alacaktın hayatımda senin kadar bok konuşan adam görmedim, Hagi Melo kaç yaşında geldi bu lige ?
    Birincisi Bok konuşan sensin, ikincisi herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda değil katılmıyorsan katılmadığını belirt ya da gül geç. Bu ne üslupsuz ve saygısız bir yorum.Melo kaç yaşında gelmişmiş...

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koita müzmin sakat. Emrehan ile enis olmasa da senin bu adamı yollaman gerekiyor. Zira kendisinin aldığı para şuan 20 milyon tlye yakın.

Senin oynamayan bir oyuncuya 20 milyon tl verme gibi bir lüksün yok.

Hüseyin ise ilk oynadığı sene haricinde bu takıma katkı sağlayamamış ve üstüne üstelik egosu yüksek olan bir arkadaşımız. Bunu bu sene oyundan çıkarıldığında verdiği tepkiden anlayabiliyorsunuz.

Ki, sağ stoper hüseyin varken sağ stoper bölgesinde sol ayaklı ahmetcanın oynamasından da kadroda düşünülmediğini görebilirsiniz.

Hem performans vermediği için hem de takım içerisinde karışıklık çıkardığı için hüseyin gitmeli.

Güzel kardeşim Koita'nın bir sözleşmesi var, 2024 yılında bitiyor. Sen bu adamı bir yere yolladığın vakit 2 senede 40 milyon TL vermesen bile 25 milyon TL ödeyeceksin. Ben seni istemiyorum, şimdi benden alacağın hiçbir şeyi vermiyorum uç git şeklinde gitmiyor bu oyuncular, bunu biliyorsun sen de.

Hüseyinde tabiki gidebilir. Ben harikalar yarattığını iddia etmedim. Sadece, stoper rotasyonu içinde Türk alternatifi alınmazsa durması gerektiğini düşünüyorum. Zaten benim savunduğum şey 10-15 maç oynar şeklinde bakabileceğimiz bir adam geldiği vakit gitmesi. Taha bu değil henüz, Ahmetcan da değil. İdareten çocuğa verdiğimiz mevkisi olmayan sorumluluk yüzünden kariyerine zarar vermememiz gerekiyor.
    Konu bilginsem tarafından (20.05.2022 Saat 16:14 ) değiştirilmiştir.
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birincisi Bok konuşan sensin, ikincisi herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda değil katılmıyorsan katılmadığını belirt ya da gül geç. Bu ne üslupsuz ve saygısız bir yorum.Melo kaç yaşında gelmişmiş...
    birak bu işleri taşçı olumsuz saçma sapan yorumları kendine sakla ortada fol yok yumurta yok imzalar atilsin sonra konuşursun, sizler nasıl Trabzonspolusunuz idrak edemiyorum her boka bir eleştiri bir olumsuz bakış açısı.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ortasahaya aradigimiz adam karaboga ünal karaman gibi olmali..
    bu konuda hemfikiriz sanirim da varmi böyle oyuncu piyasada
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada benteke 2. Campel vakası olur. 1990 yıllarına ait bir forvet bence. Bu ligde gol atacağına inanmıyorum. 7 sene önce de gelse 10 golü geçemezdi!
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Nereden
    İstanbul

Alıntı kayl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende allan gueye hamsik orta sahasının kurulmasını isterim ama fernando bostayken alabilirdik şimdi adama bir buçuk milyon avro bonservis mantıksız geliyor.. şöyle bisi yapsak abdulkadir bakasetas ve djaniniyi satıp 30 milyon euro gelse edgar kaan eren sorlot tello eriksen allan alsak kaan 5 eren 5 eriksen imza parası ile 5 allan 4 sorlot 8 muazzam kadro olurdu tello bedelsiz
    Erikseni alamazsın . Adam brentfordda devam etmek istediğini açıkladı. Ki, herkes adama sırtını döndükten sonra brendfort bu adama sahip çıktı. Açıklaması haricinde de ayrılacağını düşünmüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)